Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2A
2B
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Cáceres naar Guijuelo, 192.7 km, op 2 May 1990 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 9
RangRennerPloegTijdVerschil
1N. MoraKelme-IBexpress5:31:57
2N. EmondsTeka5:32:00+0:03
3M. MauriONCE5:32:00+0:03
4J. RipollTulip5:32:02+0:05
5Y. MadiotToshiba5:32:05+0:08
6D. Cuspoca FonsecaPony Malta-Avianca5:32:05+0:08
7P. LouviotToshiba5:32:05+0:08
8J. BernardToshiba5:32:05+0:08
9J. Dos SantosSicasal-Acral5:32:08+0:11
10I. GastonClas5:32:11+0:14
11B. Van BrabantIsoglass5:32:11+0:14
12L. JalabertToshiba5:32:11+0:14
13C. MoredaClas5:32:11+0:14
14P. RuizONCE5:32:11+0:14
15U. RaabPDM5:32:11+0:14
16J. CadenaCafé de Colombia5:32:11+0:14
17A. PedersenPDM5:32:11+0:14
18J. LaguiaLotus-Zahor5:32:11+0:14
19U. AmplerPDM5:32:11+0:14
20P. DelgadoBanesto5:32:11+0:14
21A. CamargoCafé de Colombia5:32:11+0:14
22J. WeltzONCE5:32:11+0:14
23J. UnzagaSeur5:32:11+0:14
24C. JaramilloRyalcao-Postobon5:32:11+0:14
25J. HernandezSeur5:32:11+0:14
26M. GiovannettiSeur5:32:11+0:14
27F. VonaChateau d'Ax5:32:11+0:14
28J. MurguialdayBH-Amaya5:32:11+0:14
29E. VanottiChateau d'Ax5:32:11+0:14
30U. BöltsStuttgart5:32:11+0:14
31A. FuerteONCE5:32:11+0:14
32Á. PinoSeur5:32:11+0:14
33L. PérezLotus-Zahor5:32:11+0:14
34P. HilseTeka5:32:11+0:14
35T. RomingerChateau d'Ax5:32:11+0:14
36J. WorreCafé de Colombia5:32:11+0:14
37C. PasseraChateau d'Ax5:32:11+0:14
38F. RodríguezPony Malta-Avianca5:32:11+0:14
39A. MejiaRyalcao-Postobon5:32:11+0:14
40P. LanceToshiba5:32:11+0:14
41J. GorospeBanesto5:32:11+0:14
42F. EtxabeClas5:32:11+0:14
43J. MontoyaBH-Amaya5:32:11+0:14
44R. CordobaTeka5:32:11+0:14
45Á. CamarilloClas5:32:11+0:14
46N. GolovatenkoAlfa Lum5:32:11+0:14
47M. IndurainBanesto5:32:11+0:14
48W. PalacioRyalcao-Postobon5:32:11+0:14
49E. AlonsoLotus-Zahor5:32:11+0:14
50D. RouxToshiba5:32:11+0:14
51M. IglesiasPuertas Mavisa5:32:11+0:14
52H. CardenasCafé de Colombia5:32:11+0:14
53M. SánchezTeka5:32:11+0:14
54O. VargasRyalcao-Postobon5:32:11+0:14
55C. HernándezLotus-Zahor5:32:11+0:14
56F. ParraKelme-IBexpress5:32:11+0:14
57D. KajzerStuttgart5:32:11+0:14
58J. LlachTulip5:32:11+0:14
59O. HernandezRyalcao-Postobon5:32:11+0:14
60B. LealiJolly Componibili-Club 885:32:11+0:14
61I. IvanovAlfa Lum5:32:11+0:14
62G. MoncadaRyalcao-Postobon5:32:11+0:14
63L. HerreraCafé de Colombia5:32:11+0:14
64S. HernándezONCE5:32:11+0:14
65J. CarlsenToshiba5:32:11+0:14
66F. Martínez de GuerenuPuertas Mavisa5:32:11+0:14
67F. MauleónClas5:32:11+0:14
68Á. SierraCafé de Colombia5:32:11+0:14
69J. MoránPuertas Mavisa5:32:11+0:14
70J. MujikaBanesto5:32:11+0:14
71J. Rodríguez MagroBanesto5:32:11+0:14
72M. RamírezPony Malta-Avianca5:32:11+0:14
73E. ChozasONCE5:32:11+0:14
74J. FarfánKelme-IBexpress5:32:11+0:14
75M. LejarretaONCE5:32:11+0:14
76L. LukinBanesto5:32:11+0:14
77J. RodríguezPuertas Mavisa5:32:11+0:14
78A. RondonBanesto5:32:11+0:14
79F. RossignoliJolly Componibili-Club 885:32:11+0:14
80E. SchepersTulip5:32:11+0:14
81L. SuykerbuykLotus-Zahor5:32:11+0:14
82M. MartínezONCE5:32:11+0:14
83M. KummerChateau d'Ax5:32:11+0:14
84J. PedersenCafé de Colombia5:32:11+0:14
85J. Gomes OliveiraSicasal-Acral5:32:11+0:14
86M. PiovaniDiana-Colnago-Animex5:32:11+0:14
87V. KlimovAlfa Lum5:33:45+1:48
88A. ChaparroRyalcao-Postobon5:33:45+1:48
89P. MoralesKelme-IBexpress5:33:45+1:48
90P. WilchesPony Malta-Avianca5:33:45+1:48
91P. HendrickxIsoglass5:33:45+1:48
92J. OliveiraClas5:33:45+1:48
93J. HolzmannStuttgart5:33:45+1:48
94C. RoncancioPony Malta-Avianca5:33:45+1:48
95J. van den AkkerPDM5:33:45+1:48
96A. De Castro OliveiraSicasal-Acral5:33:45+1:48
97J. Arias AcostaCafé de Colombia5:33:45+1:48
98M. GuijarroPuertas Mavisa5:33:45+1:48
99T. BourguignonToshiba5:33:45+1:48
100Á. LozanoPony Malta-Avianca5:33:45+1:48
101C. BrandiniJolly Componibili-Club 885:33:45+1:48
102J. DecrionBH-Amaya5:33:45+1:48
103M. RossiJolly Componibili-Club 885:33:45+1:48
104A. TchmilAlfa Lum5:33:45+1:48
105D. CaroliTulip5:33:45+1:48
106M. AlonsoBanesto5:33:45+1:48
107D. De WolfPDM5:33:45+1:48(2:08)
108S. Vieira de AraújoSicasal-Acral5:35:02+3:05
109P. VerbekenIsoglass5:37:24+5:27
110M. CarreñoPony Malta-Avianca5:37:24+5:27
111F. MotaSicasal-Acral5:37:24+5:27
112A. GutiérrezBH-Amaya5:37:24+5:27
113P. MorenoSeur5:37:24+5:27
114R. ForestCafé de Colombia5:37:24+5:27
115A. EsparzaPuertas Mavisa5:37:24+5:27
116G. ZadrobilekPDM5:37:24+5:27
117J. DuchClas5:37:24+5:27
118V. PoulnikovAlfa Lum5:37:24+5:27
119S. RäkersIsoglass5:37:24+5:27
120J. SanchisSeur5:37:24+5:27
121J. HernándezTulip5:37:24+5:27
122J. MartínezBanesto5:37:24+5:27
123V. JdanovAlfa Lum5:37:24+5:27
124M. DomínguezTulip5:37:24+5:27
125M. ElliottTeka5:39:04+7:07
126E. AjaTeka5:39:04+7:07
127R. MartínezKelme-IBexpress5:39:04+7:07
128J. PachecoTeka5:39:04+7:07
129C. SeguyToshiba5:39:04+7:07
130A. LeanizbarrutiaTeka5:39:04+7:07
131F. CabelloKelme-IBexpress5:39:04+7:07
132M. Abreu CamposSicasal-Acral5:39:04+7:07
133M. ArntzStuttgart5:39:04+7:07
134J. PoeiraSicasal-Acral5:39:04+7:07
135C. FreitasSicasal-Acral5:39:04+7:07
136M. CarreraLotus-Zahor5:39:04+7:07
137L. GonzálezPony Malta-Avianca5:43:40+11:43
138F. RodríguezPony Malta-Avianca5:43:41+11:44
139J. ReinaKelme-IBexpress5:43:45+11:48
140G. SaronniDiana-Colnago-Animex5:43:45+11:48
141J. VosPDM5:43:45+11:48
142F. BontempiDiana-Colnago-Animex5:43:45+11:48
143R. LorenzanaPuertas Mavisa5:43:45+11:48
144J. VilamajoTulip5:43:45+11:48
145D. AbduzhaparovAlfa Lum5:43:45+11:48
146V. PradoTulip5:43:45+11:48
147R. VisentiniJolly Componibili-Club 885:43:45+11:48
148H. BöltsStuttgart5:43:45+11:48
149E. PastorelliJolly Componibili-Club 885:43:45+11:48
150O. IarochenckoAlfa Lum5:43:45+11:48
151P. HoondertPDM5:43:45+11:48
152S. GiulianiJolly Componibili-Club 885:43:45+11:48
153P. RoelandtIsoglass5:43:45+11:48
154B. GröneStuttgart5:43:45+11:48
155R. RogiersIsoglass5:43:45+11:48
156J. NavarroSeur5:43:45+11:48
157M. ScireaChateau d'Ax5:43:45+11:48
158J. HeynderickxSeur5:43:45+11:48
159E. NijboerStuttgart5:43:45+11:48
160A. WijnandsStuttgart5:43:45+11:48
161G. CalcaterraChateau d'Ax5:43:45+11:48
162G. AguiarClas5:43:45+11:48
163R. TorresLotus-Zahor5:43:45+11:48
164G. JakobsPDM5:43:45+11:48
165D. BramatiDiana-Colnago-Animex5:43:45+11:48
166J. SarrapioKelme-IBexpress5:43:45+11:48
167Á. OcañaLotus-Zahor5:43:47+11:50
168S. De BeleyrIsoglass5:43:47+11:50
169G. ArenasClas5:45:52+13:55(14:05)
170D. WoodsStuttgart5:45:52+13:55
171J. CuadradoPuertas Mavisa5:45:52+13:55
172A. SaitovAlfa Lum5:47:25+15:28
173R. RotaKelme-IBexpress5:47:25+15:28
174L. PiaseckiDiana-Colnago-Animex5:47:25+15:28
175J. ArribasBH-Amaya5:47:25+15:28
176F. QuevedoBH-Amaya5:47:25+15:28
177M. DelgadoPuertas Mavisa5:47:25+15:28
Stand in het algemeen klassement
RangRennerNeo-prof?PloegTijdVerschil
1J. GorospeneeBanesto39:21:56
2M. GiovannettineeSeur39:22:21+0:25
3J. CadenaneeCafé de Colombia39:22:52+0:56
4I. IvanovneeAlfa Lum39:23:52+1:56
5V. KlimovjaAlfa Lum39:24:15+2:19
6J. UnzaganeeSeur39:24:26+2:30
7D. RouxneeToshiba39:24:43+2:47
8A. FuerteneeONCE39:24:45+2:49
9I. GastonneeClas39:25:26+3:30
10P. RuizneeONCE39:25:37+3:41
11J. WeltzneeONCE39:25:38+3:42
12M. IndurainneeBanesto39:25:42+3:46
13P. DelgadoneeBanesto39:25:42+3:46
14F. ParraneeKelme-IBexpress39:25:56+4:00
15L. HerreraneeCafé de Colombia39:26:04+4:08
16U. AmplerjaPDM39:26:08+4:12
17Á. PinoneeSeur39:26:29+4:33
18T. RomingerneeChateau d'Ax39:26:34+4:38
19N. Mora?Kelme-IBexpress39:26:39+4:43
20M. Lejarreta?ONCE39:26:51+4:55
21A. CamargoneeCafé de Colombia39:27:00+5:04
22O. VargasneeRyalcao-Postobon39:27:03+5:07
23J. FarfánneeKelme-IBexpress39:27:14+5:18
24F. RodríguezneePony Malta-Avianca39:27:17+5:21
25F. EtxabeneeClas39:27:20+5:24
26E. Alonso?Lotus-Zahor39:27:47+5:51
27D. KajzerneeStuttgart39:28:03+6:07
28J. Montoya?BH-Amaya39:28:26+6:30
29C. JaramilloneeRyalcao-Postobon39:28:33+6:37
30F. Vona?Chateau d'Ax39:28:46+6:50
31M. Sánchez?Teka39:28:48+6:52
32H. CardenasneeCafé de Colombia39:29:25+7:29
33R. Cordoba?Teka39:29:37+7:41
34Y. MadiotneeToshiba39:29:52+7:56
35J. Murguialday?BH-Amaya39:30:33+8:37
36O. Hernandez?Ryalcao-Postobon39:31:13+9:17
37N. EmondsneeTeka39:31:27+9:31
38D. De Wolf?PDM39:31:33+9:37
39J. Rodríguez?Puertas Mavisa39:31:51+9:55
40J. Laguia?Lotus-Zahor39:31:57+10:01
41L. Lukin?Banesto39:32:07+10:11
42Á. Sierra?Café de Colombia39:32:08+10:12
43E. Chozas?ONCE39:32:10+10:14
44C. HernándezneeLotus-Zahor39:32:26+10:30
45P. Morales?Kelme-IBexpress39:32:44+10:48
46L. Pérez?Lotus-Zahor39:33:15+11:19
47A. Chaparro?Ryalcao-Postobon39:33:15+11:19
48J. Rodríguez Magro?Banesto39:33:26+11:30
49P. Wilches?Pony Malta-Avianca39:33:31+11:35
50F. Mauleón?Clas39:34:08+12:12
51S. Hernández?ONCE39:34:16+12:20
52W. Palacio?Ryalcao-Postobon39:34:45+12:49
53J. Hernandez?Seur39:34:46+12:50
54A. Rondon?Banesto39:36:24+14:28
55U. Bölts?Stuttgart39:36:25+14:29
56G. Moncada?Ryalcao-Postobon39:36:26+14:30
57T. Bourguignon?Toshiba39:36:37+14:41
58J. Llach?Tulip39:37:14+15:18
59P. Lance?Toshiba39:37:16+15:20
60J. Gomes Oliveira?Sicasal-Acral39:37:18+15:22
61E. Aja?Teka39:37:22+15:26
62U. Raab?PDM39:37:40+15:44
63D. Cuspoca Fonseca?Pony Malta-Avianca39:38:41+16:45
64M. Ramírez?Pony Malta-Avianca39:39:02+17:06
65M. Alonso?Banesto39:39:14+17:18
66Á. Camarillo?Clas39:39:23+17:27
67J. Oliveira?Clas39:39:33+17:37
68J. Bernard?Toshiba39:39:49+17:53
69P. Hendrickx?Isoglass39:40:02+18:06
70A. Mejia?Ryalcao-Postobon39:40:11+18:15
71P. Louviot?Toshiba39:40:54+18:58
72Á. Lozano?Pony Malta-Avianca39:41:29+19:33
73F. Martínez de Guerenu?Puertas Mavisa39:41:45+19:49
74C. Roncancio?Pony Malta-Avianca39:41:46+19:50
75N. Golovatenko?Alfa Lum39:42:58+21:02
76J. Worre?Café de Colombia39:44:06+22:10
77C. Passera?Chateau d'Ax39:44:22+22:26
78E. Vanotti?Chateau d'Ax39:45:19+23:23
79B. Van Brabant?Isoglass39:45:22+23:26
80M. Rossi?Jolly Componibili-Club 8839:45:41+23:45
81M. MaurineeONCE39:46:38+24:42
82J. Arias Acosta?Café de Colombia39:46:51+24:55
83J. Mujika?Banesto39:47:21+25:25
84V. Poulnikov?Alfa Lum39:48:38+26:42
85P. Hilse?Teka39:49:10+27:14
86F. Quevedo?BH-Amaya39:49:50+27:54
87A. Pedersen?PDM39:50:34+28:38
88J. Martínez?Banesto39:50:42+28:46
89J. Carlsen?Toshiba39:52:52+30:56
90J. Dos Santos?Sicasal-Acral39:53:11+31:15
91M. Guijarro?Puertas Mavisa39:53:24+31:28
92Á. Ocaña?Lotus-Zahor39:54:02+32:06
93A. Gutiérrez?BH-Amaya39:54:17+32:21
94J. Arribas?BH-Amaya39:54:29+32:33
95S. Vieira de Araújo?Sicasal-Acral39:54:50+32:54
96E. Schepers?Tulip39:55:23+33:27
97L. Jalabert?Toshiba39:55:49+33:53
98C. Freitas?Sicasal-Acral39:56:03+34:07
99R. Forest?Café de Colombia39:56:46+34:50
100C. Brandini?Jolly Componibili-Club 8839:57:10+35:14
101H. Bölts?Stuttgart39:57:16+35:20
102G. Arenas?Clas39:57:23+35:27
103J. Holzmann?Stuttgart39:58:48+36:52
104L. González?Pony Malta-Avianca39:59:12+37:16
105P. Moreno?Seur39:59:24+37:28
106F. Rodríguez?Pony Malta-Avianca39:59:51+37:55
107J. Ripoll?Tulip39:59:54+37:58
108L. Suykerbuyk?Lotus-Zahor40:00:02+38:06
109J. Sarrapio?Kelme-IBexpress40:00:33+38:37
110J. Morán?Puertas Mavisa40:00:40+38:44
111A. Tchmil?Alfa Lum40:00:43+38:47
112M. Carrera?Lotus-Zahor40:01:36+39:40
113P. Verbeken?Isoglass40:01:39+39:43
114J. Navarro?Seur40:03:16+41:20
115J. Reina?Kelme-IBexpress40:03:21+41:25
116G. Zadrobilek?PDM40:03:44+41:48
117J. van den Akker?PDM40:03:44+41:48
118R. Visentini?Jolly Componibili-Club 8840:03:46+41:50
119M. Martínez?ONCE40:04:08+42:12
120V. Jdanov?Alfa Lum40:04:08+42:12
121R. Torres?Lotus-Zahor40:04:47+42:51
122M. Kummer?Chateau d'Ax40:04:54+42:58
123J. Pacheco?Teka40:05:03+43:07
124A. De Castro Oliveira?Sicasal-Acral40:05:21+43:25
125B. Leali?Jolly Componibili-Club 8840:05:36+43:40
126J. Sanchis?Seur40:05:38+43:42
127A. Leanizbarrutia?Teka40:05:49+43:53
128J. Decrion?BH-Amaya40:05:56+44:00
129J. Pedersen?Café de Colombia40:06:24+44:28
130R. Martínez?Kelme-IBexpress40:07:33+45:37
131A. Esparza?Puertas Mavisa40:07:34+45:38
132M. Carreño?Pony Malta-Avianca40:08:41+46:45
133M. ElliottneeTeka40:09:14+47:18
134F. Rossignoli?Jolly Componibili-Club 8840:09:38+47:42
135M. Piovani?Diana-Colnago-Animex40:09:57+48:01
136J. Poeira?Sicasal-Acral40:10:05+48:09
137M. Arntz?Stuttgart40:10:06+48:10
138C. Moreda?Clas40:10:08+48:12
139D. Caroli?Tulip40:10:22+48:26
140J. Duch?Clas40:10:50+48:54
141O. Iarochencko?Alfa Lum40:10:55+48:59
142M. Domínguez?Tulip40:11:04+49:08
143R. Rogiers?Isoglass40:11:16+49:20
144V. Prado?Tulip40:11:34+49:38
145S. Räkers?Isoglass40:12:08+50:12
146M. Abreu Campos?Sicasal-Acral40:13:21+51:25
147J. Hernández?Tulip40:13:22+51:26
148F. Cabello?Kelme-IBexpress40:14:03+52:07
149R. Rota?Kelme-IBexpress40:14:55+52:59
150M. Iglesias?Puertas Mavisa40:14:56+53:00
151F. Mota?Sicasal-Acral40:15:15+53:19
152J. Cuadrado?Puertas Mavisa40:16:03+54:07
153G. Jakobs?PDM40:16:21+54:25
154J. Heynderickx?Seur40:18:13+56:17
155J. Vilamajo?Tulip40:19:06+57:10
156E. Nijboer?Stuttgart40:19:21+57:25
157G. Calcaterra?Chateau d'Ax40:20:01+58:05
158A. Wijnands?Stuttgart40:20:17+58:21
159G. SaronnineeDiana-Colnago-Animex40:20:30+58:34
160M. Scirea?Chateau d'Ax40:21:06+59:10
161P. Hoondert?PDM40:22:24+1:00:28
162J. Vos?PDM40:23:05+1:01:09
163B. Gröne?Stuttgart40:23:51+1:01:55
164G. Aguiar?Clas40:23:54+1:01:58
165D. Woods?Stuttgart40:25:43+1:03:47
166C. Seguy?Toshiba40:26:06+1:04:10
167D. Bramati?Diana-Colnago-Animex40:26:12+1:04:16
168P. Roelandt?Isoglass40:26:46+1:04:50
169E. Pastorelli?Jolly Componibili-Club 8840:29:16+1:07:20
170R. Lorenzana?Puertas Mavisa40:29:31+1:07:35
171S. Giuliani?Jolly Componibili-Club 8840:29:51+1:07:55
172S. De Beleyr?Isoglass40:31:55+1:09:59
173F. Bontempi?Diana-Colnago-Animex40:34:14+1:12:18
174L. Piasecki?Diana-Colnago-Animex40:34:17+1:12:21
175D. Abduzhaparov?Alfa Lum40:36:03+1:14:07
176A. Saitov?Alfa Lum40:36:12+1:14:16
177M. Delgado?Puertas Mavisa40:45:05+1:23:09
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Toshiba16:36:15
2Kelme-IBexpress16:36:19+0:04
3ONCE16:36:22+0:07
4Teka16:36:22+0:07
5Tulip16:36:24+0:09
6Pony Malta-Avianca16:36:27+0:12
7PDM16:36:33+0:18
8Clas16:36:33+0:18
9Café de Colombia16:36:33+0:18
10Seur16:36:33+0:18
11Chateau d'Ax16:36:33+0:18
12Lotus-Zahor16:36:33+0:18
13Banesto16:36:33+0:18
14Ryalcao-Postobon16:36:33+0:18
15Puertas Mavisa16:36:33+0:18
16Sicasal-Acral16:38:04+1:49
17BH-Amaya16:38:07+1:52
18Stuttgart16:38:07+1:52
19Alfa Lum16:38:07+1:52
20Jolly Componibili-Club 8816:38:07+1:52
21Isoglass16:43:20+7:05
22Diana-Colnago-Animex16:59:41+23:26
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1ONCE118:01:44
2Kelme-IBexpress118:05:32+3:48
3Banesto118:08:35+6:51
4Seur118:10:32+8:48
5Café de Colombia118:10:41+8:57
6BH-Amaya118:13:32+11:48
7Ryalcao-Postobon118:15:50+14:06
8Toshiba118:18:00+16:16
9Lotus-Zahor118:19:03+17:19
10Clas118:21:44+20:00
11Teka118:24:02+22:18
12Alfa Lum118:26:34+24:50
13PDM118:27:16+25:32
14Stuttgart118:30:25+28:41
15Chateau d'Ax118:30:44+29:00
16Pony Malta-Avianca118:32:30+30:46
17Puertas Mavisa118:53:53+52:09
18Sicasal-Acral119:02:21+1:00:37
19Isoglass119:19:46+1:18:02
20Tulip119:19:58+1:18:14
21Jolly Componibili-Club 88119:21:16+1:19:32
22Diana-Colnago-Animex120:12:25+2:10:41