Informatie over de Vuelta a España van 1994

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 1993.

Er is ook informatie over de volgende Vuelta in 1995.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
Land
25 Apr 19941ValladolidValladolid9TijdritT. Rominger3328SUI
26 Apr 19942ValladolidSalamanca180Vlakke etappeL. Jalabert25146FRA
27 Apr 19943SalamancaCáceres240Vlakke etappeL. Jalabert25147FRA1
28 Apr 19944AlmendralejoCórdoba230Vlakke etappeE. Leoni25248ITA1
29 Apr 19945CórdobaGranada170Vlakke etappeL. Jalabert25149FRA1
30 Apr 19946GranadaSierra Nevada150BergetappeT. Rominger3333SUI1
01 May 19947BazaAlicante250Vlakke etappeS. Biasci2425ITA1
02 May 19948BenidormBenidorm40TijdritT. Rominger3335SUI1
03 May 19949BenidormValencia150Vlakke etappeJ. van Poppel31215NED1
04 May 199410IgualadaAndorra200BergetappeA. Camargo26347COL1
05 May 199411AndorraAmpriu195BergetappeT. Rominger3338SUI1
06 May 199412BenasqueZaragoza220Vlakke etappeL. Jalabert25156FRA1
07 May 199413ZaragozaPamplona200Vlakke etappeL. Jalabert25157FRA1
08 May 199414PamplonaAlto de la Demanda172BergetappeT. Rominger3341SUI1
09 May 199415Santo DomingoSantander207Half-bergetappeA. Di Basco29171ITA1
10 May 199416SantanderLagos de Covadonga160BergetappeL. Jalabert25160FRA1
11 May 199417Cangas de OnísAlto del Naranco140BergetappeB. Voskamp25338NED1
12 May 199418ÁvilaÁvila195BergetappeG. Calcaterra29153ITA1
13 May 199419ÁvilaDYC190BergetappeM. Alonso28178ESP1
14 May 199420SegoviaDYC52TijdritT. Rominger3347SUI1
15 May 199421DYCMadrid170Vlakke etappeL. Jalabert25165FRA1
Datum Nr. Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPuntenLeeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
LandSpeciale sprints Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg
25 Apr 19941T. Rominger3328SUIT. Rominger3328SUIN/AN/AN/A
26 Apr 19942T. Rominger3329SUIT. Rominger3329SUIN/A??
27 Apr 19943T. Rominger3330SUIL. Jalabert25147FRAJ. Uría24147ESPM. Radaelli26167ITAA. Baffi31263ITA1
28 Apr 19944T. Rominger3331SUIL. Jalabert25148FRAI. García25266ESP??1
29 Apr 19945T. Rominger3332SUIL. Jalabert25149FRAL. Leblanc27268FRA??1
30 Apr 19946T. Rominger3333SUIL. Jalabert25150FRAL. Leblanc27269FRA??1
01 May 19947T. Rominger3334SUIL. Jalabert25151FRAL. Leblanc27270FRA??1
02 May 19948T. Rominger3335SUIL. Jalabert25152FRAT. Rominger3335SUI??1
03 May 19949T. Rominger3336SUIL. Jalabert25153FRAL. Leblanc27272FRAM. Radaelli26173ITA?1
04 May 199410T. Rominger3337SUIL. Jalabert25154FRAT. Rominger3337SUIM. Radaelli26174ITAA. Di Basco29166ITA1
05 May 199411T. Rominger3338SUIL. Jalabert25155FRAT. Rominger3338SUIM. Radaelli26175ITAA. Di Basco29167ITA1
06 May 199412T. Rominger3339SUIT. Rominger3339SUIT. Rominger3339SUIM. Radaelli26176ITAA. Di Basco29168ITA1
07 May 199413T. Rominger3340SUIL. Jalabert25157FRAT. Rominger3340SUIM. Radaelli26177ITAA. Di Basco29169ITA1
08 May 199414T. Rominger3341SUIL. Jalabert25158FRAT. Rominger3341SUIM. Radaelli26178ITAA. Di Basco29170ITA1
09 May 199415T. Rominger3342SUIL. Jalabert25159FRAT. Rominger3342SUIM. Radaelli26179ITAA. Di Basco29171ITA1
10 May 199416T. Rominger3343SUIL. Jalabert25160FRAT. Rominger3343SUIM. Radaelli26180ITAA. Di Basco29172ITA1
11 May 199417T. Rominger3344SUIL. Jalabert25161FRAT. Rominger3344SUIM. Radaelli26181ITAA. Di Basco29173ITA1
12 May 199418T. Rominger3345SUIL. Jalabert25162FRAL. Leblanc27281FRAM. Radaelli26182ITAA. Di Basco29174ITA1
13 May 199419T. Rominger3346SUIL. Jalabert25163FRAL. Leblanc27282FRAM. Radaelli26183ITAA. Di Basco29175ITA1
14 May 199420T. Rominger3347SUIT. Rominger3347SUIL. Leblanc27283FRAM. Radaelli26184ITAA. Di Basco29176ITA1
15 May 199421T. Rominger3348SUIL. Jalabert25165FRAL. Leblanc27284FRAM. Radaelli26185ITAA. Di Basco29177ITA1
Deelnemers Vuelta a España 1994
RugnummerNaamPloegEindstand
1Toni Rominger (3395)Mapei-Clas1
2Federico Etxabe (33345)Mapei-Clas22
3Nico Emonds (3387)Mapei-Clas78
4Fernando Escartin (26158)Mapei-Clas9
5Iñaki Gaston (3137)Mapei-Clas59
6Arsenio González (34113)Mapei-Clas24
7Jörg Müller (33158)Mapei-Clas65
8Abraham Olano (24160)Mapei-Clas20
9Manuel Fernández (23126)Mapei-Clas44
10Jon Unzaga (31315)Mapei-Clas11
11Ramón García (23200)Artiach113
12Alberto-Luis Camargo (29147)Artiach10
13Luis Espinosa (31117)Artiach12
14Álvaro González de Galdeano (24179)Artiach95
15Félix Manuel García (25183)Artiach21
16Manuel Pascual (24254)Artiach76
17Orlando Sergio Rodriguis (24253)Artiach96
18Antonio Sánchez (23273)Artiach114
19Américo José Neves Da Silva (29353)Artiach74
20Johnny Weltz (32103)Artiach51
21Pedro Delgado (3476)Banesto3
22Marino Alonso (28227)Banesto34
23Vicente Aparicio (24290)Banesto7
24José Luis De Santos (26139)Banesto45
25Aitor Garmendia (26119)Banesto72
26David García (2481)Banesto67
27Melchor Mauri (2884)Banesto18
28Carmelo Miranda (24193)Banesto33
29Jesús Montoya (30209)BanestoNP15
30Mikel Zarrabeitia (2448)Banesto2
31Eleuterio Anguita (2591)Deportpublic-Castellblanch90
32Francisco Javier Cerezo (23176)Deportpublic-Castellblanch84
33Oleg Chudja (30343)Deportpublic-Castellblanch71
34Antonio Miguel Díaz (25310)Deportpublic-Castellblanch81
35José Antonio Espinosa (24219)Deportpublic-Castellblanch87
36Carlos Galarreta (26233)Deportpublic-Castellblanch80
37Alfredo Irusta (26174)Deportpublic-Castellblanch47
38Luis Pérez (27343)Deportpublic-Castellblanch8
39José-Luis Rodríguez (2862)Deportpublic-Castellblanch37
40José Manuel Uría (24212)Deportpublic-CastellblanchAB19
41Pello Ruiz (32106)Euskadi-Petronor30
42Juan Carlos González (30154)Euskadi-Petronor99
43Rubén Gorospe (3029)Euskadi-PetronorAB10
44Juan Tomás Martinez (31350)Euskadi-Petronor57
45Javier Murguialday (32147)Euskadi-Petronor48
46Agustín Sagasti (23274)Euskadi-PetronorAB10
47Iñigo Cuesta (24363)Euskadi-Petronor15
48Roberto Laiseka (2513)Euskadi-Petronor54
49José Maria Palacin (29217)Euskadi-PetronorAB19
50César Solaun (23184)Euskadi-Petronor69
51Laudelino Cubino (3131)Kelme-AviancaNP12
52Ignacio García (25330)Kelme-Avianca16
53Ángel Edo (23331)Kelme-AviancaAB18
54Angel Yesid Camargo (2740)Kelme-Avianca40
55Francisco Benitez (23261)Kelme-Avianca27
56Francisco Cabello (2541)Kelme-Avianca68
57Julio César Cadena (30306)Kelme-Avianca50
58Asiat Saitov (29180)Kelme-Avianca105
59Nestor Oswaldo Mora (30284)Kelme-Avianca60
60Marcos Antonio Serrano (21295)Kelme-Avianca41
61Alex Zülle (25360)ONCE4
62Erik Breukink (3090)ONCE19
63Herminio Díaz (29200)ONCE63
64Laurent Jalabert (25212)ONCE75
65Santos Hernández (27178)ONCE36
66Alberto Leanizbarrutia (3191)ONCE82
67Luis Maria Díaz (27324)ONCE101
68Oliviero Rincón (2689)ONCE5
69Jose-Roberto Sierra (27102)ONCE32
70Neil Stephens (30273)ONCE26
71Giuseppe Calcaterra (29203)Amore et Vita-Galatron77
72Stefano Giraldi (2660)Amore et Vita-GalatronAB2
73Rodolfo Massi (28287)Amore et Vita-Galatron56
74Alessio Di Basco (29224)Amore et Vita-Galatron112
75Riccardo Forconi (2418)Amore et Vita-Galatron85
76Antonio Fanelli (2833)Amore et Vita-Galatron111
77Harry Lodge (26281)Amore et Vita-GalatronAB14
78Gianluca Pierobon (27121)Amore et Vita-Galatron104
79Michel Lafis (26285)Amore et Vita-Galatron93
81Bruno Leali (36117)BrescialatAB19
82Fabrizio Bontempi (27242)BrescialatAB9
83Fabio Bordonali (30188)BrescialatAB19
84Luca Gelfi (2810)Brescialat53
85Flavio Giupponi (3052)BrescialatAB17
86Fabio Roscioli (28348)Brescialat55
87Marco Milesi (24152)BrescialatAB19
88Roberto Pelliconi (31229)Brescialat108
89Mauro Radaelli (26232)Brescialat118
90Eric Vanderaerden (32140)Brescialat116
91Zenon Jaskula (3227)Jolly Componibili-CageNP10
92Sylvain Bolay (30243)Jolly Componibili-CageAB3
93Philippe Casado (30150)Jolly Componibili-Cage119
94Stefano Cattai (26214)Jolly Componibili-Cage89
95Fausto Dotti (2623)Jolly Componibili-Cage98
96René Foucachon (28176)Jolly Componibili-Cage107
97Gianluca Gorini (23256)Jolly Componibili-Cage102
98Endrio Leoni (25312)Jolly Componibili-CageNP14
99Gianni Vignaduzzi (27308)Jolly Componibili-Cage121
100Pavel Tcherkasov (2248)Jolly Componibili-CageNP18
101Luc Leblanc (27331)Festina6
102Jean-Claude Bagot (36114)Festina58
103Arunas Cepele (2648)Festina43
104Pascal Hervé (29352)Festina28
105Stephen Hodge (32348)Festina31
106Roberto Lezáun (26343)Festina49
107Pascal Lino (27322)Festina14
108Roberto Torres (29305)Festina88
109Jean-Paul van Poppel (31274)Festina97
110Michel Vermote (3192)Festina109
111Mario Cipollini (27101)Mercatone UnoNP3
112Adriano Baffi (31328)Mercatone UnoAB4
113Simone Biasci (2486)Mercatone UnoAB10
114Massimo Donati (27164)Mercatone Uno46
115Gian-Matteo Fagnini (23263)Mercatone UnoNP10
116Paolo Fornaciari (23149)Mercatone Uno106
117Paolo Lanfranchi (25340)Mercatone Uno13
118Massimiliano Lelli (26211)Mercatone Uno23
119Giuseppe Petito (34126)Mercatone Uno92
120Roberto Petito (23150)Mercatone Uno73
121Massimo Podenzana (32337)Navigare-Blue Storm29
122Sergio Barbero (25164)Navigare-Blue StormAB19
123Walter Castignola (23308)Navigare-Blue StormAB11
124Michele Coppolillo (26349)Navigare-Blue Storm42
125Vassili Davidenko (24106)Navigare-Blue StormAB18
126Roberto Giucolsi (25184)Navigare-Blue StormAB11
127Luboš Lom (29147)Navigare-Blue StormAB11
128Roberto Pagnin (31358)Navigare-Blue Storm117
129Fabrizio Settembrini (277)Navigare-Blue StormAB15
130Massimo Strazzer (24318)Navigare-Blue StormAB11
131Joaquim Augusto Gomes Oliveira (28222)Recer-Boavista17
132Arximiro Blanco (28101)Recer-Boavista91
133José Manuel Barros (22262)Recer-BoavistaAB10
134Cássio Freitas (28304)Recer-Boavista79
135Fernando Manuel Mota (27358)Recer-Boavista66
136Delmino Albano Pereira (26312)Recer-Boavista35
137José Agostinho Rosa (25311)Recer-BoavistaAB6
138Alexandre Rodrigues (23231)Recer-Boavista83
139Luis Fernando Santos (2835)Recer-BoavistaAB10
140João Paulo Silva (25219)Recer-Boavista86
141Romes Gainetdinov (2756)Porcelena Santa Clara-Samara70
142Dimitri Tcherkachine (24142)Porcelena Santa Clara-Samara103
143Vladimir Abramov (2395)Porcelena Santa Clara-Samara122
144Evgueny Anachkine (23348)Porcelena Santa Clara-Samara115
145Valery Baturo (24148)Porcelena Santa Clara-SamaraAB19
146Vladimir Kliouchkine (21178)Porcelena Santa Clara-Samara120
147Oleg Klevtsov (23108)Porcelena Santa Clara-SamaraAB19
148Manuel Rodríguez (26329)Porcelena Santa Clara-SamaraAB19
149Jordi Gilabert (23348)Porcelena Santa Clara-Samara94
150Eloy Santamarta (24113)Porcelena Santa Clara-SamaraAB10
151Manuel-Luis Abreu Campos (31177)Sicasal-Acral61
152David Assunção (27133)Sicasal-AcralHD6
153Carlos Alberto Carneiro (24168)Sicasal-AcralHD6
154Vitor Manuel Gamito (2471)Sicasal-AcralAB10
155Carlos-Manuel Pinho Oliveira (23336)Sicasal-Acral39
156Quintino Fernando Rodrigues Silva (23181)Sicasal-Acral62
157Paulo Jorge Ferreira (23301)Sicasal-AcralAB10
158Pedro Manuel Silva Rodrigues (27214)Sicasal-Acral110
159Yuri Sourkov (23239)Sicasal-Acral52
160Serafim Vieira de Araújo (27236)Sicasal-AcralAB15
161Robert Millar (35291)TVMAB6
162Jesper Skibby (30101)TVMAB14
163Maarten den Bakker (25155)TVMNP20
164Tristan Hoffman (24181)TVMAB10
165Dag Otto Lauritzen (37291)TVM64
166Roland Meier (26221)TVM100
167Peter Meinert (2838)TVM25
168Rob Harmeling (29208)TVMAB18
169Gert-Jan Theunisse (31168)TVMAB11
170Bart Voskamp (2624)TVM38