Vuelta a España combinatieklassement 2020

Er was ook een combinatieklassement van 1969 tot 1974, maar dat staat niet op deze pagina beschreven.

In de jaren '80 kwam er weer een combinatieklassement in de Vuelta. Van 1984 en eerder heb ik geen indicatie gevondne dat het er was. Op Wikipedia en Memoire du Cyclisme staat dat het combinatieklassement er in 1985 was, dat er een rode bollentrui bij hoorde, en dat Millar won. Helaas kan ik geen eindstand vinden, en als ik de puntentelling van latere jaren gebruik, kom ik niet op Millar uit als winnaar maar op Delgado, maar ik heb niet alle informatie van tussensprintklassementen. Mochten de tussensprintklassementen niet meetellen, dan nog zou Rodriguez boven Millar gestaan hebben. En een andere bron zegt dat de bollentrui in 1985 voor de beste buitenlander was, dus mijn conclusie is dat het combinatieklassement in 1985 nog niet bestond.

Vanaf 1986 tot 1993 is de puntentelling wel duidelijk: de posities in het algemeen klassement, puntenklassement, bergklassement, tussensprintklassement en specialesprintenklassement worden bij elkaar opgeteld, voor renners die in al deze klassementen geklasseerd staan. Mocht er geen renner zijn die in alle klassementen staat, dan wordt gekeken naar de renners die in vier klassementen staan, en zo voorts.

Tussen 1994 en 2002 was er geen combinatieklassement. Het kwam weer terug in 2003; toen bestonden het tussensprintklassement en het specialesprintenklassement niet meer, dus werden alleen de posities in het algemeen, punten- en bergklassement meegenomen.

Onderstaande stand is zelf uitgerekend, dus niet officieel.

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Notice: Undefined index: etappe in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10535

Notice: Undefined offset: 8 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 16 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 7 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10551

Notice: Undefined offset: 8 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 14 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 14 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 1 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 16 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 7 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 8 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 2 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 3 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 11 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 7 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 4 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 5 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 3 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 11 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 1 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 1 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 15 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 11 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 2 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 4 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 11 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 5 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 15 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 6 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10553

Notice: Undefined offset: 5 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 11 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 14 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 15 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 11 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10550

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 18 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560

Notice: Undefined offset: 17 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 10560
RankRennerAkPKBKSom
1R. Carapaz2237
2P. Roglič1168
3H. Carthy34916
4D. Martin431017
5G. Martin145120
6D. Gaudu814426
7E. Mas5111733
8A. Vlasov11121235
9M. Soler1881137
10S. Kuss1618539
11A. Valverde10132144
12M. Woods349750
13D. de la Cruz7272660
14J. Izagirre29211565
15W. Poels6154970
16M. Cattaneo17352476
17G. Mäder20362076
18M. Storer40281482
19R. Costa4431883
20T. Wellens7816296
21T. Arensman41263299
22B. Armirail284825101
23W. Barta224044106
24N. Oliveira394918106
25M. Donovan483428110
26R. Stannard762416116
27R. Power375327117
28J. Chaves273260119
29N. Peters365035121
30M. Valgren333952124
31L. Mate237033126
32N. Schultz257245142
33Á. Madrazo Ruiz437331147
34J. Simon654736148
35R. Gesink357142148
36O. Fraile643848150
37J. Sütterlin553362150
38R. Cavagna845719160
39P. Périchon975813168
40G. Serrano576059176
41I. Oliveira1016623190
42J. Lastra618151193
43A. Roux667453193
44W. Smit737547195
45J. Bol808234196
46B. Van Moer1006938207
47T. Van der Sande967640212
48J. Arcas777957213
49A. Bagüés926858218
50J. Osorio1137863254
51A. Molenaar1288446258