Informatie over de Vuelta a España van 1968

Er is ook informatie over de vorige Vuelta in 1967.

Er is ook informatie over de volgende Vuelta in 1969.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandStrijdlustigste Leeftijd
(jaardag)
LandMeeste pech Leeftijd
(jaardag)
Land
25 Apr 19681AZaragozaZaragoza130Half-bergetappeJ. Janssen27341NEDN/AJ. Isasi27147ESP
25 Apr 19681BZaragozaZaragoza4TijdritJ. Janssen27341NED1
26 Apr 19682ZaragozaLerida195Vlakke etappeM. Wright271GBRJ. Pontón2663ESPN/A1
27 Apr 19683ALeridaBarcelona165Half-bergetappeT. De Pra29132ITA??
27 Apr 19683BBarcelonaBarcelona38Vlakke etappeR. Altig3140GER1
28 Apr 19684BarcelonaSalou108Vlakke etappeM. Wright273GBRM. Denti2382ITAJ. Errandonea27137ESP1
29 Apr 19685SalouVinaroz106Vlakke etappeR. Altig3142GER??
30 Apr 19686VinarozValencia148Vlakke etappeP. Guerra24307ITAW. Vekemans232BEL?1
01 May 19687ValenciaBenidorm144Vlakke etappeW. Peffgen25212GER??1
02 May 19688BenidormAlmansa167BergetappeM. Martín36334ESPM. Martín36334ESPJ. Perera2531ESP1
03 May 19689AlmansaAlcázar de San Juan230Vlakke etappeJ. Errandonea27142ESP??1
04 May 196810Alcázar de San JuanMadrid173Vlakke etappeD. Perurena24141ESPN/AE. De Vlaeminck2342BEL1
05 May 196811MadridPalencia242BergetappeR. Saez28122ESP??1
06 May 196812Villalón de CamposGijón236BergetappeJ. Pérez31130ESP??
07 May 196813GijónSantander203Half-bergetappeV. Van Schil28138BELJ. Aranzabal28134ESP?1
08 May 196814SantanderVitoria244BergetappeE. Castello2865ESP??1
09 May 196815VitoriaPamplona128BergetappeGeannulleerdJ. Uribezubia2835ESPA. González27287ESP1
10 May 196816PamplonaSan Sebastián204BergetappeL. Santamarina25319ESPA. Gandarias2516ESPE. Castello2867ESP1
11 May 196817San SebastiánTolosa67TijdritF. Gimondi25224ITAN/AN/A1
12 May 196818TolosaBilbao206BergetappeM. Martín36344ESP??1
Datum Nr. Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPuntenLeeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTussensprints Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg
25 Apr 19681AJ. Janssen27341NEDJ. Janssen27341NEDD. Perurena24132ESPC. Echeverría27172ESPPelforth
25 Apr 19681BJ. Janssen27341NEDJ. Janssen27341NEDD. Perurena24132ESPC. Echeverría27172ESPPelforth1
26 Apr 19682J. Janssen27342NEDJ. Janssen27342NEDD. Perurena24133ESPC. Echeverría27173ESPPelforth1
27 Apr 19683AJ. Janssen27343NEDJ. Janssen27343NEDD. Perurena24134ESPC. Echeverría27174ESPSalvarani
27 Apr 19683BR. Altig3140GERJ. Janssen27343NEDD. Perurena24134ESPC. Echeverría27174ESPSalvarani1
28 Apr 19684M. Wright273GBRM. Wright273GBRD. Perurena24135ESPC. Echeverría27175ESPSalvarani1
29 Apr 19685R. Altig3142GERR. Altig3142GERD. Perurena24136ESPJ. Uribezubia2825ESPSalvarani
30 Apr 19686R. Altig3143GERR. Altig3143GERD. Perurena24137ESPJ. Uribezubia2826ESPSalvarani1
01 May 19687R. Altig3144GERR. Altig3144GERD. Perurena24138ESPJ. Uribezubia2827ESPSalvarani1
02 May 19688M. Martín36334ESPJ. Janssen27348NEDM. Martín36334ESPJ. Uribezubia2828ESPKarpy1
03 May 19689R. Altig3146GERM. Wright278GBRM. Martín36335ESPJ. Uribezubia2829ESPSalvarani1
04 May 196810R. Altig3147GERR. Altig3147GERM. Martín36336ESPJ. Uribezubia2830ESPSalvarani1
05 May 196811R. Altig3148GERJ. Janssen27351NEDA. González27283ESPJ. Uribezubia2831ESPSalvarani1
06 May 196812J. Pérez31130ESPJ. Janssen27352NEDA. Gómez28173ESPJ. Uribezubia2832ESPKAS
07 May 196813J. Pérez31131ESPJ. Janssen27353NEDA. Gómez28174ESPJ. Uribezubia2833ESPKAS1
08 May 196814F. Gimondi25221ITAJ. Janssen27354NEDA. Gómez28175ESPJ. Uribezubia2834ESPKAS1
09 May 196815F. Gimondi25222ITAJ. Janssen27355NEDA. Gómez28176ESPJ. Uribezubia2835ESPKAS1
10 May 196816F. Gimondi25223ITAJ. Janssen27356NEDA. Gómez28177ESPJ. Uribezubia2836ESPKAS1
11 May 196817F. Gimondi25224ITAJ. Janssen27357NEDA. Gómez28178ESPJ. Uribezubia2837ESPKAS1
12 May 196818F. Gimondi25225ITAJ. Janssen27358NEDF. Gabica30132ESPJ. Uribezubia2838ESPKAS1
Deelnemers Vuelta a España 1968
RugnummerNaamPloegEindstand
1Jan Janssen (2843)Pelforth6
2Bernard Van De Kerckhove (26358)PelforthAB10
3Willy Monty (28264)Pelforth44
4Jean-Pierre Ducasse (23350)Pelforth12
5Edouard Delberghe (32271)Pelforth47
6Fernand Etter (26331)Pelforth42
7Johnny Schleck (25221)Pelforth26
8Jean Claude Lefebvre (35171)PelforthHD8
9Jean Vidament (24159)PelforthAB12
10René Chtiej (27161)PelforthHD8
11Eduardo Castello (28119)FerrysNP17
12Ventura Díaz (30309)Ferrys15
13Juan Daniel Perera (2591)FerrysAB8
14Ramon Saez (28179)Ferrys32
15José-Antonio Pontón (26129)FerrysHD8
16Ángel Ibañez (29179)FerrysHD9
17Gabino Erenozega (25197)FerrysAB12
18Esteban Martín (31181)FerrysHD9
19Salvador Canet (24299)Ferrys31
20Sebastián Fernández (23354)FerrysAB11
21Eric De Vlaeminck (23100)Goldor-GerkaAB10
22Andre Planckaert (23279)Goldor-GerkaAB12
23Paul Konings (26287)Goldor-GerkaHD8
24Raymond Steegmans (2347)Goldor-GerkaHD8
25Willy Vekemans (2364)Goldor-GerkaAB8
26Etienne Sonck (22124)Goldor-GerkaHD8
27Eduard Ernst (21137)Goldor-GerkaDSQ8
28Edouard Weckx (2347)Goldor-GerkaAB12
29Jan Cools (2337)Goldor-GerkaHD8
30Gilbert Verlinde (24165)Goldor-GerkaDSQ8
31José-Maria Errandonea (27201)Fagor4
32Francisco Gabica (30182)Fagor13
33Eusebio Velez (3395)Fagor3
34Luis Pedro Santamarina (266)Fagor28
35José Manuel López (28131)Fagor16
36Domingo Perurena (24199)Fagor24
37José Antonio Momene (27320)Fagor17
38Luis Ocaña (2322)FagorAB10
39Jésus Aranzabal (28189)Fagor33
40Luis Otaño (34156)Fagor11
41Lucien Aimar (2764)Bic9
42Arie den Hartog (2769)BicAB10
43Cees Haast (29191)Bic20
44Siegfried Adler (2594)BicHD12
45Anatole Novak (31139)Bic49
46Michel Grain (25268)Bic37
47Paul Lemeteyer (2627)Bic43
48Jean Milesi (337)BicHD12
49Jean Graczyk (3536)BicHD12
50Michael Wright (2767)Bic14
51Carlos Echeverría (27239)KAS8
52José Pérez (31186)KAS2
53Antonio Gómez (28229)KAS7
54Gregorio San Miguel (27211)KAS36
55Vicente López (25211)KAS34
56Sebastian Elorza (29165)KAS25
57José Manuel Lasa (2941)KAS27
58Aurelio González (27340)KASAB16
59José Luis Errandonea (2322)KASHD8
60Andrès Gandarias (2568)KAS19
61Rudi Altig (31105)Salvarani18
62Tommaso De Pra (29197)SalvaraniNP18
63Giancarlo Ferretti (26326)Salvarani30
64Felice Gimondi (25275)Salvarani1
65Pietro Guerra (253)Salvarani46
66Mario Minieri (3010)Salvarani50
67Pietro Partesotti (2782)SalvaraniAB12
68Wilfried Peffgen (25273)Salvarani22
69Roberto Poggiali (2776)Salvarani35
70Dino Zandegu (2831)SalvaraniAB3A
71Fernando Manzaneque (34147)Karpy21
72Manuel Martín (3728)Karpy40
73Manuel Mesa (23309)KarpyHD9
74Juan Maria Uribezubia (2888)Karpy29
75Juan José Sagarduy (2717)Karpy41
76José Ramon Goyeneche (26259)Karpy48
77Bruno Sivilotti Pidutti (31309)KarpyAB8
78Andrés Incera (26213)KarpyDSQ8
79Domingo José Fernández (29159)Karpy51
80Jesús Isasi (27214)KarpyHD9
81Antonio Bailetti (30275)FlandriaAB4
82Victor Van Schil (28193)Flandria23
83Joseph Spruyt (25126)Flandria10
84Martin Van Den Bossche (27113)Flandria38
85Mino Denti (23146)FlandriaAB12
86Luciano Soave (25314)Flandria39
87Vittorio Adorni (30229)Flandria5
88Julien Delocht (26130)FlandriaHD9
89Lino Farisato (23108)Flandria45
90Pietro Scandelli (26258)FlandriaAB12