Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Ramazzotti

Hieronder de tussenstanden en uitslag van het ploegenpuntenklassement in de Giro van 1975.

Het gebruikte puntensysteem in mijn berekening is 400 126 100 64 52 46 42 38 34 30 20 18 17 15 15 . Controleer zelf hieronder of dit juist was.

Kies ander jaar:

1

140 103 66 139 415 409 24 147 17 141
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Jollyceramica486550541541
Frisol-GBC-Gazelle164164164
Brooklyn1265131131
Bianchi-Campagnolo126126126
Furzi555555
Zonca-Santini303030
Kas-Kaskol151515
Magniflex151515
Molteni00
Scic-Colnago00

Totaal erbij: 1077

2

140 66 139 103 24 409 415 147 141 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Jollyceramica18450234775
Brooklyn5223525656
Bianchi-Campagnolo126126252
Frisol-GBC-Gazelle57562226
Kas-Kaskol464661
Zonca-Santini303060
Furzi055
Magniflex343449
Scic-Colnago181818
Molteni00

Totaal erbij: 1075

3

140 66 24 139 103 141 415 147 409 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Jollyceramica48250505821357
Brooklyn181028684
Kas-Kaskol25650306367
Bianchi-Campagnolo1022104356
Frisol-GBC-Gazelle33229
Scic-Colnago9797115
Furzi424297
Magniflex202069
Zonca-Santini060
Molteni00

Totaal erbij: 1182

4

140 66 24 139 103 141 415 147 409 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Jollyceramica2262261583
Brooklyn417905071191
Kas-Kaskol976050207574
Bianchi-Campagnolo6470134490
Frisol-GBC-Gazelle0229
Scic-Colnago7676191
Furzi5353150
Magniflex4646115
Zonca-Santini383898
Molteni00

Totaal erbij: 1287

5

140 66 139 24 141 103 147 409 415 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Jollyceramica56561639
Brooklyn2102101401
Bianchi-Campagnolo400400890
Kas-Kaskol345084658
Scic-Colnago8282273
Frisol-GBC-Gazelle0229
Magniflex100100215
Zonca-Santini103103201
Furzi3232182
Molteni00

Totaal erbij: 1067

6

66 140 139 24 141 147 409 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn4824821883
Jollyceramica37371676
Bianchi-Campagnolo1261261016
Kas-Kaskol10250152810
Scic-Colnago88593366
Magniflex100100315
Zonca-Santini3333234
Furzi4949231
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1072

7A

66 140 24 139 141 415 147 409 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn2332332116
Jollyceramica102601621838
Kas-Kaskol40040504901300
Bianchi-Campagnolo20201036
Scic-Colnago6969435
Furzi164164395
Magniflex3434349
Zonca-Santini1515249
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1187

7B

66 140 24 139 141 415 147 409 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn4004002516
Jollyceramica1151151953
Kas-Kaskol1750671367
Bianchi-Campagnolo205302351271
Scic-Colnago134134569
Furzi4242437
Magniflex2020369
Zonca-Santini8484333
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1097

8

66 140 24 139 141 415 147 409 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn472101105923108
Jollyceramica2242242177
Kas-Kaskol69501191486
Bianchi-Campagnolo38381309
Scic-Colnago4848617
Furzi100100537
Magniflex6666435
Zonca-Santini0333
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1187

9

(bron)

66 140 24 139 141 415 147 409 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Brooklyn207207331555652250
Jollyceramica12012022973070773
Kas-Kaskol100501501636
Bianchi-Campagnolo0130924901181
Scic-Colnago4154151032
Furzi34539576
Magniflex3535470
Zonca-Santini106106439
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 5276

10

66 140 139 24 141 415 409 147 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn4484486013
Jollyceramica90903160
Bianchi-Campagnolo1001002590
Kas-Kaskol101501511787
Scic-Colnago30301062
Furzi4646622
Zonca-Santini160160599
Magniflex4242512
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1067

11

66 140 139 24 141 409 415 147 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn4154156428
Jollyceramica80803240
Bianchi-Campagnolo11621182708
Kas-Kaskol143501931980
Scic-Colnago34341096
Zonca-Santini130130729
Furzi20525647
Magniflex79382594
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1077

12

66 140 139 24 141 409 415 147 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn5005006928
Jollyceramica77773317
Bianchi-Campagnolo1261262834
Kas-Kaskol116501662146
Scic-Colnago01096
Zonca-Santini116116845
Furzi1818665
Magniflex6464658
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1067

13

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn79797007
Jollyceramica492505423859
Bianchi-Campagnolo1731733007
Kas-Kaskol02146
Scic-Colnago70701166
Zonca-Santini1721721017
Magniflex3535693
Furzi0665
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1071

14

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn90907097
Jollyceramica43430505144373
Bianchi-Campagnolo61613068
Kas-Kaskol1141142260
Scic-Colnago157101671333
Zonca-Santini17171034
Magniflex12620146839
Furzi1818683
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1127

15

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn121201417238
Jollyceramica3850884461
Bianchi-Campagnolo1111113179
Kas-Kaskol100101102370
Scic-Colnago526305561889
Zonca-Santini67671101
Magniflex2020859
Furzi3434717
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1127

16

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn217302477485
Jollyceramica1750674528
Bianchi-Campagnolo5165163695
Kas-Kaskol100101102480
Scic-Colnago46461935
Zonca-Santini86861187
Magniflex202040899
Furzi1515732
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1127

17A

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn5305308015
Jollyceramica164502144742
Bianchi-Campagnolo03695
Kas-Kaskol15152495
Scic-Colnago98982033
Zonca-Santini20201207
Magniflex1261261025
Furzi6464796
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1067

17B

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn453505038518
Jollyceramica14130502214963
Bianchi-Campagnolo62623757
Kas-Kaskol1571572652
Scic-Colnago118201382171
Zonca-Santini01207
Magniflex52521077
Furzi3434830
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1167

18

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn454204748992
Jollyceramica52501025065
Bianchi-Campagnolo256503064063
Kas-Kaskol102301322784
Scic-Colnago88882259
Zonca-Santini17171224
Magniflex01077
Furzi4848878
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1167

19

66 140 139 24 141 409 147 415 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn52529044
Jollyceramica113501635228
Bianchi-Campagnolo4384384501
Kas-Kaskol1001002884
Scic-Colnago76762335
Zonca-Santini1611611385
Magniflex01077
Furzi7777955
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1067

20

66 140 139 24 141 409 415 147 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaal
Brooklyn451204719515
Jollyceramica52501025330
Bianchi-Campagnolo126201464647
Kas-Kaskol1481102583142
Scic-Colnago53532388
Zonca-Santini60601445
Furzi1721503221277
Magniflex15151092
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 1427

21

66 140 139 24 141 409 415 147 103 17
TeamArrivoSprintSurpriseBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Brooklyn132501829697112701573
Jollyceramica15610050306563667201084
Bianchi-Campagnolo6666471358951182
Kas-Kaskol433280713385562002345
Scic-Colnago3434242234851063
Zonca-Santini1520351480
Furzi811001811458
Magniflex1001102101302
Frisol-GBC-Gazelle0229
Molteni00

Totaal erbij: 8974