Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Cordoba naar Almendralejo, 235 km, op 15 September 1997 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 10
RangRennerPloegTijdVerschil
1M. PiccoliBrescialat4:56:22
2J. VicarioEstepona-Toscaf4:56:22
3J. SvoradaMapei4:56:47+0:25
4B. ConteScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
5C. CaminBrescialat4:56:47+0:25
6M. BettinRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
7F. PontierCasino4:56:47+0:25(0:25)
8C. ChiappucciAsics4:56:47+0:25
9A. Di BascoSaeco4:56:47+0:25
10S. SchiavinaAsics4:56:47+0:25
11Á. EdoKelme4:56:47+0:25
12M. HvastijaCantina Tollo-Carrier4:56:47+0:25
13B. VoskampTVM4:56:47+0:25
14F. GuidiScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
15G. GoriniAki-Safi4:56:47+0:25
16S. IvanovTVM4:56:47+0:25
17R. LupeikisUS Postal Service4:56:47+0:25
18F. CerezoEstepona-Toscaf4:56:47+0:25
19J. RodríguezKelme4:56:47+0:25
20M. van HeeswijkRabobank4:56:47+0:25
21M. WüstFestina4:56:47+0:25
22F. EscartinKelme4:56:47+0:25
23C. MøllerEstepona-Toscaf4:56:47+0:25
24F. MuñozFlavia-Telecom4:56:47+0:25
0F. JekerFestina4:56:47+0:25
26T. RomingerCofidis4:56:47+0:25
27S. CembaliCantina Tollo-Carrier4:56:47+0:25
28C. VasseurGan4:56:47+0:25
29L. JalabertONCE4:56:47+0:25
30L. MichaelsenTVM4:56:47+0:25
31P. RichardCasino4:56:47+0:25
32Y. LedanoisGan4:56:47+0:25
33B. HamburgerTVM4:56:47+0:25
34D. ClaveroEstepona-Toscaf4:56:47+0:25
35A. GonzálezKelme4:56:47+0:25
36J. UríaEstepona-Toscaf4:56:47+0:25
37J. HernándezFlavia-Telecom4:56:47+0:25
38M. FondriestCofidis4:56:47+0:25
39P. HervéFestina4:56:47+0:25
40G. RaimondiBrescialat4:56:47+0:25
41J. JarqueMaia-Cin4:56:47+0:25
42V. EkimovUS Postal Service4:56:47+0:25
43J. DomínguezKelme4:56:47+0:25
44M. SerranoKelme4:56:47+0:25
45M. ScireaSaeco4:56:47+0:25
46M. SerpelliniBrescialat4:56:47+0:25
47A. ZülleONCE4:56:47+0:25
48L. DufauxFestina4:56:47+0:25
49K. MoerenhoutRabobank4:56:47+0:25
50E. ZainaAsics4:56:47+0:25
51R. HerasKelme4:56:47+0:25
52J. WernerRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
53H. DíazONCE4:56:47+0:25
54I. AiarzagüenaEuskaltel4:56:47+0:25
55R. MassiCasino4:56:47+0:25
56F. TeyssierGan4:56:47+0:25
57F. RoscioliAsics4:56:47+0:25
58J. Pereira AndradeMaia-Cin4:56:47+0:25
59F. MoreauCofidis4:56:47+0:25
60G. FaresinMapei4:56:47+0:25
61E. RicoFlavia-Telecom4:56:47+0:25
62A. LeanizbarrutiaONCE4:56:47+0:25
63D. FerrariAsics4:56:47+0:25
64I. AjuriaEuskaltel4:56:47+0:25
65D. BakerUS Postal Service4:56:47+0:25
66I. González de GaldeanoEuskaltel4:56:47+0:25
67M. GentiliCantina Tollo-Carrier4:56:47+0:25
68A. OsaBanesto4:56:47+0:25
69P. LuttenbergerRabobank4:56:47+0:25
70C. SalvatoRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
71C. ContrerasFlavia-Telecom4:56:47+0:25
72L. BrochardFestina4:56:47+0:25
73F. GarcíaFestina4:56:47+0:25
74J. CastelblancoFlavia-Telecom4:56:47+0:25
75D. GarcíaEuskaltel4:56:47+0:25
76A. NoèAsics4:56:47+0:25
77M. ZarrabeitiaONCE4:56:47+0:25
78S. ColagèRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
79F. SimeoniAsics4:56:47+0:25
80N. StephensFestina4:56:47+0:25
81A. PaluanCantina Tollo-Carrier4:56:47+0:25
82L. PiepoliRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
83A. De Las CuevasBanesto4:56:47+0:25(0:25)
84P. BordenaveCasino4:56:47+0:25
85P. IndurainBanesto4:56:47+0:25
86M. MauriONCE4:56:47+0:25
87S. UslaminRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
88R. SgambelluriBrescialat4:56:47+0:25
89J. AguirreFlavia-Telecom4:56:47+0:25
90M. MilesiBrescialat4:56:47+0:25
91Ó. LópezEuskaltel4:56:47+0:25
92F. BessyCasino4:56:47+0:25
93F. MauleónONCE4:56:47+0:25
94L. GelfiBrescialat4:56:47+0:25
95J. SánchezMaia-Cin4:56:47+0:25
96D. PlazaCofidis4:56:47+0:25
97H. PalacioFlavia-Telecom4:56:47+0:25
98M. AlonsoBanesto4:56:47+0:25
99G. FurlanSaeco4:56:47+0:25
100J. RamírezFlavia-Telecom4:56:47+0:25
101J. SilvaMaia-Cin4:56:47+0:25
102C. OsorioFlavia-Telecom4:56:47+0:25
103P. JonkerRabobank4:56:47+0:25
104N. MiceliAki-Safi4:56:47+0:25
105P. LanfranchiMapei4:56:47+0:25
106A. TroncaScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
107G. RuéGan4:56:47+0:25
108J. AzevedoMaia-Cin4:56:47+0:25
109G. BugnoMapei4:56:47+0:25
110M. FrizzoCantina Tollo-Carrier4:56:47+0:25
111B. ThiboutCofidis4:56:47+0:25
112A. VierhoutenRabobank4:56:47+0:25
113S. HoncharAki-Safi4:56:47+0:25
114M. ZanettiAki-Safi4:56:47+0:25
115D. CasarottoScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
116S. KnavenTVM4:56:47+0:25
117I. CuestaONCE4:56:47+0:25
118J. SampaioMaia-Cin4:56:47+0:25
119D. JonassonRabobank4:56:47+0:25
120V. TebaldiFestina4:56:47+0:25
121J. DurandCasino4:56:47+0:25
122F. BalleriniMapei4:56:47+0:25
123D. NardelloMapei4:56:47+0:25
124M. RadaelliAki-Safi4:56:47+0:25
125O. Dalla CostaAki-Safi4:56:47+0:25
126A. VatteroniScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
127G. SalmeronSaeco4:56:47+0:25(0:25)
128R. LaisekaEuskaltel4:56:47+0:25
129S. BoteroKelme4:56:47+0:25
130M. ApollonioScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
131V. MoratillaEstepona-Toscaf4:56:47+0:25
132E. AggianoRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
133C. SolaunEuskaltel4:56:47+0:25
134M. LiettiRefin-Mobilvetta4:56:47+0:25
135P. TonkovMapei4:56:47+0:25
136S. PetilleauTVM4:56:47+0:25
137J. GarcíaBanesto4:56:47+0:25
138A. GarmendiaONCE4:56:47+0:25
139E. AnguitaEstepona-Toscaf4:56:47+0:25(0:25)
140J. JiménezBanesto4:56:47+0:25
141D. BramatiMapei4:56:47+0:25
142A. CanzonieriSaeco4:56:47+0:25
143D. NelissenRabobank4:56:47+0:25
144E. GragusUS Postal Service4:56:47+0:25(0:25)
145S. TeutenbergUS Postal Service4:56:47+0:25
146L. van BonRabobank4:56:47+0:25
147D. PieriScrigno-Gaerne4:56:47+0:25
148D. RousFestina4:57:52+1:30
149G. CalcaterraSaeco4:58:22+2:00
150N. RamacciottiCantina Tollo-Carrier4:59:34+3:12
151M. Di RenzoCantina Tollo-Carrier5:05:50+9:28(9:28)
152A. ZintchenkoEstepona-Toscaf5:22:25+26:03
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1A. ZülleONCE43:38:57
2L. DufauxFestina43:39:29+0:32
3F. EscartinKelme43:41:11+2:14
4C. MøllerEstepona-Toscaf43:41:37+2:40
5Y. LedanoisGan43:42:12+3:15
6M. SerranoKelme43:42:47+3:50
7D. ClaveroEstepona-Toscaf43:42:47+3:50
8E. ZainaAsics43:42:53+3:56
9A. De Las CuevasBanesto43:43:24+4:27
10I. González de GaldeanoEuskaltel43:44:30+5:33
11B. HamburgerTVM43:44:54+5:57
12M. MauriONCE43:45:00+6:03
13P. LuttenbergerRabobank43:45:00+6:03
14R. HerasKelme43:45:38+6:41
15L. JalabertONCE43:45:58+7:01
16P. RichardCasino43:46:04+7:07
17G. FaresinMapei43:46:10+7:13
18T. RomingerCofidis43:46:16+7:19
19P. BordenaveCasino43:46:22+7:25
20F. GarcíaFestina43:46:32+7:35
21P. LanfranchiMapei43:46:36+7:39
22F. JekerFestina43:46:38+7:41
23M. SerpelliniBrescialat43:46:44+7:47
24C. ChiappucciAsics43:47:10+8:13
25F. TeyssierGan43:47:20+8:23
26J. UríaEstepona-Toscaf43:47:43+8:46
27F. CerezoEstepona-Toscaf43:48:31+9:34
28M. FondriestCofidis43:48:50+9:53
29J. DomínguezKelme43:48:58+10:01
30R. MassiCasino43:49:51+10:54
31M. ZarrabeitiaONCE43:49:57+11:00
32C. ContrerasFlavia-Telecom43:50:28+11:31
33D. GarcíaEuskaltel43:50:37+11:40
34S. IvanovTVM43:51:03+12:06
35L. PiepoliRefin-Mobilvetta43:51:19+12:22
36I. AjuriaEuskaltel43:51:27+12:30
37J. CastelblancoFlavia-Telecom43:53:09+14:12
38J. AguirreFlavia-Telecom43:54:16+15:19
39J. HernándezFlavia-Telecom43:55:11+16:14
40H. PalacioFlavia-Telecom43:55:44+16:47
41M. GentiliCantina Tollo-Carrier43:55:48+16:51
42D. PlazaCofidis43:56:26+17:29
43P. HervéFestina43:56:52+17:55
44M. AlonsoBanesto43:56:54+17:57
45L. BrochardFestina43:57:31+18:34
46P. IndurainBanesto43:58:01+19:04
47J. JiménezBanesto43:58:21+19:24
48A. GonzálezKelme43:58:50+19:53
49P. JonkerRabobank43:58:51+19:54
50Ó. LópezEuskaltel43:59:17+20:20
51R. LaisekaEuskaltel43:59:41+20:44
52N. StephensFestina44:00:25+21:28
53I. AiarzagüenaEuskaltel44:01:00+22:03
54C. VasseurGan44:02:48+23:51
55B. ThiboutCofidis44:03:02+24:05
56V. MoratillaEstepona-Toscaf44:03:23+24:26
57J. RamírezFlavia-Telecom44:03:54+24:57
58S. ColagèRefin-Mobilvetta44:04:15+25:18
59F. MuñozFlavia-Telecom44:04:20+25:23
60C. SalvatoRefin-Mobilvetta44:05:27+26:30
61F. MauleónONCE44:06:10+27:13
62M. BettinRefin-Mobilvetta44:06:56+27:59
63A. LeanizbarrutiaONCE44:08:27+29:30
64A. TroncaScrigno-Gaerne44:09:49+30:52
65S. HoncharAki-Safi44:09:58+31:01
66P. TonkovMapei44:11:13+32:16
67F. BessyCasino44:12:09+33:12
68J. RodríguezKelme44:13:14+34:17
69D. RousFestina44:13:20+34:23
70E. RicoFlavia-Telecom44:13:37+34:40
71D. NardelloMapei44:13:56+34:59
72I. CuestaONCE44:14:10+35:13
73A. NoèAsics44:14:14+35:17
74L. GelfiBrescialat44:14:51+35:54
75A. Di BascoSaeco44:15:13+36:16
76M. MilesiBrescialat44:16:04+37:07
77M. PiccoliBrescialat44:16:10+37:13
78N. MiceliAki-Safi44:17:25+38:28
79A. CanzonieriSaeco44:18:00+39:03
80G. GoriniAki-Safi44:20:01+41:04
81V. EkimovUS Postal Service44:20:14+41:17
82C. OsorioFlavia-Telecom44:20:20+41:23
83M. ZanettiAki-Safi44:20:27+41:30
84A. OsaBanesto44:22:04+43:07
85D. BakerUS Postal Service44:22:07+43:10
86V. TebaldiFestina44:22:48+43:51
87J. JarqueMaia-Cin44:23:24+44:27
88J. GarcíaBanesto44:23:30+44:33
89L. van BonRabobank44:23:36+44:39
90L. MichaelsenTVM44:23:43+44:46
91M. WüstFestina44:23:45+44:48
92G. RuéGan44:24:10+45:13
93J. Pereira AndradeMaia-Cin44:24:29+45:32
94H. DíazONCE44:25:12+46:15
95M. van HeeswijkRabobank44:25:23+46:26
96G. SalmeronSaeco44:25:34+46:37
97E. AnguitaEstepona-Toscaf44:25:39+46:42
98A. VierhoutenRabobank44:25:55+46:58
99S. BoteroKelme44:26:20+47:23
100S. PetilleauTVM44:26:23+47:26
101Á. EdoKelme44:27:19+48:22
102J. SánchezMaia-Cin44:27:23+48:26
103F. SimeoniAsics44:27:36+48:39
104J. WernerRefin-Mobilvetta44:28:15+49:18
105M. RadaelliAki-Safi44:28:20+49:23
106R. SgambelluriBrescialat44:28:45+49:48
107F. BalleriniMapei44:28:45+49:48
108J. VicarioEstepona-Toscaf44:28:54+49:57
109A. GarmendiaONCE44:28:59+50:02
110C. CaminBrescialat44:30:02+51:05
111A. PaluanCantina Tollo-Carrier44:30:19+51:22
112G. FurlanSaeco44:30:25+51:28
113G. BugnoMapei44:30:59+52:02
114O. Dalla CostaAki-Safi44:31:06+52:09
115D. BramatiMapei44:31:40+52:43
116M. LiettiRefin-Mobilvetta44:32:04+53:07
117F. GuidiScrigno-Gaerne44:32:08+53:11
118D. CasarottoScrigno-Gaerne44:33:10+54:13
119J. AzevedoMaia-Cin44:34:13+55:16
120F. RoscioliAsics44:37:21+58:24
121S. TeutenbergUS Postal Service44:37:46+58:49
122K. MoerenhoutRabobank44:38:02+59:05
123M. ScireaSaeco44:38:28+59:31
124D. JonassonRabobank44:39:09+1:00:12
125A. ZintchenkoEstepona-Toscaf44:39:11+1:00:14
126C. SolaunEuskaltel44:39:46+1:00:49
127S. UslaminRefin-Mobilvetta44:39:53+1:00:56
128N. RamacciottiCantina Tollo-Carrier44:40:33+1:01:36
129F. MoreauCofidis44:40:39+1:01:42
130B. VoskampTVM44:41:09+1:02:12
131D. FerrariAsics44:41:12+1:02:15
132S. KnavenTVM44:42:15+1:03:18
133J. DurandCasino44:43:47+1:04:50
134F. PontierCasino44:43:54+1:04:57
135A. VatteroniScrigno-Gaerne44:44:03+1:05:06
136S. SchiavinaAsics44:44:20+1:05:23
137M. ApollonioScrigno-Gaerne44:44:20+1:05:23
138G. CalcaterraSaeco44:45:07+1:06:10
139D. NelissenRabobank44:46:12+1:07:15
140G. RaimondiBrescialat44:49:29+1:10:32
141J. SampaioMaia-Cin44:49:33+1:10:36
142M. HvastijaCantina Tollo-Carrier44:50:36+1:11:39
143E. AggianoRefin-Mobilvetta44:50:56+1:11:59
144D. PieriScrigno-Gaerne44:54:17+1:15:20
145E. GragusUS Postal Service44:54:19+1:15:22
146M. FrizzoCantina Tollo-Carrier44:55:06+1:16:09
147J. SvoradaMapei45:00:41+1:21:44
148R. LupeikisUS Postal Service45:03:12+1:24:15
149J. SilvaMaia-Cin45:06:00+1:27:03
150B. ConteScrigno-Gaerne45:12:02+1:33:05
151S. CembaliCantina Tollo-Carrier45:13:59+1:35:02
152M. Di RenzoCantina Tollo-Carrier45:18:28+1:39:31
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Estepona-Toscaf14:49:56
2Brescialat14:49:56
3Kelme14:50:21+0:25
4TVM14:50:21+0:25
5Festina14:50:21+0:25
6Asics14:50:21+0:25
7Casino14:50:21+0:25
8Cantina Tollo-Carrier14:50:21+0:25
9Gan14:50:21+0:25
10Flavia-Telecom14:50:21+0:25
11Cofidis14:50:21+0:25
12Scrigno-Gaerne14:50:21+0:25
13US Postal Service14:50:21+0:25
14Refin-Mobilvetta14:50:21+0:25
15ONCE14:50:21+0:25
16Rabobank14:50:21+0:25
17Saeco14:50:21+0:25
18Mapei14:50:21+0:25
19Euskaltel14:50:21+0:25
20Maia-Cin14:50:21+0:25
21Aki-Safi14:50:21+0:25
22Banesto14:50:21+0:25
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Kelme131:07:46
2Festina131:10:12+2:26
3ONCE131:10:25+2:39
4Banesto131:10:31+2:45
5Estepona-Toscaf131:10:33+2:47
6Casino131:18:46+11:00
7Euskaltel131:22:58+15:12
8Gan131:28:47+21:01
9Cofidis131:31:17+23:31
10Asics131:32:29+24:43
11Flavia-Telecom131:32:52+25:06
12Mapei131:33:28+25:42
13Refin-Mobilvetta131:45:22+37:36
14TVM131:45:48+38:02
15Brescialat132:00:37+52:51
16Rabobank132:07:25+59:39
17Aki-Safi132:40:46+1:33:00
18Scrigno-Gaerne132:47:39+1:39:53
19Cantina Tollo-Carrier132:50:59+1:43:13
20Saeco132:52:37+1:44:51
21US Postal Service133:08:35+2:00:49
22Maia-Cin133:09:31+2:01:45