Informatie over Tweede categorie in de Tour de France/Giro d'Italia/Vuelta a España

Jaar19201921192219231924
Tour
Giro
Vuelta

Deelnames Tour de France

JaarNaamRennersGewonnen etappesHoogste positieStand ploegenklassement
1920Tweede categorie104 012
1921Tweede categorie124 16?
1922Tweede categorie111 015?
1923Tweede categorie26 06
1924Tweede categorie12 19

1920

Onder de naam Tweede categorie, met 104 deelnemers:

Didier MeslardAB6
Joseph TomassoAB3
Pierre HerbetteAB4
François ChevalierAB6
Adrien AlpiniAB4
Charles PaveseAB4
Henri OryAB6
Ange-Marie AubryAB4
Etienne Dorfeuille19
Alexandre GillesAB4
Henri CatelanAB6
Guillaume Cecherelli17
Emile CostardAB3
Gaston BohinAB1
Joseph Muller15
Paul ChevalierAB1
Emile LedranAB3
Gustave GanayNP3
Georges DubuseAB1
Edmond PainaultAB1
Ahmed BrazziAB1
Antón GuillermoAB3
Martin BernardAB2
Napoleon PaoliAB6
Charles CentoAB10
Paul ThondouxAB3
José NatAB6
Alfred DonnadieuAB6
Arthur ClaerhoutAB2
Charles LœwAB4
Jules Dubois Jr.AB4
Roger LabricAB3
Charles Raboisson22
Julien SamynAB2
Albert DesimpelaereAB2
Achille SerroenAB2
Marius Matheron18
Camille MathieuAB6
José Pelletier12
Fernand MouletNP4
Marcel BenelAB1
Robert AsseAB6
Rene PaxionAB3
Charles Van BreeAB3
Pierre ExcoffierAB3
Jules NemponAB1
Fernand SellierNP3
Albert HeuxAB2
Henri Ferrara16
Noël Amenc14
Mathieu CaplatAB2
Joseph NormandAB4
Félix SellierAB3
Jules DeloffreAB4
André MartinAB2
François VannuytselAB1
Théo BeeckmanAB8
Théodore AbadaAB6
Edouard LéonardAB4
Henri LeclercqAB4
Silvio BorsettiNP
Firmin PauloinAB3
Eugène CollinAB1
Bertrand AlignonAB1
Arthur GodartAB1
Camille BotteAB8
Louis ThuayreAB5
Julien LoiselAB1
Léon Van AkenNP4
Daniel Van CayzeeleAB1
Rene TissierNP3
Pierre Hudsyn20
Jaime JanerAB5
André Coutte21
Maurice LampaertNP4
Henri DevroyeNP4
Léon KoppNP4
Alfred MottardAB1
François BethsAB2
Charles Van MolAB5
Theodore Wynsdau13
Arthur Van BranteghemAB2
Alfons Van HeckeAB2
MENARD GeorgesNP
Henri OlivierNP
MARANZANO AlfredNP
Pierre LagasseNP
Elie TharangerNP
DE RAMMELAERE CamilleNP
Lorenzo SinchettoNP
Costante CostaNP
Bartolomeo AimoNP
Carlo GiacchinoNP
René JacquardNP
TRABALLESY FrancisNP
Charles RemyNP
Henry AllardNP
Jean MorelNP
Camille Van MarckeNP
Hilaire HellebautNP
Jules D'HondtNP
Léon KindermansNP
Henri VerheyleweghenNP
Lauro BordinNP

1921

Onder de naam Tweede categorie, met 124 deelnemers:

Joseph RayenAB3
André CoutteAB5
Paul Coppens30
Henri Catelan38
Eugène Dhers12
Jules LebretonAB4
Robert MartensAB4
Alexandre BodinierAB2
Robert Constantin34
Félix Sellier16
Edgard Roy28
Ange-Marie AubryAB1
Raoul PetouilleNP3
Émile DalifardAB6
Charles Cento35
Antoine RièreAB10
Pierre Hudsyn22
Camille BotteAB2
Edouard LéonardAB9
Gaston DegyAB6
Alexandre GillesAB6
Maurice PesninAB6
Jules Deloffre26
Lucien Pothier32
Léon Despontin7
François ChevalierAB6
Jean Kienlen31
Fernand MouletAB6
Maurice ArmandAB6
Charles PaveseAB6
Guillaume Cecherelli19
Emile DorvillersAB1
François ColominesAB6
Jules BeyensAB2
Robert AsseAB6
Etienne Dorfeuille24
Victor Lenaers6
Henri Ferrara13
Noël Amenc14
Napoleon PaoliAB2
Joseph AbadaAB10
Adrien Alpini37
Lucien Roquebert33
Michel MariusAB2
Clotaire GuillonAB2
Charles HennuyerAB6
Rene PaxionAB3
Henri MiègeAB6
José PelletierAB9
Paul SeigneAB2
Georges Kamm36
Pierre ExcoffierAB6
Laurent DevalleAB11
Emile BrellochAB1
Firmin PauloinAB6
Ernest Paul27
Jules BaninoAB2
Daniel DagrauAB1
Joseph Normand23
Lucien LagoucheAB6
Rene BillingAB5
Arthur ClaerhoutAB1
Jules NemponAB1
Jean BelvauxAB14
Auguste Meyer20
Benjamin Javaux21
Louis BudtsAB1
Pierre CoolensAB2
Jules BertrandAB3
Nicolas UrmeAB1
Camille Leroy8
Charles Raboisson25
Angelo ErbaAB2
Enrico Sala18
Michele BregaAB1
Mario VerzellettiAB3
Lucien AbbeAB1
Julien SamynNP2
Charles HansAB6
Léon BonneryAB1
Edouard TibalAB1
Charles Parel29
Louis LembeyeNP6
Silvio BorsettiAB3
Camille DulacAB1
Alexis RossetAB1
Eugène PoncelinAB1
Charles LœwAB6
Joseph Muller15
Armand ThewisAB1
Jean Marie RiouAB1
Louis VerbraeckenAB3
Emile LedranAB6
Emile LejeuneAB4
Henri Collé17
Jacques Van RompaeyAB1
Mathieu CaplatAB2
Pietro CasatiAB1
Jaime JanerAB11
GADIN MarcelNP
Theodore WynsdauNP
DEMAISON FrançoisNP
Alfons Van HeckeNP
Léon DevosNP
Florent VandenbergheNP
Emile ThollembeekNP
BURGGRAEVE HenriNP
CAGLIASOTTINP
Pierre EveraertsNP
SALVAT AntoineNP
Luigi MarelliNP
Andrea CazzanigaNP
Giovanni ScaioniNP
Joseph SchoettelNP
KNOLL FrédéricNP
WANNER HenriNP
MEYER E.NP
Paul ChevalierNP
Camille BièreNP
Henri LeclercqNP
Pierre CoriniNP
Jules-Richard MattonNP
Riccardo MaffeoNP
José NatNP

1922

Onder de naam Tweede categorie, met 111 deelnemers:

Eugène ForestierAB3
Georges GoffinAB1
Henri CatelanAB2
Edgard Roy22
Henri MiègeAB11
Fernand BraeckmanAB6
Jules LebretonAB3
Adolphe VillauxAB3
José Pelletier15
Lucien AbbeAB1
François ColominesAB4
Antoine RièreAB11
Charles PaveseAB6
Noël AmencAB5
Rene WendelsAB6
Joseph RasquiAB8
Eugène NicolleAB12
Adrien AlpiniAB5
Emmanuelle Luigi34
Robert BeaulieuAB1
Charles RaboissonAB8
Jules Nempon20
Laurent Devalle35
Silvio BorsettiAB1
Georges Kamm31
Emile DesterbecqNP3
Henri HanletNP4
Gaston Van WaesbergheAB2
Guillaume NyssenAB2
Georges HautinAB6
Roger MaryeAB2
Edmond PertusotAB2
Jacques CaretteAB1
Maurice CharriereAB1
Henri MartinAB4
Fernand CombesAB1
Marcel ThoreauAB3
Marcel Brunie srAB11
Leonce LouisAB3
Vincenzo BiancoAB11
François ChevalierAB3
Henri JacobAB1
Alfred HersardAB7
Joseph RayenAB1
André ZonnequinAB2
Charles Hennuyer37
Didier MeslardAB2
Camille BotteAB2
André ChazeauAB5
Auguste MeyerAB4
Jules Brun33
Jean KienlenNP3
Henri YvonAB1
René SalAB6
Robert Constantin36
Ange-Marie Aubry29
Lauro BordinAB5
Charles Parel27
Léon Van Aken28
Joseph Marchand23
Théo Beeckman18
Camille LeroyAB3
Jules-Richard Matton25
Charles Lœw32
Robert AsseAB6
Leon PonceletAB1
Paul DenisAB4
Jean ArchelaisNP5
Auguste BerthaultAB1
Alfred De BusschereAB8
Clotaire GuillonAB6
Raoul BoucherAB3
Pierre Hudsyn26
Daniel Masson38
Jean BenotAB3
Albert RousselleAB1
Victor GuichonAB5
Julien NothAB1
Ernest Paul30
Hilaire HellebautAB3
Alfons Standaert21
Henri De JaegherAB1
Léon BraeckeveldtAB3
Giuseppe Santhia17
Giuseppe VertematiAB1
Evaristo EndacoAB2
Lorenzo CostaAB5
Emile LejeuneAB3
Maurice GuenotAB6
Georges DavoineAB4
Lucien LagoucheAB1
Alexandre DupontreueAB3
Angelo ErbaAB1
Enrico Sala24
DERIJARD MaximeNP
Pierre CoriniNP
HUBERT HenriNP
BOCHUD AntoineNP
DESCLOITRES EugèneNP
Alexandre GillesNP
DEVILLARD GeorgesNP
Firmin PauloinNP
Jim O'ParrelNP
OGLE BenNP
Émile DruzNP
PIZZINP
Luigi VertematiNP
Giuseppe BuffoniNP
Ettore ChiordaNP
Giuseppe ContesiniNP
Arthur ClaerhoutNP

1923

Onder de naam Tweede categorie, met 26 deelnemers:

Eugène Dhers9
Henri Collé6
Marcel GodardAB5
Georges Cuvelier20
Roger LacolleAB3
Charles Longoni26
Lucien Rich17
Benjamin Mortier21
Fernand MouletAB6
Robert GerbaudAB3
Joseph CurtelAB2
Joseph Normand15
Joseph Van DaeleAB7
Alfons Standaert22
Joseph MarchandAB6
Alfred De BusschereAB5
Achille DepauwAB5
Karel GovaertAB3
Léon Van AkenAB12
Camille LeroyAB6
André DesbordesAB4
Camille NicouAB1
Roger IriartAB3
Paul Duboc18
Jules-Richard MattonNP
Alfred SteuxNP

1924

Onder de naam Tweede categorie, met 12 deelnemers:

Gaston Degy15
Léon DespontinNP4
Alfons Van HeckeAB1
Joseph NormandAB1
Odiel DefraeyeAB6
Alfons Standaert17
Marcel GobillotNP2
José PelletierNP
Eugène Dhers23
Fernand LemayNP5
Omer Huyse9
Emile Hardy21