Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Renner niet in db

Alle renners die gestart zijn in de Tour de France staan in mijn database. Ook de meeste renners die zich ingeschreven hebben en een startnummer kregen staan erin.

Er ontbreken nog minimaal 353 ingeschrevenen, die zich samen 355 maal hebben ingeschreven. Ze staan niet op cyclingarchives (of ik kan ze niet vinden), dus om mijn id's kloppend te houden, voeg ik ze niet toe.

In onderstaande tabel staan de renners vermeld als "ACHTERNAAM voornaam", in sommige gevallen als "ACHTERNAAM voornaam (geboorteplaats)", als ik deze toevallig in een bron vermeld zag. In sommige gevallen (meest recent: L. Vauthier in 1925) heb ik alleen de eerste letter van de voornaam, in andere gevallen (meest recent: enkele renners in 1930) helemaal niks van de voornaam. In de laatste kolom staan de jaren waarin de renner zich ingeschreven had, samen met het team waarvoor hij gestart zou zijn.

Zie ook het overzicht van renners die wel in de rennerdatabase staan, maar nog niet aan de deelnamedatabase gekoppeld zijn.

Renners zonder deelname
NaamIngeschreven
JULIEN1903
LEVRET1904
ABADIE1904
BONNEMAISON Arthur ?1904
PASCOUA1904
JARDEL1904
GUIOT1904
BAILLEUX Edouard1905
GRESS Lewis1905
VLAEMINCK Charles1905
NEIRDA1905
VAN DEN DAELEN Edouard1905
GRAPPERON Claude1906
BON1906
MAINTENON1906
NIVED André1906
GRAME Louis1906
ROITZHEIM1906
BONNEIL Jean19061908
AZE Armand1907
RICHIN Pierre1907
RIPPE François1907
LANGLOIS1907
GELARD André1907
CASTEL Emile1908
RUSCH Léon1908
MARCAILLOU1908
LAHIRE Carlos1908
TERRASSE Marius1908
BLEUZAT Ernest1908
COULON Robert1908
GALLIN Adolphe1908
CHOLLET Ernest1908
PORINI Louis1908
CIBRARIO Marius1908
Louis André1909 (Isolé)
BESLON Ernest1909 (Isolé)
MORALES Albert1909 (Isolé)
MONTIGNY Camille1909 (Isolé)
LYON Auguste1909 (Isolé)
PELISSIER Gabriel1909 (Isolé)
QUIEN César1909 (Isolé)
DARCHE Baptiste1909 (Isolé)
BARNIER Félix1909 (Isolé)
SPIRITELLI Cipriano1909 (Isolé)
PEPIN Raymond1909 (Isolé)
PIOLA Caselli1909 (Isolé)
BLAVY A.1909 (Isolé)
LETTRY Louis1909 (Isolé)
Auguste Pry1909 (Isolé)
Paul Favret1909 (Isolé)
CHAALON Fernand1910 (Isolé)
COMBES Guillaume1910 (Isolé)
BOOS Léon1910 (Isolé)
SANTARELLI Charles1910 (Isolé)
TAINON Raoul1910 (Isolé)
RICHIER Pierre1910 (Isolé)
RIPPELIN François1910 (Isolé)
RIFF Joseph1910 (Isolé)
DUMOLLARD Auguste1910 (Isolé)
ROCHE Marius1911 (Isolé)
BENARD Pierre1911 (Isolé)
WAIRON Georges1911 (Isolé)
PICHON Jean1911 (Isolé)
CHAPON Emile1912 (Isolé)
FURCAN Emile1912 (Isolé)
FRITSCH Marcel1912 (Isolé)
WIETMANN Maurice1912 (Isolé)
MILLET Maurice1912 (Isolé)
MARTY M.1912 (Isolé)
BOURGEY Joseph1912 (Isolé)
VAN SIEBENTHAL Joseph1913 (Isolé)
HOULOTTE Louis1913 (Isolé)
LEMAIRE Charles1913 (Isolé)
CREMONT1913 (Isolé)
ANTONESCO Georges1914 (Isolé)
HOURIOUX Daniel1914 (Isolé)
MOSCA Amadeo1914 (Isolé)
CASETTI Pietro1914 (Isolé)
RABY1914 (Isolé)
MERRIEN1914 (Isolé)
SUISSIO Marc1914 (Isolé)
PARUSSO1914 (Isolé)
PICARD François1914 (Isolé)
BARASSI Louis1919 (Categorie B)
CHERON Ferdinand1919 (Categorie B)
LACIRE Henri1919 (Categorie B)
MESTDAGH Arthur1919 (Categorie B)
HISLER Jules1919 (Categorie B)
LORANT Francis1919 (Categorie B)
BELIN Francisque1919 (Categorie B)
HERNOT Gaston1919 (Categorie B)
ARTAND René1919 (Categorie B)
BOTTERO Lucien1919 (Categorie B)
MENARD Georges1920 (Tweede categorie)
MARANZANO Alfred1920 (Tweede categorie)
DE RAMMELAERE Camille1920 (Tweede categorie)
TRABALLESY Francis1920 (Tweede categorie)
GADIN Marcel1921 (Tweede categorie)
DEMAISON François1921 (Tweede categorie)
BURGGRAEVE Henri1921 (Tweede categorie)
CAGLIASOTTI1921 (Tweede categorie)
SALVAT Antoine1921 (Tweede categorie)
KNOLL Frédéric1921 (Tweede categorie)
WANNER Henri1921 (Tweede categorie)
MEYER E.1921 (Tweede categorie)
DERIJARD Maxime1922 (Tweede categorie)
HUBERT Henri1922 (Tweede categorie)
BOCHUD Antoine1922 (Tweede categorie)
DESCLOITRES Eugène1922 (Tweede categorie)
DEVILLARD Georges1922 (Tweede categorie)
OGLE Ben1922 (Tweede categorie)
PIZZI1922 (Tweede categorie)
MOULIN Jean-Marie1923 (Touriste-routiers)
SABATE Laurent1923 (Touriste-routiers)
DANNANT Albert1923 (Touriste-routiers)
DELCLAUD Clovis1923 (Touriste-routiers)
LE BRETON Auguste1923 (Touriste-routiers)
GENTILE Pitto1924 (Touriste-routiers)
DANNAULT Albert1924 (Touriste-routiers)
DREAL Pierre1924 (Touriste-routiers)
RAYMOND Henri1924 (Touriste-routiers)
ADER Théophile1924 (Touriste-routiers)
HERNOT Goulven1924 (Touriste-routiers)
BOYER Alphonse1924 (Touriste-routiers)
MARTY François1924 (Touriste-routiers)
VAUTHIER L.1925 (Touriste-routiers)
WOLPIANSKI Nicolas1925 (Touriste-routiers)
VAN EECKE Henri1925 (Touriste-routiers)
KUMPS Louis1925 (Touriste-routiers)
LE NEVEZ Guillaume (Telores)1925 (Touriste-routiers) 1927 (Touriste-routiers)
VEYSSIERE Edouard1926 (Touriste-routiers)
DOUGOUD Louis1926 (Touriste-routiers)
BERANGER Eugène1926 (Touriste-routiers)
CORRET René1926 (Touriste-routiers)
LELAURIN Henri1926 (Touriste-routiers)
DESLANDES Joseph1926 (Touriste-routiers)
SEPTFONS Henri1926 (Touriste-routiers)
BRUNET Yvon1926 (Touriste-routiers)
BONNET Josué1926 (Touriste-routiers)
PICHOT Henri1926 (Touriste-routiers)
VERSINI Jean1926 (Touriste-routiers)
BORGOGNONI Jean1926 (Touriste-routiers)
DE SIMPELAERE Achille1926 (Touriste-routiers)
SPINITAUX Jules1926 (Touriste-routiers)
CHABRY Emile1926 (Touriste-routiers)
CAMBRELENG Maurice1926 (Touriste-routiers)
SELLIER Georges (Parijs)1927 (Touriste-routiers)
TORRES Emile (Alger)1927 (Touriste-routiers)
GRANCONATO Dante (Cosio)1927 (Touriste-routiers)
ROTTREAU Roger (Villeneuve)1927 (Touriste-routiers)
BUTZ Marcel (???illes)1927 (Touriste-routiers)
SABLE Gaston (Cabors)1927 (Touriste-routiers)
CHEVALET Robert (Villeneuve)1927 (Touriste-routiers)
VARUSIO Emilio (...-...-les-Cermilles)1927 (Touriste-routiers)
SINOIR Andre1927 (Touriste-routiers)
PAITA Ugo (Chamberg)1927 (Touriste-routiers)
PESSE Bernard (Balut-Jean-Pia-de-Corge)1927 (Touriste-routiers)
EVRARD Marcelin (Liege)1927 (Touriste-routiers)
WUILLEMIN Georges (Vand, Suisse)1927 (Touriste-routiers)
PHILIPPE Louis (Marpent)1927 (Touriste-routiers)
FILLIAERT Arthur (Paris)1927 (Touriste-routiers)
LEFRANCOIS Emile (Nieuere1927 (Touriste-routiers)
RIBEMONT (Saint-Laurent-la-Verneda)1927 (Touriste-routiers)
TONDU (Carmeux)1927 (Touriste-routiers)
MOLIS Germain (Monirug)1927 (Touriste-routiers)
CUYNAT Albert (Parijs)1928 (Touriste-routiers)
WEISS Charles (Le Vesinet)1928 (Touriste-routiers)
FOISSEAU Eugene (Orleans)1928 (Touriste-routiers)
ROMAN Luigi (Gouvieux)1928 (Touriste-routiers)
VIRET Victor (Lyon)1928 (Touriste-routiers)
ADINI Antonio (Grenoble)1928 (Touriste-routiers)
VATIN Emile (Argenteuil)1928 (Touriste-routiers)
VINCENT Camille (Saint-Privat)1928 (Touriste-routiers)
CUVIER Henri (Bordeaux)1928 (Touriste-routiers)
CARBONEL Felicien (Marseille)1928 (Touriste-routiers)
PERRIER Raymond (Parijs)1928 (Touriste-routiers)
MERIAUX Julien (Serancourt-le-Grand)1928 (Touriste-routiers)
FERRIER Georges (Neuilly)1928 (Touriste-routiers)
DEBERGH Oscar (Seclin)1928 (Touriste-routiers)
WLOCZKA Dominik (Pre-St-Gervais)1928 (Touriste-routiers)
ROQUES Louis (Neuf-Brisach)1928 (Touriste-routiers)
HERVE Pierre (Parijs)1928 (Touriste-routiers)
VAN GENEUGDEN Joseph (Montrouge)1929 (Touriste-routiers)
FERETTI Florindo (Sannois)1929 (Touriste-routiers)
ODERIGO Pierre (Six-Flours-la-Plage)1929 (Touriste-routiers)
TECHEUR Louis (Liege)1929 (Touriste-routiers)
DEL POZZOLO Alfred (Hayange)1929 (Touriste-routiers)
JOURDAN Gaston (Parijs)1929 (Touriste-routiers)
VAN GERMEERSCH Dick1929 (Touriste-routiers)
VEDOVELO Sisto1929 (Touriste-routiers)
COECKX Adolphe1929 (Touriste-routiers)
Lebas1930 (Touriste-routiers)
Lawson1930 (Touriste-routiers)
Grandi1930 (Touriste-routiers)
Verchats1930 (Touriste-routiers)
Jelmini1930 (Touriste-routiers)
Gelade1930 (Touriste-routiers)
Johan Kosteletzy1930 (Touriste-routiers)
Depau1930 (Touriste-routiers)
Lucien Gallard1930 (Touriste-routiers)
Pierre Ray1930 (Touriste-routiers)
Ettore Garlaschelli1909
Vittorio Sitia1909
Luigi Moschetti1909
Cesare Calore1909
Luigi Leone1909
Anselmo Ciquito1909
Gino Emme1909
Afredo Bortolotti1909
Alberto Pomoni1909
Lorenzo Idraffuz1909
Cesare Roberti1909
Umberto Piasini1909
Wilhelm Zech1910 (Isolati)
Giovanni Rosetta1910 (Isolati)
Filippo Materzi1910 (Isolati)
Guglielmo Cossuvich1910 (Isolati)
Giovanni Coluzzi1910 (Isolati)
Angelo Tartaglia1913 (Isolati)
Umberto Della Santa1913 (Isolati)
Armando Manfredi1914 (Aspiranten)
Emilio Bozzini1914 (Aspiranten)
Giovannino Rebecchi1914 (Aspiranten)
Alfredo Testa1914 (Aspiranten)
Bartolo Milani1914 (Aspiranten)
Giovanni Carsano1919 (Isolati)
Fabrizio Sampietro1919 (Isolati)
Guido Groppali1919 (Isolati)
Guido Torti1919 (Isolati)
Anaclo Ren1919 (Isolati)
Carlo Cambiaghi1919 (Isolati)
Sebastiano Stelle1919 (Isolati)
Marino Contini1919 (Isolati)
Emilio Cantoni1919 (Isolati)
Pietro Marchetti1919 (Isolati)
Galleno Paladini1919 (Isolati)
Luigi Rossi1919 (Isolati)
Ernesto Camprini1919 (Isolati)
Guido Bertelli1919 (Isolati)
Arpagos Cecere1919 (Isolati)
Pasquale Brusoni1919 (Isolati)
Giovanni Valli1919 (Isolati)
Andrea Cavalleri1919 (Isolati)
Carlo Biganzoli1919 (Isolati)
Cesare Cerliani1919 (Isolati)
Giuseppe Pisciotta1919 (Isolati)
Primo Magnani1919 (Isolati)
Gino Ambrosetti1919 (Isolati)
B. Pellegrinetti1919 (Isolati)
Mario Roberto1919 (Isolati)
Carlo Rossignoli1920 (Isolati)
Roberto Fedelli1920 (Isolati)
Ernesto Vimercati1921 (Isolati)
A. Allasia1922 (Isolati)
Pinchetti1922 (Isolati)
Emanuele Chirone1922 (Isolati)
Martinetto1924 (Isolati)
Guglielminotti1924 (Isolati)
Resi1925
Nicolosi1925
Vigliotti1925
Baserga1925
Cattaneo1925
Spinazzi1925
Facechi1925 (Isolati)
Pica1925 (Isolati)
C. Dalla1925 (Isolati)
Brugnano1925 (Isolati)
Magli1925 (Isolati)
Casadio1925 (Isolati)
C. T.1925 (Isolati)
Barbarotto1926 (Isolati)
Biancho1926 (Isolati)
Sartini jr.1926
De Felice1926
Lupo1926
Poire1927
Valenzi1927
Mazzeo1927
Trabbelli1927
Malpieri1927
Tronconi1927
De Vela1927
Tizzoni1927
Callegari1927
Francia1927
Piccoli1927
Manneri1927
Beregni1927
Ordanini1927
Paganini1927
Tettamanti1927
Gorbi1927
Daldi1927
Egerle1927
Pompin1927
Meto1927
G. Battistini1928 (Isolati)
R. Stefanelli1928 (Isolati)
D. Fortuna1928 (Isolati)
G. Bonizoni1928 (Isolati)
B. Di Paola1928 (Isolati)
A. Pedersoli1928 (Isolati)
L. Berti1928 (Isolati)
C. Minoia1928 (Isolati)
G. Ceglia1928 (Isolati)
A. Pegurri1928 (Isolati)
Domenichini1928 (Isolati)
A. Barale1928 (Isolati)
G. Marco1928 (Isolati)
De Michelis1928 (Isolati)
T. Genna1928 (Isolati)
M. Michisanti1928 (Isolati)
S. Cena1928 (Isolati)
A. Martinotti1928 (Isolati)
Monfredini1928 (Isolati)
A. Tunfani1928 (Isolati)
B. Ceretta1928 (Isolati)
G. Vianello1928 (Isolati)
A. Venturelli1928 (Isolati)
S. Magnanini1928 (Isolati)
G. Renzi1928 (Isolati)
G. Cocco1928 (Isolati)
S. Gatti1928 (Isolati)
A. Morello1928 (Isolati)
G. Ferrari1928 (Isolati)
I. Garioni1928 (Isolati)
M. Comucci1928 (Isolati)
P. Rossi1928 (Isolati)
G. Colombo1928 (Isolati)
R. Troiano1928 (Isolati)
D. Cippolat1929 (Bianchi-Pirelli)
D. Maggiali1929 (Isolati)
B. Ferrero1929 (Isolati)
Amadeo Sesenna1929 (Bianchi-Pirelli)
O. D'Achille1929 (Isolati)
R. Brunialti1929 (Isolati)
A. Beretta1929 (Isolati)
Silvino Olmo1929 (Isolati)
Pierino Bertolazzi1929 (Isolati)
G. Fusco1929 (Isolati)
G. Mutillo1929 (Isolati)
A. Menta1929 (Isolati)
P. Casadio1929 (Isolati)
M. Pampuri1929 (Isolati)
Ferrari1929 (Isolati)
G. Paningi1929 (Isolati)
A. Beltran1929 (Isolati)
A. Borvoni1929 (Isolati)
Federico De Franceschi1931 (Isolati)
Marcello Neri1931 (Isolati)
Luis Nuñez1947 (Spanje)