Informatie over de Vuelta a España van 1974

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 1973.

Er is ook informatie over de volgende Vuelta in 1975.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandStrijdlustigste Leeftijd
(jaardag)
LandMeeste pech Leeftijd
(jaardag)
Land
23 Apr 1974PAlmeríaAlmería5TijdritR. Swerts31116BELN/AN/A1
24 Apr 19741AlmeríaAlmería98Half-bergetappeE. Peelman26259BELC. Lechatelier27128FRAC. Aires209POR1
25 Apr 19742AlmeríaGranada187Half-bergetappeE. Leman27282BELN/AJ. Martins22218POR1
26 Apr 19743GranadaFuengirola161Vlakke etappeR. Van Linden24272BELN/AJ. Martins22219POR1
27 Apr 19744MarbellaSevilla206BergetappeR. Van Linden24273BELN/A?1
28 Apr 19745SevillaCórdoba139Half-bergetappeD. Perurena30134ESPJ. Santisteban29184ESPW. Govaerts22169BEL1
29 Apr 19746CórdobaCiudad Real211Half-bergetappeE. Peelman26264BEL??
30 Apr 19747Ciudad RealToledo126Vlakke etappeD. Perurena30136ESPN/AY. Benaets2425BEL1
01 May 19748AToledoMadrid167Vlakke etappeR. Swerts31124BEL??
01 May 19748BCircuito del JaramaCircuito del Jarama4TTTKAS1
02 May 19749MadridLos Ángeles de San Rafael158BergetappeJ. Fuente28224ESPA. Vallori25100ESPN/A1
03 May 197410ALos Ángeles de San RafaelLos Ángeles de San Rafael5TijdritR. Delisle3153FRA??
03 May 197410BLos Ángeles de San RafaelÁvila125Vlakke etappeM. Martinez2870FRA1
04 May 197411ÁvilaValladolid168Vlakke etappeJ. Uribezubia28256ESPV. Fernandes2911PORR. Van Linden24280BEL1
05 May 197412ValladolidLeón203Vlakke etappeR. Swerts31128BELM. García25324ESPJ. Abilleira26190ESP1
06 May 197413LeónMonte Naranco128BergetappeJ. Fuente28228ESP??
07 May 197414OviedoCangas de Onís134BergetappeJ. Agostinho3230PORL. Ocaña28332ESPR. Delisle3157FRA1
08 May 197415Cangas de OnísLaredo210BergetappeJ. Santisteban29194ESPV. Fernandes2915PORN/A1
09 May 197416LaredoBilbao133Half-bergetappeG. Karstens32115NEDL. Balague3040ESPN/A1
10 May 197417BilbaoMiranda de Ebro157BergetappeA. Tamames29202ESPL. Ocaña28335ESPD. Perurena30146ESP1
11 May 197418Miranda de EbroEibar152BergetappeA. Tamames29203ESPJ. Van De Wiele25188BELJ. Fuente28233ESP1
12 May 197419AEibarSan Sebastián79Vlakke etappeM. García25331ESP??
12 May 197419BSan SebastiánSan Sebastián35TijdritJ. Agostinho3235POR1
Datum Nr. Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPuntenLeeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandCombinatie Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg
23 Apr 1974PR. Swerts31116BELN/AN/AN/AN/AN/A1
24 Apr 19741R. Swerts31117BELE. Peelman26259BELJ. Abilleira26179ESPE. Peelman26259BELE. Peelman26259BELMic-De Gribaldy-Ludo1
25 Apr 19742B. Thevenet26105FRAE. Leman27282BELJ. Abilleira26180ESPJ. Abilleira26180ESPE. Peelman26260BELPeugeot1
26 Apr 19743B. Thevenet26106FRAE. Leman27283BELJ. Abilleira26181ESPJ. Abilleira26181ESPE. Peelman26261BELPeugeot1
27 Apr 19744D. Perurena30133ESPE. Leman27284BELJ. Abilleira26182ESPJ. Abilleira26182ESPE. Peelman26262BELPeugeot1
28 Apr 19745D. Perurena30134ESPE. Leman27285BELJ. Abilleira26183ESPJ. Abilleira26183ESPE. Peelman26263BELPeugeot1
29 Apr 19746D. Perurena30135ESPE. Leman27286BELJ. Abilleira26184ESPJ. Abilleira26184ESPJ. Viejo24178ESPLa Casera
30 Apr 19747D. Perurena30136ESPE. Leman27287BELJ. Abilleira26185ESPJ. Abilleira26185ESPJ. Viejo24179ESPKAS1
01 May 19748AD. Perurena30137ESPE. Leman27288BELJ. Abilleira26186ESPJ. Abilleira26186ESPJ. Viejo24180ESPKAS
01 May 19748BD. Perurena30137ESPE. Leman27288BELJ. Abilleira26186ESPJ. Abilleira26186ESPJ. Viejo24180ESPKAS1
02 May 19749D. Perurena30138ESPE. Leman27289BELJ. Abilleira26187ESPJ. Abilleira26187ESPJ. Viejo24181ESPKAS1
03 May 197410AJ. Fuente28225ESPE. Leman27290BELJ. Abilleira26188ESPJ. Abilleira26188ESPJ. Viejo24182ESPKAS
03 May 197410BJ. Fuente28225ESPE. Leman27290BELJ. Abilleira26188ESPJ. Abilleira26188ESPJ. Elorriaga26151ESPKAS1
04 May 197411J. Fuente28226ESPE. Leman27291BELJ. Abilleira26189ESPJ. Abilleira26189ESPJ. Elorriaga26152ESPKAS1
05 May 197412J. Fuente28227ESPE. Leman27292BELJ. Abilleira26190ESPJ. Abilleira26190ESPJ. Elorriaga26153ESPKAS1
06 May 197413J. Fuente28228ESPD. Perurena30142ESPJ. Abilleira26191ESPJ. Abilleira26191ESPJ. Elorriaga26154ESPKAS
07 May 197414J. Fuente28229ESPD. Perurena30143ESPJ. Abilleira26192ESPJ. Abilleira26192ESPJ. Elorriaga26155ESPKAS1
08 May 197415J. Fuente28230ESPD. Perurena30144ESPJ. Abilleira26193ESPJ. Abilleira26193ESPJ. Elorriaga26156ESPKAS1
09 May 197416J. Fuente28231ESPD. Perurena30145ESPJ. Abilleira26194ESPJ. Abilleira26194ESPJ. Elorriaga26157ESPKAS1
10 May 197417J. Fuente28232ESPD. Perurena30146ESPJ. Abilleira26195ESPJ. Abilleira26195ESPJ. Elorriaga26158ESPKAS1
11 May 197418J. Fuente28233ESPD. Perurena30147ESPJ. Abilleira26196ESPJ. Abilleira26196ESPJ. Elorriaga26159ESPKAS1
12 May 197419AJ. Fuente28234ESPD. Perurena30148ESPJ. Abilleira26197ESPJ. Abilleira26197ESPJ. Elorriaga26160ESPKAS
12 May 197419BJ. Fuente28234ESPD. Perurena30148ESPJ. Abilleira26197ESPJ. Abilleira26197ESPJ. Elorriaga26160ESPKAS1
Deelnemers Vuelta a España 1974
RugnummerNaamPloegEindstand
1José Antonio González (2867)KAS6
2Javier Francisco Elorriaga (26210)KAS16
3Domingo Perurena (30198)KAS5
4José Manuel Fuente (28284)KAS1
5Santiago Lazcano (27115)KAS20
6Miguel María Lasa (26242)KAS3
7Antonio Menendez (27317)KAS14
8José Pesarrodona (28150)KAS37
9Juan Manuel Santisteban (29248)KAS39
10José Luis Uribezubia (28314)KAS8
11Roger Swerts (31185)IJsboerke-Colner10
12Rik Van Linden (24338)IJsboerke-ColnerAB11
13Raymond Steegmans (2946)IJsboerke-ColnerHD9
14Julien Stevens (31126)IJsboerke-Colner34
15Willy In 't Ven (31122)IJsboerke-Colner31
16Ronny Van De Vijver (28262)IJsboerke-Colner35
17Louis Verreydt (23218)IJsboerke-ColnerAB19A
18Ludo Vanderlinden (23155)IJsboerke-Colner50
19Eddy Reyniers (27183)IJsboerke-ColnerAB16
20Willy Govaerts (22233)IJsboerke-Colner45
21Joaquim Agostinho (3285)Bic2
22Luis Balague (3093)Bic30
23Patrice Collinet (24286)BicAB6
24Luis Ocaña (2921)Bic4
25Gerben Karstens (32168)Bic48
26Eddy Peelman (26327)Bic55
27Sylvain Vasseur (28123)Bic27
28Johnny Schleck (31221)BicAB15
29Alain Vasseur (2690)BicHD9
30Bernard Croyet (25357)BicHD11
31Raymond Delisle (31112)PeugeotAB14
32Régis Ovion (25119)Peugeot15
33Jean-Pierre Danguillaume (2837)Peugeot7
34Bernard Thevenet (26172)PeugeotNP14
35Jürgen Tschan (27134)PeugeotNP8A
36Claude Aiguesparses (24352)Peugeot49
37André Mollet (24353)Peugeot29
38Bernard Bourreau (22302)Peugeot36
39Jean-Pierre Guitard (25327)Peugeot43
40Guy Sibille (25309)Peugeot38
41Jan Van De Wiele (25239)Mic-De Gribaldy-Ludo18
42Eric Leman (27349)Mic-De Gribaldy-Ludo22
43Freddy Libouton (23242)Mic-De Gribaldy-Ludo54
44Noël Vanclooster (30211)Mic-De Gribaldy-Ludo23
45Erny Kirchen (2584)Mic-De Gribaldy-LudoHD5
46Christian Rieu (3256)Mic-De Gribaldy-LudoAB6
47Ronny Vanmarcke (26272)Mic-De Gribaldy-Ludo46
48Roger Loysch (22230)Mic-De Gribaldy-LudoNP
49Joaquim Pereira Andrade (2916)Mic-De Gribaldy-Ludo26
50Yvan Benaets (2487)Mic-De Gribaldy-LudoNP8A
51Fernando Mendes (27289)Coelima-Benfica11
52Venceslau Fernandes (2969)Coelima-Benfica25
53José Madeira (2827)Coelima-BenficaAB19B
54Joaquim Leite (29104)Coelima-Benfica47
55Antonio Lopese Martins (24290)Coelima-BenficaAB15
56José Maria Nunes (26149)Coelima-BenficaAB6
57César Aires (2077)Coelima-Benfica42
58Jorge Manuel Fernandes (21143)Coelima-BenficaAB6
59Agustín Tamames (29254)Coelima-Benfica17
60José Martins (22285)Coelima-BenficaAB4
61José Luis Abilleira (26247)La Casera13
62Jesús Manzaneque (31181)La Casera24
63Andrês Oliva (25205)La CaseraNP9
64José-Luis Viejo (24241)La CaseraAB10B
65Pedro Torres (2564)La CaseraNP9
66Juan Santiago Zurano (25302)La Casera19
67José-Antonio Pontón (32129)La Casera21
68Manuel Esparza (22210)La Casera41
69Fernando Plaza (26221)La Casera40
70Antonio Vallori (25160)La Casera12
71Bernard Guyot Jr. (28224)Magiglace-JuanedaHD9
72Marcel Boishardy (29143)Magiglace-JuanedaAB11
73Noël Geneste (26196)Magiglace-JuanedaAB13
74Charles Genthon (2735)Magiglace-JuanedaAB7
75Jacques Hochart (25336)Magiglace-JuanedaHD9
76Martin Martinez (28129)Magiglace-Juaneda53
77Pierre Tosi (31316)Magiglace-JuanedaAB3
78Roger Legeay (24327)Magiglace-Juaneda32
79Claude Lechatelier (27196)Magiglace-JuanedaAB13
80Giovanni Jiménez (321)Magiglace-JuanedaAB9
81Ventura Díaz (36309)Monteverde9
82José Casas (29101)Monteverde33
83Germán Martín (26120)MonteverdeAB14
84Antonio Alcón (26243)Monteverde28
85Manuel-Antonio García (2616)Monteverde44
86Eufrenio Enrique Sahagún (30221)Monteverde51
87José Francisco Palop (?)MonteverdeAB2
88Francisco Luis Esclapes (26192)MonteverdeAB1
89Joaquín Pérez (2730)Monteverde52