Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Etappe van San Sebastián de los Reyes naar Madrid, 102 km, op 21 September 2008 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 21
RangRennerPloegTijdVerschil
1M. BreschelTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
2A. UsovAG2R2:44:39
3D. ViganòQuick Step2:44:39
4K. FernandezEuskaltel2:44:39
5G. Van AvermaetSilence-Lotto2:44:39
6M. SantambrogioLampre2:44:39
7S. LangGerolsteiner2:44:39
8S. HinaultCrédit Agricole2:44:39
9L. MondoryAG2R2:44:39
10X. FlorencioBouygues Télécom2:44:39
11C. CorioniLiquigas2:44:39
12T. EltinkRabobank2:44:39
13P. HorrilloRabobank2:44:39
14L. DuqueCofidis2:44:39
15E. ZabelTeam Milram2:44:39
16M. JurčoTeam Milram2:44:39
17D. MorenoCaisse d'Epargne2:44:39
18V. KiryienkaTinkoff Credit Systems2:44:39
19L. PasamontesCaisse d'Epargne2:44:39
20P. BruttTinkoff Credit Systems2:44:39
21S. MinardCofidis2:44:39
22M. DelageFrançaise des Jeux2:44:39
23E. MartínezEuskaltel2:44:39
24E. MosqueraXacobeo Galicia2:44:39
25O. ZauggGerolsteiner2:44:39
26O. GattoGerolsteiner2:44:39
27G. CésarXacobeo Galicia2:44:39
28A. PérezEuskaltel2:44:39
29R. GesinkRabobank2:44:39
30G. ŠtangeljLiquigas2:44:39
31G. NiermannRabobank2:44:39
32J. HuntCrédit Agricole2:44:39
33N. RocheCrédit Agricole2:44:39
34R. PérezEuskaltel2:44:39
35A. ValverdeCaisse d'Epargne2:44:39
36M. LadagnousFrançaise des Jeux2:44:39
37M. BruseghinLampre2:44:39
38I. ErvitiCaisse d'Epargne2:44:39
39D. ArroyoCaisse d'Epargne2:44:39
40B. FernandezCofidis2:44:39
41W. PedrazaTinkoff Credit Systems2:44:39
42R. SentjensSilence-Lotto2:44:39
43D. GarcíaXacobeo Galicia2:44:39
44S. SchwagerTeam Milram2:44:39
45J. FlechaRabobank2:44:39
46W. WeylandtQuick Step2:44:39
47J. GarcíaCaisse d'Epargne2:44:39
48J. CarrascoAndalucia-Cajasur2:44:39
49K. Van ImpeQuick Step2:44:39
50A. ContadorAstana2:44:39
51S. PaulinhoAstana2:44:39
52H. DupontAG2R2:44:39
53X. ZandioCaisse d'Epargne2:44:39
54R. DionAG2R2:44:39
55R. NocentiniAG2R2:44:39
56G. RaschCrédit Agricole2:44:39
57C. LemoineCrédit Agricole2:44:39
58Y. TalabardonCrédit Agricole2:44:39
59T. VaitkusAstana2:44:39
60M. TjallingiiSilence-Lotto2:44:39
61A. LosadaCaisse d'Epargne2:44:39
62Y. PopovychSilence-Lotto2:44:39
63M. MarzanoLampre2:44:39
64J. ArrietaAG2R2:44:39
65G. DomínguezXacobeo Galicia2:44:39
66D. KozonchukRabobank2:44:39
67M. de MaarRabobank2:44:39
68A. VanottiLiquigas2:44:39
69M. MoriLampre2:44:39
70I. MayozXacobeo Galicia2:44:39
71F. SabatiniTeam Milram2:44:39
72E. FranzoiLiquigas2:44:39
73J. GárateQuick Step2:44:39
74L. LeipheimerAstana2:44:39
75J. EstradaAndalucia-Cajasur2:44:39
76A. KolobnevTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
77V. GustovTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
78C. SastreTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
79K. KroonTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
80A. KlödenAstana2:44:39
81B. NovalAstana2:44:39
82D. CornuSilence-Lotto2:44:39
83J. Van GoolenTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
84R. Di GrégorioFrançaise des Jeux2:44:39
85S. PoulhiesAG2R2:44:39
86S. CasarFrançaise des Jeux2:44:39
87J. RubieraAstana2:44:39
88A. GrivkoTeam Milram2:44:39
89J. LoubetAG2R2:44:39
90J. GadretAG2R2:44:39
91M. BlaudzunTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
92E. VorganovXacobeo Galicia2:44:39
93P. TiralongoLampre2:44:39
94I. CuestaTeam CSC-Saxo Bank2:44:39
95I. LandaluzeEuskaltel2:44:39
96M. VelitsTeam Milram2:44:39
97J. RosendoAndalucia-Cajasur2:44:39
98M. AstarlozaEuskaltel2:44:39
99T. StamsnijderGerolsteiner2:44:39
100A. BazayevAstana2:44:39
101J. RodríguezCaisse d'Epargne2:44:39
102A. TxurrukaEuskaltel2:44:39
103I. VelascoEuskaltel2:44:39
104N. EskovTinkoff Credit Systems2:44:39
105D. ChampionBouygues Télécom2:44:39
106M. IgnatievTinkoff Credit Systems2:44:39
107D. MoncoutiéCofidis2:44:39
108A. LabbeBouygues Télécom2:44:39
109S. MartínezXacobeo Galicia2:44:39
110F. MartínezAndalucia-Cajasur2:44:39
111E. PetrovTinkoff Credit Systems2:44:39
112B. DockxSilence-Lotto2:44:39
113P. JacobsSilence-Lotto2:44:39
114C. CastañoXacobeo Galicia2:44:39
115C. KernCrédit Agricole2:44:39
116O. BonnaireBouygues Télécom2:44:39
117J. MorenoAndalucia-Cajasur2:44:39
118D. MuravyevAstana2:44:39
119N. NuyensCofidis2:44:39
120J. VanendertFrançaise des Jeux2:44:39
121K. De WeertCofidis2:44:39
122F. MoureyFrançaise des Jeux2:44:39
123E. BindiLampre2:44:39
124V. AgnoliLiquigas2:44:39
125V. JérômeBouygues Télécom2:44:39
126M. OrtegaAndalucia-Cajasur2:44:39
127D. HerreroXacobeo Galicia2:44:39
128I. SantaromitaLiquigas2:44:39
129J. CarrascoAndalucia-Cajasur2:44:39
130O. KaisenSilence-Lotto2:44:39
131J. RuizAndalucia-Cajasur2:44:39
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1A. ContadorAstana80:40:08
2L. LeipheimerAstana80:40:54+0:46
3C. SastreTeam CSC-Saxo Bank80:44:20+4:12
4E. MosqueraXacobeo Galicia80:45:27+5:19
5A. ValverdeCaisse d'Epargne80:46:08+6:00
6J. RodríguezCaisse d'Epargne80:46:58+6:50
7R. GesinkRabobank80:47:03+6:55
8D. MoncoutiéCofidis80:50:18+10:10
9E. MartínezEuskaltel80:51:05+10:57
10M. BruseghinLampre80:52:04+11:56
11O. ZauggGerolsteiner80:52:46+12:38
12D. MorenoCaisse d'Epargne80:53:43+13:35
13N. RocheCrédit Agricole80:53:49+13:41
14D. GarcíaXacobeo Galicia80:56:07+15:59
15J. GárateQuick Step80:58:01+17:53
16J. Van GoolenTeam CSC-Saxo Bank81:00:22+20:14
17D. ArroyoCaisse d'Epargne81:01:41+21:33
18J. GadretAG2R81:02:42+22:34
19S. CasarFrançaise des Jeux81:05:05+24:57
20A. KlödenAstana81:05:21+25:13
21J. MorenoAndalucia-Cajasur81:06:30+26:22
22J. RubieraAstana81:08:34+28:26
23R. NocentiniAG2R81:08:46+28:38
24A. LosadaCaisse d'Epargne81:09:36+29:28
25M. MarzanoLampre81:21:50+41:42
26S. PaulinhoAstana81:21:51+41:43
27P. TiralongoLampre81:22:16+42:08
28M. AstarlozaEuskaltel81:25:22+45:14
29G. CésarXacobeo Galicia81:26:59+46:51
30G. NiermannRabobank81:28:15+48:07
31Y. TalabardonCrédit Agricole81:28:35+48:27
32H. DupontAG2R81:30:52+50:44
33R. SentjensSilence-Lotto81:30:55+50:47
34V. KiryienkaTinkoff Credit Systems81:33:52+53:44
35L. PasamontesCaisse d'Epargne81:35:03+54:55
36X. FlorencioBouygues Télécom81:35:07+54:59
37I. CuestaTeam CSC-Saxo Bank81:36:07+55:59
38C. CastañoXacobeo Galicia81:36:40+56:32
39I. MayozXacobeo Galicia81:36:59+56:51
40A. KolobnevTeam CSC-Saxo Bank81:38:08+58:00
41R. PérezEuskaltel81:38:48+58:40
42A. GrivkoTeam Milram81:40:03+59:55
43E. PetrovTinkoff Credit Systems81:43:35+1:03:27
44V. GustovTeam CSC-Saxo Bank81:43:40+1:03:32
45A. TxurrukaEuskaltel81:46:00+1:05:52
46D. CornuSilence-Lotto81:47:04+1:06:56
47D. HerreroXacobeo Galicia81:47:09+1:07:01
48M. BreschelTeam CSC-Saxo Bank81:48:41+1:08:33
49E. ZabelTeam Milram81:50:13+1:10:05
50X. ZandioCaisse d'Epargne81:50:27+1:10:19
51I. VelascoEuskaltel81:52:18+1:12:10
52Y. PopovychSilence-Lotto81:53:14+1:13:06
53J. RuizAndalucia-Cajasur81:53:23+1:13:15
54D. KozonchukRabobank81:54:47+1:14:39
55J. ArrietaAG2R81:58:41+1:18:33
56M. de MaarRabobank81:59:18+1:19:10
57N. EskovTinkoff Credit Systems82:00:03+1:19:55
58M. TjallingiiSilence-Lotto82:02:25+1:22:17
59K. De WeertCofidis82:04:32+1:24:24
60E. VorganovXacobeo Galicia82:08:32+1:28:24
61O. BonnaireBouygues Télécom82:09:55+1:29:47
62B. NovalAstana82:10:14+1:30:06
63I. LandaluzeEuskaltel82:10:23+1:30:15
64S. HinaultCrédit Agricole82:10:46+1:30:38
65J. CarrascoAndalucia-Cajasur82:10:58+1:30:50
66G. Van AvermaetSilence-Lotto82:11:34+1:31:26
67L. DuqueCofidis82:14:03+1:33:55
68J. CarrascoAndalucia-Cajasur82:14:09+1:34:01
69A. PérezEuskaltel82:15:11+1:35:03
70J. LoubetAG2R82:16:56+1:36:48
71S. MinardCofidis82:18:17+1:38:09
72K. KroonTeam CSC-Saxo Bank82:19:18+1:39:10
73M. VelitsTeam Milram82:21:10+1:41:02
74J. FlechaRabobank82:21:18+1:41:10
75A. VanottiLiquigas82:23:21+1:43:13
76V. JérômeBouygues Télécom82:25:49+1:45:41
77T. EltinkRabobank82:27:34+1:47:26
78N. NuyensCofidis82:29:41+1:49:33
79S. LangGerolsteiner82:29:49+1:49:41
80R. Di GrégorioFrançaise des Jeux82:31:05+1:50:57
81M. JurčoTeam Milram82:32:17+1:52:09
82M. BlaudzunTeam CSC-Saxo Bank82:33:13+1:53:05
83M. OrtegaAndalucia-Cajasur82:33:44+1:53:36
84G. DomínguezXacobeo Galicia82:35:23+1:55:15
85W. PedrazaTinkoff Credit Systems82:35:47+1:55:39
86G. RaschCrédit Agricole82:36:10+1:56:02
87B. FernandezCofidis82:37:58+1:57:50
88T. StamsnijderGerolsteiner82:38:20+1:58:12
89M. LadagnousFrançaise des Jeux82:38:54+1:58:46
90S. MartínezXacobeo Galicia82:43:18+2:03:10
91P. JacobsSilence-Lotto82:44:02+2:03:54
92O. KaisenSilence-Lotto82:46:02+2:05:54
93D. ViganòQuick Step82:46:31+2:06:23
94K. FernandezEuskaltel82:49:41+2:09:33
95T. VaitkusAstana82:49:44+2:09:36
96F. MoureyFrançaise des Jeux82:50:41+2:10:33
97C. CorioniLiquigas82:50:44+2:10:36
98E. FranzoiLiquigas82:52:27+2:12:19
99I. ErvitiCaisse d'Epargne82:53:50+2:13:42
100C. LemoineCrédit Agricole82:56:08+2:16:00
101J. VanendertFrançaise des Jeux83:00:28+2:20:20
102F. SabatiniTeam Milram83:00:30+2:20:22
103M. DelageFrançaise des Jeux83:00:34+2:20:26
104M. IgnatievTinkoff Credit Systems83:01:08+2:21:00
105P. BruttTinkoff Credit Systems83:02:48+2:22:40
106D. ChampionBouygues Télécom83:04:40+2:24:32
107J. HuntCrédit Agricole83:04:51+2:24:43
108A. LabbeBouygues Télécom83:05:32+2:25:24
109G. ŠtangeljLiquigas83:07:30+2:27:22
110V. AgnoliLiquigas83:09:37+2:29:29
111B. DockxSilence-Lotto83:11:01+2:30:53
112C. KernCrédit Agricole83:11:28+2:31:20
113R. DionAG2R83:14:10+2:34:02
114J. EstradaAndalucia-Cajasur83:14:45+2:34:37
115S. SchwagerTeam Milram83:15:48+2:35:40
116J. RosendoAndalucia-Cajasur83:18:43+2:38:35
117P. HorrilloRabobank83:19:28+2:39:20
118W. WeylandtQuick Step83:20:01+2:39:53
119J. GarcíaCaisse d'Epargne83:20:11+2:40:03
120L. MondoryAG2R83:20:18+2:40:10
121M. SantambrogioLampre83:20:30+2:40:22
122F. MartínezAndalucia-Cajasur83:22:02+2:41:54
123A. UsovAG2R83:22:46+2:42:38
124M. MoriLampre83:27:00+2:46:52
125I. SantaromitaLiquigas83:30:13+2:50:05
126K. Van ImpeQuick Step83:32:13+2:52:05
127O. GattoGerolsteiner83:38:40+2:58:32
128S. PoulhiesAG2R83:44:08+3:04:00
129E. BindiLampre83:45:29+3:05:21
130A. BazayevAstana83:47:00+3:06:52
131D. MuravyevAstana84:05:36+3:25:28
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Rabobank8:13:57
2Euskaltel8:13:57
3Gerolsteiner8:13:57
4AG2R8:13:57
5Caisse d'Epargne8:13:57
6Crédit Agricole8:13:57
7Team Milram8:13:57
8Cofidis8:13:57
9Tinkoff Credit Systems8:13:57
10Xacobeo Galicia8:13:57
11Quick Step8:13:57
12Lampre8:13:57
13Silence-Lotto8:13:57
14Liquigas8:13:57
15Française des Jeux8:13:57
16Team CSC-Saxo Bank8:13:57
17Astana8:13:57
18Andalucia-Cajasur8:13:57
19Bouygues Télécom8:13:57
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Caisse d'Epargne241:20:38
2Team CSC-Saxo Bank241:59:05+38:27
3Euskaltel242:00:00+39:22
4Astana242:01:54+41:16
5Xacobeo Galicia242:12:09+51:31
6Lampre242:35:06+1:14:28
7Rabobank242:38:00+1:17:22
8AG2R242:48:05+1:27:27
9Crédit Agricole242:49:34+1:28:56
10Silence-Lotto243:03:05+1:42:27
11Cofidis243:05:55+1:45:17
12Française des Jeux243:15:36+1:54:58
13Tinkoff Credit Systems243:44:43+2:24:05
14Gerolsteiner243:50:20+2:29:42
15Andalucia-Cajasur243:59:26+2:38:48
16Quick Step244:13:23+2:52:45
17Team Milram244:38:34+3:17:56
18Bouygues Télécom245:16:49+3:56:11
19Liquigas246:09:25+4:48:47