Stand in het jongerenklassement

Kies ander jaar:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 18 in 2008.

Algemeen klassement
Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement

Afstand: 196 km. Type: medium. Datum: 24 Jul 2008

Snelheid: 43.61 km/h (in database), 43.499 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 M. Burghardt4:30:21Team Columbia
2 R. Feillu4:33:54+3:33Agritubel
3 R. Kreuziger4:37:00+6:39Liquigas
4 A. Schleck4:37:00+6:39Team CSC
5 S. Krauss4:37:11+6:50Gerolsteiner
6 H. Haussler4:37:11+6:50Gerolsteiner
7 S. Langeveld4:37:11+6:50Rabobank
8 M. Monfort4:37:11+6:50Cofidis
9 E. Gonzalo4:37:11+6:50Agritubel
10 V. Nibali4:37:11+6:50Liquigas
11 A. Gérard4:37:11+6:50Française des Jeux
12 T. Lövkvist4:37:11+6:50Team Columbia
13 J. Augustyn4:37:11+6:50Barloworld
14 T. Lowe4:37:11+6:50Slipstream-Chipotle
15 P. Velits4:37:11+6:50Team Milram
16 R. Di Grégorio4:37:28+7:07Française des Jeux
17 M. Bono4:37:28+7:07Lampre
18 C. Froome4:37:28+7:07Barloworld
19 J. Roy4:37:28+7:07Française des Jeux
20 G. Ciolek4:37:28+7:07Team Columbia
21 L. Sánchez4:37:28+7:07Caisse d'Epargne
22 M. Maaskant4:38:51+8:30Slipstream-Chipotle
23 N. Terpstra4:38:51+8:30Team Milram
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1A. Schleck79:26:18Team CSC
2R. Kreuziger79:28:16+1:58Liquigas
3V. Nibali79:41:53+15:35Liquigas
4M. Monfort79:51:02+24:44Cofidis
5E. Gonzalo80:31:05+1:04:47Agritubel
6T. Lövkvist80:41:46+1:15:28Team Columbia
7J. Augustyn80:46:27+1:20:09Barloworld
8R. Di Grégorio80:47:41+1:21:23Française des Jeux
9P. Velits81:03:35+1:37:17Team Milram
10L. Sánchez81:10:04+1:43:46Caisse d'Epargne
11T. Lowe81:23:21+1:57:03Slipstream-Chipotle
12C. Froome81:35:03+2:08:45Barloworld
13G. Ciolek82:10:07+2:43:49Team Columbia
14M. Bono82:25:26+2:59:08Lampre
15M. Burghardt82:28:12+3:01:54Team Columbia
16R. Feillu82:28:59+3:02:41Agritubel
17N. Terpstra82:30:27+3:04:09Team Milram
18J. Roy82:33:23+3:07:05Française des Jeux
19H. Haussler82:34:25+3:08:07Gerolsteiner
20S. Langeveld82:38:21+3:12:03Rabobank
21M. Maaskant82:40:35+3:14:17Slipstream-Chipotle
22A. Gérard82:41:17+3:14:59Française des Jeux
23S. Krauss82:47:59+3:21:41Gerolsteiner