Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Almendralejo naar Plasencia, 198 km, op 16 September 1997 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 11
RangRennerPloegTijdVerschil
1J. SvoradaMapei4:21:33
2M. FondriestCofidis4:21:33
3L. JalabertONCE4:21:33
4S. IvanovTVM4:21:33
5M. GentiliCantina Tollo-Carrier4:21:33
6C. CaminBrescialat4:21:33
7A. CanzonieriSaeco4:21:33
8L. BrochardFestina4:21:33
9L. DufauxFestina4:21:33
10F. GuidiScrigno-Gaerne4:21:33
11Á. EdoKelme4:21:33
12Y. LedanoisGan4:21:33
13C. ChiappucciAsics4:21:33
14M. PiccoliBrescialat4:21:33
15B. HamburgerTVM4:21:33
16P. LanfranchiMapei4:21:33
17P. IndurainBanesto4:21:33
18C. MøllerEstepona-Toscaf4:21:33
19M. SerranoKelme4:21:33
20E. ZainaAsics4:21:33
21A. OsaBanesto4:21:33
22P. HervéFestina4:21:33
23A. ZülleONCE4:21:33
24F. EscartinKelme4:21:33
25D. ClaveroEstepona-Toscaf4:21:33
26P. RichardCasino4:21:33
27M. ZarrabeitiaONCE4:21:33
28B. ThiboutCofidis4:21:33
29F. CerezoEstepona-Toscaf4:21:33
30P. LuttenbergerRabobank4:21:33
31I. González de GaldeanoEuskaltel4:21:33
32G. FaresinMapei4:21:33
33T. RomingerCofidis4:21:33
34L. PiepoliRefin-Mobilvetta4:21:33
35L. MichaelsenTVM4:21:33
36D. GarcíaEuskaltel4:21:33
37F. JekerFestina4:21:33
38M. SerpelliniBrescialat4:21:33
39J. JarqueMaia-Cin4:21:33
40I. AiarzagüenaEuskaltel4:21:33
41J. HernándezFlavia-Telecom4:21:33
42K. MoerenhoutRabobank4:21:33
43I. AjuriaEuskaltel4:21:33
44D. PlazaCofidis4:21:33
45B. ConteScrigno-Gaerne4:21:33
46R. MassiCasino4:21:33
47V. MoratillaEstepona-Toscaf4:21:33
48J. UríaEstepona-Toscaf4:21:33
49J. DomínguezKelme4:21:33
50F. GarcíaFestina4:21:33
51F. BessyCasino4:21:33
52M. BettinRefin-Mobilvetta4:21:33
53C. ContrerasFlavia-Telecom4:21:33
54R. SgambelluriBrescialat4:21:33
55S. HoncharAki-Safi4:21:33
56A. GonzálezKelme4:21:33
57F. MuñozFlavia-Telecom4:21:33
58C. VasseurGan4:21:33
59J. CastelblancoFlavia-Telecom4:21:33
60J. AguirreFlavia-Telecom4:21:33
61P. BordenaveCasino4:21:33
62H. PalacioFlavia-Telecom4:21:33
63G. RuéGan4:21:33
64M. AlonsoBanesto4:21:33
65F. TeyssierGan4:21:33
66R. HerasKelme4:21:33
67M. MauriONCE4:21:33
68J. GarcíaBanesto4:21:33
69Ó. LópezEuskaltel4:21:33
70D. NardelloMapei4:21:52+0:19
71J. SánchezMaia-Cin4:21:52+0:19
72J. SampaioMaia-Cin4:21:52+0:19
73J. Pereira AndradeMaia-Cin4:21:52+0:19
74A. VierhoutenRabobank4:21:52+0:19
75A. Di BascoSaeco4:21:52+0:19
76C. SalvatoRefin-Mobilvetta4:22:07+0:34
77N. StephensFestina4:22:07+0:34
78H. DíazONCE4:22:11+0:38
79E. RicoFlavia-Telecom4:22:14+0:41
80A. PaluanCantina Tollo-Carrier4:22:25+0:52
81D. NelissenRabobank4:22:25+0:52
82F. MauleónONCE4:22:25+0:52
83G. GoriniAki-Safi4:22:25+0:52
84F. SimeoniAsics4:22:25+0:52
85S. TeutenbergUS Postal Service4:22:36+1:03
86F. MoreauCofidis4:22:36+1:03
87V. EkimovUS Postal Service4:22:36+1:03
88J. RodríguezKelme4:22:36+1:03
89A. TroncaScrigno-Gaerne4:22:36+1:03
90F. BalleriniMapei4:22:36+1:03
91S. ColagèRefin-Mobilvetta4:22:53+1:20
92A. VatteroniScrigno-Gaerne4:22:56+1:23
93M. ApollonioScrigno-Gaerne4:22:56+1:23
94C. OsorioFlavia-Telecom4:23:16+1:43
95A. NoèAsics4:23:21+1:48
96J. AzevedoMaia-Cin4:23:21+1:48
97G. FurlanSaeco4:23:21+1:48
98A. LeanizbarrutiaONCE4:23:21+1:48
99S. BoteroKelme4:23:21+1:48
100L. GelfiBrescialat4:23:21+1:48
101D. FerrariAsics4:23:21+1:48
102N. RamacciottiCantina Tollo-Carrier4:23:21+1:48
103G. CalcaterraSaeco4:23:21+1:48
104I. CuestaONCE4:23:21+1:48
105J. JiménezBanesto4:23:29+1:56
106V. TebaldiFestina4:23:44+2:11
107D. PieriScrigno-Gaerne4:24:05+2:32
108L. van BonRabobank4:24:05+2:32
109M. RadaelliAki-Safi4:24:05+2:32
110B. VoskampTVM4:24:05+2:32
111G. BugnoMapei4:24:24+2:51
112S. SchiavinaAsics4:25:03+3:30
113D. RousFestina4:26:24+4:51
114P. JonkerRabobank4:26:24+4:51
115M. MilesiBrescialat4:26:24+4:51
116D. JonassonRabobank4:26:24+4:51
117C. SolaunEuskaltel4:26:24+4:51
118R. LaisekaEuskaltel4:26:24+4:51
119G. RaimondiBrescialat4:26:24+4:51
120D. BakerUS Postal Service4:26:24+4:51
121M. LiettiRefin-Mobilvetta4:26:24+4:51
122M. HvastijaCantina Tollo-Carrier4:26:24+4:51
123S. UslaminRefin-Mobilvetta4:26:24+4:51
124S. PetilleauTVM4:26:24+4:51
125M. ScireaSaeco4:26:24+4:51
126P. TonkovMapei4:26:24+4:51
127D. BramatiMapei4:26:24+4:51
128D. CasarottoScrigno-Gaerne4:26:24+4:51
129M. WüstFestina4:26:24+4:51
130J. DurandCasino4:27:33+6:00
131S. KnavenTVM4:27:33+6:00
132J. WernerRefin-Mobilvetta4:36:43+15:10
133J. SilvaMaia-Cin4:36:43+15:10
134J. RamírezFlavia-Telecom4:36:43+15:10
135F. RoscioliAsics4:36:43+15:10
136M. FrizzoCantina Tollo-Carrier4:36:43+15:10
137M. van HeeswijkRabobank4:36:43+15:10
138R. LupeikisUS Postal Service4:36:43+15:10
139J. VicarioEstepona-Toscaf4:36:43+15:10
140S. CembaliCantina Tollo-Carrier4:36:43+15:10
141G. SalmeronSaeco4:36:43+15:10(15:10)
142N. MiceliAki-Safi4:36:43+15:10
143A. GarmendiaONCE4:36:43+15:10
144E. GragusUS Postal Service4:36:43+15:10(15:10)
145E. AggianoRefin-Mobilvetta4:36:43+15:10
146F. PontierCasino4:36:43+15:10(15:10)
147O. Dalla CostaAki-Safi4:36:43+15:10
148M. ZanettiAki-Safi4:36:43+15:10
149A. ZintchenkoEstepona-Toscaf4:43:07+21:34
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1A. ZülleONCE48:00:30
2L. DufauxFestina48:01:02+0:32
3F. EscartinKelme48:02:44+2:14
4C. MøllerEstepona-Toscaf48:03:10+2:40
5Y. LedanoisGan48:03:45+3:15
6M. SerranoKelme48:04:20+3:50
7D. ClaveroEstepona-Toscaf48:04:20+3:50
8E. ZainaAsics48:04:26+3:56
9I. González de GaldeanoEuskaltel48:06:03+5:33
10B. HamburgerTVM48:06:27+5:57
11M. MauriONCE48:06:33+6:03
12P. LuttenbergerRabobank48:06:33+6:03
13R. HerasKelme48:07:11+6:41
14L. JalabertONCE48:07:27+6:57
15P. RichardCasino48:07:37+7:07
16G. FaresinMapei48:07:43+7:13
17T. RomingerCofidis48:07:49+7:19
18P. BordenaveCasino48:07:55+7:25
19F. GarcíaFestina48:08:05+7:35
20P. LanfranchiMapei48:08:09+7:39
21F. JekerFestina48:08:11+7:41
22M. SerpelliniBrescialat48:08:17+7:47
23C. ChiappucciAsics48:08:43+8:13
24F. TeyssierGan48:08:53+8:23
25J. UríaEstepona-Toscaf48:09:16+8:46
26F. CerezoEstepona-Toscaf48:10:04+9:34
27M. FondriestCofidis48:10:15+9:45
28J. DomínguezKelme48:10:31+10:01
29R. MassiCasino48:11:24+10:54
30M. ZarrabeitiaONCE48:11:30+11:00
31C. ContrerasFlavia-Telecom48:12:01+11:31
32D. GarcíaEuskaltel48:12:10+11:40
33S. IvanovTVM48:12:36+12:06
34L. PiepoliRefin-Mobilvetta48:12:52+12:22
35I. AjuriaEuskaltel48:13:00+12:30
36J. CastelblancoFlavia-Telecom48:14:42+14:12
37J. AguirreFlavia-Telecom48:15:49+15:19
38J. HernándezFlavia-Telecom48:16:44+16:14
39H. PalacioFlavia-Telecom48:17:17+16:47
40M. GentiliCantina Tollo-Carrier48:17:21+16:51
41D. PlazaCofidis48:17:59+17:29
42P. HervéFestina48:18:25+17:55
43M. AlonsoBanesto48:18:27+17:57
44L. BrochardFestina48:19:04+18:34
45P. IndurainBanesto48:19:34+19:04
46A. GonzálezKelme48:20:23+19:53
47Ó. LópezEuskaltel48:20:50+20:20
48J. JiménezBanesto48:21:50+21:20
49N. StephensFestina48:22:32+22:02
50I. AiarzagüenaEuskaltel48:22:33+22:03
51C. VasseurGan48:24:21+23:51
52B. ThiboutCofidis48:24:35+24:05
53V. MoratillaEstepona-Toscaf48:24:56+24:26
54P. JonkerRabobank48:25:15+24:45
55F. MuñozFlavia-Telecom48:25:53+25:23
56R. LaisekaEuskaltel48:26:05+25:35
57S. ColagèRefin-Mobilvetta48:27:08+26:38
58C. SalvatoRefin-Mobilvetta48:27:34+27:04
59M. BettinRefin-Mobilvetta48:28:29+27:59
60F. MauleónONCE48:28:35+28:05
61S. HoncharAki-Safi48:31:31+31:01
62A. LeanizbarrutiaONCE48:31:48+31:18
63A. TroncaScrigno-Gaerne48:32:25+31:55
64F. BessyCasino48:33:42+33:12
65D. NardelloMapei48:35:48+35:18
66J. RodríguezKelme48:35:50+35:20
67E. RicoFlavia-Telecom48:35:51+35:21
68A. Di BascoSaeco48:37:05+36:35
69I. CuestaONCE48:37:31+37:01
70A. NoèAsics48:37:35+37:05
71P. TonkovMapei48:37:37+37:07
72M. PiccoliBrescialat48:37:43+37:13
73L. GelfiBrescialat48:38:12+37:42
74A. CanzonieriSaeco48:39:31+39:01
75D. RousFestina48:39:44+39:14
76J. RamírezFlavia-Telecom48:40:37+40:07
77G. GoriniAki-Safi48:42:26+41:56
78M. MilesiBrescialat48:42:28+41:58
79V. EkimovUS Postal Service48:42:50+42:20
80C. OsorioFlavia-Telecom48:43:36+43:06
81A. OsaBanesto48:43:37+43:07
82J. JarqueMaia-Cin48:44:57+44:27
83J. GarcíaBanesto48:45:03+44:33
84L. MichaelsenTVM48:45:16+44:46
85G. RuéGan48:45:43+45:13
86J. Pereira AndradeMaia-Cin48:46:21+45:51
87V. TebaldiFestina48:46:32+46:02
88H. DíazONCE48:47:23+46:53
89L. van BonRabobank48:47:41+47:11
90A. VierhoutenRabobank48:47:47+47:17
91D. BakerUS Postal Service48:48:31+48:01
92Á. EdoKelme48:48:52+48:22
93J. SánchezMaia-Cin48:49:15+48:45
94S. BoteroKelme48:49:41+49:11
95F. SimeoniAsics48:50:01+49:31
96M. WüstFestina48:50:09+49:39
97R. SgambelluriBrescialat48:50:18+49:48
98F. BalleriniMapei48:51:21+50:51
99C. CaminBrescialat48:51:35+51:05
100M. RadaelliAki-Safi48:52:24+51:54
101A. PaluanCantina Tollo-Carrier48:52:44+52:14
102S. PetilleauTVM48:52:47+52:17
103F. GuidiScrigno-Gaerne48:53:41+53:11
104G. FurlanSaeco48:53:46+53:16
105N. MiceliAki-Safi48:54:08+53:38
106G. BugnoMapei48:55:22+54:52
107M. ZanettiAki-Safi48:57:10+56:40
108J. AzevedoMaia-Cin48:57:34+57:04
109D. BramatiMapei48:58:04+57:34
110M. LiettiRefin-Mobilvetta48:58:28+57:58
111D. CasarottoScrigno-Gaerne48:59:34+59:04
112K. MoerenhoutRabobank48:59:35+59:05
113S. TeutenbergUS Postal Service49:00:22+59:52
114M. van HeeswijkRabobank49:02:06+1:01:36
115G. SalmeronSaeco49:02:17+1:01:47
116F. MoreauCofidis49:03:15+1:02:45
117N. RamacciottiCantina Tollo-Carrier49:03:54+1:03:24
118D. FerrariAsics49:04:33+1:04:03
119M. ScireaSaeco49:04:52+1:04:22
120J. WernerRefin-Mobilvetta49:04:57+1:04:27
121B. VoskampTVM49:05:14+1:04:44
122D. JonassonRabobank49:05:33+1:05:03
123J. VicarioEstepona-Toscaf49:05:37+1:05:07
124A. GarmendiaONCE49:05:42+1:05:12
125C. SolaunEuskaltel49:06:10+1:05:40
126S. UslaminRefin-Mobilvetta49:06:17+1:05:47
127A. VatteroniScrigno-Gaerne49:06:59+1:06:29
128M. ApollonioScrigno-Gaerne49:07:16+1:06:46
129O. Dalla CostaAki-Safi49:07:49+1:07:19
130G. CalcaterraSaeco49:08:28+1:07:58
131D. NelissenRabobank49:08:37+1:08:07
132S. SchiavinaAsics49:09:23+1:08:53
133S. KnavenTVM49:09:48+1:09:18
134J. DurandCasino49:11:15+1:10:45
135J. SampaioMaia-Cin49:11:25+1:10:55
136F. RoscioliAsics49:14:01+1:13:31
137G. RaimondiBrescialat49:15:53+1:15:23
138M. HvastijaCantina Tollo-Carrier49:16:58+1:16:28
139D. PieriScrigno-Gaerne49:18:22+1:17:52
140F. PontierCasino49:20:37+1:20:07
141J. SvoradaMapei49:21:59+1:21:29
142A. ZintchenkoEstepona-Toscaf49:22:18+1:21:48
143E. AggianoRefin-Mobilvetta49:27:39+1:27:09
144E. GragusUS Postal Service49:31:02+1:30:32
145M. FrizzoCantina Tollo-Carrier49:31:49+1:31:19
146B. ConteScrigno-Gaerne49:33:35+1:33:05
147R. LupeikisUS Postal Service49:39:55+1:39:25
148J. SilvaMaia-Cin49:42:43+1:42:13
149S. CembaliCantina Tollo-Carrier49:50:42+1:50:12
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Festina13:04:39
2Mapei13:04:39
3ONCE13:04:39
4TVM13:04:39
5Kelme13:04:39
6Brescialat13:04:39
7Cofidis13:04:39
8Estepona-Toscaf13:04:39
9Banesto13:04:39
10Euskaltel13:04:39
11Casino13:04:39
12Gan13:04:39
13Flavia-Telecom13:04:39
14Rabobank13:04:58+0:19
15Refin-Mobilvetta13:05:13+0:34
16Maia-Cin13:05:17+0:38
17Asics13:05:31+0:52
18Scrigno-Gaerne13:05:42+1:03
19Saeco13:06:46+2:07
20Cantina Tollo-Carrier13:07:19+2:40
21Aki-Safi13:08:03+3:24
22US Postal Service13:11:36+6:57
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Kelme144:12:25
2Festina144:14:51+2:26
3ONCE144:15:04+2:39
4Banesto144:15:10+2:45
5Estepona-Toscaf144:15:12+2:47
6Casino144:23:25+11:00
7Euskaltel144:27:37+15:12
8Gan144:33:26+21:01
9Cofidis144:35:56+23:31
10Flavia-Telecom144:37:31+25:06
11Asics144:38:00+25:35
12Mapei144:38:07+25:42
13TVM144:50:27+38:02
14Refin-Mobilvetta144:50:35+38:10
15Brescialat145:05:16+52:51
16Rabobank145:12:23+59:58
17Aki-Safi145:48:49+1:36:24
18Scrigno-Gaerne145:53:21+1:40:56
19Cantina Tollo-Carrier145:58:18+1:45:53
20Saeco145:59:23+1:46:58
21Maia-Cin146:14:48+2:02:23
22US Postal Service146:20:11+2:07:46