Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2017. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2016. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2018.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
05 May 20171AlgheroOlbia206Vlakke etappeL. Pöstlberger25115AUT
06 May 20172OlbiaTortolì221Half-bergetappeA. Greipel34294GER
07 May 20173TortolìCagliari148Vlakke etappeF. Gaviria22261COL
09 May 20174CefaluEtna181BergetappeJ. Polanc252SLO
10 May 20175PedaraMessina159Vlakke etappeF. Gaviria22264COL
11 May 20176Reggio CalabriaTerme Luigiane217Half-bergetappeS. Dillier26281SUI
12 May 20177CastrovillariAlberobello224Vlakke etappeC. Ewan22305AUS
13 May 20178MolfettaPeschici189Half-bergetappeG. Izagirre29218ESP
14 May 20179Montenero di BisacciaBlockhaus149Half-bergetappeN. Quintana2799COL
16 May 201710FolignoMontefalco39TijdritT. Dumoulin26186NED
17 May 201711FlorenceBagno di Romagna161Half-bergetappeO. Fraile26304ESP
18 May 201712ForliReggio Emilia229Vlakke etappeF. Gaviria22272COL
19 May 201713Reggio EmiliaTortona167Vlakke etappeF. Gaviria22273COL
20 May 201714CastellaniaSantuario di Oropa131Half-bergetappeT. Dumoulin26190NED
21 May 201715ValdengoBergamo199Half-bergetappeB. Jungels24241LUX
23 May 201716RovettaBormio222BergetappeV. Nibali32190ITA
24 May 201717TiranoCanazei219Half-bergetappeP. Rolland30226FRA
25 May 201718MoenaOrtisei137BergetappeT. Van Garderen28286USA
26 May 201719InnichenPiancavallo191BergetappeM. Landa27164ITA
27 May 201720PordenoneAsiago190BergetappeT. Pinot26363FRA
28 May 201721MonzaMilaan29TijdritJ. van Emden3299NED
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
05 May 20171L. Pöstlberger25115AUTL. Pöstlberger25115AUTC. Benedetti29275ITAL. Pöstlberger25115AUT
06 May 20172A. Greipel34294GERA. Greipel34294GERD. Teklehaimanot28177ERIL. Pöstlberger25116AUT
07 May 20173F. Gaviria22261COLA. Greipel34295GERD. Teklehaimanot28178ERIF. Gaviria22261COL
09 May 20174B. Jungels24229LUXA. Greipel34297GERJ. Polanc252SLOB. Jungels24229LUX
10 May 20175B. Jungels24230LUXF. Gaviria22264COLJ. Polanc253SLOB. Jungels24230LUX
11 May 20176B. Jungels24231LUXF. Gaviria22265COLJ. Polanc254SLOB. Jungels24231LUX
12 May 20177B. Jungels24232LUXF. Gaviria22266COLJ. Polanc255SLOB. Jungels24232LUX
13 May 20178B. Jungels24233LUXF. Gaviria22267COLJ. Polanc256SLOB. Jungels24233LUX
14 May 20179N. Quintana2799COLF. Gaviria22268COLJ. Polanc257SLOD. Formolo24201ITA
16 May 201710T. Dumoulin26186NEDF. Gaviria22270COLJ. Polanc259SLOB. Jungels24236LUX
17 May 201711T. Dumoulin26187NEDF. Gaviria22271COLJ. Polanc2510SLOB. Jungels24237LUX
18 May 201712T. Dumoulin26188NEDF. Gaviria22272COLO. Fraile26305ESPB. Jungels24238LUX
19 May 201713T. Dumoulin26189NEDF. Gaviria22273COLO. Fraile26306ESPB. Jungels24239LUX
20 May 201714T. Dumoulin26190NEDF. Gaviria22274COLT. Dumoulin26190NEDB. Jungels24240LUX
21 May 201715T. Dumoulin26191NEDF. Gaviria22275COLT. Dumoulin26191NEDB. Jungels24241LUX
23 May 201716T. Dumoulin26193NEDF. Gaviria22277COLM. Landa27161ITAB. Jungels24243LUX
24 May 201717T. Dumoulin26194NEDF. Gaviria22278COLM. Landa27162ITAB. Jungels24244LUX
25 May 201718T. Dumoulin26195NEDF. Gaviria22279COLM. Landa27163ITAA. Yates24291GBR
26 May 201719N. Quintana27111COLF. Gaviria22280COLM. Landa27164ITAA. Yates24292GBR
27 May 201720N. Quintana27112COLF. Gaviria22281COLM. Landa27165ITAA. Yates24293GBR
28 May 201721T. Dumoulin26198NEDF. Gaviria22282COLM. Landa27166ITAB. Jungels24248LUX

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementT. Dumoulin26198
PuntenklassementF. Gaviria22282
BergklassementM. Landa27166
JongerenklassementB. Jungels24248
Deelnemers Giro d'Italia 2017
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Vincenzo Nibali (32229)ITABahrein-Merida3
2Valerio Agnoli (32176)ITABahrein-Merida110
3Manuele Boaro (30111)ITABahrein-Merida74
4Enrico Gasparotto (35101)ITABahrein-Merida76
5Javier Moreno (32348)ESPBahrein-MeridaDSQ4
6Franco Pellizotti (39167)ITABahrein-Merida21
7Luka Pibernik (23251)SLOBahrein-Merida100
8Kanstantsin Sivtsov (34326)BLRBahrein-Merida35
9Giovanni Visconti (34169)ITABahrein-MeridaAB20
11Domenico Pozzovivo (34213)ITAAG2R-La Mondiale6
12Julien Bérard (29339)FRAAG2R-La Mondiale131
13François Bidard (25103)FRAAG2R-La Mondiale39
14Clément Chevrier (251)FRAAG2R-La Mondiale81
15Hubert Dupont (36230)FRAAG2R-La Mondiale19
16Ben Gastauer (29229)LUXAG2R-La Mondiale29
17Alexandre Geniez (2975)FRAAG2R-La MondialeAB4
18Quentin Jauregui (2370)FRAAG2R-La Mondiale90
19Matteo Montaguti (33176)ITAAG2R-La Mondiale51
21Michele Scarponi (37279)ITAAstanaNP
22Dario Cataldo (32106)ITAAstana14
23Peio Bilbao (27126)ESPAstana66
24Zhandos Bizhigitov (2621)KAZAstana160
25Jesper Hansen (26251)DENAstana32
26Tanel Kangert (30112)ESTAstanaAB15
27Luis Leon Sánchez (33219)ESPAstana43
28Paolo Tiralongo (39358)ITAAstana83
29Andrey Zeits (30199)KAZAstana63
31Stefano Pirazzi (30112)ITABardiani-CSFNP
32Vincenzo Albanese (20231)ITABardiani-CSFNP16
33Simone Andreetta (23305)ITABardiani-CSF156
34Enrico Barbin (27119)ITABardiani-CSF124
35Nicola Boem (27277)ITABardiani-CSF152
36Giulio Ciccone (22193)ITABardiani-CSF95
37Mirco Maestri (25248)ITABardiani-CSF143
38Lorenzo Rota (2239)ITABardiani-CSF151
39Nicola Ruffoni (26199)ITABardiani-CSFNP
41Tejay Van Garderen (28323)USABMC Racing Team20
42Rohan Dennis (2734)AUSBMC Racing TeamAB4
43Silvan Dillier (26332)SUIBMC Racing Team67
44Ben Hermans (3123)BELBMC Racing TeamAB16
45Manuel Quinziato (37244)ITABMC Racing Team133
46Joey Rosskopf (27299)USABMC Racing Team70
47Manuel Senni (25111)ITABMC Racing Team79
48Dylan Teuns (25121)BELBMC Racing Team75
49Francisco José Ventoso (3556)ESPBMC Racing Team94
51Jan Bárta (32206)CZEBora-Hansgrohe127
52Cesare Benedetti (29332)ITABora-Hansgrohe115
53Sam Bennett (26258)IREBora-Hansgrohe158
54Patrick Konrad (25261)AUTBora-Hansgrohe16
55José João Mendes (3268)PORBora-Hansgrohe48
56Gregor Mühlberger (2388)AUTBora-Hansgrohe41
57Matteo Pelucchi (28161)ITABora-HansgroheHD10
58Lukas Pöstlberger (25172)AUTBora-Hansgrohe114
59Rüdiger Selig (28132)GERBora-HansgroheAB15
61Pierre Rolland (30264)FRACannondale-Drapac22
62Hugh Carthy (22357)GBRCannondale-Drapac92
63Joe Dombrowski (2650)USACannondale-Drapac69
64Davide Formolo (24249)ITACannondale-Drapac10
65Alex Howes (29181)USACannondale-Drapac136
66Kristijan Koren (30218)SLOCannondale-Drapac128
67Tom-Jelte Slagter (280)NEDCannondale-Drapac77
68Davide Villella (264)ITACannondale-Drapac72
69Michael Woods (30262)CANCannondale-Drapac38
71Jan Hirt (26161)CZECCC-Sprandi-Polkowice12
72Marcin Białobłocki (33302)POLCCC-Sprandi-Polkowice159
73Felix Großschartner (23190)AUTCCC-Sprandi-Polkowice78
74Lukasz Owsian (27127)POLCCC-Sprandi-Polkowice88
75Maciej Paterski (30292)POLCCC-Sprandi-Polkowice137
76Simone Ponzi (30165)ITACCC-Sprandi-Polkowice126
77Branislau Samoilau (3237)BELCCC-Sprandi-Polkowice112
78Michal Schlegel (2231)CZECCC-Sprandi-Polkowice45
79Jan Tratnik (27128)SLOCCC-Sprandi-Polkowice106
81Thibaut Pinot (2733)FRAFDJ4
82William Bonnet (356)FRAFDJNP16
83Mathieu Ladagnous (32201)FRAFDJ97
84Tobias Ludvigsson (26129)SUIFDJ85
85Rudy Molard (27287)FRAFDJ44
86Steve Morabito (34152)SUIFDJ53
87Sébastien Reichenbach (2834)SUIFDJ15
88Jérémy Roy (349)FRAFDJ73
89Benoît Vaugrenard (35177)FRAFDJ103
91Sergey Firsanov (34363)RUSGazprom-RusVelo96
92Pavel Brutt (35153)RUSGazprom-RusVelo134
93Alexander Foliforov (25114)RUSGazprom-RusVelo40
94Dimitry Kozonchuk (3386)RUSGazprom-RusVelo145
95Sergey Lagutin (36168)UZBGazprom-RusVelo157
96Ivan Rovny (29274)RUSGazprom-RusVelo119
97Ivan Savitskiy (25116)RUSGazprom-RusVeloAB15
98Evgeny Shalunov (25174)RUSGazprom-RusVelo123
99Alexey Tsatevitch (27361)RUSGazprom-RusVelo121
100André Greipel (34350)GERLotto-SoudalNP14
101Lars Ytting Bak (37166)DENLotto-Soudal118
102Sean De Bie (25271)BELLotto-SoudalAB16
103Jasper De Buyst (23219)BELLotto-SoudalAB18
104Bart De Clercq (30309)BELLotto-SoudalAB15
105Adam Hansen (3651)AUSLotto-Soudal93
106Moreno Hofland (25304)NEDLotto-Soudal139
107Tomasz Marczyński (33116)POLLotto-Soudal47
109Maxime Monfort (34168)BELLotto-Soudal13
111Nairo Alexander Quintana (27147)COLMovistar2
112Andrey Amador (30306)CRCMovistar18
113Winner Andrew Anacona (28324)COLMovistar25
114Daniele Bennati (36280)ITAMovistarAB16
115Víctor De La Parte (319)ESPMovistar56
116José Herrada (31273)ESPMovistar61
117Gorka Izagirre (29267)ESPMovistar28
118José Joaquin Rojas (31329)ESPMovistar50
119Rory Sutherland (35143)AUSMovistar108
121Adam Yates (24328)GBROrica-Scott9
122Alexander Edmondson (23191)AUSOrica-ScottNP16
123Caleb Ewan (22355)AUSOrica-ScottAB15
124Michael Hepburn (25318)AUSOrica-Scott122
125Christopher Juul Jensen (29360)DENOrica-Scott109
126Luka Mezgec (293)SLOOrica-Scott107
127Rubén Plaza (37122)ESPOrica-Scott30
128Svein Tuft (4053)CANOrica-Scott142
129Carlos Verona (25239)ESPOrica-Scott57
131Bob Jungels (24282)LUXQuick Step8
132Eros Capecchi (3118)ITAQuick Step58
133Laurens De Plus (21300)BELQuick Step24
134Dries Devenyns (33344)BELQuick Step89
135Fernando Gaviria (22316)COLQuick Step129
136Iljo Keisse (34192)BELQuick Step144
137Davide Martinelli (2431)ITAQuick Step153
138Maximiliano Ariel Richeze (34116)ARGQuick Step148
139Pieter Serry (28222)BELQuick Step105
141Nathan Haas (28111)AUSTeam Dimension DataAB11
142Igor Antón (34121)ESPTeam Dimension Data62
143Natnael Teweldemedhin Berhane (26177)ERITeam Dimension Data59
144Omar Fraile (26349)ESPTeam Dimension Data65
145Ryan Gibbons (22322)SAFTeam Dimension DataNP16
146Jacques Janse Van Rensburg (29298)SAFTeam Dimension Data36
147Kristian Sbaragli (2754)ITATeam Dimension Data101
148Daniel Teklehaimanot (28233)ERITeam Dimension Data111
149Johan Van Zyl (26149)SAFTeam Dimension Data149
151Ilnur Zakarin (27289)RUSKatusha-Alpecin5
152Maxim Belkov (32173)RUSKatusha-Alpecin125
153José Isidro Maciel Gonçalves (28138)PORKatusha-Alpecin60
154Robert Kišerlovski (30326)CROKatusha-Alpecin31
155Pavel Kochetkov (31116)RUSKatusha-AlpecinAB4
156Vyatcheslav Kuznetsov (287)RUSKatusha-Alpecin132
157Alberto Losada (35123)ESPKatusha-Alpecin147
158Matvey Mamykin (22243)RUSKatusha-Alpecin87
159Ángel Vicioso (4079)ESPKatusha-AlpecinNP21
161Steven Kruijswijk (3024)NEDLottoNL-JumboNP20
162Enrico Battaglin (27226)ITALottoNL-Jumbo64
163Victor Campenaerts (25246)BELLottoNL-JumboAB16
164Twan Castelijns (28159)NEDLottoNL-Jumbo130
165Stef Clement (34280)NEDLottoNL-Jumbo23
166Martijn Keizer (2997)NEDLottoNL-Jumbo116
167Bram Tankink (38210)NEDLottoNL-JumboAB19
168Jurgen Van Den Broeck (34150)BELLottoNL-Jumbo91
169Jos van Emden (32133)NEDLottoNL-Jumbo117
171Mikel Landa (27200)ITATeam Sky17
172Philip Deignan (33297)IRETeam Sky37
173Kenny Elissonde (25344)FRATeam SkyAB16
174Michał Gołaś (3362)POLTeam Sky141
175Sebastián Henao Gómez (23330)COLTeam Sky33
176Vasil Kiryienka (363)BLRTeam Sky102
177Salvatore Puccio (27304)ITATeam Sky86
178Diego Rosa (2896)ITATeam Sky55
179Geraint Thomas (3137)GBRTeam SkyNP13
181Tom Dumoulin (26232)NEDTeam Sunweb1
182Phil Bauhaus (22358)GERTeam SunwebAB17
183Simon Geschke (31110)GERTeam Sunweb54
184Chad Haga (28309)USATeam Sunweb82
185Wilco Kelderman (2698)NEDTeam SunwebAB9
186Sindre Skjøstad Lunke (2475)NORTeam Sunweb120
187Georg Preidler (2714)AUTTeam Sunweb71
188Tom Stamsnijder (3247)NEDTeam Sunweb154
189Laurens ten Dam (36230)NEDTeam Sunweb34
191Bauke Mollema (30217)NEDTrek-Segafredo7
192Eugenio Alafaci (26326)ITATrek-Segafredo146
193Julien Bernard (25105)FRATrek-Segafredo42
194Laurent Didier (32347)LUXTrek-SegafredoAB11
195Jesús Alberto Hernández (35276)ESPTrek-Segafredo49
196Giacomo Nizzolo (28152)ITATrek-SegafredoNP11
197Mads Pedersen (21195)DENTrek-Segafredo138
198Peter Stetina (29327)USATrek-Segafredo46
199Jasper Stuyven (2574)BELTrek-Segafredo98
201Rui Alberto Costa (30269)PORUAE Team Emirates27
202Valerio Conti (2493)ITAUAE Team Emirates68
203Roberto Ferrari (34114)ITAUAE Team Emirates150
204Marco Marcato (33140)ITAUAE Team Emirates113
205Sacha Modolo (3012)ITAUAE Team EmiratesAB17
206Matej Mohorič (22255)SLOUAE Team Emirates135
207Edward Ravasi (2326)ITAUAE Team Emirates80
208Simone Petilli (2458)ITAUAE Team Emirates26
209Jan Polanc (2555)SLOUAE Team Emirates11
211Filippo Pozzato (35294)ITAWilier Triestina-Selle Italia104
212Julen Amezqueta (23323)ESPWilier Triestina-Selle Italia99
213Matteo Busato (29193)ITAWilier Triestina-Selle Italia84
214Giuseppe Fonzi (25333)ITAWilier Triestina-Selle Italia161
215Ilia Koshevoy (26103)BLRWilier Triestina-Selle Italia155
216Jakub Mareczko (2362)ITAWilier Triestina-Selle ItaliaNP14
217Daniel Felipe Martínez (2166)COLWilier Triestina-Selle ItaliaNP17
218Cristián Rodríguez (22120)ESPWilier Triestina-Selle Italia52
219Eugert Zhupa (2788)ALBWilier Triestina-Selle Italia140