Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2007. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2006. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2008.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
12 May 20071CapreraLa Maddalena25TTTLiquigas
13 May 20072Tempio PausaniaBosa205R. McEwen34322AUS
14 May 20073BaruminiCagliari181A. Petacchi33130ITA
16 May 20074SalernoMontevergine di Mercogliano153D. Di Luca31134ITA
17 May 20075TeanoFrascati173R. Förster29109GER
18 May 20076TivoliSpoleto177L. Laverde27316COL
19 May 20077SpoletoScarperia254A. Petacchi33135ITA
20 May 20078Barberino di MugelloFiorano Modenese200K. Arvesen32100NOR
21 May 20079Reggio EmiliaLido Di Camaiore177D. Napolitano26109ITA
22 May 200710Lido Di CamaioreSantuario Nostra Signora Della Guardia250L. Piepoli35262SUI
23 May 200711Serravalle ScriviaPinerolo198A. Petacchi33139ITA
24 May 200712ScalengheBriancon163D. Di Luca31142ITA
25 May 200713BiellaSantuario di Oropa12TijdritM. Bruseghin32344ITA
26 May 200714CantuBergamo192S. Garzelli33313ITA
27 May 200715TrentoTre Cime di Lavaredo184R. Riccò23268ITA
29 May 200716AgordoLienz189S. Garzelli33316ITA
30 May 200717LienzMonte Zoncolan142G. Simoni35278ITA
31 May 200718UdineRiese Pio X203A. Petacchi33147ITA
01 Jun 200719TrevisoComano Terme179I. Mayo29285ESP
02 Jun 200720BardolinoVerona43TijdritP. Savoldelli3425ITA
03 Jun 200721VestoneMilaan185A. Petacchi33150ITA
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
12 May 20071E. Gasparotto2550ITAN/AN/AE. Gasparotto2550ITA
13 May 20072D. Di Luca31131ITAR. McEwen34322AUSP. Brutt25103RUSE. Gasparotto2551ITA
14 May 20073E. Gasparotto2552ITAA. Petacchi33130ITAP. Brutt25104RUSE. Gasparotto2552ITA
16 May 20074D. Di Luca31134ITAR. McEwen34325AUSD. Di Luca31134ITAV. Nibali22182ITA
17 May 20075D. Di Luca31135ITAA. Petacchi33133ITAD. Di Luca31135ITAV. Nibali22183ITA
18 May 20076M. Pinotti3182ITAA. Petacchi33134ITAL. Laverde27316COLH. Schwab2542SUI
19 May 20077M. Pinotti3183ITAA. Petacchi33135ITAL. Laverde27317COLH. Schwab2543SUI
20 May 20078M. Pinotti3184ITAA. Petacchi33136ITAL. Laverde27318COLA. Arekeev24220RUS
21 May 20079M. Pinotti3185ITAA. Petacchi33137ITAL. Laverde27319COLA. Arekeev24221RUS
22 May 200710A. Noè38126ITAA. Petacchi33138ITAD. Di Luca31140ITAA. Schleck21345LUX
23 May 200711A. Noè38127ITAA. Petacchi33139ITAD. Di Luca31141ITAA. Schleck21346LUX
24 May 200712D. Di Luca31142ITAA. Petacchi33140ITAD. Di Luca31142ITAA. Schleck21347LUX
25 May 200713D. Di Luca31143ITAA. Petacchi33141ITAD. Di Luca31143ITAA. Schleck21348LUX
26 May 200714D. Di Luca31144ITAA. Petacchi33142ITAD. Di Luca31144ITAA. Schleck21349LUX
27 May 200715D. Di Luca31145ITAA. Petacchi33143ITAL. Piepoli35267SUIA. Schleck21350LUX
29 May 200716D. Di Luca31147ITAA. Petacchi33145ITAL. Piepoli35269SUIA. Schleck21352LUX
30 May 200717D. Di Luca31148ITAA. Petacchi33146ITAL. Piepoli35270SUIA. Schleck21353LUX
31 May 200718D. Di Luca31149ITAA. Petacchi33147ITAL. Piepoli35271SUIA. Schleck21354LUX
01 Jun 200719D. Di Luca31150ITAA. Petacchi33148ITAL. Piepoli35272SUIA. Schleck21355LUX
02 Jun 200720D. Di Luca31151ITAA. Petacchi33149ITAL. Piepoli35273SUIA. Schleck21356LUX
03 Jun 200721D. Di Luca31152ITAA. Petacchi33150ITAL. Piepoli35274SUIA. Schleck21357LUX

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementD. Di Luca31152
PuntenklassementA. Petacchi33150
BergklassementL. Piepoli35274
JongerenklassementA. Schleck21357
Deelnemers Giro d'Italia 2007
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Paolo Bettini (3390)ITAQuick Step41
2Addy Engels (3014)NEDQuick Step81
3Mauro Facci (2550)ITAQuick Step34
4Leonardo Scarselli (3263)ITAQuick Step101
5Hubert Schwab (2586)SUIQuick Step56
6Andrea Tonti (31135)ITAQuick StepNP3
7Matteo Tosatto (3347)ITAQuick Step94
8Jürgen Van De Walle (30141)BELQuick StepAB14
9Giovanni Visconti (24169)ITAQuick Step77
11Paolo Savoldelli (3454)ITAAstana12
12Maxim Gourov (28152)KAZAstana118
13Benoît Joachim (31178)LUXAstana99
14Assan Bazayev (26128)KAZAstana98
15Sergei Yakovlev (3170)KAZAstanaAB15
16Eddy Mazzoleni (33336)ITAAstana3
17Andrey Mizourov (34106)KAZAstana21
18Steve Morabito (24152)SUIAstana83
19Dmitriy Muravyev (27241)KAZAstana51
21Gilberto Simoni (35310)ITASaunier Duval4
22Rubens Bertogliati (2853)SUISaunier DuvalAB15
23Raivis Belohvoščiks (31161)LATSaunier Duval117
24David Cañada (32112)ESPSaunier Duval59
25José Ángel Gómez (2648)ESPSaunier Duval80
26Manuele Mori (26325)ITASaunier DuvalAB15
27Iban Mayo (29315)ESPSaunier Duval38
28Leonardo Piepoli (35302)SUISaunier Duval14
29Riccardo Riccò (23303)ITASaunier Duval6
31Damiano Cunego (25284)ITALampre5
32Matteo Bono (23232)ITALampre139
33Marzio Bruseghin (3315)ITALampre8
34Marco Marzano (2720)ITALampre37
35Danilo Napolitano (26150)ITALampreAB12
36Gorazd Štangelj (34154)SLOLampre78
37Sylwester Szmyd (29110)POLLampre28
38Paolo Tiralongo (29357)ITALampre26
39Francisco Javier Vila (31263)ESPLampre15
41Stefano Garzelli (33349)ITAAcqua et Sapone16
42Dario Andriotto (34248)ITAAcqua et Sapone111
43Alexandr Arekeev (24262)RUSAcqua et SaponeAB14
44Gabriele Balducci (31240)ITAAcqua et SaponeAB12
45Massimo Codol (34123)ITAAcqua et Sapone23
46Andrei Kunitski (22363)BLRAcqua et Sapone85
47Simone Masciarelli (27180)ITAAcqua et SaponeAB12
48Giuseppe Palumbo (31294)ITAAcqua et Sapone90
49Branislau Samoilau (2236)BELAcqua et Sapone22
51Rinaldo Nocentini (29278)ITAAG2R47
52Hubert Dupont (26229)FRAAG2R25
53Yuriy Krivtsov (28144)UKRAG2R71
54Julien Loubet (22170)FRAAG2RNP8
55Laurent Mangel (2639)FRAAG2R112
56Lloyd Mondory (2565)FRAAG2R108
57Carl Ludovic Naibo (24318)FRAAG2R53
58Christophe Riblon (26164)FRAAG2R82
59Alexandre Usov (29307)BLRAG2R106
61Olivier Bonnaire (24121)FRABouygues Télécom45
62Nicolas Crosbie (2789)FRABouygues Télécom88
63Pierre Drancourt (2551)FRABouygues Télécom129
64Yohann Gène (265)FRABouygues TélécomAB10
65Arnaud Labbe (30239)FRABouygues TélécomAB10
66Yoann Le Boulanger (31239)FRABouygues Télécom30
67Alexandre Pichot (24176)FRABouygues Télécom125
68Franck Rénier (3380)BELBouygues Télécom119
69Thomas Voeckler (289)FRABouygues TélécomNP8
71David Arroyo (27175)ESPCaisse d'Epargne10
72Éric Berthou (32218)FRACaisse d'Epargne89
73Joan Horrach (3395)ESPCaisse d'EpargneNP5
74Pablo Lastras (31162)ESPCaisse d'Epargne42
75Alberto Losada (25122)ESPCaisse d'Epargne60
76Aitor Pérez (29341)ESPCaisse d'Epargne32
77José Joaquin Rojas (21328)ESPCaisse d'EpargneAB10
78Alexei Markov (2837)RUSCaisse d'EpargneAB10
79Mathieu Perget (22285)FRACaisse d'Epargne91
81Emanuele Sella (26172)ITACeramica Panaria-Navigare11
82Luis Felipe Laverde (27360)COLCeramica Panaria-Navigare36
83Julio Alberto Pérez (29335)MEXCeramica Panaria-Navigare40
84Andrea Pagoto (21354)ITACeramica Panaria-Navigare95
85Domenico Pozzovivo (24213)ITACeramica Panaria-Navigare17
86Fortunato Baliani (32360)ITACeramica Panaria-Navigare24
87Paride Grillo (25127)ITACeramica Panaria-NavigareAB10
88Luca Mazzanti (33146)ITACeramica Panaria-Navigare31
89Maximiliano Ariel Richeze (24116)ARGCeramica Panaria-Navigare92
91Iván Ramiro Parra (31259)COLCofidis13
92Frédéric Bessy (35173)FRACofidis66
93Mickael Buffaz (2841)FRACofidis126
94Hervé Duclos-Lassalle (27189)FRACofidis103
95Bingen Fernandez (34197)ESPCofidis29
96Mathieu Heijboer (25146)NEDCofidisAB14
97Amaël Moinard (25148)FRACofidis46
98Tristan Valentin (25127)FRACofidis132
99Steve Zampieri (3026)SUICofidisAB14
101Pietro Caucchioli (31307)ITACrédit Agricole27
102Francesco Bellotti (27329)ITACrédit AgricoleAB14
103László Bodrogi (30201)HONCrédit Agricole84
104Julian Dean (32154)NZLCrédit Agricole93
105Angelo Furlan (308)ITACrédit Agricole116
106Patrice Halgand (33120)FRACrédit AgricoleAB6
107Christophe Kern (26163)GERCrédit Agricole114
108Thor Hushovd (29163)NORCrédit AgricoleAB12
109Nicolas Roche (22362)IRECrédit Agricole123
111Yaroslav Popovych (27178)UKRDiscovery ChannelNP13
112Volodymyr Bileka (28145)UKRDiscovery Channel49
113Steven Cummings (26103)GBRDiscovery Channel110
114George Hincapie (341)USADiscovery ChannelNP12
115Pavel Padrnos (36196)CZEDiscovery Channel73
116José-Luis Rubiera (34154)ESPDiscovery Channel39
117Jurgen Van Goolen (26214)BELDiscovery Channel96
118Brian Bach Vandborg (25208)DENDiscovery ChannelAB14
119Matthew White (33128)AUSDiscovery Channel105
121Beñat Albizuri (2644)ESPEuskaltelAB8
122Koldo Fernandez (25290)ESPEuskaltel136
123Dionisio Galparsoro (28322)ESPEuskaltelAB12
124Aitor Hernandez (25157)ESPEuskaltelNP12
125Markel Irizar (27146)ESPEuskaltel68
126Antón Luengo (26164)ESPEuskaltel140
127Aketza Peña (26118)ESPEuskaltelNP17
128Ivan Velasco (27144)ESPEuskaltel76
129Joseba Zubeldia (28104)ESPEuskaltelAB14
131Carlos De La Cruz (32193)FRAFrançaise des JeuxNP1
132Arnaud Gérard (22267)FRAFrançaise des Jeux124
133Timothy Gudsell (23134)NZLFrançaise des JeuxAB7
134Lilian Jégou (31162)FRAFrançaise des Jeux75
135Ian McLeod (26270)SAFFrançaise des JeuxAB4
136Cyrille Monnerais (23311)FRAFrançaise des JeuxAB8
137Francis Mourey (26204)FRAFrançaise des Jeux43
138Fabien Patanchon (2417)FRAFrançaise des Jeux131
139Jussi Veikkanen (2693)FINFrançaise des Jeux44
141Davide Rebellin (35326)ITAGerolsteinerNP11
142Robert Förster (29154)GERGerolsteinerNP12
143Thomas Fothen (2486)GERGerolsteiner122
144Oscar Gatto (22180)ITAGerolsteiner141
145Tim Klinger (22281)GERGerolsteinerAB12
146Sven Krauss (24176)GERGerolsteiner135
147Volker Ordowski (33233)GERGerolsteinerAB2
148Matthias Russ (23229)GERGerolsteiner54
149Oliver Zaugg (2652)SUIGerolsteinerAB14
151Danilo Di Luca (31180)ITALiquigas1
152Enrico Gasparotto (25100)ITALiquigas97
153Vladimir Miholjević (33163)CROLiquigas65
154Vincenzo Nibali (22228)ITALiquigas19
155Andrea Noè (38166)ITALiquigas35
156Franco Pellizotti (29166)ITALiquigas9
157Alessandro Spezialetti (32168)ITALiquigas63
158Alessandro Vanotti (26287)ITALiquigas107
159Charles Wegelius (2965)GBRLiquigasAB18
161Robbie McEwen (356)AUSPredictor-LottoNP12
162Dario David Cioni (32211)ITAPredictor-Lotto33
163Josep Jufré (31330)ESPPredictor-Lotto52
164Matthew Lloyd (2438)AUSPredictor-Lotto61
165Mario Aerts (32182)BELPredictor-Lotto20
166Jurgen Van Den Broeck (24150)BELPredictor-Lotto74
167Wim Van Huffel (2834)BELPredictor-LottoAB15
168Stefano Zanini (38158)ITAPredictor-Lotto134
169Nick Gates (35121)AUSPredictor-Lotto127
171Michael Rasmussen (3329)DENRabobank48
172Mauricio Alberto Ardila (2841)COLRabobank67
173Graeme Brown (2883)AUSRabobankAB3
174Koos Moerenhout (33237)NEDRabobank70
175Max van Heeswijk (34120)NEDRabobankAB14
176Dimitry Kozonchuk (2386)RUSRabobank100
177Leon van Bon (35154)NEDRabobankAB6
178William Walker (21242)AUSRabobank57
179Pedro Horrillo (32277)ESPRabobank121
181Fabian Cancellara (26104)SUITeam CSCAB12
182David Zabriskie (28170)USATeam CSC58
183Andy Schleck (2220)LUXTeam CSC2
184Juan José Haedo (26155)ARGTeam CSCAB10
185Alexandr Kolobnev (2657)RUSTeam CSCAB12
186Michael Blaudzun (3461)DENTeam CSCAB8
187Matti Breschel (22303)DENTeam CSC120
188Volodymir Gustov (30135)UKRTeam CSC69
189Kurt Asle Arvesen (32142)NORTeam CSC62
191Alessandro Petacchi (33178)ITATeam MilramDSQ
192Alessandro Cortinovis (29262)ITATeam Milram113
193Sergio Ghisalberti (27203)ITATeam MilramAB10
194Christian Knees (26117)GERTeam Milram72
195Brett Lancaster (27228)AUSTeam Milram115
196Martin Müller (3386)GERTeam Milram130
197Alberto Ongarato (31342)ITATeam MilramAB10
198Fabio Sabatini (22132)ITATeam MilramAB14
199Mirco Lorenzetto (25346)ITATeam Milram109
201Salvatore Commesso (3295)ITATinkoff Credit Systems55
202Evgueni Petrov (2936)RUSTinkoff Credit Systems7
203Daniele Contrini (32320)ITATinkoff Credit Systems86
204Ivan Rovny (19274)RUSTinkoff Credit SystemsNP14
205Ricardo Serrano (28331)ESPTinkoff Credit Systems102
206Mikhail Ignatiev (2254)RUSTinkoff Credit Systems128
207Pavel Brutt (25152)RUSTinkoff Credit Systems87
208Elio Aggiano (35107)ITATinkoff Credit Systems138
209Nikolai Troussov (21363)RUSTinkoff Credit Systems133
211Michael Barry (31195)CANT-MobileNP2
212Lorenzo Bernucci (27289)ITAT-Mobile64
213Adam Hansen (2650)AUST-MobileNP3
214Gregory Henderson (30293)NZLT-MobileAB10
215Axel Merckx (34326)BELT-Mobile50
216Aaron Olson (29170)USAT-Mobile137
217Marco Pinotti (31126)ITAT-Mobile18
218František Raboň (23278)CZET-Mobile79
219Thomas Ziegler (26218)GERT-MobileNP6