Informatie over de Giro d'Italia van 2007

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2007. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2006. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2008.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
Land
12 May 20071CapreraLa Maddalena25TTTLiquigasE. Gasparotto2550ITAN/AN/AE. Gasparotto2550ITA
13 May 20072Tempio PausaniaBosa205R. McEwen34322AUSD. Di Luca31131ITAR. McEwen34322AUSP. Brutt25103RUSE. Gasparotto2551ITA
14 May 20073BaruminiCagliari181A. Petacchi33130ITAE. Gasparotto2552ITAA. Petacchi33130ITAP. Brutt25104RUSE. Gasparotto2552ITA
16 May 20074SalernoMontevergine di Mercogliano153D. Di Luca31134ITAD. Di Luca31134ITAR. McEwen34325AUSD. Di Luca31134ITAV. Nibali22182ITA
17 May 20075TeanoFrascati173R. Förster29109GERD. Di Luca31135ITAA. Petacchi33133ITAD. Di Luca31135ITAV. Nibali22183ITA
18 May 20076TivoliSpoleto177L. Laverde27316COLM. Pinotti3182ITAA. Petacchi33134ITAL. Laverde27316COLH. Schwab2542SUI
19 May 20077SpoletoScarperia254A. Petacchi33135ITAM. Pinotti3183ITAA. Petacchi33135ITAL. Laverde27317COLH. Schwab2543SUI
20 May 20078Barberino di MugelloFiorano Modenese200K. Arvesen32100NORM. Pinotti3184ITAA. Petacchi33136ITAL. Laverde27318COLA. Arekeev24220RUS
21 May 20079Reggio EmiliaLido Di Camaiore177D. Napolitano26109ITAM. Pinotti3185ITAA. Petacchi33137ITAL. Laverde27319COLA. Arekeev24221RUS
22 May 200710Lido Di CamaioreSantuario Nostra Signora Della Guardia250L. Piepoli35262SUIA. Noè38126ITAA. Petacchi33138ITAD. Di Luca31140ITAA. Schleck21345LUX
23 May 200711Serravalle ScriviaPinerolo198A. Petacchi33139ITAA. Noè38127ITAA. Petacchi33139ITAD. Di Luca31141ITAA. Schleck21346LUX
24 May 200712ScalengheBriancon163D. Di Luca31142ITAD. Di Luca31142ITAA. Petacchi33140ITAD. Di Luca31142ITAA. Schleck21347LUX
25 May 200713BiellaSantuario di Oropa12TijdritM. Bruseghin32344ITAD. Di Luca31143ITAA. Petacchi33141ITAD. Di Luca31143ITAA. Schleck21348LUX
26 May 200714CantuBergamo192S. Garzelli33313ITAD. Di Luca31144ITAA. Petacchi33142ITAD. Di Luca31144ITAA. Schleck21349LUX
27 May 200715TrentoTre Cime di Lavaredo184R. Riccò23268ITAD. Di Luca31145ITAA. Petacchi33143ITAL. Piepoli35267SUIA. Schleck21350LUX
29 May 200716AgordoLienz189S. Garzelli33316ITAD. Di Luca31147ITAA. Petacchi33145ITAL. Piepoli35269SUIA. Schleck21352LUX
30 May 200717LienzMonte Zoncolan142G. Simoni35278ITAD. Di Luca31148ITAA. Petacchi33146ITAL. Piepoli35270SUIA. Schleck21353LUX
31 May 200718UdineRiese Pio X203A. Petacchi33147ITAD. Di Luca31149ITAA. Petacchi33147ITAL. Piepoli35271SUIA. Schleck21354LUX
01 Jun 200719TrevisoComano Terme179I. Mayo29285ESPD. Di Luca31150ITAA. Petacchi33148ITAL. Piepoli35272SUIA. Schleck21355LUX
02 Jun 200720BardolinoVerona43TijdritP. Savoldelli3425ITAD. Di Luca31151ITAA. Petacchi33149ITAL. Piepoli35273SUIA. Schleck21356LUX
03 Jun 200721VestoneMilaan185A. Petacchi33150ITAD. Di Luca31152ITAA. Petacchi33150ITAL. Piepoli35274SUIA. Schleck21357LUX
Deelnemers Giro d'Italia 2007
RugnummerNaamPloegEindstand
1Paolo Bettini (3390)Quick Step41
2Addy Engels (3014)Quick Step81
3Mauro Facci (2550)Quick Step34
4Leonardo Scarselli (3263)Quick Step101
5Hubert Schwab (2586)Quick Step56
6Andrea Tonti (31135)Quick StepDNS3
7Matteo Tosatto (3347)Quick Step94
8Jürgen Van De Walle (30141)Quick StepDNF14
9Giovanni Visconti (24169)Quick Step77
11Paolo Savoldelli (3454)Astana12
12Maxim Gourov (28152)Astana118
13Benoît Joachim (31178)Astana99
14Assan Bazayev (26128)Astana98
15Sergei Yakovlev (3170)AstanaDNF15
16Eddy Mazzoleni (33336)Astana3
17Andrey Mizourov (34106)Astana21
18Steve Morabito (24152)Astana83
19Dmitriy Muravyev (27241)Astana51
21Gilberto Simoni (35310)Saunier Duval4
22Rubens Bertogliati (2853)Saunier DuvalDNF15
23Raivis Belohvoščiks (31161)Saunier Duval117
24David Cañada (32112)Saunier Duval59
25José Ángel Gómez (2648)Saunier Duval80
26Manuele Mori (26325)Saunier DuvalDNF15
27Iban Mayo (29315)Saunier Duval38
28Leonardo Piepoli (35302)Saunier Duval14
29Riccardo Riccò (23303)Saunier Duval6
31Damiano Cunego (25284)Lampre5
32Matteo Bono (23232)Lampre139
33Marzio Bruseghin (3315)Lampre8
34Marco Marzano (2720)Lampre37
35Danilo Napolitano (26150)LampreDNF12
36Gorazd Štangelj (34154)Lampre78
37Sylwester Szmyd (29110)Lampre28
38Paolo Tiralongo (29357)Lampre26
39Francisco Javier Vila (31263)Lampre15
41Stefano Garzelli (33349)Acqua et Sapone16
42Dario Andriotto (34248)Acqua et Sapone111
43Alexandr Arekeev (24262)Acqua et SaponeDNF14
44Gabriele Balducci (31240)Acqua et SaponeDNF12
45Massimo Codol (34123)Acqua et Sapone23
46Andrei Kunitski (22363)Acqua et Sapone85
47Simone Masciarelli (27180)Acqua et SaponeDNF12
48Giuseppe Palumbo (31294)Acqua et Sapone90
49Branislau Samoilau (2236)Acqua et Sapone22
51Rinaldo Nocentini (29278)AG2R47
52Hubert Dupont (26229)AG2R25
53Yuriy Krivtsov (28144)AG2R71
54Julien Loubet (22170)AG2RDNS8
55Laurent Mangel (2639)AG2R112
56Lloyd Mondory (2565)AG2R108
57Carl Ludovic Naibo (24318)AG2R53
58Christophe Riblon (26164)AG2R82
59Alexandre Usov (29307)AG2R106
61Olivier Bonnaire (24121)Bouygues Télécom45
62Nicolas Crosbie (2789)Bouygues Télécom88
63Pierre Drancourt (2551)Bouygues Télécom129
64Yohann Gène (265)Bouygues TélécomDNF10
65Arnaud Labbe (30239)Bouygues TélécomDNF10
66Yoann Le Boulanger (31239)Bouygues Télécom30
67Alexandre Pichot (24176)Bouygues Télécom125
68Franck Rénier (3380)Bouygues Télécom119
69Thomas Voeckler (289)Bouygues TélécomDNS8
71David Arroyo (27175)Caisse d'Epargne10
72Éric Berthou (32218)Caisse d'Epargne89
73Joan Horrach (3395)Caisse d'EpargneDNS5
74Pablo Lastras (31162)Caisse d'Epargne42
75Alberto Losada (25122)Caisse d'Epargne60
76Aitor Pérez (29341)Caisse d'Epargne32
77José Joaquin Rojas (21328)Caisse d'EpargneDNF10
78Alexei Markov (2837)Caisse d'EpargneDNF10
79Mathieu Perget (22285)Caisse d'Epargne91
81Emanuele Sella (26172)Ceramica Panaria-Navigare11
82Luis Felipe Laverde (27360)Ceramica Panaria-Navigare36
83Julio Alberto Pérez (29335)Ceramica Panaria-Navigare40
84Andrea Pagoto (21354)Ceramica Panaria-Navigare95
85Domenico Pozzovivo (24213)Ceramica Panaria-Navigare17
86Fortunato Baliani (32360)Ceramica Panaria-Navigare24
87Paride Grillo (25127)Ceramica Panaria-NavigareDNF10
88Luca Mazzanti (33146)Ceramica Panaria-Navigare31
89Maximiliano Ariel Richeze (24116)Ceramica Panaria-Navigare92
91Iván Ramiro Parra (31259)Cofidis13
92Frédéric Bessy (35173)Cofidis66
93Mickael Buffaz (2841)Cofidis126
94Hervé Duclos-Lassalle (27189)Cofidis103
95Bingen Fernandez (34197)Cofidis29
96Mathieu Heijboer (25146)CofidisDNF14
97Amaël Moinard (25148)Cofidis46
98Tristan Valentin (25127)Cofidis132
99Steve Zampieri (3026)CofidisDNF14
101Pietro Caucchioli (31307)Crédit Agricole27
102Francesco Bellotti (27329)Crédit AgricoleDNF14
103László Bodrogi (30201)Crédit Agricole84
104Julian Dean (32154)Crédit Agricole93
105Angelo Furlan (308)Crédit Agricole116
106Patrice Halgand (33120)Crédit AgricoleDNF6
107Christophe Kern (26163)Crédit Agricole114
108Thor Hushovd (29163)Crédit AgricoleDNF12
109Nicolas Roche (22362)Crédit Agricole123
111Yaroslav Popovych (27178)Discovery ChannelDNS13
112Volodymyr Bileka (28145)Discovery Channel49
113Steven Cummings (26103)Discovery Channel110
114George Hincapie (341)Discovery ChannelDNS12
115Pavel Padrnos (36196)Discovery Channel73
116José-Luis Rubiera (34154)Discovery Channel39
117Jurgen Van Goolen (26214)Discovery Channel96
118Brian Bach Vandborg (25208)Discovery ChannelDNF14
119Matthew White (33128)Discovery Channel105
121Beñat Albizuri (2644)EuskaltelDNF8
122Koldo Fernandez (25290)Euskaltel136
123Dionisio Galparsoro (28322)EuskaltelDNF12
124Aitor Hernandez (25157)EuskaltelDNS12
125Markel Irizar (27146)Euskaltel68
126Antón Luengo (26164)Euskaltel140
127Aketza Peña (26118)EuskaltelDNS17
128Ivan Velasco (27144)Euskaltel76
129Joseba Zubeldia (28104)EuskaltelDNF14
131Carlos De La Cruz (32193)Française des JeuxDNS1
132Arnaud Gérard (22267)Française des Jeux124
133Timothy Gudsell (23134)Française des JeuxDNF7
134Lilian Jégou (31162)Française des Jeux75
135Ian McLeod (26270)Française des JeuxDNF4
136Cyrille Monnerais (23311)Française des JeuxDNF8
137Francis Mourey (26204)Française des Jeux43
138Fabien Patanchon (2417)Française des Jeux131
139Jussi Veikkanen (2693)Française des Jeux44
141Davide Rebellin (35326)GerolsteinerDNS11
142Robert Förster (29154)GerolsteinerDNS12
143Thomas Fothen (2486)Gerolsteiner122
144Oscar Gatto (22180)Gerolsteiner141
145Tim Klinger (22281)GerolsteinerDNF12
146Sven Krauss (24176)Gerolsteiner135
147Volker Ordowski (33233)GerolsteinerDNF2
148Matthias Russ (23229)Gerolsteiner54
149Oliver Zaugg (2652)GerolsteinerDNF14
151Danilo Di Luca (31180)Liquigas1
152Enrico Gasparotto (25100)Liquigas97
153Vladimir Miholjević (33163)Liquigas65
154Vincenzo Nibali (22228)Liquigas19
155Andrea Noè (38166)Liquigas35
156Franco Pellizotti (29166)Liquigas9
157Alessandro Spezialetti (32168)Liquigas63
158Alessandro Vanotti (26287)Liquigas107
159Charles Wegelius (2965)LiquigasDNF18
161Robbie McEwen (356)Predictor-LottoDNS12
162Dario David Cioni (32211)Predictor-Lotto33
163Josep Jufré (31330)Predictor-Lotto52
164Matthew Lloyd (2438)Predictor-Lotto61
165Mario Aerts (32182)Predictor-Lotto20
166Jurgen Van Den Broeck (24150)Predictor-Lotto74
167Wim Van Huffel (2834)Predictor-LottoDNF15
168Stefano Zanini (38158)Predictor-Lotto134
169Nick Gates (35121)Predictor-Lotto127
171Michael Rasmussen (3329)Rabobank48
172Mauricio Alberto Ardila (2841)Rabobank67
173Graeme Brown (2883)RabobankDNF3
174Koos Moerenhout (33237)Rabobank70
175Max van Heeswijk (34120)RabobankDNF14
176Dimitry Kozonchuk (2386)Rabobank100
177Leon van Bon (35154)RabobankDNF6
178William Walker (21242)Rabobank57
179Pedro Horrillo (32277)Rabobank121
181Fabian Cancellara (26104)Team CSCDNF12
182David Zabriskie (28170)Team CSC58
183Andy Schleck (2220)Team CSC2
184Juan José Haedo (26155)Team CSCDNF10
185Alexandr Kolobnev (2657)Team CSCDNF12
186Michael Blaudzun (3461)Team CSCDNF8
187Matti Breschel (22303)Team CSC120
188Volodymir Gustov (30135)Team CSC69
189Kurt Asle Arvesen (32142)Team CSC62
191Alessandro Petacchi (33178)Team MilramDSQ
192Alessandro Cortinovis (29262)Team Milram113
193Sergio Ghisalberti (27203)Team MilramDNF10
194Christian Knees (26117)Team Milram72
195Brett Lancaster (27228)Team Milram115
196Martin Müller (3386)Team Milram130
197Alberto Ongarato (31342)Team MilramDNF10
198Fabio Sabatini (22132)Team MilramDNF14
199Mirco Lorenzetto (25346)Team Milram109
201Salvatore Commesso (3295)Tinkoff Credit Systems55
202Evgueni Petrov (2936)Tinkoff Credit Systems7
203Daniele Contrini (32320)Tinkoff Credit Systems86
204Ivan Rovny (19274)Tinkoff Credit SystemsDNS14
205Ricardo Serrano (28331)Tinkoff Credit Systems102
206Mikhail Ignatiev (2254)Tinkoff Credit Systems128
207Pavel Brutt (25152)Tinkoff Credit Systems87
208Elio Aggiano (35107)Tinkoff Credit Systems138
209Nikolai Troussov (21363)Tinkoff Credit Systems133
211Michael Barry (31195)T-MobileDNS2
212Lorenzo Bernucci (27289)T-Mobile64
213Adam Hansen (2650)T-MobileDNS3
214Gregory Henderson (30293)T-MobileDNF10
215Axel Merckx (34326)T-Mobile50
216Aaron Olson (29170)T-Mobile137
217Marco Pinotti (31126)T-Mobile18
218František Raboň (23278)T-Mobile79
219Thomas Ziegler (26218)T-MobileDNS6