Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2A
2B
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Etappe van Penaranda de Bracamonte naar León, 230 km, op 3 May 1990 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 10
RangRennerPloegTijdVerschil
1U. RaabPDM5:20:00
2D. AbduzhaparovAlfa Lum5:20:00
3M. ElliottTeka5:20:00
4B. GröneStuttgart5:20:00
5L. JalabertToshiba5:20:00
6F. BontempiDiana-Colnago-Animex5:20:00
7B. Van BrabantIsoglass5:20:00
8C. BrandiniJolly Componibili-Club 885:20:00
9G. CalcaterraChateau d'Ax5:20:00
10C. MoredaClas5:20:00
11M. ArntzStuttgart5:20:00
12J. HernandezSeur5:20:00
13M. Abreu CamposSicasal-Acral5:20:00
14A. EsparzaPuertas Mavisa5:20:00
15A. GutiérrezBH-Amaya5:20:00
16P. HendrickxIsoglass5:20:00
17M. IglesiasPuertas Mavisa5:20:00
18J. WorreCafé de Colombia5:20:00
19P. VerbekenIsoglass5:20:00
20F. EtxabeClas5:20:00
21R. RogiersIsoglass5:20:00
22A. WijnandsStuttgart5:20:00
23J. MontoyaBH-Amaya5:20:00
24A. CamargoCafé de Colombia5:20:00
25Á. CamarilloClas5:20:00
26D. WoodsStuttgart5:20:00
27F. RossignoliJolly Componibili-Club 885:20:00
28M. DomínguezTulip5:20:00
29C. PasseraChateau d'Ax5:20:00
30Á. PinoSeur5:20:00
31P. RuizONCE5:20:00
32I. GastonClas5:20:00
33J. RodríguezPuertas Mavisa5:20:00
34J. MurguialdayBH-Amaya5:20:00
35P. DelgadoBanesto5:20:00
36D. KajzerStuttgart5:20:00
37M. GiovannettiSeur5:20:00
38J. WeltzONCE5:20:00
39N. EmondsTeka5:20:00
40T. RomingerChateau d'Ax5:20:00
41M. IndurainBanesto5:20:00
42A. FuerteONCE5:20:00
43E. ChozasONCE5:20:00
44J. GorospeBanesto5:20:00
45J. LaguiaLotus-Zahor5:20:00
46A. MejiaRyalcao-Postobon5:20:00
47M. MauriONCE5:20:00
48J. CadenaCafé de Colombia5:20:00
49R. CordobaTeka5:20:00
50A. TchmilAlfa Lum5:20:00
51M. RossiJolly Componibili-Club 885:20:00
52M. LejarretaONCE5:20:00
53J. PoeiraSicasal-Acral5:20:00
54F. VonaChateau d'Ax5:20:00
55J. UnzagaSeur5:20:00
56P. HoondertPDM5:20:00
57J. ReinaKelme-IBexpress5:20:00
58J. Arias AcostaCafé de Colombia5:20:00
59S. RäkersIsoglass5:20:00
60B. LealiJolly Componibili-Club 885:20:00
61J. DecrionBH-Amaya5:20:00
62O. HernandezRyalcao-Postobon5:20:00
63L. LukinBanesto5:20:00
64A. SaitovAlfa Lum5:20:00
65E. VanottiChateau d'Ax5:20:00
66J. MujikaBanesto5:20:00
67P. MoralesKelme-IBexpress5:20:00
68J. MoránPuertas Mavisa5:20:00
69J. RipollTulip5:20:00
70J. NavarroSeur5:20:00
71T. BourguignonToshiba5:20:00
72M. MartínezONCE5:20:00
73D. BramatiDiana-Colnago-Animex5:20:00
74N. MoraKelme-IBexpress5:20:00
75M. KummerChateau d'Ax5:20:00
76E. AjaTeka5:20:00
77F. ParraKelme-IBexpress5:20:00
78O. VargasRyalcao-Postobon5:20:00
79P. MorenoSeur5:20:00
80V. KlimovAlfa Lum5:20:00
81D. Cuspoca FonsecaPony Malta-Avianca5:20:00
82C. HernándezLotus-Zahor5:20:00
83D. RouxToshiba5:20:00
84P. LanceToshiba5:20:00
85C. RoncancioPony Malta-Avianca5:20:00
86D. De WolfPDM5:20:00
87J. MartínezBanesto5:20:00
88M. AlonsoBanesto5:20:00
89J. VilamajoTulip5:20:00
90F. MauleónClas5:20:00
91J. PachecoTeka5:20:00
92J. VosPDM5:20:00
93L. PérezLotus-Zahor5:20:00
94A. LeanizbarrutiaTeka5:20:00
95D. CaroliTulip5:20:00
96M. RamírezPony Malta-Avianca5:20:00
97A. PedersenPDM5:20:00
98M. GuijarroPuertas Mavisa5:20:00
99J. DuchClas5:20:00
100M. SánchezTeka5:20:00
101V. PradoTulip5:20:00
102C. SeguyToshiba5:20:00
103J. SarrapioKelme-IBexpress5:20:00
104F. RodríguezPony Malta-Avianca5:20:00
105Y. MadiotToshiba5:20:00
106Á. LozanoPony Malta-Avianca5:20:00
107G. MoncadaRyalcao-Postobon5:20:00
108J. Rodríguez MagroBanesto5:20:00
109P. WilchesPony Malta-Avianca5:20:00
110W. PalacioRyalcao-Postobon5:20:00
111H. CardenasCafé de Colombia5:20:00
112C. JaramilloRyalcao-Postobon5:20:00
113A. RondonBanesto5:20:00
114J. HernándezTulip5:20:00
115L. HerreraCafé de Colombia5:20:00
116G. JakobsPDM5:20:00
117Á. SierraCafé de Colombia5:20:00
118R. ForestCafé de Colombia5:20:00
119P. HilseTeka5:20:00
120S. Vieira de AraújoSicasal-Acral5:20:00
121F. QuevedoBH-Amaya5:20:00
122E. AlonsoLotus-Zahor5:20:00
123U. AmplerPDM5:20:00
124J. LlachTulip5:20:00
125J. SanchisSeur5:20:00
126P. LouviotToshiba5:20:00
127J. ArribasBH-Amaya5:20:00
128J. BernardToshiba5:20:00
129F. MotaSicasal-Acral5:20:00
130J. CuadradoPuertas Mavisa5:20:00
131L. SuykerbuykLotus-Zahor5:20:00
132F. CabelloKelme-IBexpress5:20:00
133J. FarfánKelme-IBexpress5:20:00
134G. ArenasClas5:20:00
135J. OliveiraClas5:20:00
136F. Martínez de GuerenuPuertas Mavisa5:20:00
137H. BöltsStuttgart5:20:00
138M. ScireaChateau d'Ax5:20:00
139R. RotaKelme-IBexpress5:20:00
140S. HernándezONCE5:20:00
141A. ChaparroRyalcao-Postobon5:20:00
142E. SchepersTulip5:20:00
143U. BöltsStuttgart5:20:00
144G. ZadrobilekPDM5:20:00
145A. De Castro OliveiraSicasal-Acral5:20:00
146R. MartínezKelme-IBexpress5:20:00
147M. CarreraLotus-Zahor5:20:00
148M. CarreñoPony Malta-Avianca5:20:00
149R. LorenzanaPuertas Mavisa5:20:00
150J. Dos SantosSicasal-Acral5:20:00
151G. AguiarClas5:20:00
152V. PoulnikovAlfa Lum5:20:00
153I. IvanovAlfa Lum5:20:00
154N. GolovatenkoAlfa Lum5:20:00
155O. IarochenckoAlfa Lum5:20:00
156J. Gomes OliveiraSicasal-Acral5:20:00
157G. SaronniDiana-Colnago-Animex5:20:00
158J. PedersenCafé de Colombia5:20:00
159L. GonzálezPony Malta-Avianca5:20:00
160F. RodríguezPony Malta-Avianca5:20:00
161R. TorresLotus-Zahor5:20:00
162R. VisentiniJolly Componibili-Club 885:20:00
163M. PiovaniDiana-Colnago-Animex5:20:00
164Á. OcañaLotus-Zahor5:20:00
165J. van den AkkerPDM5:20:00
166C. FreitasSicasal-Acral5:20:00
167J. HolzmannStuttgart5:20:00
168S. GiulianiJolly Componibili-Club 885:20:00
169V. JdanovAlfa Lum5:20:00
170E. NijboerStuttgart5:20:48+0:48
171M. DelgadoPuertas Mavisa5:21:30+1:30
172L. PiaseckiDiana-Colnago-Animex5:21:38+1:38
173P. RoelandtIsoglass5:22:35+2:35
174S. De BeleyrIsoglass5:22:35+2:35
175E. PastorelliJolly Componibili-Club 885:22:50+2:50
Stand in het algemeen klassement
RangRennerNeo-prof?PloegTijdVerschil
1J. GorospeneeBanesto44:41:56
2M. GiovannettineeSeur44:42:21+0:25
3J. CadenaneeCafé de Colombia44:42:52+0:56
4I. IvanovneeAlfa Lum44:43:52+1:56
5V. KlimovjaAlfa Lum44:44:15+2:19
6J. UnzaganeeSeur44:44:26+2:30
7D. RouxneeToshiba44:44:43+2:47
8A. FuerteneeONCE44:44:45+2:49
9I. GastonneeClas44:45:26+3:30
10P. RuizneeONCE44:45:37+3:41
11J. WeltzneeONCE44:45:38+3:42
12M. IndurainneeBanesto44:45:42+3:46
13P. DelgadoneeBanesto44:45:42+3:46
14F. ParraneeKelme-IBexpress44:45:56+4:00
15L. HerreraneeCafé de Colombia44:46:04+4:08
16U. AmplerjaPDM44:46:08+4:12
17Á. PinoneeSeur44:46:29+4:33
18T. RomingerneeChateau d'Ax44:46:34+4:38
19N. Mora?Kelme-IBexpress44:46:39+4:43
20M. Lejarreta?ONCE44:46:51+4:55
21A. CamargoneeCafé de Colombia44:47:00+5:04
22O. VargasneeRyalcao-Postobon44:47:03+5:07
23J. FarfánneeKelme-IBexpress44:47:14+5:18
24F. RodríguezneePony Malta-Avianca44:47:17+5:21
25F. EtxabeneeClas44:47:20+5:24
26E. Alonso?Lotus-Zahor44:47:47+5:51
27D. KajzerneeStuttgart44:48:03+6:07
28J. Montoya?BH-Amaya44:48:26+6:30
29C. JaramilloneeRyalcao-Postobon44:48:33+6:37
30F. Vona?Chateau d'Ax44:48:46+6:50
31M. Sánchez?Teka44:48:48+6:52
32H. CardenasneeCafé de Colombia44:49:25+7:29
33R. Cordoba?Teka44:49:37+7:41
34Y. MadiotneeToshiba44:49:52+7:56
35J. Murguialday?BH-Amaya44:50:33+8:37
36O. Hernandez?Ryalcao-Postobon44:51:13+9:17
37N. EmondsneeTeka44:51:27+9:31
38D. De Wolf?PDM44:51:33+9:37
39J. Rodríguez?Puertas Mavisa44:51:51+9:55
40J. Laguia?Lotus-Zahor44:51:57+10:01
41L. Lukin?Banesto44:52:07+10:11
42Á. Sierra?Café de Colombia44:52:08+10:12
43E. Chozas?ONCE44:52:10+10:14
44C. HernándezneeLotus-Zahor44:52:26+10:30
45P. Morales?Kelme-IBexpress44:52:44+10:48
46L. Pérez?Lotus-Zahor44:53:15+11:19
47A. Chaparro?Ryalcao-Postobon44:53:15+11:19
48J. Rodríguez Magro?Banesto44:53:26+11:30
49P. Wilches?Pony Malta-Avianca44:53:31+11:35
50F. Mauleón?Clas44:54:08+12:12
51S. Hernández?ONCE44:54:16+12:20
52W. Palacio?Ryalcao-Postobon44:54:45+12:49
53J. Hernandez?Seur44:54:46+12:50
54A. Rondon?Banesto44:56:24+14:28
55U. Bölts?Stuttgart44:56:25+14:29
56G. Moncada?Ryalcao-Postobon44:56:26+14:30
57T. Bourguignon?Toshiba44:56:37+14:41
58J. Llach?Tulip44:57:14+15:18
59P. Lance?Toshiba44:57:16+15:20
60J. Gomes Oliveira?Sicasal-Acral44:57:18+15:22
61E. Aja?Teka44:57:22+15:26
62U. Raab?PDM44:57:40+15:44
63D. Cuspoca Fonseca?Pony Malta-Avianca44:58:41+16:45
64M. Ramírez?Pony Malta-Avianca44:59:02+17:06
65M. Alonso?Banesto44:59:14+17:18
66Á. Camarillo?Clas44:59:23+17:27
67J. Oliveira?Clas44:59:33+17:37
68J. Bernard?Toshiba44:59:49+17:53
69P. Hendrickx?Isoglass45:00:02+18:06
70A. Mejia?Ryalcao-Postobon45:00:11+18:15
71P. Louviot?Toshiba45:00:54+18:58
72Á. Lozano?Pony Malta-Avianca45:01:29+19:33
73F. Martínez de Guerenu?Puertas Mavisa45:01:45+19:49
74C. Roncancio?Pony Malta-Avianca45:01:46+19:50
75N. Golovatenko?Alfa Lum45:02:58+21:02
76J. Worre?Café de Colombia45:04:06+22:10
77C. Passera?Chateau d'Ax45:04:22+22:26
78E. Vanotti?Chateau d'Ax45:05:19+23:23
79B. Van Brabant?Isoglass45:05:22+23:26
80M. Rossi?Jolly Componibili-Club 8845:05:41+23:45
81M. MaurineeONCE45:06:38+24:42
82J. Arias Acosta?Café de Colombia45:06:51+24:55
83J. Mujika?Banesto45:07:21+25:25
84V. Poulnikov?Alfa Lum45:08:38+26:42
85P. Hilse?Teka45:09:10+27:14
86F. Quevedo?BH-Amaya45:09:50+27:54
87A. Pedersen?PDM45:10:34+28:38
88J. Martínez?Banesto45:10:42+28:46
89J. Dos Santos?Sicasal-Acral45:13:11+31:15
90M. Guijarro?Puertas Mavisa45:13:24+31:28
91Á. Ocaña?Lotus-Zahor45:14:02+32:06
92A. Gutiérrez?BH-Amaya45:14:17+32:21
93J. Arribas?BH-Amaya45:14:29+32:33
94S. Vieira de Araújo?Sicasal-Acral45:14:50+32:54
95E. Schepers?Tulip45:15:23+33:27
96L. Jalabert?Toshiba45:15:49+33:53
97C. Freitas?Sicasal-Acral45:16:03+34:07
98R. Forest?Café de Colombia45:16:46+34:50
99C. Brandini?Jolly Componibili-Club 8845:17:10+35:14
100H. Bölts?Stuttgart45:17:16+35:20
101G. Arenas?Clas45:17:23+35:27
102J. Holzmann?Stuttgart45:18:48+36:52
103L. González?Pony Malta-Avianca45:19:12+37:16
104P. Moreno?Seur45:19:24+37:28
105F. Rodríguez?Pony Malta-Avianca45:19:51+37:55
106J. Ripoll?Tulip45:19:54+37:58
107L. Suykerbuyk?Lotus-Zahor45:20:02+38:06
108J. Sarrapio?Kelme-IBexpress45:20:33+38:37
109J. Morán?Puertas Mavisa45:20:40+38:44
110A. Tchmil?Alfa Lum45:20:43+38:47
111M. Carrera?Lotus-Zahor45:21:36+39:40
112P. Verbeken?Isoglass45:21:39+39:43
113J. Navarro?Seur45:23:16+41:20
114J. Reina?Kelme-IBexpress45:23:21+41:25
115G. Zadrobilek?PDM45:23:44+41:48
116J. van den Akker?PDM45:23:44+41:48
117R. Visentini?Jolly Componibili-Club 8845:23:46+41:50
118M. Martínez?ONCE45:24:08+42:12
119V. Jdanov?Alfa Lum45:24:08+42:12
120R. Torres?Lotus-Zahor45:24:47+42:51
121M. Kummer?Chateau d'Ax45:24:54+42:58
122J. Pacheco?Teka45:25:03+43:07
123A. De Castro Oliveira?Sicasal-Acral45:25:21+43:25
124B. Leali?Jolly Componibili-Club 8845:25:36+43:40
125J. Sanchis?Seur45:25:38+43:42
126A. Leanizbarrutia?Teka45:25:49+43:53
127J. Decrion?BH-Amaya45:25:56+44:00
128J. Pedersen?Café de Colombia45:26:24+44:28
129R. Martínez?Kelme-IBexpress45:27:33+45:37
130A. Esparza?Puertas Mavisa45:27:34+45:38
131M. Carreño?Pony Malta-Avianca45:28:41+46:45
132M. ElliottneeTeka45:29:14+47:18
133F. Rossignoli?Jolly Componibili-Club 8845:29:38+47:42
134M. Piovani?Diana-Colnago-Animex45:29:57+48:01
135J. Poeira?Sicasal-Acral45:30:05+48:09
136M. Arntz?Stuttgart45:30:06+48:10
137D. Caroli?Tulip45:30:22+48:26
138C. Moreda?Clas45:30:28+48:32
139J. Duch?Clas45:30:50+48:54
140O. Iarochencko?Alfa Lum45:30:55+48:59
141M. Domínguez?Tulip45:31:04+49:08
142R. Rogiers?Isoglass45:31:16+49:20
143V. Prado?Tulip45:31:34+49:38
144S. Räkers?Isoglass45:32:08+50:12
145M. Abreu Campos?Sicasal-Acral45:33:21+51:25
146J. Hernández?Tulip45:33:22+51:26
147F. Cabello?Kelme-IBexpress45:34:03+52:07
148R. Rota?Kelme-IBexpress45:34:55+52:59
149M. Iglesias?Puertas Mavisa45:34:56+53:00
150F. Mota?Sicasal-Acral45:35:15+53:19
151J. Cuadrado?Puertas Mavisa45:36:03+54:07
152G. Jakobs?PDM45:36:21+54:25
153J. Vilamajo?Tulip45:39:06+57:10
154G. Calcaterra?Chateau d'Ax45:40:01+58:05
155E. Nijboer?Stuttgart45:40:09+58:13
156A. Wijnands?Stuttgart45:40:17+58:21
157G. SaronnineeDiana-Colnago-Animex45:40:30+58:34
158M. Scirea?Chateau d'Ax45:41:06+59:10
159P. Hoondert?PDM45:42:24+1:00:28
160J. Vos?PDM45:43:05+1:01:09
161B. Gröne?Stuttgart45:43:51+1:01:55
162G. Aguiar?Clas45:43:54+1:01:58
163D. Woods?Stuttgart45:45:43+1:03:47
164C. Seguy?Toshiba45:46:06+1:04:10
165D. Bramati?Diana-Colnago-Animex45:46:12+1:04:16
166P. Roelandt?Isoglass45:49:21+1:07:25
167R. Lorenzana?Puertas Mavisa45:49:31+1:07:35
168S. Giuliani?Jolly Componibili-Club 8845:49:51+1:07:55
169E. Pastorelli?Jolly Componibili-Club 8845:52:06+1:10:10
170F. Bontempi?Diana-Colnago-Animex45:54:14+1:12:18
171S. De Beleyr?Isoglass45:54:30+1:12:34
172L. Piasecki?Diana-Colnago-Animex45:55:55+1:13:59
173D. Abduzhaparov?Alfa Lum45:56:03+1:14:07
174A. Saitov?Alfa Lum45:56:12+1:14:16
175M. Delgado?Puertas Mavisa46:06:35+1:24:39
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Stuttgart16:00:00
2Isoglass16:00:00
3Clas16:00:00
4Puertas Mavisa16:00:00
5BH-Amaya16:00:00
6Chateau d'Ax16:00:00
7Seur16:00:00
8Jolly Componibili-Club 8816:00:00
9Café de Colombia16:00:00
10Teka16:00:00
11ONCE16:00:00
12Alfa Lum16:00:00
13Banesto16:00:00
14PDM16:00:00
15Toshiba16:00:00
16Ryalcao-Postobon16:00:00
17Sicasal-Acral16:00:00
18Tulip16:00:00
19Kelme-IBexpress16:00:00
20Lotus-Zahor16:00:00
21Diana-Colnago-Animex16:00:00
22Pony Malta-Avianca16:00:00
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1ONCE134:01:44
2Kelme-IBexpress134:05:32+3:48
3Banesto134:08:35+6:51
4Seur134:10:32+8:48
5Café de Colombia134:10:41+8:57
6BH-Amaya134:13:32+11:48
7Ryalcao-Postobon134:15:50+14:06
8Toshiba134:18:00+16:16
9Lotus-Zahor134:19:03+17:19
10Clas134:21:44+20:00
11Teka134:24:02+22:18
12Alfa Lum134:26:34+24:50
13PDM134:27:16+25:32
14Stuttgart134:30:25+28:41
15Chateau d'Ax134:30:44+29:00
16Pony Malta-Avianca134:32:30+30:46
17Puertas Mavisa134:53:53+52:09
18Sicasal-Acral135:02:21+1:00:37
19Isoglass135:19:46+1:18:02
20Tulip135:19:58+1:18:14
21Jolly Componibili-Club 88135:21:16+1:19:32
22Diana-Colnago-Animex136:12:25+2:10:41