Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Madrid naar Madrid, 157.6 km, op 29 September 1996 (bron) (bron) (bron)

Overzicht verschillen.

s1 0 13947.000998
	. 
s2 0 17741.000998s3 0 12220.000048s4 0 14009.000998s5 0 16779.000998s6 0 20446.000998s7 0 14934.000083s8 0 21417.000998s9 0 18292.000998s10 0 4768.000084s11 0 17920.000998s12 0 16550.000049
	O. Rincón
s14 0 17488.00007
	. 
s15 0 21888.00008s16 0 20092.000075
	O. Rincón
s18 0 20791.000998
	. 
s19 0 19852.000998s20 0 19776.000052s21 0 3673.000084s22 0 14007.000998
Notice: Undefined offset: 0 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/vueltaak.php on line 167

Notice: Undefined index: in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/vueltaak.php on line 167
Etappe-uitslag etappe 22
RangRennerPloegTijdVerschil
1T. SteelsMapei-GB3:53:27
2N. MinaliGewiss3:53:27
3S. WesemannTelekom3:53:27
4L. JalabertONCE3:53:27
5Á. EdoKelme3:53:27
6G. CitterioAki-Gipiemme3:53:27
7A. GuenetxeaEuskadi3:53:27
8A. PetacchiScrigno-Blue Storm3:53:27
9S. SmetanineSanta Clara-Samara3:53:27
10H. RedantTVM3:53:27
11M. MoriSaeco3:53:27
12P. ChanteurPetit Casino3:53:27
13M. Di RenzoCantina Tollo3:53:27
14O. RodriguisBanesto3:53:27
15Ó. ArangurenSanta Clara-Samara3:53:27
16M. Abreu CamposMaia-Jumbo3:53:27
17J. RodríguezKelme3:53:27
18B. HamburgerTVM3:53:27
19C. AgnoluttoPetit Casino3:53:27
20L. JohnsenTVM3:53:27
29B. JulichMotorola3:53:27
36L. DufauxLotus-Festina3:53:27
37S. HodgeLotus-Festina3:53:27
44T. RomingerMapei-GB3:53:27
62C. MøllerMX Onda-Eurosport3:53:27
64W. McRaeSanta Clara-Samara3:53:27
70A. ZülleONCE3:53:27
72P. MeinertTelekom3:53:27
75M. MauriONCE3:53:27
94K. LivingstonMotorola3:53:27
?R. PistoreMG-Technogym3:53:27
?S. FaustiniAki-Gipiemme3:53:27
?G. TotschnigPolti3:53:27
?D. RebellinPolti3:53:27
?A. PeronMotorola3:53:27
?F. EscartinKelme3:53:27
?M. SerranoKelme3:53:27
?J. JiménezBanesto3:53:27
?M. GianettiPolti3:53:27
?D. ClaveroMX Onda-Eurosport3:53:27
?D. NardelloMapei-GB3:53:27
?V. BobrikGewiss3:53:27
?A. MerckxMotorola3:53:27
?F. MauleónMapei-GB3:53:27
?F. JekerLotus-Festina3:53:27
?K. HundertmarckTelekom3:53:27
?Á. CaseroBanesto3:53:27
?M. ApollonioScrigno-Blue Storm3:53:27
?R. GonzálezBanesto3:53:27
?A. LecchiMG-Technogym3:53:27
?I. AiarzagüenaEuskadi3:53:27
?I. ChaurreauPolti3:53:27
?F. GougotPetit Casino3:53:27
?M. ZarrabeitiaONCE3:53:27
?S. BlancoBanesto3:53:27
?A. GonzálezMapei-GB3:53:27
?M. LiettiMG-Technogym3:53:27
?C. SolaunEuskadi3:53:27
?F. CerezoMX Onda-Eurosport3:53:27
?M. den BakkerTVM3:53:27
?A. ZintchenkoSanta Clara-Samara3:53:27
?G. FurlanSaeco3:53:27
?I. CuestaONCE3:53:27
?M. PascualSaeco3:53:27
?J. PascualSanta Clara-Samara3:53:27
?oliviero rincon! 3:53:27
?V. TebaldiLotus-Festina3:53:27
?S. GonzálezKelme3:53:27
?A. SánchezSaeco3:53:27
?J. ArenasLotus-Festina3:53:27
?R. GainetdinovSanta Clara-Samara3:53:27
?G. BugnoMG-Technogym3:53:27
?M. AlonsoBanesto3:53:27
?G. AudehmTelekom3:53:27
?E. AnguitaMX Onda-Eurosport3:53:27
?D. CignaliScrigno-Blue Storm3:53:27
?Á. González de GaldeanoEuskadi3:53:27
?H. DíazONCE3:53:27
?S. ZaniniGewiss3:53:27
?D. PlazaLotus-Festina3:53:27
?J. WernerTelekom3:53:27
?R. Dal SieAki-Gipiemme3:53:27
?J. PascualSanta Clara-Samara3:53:27
?Ó. LópezEuskadi3:53:27
?D. ZanetteAki-Gipiemme3:53:27
?J. DomínguezKelme3:53:27
?P. ValotiCantina Tollo3:53:27
?J. OdriozolaGewiss3:53:27
?B. LeysenMapei-GB3:53:27
?T. HoffmanTVM3:53:27
?R. LaisekaEuskadi3:53:27
?L. PavanelloAki-Gipiemme3:53:27
?J. Pereira AndradeMaia-Jumbo3:53:27
?M. LocatelliPetit Casino3:53:27
?M. KummerTelekom3:53:27
?S. GalloriniScrigno-Blue Storm3:53:27
?I. GarcíaKelme3:53:27
?A. PaluanCantina Tollo3:53:27
?F. CabelloKelme3:53:27
?M. HvastijaCantina Tollo3:53:27
?J. BlijlevensTVM3:53:27
?T. CordesMX Onda-Eurosport3:53:27
?F. VonaAki-Gipiemme3:53:27
?L. CalzavaraPolti3:53:27
?S. DanteCantina Tollo3:53:27
106I. González de GaldeanoEuskadi3:53:58+0:31
107A. PolitanoSaeco3:54:05+0:38
108A. CanzonieriSaeco3:54:05+0:38
109M. CelestinoPolti3:54:05+0:38
110L. Di SilvestroCantina Tollo3:54:05+0:38
111D. KonychevAki-Gipiemme3:54:08+0:41
112Y. RecanatiCantina Tollo3:54:08+0:41
113E. BrignoliGewiss3:55:03+1:36
114A. BrognaraGewiss3:55:03+1:36
115J. MigueláñezSanta Clara-Samara3:55:03+1:36
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1A. ZülleONCE97:31:46
2L. DufauxLotus-Festina97:38:09+6:23
3T. RomingerMapei-GB97:40:15+8:29
4R. PistoreMG-Technogym97:41:59+10:13
5S. FaustiniAki-Gipiemme97:43:07+11:21
6G. TotschnigPolti97:43:19+11:33
7D. RebellinPolti97:45:01+13:15
8A. PeronMotorola97:46:32+14:46
9B. JulichMotorola97:46:56+15:10
10F. EscartinKelme97:50:21+18:35
11M. SerranoKelme97:51:05+19:19
12J. JiménezBanesto97:52:05+20:19
13M. GianettiPolti97:53:01+21:15
14D. ClaveroMX Onda-Eurosport97:53:35+21:49
15D. NardelloMapei-GB97:54:23+22:37
16V. BobrikGewiss97:57:46+26:00
17A. MerckxMotorola97:59:20+27:34
18F. MauleónMapei-GB97:59:24+27:38
19L. JalabertONCE97:59:30+27:44
20P. MeinertTelekom98:01:42+29:56
21P. ChanteurPetit Casino98:03:07+31:21
22F. JekerLotus-Festina98:04:07+32:21
23K. HundertmarckTelekom98:04:14+32:28
24Á. CaseroBanesto98:06:55+35:09
25M. ApollonioScrigno-Blue Storm98:09:34+37:48
26R. GonzálezBanesto98:13:21+41:35
27A. LecchiMG-Technogym98:15:58+44:12
28I. AiarzagüenaEuskadi98:17:38+45:52
29I. ChaurreauPolti98:17:50+46:04
30F. GougotPetit Casino98:19:02+47:16
31M. ZarrabeitiaONCE98:22:15+50:29
32M. MauriONCE98:29:21+57:35
33S. BlancoBanesto98:34:14+1:02:28
34O. RodriguisBanesto98:35:36+1:03:50
35D. KonychevAki-Gipiemme98:37:49+1:06:03
36A. GonzálezMapei-GB98:38:00+1:06:14
37M. LiettiMG-Technogym98:38:47+1:07:01
38C. SolaunEuskadi98:39:46+1:08:00
39F. CerezoMX Onda-Eurosport98:42:10+1:10:24
40M. den BakkerTVM98:44:48+1:13:02
41A. ZintchenkoSanta Clara-Samara98:46:16+1:14:30
42M. Abreu CamposMaia-Jumbo98:48:05+1:16:19
43G. FurlanSaeco98:49:29+1:17:43
44B. HamburgerTVM98:50:58+1:19:12
45C. MøllerMX Onda-Eurosport98:55:26+1:23:40
46I. CuestaONCE98:56:00+1:24:14
47M. PascualSaeco98:56:35+1:24:49
48J. PascualSanta Clara-Samara98:57:20+1:25:34
49V. TebaldiLotus-Festina99:00:27+1:28:41
50S. GonzálezKelme99:07:57+1:36:11
51A. SánchezSaeco99:11:53+1:40:07
52J. ArenasLotus-Festina99:13:30+1:41:44
53A. CanzonieriSaeco99:14:50+1:43:04
54R. GainetdinovSanta Clara-Samara99:17:10+1:45:24
55G. BugnoMG-Technogym99:18:55+1:47:09
56M. AlonsoBanesto99:23:28+1:51:42
57G. AudehmTelekom99:23:52+1:52:06
58E. AnguitaMX Onda-Eurosport99:24:06+1:52:20
59D. CignaliScrigno-Blue Storm99:24:17+1:52:31
60K. LivingstonMotorola99:25:07+1:53:21
61Á. González de GaldeanoEuskadi99:31:25+1:59:39
62H. DíazONCE99:32:43+2:00:57
63S. ZaniniGewiss99:34:54+2:03:08
64J. RodríguezKelme99:36:37+2:04:51
65D. PlazaLotus-Festina99:36:56+2:05:10
66J. WernerTelekom99:40:02+2:08:16
67R. Dal SieAki-Gipiemme99:47:26+2:15:40
68J. PascualSanta Clara-Samara99:48:08+2:16:22
69Ó. LópezEuskadi99:53:55+2:22:09
70D. ZanetteAki-Gipiemme99:55:47+2:24:01
71J. DomínguezKelme99:56:55+2:25:09
72M. CelestinoPolti99:56:59+2:25:13
73P. ValotiCantina Tollo99:57:46+2:26:00
74J. OdriozolaGewiss100:00:12+2:28:26
75S. HodgeLotus-Festina100:05:52+2:34:06
76B. LeysenMapei-GB100:06:59+2:35:13
77T. HoffmanTVM100:09:21+2:37:35
78R. LaisekaEuskadi100:10:28+2:38:42
79S. WesemannTelekom100:10:51+2:39:05
80L. PavanelloAki-Gipiemme100:11:04+2:39:18
81J. Pereira AndradeMaia-Jumbo100:12:12+2:40:26
82M. LocatelliPetit Casino100:14:51+2:43:05
83M. KummerTelekom100:15:21+2:43:35
84Á. EdoKelme100:15:54+2:44:08
85T. SteelsMapei-GB100:16:36+2:44:50
86S. GalloriniScrigno-Blue Storm100:17:28+2:45:42
87A. PolitanoSaeco100:17:46+2:46:00
88M. MoriSaeco100:17:54+2:46:08
89C. AgnoluttoPetit Casino100:18:25+2:46:39
90I. GarcíaKelme100:19:17+2:47:31
91S. SmetanineSanta Clara-Samara100:27:20+2:55:34
92A. PaluanCantina Tollo100:29:33+2:57:47
93F. CabelloKelme100:30:28+2:58:42
94A. GuenetxeaEuskadi100:30:30+2:58:44
95N. MinaliGewiss100:30:32+2:58:46
96E. BrignoliGewiss100:31:28+2:59:42
97L. JohnsenTVM100:32:26+3:00:40
98M. HvastijaCantina Tollo100:32:48+3:01:02
99J. BlijlevensTVM100:33:18+3:01:32
100A. PetacchiScrigno-Blue Storm100:34:02+3:02:16
101M. Di RenzoCantina Tollo100:37:19+3:05:33
102T. CordesMX Onda-Eurosport100:38:05+3:06:19
103F. VonaAki-Gipiemme100:38:35+3:06:49
104L. Di SilvestroCantina Tollo100:39:14+3:07:28
105I. González de GaldeanoEuskadi100:41:01+3:09:15
106G. CitterioAki-Gipiemme100:41:56+3:10:10
107W. McRaeSanta Clara-Samara100:42:09+3:10:23
108L. CalzavaraPolti100:49:25+3:17:39
109A. BrognaraGewiss100:58:51+3:27:05
110S. DanteCantina Tollo101:01:42+3:29:56
111Y. RecanatiCantina Tollo101:05:05+3:33:19
112Ó. ArangurenSanta Clara-Samara101:08:16+3:36:30
113J. MigueláñezSanta Clara-Samara101:16:23+3:44:37
114H. RedantTVM101:24:26+3:52:40
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1TVM11:40:21
2Santa Clara-Samara11:40:21
3ONCE11:40:21
4Kelme11:40:21
5Petit Casino11:40:21
6Mapei-GB11:40:21
7Lotus-Festina11:40:21
8Telekom11:40:21
9Motorola11:40:21
10Gewiss11:40:21
11Aki-Gipiemme11:40:21
12Euskadi11:40:21
13Scrigno-Blue Storm11:40:21
14Saeco11:40:21
15Cantina Tollo11:40:21
16Banesto11:40:21
17MX Onda-Eurosport11:40:21
18MG-Technogym11:40:21
19Polti11:40:21
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Polti293:10:54
2Motorola293:23:23+12:29
3Banesto293:25:32+14:38
4Mapei-GB293:28:07+17:13
5ONCE293:41:32+30:38
6MG-Technogym293:58:34+47:40
7Lotus-Festina294:09:01+58:07
8MX Onda-Eurosport294:39:16+1:28:22
9Kelme294:39:55+1:29:01
10Telekom294:47:46+1:36:52
11Aki-Gipiemme295:29:59+2:19:05
12Euskadi295:48:05+2:37:11
13Petit Casino295:51:27+2:40:33
14Saeco295:57:35+2:46:41
15Santa Clara-Samara296:39:46+3:28:52
16Scrigno-Blue Storm296:49:35+3:38:41
17TVM296:49:36+3:38:42
18Gewiss297:01:10+3:50:16
19Cantina Tollo299:22:49+6:11:55