Informatie over de Vuelta a España van 2001

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 2000.

Er is ook informatie over de volgende Vuelta in 2002.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land
08 Sep 20011SalamancaSalamanca12TijdritD. Millar24247GBR
09 Sep 20012SalamancaValladolid147Vlakke etappeE. Zabel3164GER
10 Sep 20013ValladolidLeón140Vlakke etappeE. Zabel3165GER
11 Sep 20014LeónGijón175Vlakke etappeE. Zabel3166GER
12 Sep 20015GijónLagos de Covadonga160BergetappeJ. Mercado2366ESP
13 Sep 20016Cangas de OnísTorrelavega180Half-bergetappeD. Millar24252GBR
14 Sep 20017TorrelavegaTorrelavega44TijdritS. Botero28322COL
15 Sep 20018ReinosaAlto de la Demanda195BergetappeJ. Jiménez29211ESP
16 Sep 20019LogroñoZaragoza179Vlakke etappeI. González de Galdeano27319ESP
18 Sep 200110SabadellLa Molina168BergetappeS. Blanco2797ESP
19 Sep 200111AlpPal154BergetappeJ. Jiménez29215ESP
20 Sep 200112OrdinoEstació d'Esquí d'Ordino Alcalís17TijdritJ. Jiménez29216ESP
21 Sep 200113AndorraUniversal Studios Port Aventura206Half-bergetappeB. Zberg30134SUI
22 Sep 200114TarragonaVinaroz170Vlakke etappeJ. Gárate25150ESP
23 Sep 200115ValenciaAlto de Aitana207BergetappeC. Møller32355DEN
25 Sep 200116AlcoyMurcia153Half-bergetappeT. Konečný27349CZE
26 Sep 200117MurciaAlbacete159Vlakke etappeR. Hunter24157SAF
27 Sep 200118AlbaceteCuenca154Vlakke etappeF. Simeoni3041ITA
28 Sep 200119CuencaGuadalajara168Half-bergetappeG. Trenti28275USA
29 Sep 200120GuadalajaraAlto de Abantos181BergetappeG. Simoni3035ITA
30 Sep 200121MadridMadrid38TijdritS. Botero28338COL
Datum Nr. Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPuntenLeeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg
08 Sep 20011D. Millar24247GBRD. Millar24247GBRD. Millar24247GBRN/AKelme
09 Sep 20012D. Millar24248GBRD. Millar24248GBRD. Millar24248GBRJ. Vasquez26148ESPKelme
10 Sep 20013D. Millar24249GBRE. Zabel3165GERD. Millar24249GBRE. Degano25182ITAKelme
11 Sep 20014S. Botero28319COLE. Zabel3166GERK. Kroon25234NEDC. García Calvo26261ESPMapei-Quick Step
12 Sep 20015Ó. Sevilla24348ESPE. Zabel3167GERJ. Mercado2366ESPC. García Calvo26262ESPiBanesto.com
13 Sep 20016Ó. Sevilla24349ESPE. Zabel3168GERJ. Mercado2367ESPC. García Calvo26263ESPiBanesto.com
14 Sep 20017S. Botero28322COLE. Zabel3169GERJ. Mercado2368ESPC. García Calvo26264ESPKelme
15 Sep 20018J. Beloki2834ESPE. Zabel3170GERJ. Mercado2369ESPC. García Calvo26265ESPFestina
16 Sep 20019J. Beloki2835ESPE. Zabel3171GERJ. Mercado2370ESPC. García Calvo26266ESPFestina
18 Sep 200110J. Beloki2837ESPE. Zabel3173GERJ. Mercado2372ESPC. García Calvo26268ESPiBanesto.com
19 Sep 200111Ó. Sevilla24355ESPE. Zabel3174GERJ. Jiménez29215ESPC. García Calvo26269ESPiBanesto.com
20 Sep 200112Ó. Sevilla24356ESPJ. Jiménez29216ESPJ. Jiménez29216ESPC. García Calvo26270ESPiBanesto.com
21 Sep 200113Ó. Sevilla24357ESPJ. Jiménez29217ESPJ. Jiménez29217ESPC. García Calvo26271ESPiBanesto.com
22 Sep 200114Ó. Sevilla24358ESPJ. Jiménez29218ESPJ. Jiménez29218ESPC. García Calvo26272ESPiBanesto.com
23 Sep 200115Ó. Sevilla24359ESPJ. Jiménez29219ESPJ. Jiménez29219ESPC. García Calvo26273ESPiBanesto.com
25 Sep 200116Ó. Sevilla24361ESPJ. Jiménez29221ESPJ. Jiménez29221ESPC. García Calvo26275ESPiBanesto.com
26 Sep 200117Ó. Sevilla24362ESPJ. Jiménez29222ESPJ. Jiménez29222ESPC. García Calvo26276ESPiBanesto.com
27 Sep 200118Ó. Sevilla24363ESPE. Zabel3182GERJ. Jiménez29223ESPC. García Calvo26277ESPiBanesto.com
28 Sep 200119Ó. Sevilla24364ESPE. Zabel3183GERJ. Jiménez29224ESPC. García Calvo26278ESPiBanesto.com
29 Sep 200120Ó. Sevilla24365ESPJ. Jiménez29225ESPJ. Jiménez29225ESPC. García Calvo26279ESPiBanesto.com
30 Sep 200121Á. Casero292ESPJ. Jiménez29226ESPJ. Jiménez29226ESPC. García Calvo26280ESPiBanesto.com
Deelnemers Vuelta a España 2001
RugnummerNaamPloegEindstand
1Roberto Heras (27150)US Postal Service4
2José-Luis Rubiera (28155)US Postal Service7
3Antonio Cruz (21243)US Postal Service103
4Julian Dean (26154)US Postal ServiceAB20
5Benoît Joachim (25178)US Postal Service88
6Levi Leipheimer (27250)US Postal Service3
7William Chann McRae (29263)US Postal Service96
8Victor Hugo Peña (26356)US Postal Service91
9Matthew White (27129)US Postal ServiceAB15
11Ivan Gotti (3295)AlessioNP10
12Stefano Casagranda (28100)Alessio133
13Davide Casarotto (29347)AlessioAB10
14Martin Hvastija (31213)AlessioAB10
15Endrio Leoni (32313)AlessioAB5
16Franco Pellizotti (23167)Alessio20
17Aleksandr Chefer (29307)Alessio62
18Alberto Vinale (2326)Alessio127
19Ruslan Ivanov (27195)AlessioAB9
21Unai Osa (2619)iBanesto.com22
22Jon Odriozola (30187)iBanesto.com83
23Dariusz Baranowski (298)iBanesto.com34
24Santiago Blanco (2718)iBanesto.com21
25Juan Carlos Domínguez (3079)iBanesto.com121
26José Vicente García (28331)iBanesto.com111
27José Maria Jiménez (29135)iBanesto.com17
28Aitor Osa (27295)iBanesto.com9
29Juan Miguel Mercado (22358)iBanesto.com5
31Fernando Escartin (33158)Team Coast10
32Alex Zülle (32361)Team Coast109
33Niki Aebersold (28361)Team Coast90
34Lars Michaelsen (32110)Team CoastNP5
35Aitor Garmendia (33119)Team CoastAB13
36Mauro Gianetti (37106)Team CoastNP19
37Frank Høj (28178)Team Coast128
38Rolf Huser (3026)Team Coast108
39Raphael Schweda (2574)Team Coast131
41David Millar (24178)Cofidis41
42Daniel Atienza (26282)Cofidis48
43Iñigo Cuesta (31363)Cofidis13
44Peter Farazijn (32155)Cofidis58
45Dimitiri Fofonov (24320)Cofidis57
46Massimiliano Lelli (33211)Cofidis44
47Claude Lamour (31256)Cofidis97
48Janek Tombak (24344)CofidisAB16
49Guido Trentin (25219)Cofidis74
51Danilo Di Luca (25180)Cantina Tollo-Acqua et SaponeAB15
52Roberto Conti (36197)Cantina Tollo-Acqua et Sapone23
53Massimiliano Gentili (29288)Cantina Tollo-Acqua et SaponeNP17
54Massimo Giunti (26337)Cantina Tollo-Acqua et Sapone60
55Miguel Ángel Martín (28260)Cantina Tollo-Acqua et SaponeAB10
56Kyrylo Pospyeyev (25183)Cantina Tollo-Acqua et Sapone82
57Filippo Simeoni (29318)Cantina Tollo-Acqua et Sapone61
58Andrea Tonti (25135)Cantina Tollo-Acqua et Sapone136
59Guido Trenti (28186)Cantina Tollo-Acqua et Sapone81
61Richard Virenque (31224)Domo-Farm Frites24
62Dave Bruylandts (24354)Domo-Farm Frites51
63Wilfried Cretskens (24356)Domo-Farm Frites116
64Leif Hoste (23349)Domo-Farm FritesAB11
65Steven Kleynen (23191)Domo-Farm Frites67
66Tomas Konečný (27263)Domo-Farm Frites16
67Glenn Magnusson (31361)Domo-Farm FritesAB16
68Robbie McEwen (296)Domo-Farm Frites139
69Steve De Wolf (25304)Domo-Farm FritesNP10
71David Etxebarria (27343)Euskaltel45
72Bingen Fernandez (28198)Euskaltel50
73Igor Flores (27208)Euskaltel65
74Gorka Gerrikagoitia (27206)Euskaltel101
75Roberto Laiseka (3214)Euskaltel12
76Alberto López (29110)Euskaltel129
77José Alberto Martínez (25294)Euskaltel28
78Iban Mayo (23316)Euskaltel11
79Haimar Zubeldia (2491)Euskaltel43
81Ángel Luis Casero (28277)Festina1
82Félix Manuel García (32184)Festina15
83Jaime Javier Hernández (29164)Festina89
84Rafael Casero (24265)Festina123
85Luis Pérez (2715)Festina14
86David Plaza (30363)Festina6
87José Luis Rebollo (28266)Festina30
88Sven Teutenberg (28317)Festina134
89Juan Carlos Vicario (29303)Festina33
91Eleuterio Anguita (3292)Jazztel-Costa de Almeria32
92Ricardo Valdés (2529)Jazztel-Costa de AlmeriaAB9
93Pedro Díaz (2831)Jazztel-Costa de Almeria122
94Carlos Ramón Golbano (24236)Jazztel-Costa de Almeria79
95Juan Carlos Guillamón (26219)Jazztel-Costa de Almeria112
96Aitor Kintana (25351)Jazztel-Costa de AlmeriaAB13
97José Antonio Pecharromán (2315)Jazztel-Costa de Almeria49
98Sergei Smetanine (27250)Jazztel-Costa de Almeria114
99Carlos Torrent (26306)Jazztel-Costa de Almeria117
101Óscar Sevilla (24275)Kelme2
102Santiago Botero (28247)Kelme18
103Francisco Cabello (3242)Kelme75
104Félix Rafael Cárdenas (28219)Kelme95
105José Javier Gómez (27105)Kelme26
106José Enrique Gutierrez (2713)KelmeAB8
107Antonio Tauler (2781)Kelme55
108Ángel Vicioso (2479)Kelme52
109José Ángel Vidal (31246)Kelme115
111Gilberto Simoni (29310)Lampre-Daikin36
112Marco Pinotti (25126)Lampre-Daikin126
113Simone Bertoletti (26310)Lampre-Daikin132
114Oscar Camenzind (29292)Lampre-DaikinAB13
115Massimo Codol (28124)Lampre-Daikin53
116Juan Manuel Gárate (2567)Lampre-Daikin37
117Robert Hunter (2470)Lampre-Daikin118
118Luciano André Pagliarini (2374)Lampre-DaikinAB11
119Mariano Piccoli (30293)Lampre-Daikin102
121Óscar Freire (25136)Mapei-Quick StepNP15
122Elio Aggiano (29107)Mapei-Quick StepAB11
123Manuel Beltrán (3034)Mapei-Quick Step19
124David Cañada (26112)Mapei-Quick StepAB21
125Dario David Cioni (26211)Mapei-Quick Step35
126Pedro Horrillo (26277)Mapei-Quick Step76
127Eddy Ratti (2488)Mapei-Quick Step110
128Andrea Noè (32167)Mapei-Quick StepNP9
129Luca Paolini (24165)Mapei-Quick Step106
131Marco Pantani (31169)Mercatone UnoAB11
132Michael Andersson (34119)Mercatone UnoAB14
133Igor Astarloa (2593)Mercatone UnoAB10
134Ermanno Brignoli (31304)Mercatone UnoAB11
135Daniel Clavero (32326)Mercatone Uno46
136Fabiano Fontanelli (3668)Mercatone UnoAB11
137Gianmario Ortenzi (256)Mercatone Uno125
138Daniele De Paoli (27207)Mercatone UnoAB18
139Christian Moreni (28222)Mercatone Uno68
141Melchor Mauri (3584)Milaneza-MSS120
142Ángel Edo (30331)Milaneza-MSS77
143Carlos Alberto Carneiro (31168)Milaneza-MSS130
144Victoriano Fernandez (27359)Milaneza-MSS47
145Fabian Jeker (32215)Milaneza-MSS71
146Rui Lavarinhas (30173)Milaneza-MSS27
147Claus Michael Møller (32271)Milaneza-MSS8
148João Paulo Silva (32220)Milaneza-MSS38
149Renato Manuel Silva (2539)Milaneza-MSSAB11
151Abraham Olano (31160)ONCE64
152Joseba Beloki (27323)ONCENP14
153Rafael Díaz (28235)ONCE54
154Santos González (27196)ONCE66
155Igor González de Galdeano (27242)ONCEAB15
156Jörg Jaksche (24343)ONCE73
157Carlos Sastre (2669)ONCENP19
158Marcos Antonio Serrano (28296)ONCENP2
159Mikel Zarrabeitia (3148)ONCE25
161Giuliano Figueras (25158)Lampre-Daikin29
162Julio Alberto Pérez (23336)Lampre-Daikin80
163Enrico Degano (25111)Lampre-DaikinAB6
164Vladimir Duma (29120)Lampre-Daikin105
165Antonio Varriale (27122)Lampre-DaikinAB11
166Sergiy Matveyev (26153)Lampre-DaikinAB9
167Nathan O'Neill (26220)Lampre-Daikin104
168Filippo Perfetto (25156)Lampre-DaikinAB9
169Eugeni Seniushkin (2474)Lampre-DaikinAB20
171Beat Zberg (3052)Rabobank31
172Markus Zberg (274)RabobankAB3
173Jan Boven (29131)Rabobank98
174Addy Engels (2415)Rabobank84
175Karsten Kroon (25162)Rabobank107
176Marc Lotz (27255)Rabobank100
177Matthé Pronk (270)Rabobank56
178Thorwald Veneberg (23258)Rabobank78
179Geert Verheyen (28113)Rabobank40
181Nacor Burgos (2483)Colchon-Relax-FuenlabradaAB11
182Jorge Capitán (24122)Colchon-Relax-Fuenlabrada99
183David Fernández (24135)Colchon-Relax-Fuenlabrada124
184Juan Antonio Flecha (23287)Colchon-Relax-Fuenlabrada72
185César García Calvo (26189)Colchon-Relax-Fuenlabrada87
186Martin Gerardo Garrido (26234)Colchon-Relax-FuenlabradaAB15
187Óscar Laguna (23130)Colchon-Relax-Fuenlabrada42
188Germán Nieto (28197)Colchon-Relax-Fuenlabrada138
189Manuel Vazquez (2092)Colchon-Relax-Fuenlabrada69
191Paolo Savoldelli (2855)SaecoAB11
192Salvatore Commesso (2695)Saeco135
193Biagio Conte (3384)SaecoAB11
194Alessio Galletti (3396)SaecoAB11
195Jörg Ludewig (25295)Saeco85
196Torsten Nitsche (2440)Saeco137
197Pavel Padrnos (30196)SaecoAB8
198Dario Pieri (25303)SaecoAB10
199Igor Pugaci (26177)Saeco70
201Erik Zabel (30359)Telekom86
202Rolf Aldag (32310)Telekom59
203Alberto Elli (37113)Telekom39
204Danilo Hondo (27178)Telekom93
205Kai Hundertmarck (3267)Telekom94
206Andreas Klier (25167)Telekom119
207Jan Schaffrath (29287)Telekom113
208Stephan Schreck (22351)Telekom92
209Roberto Sgambelluri (2786)Telekom63