Informatie over de Vuelta a España van 1999

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 1998.

Er is ook informatie over de volgende Vuelta in 2000.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land
04 Sep 1999PMurciaMurcia6TijdritI. González de Galdeano25306ESP
05 Sep 19991MurciaBenidorm179R. Hunter22135SAF
06 Sep 19992AlbaceteAlbacete206M. Wüst3231GER
07 Sep 19993La RodaFuenlabrada222M. Wüst3232GER
08 Sep 19994Las RozasSalamanca185M. Wüst3233GER
09 Sep 19995BejarCiudad Rodrigo160J. Ullrich25280GER
10 Sep 19996SalamancaSalamanca46TijdritA. Olano29230ESP
11 Sep 19997SalamancaLeón217M. Wüst3236GER
12 Sep 19998LeónAlto de l'Angliru175J. Jiménez27208ESP
13 Sep 19999GijónLos Corrales de Buelna185L. Brochard31170FRA
15 Sep 199910ZaragozaZaragoza183S. Utchakov31126UKR
16 Sep 199911HuescaVal d'Aran201D. Nardello2744ITA
17 Sep 199912SortAndorra147I. González de Galdeano25319ESP
18 Sep 199913AndorraCastellar del Riu149A. Zülle3174SUI
19 Sep 199914BarcelonaBarcelona94F. Roscioli3462ITA
20 Sep 199915La SeniaValencia193V. Ekimov33227RUS
21 Sep 199916ValenciaTeruel200F. Vandenbroucke24319BEL
22 Sep 199917Los BronchalesGuadalajara225C. Moreni26304ITA
23 Sep 199918GuadalajaraAlto de Abantos166R. Laiseka3097ESP
24 Sep 199919San Lorenzo de El EscorialÁvila184F. Vandenbroucke24322BEL
25 Sep 199920El TiembloÁvila46TijdritJ. Ullrich25296GER
26 Sep 199921MadridMadrid163J. Blijlevens27271NED
Datum Nr. Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPuntenLeeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg
04 Sep 1999PI. González de Galdeano25306ESPI. González de Galdeano25306ESPN/AN/AONCE
05 Sep 19991J. Durand32207FRAR. Hunter22135SAFS. Utchakov31116UKRC. García Calvo24255ESPONCE
06 Sep 19992J. Durand32208FRAM. Wüst3231GERP. Hervé3554FRAC. García Calvo24256ESPONCE
07 Sep 19993M. Wüst3232GERM. Wüst3232GERP. Hervé3555FRAG. Nieto26264ESPONCE
08 Sep 19994M. Wüst3233GERM. Wüst3233GERP. Hervé3556FRAG. Nieto26265ESPONCE
09 Sep 19995A. Olano29229ESPM. Wüst3234GERL. Brochard31166FRAG. Nieto26266ESPONCE
10 Sep 19996A. Olano29230ESPM. Wüst3235GERL. Brochard31167FRAG. Nieto26267ESPONCE
11 Sep 19997A. Olano29231ESPM. Wüst3236GERL. Brochard31168FRAG. Nieto26268ESPONCE
12 Sep 19998A. Olano29232ESPM. Wüst3237GERJ. Jiménez27208ESPR. Hunter22142SAFVitalico Seguros
13 Sep 19999A. Olano29233ESPM. Wüst3238GERL. Brochard31170FRAR. Hunter22143SAFVitalico Seguros
15 Sep 199910A. Olano29235ESPM. Wüst3240GERL. Brochard31172FRAR. Hunter22145SAFVitalico Seguros
16 Sep 199911A. Olano29236ESPM. Wüst3241GERL. Brochard31173FRAR. Hunter22146SAFVitalico Seguros
17 Sep 199912J. Ullrich25288GERM. Wüst3242GERJ. Jiménez27213ESPR. Hunter22147SAFVitalico Seguros
18 Sep 199913J. Ullrich25289GERM. Wüst3243GERJ. Jiménez27214ESPR. Hunter22148SAFVitalico Seguros
19 Sep 199914J. Ullrich25290GERM. Wüst3244GERJ. Jiménez27215ESPR. Hunter22149SAFVitalico Seguros
20 Sep 199915J. Ullrich25291GERM. Wüst3245GERJ. Jiménez27216ESPR. Hunter22150SAFVitalico Seguros
21 Sep 199916J. Ullrich25292GERM. Wüst3246GERJ. Jiménez27217ESPR. Hunter22151SAFVitalico Seguros
22 Sep 199917J. Ullrich25293GERM. Wüst3247GERJ. Jiménez27218ESPR. Hunter22152SAFVitalico Seguros
23 Sep 199918J. Ullrich25294GERI. González de Galdeano25325ESPJ. Jiménez27219ESPR. Hunter22153SAFBanesto
24 Sep 199919J. Ullrich25295GERI. González de Galdeano25326ESPJ. Jiménez27220ESPR. Hunter22154SAFBanesto
25 Sep 199920J. Ullrich25296GERI. González de Galdeano25327ESPJ. Jiménez27221ESPR. Hunter22155SAFBanesto
26 Sep 199921J. Ullrich25297GERF. Vandenbroucke24324BELJ. Jiménez27222ESPR. Hunter22156SAFBanesto
Deelnemers Vuelta a España 1999
RugnummerNaamPloegEindstand
1Abraham Olano (29159)ONCENP15
2Iñigo Cuesta (29362)ONCE45
3Rafael Díaz (26234)ONCE57
4Laurent Jalabert (30212)ONCENP14
5Peter Luttenberger (26199)ONCEAB9
6Miguel Ángel Martín (26259)ONCE61
7Luis Pérez (2514)ONCE67
8Marcos Antonio Serrano (26295)ONCE34
9Mikel Zarrabeitia (2947)ONCE11
11Alex Zülle (30360)Banesto37
12Manuel Beltrán (2834)Banesto7
13José Vicente García (26330)Banesto53
14Orlando Sergio Rodriguis (29252)BanestoAB20
15José Maria Jiménez (27135)Banesto5
16Jon Odriozola (28187)Banesto27
17Aitor Osa (25294)Banesto15
18Leonardo Piepoli (27302)Banesto8
19César Solaun (28184)Banesto66
21Frank Vandenbroucke (24237)Cofidis12
22Grzegorz Gwiazdowski (24240)CofidisNP11
23Nicolas Jalabert (2678)CofidisAB12
24Bobby Julich (27225)CofidisAB08
25Massimiliano Lelli (31211)Cofidis49
26Nico Mattan (27349)CofidisNP9
27Roland Meier (31221)CofidisNP11
28Anthony Rokia (26209)CofidisAB19
29Christophe Rinero (25183)CofidisAB15
31Francesco Arazzi (27153)Amica Chips-Costa de AlmeriaNP3
32Stefano Casagranda (2699)Amica Chips-Costa de Almeria108
33Daniele De Paoli (25206)Amica Chips-Costa de AlmeriaAB10
34Viatcheslav Ekimov (33146)Amica Chips-Costa de Almeria55
35Daniele Galli (2448)Amica Chips-Costa de AlmeriaAB10
36Marco Gili (25235)Amica Chips-Costa de Almeria111
37Carlos Ramón Golbano (22235)Amica Chips-Costa de Almeria105
38Alessandro Pozzi (29309)Amica Chips-Costa de Almeria109
39Fabio Roscioli (33347)Amica Chips-Costa de Almeria78
41Jan Ullrich (25210)Telekom1
42Rolf Aldag (30309)Telekom38
43Dirk Baldinger (27308)Telekom102
44Ralf Grabsch (2684)Telekom87
45Giuseppe Guerini (29136)TelekomNP11
46Jörg Jaksche (22342)Telekom35
47Danilo Hondo (25177)Telekom90
48Andreas Klöden (249)Telekom62
49Giovanni Lombardi (3010)Telekom85
51Joseba Beloki (25322)EuskaltelAB6
52Ángel Castresana (27122)Euskaltel59
53Iñigo Chaurreau (2677)Euskaltel14
54Txema Del Olmo (2665)Euskaltel16
55Unai Etxebarria (26282)Euskaltel98
56Igor Flores (25207)Euskaltel75
57Ramón González (3250)Euskaltel52
58Roberto Laiseka (3013)Euskaltel18
59Alberto López (27110)Euskaltel71
61Eleuterio Anguita (3091)Fuenlabrada79
62Andres Bermejo (24355)Fuenlabrada96
63Matias Cagigas (25120)Fuenlabrada92
64Pedro Díaz (2630)Fuenlabrada44
65César García Calvo (24189)FuenlabradaAB12
66Germán Nieto (26196)Fuenlabrada104
67César Pérez (26121)Fuenlabrada110
68Stefano Verziagi (26231)Fuenlabrada84
69Juan Carlos Vicario (27303)Fuenlabrada28
71Fernando Escartin (31158)KelmeAB09
72José Ángel Vidal (29245)KelmeAB3
73Francisco Cabello (3041)Kelme81
74Ángel Edo (28331)Kelme95
75Roberto Heras (25149)Kelme3
76José-Luis Rubiera (26154)Kelme6
77Antonio Tauler (2580)Kelme47
78José Manuel Uría (29211)Kelme13
79José Joaquim Castelblanco (29197)KelmeAB12
81Oscar Camenzind (27292)Lampre-Daikin48
82Simone Bertoletti (24310)Lampre-DaikinAB13
83Massimo Codol (26123)Lampre-Daikin22
84Marco Della Vedova (273)Lampre-DaikinAB17
85Robert Hunter (2269)Lampre-Daikin72
86Gabriele Missaglia (28342)Lampre-DaikinAB2
87Mariano Piccoli (28293)Lampre-Daikin58
88Zbigniew Spruch (33199)Lampre-DaikinAB13
89Ján Svorada (30306)Lampre-DaikinAB6
91Andrei Teteriouk (31284)Brescialat50
92Daniele Contrini (24320)BrescialatAB13
93Endrio Leoni (30312)BrescialatAB4
94Ruslan Ivanov (25194)BrescialatAB17
95Rodolfo Massi (33286)BrescialatAB8
96Nicola Miceli (2834)Brescialat36
97Marco Milesi (29151)BrescialatAB13
98Christian Moreni (26221)Brescialat54
99Giancarlo Raimondi (26214)Brescialat103
101Andrei Tchmil (36160)LottoAB6
102Rik Verbrugghe (24343)LottoAB5
103Christophe Detilloux (2558)LottoAB6
104Jacky Durand (32141)LottoNP12
105Chris Peers (29119)LottoAB17
106Jo Planckaert (28197)LottoAB6
107Kurt Van De Wouwer (27280)Lotto31
108Paul Van Hyfte (27163)Lotto76
109Koen Beeckman (25301)Lotto106
111Wladimir Belli (28341)FestinaAB13
112Laurent Brochard (3196)Festina43
113Félix Manuel García (30183)Festina17
114Jaime Javier Hernández (27164)Festina77
115Pascal Hervé (34352)Festina80
116Fabian Jeker (30214)FestinaAB16
117Andrei Kivilev (25283)FestinaAB12
118José Ramon Uriarte (32161)Festina65
119Marcel Wüst (31329)FestinaAB18
121Pavel Tonkov (30141)Mapei-Quick Step4
122Paolo Bettini (2590)Mapei-Quick Step32
123Gianni Faresin (33349)Mapei-Quick Step25
124Manuel Fernández (28126)Mapei-Quick StepAB6
125William Chann McRae (27263)Mapei-Quick Step19
126Daniele Nardello (26332)Mapei-Quick Step23
127Andrea Noè (30166)Mapei-Quick Step41
128Andrea Tafi (3354)Mapei-Quick Step29
129Stefano Zanini (30158)Mapei-Quick StepAB11
131Davide Rebellin (27326)PoltiNP19
132Daniel Atienza (24282)PoltiAB9
133Enrico Cassani (27136)PoltiNP15
134Stefano Cattai (31214)Polti51
135Fabrizio Guidi (2778)PoltiAB13
136Leonardo Guidi (25102)PoltiAB13
137Cristian Salvato (27317)Polti107
138Rossano Brasi (2727)Polti86
139Simone Zucchi (28125)PoltiAB18
141Markus Zberg (253)Rabobank30
142Niki Aebersold (26360)Rabobank20
143Jan Boven (27131)Rabobank63
144Bram de Groot (24195)Rabobank69
145Robbie McEwen (276)RabobankAB11
146Koos Moerenhout (25237)RabobankAB13
147Grischa Niermann (23240)Rabobank33
148Rolf Sørensen (3471)RabobankNP16
149Aart Vierhouten (29103)Rabobank82
151Alessio Bongioni (2468)GB-MGAB18
152Kurt Asle Arvesen (24142)GB-MGAB9
153Oscar Pozzi (27186)GB-MG73
154Giuseppe Palumbo (23294)GB-MG93
155Arnoldas Saprykinas (25351)GB-MG89
156Samuele Schiavina (2826)GB-MGNP10
157Aleksandr Chefer (27307)GB-MG46
158Filippo Simeoni (27318)GB-MGAB9
159Alain Turicchia (23300)GB-MGAB13
161Laurent Dufaux (3041)SaecoAB5
162Dario Andriotto (26248)SaecoAB4
163Igor Pugaci (24177)Saeco115
164Salvatore Commesso (2495)Saeco68
165Dario Frigo (25285)SaecoAB6
166Eddy Mazzoleni (25336)Saeco60
167Armin Meier (29239)SaecoNP3
168Massimiliano Mori (25173)SaecoAB16
169Mario Traversoni (2779)Saeco100
171Melchor Mauri (3383)Sporting Lisboa26
172David Plaza (28363)Sporting LisboaAB3
173Daniel Bayes (24130)Sporting Lisboa113
174José Antonio Garrido (23215)Sporting Lisboa101
175Joona Laukka (270)Sporting Lisboa42
176Óscar López (29126)Sporting Lisboa40
177Quintino Fernando Rodrigues Silva (28181)Sporting Lisboa70
178Jorge Manuel Dos Santos (32224)Sporting LisboaAB10
179Luís Miguel Sarreira (2761)Sporting LisboaAB10
181Jeroen Blijlevens (27184)TVM114
182Remco van der Ven (247)TVM99
183Serguei Ivanov (24118)TVMNP14
184Andreas Klier (23167)TVM74
185Servais Knaven (28117)TVM94
186Michel Lafis (31285)TVM21
187Serhiy Utchakov (3150)TVMNP14
188Geert Van Bondt (28225)TVM83
189Peter Van Petegem (29163)TVMAB9
191Tyler Hamilton (28122)US Postal ServiceNP10
192Frankie Andreu (32278)US Postal Service88
193Julian Dean (24154)US Postal Service112
194Frank Høj (26177)US Postal Service97
195Marty Jemison (3443)US Postal ServiceAB12
196Benoît Joachim (23178)US Postal ServiceNP13
197David-Harold George (23128)US Postal ServiceAB13
198Glenn Magnusson (29360)US Postal Service91
199Dylan Casey (2879)US Postal ServiceAB13
201Ángel Luis Casero (26276)Vitalico SegurosAB18
202Santiago Blanco (2517)Vitalico Seguros10
203David García (2980)Vitalico Seguros39
204Álvaro González de Galdeano (29178)Vitalico Seguros56
205Igor González de Galdeano (25241)Vitalico Seguros2
206Iván Ramiro Parra (23259)Vitalico Seguros9
207Victor Hugo Peña (24356)Vitalico SegurosAB18
208Sergei Smetanine (25249)Vitalico Seguros64
209Andreï Zintchenko (27177)Vitalico Seguros24