Vuelta a España algemeen klassement 2021

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Etappe van Padron naar Santiago de Compostela, 33.8 km, op 5 September 2021

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 21
RangRennerPloegTijdVerschil
1P. RogličJumbo-Visma44:02
2M. Cort NielsenEF Education-Nippo44:16+0:14
3T. ArensmanTeam DSM44:54+0:52
4J. ČernýDeceuninck-Quick Step45:18+1:16
5C. HagaTeam DSM45:45+1:43
6E. BernalIneos Grenadiers45:51+1:49
7F. GroßschartnerBora-Hansgrohe45:54+1:52
8S. KruijswijkJumbo-Visma45:54+1:52
9E. MasMovistar46:06+2:04
10J. IzagirreAstana-Premier Tech46:08+2:06
11D. de la CruzUAE Team Emirates46:16+2:14
12N. DenzTeam DSM46:19+2:17
13L. CraddockEF Education-Nippo46:24+2:22
14J. PolancUAE Team Emirates46:26+2:24
15T. ScullyEF Education-Nippo46:36+2:34
16D. CarusoBahrain Victorious46:37+2:35
17J. HaigBahrain Victorious46:54+2:52
18X. AzparrenEuskaltel-Euskadi46:56+2:54
19M. StorerTeam DSM47:02+3:00
20R. BardetTeam DSM47:02+3:00
21K. GenietsGroupama-FDJ47:09+3:07
22A. RouxGroupama-FDJ47:11+3:09
23M. TusveldTeam DSM47:13+3:11
24N. OliveiraMovistar47:15+3:13
25R. TaaramäeIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux47:17+3:15
26R. MajkaUAE Team Emirates47:19+3:17
27D. CamargoEF Education-Nippo47:20+3:18
28B. ZwiehoffBora-Hansgrohe47:20+3:18
29A. YatesIneos Grenadiers47:20+3:18
30W. PoelsBahrain Victorious47:21+3:19
31G. MäderBahrain Victorious47:21+3:19
32P. SivakovIneos Grenadiers47:22+3:20
33J. VineAlpecin-Fenix47:22+3:20
34J. TratnikBahrain Victorious47:23+3:21
35F. VermeerschLotto-Soudal47:24+3:22
36M. MatthewsTeam BikeExchange47:25+3:23
37M. BizkarraEuskaltel-Euskadi47:26+3:24
38Y. NatarovAstana-Premier Tech47:26+3:24
39J. HerradaCofidis47:43+3:41
40R. GibbonsUAE Team Emirates47:46+3:44
41N. Van HooydonckJumbo-Visma47:49+3:47
42S. CrasLotto-Soudal47:50+3:48
43J. KeukeleireEF Education-Nippo48:01+3:59
44G. IzagirreAstana-Premier Tech48:03+4:01
45A. SotoEuskaltel-Euskadi48:03+4:01
46K. BouwmanJumbo-Visma48:07+4:05
47D. ClaeysTeam Qhuebeka NextHash48:08+4:06
48C. BrownTeam Qhuebeka NextHash48:15+4:13
49F. AruTeam Qhuebeka NextHash48:17+4:15
50G. MartinCofidis48:18+4:16
51A. DaineseTeam DSM48:21+4:19
52D. SunderlandTeam Qhuebeka NextHash48:23+4:21
53L. HamiltonTeam BikeExchange48:25+4:23
54O. EikingIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux48:30+4:28
55A. KirschTrek-Segafredo48:31+4:29
56M. Van GilsLotto-Soudal48:32+4:30
57D. HowsonTeam BikeExchange48:33+4:31
58D. TouzéAG2R-Citroën48:34+4:32
59S. PuccioIneos Grenadiers48:37+4:35
60J. HerradaCofidis48:39+4:37
61A. BagioliDeceuninck-Quick Step48:41+4:39
62R. StannardTeam BikeExchange48:43+4:41
63A. KriegerAlpecin-Fenix48:43+4:41
64N. SchultzTeam BikeExchange48:45+4:43
65T. PidcockIneos Grenadiers48:45+4:43
66H. VanhouckeLotto-Soudal48:47+4:45
67R. RochasCofidis48:47+4:45
68R. OliveiraUAE Team Emirates48:48+4:46
69Z. StybarDeceuninck-Quick Step48:49+4:47
70P. SánchezBurgos BH48:51+4:49
71S. OomenJumbo-Visma48:51+4:49
72F. SénéchalDeceuninck-Quick Step48:57+4:55
73M. IturriaEuskaltel-Euskadi48:59+4:57
74S. MoniquetLotto-Soudal49:02+5:00
75O. Le GacGroupama-FDJ49:03+5:01
76J. LópezTrek-Segafredo49:05+5:03
77R. GesinkJumbo-Visma49:05+5:03
78J. DombrowskiUAE Team Emirates49:08+5:06
79G. BouchardAG2R-Citroën49:12+5:10
80E. PlanckaertAlpecin-Fenix49:13+5:11
81S. KussJumbo-Visma49:15+5:13
82B. LindemanTeam Qhuebeka NextHash49:19+5:17
83L. MateEuskaltel-Euskadi49:21+5:19
84A. PalzerBora-Hansgrohe49:23+5:21
85J. BolBurgos BH49:23+5:21
86C. ChampoussinAG2R-Citroën49:26+5:24
87J. BouEuskaltel-Euskadi49:31+5:29
88T. LudvigssonGroupama-FDJ49:37+5:35
89G. MartínEuskaltel-Euskadi49:40+5:38
90M. VansevenantDeceuninck-Quick Step49:42+5:40
91A. ZeitsTeam BikeExchange49:43+5:41
92C. HamiltonTeam DSM49:44+5:42
93C. BenedettiBora-Hansgrohe49:47+5:45
94A. KronLotto-Soudal49:49+5:47
95P. GamperBora-Hansgrohe49:50+5:48
96S. DewulfAG2R-Citroën49:51+5:49
97S. ThwaitesAlpecin-Fenix49:52+5:50
98C. CanalBurgos BH49:53+5:51
99K. Van MelsenIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux49:56+5:54
100J. KnoxDeceuninck-Quick Step49:59+5:57
101Ó. CabedoBurgos BH49:59+5:57
102G. NivIsrael Start-up Nation50:01+5:59
103I. ErvitiMovistar50:02+6:00
104A. DémareGroupama-FDJ50:02+6:00
105J. MeeusBora-Hansgrohe50:08+6:06
106Á. CuadrosCaja Rural50:15+6:13
107B. Van LerbergheDeceuninck-Quick Step50:17+6:15
108P. AllegaertCofidis50:19+6:17
109M. TrentinUAE Team Emirates50:19+6:17
110E. FinéCofidis50:20+6:18
111F. BarcelóCofidis50:21+6:19
112G. BrambillaTrek-Segafredo50:22+6:20
113J. PiccoliIsrael Start-up Nation50:24+6:22
114F. De TierAlpecin-Fenix50:32+6:30
115L. CalmejaneAG2R-Citroën50:34+6:32
116A. OkamikaBurgos BH50:35+6:33
117J. RojasMovistar50:37+6:35
118W. KrederIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux50:53+6:51
119Y. ArashiroBahrain Victorious50:54+6:52
120S. BerwickIsrael Start-up Nation50:54+6:52
121R. SinkeldamGroupama-FDJ50:58+6:56
122L. MezgecTeam BikeExchange50:59+6:57
123S. PetilliIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux51:09+7:07
124M. NieveTeam BikeExchange51:10+7:08
125J. HirtIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux51:18+7:16
126C. VenturiniAG2R-Citroën51:18+7:16
127J. AmezquetaCaja Rural51:18+7:16
128M. CherelAG2R-Citroën51:21+7:19
129Q. SimmonsTrek-Segafredo51:22+7:20
130D. NavarroBurgos BH51:29+7:27
131Á. Madrazo RuizBurgos BH51:46+7:44
132M. PadunBahrain Victorious51:51+7:49
133J. AberasturiCaja Rural51:54+7:52
134M. LaasBora-Hansgrohe51:56+7:54
135R. MinaliIntermarché-Wanty-Gobert Matériaux52:03+8:01
136L. HofstedeJumbo-Visma52:19+8:17
137N. ProdhommeAG2R-Citroën52:22+8:20
138A. BagüésCaja Rural52:23+8:21
139J. LobatoEuskaltel-Euskadi52:32+8:30
140F. JakobsenDeceuninck-Quick Step52:32+8:30
141J. CepedaCaja Rural52:40+8:38
142A. NibaliTrek-Segafredo54:19+10:17
Stand in het algemeen klassement
RangRennerNeo-prof?PloegTijdVerschil
1P. Roglič?Jumbo-Visma83:55:29
2E. Mas?Movistar84:00:11+4:42
3J. Haig?Bahrain Victorious84:03:09+7:40
4A. Yates?Ineos Grenadiers84:04:35+9:06
5G. Mäder?Bahrain Victorious84:07:02+11:33
6E. Bernal?Ineos Grenadiers84:08:56+13:27
7D. de la Cruz?UAE Team Emirates84:14:02+18:33
8S. Kuss?Jumbo-Visma84:14:24+18:55
9G. Martin?Cofidis84:15:56+20:27
10F. Großschartner?Bora-Hansgrohe84:17:51+22:22
11O. Eiking?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux84:20:43+25:14
12S. Kruijswijk?Jumbo-Visma84:22:11+26:42
13J. López?Trek-Segafredo84:26:50+31:21
14G. Bouchard?AG2R-Citroën84:44:38+49:09
15R. Rochas?Cofidis84:48:01+52:32
16C. Champoussin?AG2R-Citroën84:52:58+57:29
17D. Caruso?Bahrain Victorious85:01:00+1:05:31
18S. Oomen?Jumbo-Visma85:04:54+1:09:25
19Ó. Cabedo?Burgos BH85:08:12+1:12:43
20S. Cras?Lotto-Soudal85:17:35+1:22:06
21R. Majka?UAE Team Emirates85:17:43+1:22:14
22G. Brambilla?Trek-Segafredo85:18:07+1:22:38
23W. Poels?Bahrain Victorious85:30:21+1:34:52
24D. Navarro?Burgos BH85:32:55+1:37:26
25R. Bardet?Team DSM85:32:56+1:37:27
26J. Izagirre?Astana-Premier Tech85:33:16+1:37:47
27G. Izagirre?Astana-Premier Tech85:34:32+1:39:03
28J. Hirt?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux85:38:08+1:42:39
29S. Petilli?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux85:41:20+1:45:51
30L. Mate?Euskaltel-Euskadi85:43:46+1:48:17
31M. Nieve?Team BikeExchange85:52:00+1:56:31
32J. Cepeda?Caja Rural85:54:23+1:58:54
33L. Calmejane?AG2R-Citroën85:59:21+2:03:52
34M. Tusveld?Team DSM85:59:35+2:04:06
35P. Sivakov?Ineos Grenadiers86:00:16+2:04:47
36R. Gibbons?UAE Team Emirates86:01:19+2:05:50
37G. Martín?Euskaltel-Euskadi86:06:08+2:10:39
38J. Herrada?Cofidis86:12:17+2:16:48
39J. Dombrowski?UAE Team Emirates86:12:49+2:17:20
40M. Storer?Team DSM86:18:14+2:22:45
41J. Polanc?UAE Team Emirates86:18:24+2:22:55
42K. Bouwman?Jumbo-Visma86:19:59+2:24:30
43J. Amezqueta?Caja Rural86:20:45+2:25:16
44A. Zeits?Team BikeExchange86:23:21+2:27:52
45M. Cherel?AG2R-Citroën86:25:55+2:30:26
46M. Bizkarra?Euskaltel-Euskadi86:26:02+2:30:33
47B. Zwiehoff?Bora-Hansgrohe86:27:58+2:32:29
48F. De Tier?Alpecin-Fenix86:32:47+2:37:18
49N. Schultz?Team BikeExchange86:34:42+2:39:13
50J. Keukeleire?EF Education-Nippo86:43:49+2:48:20
51F. Aru?Team Qhuebeka NextHash86:44:33+2:49:04
52N. Prodhomme?AG2R-Citroën86:48:34+2:53:05
53D. Camargo?EF Education-Nippo86:49:16+2:53:47
54L. Hamilton?Team BikeExchange86:52:16+2:56:47
55R. Taaramäe?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux86:54:15+2:58:46
56J. Rojas?Movistar86:57:48+3:02:19
57J. Herrada?Cofidis87:01:23+3:05:54
58A. Roux?Groupama-FDJ87:03:23+3:07:54
59M. Padun?Bahrain Victorious87:05:15+3:09:46
60M. Iturria?Euskaltel-Euskadi87:09:55+3:14:26
61T. Arensman?Team DSM87:10:28+3:14:59
62R. Gesink?Jumbo-Visma87:10:47+3:15:18
63Á. Madrazo Ruiz?Burgos BH87:11:07+3:15:38
64C. Hamilton?Team DSM87:14:02+3:18:33
65S. Dewulf?AG2R-Citroën87:16:50+3:21:21
66I. Erviti?Movistar87:23:53+3:28:24
67T. Pidcock?Ineos Grenadiers87:27:23+3:31:54
68A. Kron?Lotto-Soudal87:30:04+3:34:35
69L. Craddock?EF Education-Nippo87:32:17+3:36:48
70M. Matthews?Team BikeExchange87:35:00+3:39:31
71J. Bol?Burgos BH87:35:17+3:39:48
72N. Oliveira?Movistar87:35:18+3:39:49
73J. Vine?Alpecin-Fenix87:36:00+3:40:31
74R. Oliveira?UAE Team Emirates87:37:39+3:42:10
75A. Okamika?Burgos BH87:39:11+3:43:42
76O. Le Gac?Groupama-FDJ87:40:25+3:44:56
77M. Cort Nielsen?EF Education-Nippo87:42:17+3:46:48
78Á. Cuadros?Caja Rural87:42:19+3:46:50
79D. Touzé?AG2R-Citroën87:42:57+3:47:28
80M. Trentin?UAE Team Emirates87:43:09+3:47:40
81A. Soto?Euskaltel-Euskadi87:45:34+3:50:05
82N. Van Hooydonck?Jumbo-Visma87:45:48+3:50:19
83S. Moniquet?Lotto-Soudal87:47:39+3:52:10
84P. Sánchez?Burgos BH87:47:58+3:52:29
85K. Geniets?Groupama-FDJ87:48:10+3:52:41
86J. Piccoli?Israel Start-up Nation87:48:21+3:52:52
87A. Bagüés?Caja Rural87:48:31+3:53:02
88M. Van Gils?Lotto-Soudal87:49:24+3:53:55
89F. Barceló?Cofidis87:51:05+3:55:36
90A. Bagioli?Deceuninck-Quick Step87:54:14+3:58:45
91Y. Natarov?Astana-Premier Tech87:57:33+4:02:04
92E. Finé?Cofidis88:00:16+4:04:47
93G. Niv?Israel Start-up Nation88:02:06+4:06:37
94J. Tratnik?Bahrain Victorious88:02:51+4:07:22
95D. Howson?Team BikeExchange88:05:45+4:10:16
96A. Démare?Groupama-FDJ88:12:11+4:16:42
97C. Venturini?AG2R-Citroën88:13:57+4:18:28
98S. Puccio?Ineos Grenadiers88:14:23+4:18:54
99T. Ludvigsson?Groupama-FDJ88:14:53+4:19:24
100J. Knox?Deceuninck-Quick Step88:16:16+4:20:47
101M. Vansevenant?Deceuninck-Quick Step88:16:48+4:21:19
102A. Palzer?Bora-Hansgrohe88:17:48+4:22:19
103J. Bou?Euskaltel-Euskadi88:18:12+4:22:43
104D. Sunderland?Team Qhuebeka NextHash88:19:50+4:24:21
105D. Claeys?Team Qhuebeka NextHash88:23:09+4:27:40
106C. Canal?Burgos BH88:23:59+4:28:30
107C. Benedetti?Bora-Hansgrohe88:25:39+4:30:10
108A. Nibali?Trek-Segafredo88:25:51+4:30:22
109L. Mezgec?Team BikeExchange88:25:59+4:30:30
110W. Kreder?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux88:30:07+4:34:38
111X. Azparren?Euskaltel-Euskadi88:32:09+4:36:40
112P. Gamper?Bora-Hansgrohe88:33:52+4:38:23
113C. Haga?Team DSM88:34:15+4:38:46
114N. Denz?Team DSM88:37:38+4:42:09
115H. Vanhoucke?Lotto-Soudal88:38:00+4:42:31
116Y. Arashiro?Bahrain Victorious88:38:28+4:42:59
117A. Krieger?Alpecin-Fenix88:42:44+4:47:15
118F. Sénéchal?Deceuninck-Quick Step88:43:43+4:48:14
119R. Stannard?Team BikeExchange88:44:25+4:48:56
120A. Kirsch?Trek-Segafredo88:45:51+4:50:22
121F. Vermeersch?Lotto-Soudal88:52:38+4:57:09
122E. Planckaert?Alpecin-Fenix88:58:39+5:03:10
123P. Allegaert?Cofidis88:59:17+5:03:48
124Q. Simmons?Trek-Segafredo89:01:31+5:06:02
125T. Scully?EF Education-Nippo89:05:16+5:09:47
126K. Van Melsen?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux89:05:33+5:10:04
127R. Sinkeldam?Groupama-FDJ89:11:56+5:16:27
128L. Hofstede?Jumbo-Visma89:16:14+5:20:45
129A. Dainese?Team DSM89:16:19+5:20:50
130C. Brown?Team Qhuebeka NextHash89:18:11+5:22:42
131B. Lindeman?Team Qhuebeka NextHash89:22:12+5:26:43
132J. Aberasturi?Caja Rural89:24:58+5:29:29
133Z. Stybar?Deceuninck-Quick Step89:29:43+5:34:14
134S. Thwaites?Alpecin-Fenix89:31:49+5:36:20
135S. Berwick?Israel Start-up Nation89:32:39+5:37:10
136J. Lobato?Euskaltel-Euskadi89:41:08+5:45:39
137B. Van Lerberghe?Deceuninck-Quick Step89:43:42+5:48:13
138R. Minali?Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux89:45:44+5:50:15
139J. Meeus?Bora-Hansgrohe89:49:05+5:53:36
140M. Laas?Bora-Hansgrohe89:55:57+6:00:28
141F. Jakobsen?Deceuninck-Quick Step89:56:53+6:01:24
142J. Černý?Deceuninck-Quick Step89:59:19+6:03:50
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Team DSM2:16:58
2EF Education-Nippo2:17:16+0:18
3Jumbo-Visma2:17:45+0:47
4UAE Team Emirates2:20:01+3:03
5Ineos Grenadiers2:20:33+3:35
6Bahrain Victorious2:20:52+3:54
7Astana-Premier Tech2:21:37+4:39
8Euskaltel-Euskadi2:22:25+5:27
9Bora-Hansgrohe2:22:37+5:39
10Deceuninck-Quick Step2:22:48+5:50
11Groupama-FDJ2:23:23+6:25
12Movistar2:23:23+6:25
13Lotto-Soudal2:23:46+6:48
14Team BikeExchange2:24:23+7:25
15Team Qhuebeka NextHash2:24:40+7:42
16Cofidis2:24:40+7:42
17Alpecin-Fenix2:25:18+8:20
18Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux2:25:43+8:45
19AG2R-Citroën2:27:12+10:14
20Trek-Segafredo2:27:58+11:00
21Burgos BH2:28:07+11:09
22Israel Start-up Nation2:31:19+14:21
23Caja Rural2:33:27+16:29
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Bahrain Victorious252:19:35
2Jumbo-Visma252:27:01+7:26
3Ineos Grenadiers252:51:53+32:18
4UAE Team Emirates253:24:45+1:05:10
5Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux253:34:40+1:15:05
6Movistar253:36:51+1:17:16
7AG2R-Citroën254:02:38+1:43:03
8Cofidis254:35:14+2:15:39
9Trek-Segafredo254:57:55+2:38:20
10Team DSM255:19:24+2:59:49
11Euskaltel-Euskadi255:51:03+3:31:28
12Burgos BH256:09:12+3:49:37
13Astana-Premier Tech256:09:22+3:49:47
14Team BikeExchange256:20:07+4:00:32
15Caja Rural257:11:56+4:52:21
16Bora-Hansgrohe257:30:55+5:11:20
17Lotto-Soudal258:13:31+5:53:56
18EF Education-Nippo259:07:43+6:48:08
19Team Qhuebeka NextHash259:39:40+7:20:05
20Groupama-FDJ259:48:05+7:28:30
21Alpecin-Fenix261:14:25+8:54:50
22Deceuninck-Quick Step263:07:27+10:47:52
23Israel Start-up Nation264:37:13+12:17:38