Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Algemeen

Kies ander jaar:
1
2A
2B
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Bonificatie in de etappe:

Etappe van Pavia naar Milaan, 153 km (vlak), op 16 June 1991 (bron) (bron) (bron) (bron)

Overzicht verschillen.

Etappe-uitslag etappe 21
RangRennerPloegTijdVerschil
11371M. CipolliniDel Tongo4:00:48+0:00(2:54:22)
220D. AbduzhaparovCarrera4:00:48+0:00(2:43:22)
34114E. LeoniJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(3:40:50)
46189C. MoredaClas4:00:48+0:00(2:36:37)
54957G. FidanzaGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(2:38:11)
64264S. MartinelloGis Gelati4:00:48+0:00(2:25:38)
75012F. FontanelliItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(2:48:02)
8156S. AllocchioItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(3:37:30)
96845J. SvoradaColnago-Lampre4:00:48+0:00(3:08:27)
105281M. SchalkersTVM4:00:48+0:00(2:20:39)
119702K. WeltzONCE4:00:48+0:00(2:24:43)
121565M. ConsonniZG Mobili-Bottecchia4:00:48+0:00(2:52:16)
133588R. PelliconiAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(2:32:23)
148831S. HodgeONCE4:00:48
156209M. SiemonsTVM4:00:48+0:00(2:28:32)
161201C. ChiappucciCarrera4:00:48
176804G. StrazzerJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(2:52:07)
188540M. KummerGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(1:44:18)
198164F. VonaJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(2:10)
20789P. CasadoZ4:00:48+0:00(1:43:01)
214073V. PoulnikovCarrera4:00:48
223956E. PoliDel Tongo4:00:48+0:00(3:17:49)
232553E. BoyerZ4:00:48
244074M. LelliAriostea4:00:48
251056B. CenghialtaAriostea4:00:48+0:00(1:58:37)
?1217F. ChioccioliDel Tongo4:00:48
?2811G. BugnoGatorade-Chateau d'Ax4:00:48
?4215M. GiovannettiGatorade-Chateau d'Ax4:00:48
?4057M. LejarretaONCE4:00:48
?8662P. DelgadoBanesto4:00:48
?6210L. SierraSelle Italia-Vetta4:00:48
?1091Z. JaskulaDel Tongo4:00:48
?1964J. BernardBanesto4:00:48
?305D. ArnouldCastorama4:00:48+0:00(19:13)
?3814G. FaresinZG Mobili-Bottecchia4:00:48
?4165M. LiettiAriostea4:00:48+0:00(1:19:36)
?2481G. BortolamiColnago-Lampre4:00:48+0:00(0:20)
?3441A. LeanizbarrutiaClas4:00:48+0:00(1:25:49)
?1235E. ChozasONCE4:00:48
?1579R. ContiAriostea4:00:48+0:00(1:07:38)
?544F. EtxabeClas4:00:48+0:00(2:58)
?8411J. DurandCastorama4:00:48+0:00(2:04:21)
?4583N. RodríguezPony Malta-Avianca4:00:48
?8370G. Duclos-LasalleZ4:00:48+0:00(31:51)
?2458F. BordonaliGis Gelati4:00:48+0:00(1:33:39)
?3058A. da SilvaLotus-Festina4:00:48+0:00(1:12:09)
?24304M. SzerszynskiColnago-Lampre4:00:48+0:00(56:27)
?6653E. ZainaCarrera4:00:48+0:00(50:51)
?8673S. Della SantaAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(2:54)
?504J. BagotCastorama4:00:48+0:00(0:58)
?3620R. PensecSeur-Deportes4:00:48+0:00(22:49)
?24460F. GarcíaSeur-Deportes4:00:48+0:00(32:25)
?8135M. VitaliJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(31:40)
?7335R. HarmelingTVM4:00:48+0:00(2:28:29)
?12510J. RouxelCastorama4:00:48+0:00(1:37:51)
?4279JT. MartinezLotus-Festina4:00:48+0:00(1:46)
?2999I. GastonClas4:00:48+0:00(14:58)
?5060F. EspinosaClas4:00:48+0:00(1:42:28)
?320M. ArroyoZ4:00:48+0:00(5:44)
?24450D. Ramírez RodríguezPony Malta-Avianca4:00:48+0:00(1:21:41)
?8582S. HernándezONCE4:00:48+0:00(1:28)
?6839L. SuykerbuykLotus-Festina4:00:48+0:00(1:32:12)
?24307J. ValbuenaLotus-Festina4:00:48+0:00(45:08)
?4284M. MartínezONCE4:00:48+0:00(1:27:40)
?5381F. FuchsBanesto4:00:48+0:00(5:47)
?8552A. KvalsvollZ4:00:48+0:00(2:54)
?9361R. GorospeBanesto4:00:48+0:00(37:16)
?6406M. MoroItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(6:06)
?4286J. MartínezBanesto4:00:48+0:00(2:19:47)
?24358B. PetersenAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(2:21:09)
?4452B. RiisCastorama4:00:48+0:00(50:07)
?24269F. SettembriniItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(2:12:43)
?882F. BaraleAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(2:05:49)
?2635D. BramatiColnago-Lampre4:00:48+0:00(1:51:36)
?32556X. AldanondoONCE4:00:48+0:00(1:34:55)
?3691G. PetitoGis Gelati4:00:48+0:00(1:25:47)
?8209L. DíazONCE4:00:48+0:00(1:06:16)
?3149L. GelfiDel Tongo4:00:48+0:00(1:58:52)
?9360J. GorospeBanesto4:00:48+0:00(1:12:06)
?3934M. PodenzanaItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(1:05:13)
?18656D. CastroAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(2:52:47)
?3440B. LealiGis Gelati4:00:48+0:00(1:26:03)
?24355M. MantovanZG Mobili-Bottecchia4:00:48+0:00(2:09:30)
?2512L. BotteonColnago-Lampre4:00:48+0:00(2:39:48)
?588E. GalleschiGis Gelati4:00:48+0:00(2:27:16)
?459G. CalcaterraGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(2:43:15)
?5162E. SalasAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(1:52:02)
?3518A. GiannelliCarrera4:00:48+0:00(5:29)
?7281R. GonzálezLotus-Festina4:00:48+0:00(1:04:28)
?19574R. GusmeroliGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(4:10)
?3853G. PierdomenicoGis Gelati4:00:48+0:00(32:16)
?8213P. Díaz ZabalaONCE4:00:48+0:00(1:15:21)
?5046F. EscartinClas4:00:48+0:00(1:22:39)
?6979J. UreaSeur-Deportes4:00:48+0:00(1:12:05)
?4097F. LemarchandZ4:00:48+0:00(1:00:39)
?5398G. FurlanAriostea4:00:48+0:00(1:28:37)
?9887D. WyderSelle Italia-Vetta4:00:48+0:00(1:58:26)
?37948R. ParraSelle Italia-Vetta4:00:48+0:00(1:04:07)
?6675S. ZanattaGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(3:31:08)
?7124V. TebaldiGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(52:36)
?5493M. ScireaGatorade-Chateau d'Ax4:00:48+0:00(2:28:37)
?6116M. MolinariAmore et Vita-Fanini4:00:48+0:00(3:12:05)
?301D. ArnaudBanesto4:00:48+0:00(24:49)
?2951A. GarmendiaBanesto4:00:48+0:00(2:02:24)
?3653G. PeriniCarrera4:00:48+0:00(1:57:21)
?2098N. EmondsClas4:00:48+0:00(3:16:32)
?8369J. DuchClas4:00:48+0:00(2:43:55)
?24301S. CortinovisColnago-Lampre4:00:48+0:00(1:52:25)
?24302D. NicolettiColnago-Lampre4:00:48+0:00(2:26:55)
?3898M. PiovaniColnago-Lampre4:00:48+0:00(32:21)
?1084F. CesariniDel Tongo4:00:48+0:00(2:18:58)
?4660F. RoscioliDel Tongo4:00:48+0:00(1:51:53)
?2179W. MagnagoGis Gelati4:00:48+0:00(1:48:21)
?2507D. BottaroGis Gelati4:00:48+0:00(2:45:46)
?24416S. CarcanoItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(50:56)
?6697S. ZaniniItalbonifica-Navigare4:00:48+0:00(2:27:56)
?24286P. BotarelliJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(2:12:11)
?4556E. RocchiJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(2:40:13)
?24417C. BrandiniJolly Componibili-Club 884:00:48+0:00(2:55:48)
?28940A. ZubovLotus-Festina4:00:48+0:00(1:52:40)
?15917M. Sanabria AcevedoPony Malta-Avianca4:00:48+0:00(1:15:52)
?24448D. Cuspoca FonsecaPony Malta-Avianca4:00:48+0:00(43:21)
?5958Á. LozanoPony Malta-Avianca4:00:48+0:00(1:03:18)
?7376R. TolosaPony Malta-Avianca4:00:48+0:00(1:20:41)
?9117V. KlimovSeur-Deportes4:00:48+0:00(29:35)
?712J. CanoSeur-Deportes4:00:48+0:00(2:18:58)
?240E. AnguitaSeur-Deportes4:00:48+0:00(1:29:51)
?3319J. van der PasTVM4:00:48+0:00(3:21:20)
?6457J. MüllerTVM4:00:48+0:00(1:27:38)
?5865P. MeinertTVM4:00:48+0:00(1:55:30)
?5552S. LorenzonZG Mobili-Bottecchia4:00:48+0:00(2:07:58)
?24228D. PeronaZG Mobili-Bottecchia4:00:48+0:00(2:39:42)
?7878F. VanzellaZG Mobili-Bottecchia4:00:48+0:00(2:08:22)
Stand in het algemeen klassement
RangRennerPloegTijdVerschil
11217F. ChioccioliDel Tongo99:35:43
21201C. ChiappucciCarrera99:39:31+3:48
34074M. LelliAriostea99:42:39+6:56
42811G. BugnoGatorade-Chateau d'Ax99:43:32+7:49
54057M. LejarretaONCE99:46:06+10:23
62553E. BoyerZ99:46:52+11:09
76210L. SierraSelle Italia-Vetta99:47:39+11:56
84215M. GiovannettiGatorade-Chateau d'Ax99:48:52+13:09
91091Z. JaskulaDel Tongo99:54:05+18:22
101235E. ChozasONCE99:59:25+23:42
114073V. PoulnikovCarrera100:00:19+24:36
12544F. EtxabeClas100:00:40+24:57
134583N. RodríguezPony Malta-Avianca100:00:40+24:57
141964J. BernardBanesto100:05:15+29:32
158662P. DelgadoBanesto100:05:46+30:03
162481G. BortolamiColnago-Lampre100:10:15+34:32
173814G. FaresinZG Mobili-Bottecchia100:11:27+35:44
188164F. VonaJolly Componibili-Club 88100:15:48+40:05
194279JT. MartinezLotus-Festina100:19:30+43:47
208582S. HernándezONCE100:19:32+43:49
215381F. FuchsBanesto100:32:20+56:37
228673S. Della SantaAmore et Vita-Fanini100:37:55+1:02:12
232999I. GastonClas100:39:58+1:04:15
246406M. MoroItalbonifica-Navigare100:43:17+1:07:34
25320M. ArroyoZ100:43:53+1:08:10
268831S. HodgeONCE100:47:13+1:11:30
273518A. GiannelliCarrera100:49:47+1:14:04
28504J. BagotCastorama100:49:53+1:14:10
29305D. ArnouldCastorama100:53:46+1:18:03
308552A. KvalsvollZ100:54:25+1:18:42
3119574R. GusmeroliGatorade-Chateau d'Ax100:57:56+1:22:13
323620R. PensecSeur-Deportes101:00:14+1:24:31
33301D. ArnaudBanesto101:02:48+1:27:05
349117V. KlimovSeur-Deportes101:07:20+1:31:37
3524460F. GarcíaSeur-Deportes101:07:33+1:31:50
368370G. Duclos-LasalleZ101:09:19+1:33:36
378135M. VitaliJolly Componibili-Club 88101:09:39+1:33:56
383898M. PiovaniColnago-Lampre101:10:20+1:34:37
393853G. PierdomenicoGis Gelati101:10:44+1:35:01
409361R. GorospeBanesto101:11:18+1:35:35
4124307J. ValbuenaLotus-Festina101:12:34+1:36:51
421579R. ContiAriostea101:15:29+1:39:46
434452B. RiisCastorama101:15:29+1:39:46
4424448D. Cuspoca FonsecaPony Malta-Avianca101:21:20+1:45:37
456653E. ZainaCarrera101:23:20+1:47:37
4624416S. CarcanoItalbonifica-Navigare101:28:55+1:53:12
477124V. TebaldiGatorade-Chateau d'Ax101:30:35+1:54:52
4824304M. SzerszynskiColnago-Lampre101:34:26+1:58:43
494097F. LemarchandZ101:38:38+2:02:55
505958Á. LozanoPony Malta-Avianca101:41:17+2:05:34
5137948R. ParraSelle Italia-Vetta101:42:06+2:06:23
523934M. PodenzanaItalbonifica-Navigare101:43:08+2:07:25
5324450D. Ramírez RodríguezPony Malta-Avianca101:43:58+2:08:15
548209L. DíazONCE101:44:03+2:08:20
556979J. UreaSeur-Deportes101:49:52+2:14:09
569360J. GorospeBanesto101:49:54+2:14:11
573058A. da SilvaLotus-Festina101:50:01+2:14:18
588213P. Díaz ZabalaONCE101:53:08+2:17:25
595398G. FurlanAriostea101:53:51+2:18:08
6015917M. Sanabria AcevedoPony Malta-Avianca101:53:51+2:18:08
617281R. GonzálezLotus-Festina101:53:55+2:18:12
624165M. LiettiAriostea101:55:05+2:19:22
635060F. EspinosaClas101:55:32+2:19:49
643441A. LeanizbarrutiaClas101:57:02+2:21:19
657376R. TolosaPony Malta-Avianca101:58:40+2:22:57
666839L. SuykerbuykLotus-Festina101:59:03+2:23:20
675046F. EscartinClas102:00:26+2:24:43
684284M. MartínezONCE102:01:19+2:25:36
693691G. PetitoGis Gelati102:03:47+2:28:04
703440B. LealiGis Gelati102:04:02+2:28:19
716457J. MüllerTVM102:05:37+2:29:54
72240E. AnguitaSeur-Deportes102:07:50+2:32:07
732458F. BordonaliGis Gelati102:11:36+2:35:53
7432556X. AldanondoONCE102:12:54+2:37:11
7512510J. RouxelCastorama102:15:50+2:40:07
76789P. CasadoZ102:18:39+2:42:56
778540M. KummerGatorade-Chateau d'Ax102:21:03+2:45:20
782179W. MagnagoGis Gelati102:26:20+2:50:37
792635D. BramatiColnago-Lampre102:29:35+2:53:52
804660F. RoscioliDel Tongo102:29:52+2:54:09
815162E. SalasAmore et Vita-Fanini102:30:01+2:54:18
8224301S. CortinovisColnago-Lampre102:30:24+2:54:41
8328940A. ZubovLotus-Festina102:30:39+2:54:56
845865P. MeinertTVM102:33:29+2:57:46
853653G. PeriniCarrera102:35:02+2:59:19
863149L. GelfiDel Tongo102:35:03+2:59:20
879887D. WyderSelle Italia-Vetta102:36:25+3:00:42
881056B. CenghialtaAriostea102:36:36+3:00:53
892951A. GarmendiaBanesto102:40:23+3:04:40
908411J. DurandCastorama102:41:00+3:05:17
91882F. BaraleAmore et Vita-Fanini102:43:48+3:08:05
925552S. LorenzonZG Mobili-Bottecchia102:45:57+3:10:14
937878F. VanzellaZG Mobili-Bottecchia102:46:19+3:10:36
9424355M. MantovanZG Mobili-Bottecchia102:47:13+3:11:30
9524269F. SettembriniItalbonifica-Navigare102:49:05+3:13:22
9624286P. BotarelliJolly Componibili-Club 88102:50:10+3:14:27
971084F. CesariniDel Tongo102:56:57+3:21:14
9824358B. PetersenAmore et Vita-Fanini102:57:24+3:21:41
999702K. WeltzONCE103:02:42+3:26:59
100712J. CanoSeur-Deportes103:03:03+3:27:20
1014264S. MartinelloGis Gelati103:03:25+3:27:42
10224302D. NicolettiColnago-Lampre103:04:54+3:29:11
103588E. GalleschiGis Gelati103:05:07+3:29:24
1046697S. ZaniniItalbonifica-Navigare103:05:49+3:30:06
1055493M. ScireaGatorade-Chateau d'Ax103:06:36+3:30:53
1064286J. MartínezBanesto103:06:56+3:31:13
1075281M. SchalkersTVM103:09:45+3:34:02
1083588R. PelliconiAmore et Vita-Fanini103:10:18+3:34:35
1096189C. MoredaClas103:14:28+3:38:45
1104957G. FidanzaGatorade-Chateau d'Ax103:16:06+3:40:23
1116209M. SiemonsTVM103:17:38+3:41:55
1122512L. BotteonColnago-Lampre103:17:41+3:41:58
11324228D. PeronaZG Mobili-Bottecchia103:17:41+3:41:58
1147335R. HarmelingTVM103:18:04+3:42:21
1154556E. RocchiJolly Componibili-Club 88103:18:12+3:42:29
11620D. AbduzhaparovCarrera103:20:51+3:45:08
117459G. CalcaterraGatorade-Chateau d'Ax103:21:02+3:45:19
1188369J. DuchClas103:21:54+3:46:11
1192507D. BottaroGis Gelati103:23:45+3:48:02
1205012F. FontanelliItalbonifica-Navigare103:25:45+3:50:02
1216804G. StrazzerJolly Componibili-Club 88103:29:56+3:54:13
1221565M. ConsonniZG Mobili-Bottecchia103:30:15+3:54:32
12318656D. CastroAmore et Vita-Fanini103:30:46+3:55:03
1241371M. CipolliniDel Tongo103:31:21+3:55:38
12524417C. BrandiniJolly Componibili-Club 88103:33:47+3:58:04
1266845J. SvoradaColnago-Lampre103:45:15+4:09:32
1276116M. MolinariAmore et Vita-Fanini103:50:04+4:14:21
1282098N. EmondsClas103:54:31+4:18:48
1293956E. PoliDel Tongo103:55:48+4:20:05
1303319J. van der PasTVM103:59:19+4:23:36
1316675S. ZanattaGatorade-Chateau d'Ax104:09:07+4:33:24
132156S. AllocchioItalbonifica-Navigare104:15:21+4:39:38
1334114E. LeoniJolly Componibili-Club 88104:18:45+4:43:02
Etappeklassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Carrera12:02:24
2Jolly Componibili-Club 8812:02:24
3Italbonifica-Navigare12:02:24
4Del Tongo12:02:24
5Gatorade-Chateau d'Ax12:02:24
6TVM12:02:24
7ONCE12:02:24
8Z12:02:24
9Ariostea12:02:24
10Clas12:02:24
11Gis Gelati12:02:24
12Colnago-Lampre12:02:24
13ZG Mobili-Bottecchia12:02:24
14Amore et Vita-Fanini12:02:24
15Banesto12:02:24
16Selle Italia-Vetta12:02:24
17Castorama12:02:24
18Pony Malta-Avianca12:02:24
19Lotus-Festina12:02:24
20Seur-Deportes12:02:24
Algemeen klassement ploegen
RangPloegTijdVerschil
1Carrera299:49:51
2ONCE299:51:29+1:38
3Del Tongo300:04:56+15:05
4Gatorade-Chateau d'Ax300:08:27+18:36
5Ariostea300:13:41+23:50
6Banesto300:17:38+27:47
7Clas300:18:47+28:56
8Z300:28:29+38:38
9Pony Malta-Avianca300:58:07+1:08:16
10Selle Italia-Vetta301:03:14+1:13:23
11Lotus-Festina301:07:13+1:17:22
12ZG Mobili-Bottecchia301:17:54+1:28:03
13Castorama301:18:35+1:28:44
14Jolly Componibili-Club 88301:24:55+1:35:04
15Colnago-Lampre301:28:01+1:38:10
16Italbonifica-Navigare301:39:25+1:49:34
17Amore et Vita-Fanini301:46:37+1:56:46
18Seur-Deportes301:48:53+1:59:02
19Gis Gelati301:53:00+2:03:09
20TVM301:53:24+2:03:33