Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2014. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2013. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2015.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
09 May 20141BelfastBelfast21TTTOrica-GreenEDGE
10 May 20142BelfastBelfast219Vlakke etappeM. Kittel25363GER
11 May 20143ArmaghDublin187Vlakke etappeM. Kittel25364GER
13 May 20144GiovinazzoBari112Vlakke etappeN. Bouhanni23292FRA
14 May 20145TarantoViggiano203Half-bergetappeD. Ulissi24303ITA
15 May 20146SassanoMontecassino257Half-bergetappeM. Matthews23231AUS
16 May 20147FrosinoneFoligno211Vlakke etappeN. Bouhanni23295FRA
17 May 20148FolignoMontecopiolo179BergetappeD. Ulissi24306ITA
18 May 20149LugoSestola172Half-bergetappeP. Weening3342NED
20 May 201410ModenaSalsomaggiore173Vlakke etappeN. Bouhanni23299FRA
21 May 201411CollecchioSavona249Half-bergetappeM. Rogers34152AUS
22 May 201412BarbarescoBarolo41TijdritR. Urán27116COL
23 May 201413FossanoRivarolo Canavese157Vlakke etappeM. Canola25147ITA
24 May 201414AglieOropa164BergetappeE. Battaglin24188ITA
25 May 201415ValdengoPlan di Montecampione225BergetappeF. Aru23326ITA
27 May 201416Ponte di LegnoVal Martello139BergetappeN. Quintana24112COL
28 May 201417SarnonicoVittorio Veneto208Vlakke etappeS. Pirazzi2778ITA
29 May 201418BellunoBorgo Valsugana171BergetappeJ. Arredondo25302COL
30 May 201419Bassano del GrappaMonte Grappa26TijdritN. Quintana24115COL
31 May 201420ManiagoMonte Zoncolan167BergetappeM. Rogers34162AUS
01 Jun 201421Gemona del FriuliTrieste172Vlakke etappeL. Mezgec25338SLO
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
09 May 20141S. Tuft36365CANN/AN/AL. Durbridge2330AUS
10 May 20142M. Matthews23226AUSM. Kittel25363GERM. Tjallingii36186NEDM. Matthews23226AUS
11 May 20143M. Matthews23227AUSM. Kittel25364GERM. Tjallingii36187NEDM. Matthews23227AUS
13 May 20144M. Matthews23229AUSN. Bouhanni23292FRAM. Tjallingii36189NEDM. Matthews23229AUS
14 May 20145M. Matthews23230AUSE. Viviani2595ITAM. Tjallingii36190NEDM. Matthews23230AUS
15 May 20146M. Matthews23231AUSE. Viviani2596ITAM. Matthews23231AUSM. Matthews23231AUS
16 May 20147M. Matthews23232AUSN. Bouhanni23295FRAM. Matthews23232AUSM. Matthews23232AUS
17 May 20148C. Evans3791AUSN. Bouhanni23296FRAJ. Arredondo25290COLR. Majka24247POL
18 May 20149C. Evans3792AUSN. Bouhanni23297FRAJ. Arredondo25291COLR. Majka24248POL
20 May 201410C. Evans3794AUSN. Bouhanni23299FRAJ. Arredondo25293COLR. Majka24250POL
21 May 201411C. Evans3795AUSN. Bouhanni23300FRAJ. Arredondo25294COLR. Majka24251POL
22 May 201412R. Urán27116COLN. Bouhanni23301FRAJ. Arredondo25295COLR. Majka24252POL
23 May 201413R. Urán27117COLN. Bouhanni23302FRAJ. Arredondo25296COLR. Majka24253POL
24 May 201414R. Urán27118COLN. Bouhanni23303FRAJ. Arredondo25297COLR. Majka24254POL
25 May 201415R. Urán27119COLN. Bouhanni23304FRAJ. Arredondo25298COLR. Majka24255POL
27 May 201416N. Quintana24112COLN. Bouhanni23306FRAJ. Arredondo25300COLN. Quintana24112COL
28 May 201417N. Quintana24113COLN. Bouhanni23307FRAJ. Arredondo25301COLN. Quintana24113COL
29 May 201418N. Quintana24114COLN. Bouhanni23308FRAJ. Arredondo25302COLN. Quintana24114COL
30 May 201419N. Quintana24115COLN. Bouhanni23309FRAJ. Arredondo25303COLN. Quintana24115COL
31 May 201420N. Quintana24116COLN. Bouhanni23310FRAJ. Arredondo25304COLN. Quintana24116COL
01 Jun 201421N. Quintana24117COLN. Bouhanni23311FRAJ. Arredondo25305COLN. Quintana24117COL

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementN. Quintana24117
PuntenklassementN. Bouhanni23311
BergklassementJ. Arredondo25305
JongerenklassementN. Quintana24117
Deelnemers Giro d'Italia 2014
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Michele Scarponi (34279)ITAAstanaAB16
2Valerio Agnoli (29175)ITAAstana71
3Fabio Aru (23363)ITAAstana3
4Janez Brajkovič (30195)SLOAstanaAB6
5Enrico Gasparotto (32101)ITAAstana97
6Borut Božič (33326)SLOAstana124
7Mikel Landa (24200)ITAAstana34
8Paolo Tiralongo (36358)ITAAstana45
9Andrey Zeits (27199)KAZAstana102
11Domenico Pozzovivo (31213)ITAAG2R-La Mondiale5
12Davide Appollonio (2528)ITAAG2R-La MondialeHD11
13Julien Bérard (26339)FRAAG2R-La Mondiale70
14Maxime Bouet (27240)FRAAG2R-La Mondiale38
15Axel Domont (23328)FRAAG2R-La Mondiale58
16Hubert Dupont (33229)FRAAG2R-La Mondiale16
17Patrick Gretsch (2775)GERAG2R-La Mondiale95
18Matteo Montaguti (30176)ITAAG2R-La Mondiale44
19Alexis Vuillermoz (2629)FRAAG2R-La Mondiale11
21Franco Pellizotti (36167)ITAAndroni Giocattoli-Venezuela12
22Manuel Belletti (28260)ITAAndroni Giocattoli-VenezuelaNP14
23Marco Frapporti (2992)ITAAndroni Giocattoli-Venezuela108
24Yonder Eduardo Godoy (2172)VENAndroni Giocattoli-Venezuela76
25Johnny Hoogerland (3149)NEDAndroni Giocattoli-Venezuela105
26Marco Bandiera (3018)ITAAndroni Giocattoli-Venezuela142
27Jackson Jesus Rodríguez (29125)VENAndroni Giocattoli-Venezuela86
28Diego Rosa (2595)ITAAndroni Giocattoli-VenezuelaAB18
29Emanuele Sella (33172)ITAAndroni Giocattoli-Venezuela63
31Stefano Pirazzi (27112)ITABardiani-CSF85
32Enrico Battaglin (24226)ITABardiani-CSF52
33Nicola Boem (24277)ITABardiani-CSF128
34Francesco Manuel Bongiorno (23303)ITABardiani-CSF59
35Marco Canola (25186)ITABardiani-CSF122
36Sonny Colbrelli (2445)ITABardiani-CSF94
37Enrico Barbin (24119)ITABardiani-CSF119
38Nicola Ruffoni (23199)ITABardiani-CSFHD11
39Edoardo Zardini (24241)ITABardiani-CSF53
41Wilco Kelderman (2398)NEDBelkin7
42Jetse Bol (24296)NEDBelkin156
43Rick Flens (3181)NEDBelkin132
44Marc Goos (23213)NEDBelkin35
45Martijn Keizer (2697)NEDBelkin67
46Steven Kruijswijk (2724)NEDBelkinAB9
47David Tanner (29273)AUSBelkin130
48Maarten Tjallingii (36238)NEDBelkin92
49Jos van Emden (29132)NEDBelkin107
51Cadel Evans (37136)AUSBMC Racing Team8
52Brent Bookwalter (30135)USABMC Racing Team68
53Yannick Eijssen (254)BELBMC Racing TeamAB10
54Ben Hermans (2823)BELBMC Racing Team72
55Steve Morabito (31152)SUIBMC Racing Team25
56Daniel Oss (27169)ITABMC Racing Team103
57Manuel Quinziato (34244)ITABMC Racing Team112
58Samuel Sánchez (36146)ESPBMC Racing Team24
59Danilo Wyss (28309)SUIBMC Racing Team84
61Ivan Basso (36217)ITACannondale15
62Oscar Gatto (29180)ITACannondale116
63Michel Koch (22259)GERCannondale152
64Paolo Longo (33202)ITACannondale99
65Alan Marangoni (29349)ITACannondale137
66Moreno Moser (23188)ITACannondale120
67Daniele Ratto (24269)ITACannondale126
68Davide Villella (234)ITACannondaleAB6
69Elia Viviani (25143)ITACannondale145
71Fabio Andrés Duarte (2820)COLColombia28
72Rodolfo Andrés Torres Agudelo (27102)COLColombia81
73Edwin Alcibiades Ávila (24222)COLColombiaHD9
74Robinson Eduardo Chalapud (30114)COLColombia75
75Leonardo Duque (3481)COLColombia78
76Jarlinson Pantano (25223)COLColombia32
77Carlos Julian Quintero Norena (28118)COLColombia117
78Jeffry Johan Romero (24270)COLColombia149
79Miguel Ángel Rubiano Chavez (29270)COLColombia101
81Nacer Bouhanni (23341)FRAFDJ.fr140
82Sébastien Chavanel (33101)FRAFDJ.fr150
83Arnaud Courteille (25109)FRAFDJ.frAB16
84Murilo Antonio Fischer (3515)BRAFDJ.fr135
85Alexandre Geniez (2675)FRAFDJ.fr13
86Johan Le Bon (23271)FRAFDJ.fr89
87Francis Mourey (33204)FRAFDJ.fr33
88Laurent Pichon (27347)FRAFDJ.fr129
89Jussi Veikkanen (3393)FINFDJ.fr109
91Ryder Hesjedal (33203)CANGarmin-Sharp9
92André Fernando Cardoso (29300)PORGarmin-Sharp20
93Thomas Dekker (29297)NEDGarmin-SharpAB16
94Tyler Farrar (3028)USAGarmin-Sharp147
95Koldo Fernandez (32291)ESPGarmin-SharpHD1
96Nathan Haas (25110)AUSGarmin-Sharp104
97Daniel Martin (27315)IREGarmin-SharpAB1
98Dylan van Baarle (2240)NEDGarmin-SharpNP15
99Fabian Wegmann (3410)GERGarmin-SharpAB11
100Damiano Cunego (32285)ITALampre-Merida19
101Winner Andrew Anacona (25323)COLLampre-Merida62
102Matteo Bono (30232)ITALampre-Merida77
103Mattia Cattaneo (23249)ITALampre-Merida64
104Roberto Ferrari (31114)ITALampre-Merida144
105Manuele Mori (33325)ITALampre-Merida118
106Przemysław Niemiec (3480)POLLampre-Merida49
107Jan Polanc (2255)SLOLampre-Merida42
109Diego Ulissi (24351)ITALampre-MeridaNP18
111Maxime Monfort (31168)BELLotto-Belisol14
112Lars Ytting Bak (34166)DENLotto-Belisol56
113Kenny Dehaes (29232)BELLotto-BelisolHD19
114Gert Dockx (25361)BELLotto-Belisol115
115Adam Hansen (3350)AUSLotto-Belisol73
116Sander Armée (28203)BELLotto-Belisol47
117Tosh Van der Sande (23215)BELLotto-Belisol93
118Tim Wellens (2352)BELLotto-Belisol54
119Dennis Vanendert (263)BELLotto-BelisolNP14
121Nairo Alexander Quintana (24147)COLMovistar1
122Andrey Amador (27306)CRCMovistar110
123Igor Antón (31121)ESPMovistar37
124Eros Capecchi (2818)ITAMovistar79
125Jonathan Castroviejo (2765)ESPMovistar57
126José Herrada (28273)ESPMovistar23
127Gorka Izagirre (26267)ESPMovistar83
128Francisco José Ventoso (3256)ESPMovistar125
129Adriano Malori (26154)ITAMovistar121
131Matteo Rabottini (26321)ITANeri Sottoli17
132Giorgio Cecchinel (256)ITANeri SottoliNP6
133Ramón Carretero (23217)PANNeri SottoliAB7
134Francesco Chicchi (33215)ITANeri SottoliNP9
135Daniele Colli (3273)ITANeri SottoliAB16
136Andrea Fedi (2333)ITANeri Sottoli148
137Mauro Finetto (2951)ITANeri SottoliAB16
138Jonathan Alejandro Monsalve (252)VENNeri Sottoli66
139Simone Ponzi (27165)ITANeri Sottoli106
141Rigoberto Urán (27156)COLOmega Pharma-Quick Step2
142Gianluca Brambilla (26313)ITAOmega Pharma-Quick Step29
143Thomas De Gendt (27237)BELOmega Pharma-Quick Step65
144Iljo Keisse (31192)BELOmega Pharma-Quick Step139
145Serge Pauwels (30222)BELOmega Pharma-Quick Step31
146Alessandro Petacchi (40179)ITAOmega Pharma-Quick StepAB16
147Wout Poels (26273)NEDOmega Pharma-Quick Step21
148Pieter Serry (25221)BELOmega Pharma-Quick Step74
149Julien Vermote (24340)BELOmega Pharma-Quick Step88
151Ivan Santaromita (3061)ITAOrica-GreenEDGENP18
152Luke Durbridge (2383)AUSOrica-GreenEDGEAB11
153Michael Hepburn (22318)AUSOrica-GreenEDGE154
154Brett Lancaster (34228)AUSOrica-GreenEDGENP7
155Michael Matthews (23278)AUSOrica-GreenEDGENP11
156Cameron Meyer (26171)AUSOrica-GreenEDGENP8
157Mitchell Docker (27272)AUSOrica-GreenEDGEAB15
158Svein Tuft (3752)CANOrica-GreenEDGE155
159Pieter Weening (3386)NEDOrica-GreenEDGEAB14
161Pierre Rolland (27264)FRAEuropcar4
162Yukiya Arashiro (29281)JAPEuropcar127
163Angelo Tulik (23211)FRAEuropcar123
164Tony Hurel (26242)FRAEuropcar134
165Davide Malacarne (26355)ITAEuropcar39
166Maxime Mederel (33284)FRAEuropcarAB7
167Perrig Quemeneur (3065)FRAEuropcar80
168Romain Sicard (26181)FRAEuropcar51
169Björn Thurau (25342)GEREuropcarAB16
171Marcel Kittel (2650)GERGiant-ShimanoNP4
172Bert De Backer (3089)BELGiant-Shimano133
173Simon Geschke (28110)GERGiant-Shimano69
174Tobias Ludvigsson (23129)SUIGiant-ShimanoAB12
175Luka Mezgec (263)SLOGiant-Shimano136
176Georg Preidler (2414)AUTGiant-Shimano27
177Tom Stamsnijder (2946)NEDGiant-Shimano143
178Albert Timmer (2917)NEDGiant-Shimano87
179Tom Veelers (29289)NEDGiant-Shimano146
181Joaquim Rodríguez (3550)ESPTeam KatushaNP7
182Maxim Belkov (29172)RUSTeam Katusha90
183Giampaolo Caruso (33319)ITATeam KatushaAB6
184Vladimir Gusev (31362)RUSTeam Katusha60
185Alberto Losada (32123)ESPTeam Katusha36
186Daniel Moreno (32299)ESPTeam Katusha41
187Luca Paolini (37164)ITATeam Katusha111
188Ángel Vicioso (3778)ESPTeam KatushaAB6
189Eduard Vorganov (31206)RUSTeam Katusha55
191Dario Cataldo (29105)ITATeam Sky26
192Edvald Boasson (2745)NORTeam SkyNP16
193Philip Deignan (30297)IRETeam Sky43
194Bernhard Eisel (33133)AUTTeam Sky138
195Sebastián Henao Gómez (20330)COLTeam Sky22
196Chris Sutton (29293)AUSTeam Sky153
197Salvatore Puccio (24304)ITATeam Sky98
198Kanstantsin Sivtsov (31326)BLRTeam SkyAB14
199Ben Swift (26238)GBRTeam Sky113
201Nicolas Roche (29362)IRETinkoff-Saxo30
202Christopher Juul Jensen (26360)DENTinkoff-Saxo100
203Rafał Majka (24292)POLTinkoff-Saxo6
204Evgueni Petrov (3637)RUSTinkoff-Saxo48
205Pawel Poljanski (2456)POLTinkoff-Saxo50
206Ivan Rovny (26274)RUSTinkoff-Saxo46
207Chris Anker Sørensen (29298)DENTinkoff-SaxoNP12
208Jay McCarthy (21295)AUSTinkoff-Saxo91
209Michael Rogers (34193)AUSTinkoff-Saxo18
211Robert Kišerlovski (27326)CROTrek Factory Racing10
212Eugenio Alafaci (23326)ITATrek Factory Racing151
213Julián David Arredondo (25335)COLTrek Factory Racing61
214Fabio Felline (2494)ITATrek Factory Racing96
215Danilo Hondo (40178)GERTrek Factory Racing114
216Giacomo Nizzolo (25151)ITATrek Factory Racing141
217Boy van Poppel (26164)NEDTrek Factory Racing131
218Fumiyuki Beppu (3182)JAPTrek Factory Racing82
219Riccardo Zoidl (2683)AUTTrek Factory Racing40