Vuelta a España algemeen klassement 2003

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Etappe van Madrid naar Madrid, 171.2 km, op 28 September 2003

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 21
RangRennerPloegTijdVerschil
1A. PetacchiFassa Bortolo3:51:190:00
2E. ZabelTelekom3:51:190:00
3F. RodriguezSaunier Duval3:51:190:00
4A. UsovPhonak3:51:190:00
5Á. EdoMilaneza-MSS3:51:190:00
6M. MartínDomina Vacanze3:51:190:00
7P. CalcagniSaunier Duval3:51:190:00
8A. ValverdeKelme-Costa Blanca3:51:190:00
9C. TorrentPaternina-Costa de Almeria3:51:190:00
10A. FurlanAlessio3:51:190:00
11T. BoonenQuick Step-Davitamon3:51:190:00
12I. IsasiEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
13F. GutiérrezLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
14F. GuidiBianchi3:51:190:00
15D. RighiLampre3:51:190:00
16P. SinkewitzQuick Step-Davitamon3:51:190:00
17J. FerrioPaternina-Costa de Almeria3:51:190:00
18P. LastrasiBanesto.com3:51:190:00
19T. BruunTeam CSC3:51:190:00
20S. IvanovFassa Bortolo3:51:190:00
21G. GonzálezEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
22S. GonzálezDomina Vacanze3:51:190:00
23M. HaymanRabobank3:51:190:00
24I. PugaciSaeco3:51:190:00
25S. de JonghRabobank3:51:190:00
26M. PiccoliLampre3:51:190:00
27U. OsaiBanesto.com3:51:190:00
28P. DíazPaternina-Costa de Almeria3:51:190:00
29J. JufréRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
30I. HerreroLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
31C. PepoliSaeco3:51:190:00
32S. PérezPhonak3:51:190:00
33M. RasmussenRabobank3:51:190:00
34M. BeltránUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
35M. van HeeswijkUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
36D. FofonovCofidis3:51:190:00
37R. SilvaMilaneza-MSS3:51:190:00
38T. Del OlmoMilaneza-MSS3:51:190:00
39J. GárateLampre3:51:190:00
40C. GolbanoPaternina-Costa de Almeria3:51:190:00
41N. BurgosRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
42Á. ViciosoONCE-Eroski3:51:190:00
43K. PospyeyevDomina Vacanze3:51:190:00
44Ó. PereiroPhonak3:51:190:00
45F. GarcíaBianchi3:51:190:00
46Ó. SevillaKelme-Costa Blanca3:51:190:00
47U. EtxebarriaEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
48M. ScarponiDomina Vacanze3:51:190:00
49L. PérezCofidis3:51:190:00
50D. LópezLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
51B. TankinkQuick Step-Davitamon3:51:190:00
52C. ZaballaKelme-Costa Blanca3:51:190:00
53S. MasciarelliSaunier Duval3:51:190:00
54J. GutierrezKelme-Costa Blanca3:51:190:00
55C. WernerTelekom3:51:190:00
56B. GrabschPhonak3:51:190:00
57F. CárdenasLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
58P. ZucconiSaunier Duval3:51:190:00
59S. WesemannTelekom3:51:190:00
60N. SørensenTeam CSC3:51:190:00
61Ó. LagunaRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
62M. PraderaONCE-Eroski3:51:190:00
63J. RebolloRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
64G. SironiSaunier Duval3:51:190:00
65F. CabelloKelme-Costa Blanca3:51:190:00
66J. MartínezEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
67D. LatasaKelme-Costa Blanca3:51:190:00
68K. KroonRabobank3:51:190:00
69F. VilaLampre3:51:190:00
70I. González de GaldeanoONCE-Eroski3:51:190:00
71J. JakscheONCE-Eroski3:51:190:00
72F. JekerMilaneza-MSS3:51:190:00
73F. CerezoLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
74C. MøllerMilaneza-MSS3:51:190:00
75M. SerranoONCE-Eroski3:51:190:00
76D. CañadaQuick Step-Davitamon3:51:190:00
77P. HorrilloQuick Step-Davitamon3:51:190:00
78F. ManceboiBanesto.com3:51:190:00
79G. OteroLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
80P. CardosoMilaneza-MSS3:51:190:00
81J. ArrietaiBanesto.com3:51:190:00
82F. SimeoniDomina Vacanze3:51:190:00
83D. AtienzaCofidis3:51:190:00
84D. MillarCofidis3:51:190:00
85M. WhiteUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
86B. JulichTelekom3:51:190:00
87R. HerasUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
88J. RubieraUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
89M. BarryUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
90I. NozalONCE-Eroski3:51:190:00
91I. CuestaCofidis3:51:190:00
92A. OsaiBanesto.com3:51:190:00
93J. RodríguezONCE-Eroski3:51:190:00
94A. BertoliniAlessio3:51:190:00
95F. LandisUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
96G. AmorimMilaneza-MSS3:51:190:00
97J. HruškaONCE-Eroski3:51:190:00
98A. VinaleAlessio3:51:190:00
99M. AertsTelekom3:51:190:00
100B. FernandezCofidis3:51:190:00
101B. JoachimUS Postal Service-Berry Floor3:51:190:00
102D. De La FuenteSaunier Duval3:51:190:00
103L. PiepoliiBanesto.com3:51:190:00
104J. BovenRabobank3:51:190:00
105P. LuttenbergerTeam CSC3:51:190:00
106R. MutsaarsRabobank3:51:190:00
107G. MondiniDomina Vacanze3:51:190:00
108S. SchreckTelekom3:51:190:00
109E. JiméneziBanesto.com3:51:190:00
110F. LaraBianchi3:51:190:00
111M. CalventeTeam CSC3:51:190:00
112G. TrentinCofidis3:51:190:00
113R. CaseroPaternina-Costa de Almeria3:51:190:00
114J. Van GoolenQuick Step-Davitamon3:51:190:00
115J. De Los AngelesFassa Bortolo3:51:190:00
116K. Van De WouwerQuick Step-Davitamon3:51:190:00
117J. HorrachMilaneza-MSS3:51:190:00
118A. GarmendiaBianchi3:51:190:00
119S. BertolettiLampre3:51:190:00
120A. TaulerKelme-Costa Blanca3:51:190:00
121G. TrentiFassa Bortolo3:51:190:00
122R. BertogliatiLampre3:51:190:00
123B. NovalRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
124J. MartínezPaternina-Costa de Almeria3:51:190:00
125G. BayarriPhonak3:51:190:00
126N. AebersoldPhonak3:51:190:00
127R. SchwedaBianchi3:51:190:00
128B. ZbergRabobank3:51:190:00
129D. NavasRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
130G. NietoRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
131V. GustovFassa Bortolo3:51:190:00
132S. BlancoRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
133C. GarcíaKelme-Costa Blanca3:51:190:00
134D. EtxebarriaEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
135B. ChristensenTeam CSC3:51:190:00
136L. LeipheimerRabobank3:51:190:00
137M. SandstødTeam CSC3:51:190:00
138A. LopeboselliCofidis3:51:190:00
139C. SastreTeam CSC3:51:190:00
140D. LunghiAlessio3:51:190:00
141A. EngelsRabobank3:51:190:00
142J. MercadoiBanesto.com3:51:190:00
143P. Oliveira BarrosoMilaneza-MSS3:51:190:00
144G. ArrizabalagaEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
145I. FloresEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
146G. CheulaSaunier Duval3:51:190:00
147R. LaisekaEuskaltel-Euskadi3:51:190:00
148C. García CalvoLabarca-2 Cafes Baque3:51:190:00
149J. FuentesSaeco3:51:190:00
150J. MaestreRelax-Fuenlabrada3:51:190:00
151J. GarcíaiBanesto.com3:51:190:00
152C. MoreniAlessio3:51:190:00
153G. LombardiDomina Vacanze3:51:420:23
154T. HiekmannTelekom3:51:560:37
155S. CasagrandaAlessio3:51:560:37
156J. LópezPaternina-Costa de Almeria3:52:030:44
157D. FrigoFassa Bortolo3:52:030:44
158M. TosattoFassa Bortolo3:52:120:53
159T. RundBianchi3:52:411:22
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
17927R. HerasUS Postal Service-Berry Floor69:31:520:00
29673I. NozalONCE-Eroski69:32:200:28
37005A. ValverdeKelme-Costa Blanca69:34:172:25
47292I. González de GaldeanoONCE-Eroski69:35:193:27
52246F. ManceboiBanesto.com69:36:394:47
61906M. BeltránUS Postal Service-Berry Floor69:37:435:51
74337M. RasmussenRabobank69:37:485:56
8737F. CárdenasLabarca-2 Cafes Baque69:38:256:33
93222U. OsaiBanesto.com69:38:436:51
103647L. PérezCofidis69:39:487:56
117290S. GonzálezDomina Vacanze69:41:009:08
125624Ó. SevillaKelme-Costa Blanca69:41:449:52
135274M. ScarponiDomina Vacanze69:42:0510:13
145616M. SerranoONCE-Eroski69:44:4312:51
152081F. GarcíaBianchi69:46:1014:18
168766T. Del OlmoMilaneza-MSS69:46:3014:38
173633Ó. PereiroPhonak69:48:5717:05
184997I. FloresEuskaltel-Euskadi69:50:2318:31
197585G. TrentinCofidis70:01:2629:34
201494J. JufréRelax-Fuenlabrada70:05:2233:30
215361D. FrigoFassa Bortolo70:12:1140:19
221804I. CuestaCofidis70:13:1041:18
233852L. PiepoliiBanesto.com70:18:3746:45
24578M. CalventeTeam CSC70:19:4647:54
253221A. OsaiBanesto.com70:21:3149:39
264579J. RodríguezONCE-Eroski70:28:4356:51
279706C. WernerTelekom70:32:401:00:48
289230J. HorrachMilaneza-MSS70:33:521:02:00
295067D. EtxebarriaEuskaltel-Euskadi70:36:391:04:47
306632C. ZaballaKelme-Costa Blanca70:38:441:06:52
314283J. MartínezEuskaltel-Euskadi70:39:211:07:29
32346D. AtienzaCofidis70:41:331:09:41
336120C. MøllerMilaneza-MSS70:42:161:10:24
349531J. GutierrezKelme-Costa Blanca70:43:011:11:09
355250C. SastreTeam CSC70:44:131:12:21
363628M. MartínDomina Vacanze70:45:361:13:44
373995K. PospyeyevDomina Vacanze70:49:341:17:42
387286G. GonzálezEuskaltel-Euskadi70:50:201:18:28
39197G. AmorimMilaneza-MSS70:51:461:19:54
40745P. CardosoMilaneza-MSS71:02:311:30:39
417519C. TorrentPaternina-Costa de Almeria71:07:021:35:10
427664J. Van GoolenQuick Step-Davitamon71:09:241:37:32
434355J. RebolloRelax-Fuenlabrada71:13:491:41:57
443643S. PérezPhonak71:17:501:45:58
459665B. NovalRelax-Fuenlabrada71:19:051:47:13
463401D. LatasaKelme-Costa Blanca71:21:311:49:39
475514D. LópezLabarca-2 Cafes Baque71:22:511:50:59
481118E. JiméneziBanesto.com71:25:581:54:06
496385C. MoreniAlessio71:26:481:54:56
505978D. LunghiAlessio71:27:021:55:10
5180M. AertsTelekom71:32:402:00:48
52696D. CañadaQuick Step-Davitamon71:32:452:00:53
538109F. VilaLampre71:32:452:00:53
545069U. EtxebarriaEuskaltel-Euskadi71:33:212:01:29
553400P. LastrasiBanesto.com71:33:402:01:48
565889J. MercadoiBanesto.com71:33:512:01:59
574947J. FerrioPaternina-Costa de Almeria71:35:492:03:57
584044L. LeipheimerRabobank71:36:042:04:12
592952F. LaraBianchi71:40:212:08:29
602729R. LaisekaEuskaltel-Euskadi71:40:472:08:55
612323S. BlancoRelax-Fuenlabrada71:41:322:09:40
625990P. LuttenbergerTeam CSC71:41:342:09:42
634272J. MartínezPaternina-Costa de Almeria71:42:132:10:21
649522V. GustovFassa Bortolo71:42:292:10:37
651099F. JekerMilaneza-MSS71:43:542:12:02
667496K. Van De WouwerQuick Step-Davitamon71:44:502:12:58
678088Á. ViciosoONCE-Eroski71:45:362:13:44
686237R. SilvaMilaneza-MSS71:45:482:13:56
69628J. GárateLampre71:46:332:14:41
70563Á. EdoMilaneza-MSS71:47:102:15:18
712218D. NavasRelax-Fuenlabrada71:48:222:16:30
726636E. ZabelTelekom71:51:202:19:28
736258P. SinkewitzQuick Step-Davitamon71:53:282:21:36
742920C. GarcíaKelme-Costa Blanca71:54:102:22:18
758622T. HiekmannTelekom71:56:242:24:32
762898F. LandisUS Postal Service-Berry Floor71:56:532:25:01
776867B. ZbergRabobank72:01:222:29:30
78958M. BarryUS Postal Service-Berry Floor72:02:182:30:26
794818G. LombardiDomina Vacanze72:03:022:31:10
804713J. RubieraUS Postal Service-Berry Floor72:05:182:33:26
811133B. JoachimUS Postal Service-Berry Floor72:05:562:34:04
829505F. GuidiBianchi72:06:482:34:56
838688J. De Los AngelesFassa Bortolo72:09:262:37:34
844521C. GolbanoPaternina-Costa de Almeria72:10:382:38:46
854920B. FernandezCofidis72:11:302:39:38
86809R. CaseroPaternina-Costa de Almeria72:11:362:39:44
876359N. SørensenTeam CSC72:12:252:40:33
889391B. GrabschPhonak72:12:322:40:40
892830N. BurgosRelax-Fuenlabrada72:13:422:41:50
904854A. LopeboselliCofidis72:15:052:43:13
911372I. IsasiEuskaltel-Euskadi72:18:542:47:02
922452T. BoonenQuick Step-Davitamon72:18:582:47:06
939939J. LópezPaternina-Costa de Almeria72:19:052:47:13
947106B. TankinkQuick Step-Davitamon72:19:332:47:41
951496B. JulichTelekom72:19:402:47:48
961064F. CerezoLabarca-2 Cafes Baque72:19:472:47:55
977115A. TaulerKelme-Costa Blanca72:21:372:49:45
98317G. ArrizabalagaEuskaltel-Euskadi72:21:562:50:04
993844M. PiccoliLampre72:24:292:52:37
1008520K. KroonRabobank72:24:332:52:41
1015453S. SchreckTelekom72:26:272:54:35
1026052D. MillarCofidis72:26:582:55:06
1031432S. IvanovFassa Bortolo72:27:112:55:19
1045485R. SchwedaBianchi72:27:492:55:57
1055000D. FofonovCofidis72:28:262:56:34
106313J. ArrietaiBanesto.com72:32:143:00:22
1071194G. CheulaSaunier Duval72:34:063:02:14
1082079J. GarcíaiBanesto.com72:34:503:02:58
1092714Ó. LagunaRelax-Fuenlabrada72:35:233:03:31
1109709S. WesemannTelekom72:36:203:04:28
1112082C. García CalvoLabarca-2 Cafes Baque72:37:033:05:11
1121992A. BertoliniAlessio72:37:383:05:46
113416F. CabelloKelme-Costa Blanca72:40:343:08:42
1142746A. EngelsRabobank72:40:473:08:55
1153228G. OteroLabarca-2 Cafes Baque72:43:163:11:24
1164575F. RodriguezSaunier Duval72:44:343:12:42
1178211P. DíazPaternina-Costa de Almeria72:47:183:15:26
1186243F. SimeoniDomina Vacanze72:48:463:16:54
1194008M. PraderaONCE-Eroski72:48:513:16:59
1203676A. PetacchiFassa Bortolo72:50:143:18:22
1215385J. FuentesSaeco72:50:463:18:54
1222951A. GarmendiaBianchi72:50:553:19:03
1238618J. HruškaONCE-Eroski72:51:253:19:33
1249226P. HorrilloQuick Step-Davitamon72:52:143:20:22
1254449D. RighiLampre72:53:203:21:28
1264871S. MasciarelliSaunier Duval72:54:253:22:33
1279743M. WhiteUS Postal Service-Berry Floor72:54:303:22:38
128458P. CalcagniSaunier Duval72:55:233:23:31
129906J. JakscheONCE-Eroski72:56:053:24:13
1308586I. HerreroLabarca-2 Cafes Baque72:56:253:24:33
1316133G. MondiniDomina Vacanze73:00:163:28:24
132954P. Oliveira BarrosoMilaneza-MSS73:00:493:28:57
1336948P. ZucconiSaunier Duval73:00:573:29:05
1347526M. TosattoFassa Bortolo73:01:583:30:06
135790S. CasagrandaAlessio73:02:433:30:51
1361241B. ChristensenTeam CSC73:02:523:31:00
1377364M. HaymanRabobank73:03:473:31:55
1386490R. MutsaarsRabobank73:05:043:33:12
1397392M. van HeeswijkUS Postal Service-Berry Floor73:05:073:33:15
1406261G. SironiSaunier Duval73:05:193:33:27
1412558J. BovenRabobank73:07:343:35:42
1424735T. RundBianchi73:07:353:35:43
1431991S. BertolettiLampre73:08:363:36:44
14473N. AebersoldPhonak73:10:503:38:58
1456989A. UsovPhonak73:10:513:38:59
1461324S. de JonghRabobank73:11:083:39:16
1474062I. PugaciSaeco73:11:553:40:03
1483614C. PepoliSaeco73:12:033:40:11
1499744T. BruunTeam CSC73:16:483:44:56
1505397A. FurlanAlessio73:19:223:47:30
1518121A. VinaleAlessio73:20:083:48:16
1525208M. SandstødTeam CSC73:21:583:50:06
1537584G. TrentiFassa Bortolo73:21:593:50:07
1541984R. BertogliatiLampre73:22:213:50:29
1559621G. NietoRelax-Fuenlabrada73:23:433:51:51
1569329D. De La FuenteSaunier Duval73:25:153:53:23
1571290G. BayarriPhonak73:27:273:55:35
1589529F. GutiérrezLabarca-2 Cafes Baque73:29:363:57:44
1592162J. MaestreRelax-Fuenlabrada73:58:044:26:12
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijd
1Paternina-Costa de Almeria11:33:57
2Saunier Duval11:33:57
3Domina Vacanze11:33:57
4Quick Step-Davitamon11:33:57
5Phonak11:33:57
6Milaneza-MSS11:33:57
7Euskaltel-Euskadi11:33:57
8Lampre11:33:57
9Rabobank11:33:57
10Labarca-2 Cafes Baque11:33:57
11Kelme-Costa Blanca11:33:57
12Telekom11:33:57
13iBanesto.com11:33:57
14Relax-Fuenlabrada11:33:57
15Fassa Bortolo11:33:57
16US Postal Service-Berry Floor11:33:57
17Cofidis11:33:57
18Bianchi11:33:57
19ONCE-Eroski11:33:57
20Team CSC11:33:57
21Alessio11:33:57
22Saeco11:33:57
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijd
1iBanesto.com208:43:05
2ONCE-Eroski208:44:08
3Kelme-Costa Blanca208:59:42
4Cofidis209:13:27
5Milaneza-MSS209:20:13
6Euskaltel-Euskadi209:21:16
7Domina Vacanze209:39:59
8US Postal Service-Berry Floor210:14:40
9Fassa Bortolo210:45:39
10Relax-Fuenlabrada211:19:09
11Team CSC211:41:51
12Rabobank211:52:05
13Paternina-Costa de Almeria212:04:28
14Labarca-2 Cafes Baque212:04:35
15Quick Step-Davitamon212:10:28
16Bianchi212:19:03
17Phonak212:55:46
18Telekom212:56:40
19Lampre214:06:02
20Alessio214:55:42
21Saunier Duval216:30:20
22Saeco217:34:23