Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
P
1
2
3
4
5
6A
6B
7
8
9A
9B
10
11
12
13
14
15
16
17A
17B

Etappe van Dehesa de Campoamor naar Gandia, 183 km, op 2 May 1972 (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 5
RangRennerPloegTijdVerschil
1P. NassenWatney-Avia4:58:44
2D. PerurenaKas-Kaskol4:58:44
3D. ZandegùGBC-Sony4:58:44
4G. HaringsGoudsmit4:58:44
5W. PlanckaertGoldor-IJsboerke4:58:44
6D. DucreuxBic4:58:44
7A. ScheysGoldor-IJsboerke4:58:44
8W. PlanckaertWatney-Avia4:58:44
9J. GómezWerner4:58:44
10J. LópezWerner4:58:44
11J. AbilleiraLa Casera4:58:44
12W. Van MalderghemWatney-Avia4:58:44
13E. CambréGoldor-IJsboerke4:58:44
14A. TamamesWerner4:58:44
15J. CuevasKarpy4:58:44
16G. Van SweeveltMagniflex4:58:44
17J. ZuranoLa Casera4:58:44
18F. HermieGoldor-IJsboerke4:58:44
19J. GonzálezKas-Kaskol4:58:44
20H. HutsebautGoldor-IJsboerke4:58:44
21J. GrandeWerner4:58:44
22A. OlivaLa Casera4:58:44
23J. SchleckBic4:58:44
24L. MortensenBic4:58:44
25F. GonzálezLa Casera4:58:44
26J. PontónWerner4:58:44
27E. SahagúnLa Casera4:58:44
28B. LabourdetteBic4:58:44
29J. FuenteKas-Kaskol4:58:44
30J. ManzanequeKas-Kaskol4:58:44
31L. SantamarinaWerner4:58:44
32V. UrbaniMagniflex4:58:44
33J. PesarrodonaKas-Kaskol4:58:44
34G. MartínLa Casera4:58:44
35V. DíazWerner4:58:44
36J. EsperanzaLa Casera4:58:44
37D. LetortBic4:58:44
38G. AjaKarpy4:58:44
39J. AranzabalBic4:58:44
40A. MoserGBC-Sony4:58:44
41E. CastelloKarpy4:58:44
42J. UribezubiaWerner4:58:44
43J. VallsKarpy4:58:44
44S. SchiavonGBC-Sony4:58:44
45F. CampanerBic4:58:44
46M. CoulonWatney-Avia4:58:44
47P. TorresLa Casera4:58:44
48R. KindtMagniflex4:58:44
49D. MoserGBC-Sony4:58:44
50E. AntheunisWatney-Avia4:58:44
51F. GaldosKas-Kaskol4:58:44
52M. LanzafameGBC-Sony4:58:44
53A. GómezKarpy4:58:44
54J. van der VleutenGoudsmit4:58:44
55J. AlbeldaKarpy4:58:44
56L. BalagueWerner4:58:44
57C. MichelottoGBC-Sony4:58:44
58S. LazcanoKas-Kaskol4:58:44
59S. DavoGBC-Sony4:58:44
60V. LópezKas-Kaskol4:59:03+0:19
61M. LasaKas-Kaskol4:59:03+0:19
62J. AgostinhoMagniflex4:59:25+0:41
63G. VianenGoudsmit4:59:25+0:41(1:11)
64M. BlancoWerner4:59:25+0:41
65An. MenendezKarpy4:59:25+0:41
66A. AlcónKarpy4:59:25+0:41
67W. PrinsenGoudsmit4:59:25+0:41
68F. FabbriMagniflex4:59:25+0:41
69P. DallaiMagniflex4:59:25+0:41(0:43)
70W. ScheersGoldor-IJsboerke4:59:25+0:41
71J. GentyBic4:59:25+0:41
72N. JiménezKas-Kaskol4:59:25+0:41
73R. SaezLa Casera5:00:46+2:02
74A. NovakBic5:00:46+2:02
75D. TorresLa Casera5:00:48+2:04
76M. MesaKarpy5:00:48+2:04
77C. KoekenGoudsmit5:00:48+2:04(2:19)
78K. DelnoyGoudsmit5:00:48+2:04
79S. RavagliMagniflex5:00:48+2:04(1:24)
80J. KrekelsGoudsmit5:01:38+2:54(3:24)
81S. FontanelliMagniflex5:01:38+2:54
82M. VannucchiMagniflex5:02:41+3:57
83E. OpdebeeckWatney-Avia5:07:00+8:16
84M. OmloopWatney-Avia5:11:30+12:46
85J. van KatwijkGoudsmit5:11:30+12:46(13:01)
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
1D. PerurenaKas-Kaskol26:30:05
2J. GonzálezKas-Kaskol26:30:37+0:32
3B. LabourdetteBic26:30:43+0:38
4F. GaldosKas-Kaskol26:30:44+0:39
5J. ManzanequeKas-Kaskol26:30:46+0:41
6J. PesarrodonaKas-Kaskol26:30:46+0:41
7L. MortensenBic26:30:50+0:45
8G. AjaKarpy26:30:50+0:45
9M. LasaKas-Kaskol26:30:51+0:46
10D. LetortBic26:30:54+0:49
11J. AbilleiraLa Casera26:30:56+0:51
12J. ZuranoLa Casera26:30:56+0:51
13J. GómezWerner26:30:57+0:52
14J. FuenteKas-Kaskol26:30:59+0:54
15F. CampanerBic26:31:05+1:00
16A. OlivaLa Casera26:31:06+1:01
17M. CoulonWatney-Avia26:31:06+1:01
18E. SahagúnLa Casera26:31:07+1:02
19V. DíazWerner26:31:09+1:04
20V. UrbaniMagniflex26:31:12+1:07
21A. TamamesWerner26:31:13+1:08
22J. PontónWerner26:31:13+1:08
23J. UribezubiaWerner26:31:16+1:11
24J. AgostinhoMagniflex26:31:21+1:16
25S. SchiavonGBC-Sony26:31:22+1:17
26S. LazcanoKas-Kaskol26:31:24+1:19
27J. VallsKarpy26:31:26+1:21
28E. CastelloKarpy26:31:26+1:21
29V. LópezKas-Kaskol26:31:27+1:22
30M. BlancoWerner26:31:58+1:53
31F. FabbriMagniflex26:32:06+2:01
32A. AlcónKarpy26:32:59+2:54
33M. MesaKarpy26:33:21+3:16
34G. MartínLa Casera26:37:22+7:17
35G. VianenGoudsmit26:38:49+8:44
36W. Van MalderghemWatney-Avia26:38:49+8:44
37E. OpdebeeckWatney-Avia26:39:33+9:28
38A. GómezKarpy26:43:49+13:44
39H. HutsebautGoldor-IJsboerke26:43:53+13:48
40J. LópezWerner26:44:13+14:08
41L. SantamarinaWerner26:44:20+14:15
42J. EsperanzaLa Casera26:44:28+14:23
43J. van der VleutenGoudsmit26:44:28+14:23
44C. MichelottoGBC-Sony26:44:29+14:24
45P. TorresLa Casera26:44:36+14:31
46E. CambréGoldor-IJsboerke26:44:45+14:40
47D. MoserGBC-Sony26:44:48+14:43
48J. SchleckBic26:44:53+14:48
49L. BalagueWerner26:44:53+14:48
50J. AlbeldaKarpy26:44:54+14:49
51J. CuevasKarpy26:44:56+14:51
52F. GonzálezLa Casera26:44:56+14:51
53A. MoserGBC-Sony26:45:03+14:58
54R. KindtMagniflex26:45:12+15:07
55J. GentyBic26:45:15+15:10
56N. JiménezKas-Kaskol26:45:19+15:14
57W. PlanckaertGoldor-IJsboerke26:45:22+15:17
58An. MenendezKarpy26:45:22+15:17
59W. PrinsenGoudsmit26:46:09+16:04
60K. DelnoyGoudsmit26:46:44+16:39
61J. AranzabalBic26:48:20+18:15
62D. DucreuxBic26:48:32+18:27
63M. VannucchiMagniflex26:48:51+18:46
64W. PlanckaertWatney-Avia26:50:17+20:12
65M. LanzafameGBC-Sony26:54:15+24:10
66P. DallaiMagniflex26:54:54+24:49
67P. NassenWatney-Avia26:55:04+24:59
68W. ScheersGoldor-IJsboerke26:55:40+25:35
69E. AntheunisWatney-Avia26:55:40+25:35
70D. TorresLa Casera26:56:06+26:01
71R. SaezLa Casera26:57:29+27:24
72S. RavagliMagniflex26:57:33+27:28
73G. HaringsGoudsmit26:58:16+28:11
74F. HermieGoldor-IJsboerke26:58:46+28:41
75J. GrandeWerner26:59:20+29:15
76A. ScheysGoldor-IJsboerke27:01:11+31:06
77D. ZandegùGBC-Sony27:05:53+35:48
78S. FontanelliMagniflex27:09:34+39:29
79G. Van SweeveltMagniflex27:12:59+42:54
80J. KrekelsGoudsmit27:15:47+45:42
81C. KoekenGoudsmit27:16:02+45:57
82S. DavoGBC-Sony27:17:07+47:02
83A. NovakBic27:21:12+51:07
84J. van KatwijkGoudsmit27:30:16+1:00:11
85M. OmloopWatney-Avia27:32:58+1:02:53
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Watney-Avia14:56:12
2Goldor-IJsboerke14:56:12
3Werner14:56:12
4Kas-Kaskol14:56:12
5La Casera14:56:12
6Bic14:56:12
7GBC-Sony14:56:12
8Karpy14:56:12
9Magniflex14:56:12
10Goudsmit14:56:53+0:41
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Kas-Kaskol79:31:26
2Bic79:32:27+1:01
3La Casera79:32:58+1:32
4Werner79:33:19+1:53
5Karpy79:33:42+2:16
6Magniflex79:34:39+3:13
7Watney-Avia79:49:28+18:02
8GBC-Sony80:00:39+29:13
9Goudsmit80:08:41+37:15
10Goldor-IJsboerke80:14:00+42:34