Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2019. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2018. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2020.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
11 May 20191BolognaBologna8TijdritP. Roglič29193SLO
12 May 20192BolognaFucecchio205Half-bergetappeP. Ackermann25114GER
13 May 20193VinciOrbetello220Vlakke etappeF. Gaviria24267COL
14 May 20194OrbetelloFrascati235Vlakke etappeR. Carapaz25349EQU
15 May 20195FrascatiTerracina140Vlakke etappeP. Ackermann25117GER
16 May 20196CassinoSan Giovanni Rotondo238Half-bergetappeF. Masnada25190ITA
17 May 20197VastoL'Aquila185Half-bergetappeP. Bilbao2980ESP
18 May 20198TortoretoPesaro239Half-bergetappeC. Ewan24311AUS
19 May 20199RiccioneSan Marino34TijdritP. Roglič29201SLO
21 May 201910RavennaModena145Vlakke etappeA. Démare27268FRA
22 May 201911CarpiNovi Ligure221Vlakke etappeC. Ewan24315AUS
23 May 201912CuneoPinerolo158Half-bergetappeC. Benedetti31293ITA
24 May 201913PineroloCeresole Reale196BergetappeI. Zakarin29250RUS
25 May 201914Saint-VincentCourmayeur131BergetappeR. Carapaz25360EQU
26 May 201915IvreaComo232Half-bergetappeD. Cataldo3469ITA
28 May 201916LoverePonte di Legno194BergetappeG. Ciccone24159ITA
29 May 201917CommezzaduraAnterselva181Half-bergetappeN. Peters2577FRA
30 May 201918ValdaoraSanta Maria di Sala222Vlakke etappeD. Cima25258ITA
31 May 201919TrevisoSan Martino di Castrozza151BergetappeJ. Chaves29133COL
01 Jun 201920FeltreCroce d'Aune194BergetappeP. Bilbao2995ESP
02 Jun 201921VeronaVerona17TijdritC. Haga30279USA
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandPloegBron
11 May 20191P. Roglič29193SLOP. Roglič29193SLOG. Ciccone24142ITAM. López Moreno2595COL
12 May 20192P. Roglič29194SLOP. Ackermann25114GERG. Ciccone24143ITAM. López Moreno2596COL
13 May 20193P. Roglič29195SLOF. Gaviria24267COLG. Ciccone24144ITAM. López Moreno2597COL
14 May 20194P. Roglič29196SLOP. Ackermann25116GERG. Ciccone24145ITAM. López Moreno2598COL
15 May 20195P. Roglič29197SLOP. Ackermann25117GERG. Ciccone24146ITAM. López Moreno2599COL
16 May 20196V. Conti2646ITAP. Ackermann25118GERG. Ciccone24147ITAG. Carboni23258ITA
17 May 20197V. Conti2647ITAP. Ackermann25119GERG. Ciccone24148ITAG. Carboni23259ITA
18 May 20198V. Conti2648ITAP. Ackermann25120GERG. Ciccone24149ITAG. Carboni23260ITA
19 May 20199V. Conti2649ITAP. Ackermann25121GERG. Ciccone24150ITAN. Peters2567FRA
21 May 201910V. Conti2651ITAP. Ackermann25123GERG. Ciccone24152ITAN. Peters2569FRA
22 May 201911V. Conti2652ITAA. Démare27269FRAG. Ciccone24153ITAN. Peters2570FRA
23 May 201912J. Polanc2716SLOA. Démare27270FRAG. Brambilla31274ITAH. Carthy24318GBR
24 May 201913J. Polanc2717SLOA. Démare27271FRAG. Ciccone24155ITAP. Sivakov21316RUS
25 May 201914R. Carapaz25360EQUA. Démare27272FRAG. Ciccone24156ITAP. Sivakov21317RUS
26 May 201915R. Carapaz25361EQUA. Démare27273FRAG. Ciccone24157ITAP. Sivakov21318RUS
28 May 201916R. Carapaz25363EQUA. Démare27275FRAG. Ciccone24159ITAM. López Moreno25112COL
29 May 201917R. Carapaz25364EQUA. Démare27276FRAG. Ciccone24160ITAM. López Moreno25113COL
30 May 201918R. Carapaz260EQUP. Ackermann25132GERG. Ciccone24161ITAM. López Moreno25114COL
31 May 201919R. Carapaz261EQUP. Ackermann25133GERG. Ciccone24162ITAM. López Moreno25115COL
01 Jun 201920R. Carapaz262EQUP. Ackermann25134GERG. Ciccone24163ITAM. López Moreno25116COL
02 Jun 201921R. Carapaz263EQUP. Ackermann25135GERG. Ciccone24164ITAM. López Moreno25117COL

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementR. Carapaz263
PuntenklassementP. Ackermann25135
BergklassementG. Ciccone24164
JongerenklassementM. López Moreno25117
Deelnemers Giro d'Italia 2019
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Mikel Landa (29199)ITAMovistar4
2Andrey Amador (32306)CRCMovistar39
3Richard António Carapaz (2632)EQUMovistar1
4Héctor Carretero (2434)ESPMovistar88
5Lluis Guillermo Mas (30166)ESPMovistar126
6Antonio Pedrero (27251)ESPMovistar46
7José Joaquin Rojas (33328)ESPMovistar50
8Jasha Sütterlin (26238)GERMovistar120
11Tony Gallopin (3137)FRAAG2R-La MondialeAB16
12François Bidard (27103)FRAAG2R-La Mondiale30
13Nico Denz (25135)GERAG2R-La Mondiale124
14Hubert Dupont (38229)FRAAG2R-La Mondiale47
15Ben Gastauer (31229)LUXAG2R-La Mondiale79
16Nans Peters (25110)FRAAG2R-La Mondiale61
17Larry Warbasse (292)USAAG2R-La Mondiale52
18Alexis Vuillermoz (3129)FRAAG2R-La Mondiale29
21Francesco Gavazzi (34333)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec59
22Manuel Belletti (33259)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec109
23Mattia Cattaneo (28249)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec28
24Miguel Eduardo Flórez (23130)COLAndroni Giocattoli-Sidermec72
25Marco Frapporti (3492)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec81
26Fausto Masnada (25236)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec20
27Matteo Montaguti (35176)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec53
28Andrea Vendrame (24346)ITAAndroni Giocattoli-Sidermec55
31Miguel Ángel López Moreno (25146)COLAstana7
32Peio Bilbao (29125)ESPAstana31
33Manuele Boaro (32111)ITAAstana90
34Dario Cataldo (34105)ITAAstana48
35Jan Hirt (28161)CZEAstana27
36Jon Izagirre (30146)ESPAstana36
37Davide Villella (284)ITAAstana60
38Andrey Zeits (32199)KAZAstana26
41Vincenzo Nibali (34228)ITABahrain-Merida2
42Valerio Agnoli (34175)ITABahrain-Merida93
43Grega Bole (33321)SLOBahrain-Merida110
44Damiano Caruso (31262)ITABahrain-Merida23
45Andrea Garosio (2618)ITABahrain-Merida98
46Kristijan Koren (32218)SLOBahrain-MeridaNP5
47Antonio Nibali (26280)ITABahrain-Merida76
48Domenico Pozzovivo (36213)ITABahrain-Merida19
51Enrico Barbin (29118)ITABardiani-CSFAB14
52Giovanni Carboni (23304)ITABardiani-CSF57
53Luca Covili (22140)ITABardiani-CSF84
54Mirco Maestri (27248)ITABardiani-CSF103
55Umberto Orsini (24207)ITABardiani-CSFNP9
56Lorenzo Rota (2439)ITABardiani-CSF85
57Manuel Senni (27111)ITABardiani-CSF58
58Paolo Simion (26263)ITABardiani-CSF140
61Rafał Majka (29291)POLBora-Hansgrohe6
62Pascal Ackermann (25164)GERBora-Hansgrohe122
63Cesare Benedetti (31332)ITABora-Hansgrohe74
64Davide Formolo (26248)ITABora-Hansgrohe15
65Jay McCarthy (26295)AUSBora-Hansgrohe62
66Pawel Poljanski (2955)POLBora-Hansgrohe89
67Michael Schwarzmann (28175)GERBora-Hansgrohe114
68Rüdiger Selig (30131)GERBora-Hansgrohe127
71Amaro Manuel Antunes (28216)PORCCC54
72Josef Černý (2650)ITACCC115
73Víctor De La Parte (338)ESPCCC21
74Kamil Gradek (28287)POLCCC129
75Jakub Mareczko (2561)ITACCCHD12
76Lukasz Owsian (29126)POLCCC73
77Laurens ten Dam (38229)NEDCCCAB6
78Francisco José Ventoso (3755)ESPCCC87
81Elia Viviani (30143)ITADeceuninck-Quick StepNP12
82Eros Capecchi (3317)ITADeceuninck-Quick Step37
83Mikkel Frølich Honoré (22160)DENDeceuninck-Quick Step101
84Bob Jungels (26281)LUXDeceuninck-Quick Step33
85James Knox (23239)GBRDeceuninck-Quick StepNP13
86Fabio Sabatini (34132)ITADeceuninck-Quick Step92
87Florian Sénéchal (25355)FRADeceuninck-Quick StepAB20
88Pieter Serry (30221)BELDeceuninck-Quick Step38
91Sacha Modolo (3212)ITAEF Education FirstAB7
92Sean Bennett (2391)USAEF Education First106
93Matti Breschel (34303)DENEF Education FirstAB4
94Nathan Brown (27359)USAEF Education First67
95Jonathan Kléver Caicedo (2663)EQUEF Education First108
96Hugh Carthy (24357)GBREF Education First11
97Joe Dombrowski (2850)USAEF Education First12
98Tanel Kangert (32112)ESTEF Education First18
101Arnaud Démare (27309)FRAGroupama-FDJ123
102Jacopo Guarnieri (31321)ITAGroupama-FDJ132
103Ignatas Konovalovas (33204)LITGroupama-FDJAB13
104Olivier Le Gac (25307)FRAGroupama-FDJ112
105Tobias Ludvigsson (28129)SUIGroupama-FDJ82
106Valentin Madouas (22353)FRAGroupama-FDJ13
107Miles Scotson (25163)AUSGroupama-FDJ138
109Ramon Sinkeldam (30141)NEDGroupama-FDJ133
111Davide Cimolai (29321)ITAIsrael Cycling Academy130
112Awet Gebremedhin (27146)ERIIsrael Cycling Academy128
113Guillaume Boivin (3036)CANIsrael Cycling Academy125
114Conor Dunne (27160)IREIsrael Cycling Academy135
115Krists Neilands (24317)LATIsrael Cycling Academy100
116Rubén Plaza (39122)ESPIsrael Cycling Academy71
117Guy Niv (25114)ISRIsrael Cycling Academy113
118Kristian Sbaragli (2953)ITAIsrael Cycling Academy77
121Caleb Ewan (24355)AUSLotto-SoudalNP12
122Victor Campenaerts (27246)BELLotto-Soudal111
123Jasper De Buyst (25218)BELLotto-SoudalAB15
124Thomas De Gendt (32237)BELLotto-Soudal51
125Adam Hansen (3850)AUSLotto-Soudal68
126Roger Kluge (33145)GERLotto-SoudalNP13
127Jelle Vanendert (34131)BELLotto-SoudalAB5
128Tosh Van der Sande (28215)BELLotto-Soudal64
131Simon Yates (26327)GBRMitchelton-Scott8
132Jack Bauer (3484)NZLMitchelton-Scott95
133Brent Bookwalter (35135)USAMitchelton-ScottNP16
134Johan Esteban Chaves (29164)COLMitchelton-Scott40
135Luke Durbridge (2883)AUSMitchelton-Scott78
136Lucas Hamilton (23139)AUSMitchelton-Scott25
137Christopher Juul Jensen (31360)DENMitchelton-Scott70
138Mikel Nieve (3535)ESPMitchelton-Scott17
141Marco Canola (30186)ITANippo-Vini Fantini-Faizanè107
142Damiano Cima (25290)ITANippo-Vini Fantini-Faizanè137
143Nicola Bagioli (24132)ITANippo-Vini Fantini-FaizanèAB16
144Juan José Lobato (30183)ESPNippo-Vini Fantini-Faizanè134
145Giovanni Lonardi (22233)ITANippo-Vini Fantini-FaizanèAB13
146Hiroki Nishimura (24254)JAPNippo-Vini Fantini-FaizanèHD1
147Sho Hatsuyama (30317)JAPNippo-Vini Fantini-Faizanè142
148Ivan Santaromita (3561)ITANippo-Vini Fantini-Faizanè102
151Ben Alexander O'Connor (23218)AUSTeam Dimension Data32
152Scott Davies (23330)GBRTeam Dimension Data118
153Enrico Gasparotto (37100)ITATeam Dimension Data69
154Amanuel Ghebreigzabhier (24318)ERITeam Dimension Data45
155Ryan Gibbons (24322)SAFTeam Dimension Data91
156Giacomo Nizzolo (30151)ITATeam Dimension DataNP13
157Mark Renshaw (36252)AUSTeam Dimension DataAB13
158Danilo Wyss (33308)SUITeam Dimension Data83
161Pavel Sivakov (21354)RUSTeam Ineos9
162Eddie Dunbar (22294)IRETeam Ineos22
163Tao Geoghegan (2493)GBRTeam IneosAB13
164Sebastián Henao Gómez (25329)COLTeam Ineos24
165Christian Knees (38117)GERTeam Ineos96
166Jhonatan Manuel Narváez (22118)EQUTeam Ineos80
167Salvatore Puccio (29303)ITATeam Ineos86
168Iván Ramiro Sosa (21242)COLTeam Ineos44
171Primož Roglič (29244)SLOJumbo-Visma3
172Koen Bouwman (25210)NEDJumbo-Visma41
173Laurens De Plus (23300)BELJumbo-VismaAB7
174Sepp Kuss (24291)USAJumbo-Visma56
175Tom Leezer (33186)NEDJumbo-Visma119
176Paul Martens (35248)GERJumbo-Visma75
177Antwan Tolhoek (2562)NEDJumbo-Visma65
178Jos van Emden (34132)NEDJumbo-Visma104
181Ilnur Zakarin (29288)RUSKatusha-Alpecin10
182Enrico Battaglin (29225)ITAKatusha-Alpecin66
183Jenthe Biermans (23244)BELKatusha-Alpecin117
184Marco Haller (2891)AUTKatusha-Alpecin116
185Reto Hollenstein (33312)SUIKatusha-Alpecin94
186Vyatcheslav Kuznetsov (306)RUSKatusha-AlpecinAB17
187Daniel Navarro (35358)ESPKatusha-AlpecinAB4
188Dmitriy Strakhov (2445)RUSKatusha-Alpecin121
191Tom Dumoulin (28232)NEDTeam SunwebAB5
192Jan Bakelants (33136)BELTeam Sunweb43
193Chad Haga (30308)USATeam Sunweb105
194Chris Hamilton (2444)AUSTeam Sunweb34
195Jai Hindley (2356)AUSTeam Sunweb35
196Sam Oomen (23320)NEDTeam SunwebAB14
197Robert Power (2451)AUSTeam SunwebAB6
198Louis Vervaeke (25267)BELTeam SunwebAB13
201Bauke Mollema (32217)NEDTrek-Segafredo5
202Gianluca Brambilla (31313)ITATrek-Segafredo49
203Giulio Ciccone (24193)ITATrek-Segafredo16
204William Clarke (3480)AUSTrek-Segafredo141
205Nicola Conci (22176)ITATrek-Segafredo63
206Michael Gogl (25238)AUTTrek-Segafredo97
207Markel Irizar (39146)ESPTrek-Segafredo136
208Matteo Moschetti (22320)ITATrek-SegafredoNP11
211Fernando Gaviria (24316)COLUAE Team EmiratesAB7
212Tom Bohli (25164)SUIUAE Team Emirates139
213Simone Consonni (24302)ITAUAE Team Emirates131
214Valerio Conti (2692)ITAUAE Team EmiratesNP18
215Marco Marcato (35140)ITAUAE Team Emirates99
216Juan Sebastián Molano (24239)COLUAE Team EmiratesNP4
217Jan Polanc (2755)SLOUAE Team Emirates14
218Diego Ulissi (29350)ITAUAE Team Emirates42