Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2010. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2009. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2011.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
08 May 20101AmsterdamAmsterdam8TijdritB. Wiggins309GBR
09 May 20102AmsterdamUtrecht209T. Farrar25340USA
10 May 20103AmsterdamMiddelburg224W. Weylandt25224BEL
12 May 20104SaviglianoCuneo32TTTLiquigas-Doimo
13 May 20105NovaraNovi Ligure168J. Pineau30131FRA
14 May 20106FidenzaCarrara166M. Lloyd26355AUS
15 May 20107CarraraMontalcino215C. Evans3389AUS
16 May 20108Chianciano TermeMonte Terminillo189C. Sørensen25252DEN
17 May 20109FrosinoneCava de' Tirreni188M. Goss23193AUS
18 May 201010AvellinoBitonto220T. Farrar25349USA
19 May 201011LuceraL'Aquila256E. Petrov31359RUS
20 May 201012Citta Sant'AngeloPorto Recanati191F. Pozzato28252ITA
21 May 201013Porto RecanatiCesenatico222M. Belletti24219ITA
22 May 201014FerraraAsolo201V. Nibali25188ITA
23 May 201015MestreMonte Zoncolan161I. Basso32178ITA
25 May 201016MareoPlan de Corones12TijdritS. Garzelli36313ITA
26 May 201017BrunicoPejo Terme173D. Monier27272FRA
27 May 201018Levico TermeBrescia151A. Greipel27315GER
28 May 201019BresciaAprica195M. Scarponi30245ITA
29 May 201020BormioTonalepas178J. Tschopp27332SUI
30 May 201021VeronaVerona15TijdritG. Larsson29251SWE
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
08 May 20101B. Wiggins309GBRB. Wiggins309GBRN/AR. Porte2597AUS
09 May 20102C. Evans3383AUST. Farrar25340USAP. Voss2444GERR. Porte2598AUS
10 May 20103A. Vinokourov36236KAZG. Brown3131AUSP. Voss2445GERR. Porte2599AUS
12 May 20104V. Nibali25178ITAG. Brown3133AUSP. Voss2447GERV. Agnoli25125ITA
13 May 20105V. Nibali25179ITAJ. Pineau30131FRAP. Voss2448GERV. Agnoli25126ITA
14 May 20106V. Nibali25180ITAT. Farrar25345USAM. Lloyd26355AUSV. Agnoli25127ITA
15 May 20107A. Vinokourov36241KAZT. Farrar25346USAM. Lloyd26356AUSR. Porte25104AUS
16 May 20108A. Vinokourov36242KAZC. Evans3390AUSM. Lloyd26357AUSR. Porte25105AUS
17 May 20109A. Vinokourov36243KAZT. Farrar25348USAM. Lloyd26358AUSR. Porte25106AUS
18 May 201010A. Vinokourov36244KAZT. Farrar25349USAM. Lloyd26359AUSR. Porte25107AUS
19 May 201011R. Porte25108AUST. Farrar25350USAM. Lloyd26360AUSR. Porte25108AUS
20 May 201012R. Porte25109AUSJ. Pineau30138FRAM. Lloyd26361AUSR. Porte25109AUS
21 May 201013R. Porte25110AUSJ. Pineau30139FRAM. Lloyd26362AUSR. Porte25110AUS
22 May 201014D. Arroyo30135ESPA. Vinokourov36248KAZM. Lloyd26363AUSR. Porte25111AUS
23 May 201015D. Arroyo30136ESPC. Evans3397AUSM. Lloyd26364AUSR. Porte25112AUS
25 May 201016D. Arroyo30138ESPC. Evans3399AUSM. Lloyd271AUSR. Porte25114AUS
26 May 201017D. Arroyo30139ESPC. Evans33100AUSM. Lloyd272AUSR. Porte25115AUS
27 May 201018D. Arroyo30140ESPC. Evans33101AUSM. Lloyd273AUSR. Porte25116AUS
28 May 201019I. Basso32183ITAC. Evans33102AUSI. Basso32183ITAR. Porte25117AUS
29 May 201020I. Basso32184ITAC. Evans33103AUSM. Lloyd275AUSR. Porte25118AUS
30 May 201021I. Basso32185ITAC. Evans33104AUSM. Lloyd276AUSR. Porte25119AUS

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementI. Basso32185
PuntenklassementC. Evans33104
BergklassementM. Lloyd276
JongerenklassementR. Porte25119
Deelnemers Giro d'Italia 2010
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Cadel Evans (33136)AUSBMC5
2Brent Bookwalter (26135)USABMC95
3Martin Kohler (24349)SUIBMCAB2
4Jeff Louder (32205)USABMCAB11
5Mauro Santambrogio (25266)ITABMCAB11
6John Murphy (25197)USABMCAB8
7Michael Schär (2433)SUIBMC99
8Florian Stalder (27291)SUIBMC81
9Danilo Wyss (24309)SUIBMC97
11Stefano Garzelli (36350)ITAAcqua et SaponeAB20
12Dario Andriotto (37248)ITAAcqua et Sapone132
13Massimo Codol (37123)ITAAcqua et Sapone43
14Alessandro Donati (3154)ITAAcqua et Sapone75
15Francesco Failli (26197)ITAAcqua et Sapone65
16Andrea Masciarelli (27302)ITAAcqua et SaponeAB8
17Francesco Masciarelli (2457)ITAAcqua et SaponeAB8
18Vladimir Miholjević (36164)CROAcqua et Sapone25
19Cayetano José Sarmiento (2395)COLAcqua et Sapone47
21Guillaume Bonnafond (238)FRAAG2R PrevoyanceAB6
22Hubert Dupont (29229)FRAAG2R Prevoyance20
23Alexander Efimkin (28211)RUSAG2R Prevoyance19
24John Gadret (3170)FRAAG2R Prevoyance13
25Sébastien Hinault (36140)FRAAG2R Prevoyance100
26Yuriy Krivtsov (31144)UKRAG2R Prevoyance83
27René Mandri (26161)ESTAG2R PrevoyanceAB11
28Anthony Ravard (26276)FRAAG2R PrevoyanceAB13
29Ludovic Turpin (35101)FRAAG2R Prevoyance67
31Michele Scarponi (30279)ITAAndroni Giocattoli4
32Leonardo Bertagnolli (32174)ITAAndroni GiocattoliNP16
33Alessandro Bertolini (38339)ITAAndroni Giocattoli115
34Rubens Bertogliati (3153)SUIAndroni Giocattoli66
35Alberto Loddo (31177)ITAAndroni GiocattoliAB11
36Carlos José Ochoa (29198)VENAndroni Giocattoli52
37Jackson Jesus Rodríguez (25125)VENAndroni Giocattoli51
38José Rodolfo Serpa (3175)COLAndroni Giocattoli30
39Cameron Wurf (26332)AUSAndroni Giocattoli77
41Alexandre Vinokourov (36288)KAZAstana6
42Paolo Tiralongo (32358)ITAAstanaAB6
43Enrico Gasparotto (28101)ITAAstanaAB11
44Andriy Grivko (26328)UKRAstana70
45Josep Jufré (34330)ESPAstana42
46Roman Kireyev (23137)KAZAstana87
47Valentin Iglinsky (2649)KAZAstanaAB11
48Gorazd Štangelj (37154)SLOAstana92
49Alexsandr Dyachenko (26257)KAZAstanaAB11
51Thomas Voeckler (319)FRABBox Bouygues Telecom23
52Yukiya Arashiro (25281)JAPBBox Bouygues Telecom93
53William Bonnet (286)FRABBox Bouygues TelecomAB20
54Anthony Charteau (3127)FRABBox Bouygues TelecomAB8
55Mathieu Claude (27106)FRABBox Bouygues TelecomAB20
56Damien Gaudin (23315)FRABBox Bouygues Telecom136
57Guillaume Le Floch (25134)FRABBox Bouygues Telecom110
58Yuri Trofimov (26156)RUSBBox Bouygues Telecom28
59Johann Tschopp (280)SUIBBox Bouygues Telecom34
61Marzio Bruseghin (3616)ITACaisse d'EpargneNP7
62Andrey Amador (23306)CRCCaisse d'Epargne41
63David Arroyo (30175)ESPCaisse d'Epargne2
64Arnold Jeannesson (24167)FRACaisse d'EpargneAB19
65Vasil Kiryienka (292)BLRCaisse d'Epargne37
66Pablo Lastras (34162)ESPCaisse d'Epargne113
67Alberto Losada (28123)ESPCaisse d'Epargne53
68Rigoberto Urán (23156)COLCaisse d'Epargne35
69Xabier Zandio (33105)ESPCaisse d'Epargne62
71Carlos Sastre (3569)ESPCervélo Test Team8
72Iñigo Cuesta (40363)ESPCervélo Test Team85
73Volodymir Gustov (33135)UKRCervélo Test Team61
74Ted King (27151)USACervélo Test Team114
75Ignatas Konovalovas (24205)LITCervélo Test Team106
76Daniel Lloyd (29323)GBRCervélo Test Team103
77Marcel Wyss (246)SUICervélo Test Team38
78Gabriel Rasch (3483)NORCervélo Test TeamAB20
79Xavier Tondó (31238)ESPCervélo Test TeamAB20
81David Moncoutié (3562)FRACofidis68
82Guillaume Blot (2594)FRACofidisAB15
83Mickael Buffaz (3141)FRACofidisAB16
84Rémi Cusin (24148)FRACofidis82
85Leonardo Duque (3081)COLCofidis63
86Julien Fouchard (2411)FRACofidis119
87Kalle Kriit (26230)ESTCofidis98
88Nico Sijmens (3291)BELCofidis104
89Damien Monier (27308)FRACofidis89
91Domenico Pozzovivo (27213)ITAColnago-CSF InoxAB13
92Manuel Belletti (24260)ITAColnago-CSF InoxAB15
93Sacha Modolo (2312)ITAColnago-CSF InoxAB8
94Alessandro Bisolti (25115)ITAColnago-CSF Inox74
95Federico Canuti (24305)ITAColnago-CSF InoxAB17
96Marco Frapporti (2592)ITAColnago-CSF Inox138
97Alan Marangoni (25349)ITAColnago-CSF Inox107
98Simone Stortoni (24359)ITAColnago-CSF Inox73
99Stefano Pirazzi (23112)ITAColnago-CSF Inox120
101Ermanno Capelli (2552)ITAFooton-ServettoAB16
102Matthias Brändle (20206)AUTFooton-Servetto90
103Eros Capecchi (2418)ITAFooton-ServettoNP7
104Giampaolo Cheula (3139)ITAFooton-ServettoAB15
105Markus Eibegger (25257)AUTFooton-Servetto48
106Iban Mayoz (28274)ESPFooton-Servetto22
107Marco Corti (2490)ITAFooton-Servetto139
108Michele Merlo (25327)ITAFooton-ServettoAB6
109Martin Pedersen (2777)DENFooton-ServettoAB11
111David Millar (33177)GBRGarmin-TransitionsAB13
112Christian Vandevelde (3439)USAGarmin-TransitionsAB3
113Tyler Farrar (2628)USAGarmin-TransitionsNP15
114Jack Bobridge (20353)AUSGarmin-TransitionsNP13
115Julian Dean (35154)NZLGarmin-TransitionsNP19
116Murilo Antonio Fischer (3115)BRAGarmin-Transitions112
117Daniel Martin (23315)IREGarmin-Transitions57
118Cameron Meyer (22171)AUSGarmin-Transitions137
119Svein Tuft (3352)CANGarmin-Transitions125
121Damiano Cunego (28285)ITALampre-Farnese Vini11
122Alessandro Petacchi (36179)ITALampre-Farnese ViniAB8
123Gilberto Simoni (38310)ITALampre-Farnese Vini69
124Matteo Bono (26232)ITALampre-Farnese Vini86
125Danilo Hondo (36178)GERLampre-Farnese ViniNP19
126Marco Marzano (3020)ITALampre-Farnese Vini80
127David Loosli (3053)SUILampre-Farnese ViniAB17
128Daniele Righi (3494)ITALampre-Farnese Vini49
129Alessandro Spezialetti (35168)ITALampre-Farnese Vini118
131Ivan Basso (32217)ITALiquigas-Doimo1
132Vincenzo Nibali (25228)ITALiquigas-Doimo3
133Valerio Agnoli (25175)ITALiquigas-Doimo32
134Maciej Bodnar (25115)POLLiquigas-Doimo127
135Tiziano Dall'Antonia (26340)ITALiquigas-Doimo91
136Robert Kišerlovski (23326)CROLiquigas-Doimo10
137Fabio Sabatini (25132)ITALiquigas-Doimo101
138Sylwester Szmyd (32111)POLLiquigas-Doimo60
139Alessandro Vanotti (29287)ITALiquigas-Doimo76
141Sebastian Lang (30289)GEROmega Pharma-Lotto71
142Jan Bakelants (24137)BELOmega Pharma-Lotto36
143Adam Blythe (20273)GBROmega Pharma-LottoAB11
144Francis De Greef (25148)BELOmega Pharma-Lotto21
145Michiel Elijzen (27304)NEDOmega Pharma-Lotto111
146Olivier Kaisen (2762)BELOmega Pharma-Lotto122
147Matthew Lloyd (2738)AUSOmega Pharma-Lotto50
148Daniel Moreno (28299)ESPOmega Pharma-Lotto26
149Charles Wegelius (3266)GBROmega Pharma-Lotto29
151Dario Cataldo (25105)ITAQuick StepAB19
152Addy Engels (3314)NEDQuick Step126
153Mauro Facci (2851)ITAQuick Step121
154Jérôme Pineau (30180)FRAQuick Step58
155Francesco Reda (27224)ITAQuick StepAB17
156Branislau Samoilau (2536)BELQuick Step39
157Matteo Tosatto (3648)ITAQuick Step56
158Marco Velo (36104)ITAQuick Step108
159Wouter Weylandt (25276)BELQuick StepNP12
161Steven Kruijswijk (2324)NEDRabobank18
162Mauricio Alberto Ardila (3141)COLRabobank15
163Graeme Brown (3183)AUSRabobank130
164Rick Flens (2781)NEDRabobank135
165Dimitry Kozonchuk (2686)RUSRabobankAB8
166Tom Stamsnijder (2546)NEDRabobank109
167Bauke Mollema (23217)NEDRabobank12
168Jos van Emden (25132)NEDRabobank116
169Pieter Weening (2986)NEDRabobank24
171Bradley Wiggins (3063)GBRSky40
172Michael Barry (34195)CANSky44
173Dario David Cioni (35211)ITASky17
174Steven Cummings (29103)GBRSky55
175Chris Froome (2541)GBRSkyDSQ19
176Mathew Hayman (3272)AUSSky105
177Gregory Henderson (33293)NZLSky88
178Morris Possoni (25364)ITASkyAB13
179Chris Sutton (25293)AUSSky133
181André Greipel (27350)GERTeam HTC-ColumbiaNP19
182Marco Pinotti (34126)ITATeam HTC-Columbia9
183Michael Albasini (29192)SUITeam HTC-Columbia123
184Matthew Goss (23238)AUSTeam HTC-ColumbiaAB15
185Adam Hansen (2950)AUSTeam HTC-ColumbiaAB11
186Craig Lewis (24273)USATeam HTC-Columbia78
187František Raboň (26278)CZETeam HTC-Columbia134
188Vicente Reynés (28336)ESPTeam HTC-Columbia117
189Marcel Sieberg (2862)GERTeam HTC-ColumbiaAB19
191Filippo Pozzato (28294)ITATeam Katusha45
192Vladimir Karpets (29283)RUSTeam Katusha14
193Robbie McEwen (386)AUSTeam KatushaNP15
194Giampaolo Caruso (29319)ITATeam Katusha46
195Joan Horrach (3696)ESPTeam Katusha54
196Mikhail Ignatiev (2554)RUSTeam Katusha131
197Luca Mazzanti (36147)ITATeam Katusha79
198Evgueni Petrov (3237)RUSTeam Katusha31
199Sergei Klimov (29358)RUSTeam Katusha94
201Linus Gerdemann (27288)GERTeam Milram16
202Robert Förster (32155)GERTeam Milram96
203Markus Fothen (28295)GERTeam Milram102
204Luke Roberts (33156)AUSTeam Milram124
205Dominik Roels (23161)GERTeam MilramNP12
206Thomas Rohregger (27190)AUTTeam MilramAB11
207Matthias Russ (26229)GERTeam Milram84
208Paul Voss (2497)GERTeam MilramAB15
209Fabian Wegmann (3010)GERTeam MilramAB8
211Anders Lund (25136)DENTeam Saxo Bank64
212Baden Cooke (31262)AUSTeam Saxo BankNP9
213Chris Anker Sørensen (25298)DENTeam Saxo Bank27
214Nicki Sørensen (3548)DENTeam Saxo Bank72
215Gustav Larsson (29283)SWETeam Saxo Bank59
216Laurent Didier (25346)LUXTeam Saxo Bank33
217Lucas Sebastián Haedo (2774)ARGTeam Saxo Bank128
218Michael Mørkøv (2561)DENTeam Saxo Bank129
219Richard Julian Porte (25151)AUSTeam Saxo Bank7