Stand in het jongerenklassement

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 20 in 2008.

Algemeen klassement
Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement

Afstand: 53 km. Type: tijd. Datum: 26 Jul 2008

Snelheid: 49.817 km/h (in database), 47.952 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 T. Lövkvist1:06:19Team Columbia
2 C. Froome1:06:50+0:31Barloworld
3 R. Kreuziger1:07:11+0:52Liquigas
4 M. Monfort1:07:24+1:05Cofidis
5 A. Schleck1:07:52+1:33Team CSC
6 L. Sánchez1:08:03+1:44Caisse d'Epargne
7 P. Velits1:08:52+2:33Team Milram
8 V. Nibali1:09:18+2:59Liquigas
9 A. Gérard1:11:11+4:52Française des Jeux
10 G. Ciolek1:11:19+5:00Team Columbia
11 R. Di Grégorio1:11:19+5:00Française des Jeux
12 E. Gonzalo1:11:39+5:20Agritubel
13 J. Roy1:11:50+5:31Française des Jeux
14 S. Langeveld1:11:55+5:36Rabobank
15 J. Augustyn1:11:58+5:39Barloworld
16 N. Terpstra1:12:09+5:50Team Milram
17 T. Lowe1:12:48+6:29Slipstream-Chipotle
18 S. Krauss1:13:02+6:43Gerolsteiner
19 M. Maaskant1:13:11+6:52Slipstream-Chipotle
20 M. Bono1:13:28+7:09Lampre
21 M. Burghardt1:13:48+7:29Team Columbia
22 H. Haussler1:13:54+7:35Gerolsteiner
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Schleck84:12:32Team CSC
2R. Kreuziger84:13:49+1:17Liquigas
3V. Nibali84:29:33+17:01Liquigas
4M. Monfort84:36:48+24:16Cofidis
5E. Gonzalo85:21:06+1:08:34Agritubel
6T. Lövkvist85:26:27+1:13:55Team Columbia
7J. Augustyn85:37:21+1:24:49Barloworld
8P. Velits85:50:49+1:38:17Team Milram
9R. Di Grégorio85:50:54+1:38:22Française des Jeux
10L. Sánchez85:56:39+1:44:07Caisse d'Epargne
11T. Lowe86:14:31+2:01:59Slipstream-Chipotle
12C. Froome86:22:10+2:09:38Barloworld
13G. Ciolek86:59:48+2:47:16Team Columbia
14M. Bono87:17:16+3:04:44Lampre
15M. Burghardt87:21:35+3:09:03Team Columbia
16J. Roy87:22:22+3:09:50Française des Jeux
17H. Haussler87:26:41+3:14:09Gerolsteiner
18S. Langeveld87:28:38+3:16:06Rabobank
19A. Gérard87:30:50+3:18:18Française des Jeux
20M. Maaskant87:32:08+3:19:36Slipstream-Chipotle
21N. Terpstra87:34:30+3:21:58Team Milram
22S. Krauss87:52:55+3:40:23Gerolsteiner