Stand in het jongerenklassement

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 21 in 2008.

Algemeen klassement
Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement

Afstand: 143 km. Type: vlak. Datum: 27 Jul 2008

Snelheid: 37.041 km/h (in database), 37.041 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 G. Ciolek3:51:38Team Columbia
2 H. Haussler3:51:45+0:07Gerolsteiner
3 M. Burghardt3:51:45+0:07Team Columbia
4 M. Monfort3:51:45+0:07Cofidis
5 S. Krauss3:51:52+0:14Gerolsteiner
6 P. Velits3:51:52+0:14Team Milram
7 A. Schleck3:51:52+0:14Team CSC
8 V. Nibali3:51:52+0:14Liquigas
9 J. Augustyn3:51:52+0:14Barloworld
10 R. Di Grégorio3:51:52+0:14Française des Jeux
11 E. Gonzalo3:51:52+0:14Agritubel
12 L. Sánchez3:51:52+0:14Caisse d'Epargne
13 T. Lowe3:52:02+0:24Slipstream-Chipotle
14 A. Gérard3:52:02+0:24Française des Jeux
15 N. Terpstra3:52:02+0:24Team Milram
16 R. Kreuziger3:52:02+0:24Liquigas
17 J. Roy3:52:02+0:24Française des Jeux
18 M. Bono3:52:12+0:34Lampre
19 M. Maaskant3:52:14+0:36Slipstream-Chipotle
20 S. Langeveld3:52:21+0:43Rabobank
21 T. Lövkvist3:51:52+0:14Team Columbia
22 C. Froome3:53:15+1:37Barloworld
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Schleck88:04:24Team CSC
2R. Kreuziger88:05:51+1:27Liquigas
3V. Nibali88:21:25+17:01Liquigas
4M. Monfort88:28:33+24:09Cofidis
5E. Gonzalo89:12:58+1:08:34Agritubel
6T. Lövkvist89:18:19+1:13:55Team Columbia
7J. Augustyn89:29:13+1:24:49Barloworld
8P. Velits89:42:41+1:38:17Team Milram
9R. Di Grégorio89:42:46+1:38:22Française des Jeux
10L. Sánchez89:48:31+1:44:07Caisse d'Epargne
11T. Lowe90:06:33+2:02:09Slipstream-Chipotle
12C. Froome90:15:25+2:11:01Barloworld
13G. Ciolek90:51:26+2:47:02Team Columbia
14M. Bono91:09:28+3:05:04Lampre
15M. Burghardt91:13:20+3:08:56Team Columbia
16J. Roy91:14:24+3:10:00Française des Jeux
17H. Haussler91:18:26+3:14:02Gerolsteiner
18S. Langeveld91:20:59+3:16:35Rabobank
19A. Gérard91:22:52+3:18:28Française des Jeux
20M. Maaskant91:24:22+3:19:58Slipstream-Chipotle
21N. Terpstra91:26:32+3:22:08Team Milram
22S. Krauss91:44:47+3:40:23Gerolsteiner