Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2A
2B
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Benicasim naar Burriana, 36.3 km, op 00:00:01 25 April 1990 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag ploegentijdrit etappe 2B
RangPloegPloegTijdVerschil
1Lotus-Zahor42:23
2Clas42:26+0:03
3Seur42:26+0:03
4ONCE42:31+0:08
5Teka42:40+0:17
6PDM42:46+0:23
7Toshiba42:48+0:25
8Kelme-IBexpress42:57+0:34
9Alfa Lum42:57+0:34
10Café de Colombia43:04+0:41
11Diana-Colnago-Animex43:04+0:41
12Chateau d'Ax43:06+0:43
13Banesto43:13+0:50
14Stuttgart43:18+0:55
15Puertas Mavisa43:27+1:04
16Pony Malta-Avianca43:46+1:23
17Jolly Componibili-Club 8843:49+1:26
18Tulip44:00+1:37
19Sicasal-Acral44:02+1:39
20BH-Amaya44:04+1:41
21Ryalcao-Postobon44:51+2:28
22Isoglass45:34+3:11
Stand in het algemeen klassement
RangRennerNeo-prof?PloegTijdVerschil
1V. KlimovjaAlfa Lum3:30:58
2M. Kulas?Diana-Colnago-Animex3:31:22+0:24
3J. Cuadrado?Puertas Mavisa3:32:15+1:17
4S. Cecini?Jolly Componibili-Club 883:32:24+1:26
5P. RuizneeONCE3:38:03+7:05
6A. FuerteneeONCE3:38:03+7:05
7M. MaurineeONCE3:38:03+7:05
8J. WeltzneeONCE3:38:20+7:22
9M. Lejarreta?ONCE3:38:20+7:22
10M. ElliottneeTeka3:38:24+7:26
11J. KuumneeTeka3:38:24+7:26
12N. EmondsneeTeka3:38:24+7:26
13P. Muñoz?ONCE3:38:33+7:35
14U. Raab?PDM3:38:34+7:36
15J. van den Akker?PDM3:38:34+7:36
16U. AmplerjaPDM3:38:34+7:36
17F. EtxabeneeClas3:38:44+7:46
18I. GastonneeClas3:38:44+7:46
19Z. JaskulajaDiana-Colnago-Animex3:38:49+7:51
20G. SaronnineeDiana-Colnago-Animex3:38:49+7:51
21J. Blanco?Lotus-Zahor3:38:49+7:51
22L. Suykerbuyk?Lotus-Zahor3:38:49+7:51
23R. Torres?Lotus-Zahor3:38:49+7:51
24J. Oliveira?Clas3:38:50+7:52
25P. Hilse?Teka3:38:50+7:52
26Á. Camarillo?Clas3:38:50+7:52
27F. Mauleón?Clas3:38:50+7:52
28A. Leanizbarrutia?Teka3:38:50+7:52
29P. Lance?Toshiba3:38:51+7:53
30P. Louviot?Toshiba3:38:51+7:53
31J. Bernard?Toshiba3:38:51+7:53
32L. Piasecki?Diana-Colnago-Animex3:38:52+7:54
33J. Pacheco?Teka3:38:53+7:55
34J. Hernandez?Seur3:38:54+7:56
35J. Navarro?Seur3:38:54+7:56
36J. Heynderickx?Seur3:38:55+7:57
37Á. PinoneeSeur3:38:55+7:57
38M. GiovannettineeSeur3:38:55+7:57
39G. Jakobs?PDM3:38:57+7:59
40G. Zadrobilek?PDM3:38:58+8:00
41D. De Wolf?PDM3:38:58+8:00
42J. Laguia?Lotus-Zahor3:38:58+8:00
43C. HernándezneeLotus-Zahor3:38:58+8:00
44Á. Ocaña?Lotus-Zahor3:38:58+8:00
45M. IndurainneeBanesto3:39:00+8:02
46J. GorospeneeBanesto3:39:00+8:02
47P. DelgadoneeBanesto3:39:00+8:02
48J. UnzaganeeSeur3:39:00+8:02
49J. Sanchis?Seur3:39:00+8:02
50J. Duch?Clas3:39:01+8:03
51G. Arenas?Clas3:39:01+8:03
52L. Jalabert?Toshiba3:39:02+8:04
53D. RouxneeToshiba3:39:02+8:04
54V. Poulnikov?Alfa Lum3:39:04+8:06
55J. Vos?PDM3:39:06+8:08
56A. Pedersen?PDM3:39:06+8:08
57A. Saitov?Alfa Lum3:39:10+8:12
58E. Chozas?ONCE3:39:11+8:13
59T. RomingerneeChateau d'Ax3:39:11+8:13
60R. Cordoba?Teka3:39:11+8:13
61M. Sánchez?Teka3:39:11+8:13
62E. Aja?Teka3:39:11+8:13
63A. Wijnands?Stuttgart3:39:13+8:15
64M. Arntz?Stuttgart3:39:13+8:15
65J. Holzmann?Stuttgart3:39:13+8:15
66F. ParraneeKelme-IBexpress3:39:14+8:16
67N. Mora?Kelme-IBexpress3:39:14+8:16
68E. Nijboer?Stuttgart3:39:17+8:19
69U. Bölts?Stuttgart3:39:17+8:19
70D. Woods?Stuttgart3:39:17+8:19
71F. Bontempi?Diana-Colnago-Animex3:39:18+8:20
72F. Bordonali?Diana-Colnago-Animex3:39:18+8:20
73J. Sarrapio?Kelme-IBexpress3:39:18+8:20
74M. Kummer?Chateau d'Ax3:39:21+8:23
75V. Jdanov?Alfa Lum3:39:22+8:24
76I. IvanovneeAlfa Lum3:39:22+8:24
77L. HerreraneeCafé de Colombia3:39:24+8:26
78J. Worre?Café de Colombia3:39:25+8:27
79J. Pedersen?Café de Colombia3:39:25+8:27
80A. CamargoneeCafé de Colombia3:39:26+8:28
81H. CardenasneeCafé de Colombia3:39:26+8:28
82P. Morales?Kelme-IBexpress3:39:26+8:28
83F. Cabello?Kelme-IBexpress3:39:26+8:28
84J. CadenaneeCafé de Colombia3:39:26+8:28
85J. Martínez?Banesto3:39:28+8:30
86R. Martínez?Kelme-IBexpress3:39:28+8:30
87J. FarfánneeKelme-IBexpress3:39:28+8:30
88M. Alonso?Banesto3:39:28+8:30
89O. Iarochencko?Alfa Lum3:39:28+8:30
90D. Bramati?Diana-Colnago-Animex3:39:30+8:32
91J. Mujika?Banesto3:39:30+8:32
92F. Vona?Chateau d'Ax3:39:30+8:32
93T. Bourguignon?Toshiba3:39:30+8:32
94N. Golovatenko?Alfa Lum3:39:30+8:32
95Y. MadiotneeToshiba3:39:30+8:32
96B. Gröne?Stuttgart3:39:31+8:33
97D. KajzerneeStuttgart3:39:31+8:33
98M. Carrera?Lotus-Zahor3:39:31+8:33
99E. Alonso?Lotus-Zahor3:39:31+8:33
100L. Pérez?Lotus-Zahor3:39:31+8:33
101Á. Sierra?Café de Colombia3:39:34+8:36
102R. Forest?Café de Colombia3:39:34+8:36
103J. Arias Acosta?Café de Colombia3:39:34+8:36
104A. Tchmil?Alfa Lum3:39:36+8:38
105P. Moreno?Seur3:39:37+8:39
106L. Lukin?Banesto3:39:44+8:46
107A. Rondon?Banesto3:39:44+8:46
108R. Rota?Kelme-IBexpress3:39:49+8:51
109M. Piovani?Diana-Colnago-Animex3:39:50+8:52
110H. Bölts?Stuttgart3:39:51+8:53
111J. Reina?Kelme-IBexpress3:39:51+8:53
112G. Calcaterra?Chateau d'Ax3:39:55+8:57
113A. Esparza?Puertas Mavisa3:40:02+9:04
114C. Passera?Chateau d'Ax3:40:02+9:04
115M. Guijarro?Puertas Mavisa3:40:02+9:04
116J. Morán?Puertas Mavisa3:40:02+9:04
117E. Vanotti?Chateau d'Ax3:40:02+9:04
118S. Martinello?Jolly Componibili-Club 883:40:07+9:09
119R. Visentini?Jolly Componibili-Club 883:40:07+9:09
120B. Leali?Jolly Componibili-Club 883:40:07+9:09
121J. Rodríguez?Puertas Mavisa3:40:08+9:10
122F. Rossignoli?Jolly Componibili-Club 883:40:08+9:10
123F. Martínez de Guerenu?Puertas Mavisa3:40:08+9:10
124C. Roncancio?Pony Malta-Avianca3:40:19+9:21
125M. Ramírez?Pony Malta-Avianca3:40:19+9:21
126F. Antequera?BH-Amaya3:40:20+9:22
127J. Murguialday?BH-Amaya3:40:20+9:22
128D. Caroli?Tulip3:40:21+9:23
129E. Schepers?Tulip3:40:21+9:23
130J. Vilamajo?Tulip3:40:21+9:23
131M. Rossi?Jolly Componibili-Club 883:40:22+9:24
132C. Brandini?Jolly Componibili-Club 883:40:24+9:26
133M. Abreu Campos?Sicasal-Acral3:40:26+9:28
134J. Dos Santos?Sicasal-Acral3:40:26+9:28
135A. De Castro Oliveira?Sicasal-Acral3:40:26+9:28
136Á. Lozano?Pony Malta-Avianca3:40:28+9:30
137F. Rodríguez?Pony Malta-Avianca3:40:28+9:30
138S. Vieira de Araújo?Sicasal-Acral3:40:30+9:32
139C. Freitas?Sicasal-Acral3:40:30+9:32
140J. Gomes Oliveira?Sicasal-Acral3:40:30+9:32
141V. Prado?Tulip3:40:34+9:36
142J. Llach?Tulip3:40:34+9:36
143F. RodríguezneePony Malta-Avianca3:40:34+9:36
144M. Domínguez?Tulip3:40:35+9:37
145J. Ripoll?Tulip3:40:35+9:37
146J. Hernández?Tulip3:40:35+9:37
147L. Botteon?Chateau d'Ax3:40:37+9:39
148F. Quevedo?BH-Amaya3:40:37+9:39
149M. Scirea?Chateau d'Ax3:40:37+9:39
150J. Montoya?BH-Amaya3:40:37+9:39
151P. EsnaultneeBH-Amaya3:40:37+9:39
152C. Moreda?Clas3:40:38+9:40
153J. Arribas?BH-Amaya3:40:44+9:46
154D. Abduzhaparov?Alfa Lum3:40:52+9:54
155A. Gutiérrez?BH-Amaya3:40:56+9:58
156M. Carreño?Pony Malta-Avianca3:40:58+10:00
157F. Mota?Sicasal-Acral3:41:05+10:07
158J. Poeira?Sicasal-Acral3:41:05+10:07
159R. Vitorino?Sicasal-Acral3:41:05+10:07
160S. Hernández?ONCE3:41:09+10:11
161M. Martínez?ONCE3:41:09+10:11
162A. Mejia?Ryalcao-Postobon3:41:11+10:13
163W. Palacio?Ryalcao-Postobon3:41:11+10:13
164O. VargasneeRyalcao-Postobon3:41:11+10:13
165P. Wilches?Pony Malta-Avianca3:41:15+10:17
166O. Hernandez?Ryalcao-Postobon3:41:20+10:22
167C. JaramilloneeRyalcao-Postobon3:41:20+10:22
168D. Cuspoca Fonseca?Pony Malta-Avianca3:41:24+10:26
169J. Pelier?BH-Amaya3:41:28+10:30
170A. Chaparro?Ryalcao-Postobon3:41:31+10:33
171G. Moncada?Ryalcao-Postobon3:41:31+10:33
172G. Wilches?Ryalcao-Postobon3:41:35+10:37
173J. Decrion?BH-Amaya3:41:51+10:53
174B. Van Brabant?Isoglass3:41:52+10:54
175S. Räkers?Isoglass3:41:52+10:54
176P. Verbeken?Isoglass3:41:52+10:54
177J. Rodríguez Magro?Banesto3:42:08+11:10
178J. Carlsen?Toshiba3:42:08+11:10
179P. Hoondert?PDM3:42:12+11:14
180G. Aguiar?Clas3:42:13+11:15
181M. Szerszynski?Diana-Colnago-Animex3:42:22+11:24
182E. Bafcop?Isoglass3:42:24+11:26
183R. Rogiers?Isoglass3:42:24+11:26
184P. Hendrickx?Isoglass3:42:24+11:26
185C. Seguy?Toshiba3:42:36+11:38
186V. Tebaldi?Chateau d'Ax3:42:40+11:42
187M. Hermans?Seur3:43:11+12:13
188E. Pastorelli?Jolly Componibili-Club 883:43:14+12:16
189M. Iglesias?Puertas Mavisa3:45:19+14:21
190R. Lorenzana?Puertas Mavisa3:45:32+14:34
191M. Delgado?Puertas Mavisa3:45:32+14:34
192F. Van Himst?Isoglass3:45:39+14:41
193P. Roelandt?Isoglass3:45:39+14:41
194S. De Beleyr?Isoglass3:45:39+14:41
195A. Balboa?Tulip3:45:45+14:47
196L. González?Pony Malta-Avianca3:45:51+14:53
197S. Giuliani?Jolly Componibili-Club 883:47:03+16:05
198H. Patarroyo?Ryalcao-Postobon3:52:06+21:08
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Lotus-Zahor42:23
2Clas42:26+0:03
3Seur42:26+0:03
4ONCE42:31+0:08
5Teka42:40+0:17
6PDM42:46+0:23
7Toshiba42:48+0:25
8Alfa Lum42:57+0:34
9Kelme-IBexpress42:57+0:34
10Diana-Colnago-Animex43:04+0:41
11Café de Colombia43:04+0:41
12Chateau d'Ax43:06+0:43
13Banesto43:13+0:50
14Stuttgart43:18+0:55
15Puertas Mavisa43:27+1:04
16Pony Malta-Avianca43:46+1:23
17Jolly Componibili-Club 8843:49+1:26
18Tulip44:00+1:37
19Sicasal-Acral44:02+1:39
20BH-Amaya44:04+1:41
21Ryalcao-Postobon44:51+2:28
22Isoglass45:34+3:11
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Diana-Colnago-Animex10:48:24
2Alfa Lum10:49:06+0:42
3Puertas Mavisa10:52:00+3:36
4Jolly Componibili-Club 8810:52:15+3:51
5ONCE10:54:09+5:45
6Teka10:55:12+6:48
7PDM10:55:42+7:18
8Clas10:56:18+7:54
9Lotus-Zahor10:56:27+8:03
10Toshiba10:56:33+8:09
11Seur10:56:42+8:18
12Banesto10:57:00+8:36
13Stuttgart10:57:39+9:15
14Kelme-IBexpress10:57:46+9:22
15Chateau d'Ax10:58:02+9:38
16Café de Colombia10:58:14+9:50
17Pony Malta-Avianca11:00:57+12:33
18BH-Amaya11:01:00+12:36
19Tulip11:01:03+12:39
20Sicasal-Acral11:01:18+12:54
21Ryalcao-Postobon11:03:33+15:09
22Isoglass11:05:36+17:12