Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
P
1
2
3
4
5
6A
6B
7
8
9A
9B
10
11
12
13
14
15
16
17A
17B

Etappe van Vinaroz naar Tarragona, 189 km, op 5 May 1972 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 8
RangRennerPloegTijdVerschil
1C. KoekenGoudsmit5:00:51
2D. PerurenaKas-Kaskol5:00:51
3G. HaringsGoudsmit5:00:51
4P. NassenWatney-Avia5:00:51
5W. PlanckaertGoldor-IJsboerke5:00:51
6J. LópezWerner5:00:51
7A. ScheysGoldor-IJsboerke5:00:51
8J. KrekelsGoudsmit5:00:51
9G. VianenGoudsmit5:00:51
10W. PlanckaertWatney-Avia5:00:51
11J. AbilleiraLa Casera5:00:51
12F. FabbriMagniflex5:00:51
13D. ZandegùGBC-Sony5:00:51
14M. LasaKas-Kaskol5:00:51
15J. SchleckBic5:00:51
16V. UrbaniMagniflex5:00:51
17J. van KatwijkGoudsmit5:00:51
18E. CambréGoldor-IJsboerke5:00:51
19J. UribezubiaWerner5:00:51
20J. PontónWerner5:00:51
21F. GaldosKas-Kaskol5:00:51
22A. TamamesWerner5:00:51
23J. CuevasKarpy5:00:51
24F. GonzálezLa Casera5:00:51
25P. DallaiMagniflex5:00:51
26J. ZuranoLa Casera5:00:51
27J. VallsKarpy5:00:51
28J. ManzanequeKas-Kaskol5:00:51
29J. EsperanzaLa Casera5:00:51
30G. Van SweeveltMagniflex5:00:51
31W. PrinsenGoudsmit5:00:51
32V. DíazWerner5:00:51
33S. RavagliMagniflex5:00:51
34C. MichelottoGBC-Sony5:00:51
35L. MortensenBic5:00:51
36S. LazcanoKas-Kaskol5:00:51
37D. MoserGBC-Sony5:00:51
38B. LabourdetteBic5:00:51
39P. TorresLa Casera5:00:51
40G. AjaKarpy5:00:51
41M. MesaKarpy5:00:51
42G. MartínLa Casera5:00:51
43W. Van MalderghemWatney-Avia5:00:51
44A. OlivaLa Casera5:00:51
45K. DelnoyGoudsmit5:00:51
46J. GonzálezKas-Kaskol5:00:51
47J. AranzabalBic5:00:51
48A. AlcónKarpy5:00:51
49E. SahagúnLa Casera5:00:51
50D. LetortBic5:00:51
51V. LópezKas-Kaskol5:00:51
52J. FuenteKas-Kaskol5:00:51
53An. MenendezKarpy5:00:51
54M. CoulonWatney-Avia5:00:51
55E. AntheunisWatney-Avia5:00:51
56W. ScheersGoldor-IJsboerke5:00:51
57L. SantamarinaWerner5:00:51
58J. GrandeWerner5:00:51
59E. CastelloKarpy5:00:51
60R. KindtMagniflex5:00:51
61M. BlancoWerner5:00:51
62N. JiménezKas-Kaskol5:00:51
63D. TorresLa Casera5:00:51
64A. MoserGBC-Sony5:00:51
65L. BalagueWerner5:00:51
66S. SchiavonGBC-Sony5:00:51
67J. PesarrodonaKas-Kaskol5:00:51
68F. CampanerBic5:00:51
69J. GentyBic5:00:51
70A. GómezKarpy5:00:51
71S. FontanelliMagniflex5:00:51
72J. AlbeldaKarpy5:00:51
73J. van der VleutenGoudsmit5:00:51
74M. OmloopWatney-Avia5:00:51
75M. LanzafameGBC-Sony5:02:21+1:30
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1D. PerurenaKas-Kaskol38:44:10
2B. LabourdetteBic38:45:01+0:51
3J. GonzálezKas-Kaskol38:45:02+0:52
4M. LasaKas-Kaskol38:45:11+1:01
5J. ManzanequeKas-Kaskol38:45:11+1:01
6J. PesarrodonaKas-Kaskol38:45:11+1:01
7L. MortensenBic38:45:15+1:05
8G. AjaKarpy38:45:15+1:05
9D. LetortBic38:45:19+1:09
10J. AbilleiraLa Casera38:45:21+1:11
11J. FuenteKas-Kaskol38:45:24+1:14
12A. OlivaLa Casera38:45:29+1:19
13F. CampanerBic38:45:30+1:20
14M. CoulonWatney-Avia38:45:31+1:21
15E. SahagúnLa Casera38:45:32+1:22
16V. DíazWerner38:45:34+1:24
17A. TamamesWerner38:45:38+1:28
18J. PontónWerner38:45:38+1:28
19J. UribezubiaWerner38:45:41+1:31
20S. LazcanoKas-Kaskol38:45:49+1:39
21V. LópezKas-Kaskol38:45:50+1:40
22E. CastelloKarpy38:45:51+1:41
23M. BlancoWerner38:46:23+2:13
24F. GaldosKas-Kaskol38:46:37+2:27
25J. ZuranoLa Casera38:46:57+2:47
26V. UrbaniMagniflex38:47:13+3:03
27S. SchiavonGBC-Sony38:47:15+3:05
28J. VallsKarpy38:47:19+3:09
29F. FabbriMagniflex38:48:07+3:57
30A. AlcónKarpy38:49:00+4:50
31M. MesaKarpy38:49:14+5:04
32G. VianenGoudsmit38:53:05+8:55
33G. MartínLa Casera38:53:38+9:28
34W. Van MalderghemWatney-Avia38:54:42+10:32
35J. van der VleutenGoudsmit38:57:41+13:31
36A. GómezKarpy38:58:14+14:04
37L. SantamarinaWerner38:58:45+14:35
38D. MoserGBC-Sony38:59:13+15:03
39J. SchleckBic38:59:18+15:08
40J. CuevasKarpy38:59:21+15:11
41C. MichelottoGBC-Sony38:59:25+15:15
42A. MoserGBC-Sony38:59:28+15:18
43E. CambréGoldor-IJsboerke38:59:59+15:49
44J. LópezWerner39:00:06+15:56
45R. KindtMagniflex39:00:06+15:56
46J. EsperanzaLa Casera39:00:29+16:19
47P. TorresLa Casera39:00:29+16:19
48J. AlbeldaKarpy39:00:50+16:40
49L. BalagueWerner39:00:52+16:42
50F. GonzálezLa Casera39:00:57+16:47
51W. PlanckaertGoldor-IJsboerke39:01:15+17:05
52J. GentyBic39:01:16+17:06
53N. JiménezKas-Kaskol39:01:20+17:10
54An. MenendezKarpy39:01:23+17:13
55W. PrinsenGoudsmit39:02:10+18:00
56K. DelnoyGoudsmit39:02:45+18:35
57J. AranzabalBic39:04:13+20:03
58W. PlanckaertWatney-Avia39:06:18+22:08
59P. NassenWatney-Avia39:09:29+25:19
60P. DallaiMagniflex39:10:55+26:45
61W. ScheersGoldor-IJsboerke39:11:41+27:31
62E. AntheunisWatney-Avia39:11:41+27:31
63M. LanzafameGBC-Sony39:11:44+27:34
64D. TorresLa Casera39:11:59+27:49
65S. RavagliMagniflex39:14:04+29:54
66G. HaringsGoudsmit39:14:13+30:03
67J. GrandeWerner39:14:26+30:16
68A. ScheysGoldor-IJsboerke39:17:42+33:32
69D. ZandegùGBC-Sony39:21:54+37:44
70S. FontanelliMagniflex39:25:35+41:25
71C. KoekenGoudsmit39:31:38+47:28
72J. KrekelsGoudsmit39:32:03+47:53
73G. Van SweeveltMagniflex39:42:52+58:42
74J. van KatwijkGoudsmit39:46:47+1:02:37
75M. OmloopWatney-Avia39:48:51+1:04:41
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Goudsmit15:02:33
2Goldor-IJsboerke15:02:33
3Kas-Kaskol15:02:33
4Werner15:02:33
5Magniflex15:02:33
6Watney-Avia15:02:33
7La Casera15:02:33
8GBC-Sony15:02:33
9Bic15:02:33
10Karpy15:02:33
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Kas-Kaskol116:14:23
2Bic116:15:35+1:12
3La Casera116:16:22+1:59
4Werner116:16:50+2:27
5Karpy116:18:25+4:02
6Magniflex116:35:26+21:03
7GBC-Sony116:45:53+31:30
8Watney-Avia116:46:31+32:08
9Goudsmit116:52:11+37:48
10Goldor-IJsboerke117:12:40+58:17