Informatie over de Vuelta a España van 2004

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 2003.

Er is ook informatie over de volgende Vuelta in 2005.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land
04 Sep 20041LeónLeón28TTTUS Postal Service
05 Sep 20042LeónBurgos207A. Petacchi30245ITA
06 Sep 20043BurgosSoria157A. Valverde24134ESP
07 Sep 20044SoriaZaragoza167A. Petacchi30247ITA
08 Sep 20045ZaragozaMorella186D. Menchov26226RUS
09 Sep 20046BenicarlóCastellón de la Plana157Ó. Freire28207ESP
10 Sep 20047Castellón de la PlanaValencia165A. Petacchi30250ITA
11 Sep 20048AlmusafesAlmusafes40TijdritT. Hamilton33194USA
12 Sep 20049XátivaAlto de Aitana170L. Piepoli3310SUI
13 Sep 200410AlcoyXorret de Catí174E. Jiménez28187ESP
14 Sep 200411San Vicente del RaspeigCaravaca de la Cruz165D. Zabriskie25245USA
16 Sep 200412AlmeríaObservatorio Astronómico de Calar Alto145R. Heras30227ESP
17 Sep 200413El EjidoMálaga172A. Petacchi30257ITA
18 Sep 200414MálagaGranada167S. Pérez2744ESP
19 Sep 200415GranadaSierra Nevada29TijdritS. Pérez2745ESP
21 Sep 200416OlivenzaCáceres190J. Julia2582ESP
22 Sep 200417PlasenciaEstación de Esquí La Covatilla170F. Cárdenas31302COL
23 Sep 200418BejarÁvila196J. Pascual32314ESP
24 Sep 200419ÁvilaCollado Villalba142C. Zaballa26132ESP
25 Sep 200420AlcobendasPuerto de Navacerrada178J. Gutierrez3099ESP
26 Sep 200421MadridMadrid28TijdritS. Pérez2752ESP
Datum Nr. Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPuntenLeeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg
04 Sep 20041F. Landis28326USAF. Landis28326USAF. Landis28326USAF. Landis28326USA
05 Sep 20042M. van Heeswijk31187NEDE. Zabel3460GERF. Landis28327USAF. Landis28327USA
06 Sep 20043B. Joachim28246LUXS. O'Grady3131AUSF. Landis28328USAF. Landis28328USA
07 Sep 20044B. Joachim28247LUXE. Zabel3462GERF. Landis28329USAF. Landis28329USA
08 Sep 20045M. Beltrán33103ESPS. O'Grady3133AUSJ. Gárate28137ESPF. Landis28330USA
09 Sep 20046M. Beltrán33104ESPS. O'Grady3134AUSF. Mancebo28184ESPM. Beltrán33104ESP
10 Sep 20047M. Beltrán33105ESPE. Zabel3465GERF. Mancebo28185ESPD. Menchov26228RUS
11 Sep 20048F. Landis28333USAE. Zabel3466GERF. Mancebo28186ESPF. Landis28333USA
12 Sep 20049F. Landis28334USAE. Zabel3467GERD. Fernández27208ESPF. Mancebo28187ESP
13 Sep 200410F. Landis28335USAS. O'Grady3138AUSJ. Elias27241ESPF. Mancebo28188ESP
14 Sep 200411F. Landis28336USAS. O'Grady3139AUSJ. Elias27242ESPA. Valverde24142ESP
16 Sep 200412R. Heras30227ESPS. O'Grady3141AUSR. Heras30227ESPR. Heras30227ESP
17 Sep 200413R. Heras30228ESPE. Zabel3472GERR. Heras30228ESPR. Heras30228ESP
18 Sep 200414R. Heras30229ESPE. Zabel3473GERR. Heras30229ESPR. Heras30229ESP
19 Sep 200415R. Heras30230ESPE. Zabel3474GERR. Heras30230ESPR. Heras30230ESP
21 Sep 200416R. Heras30232ESPE. Zabel3476GERR. Heras30232ESPR. Heras30232ESP
22 Sep 200417R. Heras30233ESPE. Zabel3477GERF. Cárdenas31302COLR. Heras30233ESP
23 Sep 200418R. Heras30234ESPE. Zabel3478GERF. Cárdenas31303COLR. Heras30234ESP
24 Sep 200419R. Heras30235ESPE. Zabel3479GERF. Cárdenas31304COLR. Heras30235ESP
25 Sep 200420R. Heras30236ESPE. Zabel3480GERF. Cárdenas31305COLR. Heras30236ESP
26 Sep 200421R. Heras30237ESPE. Zabel3481GERF. Cárdenas31306COLR. Heras30237ESP
Deelnemers Vuelta a España 2004
RugnummerNaamPloegEindstand
1Roberto Heras (30150)Liberty Seguros1
2Isidro Nozal (26256)Liberty Seguros7
3René Andrle (3091)Liberty Seguros110
4Giampaolo Caruso (23320)Liberty Seguros72
5Koldo Gil Pérez (25258)Liberty Seguros61
6Igor González de Galdeano (30242)Liberty Seguros96
7Jan Hruška (29147)Liberty Seguros99
8Marcos Antonio Serrano (31296)Liberty Seguros12
9Dariusz Baranowski (329)Liberty Seguros33
11Alejandro Valverde (2467)Comunidad Valenciana-Kelme4
12David Blanco (29120)Comunidad Valenciana-Kelme10
13Francisco Cabello (3542)Comunidad Valenciana-Kelme102
14Carlos García (2674)Comunidad Valenciana-Kelme5
15Eladio Jiménez (28113)Comunidad Valenciana-Kelme19
16José Cayetano Julia (250)Comunidad Valenciana-Kelme100
17David Latasa (30137)Comunidad Valenciana-Kelme50
18Javier Pascual (32230)Comunidad Valenciana-Kelme53
19Rubén Plaza (24123)Comunidad Valenciana-KelmeAB19
21Mikel Astarloza (24286)AG2RAB14
22Stéphane Bergès (29173)AG2RAB9
23Iñigo Chaurreau (3178)AG2R55
24Andy Flickinger (25239)AG2RAB9
25Stéphane Goubert (34110)AG2RAB12
26Nicolas Inaudi (26161)AG2RAB9
27Christophe Oriol (3195)AG2RAB12
28Erki Pütsep (2837)AG2RAB17
29Julien Laidoun (24159)AG2RAB9
31Pietro Caucchioli (28308)Alessio-BianchiAB14
32Angelo Furlan (279)Alessio-BianchiNP9
33Martin Hvastija (34213)Alessio-BianchiAB9
34Ruslan Ivanov (30195)Alessio-Bianchi77
35Vladimir Miholjević (30164)Alessio-Bianchi78
36Claus Michael Møller (35271)Alessio-Bianchi80
37Christian Moreni (31222)Alessio-BianchiAB18
38Ellis Rastelli (29164)Alessio-BianchiAB19
39Scott Sunderland (37215)Alessio-BianchiAB5
41Félix Rafael Cárdenas (31219)Cafés Baqué29
42Pedro Arreitunandia (29342)Cafés BaquéAB17
43Hernán Buenahora (37105)Cafés Baqué32
44Francisco Tomás García (28239)Cafés Baqué41
45Herbert Gutiérrez (31138)Cafés Baqué111
46Iván Ramiro Parra (28260)Cafés Baqué34
47David Plaza (33363)Cafés Baqué18
48Aitor Pérez (26342)Cafés Baqué66
49Ricardo Serrano (25331)Cafés BaquéHD12
51Daniel Atienza (29282)Cofidis25
52Iñigo Cuesta (34363)CofidisAB9
53Bingen Fernandez (31198)Cofidis67
54Stuart O'Grady (30329)CofidisNP14
55Luis Pérez (3015)Cofidis9
56Arnaud Coyot (23268)CofidisAB12
57Guido Trentin (28220)Cofidis76
58Cédric Vasseur (33317)Cofidis36
59Matthew White (30129)Cofidis119
61Haimar Zubeldia (2791)Euskaltel40
62Joseba Albizu (25360)EuskaltelAB12
63Mikel Artetxe (27280)Euskaltel108
64Iñaki Isasi (2772)Euskaltel89
65Roberto Laiseka (3514)Euskaltel54
66Alberto López (32111)Euskaltel91
67Samuel Sánchez (26146)Euskaltel15
68Aitor Silloniz (27134)Euskaltel118
69Josu Silloniz (26143)EuskaltelAB7
71Aitor González (29124)Fassa BortoloNP18
72Alessandro Petacchi (30179)Fassa BortoloNP15
73Dario David Cioni (29211)Fassa Bortolo52
74Guido Trenti (31186)Fassa Bortolo113
75Julián Sánchez (24126)Fassa Bortolo105
76Fabio Sacchi (3039)Fassa BortoloAB14
77Volodymir Gustov (27136)Fassa Bortolo97
78Alberto Ongarato (28343)Fassa BortoloAB17
79Marco Velo (30104)Fassa Bortolo114
81Francisco Mancebo (28114)Illes Balears-Banesto-Santander3
82Denis Menchov (26157)Illes Balears-Banesto-SantanderAB14
83José Luis Arrieta (3316)Illes Balears-Banesto-Santander28
84Antonio Colóm (2651)Illes Balears-Banesto-Santander101
85José Vicente García (31331)Illes Balears-Banesto-Santander106
86Joan Horrach (3096)Illes Balears-Banesto-Santander24
87Pablo Lastras (28163)Illes Balears-Banesto-Santander38
88Unai Osa (2919)Illes Balears-Banesto-Santander21
89Mikel Pradera (29117)Illes Balears-Banesto-Santander83
91Francesco Casagrande (33290)LampreStartverbod Doping/01e etappe
92Igor Astarloa (2894)LampreNP12
93Simone Bertoletti (29310)LampreAB6
94Alessandro Cortinovis (26263)Lampre82
95Juan Manuel Gárate (2868)Lampre23
96Mariano Piccoli (33293)Lampre115
97Manuel Quinziato (24245)Lampre94
98Michele Scotto d'Abusco (21118)LampreAB12
99Daniele Righi (2895)Lampre107
101Ion Del Rio (2641)Costa de Almeria-PaterninaAB12
102David Fernández (27135)Costa de Almeria-PaterninaHD19
103Carlos Ramón Golbano (27236)Costa de Almeria-PaterninaStartverbod Doping/01e etappe
104Jorge Ferrio (27311)Costa de Almeria-Paternina17
105José Ángel Gómez (2432)Costa de Almeria-Paternina8
106Francisco José Lara (27126)Costa de Almeria-Paternina14
107David Herrero (24257)Costa de Almeria-Paternina73
108Joaquín López (2846)Costa de Almeria-Paternina69
109Carlos Torrent (29306)Costa de Almeria-PaterninaAB9
111Óscar Sevilla (27275)Phonak22
112Tyler Hamilton (33122)PhonakNP13
113Gonzalo Bayarri (27213)PhonakAB12
114Santos González (30196)PhonakAB14
115Bert Grabsch (2912)Phonak86
116José Enrique Gutierrez (3013)Phonak31
117Nicolas Jalabert (3179)PhonakAB10
118Santiago Pérez (26330)Phonak2
119Tadej Valjavec (27109)Phonak26
121José Antonio Pecharromán (2615)Quick Step49
122László Bodrogi (27202)Quick StepAB10
123José Antonio Garrido (28216)Quick Step98
124Pedro Horrillo (29277)Quick Step88
125Kevin Hulsmans (2681)Quick Step104
126Luca Paolini (27165)Quick StepNP19
127Patrik Sinkewitz (23254)Quick StepNP9
128Bram Tankink (25210)Quick Step64
129Jurgen Van Goolen (23215)Quick Step56
131Óscar Freire (28137)RabobankAB12
132Jan Boven (32132)RabobankAB17
133Kevin De Weert (2235)Rabobank71
134Maarten den Bakker (35156)Rabobank84
135Robert Hunter (2770)RabobankAB9
136Ronald Mutsaars (2573)RabobankAB12
137Joost Posthuma (23115)Rabobank92
138Pieter Weening (2387)Rabobank59
139Thorwald Veneberg (26258)Rabobank48
141José Alberto Martínez (28295)RelaxBodysolAB17
142José Miguel Elias (27167)RelaxBodysol39
143Xavier Florencio (24188)RelaxBodysol90
144Josep Jufré (28331)RelaxBodysol62
145Nacor Burgos (2783)RelaxBodysolAB17
146Luis Pasamontes (24273)RelaxBodysol20
147José Luis Rebollo (31266)RelaxBodysol51
148Bert Roesems (31260)RelaxBodysolAB14
149Johan Vansummeren (23178)RelaxBodysol35
151Damiano Cunego (22285)Saeco16
152Danilo Di Luca (28181)SaecoAB19
153Paolo Fornaciari (33149)Saeco117
154Juan Manuel Fuentes (2785)Saeco81
155Marius Sabaliauskas (25228)Saeco87
156Giosuè Bonomi (25253)SaecoAB9
157Eddy Mazzoleni (30337)Saeco70
158Alessandro Spezialetti (29168)Saeco116
159Sylwester Szmyd (26111)Saeco74
161Joseba Beloki (30323)Saunier DuvalAB16
162David Cañada (29112)Saunier Duval47
163Rafael Casero (27265)Saunier Duval75
164Juan Carlos Domínguez (3379)Saunier DuvalAB12
165Fabian Jeker (35215)Saunier DuvalAB10
166Miguel Ángel Martín (31260)Saunier DuvalAB19
167Leonardo Piepoli (32303)Saunier Duval27
168Joaquim Rodríguez (2550)Saunier Duval42
169Constantino Zaballa (2647)Saunier Duval30
171Carlos Sastre (2969)Team CSC6
172Thomas Bruun (25138)Team CSCAB12
173Manuel Calvente (27321)Team CSC37
174Vladimir Gusev (21362)Team CSC93
175Jörg Jaksche (27343)Team CSC44
176Peter Luttenberger (31200)Team CSC85
177Frank Høj (31178)Team CSC112
178Fränk Schleck (2477)Team CSC46
179Brian Bach Vandborg (22209)Team CSCAB17
181Alexandre Vinokourov (30288)T-MobileNP18
182Santiago Botero (31247)T-MobileAB5
183Cadel Evans (27137)T-Mobile60
184Torsten Hiekmann (24106)T-MobileAB5
185Andreas Klier (28168)T-MobileAB6
186Tomas Konečný (30263)T-MobileAB9
187Stephan Schreck (25351)T-Mobile58
188Steffen Wesemann (33112)T-MobileAB5
189Erik Zabel (33359)T-Mobile43
191Michael Barry (28196)US Postal ServiceNP18
192Manuel Beltrán (3334)US Postal Service13
193Benoît Joachim (28179)US Postal Service57
194Floyd Landis (28261)US Postal ServiceAB18
195Guennadi Mikhailov (30143)US Postal Service63
196Victor Hugo Peña (29356)US Postal Service45
197Antonio Cruz (24244)US Postal Service68
198Max van Heeswijk (31121)US Postal ServiceAB9
199David Zabriskie (25170)US Postal ServiceAB17
201Stefano Garzelli (30350)Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie11
202Dario Andriotto (31249)Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie103
203Patrick Calcagni (26361)Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie65
204Mauro Gerosa (29265)Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie95
205Marco Milesi (34152)Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie109
206Roberto Sgambelluri (3086)Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie79
207Marco Zanotti (30161)Vini Caldirola-Nobili RubinetterieAB14
208Pavel Tonkov (35142)Vini Caldirola-Nobili RubinetterieAB12
209Steve Zampieri (2727)Vini Caldirola-Nobili RubinetterieAB9