Ramazzotti

Hieronder de tussenstanden en uitslag van het ploegenpuntenklassement in de Giro van 1959. Zelf uitgerekend, en het komt (nog) niet 100% overeen met de standen uit kranten.

De "Radoppi" punten heb ik overgenomen uit kranten, ik weet nog niet wanneer een ploeg deze nou kreeg.

Grootste probleem zit nog in etappe 21: daar moet wel een tussensprint geweest zijn (of meer), maar ik heb geen info, en dit heeft nogal invloed op de totaalbonus, en misschien kreeg EMI ook wel een Radoppi-bonus, en ik kan eigenlijk gewoon niet achterhalen wat daar gebeurd is.

Maar voor de rest is dit overzicht verrassend goed.

Kies ander jaar:
50

1

26 243 242 330 17 139 455 82 246 248 431 408 458
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
Faema-Guerra10050300450450
G.S. Ghigi125200325325
Ignis606060
Atala-Pirelli454545
Molteni404040
Bianchi353535
EMI-Guerra252525
Helyett-Leroux252525
Carpano202020
Legnano151515
San Pellegrino101010
Torpado00
Tricofilina-Coppi00

Totaal erbij: 1050

2

26 243 82 17 242 246 139 455 330 248 431 458 408
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Faema-Guerra04504500
G.S. Ghigi15153403400
Helyett-Leroux100501503003253250
Molteni1101002102502500
Ignis70701301300
Carpano90901101100
Bianchi555590900
EMI-Guerra505075750
Atala-Pirelli045450
Legnano015150
San Pellegrino010100
Tricofilina-Coppi101010100
Torpado0000

Totaal erbij: 800

3

26 455 243 82 17 246 242 248 408 139 330 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
Faema-Guerra175120200495945
EMI-Guerra1008050100330405
G.S. Ghigi0340
Helyett-Leroux0325
Molteni0250
Carpano204060170
Ignis1010140
Legnano603090105
Torpado4060100100
Bianchi090
Atala-Pirelli10203075
Tricofilina-Coppi656575
San Pellegrino202030

Totaal erbij: 1200

4

455 26 330 82 243 246 17 242 408 248 139 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
EMI-Guerra100608050300120710111511150
Faema-Guerra6565101010100
Atala-Pirelli145601202005256006000
Helyett-Leroux35353603600
G.S. Ghigi15153553550
Carpano70401102802800
Molteni02502500
Ignis20201601600
Torpado40401401400
Legnano10101151150
Bianchi090900
Tricofilina-Coppi075750
San Pellegrino030300

Totaal erbij: 1530

5

26 455 82 330 243 246 17 408 242 248 139 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Faema-Guerra205804030060685169516950
EMI-Guerra602050130124512450
Helyett-Leroux8520602003657257250
Atala-Pirelli10106106100
G.S. Ghigi03553550
Carpano40403203200
Molteni15152652650
Torpado45451851850
Ignis10101701700
Legnano25251401400
Bianchi35351251250
Tricofilina-Coppi40401151150
San Pellegrino1060701001000

Totaal erbij: 1470

6

26 455 82 242 330 17 243 246 408 139 248 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Faema-Guerra1010170517050
EMI-Guerra6050110135513550
Helyett-Leroux20207457450
Ignis10060300605206906900
Atala-Pirelli2520456556550
Molteni75602003356006000
G.S. Ghigi10103653650
Carpano40403603600
Torpado35352202200
Bianchi4540852102100
Legnano4020602002000
Tricofilina-Coppi3040701851850
San Pellegrino10101101100

Totaal erbij: 1350

7

26 455 242 82 330 17 458 246 243 139 408 248 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Faema-Guerra3535174017400
EMI-Guerra1156050150375173017300
Ignis90201108008000
Helyett-Leroux40407857850
Atala-Pirelli06556550
Molteni06006000
Tricofilina-Coppi100401002404254250
Carpano10103703700
G.S. Ghigi03653650
Bianchi45452552550
Torpado25252452450
Legnano40402402400
San Pellegrino01101100

Totaal erbij: 920

8

26 455 82 242 330 17 139 458 246 243 408 248 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
Faema-Guerra85501351875
EMI-Guerra3550501351865
Helyett-Leroux7575860
Ignis3030830
Atala-Pirelli0655
Molteni3030630
Bianchi142.5150292.5547.5
Tricofilina-Coppi3030455
Carpano1010380
G.S. Ghigi0365
Torpado52.552.5297.5
Legnano0240
San Pellegrino1010120

Totaal erbij: 800

9

455 26 82 242 248 330 17 408 139 458 246 243 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
EMI-Guerra4050901955
Faema-Guerra40401915
Helyett-Leroux1010870
Ignis1515845
Legnano13520300455695
Atala-Pirelli2525680
Molteni4040670
Torpado8060200340637.5
Bianchi0547.5
Tricofilina-Coppi4545500
Carpano100100480
G.S. Ghigi0365
San Pellegrino1010130

Totaal erbij: 1170

10

455 26 330 82 242 248 17 408 139 243 458 246 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
EMI-Guerra105060201520150
Faema-Guerra1515193019300
Atala-Pirelli145200345102510250
Helyett-Leroux45459159150
Ignis25258708700
Legnano35357307300
Molteni60607307300
Torpado0637.5637.50
Bianchi3535582.5582.50
G.S. Ghigi1001002005655650
Tricofilina-Coppi05005000
Carpano20205005000
San Pellegrino10101401400

Totaal erbij: 850

11

455 26 330 243 242 82 246 17 248 408 139 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
EMI-Guerra505020652030-35
Faema-Guerra1001002030206535
Atala-Pirelli2020104510450
G.S. Ghigi85802504159809800
Ignis85859559550
Helyett-Leroux09159150
Carpano85802504159159150
Molteni1060708008000
Legnano30307607600
Torpado3030667.5667.50
Bianchi352055637.5637.50
Tricofilina-Coppi20205205200
San Pellegrino01401400

Totaal erbij: 1290

12

455 26 246 82 330 243 242 17 248 408 139 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
EMI-Guerra105060209020900
Faema-Guerra2525209020900
Carpano175100200475139013900
Helyett-Leroux8520100205112011200
Atala-Pirelli2525107010700
G.S. Ghigi09809800
Ignis09559550
Molteni45458458450
Legnano70708308300
Torpado0667.5667.50
Bianchi0637.5637.50
Tricofilina-Coppi10105305300
San Pellegrino55551951950

Totaal erbij: 970

13

26 455 246 242 82 330 243 17 248 139 408 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
Faema-Guerra75752165
EMI-Guerra50502140
Carpano351202003551745
Ignis110603004701425
Helyett-Leroux30301150
Atala-Pirelli80801150
G.S. Ghigi1001001080
Molteni0845
Legnano0830
Bianchi356095732.5
Torpado1010677.5
Tricofilina-Coppi1010540
San Pellegrino1515210

Totaal erbij: 1290

14

455 26 246 330 242 82 243 248 17 139 408 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
EMI-Guerra2080501002502390
Faema-Guerra100201202285
Carpano80801825
Atala-Pirelli135602003951545
Ignis10101435
Helyett-Leroux15151165
G.S. Ghigi01080
Legnano554095925
Molteni2525870
Bianchi603090822.5
Torpado0677.5
Tricofilina-Coppi0540
San Pellegrino0210

Totaal erbij: 1080

15

455 26 330 246 242 82 248 243 17 139 408 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
EMI-Guerra1401402530
Faema-Guerra95901852470
Atala-Pirelli1052102005152060
Carpano20201845
Ignis1101101545
Helyett-Leroux3050801245
Legnano1001001003001225
G.S. Ghigi01080
Molteni0870
Bianchi2525847.5
Torpado0677.5
Tricofilina-Coppi154055595
San Pellegrino0210

Totaal erbij: 1430

16

455 330 26 246 242 82 248 243 17 139 408 458 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
EMI-Guerra7590200365289528950
Atala-Pirelli1306030060550261026100
Faema-Guerra10100110258025800
Carpano2525187018700
Ignis5050159515950
Helyett-Leroux258050155140014000
Legnano7540115134013400
G.S. Ghigi3535111511150
Molteni08708700
Bianchi0847.5847.50
Torpado2020697.5697.50
Tricofilina-Coppi1080906856850
San Pellegrino4520652752750

Totaal erbij: 1580

17

330 455 26 246 242 82 248 243 139 17 458 408 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Atala-Pirelli150300450306030600
EMI-Guerra6060120301530150
Faema-Guerra02580259515
Carpano45100200345221522150
Ignis1515161016100
Helyett-Leroux7550125152515250
Legnano202040138013800
G.S. Ghigi454085120012000
Bianchi5555902.5902.50
Molteni08708700
Tricofilina-Coppi35357207200
Torpado0697.5697.50
San Pellegrino20202952950

Totaal erbij: 1305

18

330 455 26 246 242 82 248 243 139 17 458 408 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Atala-Pirelli2354040300615367536750
EMI-Guerra0301530150
Faema-Guerra0259525950
Carpano6080200340255525550
Ignis752095170517050
Helyett-Leroux5050157515750
Legnano5050143014300
G.S. Ghigi1515121512150
Bianchi1010912.5912.50
Molteni08708700
Tricofilina-Coppi55601158358350
Torpado0697.5697.50
San Pellegrino02952950

Totaal erbij: 1290

19

330 455 26 246 242 82 248 243 139 17 458 408 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Atala-Pirelli0367536750
EMI-Guerra5555307030700
Faema-Guerra1515261026100
Carpano3030258525850
Ignis105100205191019100
Helyett-Leroux10050150300187518750
Legnano0143014300
G.S. Ghigi0121512150
Bianchi95951007.51007.50
Molteni55559259250
Tricofilina-Coppi20208558550
Torpado0697.5697.50
San Pellegrino25253203200

Totaal erbij: 800

20

330 455 26 246 82 242 248 243 139 17 458 408 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Atala-Pirelli140200340401540150
EMI-Guerra1515308530905
Faema-Guerra4545265526550
Carpano1010259525950
Helyett-Leroux4550100195207020700
Ignis4040195019500
Legnano4040147014700
G.S. Ghigi2020123512350
Bianchi75751082.51082.50
Molteni09259250
Tricofilina-Coppi08558550
Torpado6060757.5757.50
San Pellegrino10103303300

Totaal erbij: 855

21

330 455 26 246 82 248 242 243 139 17 458 408 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaal
Atala-Pirelli10104025
EMI-Guerra100180502001406703760
Faema-Guerra70601302602915
Carpano7520952690
Helyett-Leroux02070
Legnano135402901005652035
Ignis15151965
G.S. Ghigi10101245
Bianchi2540651147.5
Molteni15203065990
Tricofilina-Coppi0855
Torpado3535792.5
San Pellegrino1010340

Totaal erbij: 1800

22

330 455 26 246 82 248 242 243 17 139 458 408 431
TeamArrivoSprintBergRosePGRadoppiStageTotaalIn bronVerschil
Atala-Pirelli9090411541150
EMI-Guerra50503810383020
Faema-Guerra7575299029900
Carpano1010270027000
Helyett-Leroux0207020700
Legnano0203520350
Ignis1515198019800
G.S. Ghigi110200310155515550
Molteni100100200119011900
Bianchi10101157.51157.50
Tricofilina-Coppi80809359350
Torpado0792.5792.50
San Pellegrino10103503500

Totaal erbij: 870