Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
P
1
2
3
4
5
6A
6B
7
8
9A
9B
10
11
12
13
14
15
16
17A
17B

Etappe van Gandia naar El Saler, 120 km, op 3 May 1972

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 6A
RangRennerPloegTijdVerschil
1R. KindtMagniflex2:59:37
2C. MichelottoGBC-Sony2:59:37
3J. van der VleutenGoudsmit2:59:37
4J. GrandeWerner2:59:37
5E. CambréGoldor-IJsboerke2:59:37
6C. KoekenGoudsmit3:00:24+0:47
7G. HaringsGoudsmit3:00:24+0:47
8W. PlanckaertGoldor-IJsboerke3:00:24+0:47
9K. DelnoyGoudsmit3:00:24+0:47
10W. PrinsenGoudsmit3:00:24+0:47
11J. van KatwijkGoudsmit3:00:24+0:47(1:15)
12J. CuevasKarpy3:00:24+0:47
13A. ScheysGoldor-IJsboerke3:00:24+0:47(1:17)
14M. OmloopWatney-Avia3:00:24+0:47
15An. MenendezKarpy3:00:24+0:47
16J. ZuranoLa Casera3:00:24+0:47
17M. LasaKas-Kaskol3:00:24+0:47
18J. UribezubiaWerner3:00:24+0:47
19J. PesarrodonaKas-Kaskol3:00:24+0:47
20V. DíazWerner3:00:24+0:47
21P. DallaiMagniflex3:00:24+0:47
22J. ManzanequeKas-Kaskol3:00:24+0:47
23J. GonzálezKas-Kaskol3:00:24+0:47
24H. HutsebautGoldor-IJsboerke3:00:24+0:47
25A. MoserGBC-Sony3:00:24+0:47
26J. AbilleiraLa Casera3:00:24+0:47
27J. GómezWerner3:00:24+0:47
28V. LópezKas-Kaskol3:00:24+0:47
29L. SantamarinaWerner3:00:24+0:47
30E. CastelloKarpy3:00:24+0:47
31J. AranzabalBic3:00:24+0:47
32W. ScheersGoldor-IJsboerke3:00:24+0:47(1:02)
33J. AgostinhoMagniflex3:00:24+0:47
34S. LazcanoKas-Kaskol3:00:24+0:47
35J. LópezWerner3:00:24+0:47
36B. LabourdetteBic3:00:24+0:47
37L. MortensenBic3:00:24+0:47
38G. AjaKarpy3:00:24+0:47
39F. FabbriMagniflex3:00:24+0:47
40L. BalagueWerner3:00:24+0:47
41F. GonzálezLa Casera3:00:24+0:47
42M. MesaKarpy3:00:24+0:47
43E. SahagúnLa Casera3:00:24+0:47
44D. MoserGBC-Sony3:00:24+0:47
45J. PontónWerner3:00:24+0:47
46A. TamamesWerner3:00:24+0:47
47J. SchleckBic3:00:24+0:47
48P. TorresLa Casera3:00:24+0:47
49J. EsperanzaLa Casera3:00:24+0:47
50G. Van SweeveltMagniflex3:00:24+0:47
51F. CampanerBic3:00:24+0:47
52P. NassenWatney-Avia3:00:24+0:47
53J. FuenteKas-Kaskol3:00:24+0:47
54D. PerurenaKas-Kaskol3:00:24+0:47
55G. MartínLa Casera3:00:24+0:47(1:02)
56G. VianenGoudsmit3:00:24+0:47
57D. LetortBic3:00:24+0:47
58F. GaldosKas-Kaskol3:00:24+0:47
59A. OlivaLa Casera3:00:24+0:47
60M. BlancoWerner3:00:24+0:47
61J. VallsKarpy3:00:24+0:47
62D. DucreuxBic3:00:24+0:47
63S. SchiavonGBC-Sony3:00:24+0:47
64A. AlcónKarpy3:00:24+0:47
65S. RavagliMagniflex3:00:24+0:47
66S. FontanelliMagniflex3:00:24+0:47
67V. UrbaniMagniflex3:00:24+0:47
68A. GómezKarpy3:00:24+0:47
69N. JiménezKas-Kaskol3:00:24+0:47
70D. ZandegùGBC-Sony3:00:24+0:47
71W. Van MalderghemWatney-Avia3:00:24+0:47
72J. AlbeldaKarpy3:00:24+0:47
73D. TorresLa Casera3:00:24+0:47
74M. CoulonWatney-Avia3:00:24+0:47
75J. GentyBic3:00:24+0:47
76E. AntheunisWatney-Avia3:00:24+0:47
77M. LanzafameGBC-Sony3:00:24+0:47
78W. PlanckaertWatney-Avia3:00:24+0:47
79J. KrekelsGoudsmit3:00:47+1:10
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1D. PerurenaKas-Kaskol29:30:29
2J. GonzálezKas-Kaskol29:31:01+0:32
3B. LabourdetteBic29:31:02+0:33
4F. GaldosKas-Kaskol29:31:08+0:39
5J. ManzanequeKas-Kaskol29:31:10+0:41
6M. LasaKas-Kaskol29:31:10+0:41
7J. PesarrodonaKas-Kaskol29:31:10+0:41
8L. MortensenBic29:31:14+0:45
9G. AjaKarpy29:31:14+0:45
10D. LetortBic29:31:18+0:49
11J. AbilleiraLa Casera29:31:20+0:51
12J. ZuranoLa Casera29:31:20+0:51
13J. GómezWerner29:31:21+0:52
14J. FuenteKas-Kaskol29:31:23+0:54
15F. CampanerBic29:31:29+1:00
16A. OlivaLa Casera29:31:30+1:01
17M. CoulonWatney-Avia29:31:30+1:01
18E. SahagúnLa Casera29:31:31+1:02
19V. DíazWerner29:31:33+1:04
20V. UrbaniMagniflex29:31:36+1:07
21A. TamamesWerner29:31:37+1:08
22J. PontónWerner29:31:37+1:08
23J. UribezubiaWerner29:31:40+1:11
24J. AgostinhoMagniflex29:31:45+1:16
25S. SchiavonGBC-Sony29:31:46+1:17
26S. LazcanoKas-Kaskol29:31:48+1:19
27J. VallsKarpy29:31:50+1:21
28E. CastelloKarpy29:31:50+1:21
29V. LópezKas-Kaskol29:31:51+1:22
30M. BlancoWerner29:32:22+1:53
31F. FabbriMagniflex29:32:30+2:01
32A. AlcónKarpy29:33:23+2:54
33M. MesaKarpy29:33:45+3:16
34G. MartínLa Casera29:38:01+7:32
35G. VianenGoudsmit29:39:08+8:39
36W. Van MalderghemWatney-Avia29:39:13+8:44
37C. MichelottoGBC-Sony29:43:56+13:27
38J. van der VleutenGoudsmit29:44:01+13:32
39A. GómezKarpy29:44:13+13:44
40H. HutsebautGoldor-IJsboerke29:44:17+13:48
41E. CambréGoldor-IJsboerke29:44:22+13:53
42R. KindtMagniflex29:44:29+14:00
43J. LópezWerner29:44:37+14:08
44L. SantamarinaWerner29:44:44+14:15
45J. EsperanzaLa Casera29:44:52+14:23
46P. TorresLa Casera29:45:00+14:31
47D. MoserGBC-Sony29:45:12+14:43
48J. SchleckBic29:45:17+14:48
49L. BalagueWerner29:45:17+14:48
50J. AlbeldaKarpy29:45:18+14:49
51J. CuevasKarpy29:45:20+14:51
52F. GonzálezLa Casera29:45:20+14:51
53A. MoserGBC-Sony29:45:27+14:58
54J. GentyBic29:45:39+15:10
55N. JiménezKas-Kaskol29:45:43+15:14
56W. PlanckaertGoldor-IJsboerke29:45:46+15:17
57An. MenendezKarpy29:45:46+15:17
58W. PrinsenGoudsmit29:46:33+16:04
59K. DelnoyGoudsmit29:47:08+16:39
60J. AranzabalBic29:48:44+18:15
61D. DucreuxBic29:48:56+18:27
62W. PlanckaertWatney-Avia29:50:41+20:12
63M. LanzafameGBC-Sony29:54:39+24:10
64P. DallaiMagniflex29:55:18+24:49
65P. NassenWatney-Avia29:55:28+24:59
66E. AntheunisWatney-Avia29:56:04+25:35
67W. ScheersGoldor-IJsboerke29:56:14+25:45
68D. TorresLa Casera29:56:30+26:01
69S. RavagliMagniflex29:57:57+27:28
70G. HaringsGoudsmit29:58:40+28:11
71J. GrandeWerner29:58:57+28:28
72A. ScheysGoldor-IJsboerke30:02:05+31:36
73D. ZandegùGBC-Sony30:06:17+35:48
74S. FontanelliMagniflex30:09:58+39:29
75G. Van SweeveltMagniflex30:13:23+42:54
76C. KoekenGoudsmit30:16:26+45:57
77J. KrekelsGoudsmit30:16:34+46:05
78J. van KatwijkGoudsmit30:31:08+1:00:39
79M. OmloopWatney-Avia30:33:22+1:02:53
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Goudsmit9:00:25
2Goldor-IJsboerke9:00:25
3Werner9:00:25
4Magniflex9:00:25
5GBC-Sony9:00:25
6Karpy9:01:12+0:47
7Kas-Kaskol9:01:12+0:47
8La Casera9:01:12+0:47
9Bic9:01:12+0:47
10Watney-Avia9:01:12+0:47
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Kas-Kaskol88:32:38
2Bic88:33:34+0:56
3La Casera88:34:10+1:32
4Werner88:34:31+1:53
5Karpy88:34:54+2:16
6Magniflex88:35:51+3:13
7GBC-Sony89:00:54+28:16
8Watney-Avia89:01:24+28:46
9Goudsmit89:08:57+36:19
10Goldor-IJsboerke89:14:25+41:47