Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Etappe van DYC naar Madrid, 170 km, op 15 May 1994 (bron)

Overzicht verschillen.

s1 0 684.000013
	. 
s2 0 16493.000023s3 0 21211.00002s4 0 23793.000998s5 0 15850.000998s6 0 15568.000003s7 0 22152.000998s8 0 3231.000035s9 0 14109.000998s10 0 19166.000005s11 0 20571.000001s12 0 20685.000998s13 0 19469.000998s14 0 15859.000001s15 0 20669.000048s16 0 13509.000008s17 0 13975.000014s18 0 18896.000014s19 0 16158.000013s20 0 4394.000014s21 0 16015.000998
Notice: Undefined offset: 0 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/vueltaak.php on line 167

Notice: Undefined index: in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/vueltaak.php on line 167
Etappe-uitslag etappe 21
RangRennerPloegTijdVerschil
1L. JalabertONCE4:26:55
2E. VanderaerdenBrescialat4:26:55
3R. PelliconiBrescialat4:26:55
4A. FanelliAmore et Vita-Galatron4:26:55
5R. PagninNavigare-Blue Storm4:26:55
6R. MeierTVM-Bison4:26:55
7J. De SantosBanesto4:26:55
8G. GoriniJolly Componibili-Cage4:26:55
9A. Di BascoAmore et Vita-Galatron4:26:55
10P. FornaciariMercatone Uno4:26:55
11B. VoskampTVM-Bison4:26:55
12G. PetitoMercatone Uno4:26:55
13O. ChudjaCastellblanch4:26:55
14D. TcherkachineSanta Clara-Samara4:26:55
15M. VermoteLotus-Festina4:26:55
?T. RomingerMapei-Clas4:26:55
?M. ZarrabeitiaBanesto4:26:55
?P. DelgadoBanesto4:26:55
?A. ZülleONCE4:26:55
?oliviero rincon! 4:26:55
?L. LeblancLotus-Festina4:26:55
?V. AparicioBanesto4:26:55
?L. PérezCastellblanch4:26:55
?F. EscartinMapei-Clas4:26:55
?A. CamargoArtiach-Nabisco4:26:55
?J. UnzagaMapei-Clas4:26:55
?L. EspinosaArtiach-Nabisco4:26:55
?P. LanfranchiMercatone Uno4:26:55
?P. LinoLotus-Festina4:26:55
?I. CuestaEuskadi-Petronor4:26:55
?I. GarcíaKelme-Surena4:26:55
?J. Gomes OliveiraRecer-Boavista4:26:55
?M. MauriBanesto4:26:55
?E. BreukinkONCE4:26:55
?A. OlanoMapei-Clas4:26:55
?F. GarcíaArtiach-Nabisco4:26:55
?F. EtxabeMapei-Clas4:26:55
?M. LelliMercatone Uno4:26:55
?A. GonzálezMapei-Clas4:26:55
?P. MeinertTVM-Bison4:26:55
?N. StephensONCE4:26:55
?F. BenitezKelme-Surena4:26:55
?P. HervéLotus-Festina4:26:55
?M. PodenzanaNavigare-Blue Storm4:26:55
?P. RuizEuskadi-Petronor4:26:55
?S. HodgeLotus-Festina4:26:55
?J. SierraONCE4:26:55
?C. MirandaBanesto4:26:55
?M. AlonsoBanesto4:26:55
?D. PereiraRecer-Boavista4:26:55
?S. HernándezONCE4:26:55
?J. RodríguezCastellblanch4:26:55
?C. Pinho OliveiraSicasal-Acral4:26:55
?A. CamargoKelme-Surena4:26:55
?M. SerranoKelme-Surena4:26:55
?M. CoppolilloNavigare-Blue Storm4:26:55
?A. CepeleLotus-Festina4:26:55
?M. FernándezMapei-Clas4:26:55
?M. DonatiMercatone Uno4:26:55
?A. IrustaCastellblanch4:26:55
?J. MurguialdayEuskadi-Petronor4:26:55
?R. LezáunLotus-Festina4:26:55
?J. CadenaKelme-Surena4:26:55
?J. WeltzArtiach-Nabisco4:26:55
?Y. SourkovSicasal-Acral4:26:55
?L. GelfiBrescialat4:26:55
?R. LaisekaEuskadi-Petronor4:26:55
?F. RoscioliBrescialat4:26:55
?R. MassiAmore et Vita-Galatron4:26:55
?JT. MartinezEuskadi-Petronor4:26:55
?J. BagotLotus-Festina4:26:55
?I. GastonMapei-Clas4:26:55
?N. MoraKelme-Surena4:26:55
?M. Abreu CamposSicasal-Acral4:26:55
?Q. Rodrigues SilvaSicasal-Acral4:26:55
?H. DíazONCE4:26:55
?D. LauritzenTVM-Bison4:26:55
?J. MüllerMapei-Clas4:26:55
?F. MotaRecer-Boavista4:26:55
?D. GarcíaBanesto4:26:55
?F. CabelloKelme-Surena4:26:55
?C. SolaunEuskadi-Petronor4:26:55
?R. GainetdinovSanta Clara-Samara4:26:55
?A. GarmendiaBanesto4:26:55
?R. PetitoMercatone Uno4:26:55
?A. Neves Da SilvaArtiach-Nabisco4:26:55
?M. PascualArtiach-Nabisco4:26:55
?G. CalcaterraAmore et Vita-Galatron4:26:55
?N. EmondsMapei-Clas4:26:55
?C. FreitasRecer-Boavista4:26:55
?C. GalarretaCastellblanch4:26:55
?A. DíazCastellblanch4:26:55
?A. LeanizbarrutiaONCE4:26:55
?A. RodriguesRecer-Boavista4:26:55
?F. CerezoCastellblanch4:26:55
?R. ForconiAmore et Vita-Galatron4:26:55
?J. SilvaRecer-Boavista4:26:55
?J. EspinosaCastellblanch4:26:55
?R. TorresLotus-Festina4:26:55
?S. CattaiJolly Componibili-Cage4:26:55
?E. AnguitaCastellblanch4:26:55
?A. BlancoRecer-Boavista4:26:55
?M. LafisAmore et Vita-Galatron4:26:55
?J. GilabertSanta Clara-Samara4:26:55
?Á. González de GaldeanoArtiach-Nabisco4:26:55
?O. RodriguisArtiach-Nabisco4:26:55
?J. van PoppelLotus-Festina4:26:55
?F. DottiJolly Componibili-Cage4:26:55
?J. GonzálezEuskadi-Petronor4:26:55
?L. DíazONCE4:26:55
?G. PierobonAmore et Vita-Galatron4:26:55
?A. SaitovKelme-Surena4:26:55
?R. FoucachonJolly Componibili-Cage4:26:55
?P. Silva RodriguesSicasal-Acral4:26:55
?R. GarcíaArtiach-Nabisco4:26:55
?A. SánchezArtiach-Nabisco4:26:55
?E. AnachkineSanta Clara-Samara4:26:55
?M. RadaelliBrescialat4:26:55
?P. CasadoJolly Componibili-Cage4:26:55
?V. KliouchkineSanta Clara-Samara4:26:55
?G. VignaduzziJolly Componibili-Cage4:26:55
?V. AbramovSanta Clara-Samara4:26:55
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1T. RomingerMapei-Clas92:07:48
2M. ZarrabeitiaBanesto92:15:16+7:28
3P. DelgadoBanesto92:17:15+9:27
4A. ZülleONCE92:18:42+10:54
5L. LeblancLotus-Festina92:23:15+15:27
6V. AparicioBanesto92:23:36+15:48
7L. PérezCastellblanch92:24:34+16:46
8F. EscartinMapei-Clas92:24:42+16:54
9A. CamargoArtiach-Nabisco92:28:23+20:35
10J. UnzagaMapei-Clas92:28:24+20:36
11L. EspinosaArtiach-Nabisco92:30:31+22:43
12P. LanfranchiMercatone Uno92:30:40+22:52
13P. LinoLotus-Festina92:31:02+23:14
14I. CuestaEuskadi-Petronor92:31:14+23:26
15I. GarcíaKelme-Surena92:32:14+24:26
16J. Gomes OliveiraRecer-Boavista92:32:39+24:51
17M. MauriBanesto92:32:59+25:11
18E. BreukinkONCE92:37:22+29:34
19A. OlanoMapei-Clas92:38:59+31:11
20F. GarcíaArtiach-Nabisco92:40:57+33:09
21F. EtxabeMapei-Clas92:49:02+41:14
22M. LelliMercatone Uno92:49:32+41:44
23A. GonzálezMapei-Clas92:51:09+43:21
24P. MeinertTVM-Bison92:52:53+45:05
25N. StephensONCE92:54:19+46:31
26F. BenitezKelme-Surena92:56:50+49:02
27P. HervéLotus-Festina92:57:07+49:19
28M. PodenzanaNavigare-Blue Storm92:58:16+50:28
29P. RuizEuskadi-Petronor93:02:06+54:18
30S. HodgeLotus-Festina93:03:04+55:16
31J. SierraONCE93:07:07+59:19
32C. MirandaBanesto93:07:17+59:29
33M. AlonsoBanesto93:08:11+1:00:23
34D. PereiraRecer-Boavista93:08:32+1:00:44
35S. HernándezONCE93:10:05+1:02:17
36J. RodríguezCastellblanch93:12:03+1:04:15
37B. VoskampTVM-Bison93:17:09+1:09:21
38C. Pinho OliveiraSicasal-Acral93:18:30+1:10:42
39A. CamargoKelme-Surena93:19:33+1:11:45
40M. SerranoKelme-Surena93:21:04+1:13:16
41M. CoppolilloNavigare-Blue Storm93:23:27+1:15:39
42A. CepeleLotus-Festina93:25:37+1:17:49
43M. FernándezMapei-Clas93:26:24+1:18:36
44J. De SantosBanesto93:27:53+1:20:05
45M. DonatiMercatone Uno93:30:48+1:23:00
46A. IrustaCastellblanch93:31:59+1:24:11
47J. MurguialdayEuskadi-Petronor93:32:02+1:24:14
48R. LezáunLotus-Festina93:34:03+1:26:15
49J. CadenaKelme-Surena93:34:24+1:26:36
50J. WeltzArtiach-Nabisco93:35:30+1:27:42
51Y. SourkovSicasal-Acral93:35:47+1:27:59
52L. GelfiBrescialat93:37:45+1:29:57
53R. LaisekaEuskadi-Petronor93:39:07+1:31:19
54F. RoscioliBrescialat93:39:12+1:31:24
55R. MassiAmore et Vita-Galatron93:39:53+1:32:05
56JT. MartinezEuskadi-Petronor93:43:16+1:35:28
57J. BagotLotus-Festina93:43:20+1:35:32
58I. GastonMapei-Clas93:45:38+1:37:50
59N. MoraKelme-Surena93:45:56+1:38:08
60M. Abreu CamposSicasal-Acral93:47:31+1:39:43
61Q. Rodrigues SilvaSicasal-Acral93:47:40+1:39:52
62H. DíazONCE93:50:52+1:43:04
63D. LauritzenTVM-Bison93:52:38+1:44:50
64J. MüllerMapei-Clas93:53:59+1:46:11
65F. MotaRecer-Boavista93:55:53+1:48:05
66D. GarcíaBanesto93:57:13+1:49:25
67F. CabelloKelme-Surena93:58:28+1:50:40
68C. SolaunEuskadi-Petronor94:00:20+1:52:32
69R. GainetdinovSanta Clara-Samara94:01:06+1:53:18
70O. ChudjaCastellblanch94:01:10+1:53:22
71A. GarmendiaBanesto94:01:26+1:53:38
72R. PetitoMercatone Uno94:01:50+1:54:02
73A. Neves Da SilvaArtiach-Nabisco94:02:52+1:55:04
74L. JalabertONCE94:03:03+1:55:15
75M. PascualArtiach-Nabisco94:06:15+1:58:27
76G. CalcaterraAmore et Vita-Galatron94:06:17+1:58:29
77N. EmondsMapei-Clas94:08:27+2:00:39
78C. FreitasRecer-Boavista94:11:35+2:03:47
79C. GalarretaCastellblanch94:12:30+2:04:42
80A. DíazCastellblanch94:13:43+2:05:55
81A. LeanizbarrutiaONCE94:14:45+2:06:57
82A. RodriguesRecer-Boavista94:15:31+2:07:43
83F. CerezoCastellblanch94:15:42+2:07:54
84R. ForconiAmore et Vita-Galatron94:17:19+2:09:31
85J. SilvaRecer-Boavista94:20:23+2:12:35
86J. EspinosaCastellblanch94:23:37+2:15:49
87R. TorresLotus-Festina94:26:20+2:18:32
88S. CattaiJolly Componibili-Cage94:26:24+2:18:36
89E. AnguitaCastellblanch94:26:59+2:19:11
90A. BlancoRecer-Boavista94:27:32+2:19:44
91G. PetitoMercatone Uno94:30:23+2:22:35
92M. LafisAmore et Vita-Galatron94:31:24+2:23:36
93J. GilabertSanta Clara-Samara94:31:33+2:23:45
94Á. González de GaldeanoArtiach-Nabisco94:31:35+2:23:47
95O. RodriguisArtiach-Nabisco94:32:09+2:24:21
96J. van PoppelLotus-Festina94:32:52+2:25:04
97F. DottiJolly Componibili-Cage94:33:15+2:25:27
98J. GonzálezEuskadi-Petronor94:34:08+2:26:20
99R. MeierTVM-Bison94:35:01+2:27:13
100L. DíazONCE94:36:22+2:28:34
101G. GoriniJolly Componibili-Cage94:38:24+2:30:36
102D. TcherkachineSanta Clara-Samara94:39:33+2:31:45
103G. PierobonAmore et Vita-Galatron94:39:34+2:31:46
104A. SaitovKelme-Surena94:41:50+2:34:02
105P. FornaciariMercatone Uno94:42:40+2:34:52
106R. FoucachonJolly Componibili-Cage94:43:13+2:35:25
107R. PelliconiBrescialat94:43:21+2:35:33
108M. VermoteLotus-Festina94:45:15+2:37:27
109P. Silva RodriguesSicasal-Acral94:45:16+2:37:28
110A. FanelliAmore et Vita-Galatron94:49:05+2:41:17
111A. Di BascoAmore et Vita-Galatron94:51:58+2:44:10
112R. GarcíaArtiach-Nabisco94:56:29+2:48:41
113A. SánchezArtiach-Nabisco94:58:21+2:50:33
114E. AnachkineSanta Clara-Samara94:59:04+2:51:16
115E. VanderaerdenBrescialat95:01:59+2:54:11
116R. PagninNavigare-Blue Storm95:04:21+2:56:33
117M. RadaelliBrescialat95:11:11+3:03:23
118P. CasadoJolly Componibili-Cage95:12:31+3:04:43
119V. KliouchkineSanta Clara-Samara95:19:37+3:11:49
120G. VignaduzziJolly Componibili-Cage95:30:18+3:22:30
121V. AbramovSanta Clara-Samara95:44:48+3:37:00
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Brescialat13:20:45
2Amore et Vita-Galatron13:20:45
3TVM-Bison13:20:45
4Mercatone Uno13:20:45
5ONCE13:20:45
6Navigare-Blue Storm13:20:45
7Banesto13:20:45
8Jolly Componibili-Cage13:20:45
9Castellblanch13:20:45
10Santa Clara-Samara13:20:45
11Lotus-Festina13:20:45
12Mapei-Clas13:20:45
13Artiach-Nabisco13:20:45
14Euskadi-Petronor13:20:45
15Kelme-Surena13:20:45
16Recer-Boavista13:20:45
17Sicasal-Acral13:20:45
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Banesto276:42:43
2Mapei-Clas276:52:44+10:01
3ONCE277:21:03+38:20
4Castellblanch277:23:38+40:55
5Lotus-Festina277:26:15+43:32
6Artiach-Nabisco277:31:01+48:18
7Kelme-Surena277:37:35+54:52
8Euskadi-Petronor278:23:07+1:40:24
9Mercatone Uno278:34:37+1:51:54
10Recer-Boavista279:13:27+2:30:44
11TVM-Bison279:46:14+3:03:31
12Sicasal-Acral279:51:39+3:08:56
13Navigare-Blue Storm280:00:12+3:17:29
14Amore et Vita-Galatron281:00:34+4:17:51
15Brescialat281:02:44+4:20:01
16Jolly Componibili-Cage282:37:34+5:54:51
17Santa Clara-Samara282:59:06+6:16:23