Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2011. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2010. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2012.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
07 May 20111Venaria RealeTurijn19TTTHTC-Highroad
08 May 20112AlbaParma244A. Petacchi37124ITA
09 May 20113Reggio EmiliaRapallo173Á. Vicioso3425ESP
10 May 20114Quarto dei MilleLivorno216Geannulleerd
11 May 20115PiombinoOrvieto191P. Weening3035NED
12 May 20116OrvietoFiuggi216F. Ventoso295ESP
13 May 20117MaddaloniMontevergine di Mercogliano110B. De Clercq24260BEL
14 May 20118SapriTropea217O. Gatto26132ITA
15 May 20119MessinaEtna169J. Rujano2985VEN
17 May 201110TermoliTeramo159M. Cavendish25360GBR
18 May 201111TeramoCastelfidardo142J. Gadret3226FRA
19 May 201112CastelfidardoRavenna184M. Cavendish25362GBR
20 May 201113SpilimbergoGrossglockner167J. Rujano2990VEN
21 May 201114LienzMonte Zoncolan0I. Antón2880ESP
22 May 201115ConeglianoVal di Fassa229M. Nieve26360ESP
24 May 201116BellunoNevegal12TijdritV. Nibali26190ITA
25 May 201117FeltreTirano230D. Ulissi21313ITA
26 May 201118MorbegnoSan Pellegrino151E. Capecchi24347ITA
27 May 201119BergamoMacugnaga209P. Tiralongo33322ITA
28 May 201120VerbaniaSestriere242V. Kiryienka29333BLR
29 May 201121MilaanMilaan26TijdritD. Millar34144GBR
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
07 May 20111M. Pinotti3571ITAN/AN/AB. Selander2399USA
08 May 20112M. Cavendish25351GBRA. Petacchi37124ITAS. Lang31235GERB. Selander23100USA
09 May 20113D. Millar34124GBRA. Petacchi37125ITAG. Brambilla23260ITAJ. Bakelants2583BEL
10 May 20114D. Millar34125GBRA. Petacchi37126ITAG. Brambilla23261ITAJ. Bakelants2584BEL
11 May 20115P. Weening3035NEDA. Petacchi37127ITAM. Kohler25297SUIS. Kruijswijk23338NED
12 May 20116P. Weening3036NEDA. Petacchi37128ITAM. Kohler25298SUIS. Kruijswijk23339NED
13 May 20117P. Weening3037NEDA. Petacchi37129ITAB. De Clercq24260BELS. Kruijswijk23340NED
14 May 20118P. Weening3038NEDA. Petacchi37130ITAB. De Clercq24261BELS. Kruijswijk23341NED
15 May 20119K. Sivtsov28279BLRA. Petacchi37131ITAF. Savini2612ITAR. Kreuziger258CZE
17 May 201110K. Sivtsov28281BLRA. Petacchi37133ITAF. Savini2614ITAR. Kreuziger2510CZE
18 May 201111K. Sivtsov28282BLRA. Petacchi37134ITAF. Savini2615ITAR. Kreuziger2511CZE
19 May 201112K. Sivtsov28283BLRA. Petacchi37135ITAF. Savini2616ITAR. Kreuziger2512CZE
20 May 201113V. Nibali26186ITAR. Ferrari2872ITAJ. Rujano2990VENR. Kreuziger2513CZE
21 May 201114V. Nibali26187ITAM. Scarponi31238ITAJ. Rujano2991VENR. Kreuziger2514CZE
22 May 201115M. Scarponi31239ITAM. Scarponi31239ITAS. Garzelli37309ITAR. Kreuziger2515CZE
24 May 201116M. Scarponi31241ITAM. Scarponi31241ITAS. Garzelli37311ITAR. Kreuziger2517CZE
25 May 201117M. Scarponi31242ITAM. Scarponi31242ITAS. Garzelli37312ITAR. Kreuziger2518CZE
26 May 201118M. Scarponi31243ITAM. Scarponi31243ITAS. Garzelli37313ITAR. Kreuziger2519CZE
27 May 201119M. Scarponi31244ITAM. Scarponi31244ITAS. Garzelli37314ITAR. Kreuziger2520CZE
28 May 201120M. Scarponi31245ITAM. Scarponi31245ITAS. Garzelli37315ITAR. Kreuziger2521CZE
29 May 201121M. Scarponi31246ITAM. Scarponi31246ITAS. Garzelli37316ITAR. Kreuziger2522CZE

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementM. Scarponi31246
PuntenklassementM. Scarponi31246
BergklassementS. Garzelli37316
JongerenklassementR. Kreuziger2522
Deelnemers Giro d'Italia 2011
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Stefano Garzelli (37349)ITAAcqua et Sapone26
2Massimo Codol (38123)ITAAcqua et Sapone32
3Claudio Corioni (28187)ITAAcqua et Sapone150
4Carlos Alberto Betancur (21260)COLAcqua et Sapone59
5Ruggero Marzoli (3589)ITAAcqua et Sapone118
6Vladimir Miholjević (37163)CROAcqua et Sapone31
7Danilo Napolitano (30150)ITAAcqua et SaponeAB11
8Cayetano José Sarmiento (2495)COLAcqua et Sapone33
9Fabio Taborre (2625)ITAAcqua et Sapone98
11Rinaldo Nocentini (33278)ITAAG2R-La Mondiale70
12Julien Bérard (23339)FRAAG2R-La Mondiale132
13Mickaël Cherel (25105)FRAAG2R-La Mondiale62
14Cyril Dessel (36214)FRAAG2R-La Mondiale99
15Hubert Dupont (30229)FRAAG2R-La Mondiale12
16John Gadret (3270)FRAAG2R-La Mondiale4
17Ben Gastauer (23229)LUXAG2R-La Mondiale88
18Yuriy Krivtsov (32144)UKRAG2R-La Mondiale119
19Matteo Montaguti (27176)ITAAG2R-La Mondiale77
21José Rodolfo Serpa (3275)COLAndroni Giocattoli52
22Emanuele Sella (30172)ITAAndroni Giocattoli35
23José Humberto Rujano (29132)VENAndroni Giocattoli7
24Alessandro De Marchi (2542)ITAAndroni Giocattoli109
25Giairo Ermeti (3084)ITAAndroni Giocattoli104
26Roberto Ferrari (28114)ITAAndroni Giocattoli143
27Carlos José Ochoa (30198)VENAndroni Giocattoli65
28Jackson Jesus Rodríguez (26125)VENAndroni GiocattoliAB9
29Ángel Vicioso (3478)ESPAndroni Giocattoli71
31Chris Barton (2323)USABMCAB5
32Chad Beyer (24320)USABMC152
33Mathias Frank (24204)SUIBMC85
34Martin Kohler (25348)SUIBMCAB13
35Alexander Kristoff (23361)NORBMC157
36Chris Butler (23135)USABMCNP9
37Johann Tschopp (28365)SUIBMC16
38Danilo Wyss (25308)SUIBMC126
39Simon Zahner (28115)SUIBMC131
41Domenico Pozzovivo (28213)ITAColnago-CSF InoxAB15
42Manuel Belletti (25259)ITAColnago-CSF InoxNP13
43Sacha Modolo (2412)ITAColnago-CSF InoxAB13
44Stefano Pirazzi (24112)ITAColnago-CSF Inox61
45Filippo Savini (2659)ITAColnago-CSF InoxAB19
46Federico Canuti (25304)ITAColnago-CSF Inox94
47Simone Stortoni (25358)ITAColnago-CSF Inox80
48Gianluca Brambilla (23313)ITAColnago-CSF Inox95
49Marco Frapporti (2692)ITAColnago-CSF Inox132
51Igor Antón (28121)ESPEuskaltel18
52Daniel Sesma (2712)ESPEuskaltel149
53Miguel Minguez (22304)ESPEuskaltel135
54Iñaki Isasi (3471)ESPEuskaltel63
55Pierre Cazaux (2723)FRAEuskaltel124
56Francisco Javier Aramendia (24208)ESPEuskaltel115
57Jorge Azanza (2914)ESPEuskaltel68
58Juan José Oroz (30354)ESPEuskaltelAB15
59Mikel Nieve (2735)ESPEuskaltel11
61Denis Menchov (33156)RUSGeox-TMC8
62Carlos Sastre (3669)ESPGeox-TMC30
63Marcel Wyss (255)SUIGeox-TMC34
64David Blanco (36120)ESPGeox-TMC66
65Giampaolo Cheula (3239)ITAGeox-TMC97
66Dimitry Kozonchuk (2786)RUSGeox-TMC75
67Fabio Andrés Duarte (2519)COLGeox-TMCAB8
68Mauricio Alberto Ardila (3241)COLGeox-TMC122
69Rafael Valls (246)ESPGeox-TMCAB14
71Mark Cavendish (2640)GBRHTC-HighroadNP13
72Marco Pinotti (35126)ITAHTC-HighroadAB19
73Patrick Gretsch (2475)GERHTC-Highroad138
74Craig Lewis (25272)USAHTC-HighroadAB19
75Lars Ytting Bak (31166)DENHTC-Highroad127
76František Raboň (27278)CZEHTC-HighroadAB15
77Alex Rasmussen (2721)DENHTC-Highroad154
78Mark Renshaw (28252)AUSHTC-HighroadNP13
79Kanstantsin Sivtsov (28326)BLRHTC-Highroad10
81Joaquim Rodríguez (3250)ESPTeam Katusha5
82Danilo Di Luca (35180)ITATeam Katusha69
83Pavel Brutt (29152)RUSTeam Katusha128
84Giampaolo Caruso (30319)ITATeam Katusha42
85Daniel Moreno (29298)ESPTeam Katusha29
86Eduard Vorganov (28206)RUSTeam Katusha37
87Alberto Losada (29122)ESPTeam Katusha55
88Joan Horrach (3795)ESPTeam Katusha53
89Aleksandr Kuschynski (31247)BLRTeam Katusha90
91Michele Scarponi (31279)ITALampre-ISD2
92Alessandro Petacchi (37178)ITALampre-ISDNP13
93Marco Marzano (3120)ITALampre-ISDAB15
94Diego Ulissi (21350)ITALampre-ISD41
95Danilo Hondo (37177)GERLampre-ISDNP13
96Przemysław Niemiec (3180)POLLampre-ISD40
97Alessandro Spezialetti (36168)ITALampre-ISD107
98Daniele Righi (3594)ITALampre-ISD125
99Simon Špilak (257)SLOLampre-ISD117
101Brice Feillu (25339)FRALeopard TrekNP5
102Dominic Klemme (24243)GERLeopard TrekNP5
103Thomas Rohregger (28190)AUTLeopard TrekNP5
104Tom Stamsnijder (2646)NEDLeopard TrekNP5
105Bruno Manuel Pires (3046)PORLeopard TrekNP5
106Davide Viganò (2718)ITALeopard TrekNP5
107Fabian Wegmann (3110)GERLeopard TrekNP5
108Wouter Weylandt (26276)BELLeopard TrekAB3
109Oliver Zaugg (3052)SUILeopard TrekNP5
111Vincenzo Nibali (26228)ITALiquigas3
112Valerio Agnoli (26175)ITALiquigas83
113Eros Capecchi (2517)ITALiquigas60
114Alan Marangoni (26349)ITALiquigas142
115Tiziano Dall'Antonia (27340)ITALiquigas139
116Fabio Sabatini (26132)ITALiquigas104
117Cristiano Salerno (26132)ITALiquigas57
118Sylwester Szmyd (33110)POLLiquigas82
119Alessandro Vanotti (30287)ITALiquigas73
121David Arroyo (31175)ESPMovistar14
122Ignatas Konovalovas (25204)LITMovistar102
123Carlos Ivan Oyarzún (29247)CHLMovistar112
124Vasil Kiryienka (302)BLRMovistar25
125Pablo Lastras (35162)ESPMovistar38
126Sergio Pardilla (27166)ESPMovistar48
127Luis Pasamontes (31272)ESPMovistar51
128Branislau Samoilau (2636)BELMovistar46
129Francisco José Ventoso (2955)ESPMovistarNP13
131Jan Bakelants (25136)BELOmega Pharma-Lotto23
132Adam Blythe (21272)GBROmega Pharma-LottoAB10
133Francis De Greef (26148)BELOmega Pharma-Lotto24
134Bart De Clercq (24309)BELOmega Pharma-Lotto27
135Gert Dockx (22361)BELOmega Pharma-Lotto96
136Olivier Kaisen (2862)BELOmega Pharma-Lotto141
137Sebastian Lang (31289)GEROmega Pharma-Lotto56
138Jussi Veikkanen (3093)FINOmega Pharma-Lotto120
139Klaas Lodewyck (2398)BELOmega Pharma-Lotto147
141Roman Kreuziger (2555)CZEAstana6
142Paolo Tiralongo (33357)ITAAstana19
143Francesco Masciarelli (2556)ITAAstanaNP17
144Robert Kišerlovski (24326)CROAstana43
145Maxim Gourov (32152)KAZAstana151
146Josep Jufré (35330)ESPAstana74
147Alexsandr Dyachenko (27257)KAZAstana111
148Evgueni Petrov (3336)RUSAstana39
149Gorazd Štangelj (38154)SLOAstana86
150Giovanni Visconti (28169)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli49
151Francesco Failli (27197)ITAFarnese Vini-Neri SottoliAB5
152Leonardo Giordani (3434)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli114
153Oscar Gatto (26180)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli105
154Matteo Rabottini (23321)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli113
155Luca Mazzanti (37146)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli103
156Elia Favilli (22150)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli158
157Andrea Noè (42166)ITAFarnese Vini-Neri SottoliAB14
158Davide Ricci Bitti (27139)ITAFarnese Vini-Neri Sottoli148
161Francesco Chicchi (30215)ITAQuick StepAB14
162Dario Cataldo (26105)ITAQuick Step13
163Gerald Ciolek (24285)GERQuick StepAB13
164Francesco Reda (28224)ITAQuick Step134
165Addy Engels (3414)NEDQuick Step110
166Davide Malacarne (23355)ITAQuick Step146
167Jérôme Pineau (31180)FRAQuick Step84
168Kevin Seeldraeyers (24292)BELQuick Step50
169Kristof Vandewalle (2686)BELQuick Step93
171Graeme Brown (3283)AUSRabobankHD9
172Rick Flens (2881)NEDRabobank155
173Steven Kruijswijk (2424)NEDRabobank9
174Stef Clement (28280)NEDRabobank108
175Tom-Jelte Slagter (21364)NEDRabobankAB5
176Bram Tankink (32210)NEDRabobank36
177Jos van Emden (26132)NEDRabobank159
178Dennis van Winden (23211)NEDRabobank121
179Pieter Weening (3086)NEDRabobank45
181Alberto Contador (28207)ESPSaxo Bank-Sungard1
182Laurent Didier (26346)LUXSaxo Bank-Sungard130
183Volodymir Gustov (34135)UKRSaxo Bank-Sungard72
184Jesús Alberto Hernández (29275)ESPSaxo Bank-Sungard28
185Kasper Klostergaard (2840)DENSaxo Bank-Sungard153
186Richard Julian Porte (26151)AUSSaxo Bank-Sungard81
187Daniel Navarro (27358)ESPSaxo Bank-Sungard44
188Matteo Tosatto (3747)ITASaxo Bank-Sungard136
189Michael Mørkøv (2661)DENSaxo Bank-Sungard156
191Thomas Lövkvist (2787)SWESky21
192Michael Barry (35195)CANSky54
193Kjell Carlström (34255)FINSky133
194Dario David Cioni (36211)ITASky76
195Russell Downing (32312)GBRSky140
196Davide Appollonio (2228)ITASkyAB13
197Lars Petter Nordhaug (2747)NORSky92
198Peter Kennaugh (2215)GBRSky87
199Morris Possoni (26364)ITASky79
201Tyler Farrar (2728)USAGarmin-CerveloNP5
202Brett Lancaster (31228)AUSGarmin-CerveloAB15
203Thomas Peterson (24189)USAGarmin-Cervelo89
204Murilo Antonio Fischer (3215)BRAGarmin-CerveloAB17
205Christophe Le Mevel (30292)FRAGarmin-Cervelo15
206Cameron Meyer (23171)AUSGarmin-Cervelo137
207David Millar (34177)GBRGarmin-Cervelo100
208Peter Stetina (23327)USAGarmin-Cervelo22
209Matthew Wilson (33272)AUSGarmin-CerveloAB17
211Tiago José Machado (25255)PORTeam Radioshack20
212Yaroslav Popovych (31178)UKRTeam Radioshack64
213Robbie McEwen (396)AUSTeam RadioshackHD9
214Fumiyuki Beppu (2882)JAPTeam Radioshack67
215Manuel Antonio Cardoso (2885)PORTeam RadioshackAB15
216Philip Deignan (27297)IRETeam Radioshack47
217Robert Hunter (3469)SAFTeam RadioshackNP15
218Ivan Rovny (23274)RUSTeam Radioshack78
219Bjørn Kristian Selander (23154)USATeam Radioshack129
221Matteo Carrara (3298)ITAVacansoleil-DCM17
222Borut Božič (30326)SLOVacansoleil-DCMAB11
223Maxim Belkov (26172)RUSVacansoleil-DCM101
224Michał Gołaś (2762)POLVacansoleil-DCMNP16
225Johnny Hoogerland (2849)NEDVacansoleil-DCM58
226Sergey Lagutin (30167)UZBVacansoleil-DCM91
227Alberto Ongarato (35342)ITAVacansoleil-DCM145
228Mirko Selvaggi (26139)ITAVacansoleil-DCM116
229Frederik Veuchelen (32300)BELVacansoleil-DCM106