Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2A
2B
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Expo'92 naar Merida, 199.6 km, op 1 May 1990 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 8
RangRennerPloegTijdVerschil
1A. PedersenPDM4:59:06
2M. ScireaChateau d'Ax4:59:06
3M. SánchezTeka4:59:06
4L. JalabertToshiba4:59:06
5L. LukinBanesto4:59:06
6J. DecrionBH-Amaya4:59:06
7D. KajzerStuttgart4:59:06
8M. RossiJolly Componibili-Club 884:59:06
9M. MartínezONCE4:59:06
10F. MauleónClas4:59:06
11O. VargasRyalcao-Postobon4:59:06
12D. RouxToshiba4:59:06
13J. SarrapioKelme-IBexpress4:59:06
14S. RäkersIsoglass5:03:48+4:42
15J. VilamajoTulip5:03:50+4:44
16S. Vieira de AraújoSicasal-Acral5:03:51+4:45
17A. GutiérrezBH-Amaya5:03:51+4:45
18C. MoredaClas5:03:51+4:45
19M. Abreu CamposSicasal-Acral5:03:51+4:45
20P. VerbekenIsoglass5:03:51+4:45
21C. BrandiniJolly Componibili-Club 885:03:51+4:45
22P. HendrickxIsoglass5:03:51+4:45
23S. De BeleyrIsoglass5:03:51+4:45
24J. SanchisSeur5:03:51+4:45
25R. RogiersIsoglass5:03:51+4:45
26A. SaitovAlfa Lum5:03:51+4:45
27D. AbduzhaparovAlfa Lum5:03:51+4:45
28J. VosPDM5:03:51+4:45
29J. GorospeBanesto5:03:51+4:45
30J. Gomes OliveiraSicasal-Acral5:03:51+4:45
31V. KlimovAlfa Lum5:03:51+4:45
32P. LanceToshiba5:03:51+4:45
33Á. CamarilloClas5:03:51+4:45
34M. CarreraLotus-Zahor5:03:51+4:45
35J. HernandezSeur5:03:51+4:45
36A. EsparzaPuertas Mavisa5:03:51+4:45
37J. WeltzONCE5:03:51+4:45
38J. ReinaKelme-IBexpress5:03:51+4:45
39C. SeguyToshiba5:03:51+4:45
40F. ParraKelme-IBexpress5:03:51+4:45
41C. HernándezLotus-Zahor5:03:51+4:45
42F. BontempiDiana-Colnago-Animex5:03:51+4:45
43A. MejiaRyalcao-Postobon5:03:51+4:45
44A. FuerteONCE5:03:51+4:45
45P. RuizONCE5:03:51+4:45
46M. ArntzStuttgart5:03:51+4:45
47Á. PinoSeur5:03:51+4:45
48J. MurguialdayBH-Amaya5:03:51+4:45
49M. GiovannettiSeur5:03:51+4:45
50I. GastonClas5:03:51+4:45
51E. VanottiChateau d'Ax5:03:51+4:45
52A. WijnandsStuttgart5:03:51+4:45
53P. DelgadoBanesto5:03:51+4:45
54L. PérezLotus-Zahor5:03:51+4:45
55E. NijboerStuttgart5:03:51+4:45
56T. BourguignonToshiba5:03:51+4:45
57U. AmplerPDM5:03:51+4:45
58M. MauriONCE5:03:51+4:45
59E. ChozasONCE5:03:51+4:45
60J. BernardToshiba5:03:51+4:45
61J. CadenaCafé de Colombia5:03:51+4:45
62M. IndurainBanesto5:03:51+4:45
63J. RodríguezPuertas Mavisa5:03:51+4:45
64Á. SierraCafé de Colombia5:03:51+4:45
65F. VonaChateau d'Ax5:03:51+4:45
66I. IvanovAlfa Lum5:03:51+4:45
67U. RaabPDM5:03:51+4:45
68Á. OcañaLotus-Zahor5:03:51+4:45
69C. PasseraChateau d'Ax5:03:51+4:45
70N. MoraKelme-IBexpress5:03:51+4:45
71A. CamargoCafé de Colombia5:03:51+4:45
72O. HernandezRyalcao-Postobon5:03:51+4:45
73R. LorenzanaPuertas Mavisa5:03:51+4:45
74D. Cuspoca FonsecaPony Malta-Avianca5:03:51+4:45
75P. MorenoSeur5:03:51+4:45
76J. HeynderickxSeur5:03:51+4:45
77M. ElliottTeka5:03:51+4:45
78Á. LozanoPony Malta-Avianca5:03:51+4:45
79T. RomingerChateau d'Ax5:03:51+4:45
80M. KummerChateau d'Ax5:03:51+4:45
81R. CordobaTeka5:03:51+4:45
82F. RodríguezPony Malta-Avianca5:03:51+4:45
83J. LaguiaLotus-Zahor5:03:51+4:45
84J. Rodríguez MagroBanesto5:03:51+4:45
85C. JaramilloRyalcao-Postobon5:03:51+4:45
86V. JdanovAlfa Lum5:03:51+4:45
87P. MoralesKelme-IBexpress5:03:51+4:45
88F. EtxabeClas5:03:51+4:45
89J. DuchClas5:03:51+4:45
90M. RamírezPony Malta-Avianca5:03:51+4:45
91P. HoondertPDM5:03:51+4:45
92E. AlonsoLotus-Zahor5:03:51+4:45
93M. IglesiasPuertas Mavisa5:03:51+4:45
94J. MoránPuertas Mavisa5:03:51+4:45
95J. MontoyaBH-Amaya5:03:51+4:45
96A. RondonBanesto5:03:51+4:45
97H. CardenasCafé de Colombia5:03:51+4:45
98F. MotaSicasal-Acral5:03:51+4:45
99G. ZadrobilekPDM5:03:51+4:45
100P. WilchesPony Malta-Avianca5:03:51+4:45
101J. NavarroSeur5:03:51+4:45
102J. OliveiraClas5:03:51+4:45
103P. LouviotToshiba5:03:51+4:45
104J. MartínezBanesto5:03:51+4:45
105S. HernándezONCE5:03:51+4:45
106J. van den AkkerPDM5:03:51+4:45
107J. UnzagaSeur5:03:51+4:45
108P. HilseTeka5:03:51+4:45
109J. LlachTulip5:03:51+4:45
110V. PradoTulip5:03:51+4:45
111O. IarochenckoAlfa Lum5:03:51+4:45
112A. ChaparroRyalcao-Postobon5:03:51+4:45
113U. BöltsStuttgart5:03:51+4:45
114G. ArenasClas5:03:51+4:45
115A. LeanizbarrutiaTeka5:03:51+4:45
116Y. MadiotToshiba5:03:51+4:45
117E. AjaTeka5:03:51+4:45
118G. MoncadaRyalcao-Postobon5:03:51+4:45
119M. LejarretaONCE5:03:51+4:45
120F. Martínez de GuerenuPuertas Mavisa5:03:51+4:45
121J. MujikaBanesto5:03:51+4:45
122R. ForestCafé de Colombia5:03:51+4:45
123P. EsnaultBH-Amaya5:03:51+4:45
124L. HerreraCafé de Colombia5:03:51+4:45
125R. MartínezKelme-IBexpress5:03:51+4:45
126E. SchepersTulip5:03:51+4:45
127F. CabelloKelme-IBexpress5:03:51+4:45
128V. PoulnikovAlfa Lum5:03:51+4:45
129G. JakobsPDM5:03:51+4:45
130R. RotaKelme-IBexpress5:03:51+4:45
131M. GuijarroPuertas Mavisa5:03:51+4:45
132G. SaronniDiana-Colnago-Animex5:03:51+4:45
133M. AlonsoBanesto5:03:51+4:45
134J. CarlsenToshiba5:03:51+4:45
135E. PastorelliJolly Componibili-Club 885:03:51+4:45
136D. WoodsStuttgart5:03:51+4:45
137G. AguiarClas5:03:51+4:45
138F. QuevedoBH-Amaya5:03:51+4:45
139N. GolovatenkoAlfa Lum5:03:51+4:45
140J. CuadradoPuertas Mavisa5:03:51+4:45
141F. RossignoliJolly Componibili-Club 885:03:51+4:45
142F. BordonaliDiana-Colnago-Animex5:03:51+4:45
143L. SuykerbuykLotus-Zahor5:03:51+4:45
144J. PedersenCafé de Colombia5:03:51+4:45
145B. GröneStuttgart5:03:51+4:45
146R. TorresLotus-Zahor5:03:51+4:45
147A. TchmilAlfa Lum5:03:51+4:45
148J. HolzmannStuttgart5:03:51+4:45
149D. De WolfPDM5:03:51+4:45
150J. PachecoTeka5:03:51+4:45
151H. BöltsStuttgart5:03:51+4:45
152J. HernándezTulip5:03:51+4:45
153N. EmondsTeka5:03:51+4:45
154J. Arias AcostaCafé de Colombia5:03:51+4:45
155C. FreitasSicasal-Acral5:03:51+4:45
156G. CalcaterraChateau d'Ax5:03:51+4:45
157M. PiovaniDiana-Colnago-Animex5:03:51+4:45
158B. Van BrabantIsoglass5:03:51+4:45
159A. De Castro OliveiraSicasal-Acral5:03:51+4:45
160J. ArribasBH-Amaya5:03:51+4:45
161M. DomínguezTulip5:03:51+4:45
162J. PoeiraSicasal-Acral5:06:00+6:54
163R. VisentiniJolly Componibili-Club 885:06:00+6:54
164B. LealiJolly Componibili-Club 885:06:00+6:54
165C. RoncancioPony Malta-Avianca5:06:00+6:54
166J. Dos SantosSicasal-Acral5:06:00+6:54
167J. RipollTulip5:06:00+6:54
168W. PalacioRyalcao-Postobon5:06:00+6:54
169J. BlancoLotus-Zahor5:03:51+4:45
170D. CaroliTulip5:06:00+6:54
171J. WorreCafé de Colombia5:06:00+6:54
172P. RoelandtIsoglass5:06:00+6:54
173J. FarfánKelme-IBexpress5:06:28+7:22
174S. GiulianiJolly Componibili-Club 885:06:28+7:22
175M. CarreñoPony Malta-Avianca5:06:28+7:22
176F. RodríguezPony Malta-Avianca5:06:28+7:22
177L. GonzálezPony Malta-Avianca5:06:34+7:28
178L. PiaseckiDiana-Colnago-Animex5:06:34+7:28
179D. BramatiDiana-Colnago-Animex5:06:34+7:28
180M. DelgadoPuertas Mavisa5:06:34+7:28
Stand in het algemeen klassement
RangRennerNeo-prof?PloegTijdVerschil
1J. GorospeneeBanesto33:49:45
2M. GiovannettineeSeur33:50:10+0:25
3V. KlimovjaAlfa Lum33:50:30+0:45
4J. CadenaneeCafé de Colombia33:50:41+0:56
5I. IvanovneeAlfa Lum33:51:41+1:56
6J. UnzaganeeSeur33:52:15+2:30
7D. RouxneeToshiba33:52:32+2:47
8A. FuerteneeONCE33:52:34+2:49
9P. EsnaultneeBH-Amaya33:52:53+3:08
10I. GastonneeClas33:53:15+3:30
11P. RuizneeONCE33:53:26+3:41
12J. WeltzneeONCE33:53:27+3:42
13M. IndurainneeBanesto33:53:31+3:46
14P. DelgadoneeBanesto33:53:31+3:46
15F. ParraneeKelme-IBexpress33:53:45+4:00
16L. HerreraneeCafé de Colombia33:53:53+4:08
17U. AmplerjaPDM33:53:57+4:12
18Á. PinoneeSeur33:54:18+4:33
19T. RomingerneeChateau d'Ax33:54:23+4:38
20M. Lejarreta?ONCE33:54:40+4:55
21N. Mora?Kelme-IBexpress33:54:42+4:57
22A. CamargoneeCafé de Colombia33:54:49+5:04
23O. VargasneeRyalcao-Postobon33:54:52+5:07
24J. FarfánneeKelme-IBexpress33:55:03+5:18
25F. RodríguezneePony Malta-Avianca33:55:06+5:21
26F. EtxabeneeClas33:55:09+5:24
27E. Alonso?Lotus-Zahor33:55:36+5:51
28D. KajzerneeStuttgart33:55:52+6:07
29J. Blanco?Lotus-Zahor33:55:57+6:12
30J. Montoya?BH-Amaya33:56:15+6:30
31C. JaramilloneeRyalcao-Postobon33:56:22+6:37
32F. Vona?Chateau d'Ax33:56:35+6:50
33M. Sánchez?Teka33:56:37+6:52
34H. CardenasneeCafé de Colombia33:57:14+7:29
35R. Cordoba?Teka33:57:26+7:41
36D. De Wolf?PDM33:57:28+7:43
37Y. MadiotneeToshiba33:57:47+8:02
38E. Aja?Teka33:58:18+8:33
39J. Murguialday?BH-Amaya33:58:22+8:37
40P. Morales?Kelme-IBexpress33:58:59+9:14
41O. Hernandez?Ryalcao-Postobon33:59:02+9:17
42N. EmondsneeTeka33:59:27+9:42
43A. Chaparro?Ryalcao-Postobon33:59:30+9:45
44J. Rodríguez?Puertas Mavisa33:59:40+9:55
45J. Laguia?Lotus-Zahor33:59:46+10:01
46P. Wilches?Pony Malta-Avianca33:59:46+10:01
47L. Lukin?Banesto33:59:56+10:11
48Á. Sierra?Café de Colombia33:59:57+10:12
49E. Chozas?ONCE33:59:59+10:14
50C. HernándezneeLotus-Zahor34:00:15+10:30
51L. Pérez?Lotus-Zahor34:01:04+11:19
52J. Rodríguez Magro?Banesto34:01:15+11:30
53F. Mauleón?Clas34:01:57+12:12
54S. Hernández?ONCE34:02:05+12:20
55F. Quevedo?BH-Amaya34:02:25+12:40
56W. Palacio?Ryalcao-Postobon34:02:34+12:49
57J. Hernandez?Seur34:02:35+12:50
58T. Bourguignon?Toshiba34:02:52+13:07
59A. Rondon?Banesto34:04:13+14:28
60U. Bölts?Stuttgart34:04:14+14:29
61G. Moncada?Ryalcao-Postobon34:04:15+14:30
62J. Llach?Tulip34:05:03+15:18
63P. Lance?Toshiba34:05:05+15:20
64J. Gomes Oliveira?Sicasal-Acral34:05:07+15:22
65U. Raab?PDM34:05:29+15:44
66M. Alonso?Banesto34:05:29+15:44
67J. Oliveira?Clas34:05:48+16:03
68P. Hendrickx?Isoglass34:06:17+16:32
69D. Cuspoca Fonseca?Pony Malta-Avianca34:06:36+16:51
70M. Ramírez?Pony Malta-Avianca34:06:51+17:06
71J. Arribas?BH-Amaya34:07:04+17:19
72Á. Camarillo?Clas34:07:12+17:27
73J. Bernard?Toshiba34:07:44+17:59
74Á. Lozano?Pony Malta-Avianca34:07:44+17:59
75A. Mejia?Ryalcao-Postobon34:08:00+18:15
76C. Roncancio?Pony Malta-Avianca34:08:01+18:16
77P. Louviot?Toshiba34:08:49+19:04
78F. Martínez de Guerenu?Puertas Mavisa34:09:34+19:49
79Á. Ocaña?Lotus-Zahor34:10:15+20:30
80N. Golovatenko?Alfa Lum34:10:47+21:02
81V. Poulnikov?Alfa Lum34:11:14+21:29
82G. Arenas?Clas34:11:21+21:36
83J. Worre?Café de Colombia34:11:55+22:10
84M. Rossi?Jolly Componibili-Club 8834:11:56+22:11
85C. Passera?Chateau d'Ax34:12:11+22:26
86J. Arias Acosta?Café de Colombia34:13:06+23:21
87E. Vanotti?Chateau d'Ax34:13:08+23:23
88B. Van Brabant?Isoglass34:13:11+23:26
89J. Martínez?Banesto34:13:18+23:33
90H. Bölts?Stuttgart34:13:31+23:46
91M. MaurineeONCE34:14:38+24:53
92J. Mujika?Banesto34:15:10+25:25
93L. González?Pony Malta-Avianca34:15:32+25:47
94F. Rodríguez?Pony Malta-Avianca34:16:10+26:25
95J. Sarrapio?Kelme-IBexpress34:16:48+27:03
96A. Gutiérrez?BH-Amaya34:16:53+27:08
97P. Hilse?Teka34:16:59+27:14
98C. Freitas?Sicasal-Acral34:16:59+27:14
99A. Pedersen?PDM34:18:23+28:38
100R. Forest?Café de Colombia34:19:22+29:37
101J. Navarro?Seur34:19:31+29:46
102J. Reina?Kelme-IBexpress34:19:36+29:51
103M. Guijarro?Puertas Mavisa34:19:39+29:54
104S. Vieira de Araújo?Sicasal-Acral34:19:48+30:03
105R. Visentini?Jolly Componibili-Club 8834:20:01+30:16
106J. Carlsen?Toshiba34:20:41+30:56
107R. Torres?Lotus-Zahor34:21:02+31:17
108J. Dos Santos?Sicasal-Acral34:21:03+31:18
109P. Moreno?Seur34:22:00+32:15
110M. Carrera?Lotus-Zahor34:22:32+32:47
111E. Schepers?Tulip34:23:12+33:27
112C. Brandini?Jolly Componibili-Club 8834:23:25+33:40
113L. Jalabert?Toshiba34:23:38+33:53
114P. Verbeken?Isoglass34:24:15+34:30
115J. Holzmann?Stuttgart34:25:03+35:18
116J. Pacheco?Teka34:25:59+36:14
117G. Zadrobilek?PDM34:26:20+36:35
118V. Jdanov?Alfa Lum34:26:44+36:59
119A. Leanizbarrutia?Teka34:26:45+37:00
120A. Tchmil?Alfa Lum34:26:58+37:13
121O. Iarochencko?Alfa Lum34:27:10+37:25
122R. Rota?Kelme-IBexpress34:27:30+37:45
123R. Rogiers?Isoglass34:27:31+37:46
124V. Prado?Tulip34:27:49+38:04
125L. Suykerbuyk?Lotus-Zahor34:27:51+38:06
126J. Ripoll?Tulip34:27:52+38:07
127J. Sanchis?Seur34:28:14+38:29
128J. Morán?Puertas Mavisa34:28:29+38:44
129R. Martínez?Kelme-IBexpress34:28:29+38:44
130J. van den Akker?PDM34:29:59+40:14
131M. ElliottneeTeka34:30:10+40:25
132A. Esparza?Puertas Mavisa34:30:10+40:25
133J. Cuadrado?Puertas Mavisa34:30:11+40:26
134J. Poeira?Sicasal-Acral34:31:01+41:16
135M. Arntz?Stuttgart34:31:02+41:17
136M. Carreño?Pony Malta-Avianca34:31:17+41:32
137A. De Castro Oliveira?Sicasal-Acral34:31:36+41:51
138M. Martínez?ONCE34:31:57+42:12
139J. Decrion?BH-Amaya34:32:11+42:26
140G. Jakobs?PDM34:32:36+42:51
141M. Kummer?Chateau d'Ax34:32:43+42:58
142B. Leali?Jolly Componibili-Club 8834:33:25+43:40
143J. Duch?Clas34:33:26+43:41
144M. Domínguez?Tulip34:33:40+43:55
145J. Pedersen?Café de Colombia34:34:13+44:28
146M. Abreu Campos?Sicasal-Acral34:34:17+44:32
147J. Heynderickx?Seur34:34:28+44:43
148S. Räkers?Isoglass34:34:44+44:59
149F. Cabello?Kelme-IBexpress34:34:59+45:14
150J. Vilamajo?Tulip34:35:21+45:36
151E. Nijboer?Stuttgart34:35:36+45:51
152J. Hernández?Tulip34:35:58+46:13
153G. Calcaterra?Chateau d'Ax34:36:16+46:31
154A. Wijnands?Stuttgart34:36:32+46:47
155D. Caroli?Tulip34:36:37+46:52
156F. Bordonali?Diana-Colnago-Animex34:36:37+46:52
157G. SaronnineeDiana-Colnago-Animex34:36:45+47:00
158M. Scirea?Chateau d'Ax34:37:21+47:36
159F. Rossignoli?Jolly Componibili-Club 8834:37:27+47:42
160M. Piovani?Diana-Colnago-Animex34:37:46+48:01
161F. Mota?Sicasal-Acral34:37:51+48:06
162C. Moreda?Clas34:37:57+48:12
163P. Hoondert?PDM34:38:39+48:54
164J. Vos?PDM34:39:20+49:35
165D. Woods?Stuttgart34:39:51+50:06
166B. Gröne?Stuttgart34:40:06+50:21
167G. Aguiar?Clas34:40:09+50:24
168D. Bramati?Diana-Colnago-Animex34:42:27+52:42
169M. Iglesias?Puertas Mavisa34:42:45+53:00
170P. Roelandt?Isoglass34:43:01+53:16
171E. Pastorelli?Jolly Componibili-Club 8834:45:31+55:46
172R. Lorenzana?Puertas Mavisa34:45:46+56:01
173S. Giuliani?Jolly Componibili-Club 8834:46:06+56:21
174L. Piasecki?Diana-Colnago-Animex34:46:52+57:07
175C. Seguy?Toshiba34:47:02+57:17
176S. De Beleyr?Isoglass34:48:08+58:23
177A. Saitov?Alfa Lum34:48:47+59:02
178F. Bontempi?Diana-Colnago-Animex34:50:29+1:00:44
179D. Abduzhaparov?Alfa Lum34:52:18+1:02:33
180M. Delgado?Puertas Mavisa34:57:40+1:07:55
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Toshiba15:02:03
2Clas15:06:48+4:45
3BH-Amaya15:06:48+4:45
4PDM15:06:48+4:45
5Banesto15:06:48+4:45
6ONCE15:06:48+4:45
7Kelme-IBexpress15:06:48+4:45
8Stuttgart15:06:48+4:45
9Chateau d'Ax15:06:48+4:45
10Ryalcao-Postobon15:06:48+4:45
11Teka15:06:48+4:45
12Jolly Componibili-Club 8815:06:48+4:45
13Isoglass15:11:30+9:27
14Tulip15:11:32+9:29
15Sicasal-Acral15:11:33+9:30
16Alfa Lum15:11:33+9:30
17Seur15:11:33+9:30
18Lotus-Zahor15:11:33+9:30
19Puertas Mavisa15:11:33+9:30
20Café de Colombia15:11:33+9:30
21Pony Malta-Avianca15:11:33+9:30
22Diana-Colnago-Animex15:11:33+9:30
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1ONCE101:25:22
2Kelme-IBexpress101:29:13+3:51
3Banesto101:32:02+6:40
4Seur101:33:59+8:37
5Café de Colombia101:34:08+8:46
6BH-Amaya101:35:25+10:03
7Ryalcao-Postobon101:39:17+13:55
8Toshiba101:41:45+16:23
9Lotus-Zahor101:42:30+17:08
10Clas101:45:11+19:49
11Teka101:47:40+22:18
12Alfa Lum101:48:27+23:05
13PDM101:50:43+25:21
14Stuttgart101:52:18+26:56
15Chateau d'Ax101:54:11+28:49
16Pony Malta-Avianca101:56:03+30:41
17Puertas Mavisa102:17:20+51:58
18Sicasal-Acral102:24:17+58:55
19Isoglass102:36:26+1:11:04
20Jolly Componibili-Club 88102:43:09+1:17:47
21Tulip102:43:34+1:18:12
22Diana-Colnago-Animex103:12:44+1:47:22