Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Jerez de la Frontera naar Málaga, 229 km, op 10 September 1997 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 5
RangRennerPloegTijdVerschil
1M. WüstFestina5:43:27
2G. RaimondiBrescialat5:43:27
3Á. EdoKelme5:43:27
4A. Di BascoSaeco5:43:27
5L. JalabertONCE5:43:27
6J. WernerRefin-Mobilvetta5:43:27
7S. TeutenbergUS Postal Service5:43:27
8S. SchiavinaAsics5:43:27
9M. van HeeswijkRabobank5:43:27
10L. MichaelsenTVM5:43:27
11L. van BonRabobank5:43:27
12Y. LedanoisGan5:43:27
13S. ZaniniMapei5:43:27
14J. DomínguezKelme5:43:27
15F. MuñozFlavia-Telecom5:43:27
16S. BartheCasino5:43:27
17R. LupeikisUS Postal Service5:43:27
18C. CaminBrescialat5:43:27
19M. PiccoliBrescialat5:43:27
20F. GuidiScrigno-Gaerne5:43:27
21A. VierhoutenRabobank5:43:27
22M. BettinRefin-Mobilvetta5:43:27
23M. ZanottiAki-Safi5:43:27
24P. FerreiraMaia-Cin5:43:27
25O. RodriguisBanesto5:43:27
26F. PontierCasino5:43:27
27L. BrochardFestina5:43:27
28I. AjuriaEuskaltel5:43:27
29P. IndurainBanesto5:43:27
30C. ChiappucciAsics5:43:27
31R. PetitoSaeco5:43:27
32C. MøllerEstepona-Toscaf5:43:27
33M. MauriONCE5:43:27
34M. Di RenzoCantina Tollo-Carrier5:43:27
35S. ColagèRefin-Mobilvetta5:43:27
36A. OlanoBanesto5:43:27
37F. CerezoEstepona-Toscaf5:43:27
38F. JekerFestina5:43:27
39P. TonkovMapei5:43:27
40A. VillatoroUS Postal Service5:43:27
41P. RichardCasino5:43:27
42P. ChanteurCasino5:43:27
43M. SerpelliniBrescialat5:43:27
44F. BessyCasino5:43:27
45P. Oliveira BarrosoMaia-Cin5:43:27
46D. GarcíaEuskaltel5:43:27
47N. MiceliAki-Safi5:43:27
48A. ZintchenkoEstepona-Toscaf5:43:27
49J. JarqueMaia-Cin5:43:27
50P. GaumontCofidis5:43:27
51F. EscartinKelme5:43:27
52M. AlonsoBanesto5:43:27
53O. Dalla CostaAki-Safi5:43:27
54J. GarcíaBanesto5:43:27
55M. FondriestCofidis5:43:27
56D. RousFestina5:43:27
57A. GonzálezKelme5:43:27
58D. ClaveroEstepona-Toscaf5:43:27
59M. SerranoKelme5:43:27
60C. SalvatoRefin-Mobilvetta5:43:27
61S. IvanovTVM5:43:27
62R. HerasKelme5:43:27
63L. DufauxFestina5:43:27
64J. Pereira AndradeMaia-Cin5:43:27
65F. TeyssierGan5:43:27
66A. De Las CuevasBanesto5:43:27
67P. HervéFestina5:43:27
68I. AiarzagüenaEuskaltel5:43:27
69E. HubertGan5:43:27
70V. EkimovUS Postal Service5:43:27
71C. VasseurGan5:43:27
72J. CastelblancoFlavia-Telecom5:43:27
73A. OsaBanesto5:43:27
74K. MoerenhoutRabobank5:43:27
75I. González de GaldeanoEuskaltel5:43:27
76A. NoèAsics5:43:27
77F. GarcíaFestina5:43:27
78C. ContrerasFlavia-Telecom5:43:27
79E. ZainaAsics5:43:27
80J. AguirreFlavia-Telecom5:43:27
81A. CheferAsics5:43:27
82A. CanzonieriSaeco5:43:27
83G. GoriniAki-Safi5:43:27
84J. HernándezFlavia-Telecom5:43:27
85J. UríaEstepona-Toscaf5:43:27
86Ó. LópezEuskaltel5:43:27
87P. LuttenbergerRabobank5:43:27
88H. DíazONCE5:43:27
89J. JiménezBanesto5:43:27
90G. FaresinMapei5:43:27
91D. NardelloMapei5:43:27
92V. TebaldiFestina5:43:27
93B. VoskampTVM5:43:27
94F. MauleónONCE5:43:27
95R. MassiCasino5:43:27
96S. UslaminRefin-Mobilvetta5:43:27
97D. BakerUS Postal Service5:43:27
98Á. CaseroBanesto5:43:27
99L. GelfiBrescialat5:43:27
100W. BelliBrescialat5:43:27
101A. GarmendiaONCE5:43:27
102M. ApollonioScrigno-Gaerne5:43:27
103D. FerrariAsics5:43:27
104P. BordenaveCasino5:43:27
105I. González De HerediaEuskaltel5:43:27
106T. RomingerCofidis5:43:27
107M. AnderssonTVM5:43:27
108A. PaluanCantina Tollo-Carrier5:43:27
109M. ZanettiAki-Safi5:43:27
110C. BoardmanGan5:43:27
111G. FurlanSaeco5:43:27
112E. RicoFlavia-Telecom5:43:27
113M. ZarrabeitiaONCE5:43:27
114D. PlazaCofidis5:43:27
115J. RodríguezKelme5:43:27
116G. RuéGan5:43:27
117H. PalacioFlavia-Telecom5:43:27
118F. BalleriniMapei5:43:27
119P. JonkerRabobank5:43:27
120S. BoteroKelme5:43:27
121S. KnavenTVM5:43:27
122J. DurandCasino5:43:27
123L. PiepoliRefin-Mobilvetta5:43:27
124R. SgambelluriBrescialat5:43:27
125J. AzevedoMaia-Cin5:43:27
126J. SánchezMaia-Cin5:43:27
127A. LeanizbarrutiaONCE5:43:27
128V. MoratillaEstepona-Toscaf5:43:27
129R. LaisekaEuskaltel5:43:27
130J. SampaioMaia-Cin5:43:27
131A. ZülleONCE5:43:27
132F. RoscioliAsics5:43:27
133N. RamacciottiCantina Tollo-Carrier5:43:27
134I. CuestaONCE5:43:27
135C. OsorioFlavia-Telecom5:43:27
136P. LanfranchiMapei5:43:27
137P. MeinertUS Postal Service5:43:27
138A. TroncaScrigno-Gaerne5:43:27
139J. SilvaMaia-Cin5:43:27
140F. SimeoniAsics5:43:27
141D. NelissenRabobank5:43:27
142M. GentiliCantina Tollo-Carrier5:43:27
143M. MilesiBrescialat5:43:27
144M. ScireaSaeco5:43:27
145C. SolaunEuskaltel5:43:27
146M. RadaelliAki-Safi5:43:27
147D. BramatiMapei5:43:27
148J. RamírezFlavia-Telecom5:43:27
149M. LiettiRefin-Mobilvetta5:43:27
150D. JonassonRabobank5:43:27
151S. HoncharAki-Safi5:43:27
152G. SalmeronSaeco5:43:27
153M. FrizzoCantina Tollo-Carrier5:43:27
154M. Della VedovaBrescialat5:43:27
155N. StephensFestina5:43:27
156G. BugnoMapei5:43:27
157T. HoffmanTVM5:43:27
158B. HamburgerTVM5:43:27
159S. PetilleauTVM5:43:27
160E. AnguitaEstepona-Toscaf5:43:27
161B. ThiboutCofidis5:43:27
162S. GonzálezKelme5:43:27
163J. KoertsRabobank5:43:27
164F. ColonnaAsics5:43:27
165E. LeoniAki-Safi5:43:27
166E. GragusUS Postal Service5:45:22+1:55
167D. PieriScrigno-Gaerne5:48:12+4:45
168G. CalcaterraSaeco5:48:12+4:45
169E. AggianoRefin-Mobilvetta5:48:17+4:50
170F. MoreauCofidis5:51:27+8:00
171D. CasarottoScrigno-Gaerne5:51:27+8:00
172M. HvastijaCantina Tollo-Carrier5:51:27+8:00
173S. MercierUS Postal Service5:51:27+8:00
174S. CembaliCantina Tollo-Carrier5:51:27+8:00
175L. PavanelloAki-Safi5:51:27+8:00
176J. VicarioEstepona-Toscaf5:51:27+8:00
177B. ConteScrigno-Gaerne5:56:32+13:05
178A. VatteroniScrigno-Gaerne5:56:32+13:05
179S. DanteCantina Tollo-Carrier6:10:42+27:15
180A. DolciCantina Tollo-Carrier6:10:42+27:15(27:15)
181J. SvoradaMapei6:10:42+27:15
182M. RossatoScrigno-Gaerne6:10:42+27:15
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1L. MichaelsenTVM24:12:36
2F. GuidiScrigno-Gaerne24:12:38+0:02
3E. AnguitaEstepona-Toscaf24:12:44+0:08
4L. JalabertONCE24:12:47+0:11
5C. ChiappucciAsics24:12:47+0:11
6A. CanzonieriSaeco24:12:50+0:14
7M. BettinRefin-Mobilvetta24:12:52+0:16
8F. CerezoEstepona-Toscaf24:12:53+0:17
9C. MøllerEstepona-Toscaf24:12:53+0:17
10S. BoteroKelme24:12:53+0:17
11Y. LedanoisGan24:12:57+0:21
12A. OlanoBanesto24:12:57+0:21
13R. PetitoSaeco24:12:57+0:21
14P. IndurainBanesto24:12:57+0:21
15M. MauriONCE24:12:57+0:21
16I. AjuriaEuskaltel24:12:57+0:21
17F. EscartinKelme24:12:57+0:21
18G. GoriniAki-Safi24:12:57+0:21
19M. SerranoKelme24:12:57+0:21
20L. DufauxFestina24:12:57+0:21
21M. FondriestCofidis24:12:57+0:21
22D. GarcíaEuskaltel24:12:57+0:21
23E. ZainaAsics24:12:57+0:21
24P. RichardCasino24:12:57+0:21
25O. RodriguisBanesto24:12:57+0:21
26J. DomínguezKelme24:12:57+0:21
27D. ClaveroEstepona-Toscaf24:12:57+0:21
28P. TonkovMapei24:12:57+0:21
29A. GonzálezKelme24:12:57+0:21
30A. De Las CuevasBanesto24:12:57+0:21
31W. BelliBrescialat24:12:57+0:21
32S. GonzálezKelme24:12:57+0:21
33A. NoèAsics24:12:57+0:21
34B. HamburgerTVM24:12:57+0:21
35L. BrochardFestina24:12:57+0:21
36C. ContrerasFlavia-Telecom24:12:57+0:21
37R. HerasKelme24:12:57+0:21
38A. CheferAsics24:12:57+0:21
39P. LuttenbergerRabobank24:12:57+0:21
40F. JekerFestina24:12:57+0:21
41F. GarcíaFestina24:12:57+0:21
42V. EkimovUS Postal Service24:12:57+0:21
43I. González de GaldeanoEuskaltel24:12:57+0:21
44M. GentiliCantina Tollo-Carrier24:12:57+0:21
45J. RodríguezKelme24:12:57+0:21
46D. RousFestina24:12:57+0:21
47Á. CaseroBanesto24:12:57+0:21
48S. IvanovTVM24:12:57+0:21
49M. ZarrabeitiaONCE24:12:57+0:21
50P. HervéFestina24:12:57+0:21
51G. FaresinMapei24:12:57+0:21
52I. González De HerediaEuskaltel24:12:57+0:21
53R. MassiCasino24:12:57+0:21
54A. GarmendiaONCE24:12:57+0:21
55I. AiarzagüenaEuskaltel24:12:57+0:21
56T. RomingerCofidis24:12:57+0:21
57L. PiepoliRefin-Mobilvetta24:12:57+0:21
58G. FurlanSaeco24:12:57+0:21
59A. ZülleONCE24:12:57+0:21
60J. CastelblancoFlavia-Telecom24:12:57+0:21
61P. JonkerRabobank24:12:57+0:21
62P. BordenaveCasino24:12:57+0:21
63I. CuestaONCE24:12:57+0:21
64J. UríaEstepona-Toscaf24:13:10+0:34
65F. MauleónONCE24:13:34+0:58
66C. BoardmanGan24:13:34+0:58
67M. WüstFestina24:13:35+0:59
68C. CaminBrescialat24:14:05+1:29
69C. SalvatoRefin-Mobilvetta24:14:10+1:34
70M. SerpelliniBrescialat24:14:11+1:35
71F. RoscioliAsics24:14:11+1:35
72L. van BonRabobank24:14:12+1:36
73A. VierhoutenRabobank24:14:13+1:37
74M. van HeeswijkRabobank24:14:13+1:37
75M. PiccoliBrescialat24:14:13+1:37
76F. MuñozFlavia-Telecom24:14:13+1:37
77A. Di BascoSaeco24:14:13+1:37
78D. BakerUS Postal Service24:14:13+1:37
79S. BartheCasino24:14:13+1:37
80F. TeyssierGan24:14:13+1:37
81J. HernándezFlavia-Telecom24:14:13+1:37
82J. JarqueMaia-Cin24:14:13+1:37
83J. AguirreFlavia-Telecom24:14:13+1:37
84O. Dalla CostaAki-Safi24:14:13+1:37
85B. ThiboutCofidis24:14:13+1:37
86F. BalleriniMapei24:14:13+1:37
87D. NardelloMapei24:14:13+1:37
88J. JiménezBanesto24:14:13+1:37
89P. Oliveira BarrosoMaia-Cin24:14:13+1:37
90Ó. LópezEuskaltel24:14:13+1:37
91A. PaluanCantina Tollo-Carrier24:14:13+1:37
92V. MoratillaEstepona-Toscaf24:14:13+1:37
93N. MiceliAki-Safi24:14:13+1:37
94A. TroncaScrigno-Gaerne24:14:13+1:37
95P. LanfranchiMapei24:14:13+1:37
96M. ZanettiAki-Safi24:14:13+1:37
97D. PlazaCofidis24:14:13+1:37
98M. RadaelliAki-Safi24:14:13+1:37
99S. HoncharAki-Safi24:14:13+1:37
100K. MoerenhoutRabobank24:14:50+2:14
101L. GelfiBrescialat24:14:50+2:14
102C. OsorioFlavia-Telecom24:14:50+2:14
103G. RuéGan24:14:50+2:14
104H. PalacioFlavia-Telecom24:14:50+2:14
105G. BugnoMapei24:14:50+2:14
106H. DíazONCE24:14:51+2:15
107J. RamírezFlavia-Telecom24:15:15+2:39
108F. SimeoniAsics24:15:26+2:50
109J. GarcíaBanesto24:15:46+3:10
110C. VasseurGan24:16:06+3:30
111J. WernerRefin-Mobilvetta24:16:07+3:31
112A. LeanizbarrutiaONCE24:16:07+3:31
113D. BramatiMapei24:16:07+3:31
114M. LiettiRefin-Mobilvetta24:16:07+3:31
115J. Pereira AndradeMaia-Cin24:16:31+3:55
116J. SánchezMaia-Cin24:16:31+3:55
117A. ZintchenkoEstepona-Toscaf24:16:31+3:55
118G. SalmeronSaeco24:16:31+3:55
119S. ColagèRefin-Mobilvetta24:16:49+4:13
120E. HubertGan24:17:08+4:32
121P. ChanteurCasino24:17:13+4:37
122N. StephensFestina24:17:30+4:54
123P. FerreiraMaia-Cin24:17:48+5:12
124F. BessyCasino24:17:48+5:12
125T. HoffmanTVM24:18:25+5:49
126J. KoertsRabobank24:19:33+6:57
127M. ZanottiAki-Safi24:19:34+6:58
128F. ColonnaAsics24:19:34+6:58
129S. SchiavinaAsics24:19:34+6:58
130R. LaisekaEuskaltel24:19:34+6:58
131M. MilesiBrescialat24:20:50+8:14
132D. FerrariAsics24:20:51+8:15
133G. RaimondiBrescialat24:20:52+8:16
134J. VicarioEstepona-Toscaf24:20:54+8:18
135A. OsaBanesto24:20:56+8:20
136D. CasarottoScrigno-Gaerne24:20:57+8:21
137Á. EdoKelme24:20:59+8:23
138V. TebaldiFestina24:21:12+8:36
139J. SampaioMaia-Cin24:21:40+9:04
140D. PieriScrigno-Gaerne24:21:58+9:22
141D. JonassonRabobank24:22:10+9:34
142R. SgambelluriBrescialat24:22:12+9:36
143S. TeutenbergUS Postal Service24:22:54+10:18
144M. AlonsoBanesto24:22:57+10:21
145E. LeoniAki-Safi24:22:58+10:22
146S. UslaminRefin-Mobilvetta24:23:09+10:33
147E. RicoFlavia-Telecom24:23:43+11:07
148C. SolaunEuskaltel24:23:48+11:12
149P. MeinertUS Postal Service24:24:06+11:30
150S. ZaniniMapei24:24:07+11:31
151J. AzevedoMaia-Cin24:24:30+11:54
152M. ScireaSaeco24:26:15+13:39
153B. VoskampTVM24:26:52+14:16
154F. MoreauCofidis24:26:59+14:23
155M. ApollonioScrigno-Gaerne24:27:37+15:01
156M. AnderssonTVM24:28:08+15:32
157S. KnavenTVM24:28:08+15:32
158S. PetilleauTVM24:28:08+15:32
159L. PavanelloAki-Safi24:28:51+16:15
160F. PontierCasino24:28:56+16:20
161N. RamacciottiCantina Tollo-Carrier24:29:27+16:51
162D. NelissenRabobank24:30:19+17:43
163M. Della VedovaBrescialat24:32:09+19:33
164J. DurandCasino24:32:31+19:55
165G. CalcaterraSaeco24:32:48+20:12
166E. GragusUS Postal Service24:32:49+20:13
167A. VatteroniScrigno-Gaerne24:34:00+21:24
168M. HvastijaCantina Tollo-Carrier24:34:49+22:13
169A. VillatoroUS Postal Service24:34:51+22:15
170E. AggianoRefin-Mobilvetta24:37:29+24:53
171S. MercierUS Postal Service24:37:39+25:03
172P. GaumontCofidis24:38:36+26:00
173J. SilvaMaia-Cin24:38:53+26:17
174M. Di RenzoCantina Tollo-Carrier24:41:48+29:12
175M. FrizzoCantina Tollo-Carrier24:43:05+30:29
176R. LupeikisUS Postal Service24:45:19+32:43
177S. CembaliCantina Tollo-Carrier24:46:04+33:28
178J. SvoradaMapei24:48:31+35:55
179M. RossatoScrigno-Gaerne24:59:54+47:18
180B. ConteScrigno-Gaerne24:59:54+47:18
181A. DolciCantina Tollo-Carrier25:06:08+53:32
182S. DanteCantina Tollo-Carrier25:06:08+53:32
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Brescialat17:10:21
2Rabobank17:10:21
3Refin-Mobilvetta17:10:21
4US Postal Service17:10:21
5Festina17:10:21
6Kelme17:10:21
7Casino17:10:21
8Banesto17:10:21
9Asics17:10:21
10Saeco17:10:21
11Estepona-Toscaf17:10:21
12Maia-Cin17:10:21
13Aki-Safi17:10:21
14ONCE17:10:21
15Mapei17:10:21
16Euskaltel17:10:21
17Gan17:10:21
18TVM17:10:21
19Flavia-Telecom17:10:21
20Cofidis17:10:21
21Scrigno-Gaerne17:10:21
22Cantina Tollo-Carrier17:10:21
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Banesto72:38:51
2Asics72:38:51
3Kelme72:38:51
4Festina72:38:51
5ONCE72:38:51
6Estepona-Toscaf72:38:51
7Casino72:38:51
8Scrigno-Gaerne72:38:51
9Saeco72:38:51
10Euskaltel72:38:51
11TVM72:38:51
12Rabobank72:40:07+1:16
13Gan72:40:07+1:16
14US Postal Service72:40:07+1:16
15Mapei72:40:07+1:16
16Refin-Mobilvetta72:40:07+1:16
17Flavia-Telecom72:40:07+1:16
18Cofidis72:40:07+1:16
19Brescialat72:41:23+2:32
20Aki-Safi72:41:23+2:32
21Maia-Cin72:42:39+3:48
22Cantina Tollo-Carrier72:48:38+9:47