Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2004. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2003. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2005.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
08 May 2004PGenuaGenua7TijdritB. McGee2874AUS
09 May 20041GenuaAlba143A. Petacchi30126ITA
10 May 20042Novi LigurePontremoli184D. Cunego22233ITA
11 May 20043PontremoliCorno Alle Scale191G. Simoni32260ITA
12 May 20044Porretta TermeCivitella184A. Petacchi30129ITA
13 May 20045CivitellaSpoleto177R. McEwen31323AUS
14 May 20046SpoletoValmontone164A. Petacchi30131ITA
15 May 20047FrosinoneMontevergine di Mercogliano214D. Cunego22238ITA
16 May 20048Giffoni Valle PianaPolicoro214A. Petacchi30133ITA
17 May 20049PolicoroCarovigno142F. Rodriguez30256USA
19 May 200410Porto Sant'ElpidioAscoli Piceno146A. Petacchi30136ITA
20 May 200411Porto Sant'ElpidioCesena228E. Sella23131ITA
21 May 200412CesenaTreviso210A. Petacchi30138ITA
22 May 200413TriesteTrieste52TijdritS. Honchar33323UKR
23 May 200414TriestePula175A. Petacchi30140ITA
24 May 200415PorecSan Vendemiano234A. Petacchi30141ITA
25 May 200416San VendemianoPfalzen217D. Cunego22248ITA
27 May 200417BrunicoFondo153P. Tonkov35107RUS
28 May 200418ClesBormio118D. Cunego22251ITA
29 May 200419BormioPresolana122S. Garzelli30317ITA
30 May 200420ClusoneMilaan149A. Petacchi30147ITA
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
08 May 2004PB. McGee2874AUSN/AN/AN/A
09 May 20041O. Pollack30231GERA. Petacchi30126ITAF. Wegmann23323GERM. Pérez28120COL
10 May 20042B. McGee2876AUSD. Cunego22233ITAA. Moos31139SUIR. Marzoli2838ITA
11 May 20043G. Simoni32260ITAD. Cunego22234ITAG. Simoni32260ITAR. Marzoli2839ITA
12 May 20044G. Simoni32261ITAA. Petacchi30129ITAG. Simoni32261ITAA. Vanotti23238ITA
13 May 20045G. Simoni32262ITAR. McEwen31323AUSG. Simoni32262ITAC. D'Amore2541ITA
14 May 20046G. Simoni32263ITAA. Petacchi30131ITAF. Wegmann23328GERC. D'Amore2542ITA
15 May 20047D. Cunego22238ITAA. Petacchi30132ITAD. Cunego22238ITAM. Strazzer34271ITA
16 May 20048D. Cunego22239ITAA. Petacchi30133ITAD. Cunego22239ITAM. Strazzer34272ITA
17 May 20049D. Cunego22240ITAA. Petacchi30134ITAD. Cunego22240ITAM. Strazzer34273ITA
19 May 200410D. Cunego22242ITAA. Petacchi30136ITAD. Cunego22242ITAC. D'Amore2547ITA
20 May 200411D. Cunego22243ITAA. Petacchi30137ITAF. Wegmann23334GERM. Pérez28131COL
21 May 200412D. Cunego22244ITAA. Petacchi30138ITAF. Wegmann23335GERM. Pérez28132COL
22 May 200413Y. Popovych24139UKRA. Petacchi30139ITAF. Wegmann23336GERM. Pérez28133COL
23 May 200414Y. Popovych24140UKRA. Petacchi30140ITAF. Wegmann23337GERC. D'Amore2551ITA
24 May 200415Y. Popovych24141UKRA. Petacchi30141ITAF. Wegmann23338GERC. D'Amore2552ITA
25 May 200416D. Cunego22248ITAA. Petacchi30142ITAF. Wegmann23339GERC. D'Amore2553ITA
27 May 200417D. Cunego22250ITAA. Petacchi30144ITAF. Wegmann23341GERC. D'Amore2555ITA
28 May 200418D. Cunego22251ITAA. Petacchi30145ITAD. Cunego22251ITAC. D'Amore2556ITA
29 May 200419D. Cunego22252ITAA. Petacchi30146ITAF. Wegmann23343GERR. Illiano27107ITA
30 May 200420D. Cunego22253ITAA. Petacchi30147ITAF. Wegmann23344GERR. Illiano27108ITA

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementD. Cunego22253
PuntenklassementA. Petacchi30147
BergklassementF. Wegmann23344
IntergiroR. Illiano27108
Deelnemers Giro d'Italia 2004
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Gilberto Simoni (32311)ITASaeco3
2Leonardo Bertagnolli (26174)ITASaeco37
3Damiano Cunego (22285)ITASaeco1
4Paolo Fornaciari (33149)ITASaeco100
5Eddy Mazzoleni (30337)ITASaeco21
6Alessandro Spezialetti (29168)ITASaeco66
7Gorazd Štangelj (31155)SLOSaeco95
8Sylwester Szmyd (26111)POLSaeco43
9Andrea Tonti (28136)ITASaeco29
11Ruggero Marzoli (2890)ITAAcqua et Sapone23
12Andrea Ferrigato (34303)ITAAcqua et Sapone84
13Rinaldo Nocentini (26279)ITAAcqua et Sapone34
14Bo Hamburger (3438)DENAcqua et Sapone38
15Crescenzo D'Amore (2590)ITAAcqua et Sapone123
16Fred Rodriguez (30301)USAAcqua et Sapone99
17Kyrylo Pospyeyev (28184)UKRAcqua et Sapone42
18Ondřej Sosenka (28205)CZEAcqua et SaponeDNF
19Gerhard Trampusch (25324)AUTAcqua et Sapone26
21Magnus Bäckstedt (29152)SWEAlessio-BianchiDNF
22Angelo Furlan (279)ITAAlessio-Bianchi128
23Alessandro Bertolini (32340)ITAAlessio-Bianchi53
24Marcus Ljungqvist (29248)SWEAlessio-Bianchi63
25Vladimir Miholjević (30164)CROAlessio-Bianchi24
26Christian Moreni (31222)ITAAlessio-Bianchi25
27Andrea Noè (35167)ITAAlessio-Bianchi17
28Franco Pellizotti (26167)ITAAlessio-Bianchi11
29Ellis Rastelli (29164)ITAAlessio-Bianchi73
31Giuliano Figueras (28159)ITACeramica Panaria-MargresDNF
32Julio Alberto Pérez (26336)MEXCeramica Panaria-Margres33
33Scott Davis (2570)AUSCeramica Panaria-Margres90
34Brett Lancaster (24229)AUSCeramica Panaria-Margres124
35Paolo Lanfranchi (35341)ITACeramica Panaria-Margres61
36Luca Mazzanti (30147)ITACeramica Panaria-Margres46
37Emanuele Sella (23173)ITACeramica Panaria-Margres12
38Fortunato Baliani (29360)ITACeramica Panaria-Margres39
39Alejandro Alberto Borrajo (2468)ARGCeramica Panaria-Margres79
41Andoni Aranaga (25181)ESPChocolade Jacques-Wincor NixdorfDNF
42Mauricio Alberto Ardila (2541)COLChocolade Jacques-Wincor Nixdorf31
43Florent Brard (28145)FRAChocolade Jacques-Wincor Nixdorf108
44Denys Kostyuk (22110)UKRChocolade Jacques-Wincor Nixdorf60
45John Gadret (2570)FRAChocolade Jacques-Wincor NixdorfDNF
46Maxim Rudenko (24263)UKRChocolade Jacques-Wincor Nixdorf133
47Jürgen Van De Walle (27142)BELChocolade Jacques-Wincor NixdorfDNF
48Geert Verheyen (31113)BELChocolade Jacques-Wincor Nixdorf49
49Jan van Velzen (28207)NEDChocolade Jacques-Wincor Nixdorf122
51Freddy Excelino González (2913)COLColombia-Selle ItaliaDNF
52Marlon Alirio Pérez (28173)COLColombia-Selle Italia40
53Rubén Alveiro Marín (3624)COLColombia-Selle Italia83
54Uberlino Mesa (3319)COLColombia-Selle ItaliaNP
55Raffaele Illiano (27140)ITAColombia-Selle Italia35
56Leonardo Scarselli (2963)ITAColombia-Selle ItaliaDNF
57Philippe Schnyder (26106)SUIColombia-Selle Italia129
58Russell Van Hout (2816)AUSColombia-Selle Italia134
59Trent Wilson (25225)AUSColombia-Selle Italia126
61Serhiy Honchar (33363)UKRDe Nardi2
62Ruggero Borghi (3418)ITADe Nardi28
63Simone Cadamuro (283)ITADe Nardi120
64Graziano Gasparre (264)ITADe Nardi78
65Leonardo Giordani (2735)ITADe Nardi75
66Michele Gobbi (26325)ITADe Nardi93
67Igor Pugaci (29177)MOLDe Nardi70
68Alessandro Vanotti (23288)ITADe Nardi44
69Charles Wegelius (2666)GBRDe Nardi48
71Mario Cipollini (37101)ITADomina VacanzeDNF
72Andrus Aug (3240)ESTDomina VacanzeDNF
73Gabriele Colombo (3251)ITADomina Vacanze117
74Martin Derganc (27103)SLVDomina Vacanze127
75Alessio Galletti (3697)ITADomina Vacanze89
76Massimo Iannetti (21191)ITADomina VacanzeDNF
77Giovanni Lombardi (3511)ITADomina Vacanze119
78Andris Naudužs (29238)LATDomina Vacanze106
79Mario Scirea (39328)ITADomina Vacanze121
81Marzio Bruseghin (3016)ITAFassa Bortolo58
82Dario David Cioni (29211)ITAFassa Bortolo4
83Massimo Codol (31124)ITAFassa Bortolo69
84Alberto Ongarato (28343)ITAFassa Bortolo109
85Alessandro Petacchi (30179)ITAFassa Bortolo97
86Fabio Sacchi (3039)ITAFassa Bortolo102
87Matteo Tosatto (3048)ITAFassa Bortolo107
88Volodymir Gustov (27136)UKRFassa Bortolo103
89Marco Velo (30104)ITAFassa Bortolo101
91Freddy Bichot (24296)FRAFDJeux.comDNF
92David Derepas (26114)FRAFDJeux.com85
93Nicolas Fritsch (25194)FRAFDJeux.com51
94Philippe Gilbert (21361)BELFDJeux.com32
95Bradley McGee (28128)AUSFDJeux.com8
96Francis Mourey (23205)FRAFDJeux.com104
97Benoît Vaugrenard (22177)FRAFDJeux.com136
98Nicolas Vogondy (26327)FRAFDJeux.com81
99Matthew Wilson (26273)AUSFDJeux.com132
101Ivan Quaranta (29199)ITAFormaggi Pinzolo FiaveDNF
102Mario Manzoni (34352)ITAFormaggi Pinzolo Fiave135
103Boštjan Mervar (30282)SLVFormaggi Pinzolo Fiave130
104Jure Golčer (26354)SLOFormaggi Pinzolo FiaveNP
105Domenico Gualdi (3062)ITAFormaggi Pinzolo Fiave139
106Giuseppe Di Grande (30297)ITAFormaggi Pinzolo Fiave20
107Giuiseppe Muraglia (24333)ITAFormaggi Pinzolo Fiave57
108Luis Felipe Laverde (24361)COLFormaggi Pinzolo Fiave15
109Giuiseppe Muraglia (24333)ITAFormaggi Pinzolo Fiave140
111Gianni Faresin (38350)ITAGerolsteinerDNF
112Robert Förster (26155)GERGerolsteiner116
113Sven Montgomery (2852)SUIGerolsteinerDNF
114Olaf Pollack (30284)GERGerolsteiner112
115Davide Rebellin (32327)ITAGerolsteinerDNF
116Marco Serpellini (31321)ITAGerolsteiner71
117Marcel Strauss (27320)SUIGerolsteiner105
118Fabian Wegmann (2411)GERGerolsteiner36
119Thomas Ziegler (23219)GERGerolsteiner64
121Juan Manuel Gárate (2868)ESPLampre10
122Wladimir Belli (33341)ITALampre7
123Igor Astarloa (2894)ESPLampre56
124Ján Svorada (35307)CZELampreDNF
125Andrei Hauptman (2947)SLOLampre82
126Luciano André Pagliarini (2674)BRALampreDNF
127Mariano Piccoli (33293)ITALampre59
128Daniele Righi (2895)ITALampre96
129Francisco Javier Vila (28264)ESPLampre22
131Volodymyr Bileka (25145)UKRTönissteiner50
132Vladimir Duma (32121)UKRTönissteiner65
133Jacky Durand (37141)FRATönissteinerDNF
134Cristian Gasperoni (33259)ITATönissteinerDNF
135Yaroslav Popovych (24179)UKRTönissteiner5
136Nico Sijmens (2691)BELTönissteiner68
137Tomas Vaitkus (22147)LITTönissteinerDNF
138Johan Verstrepen (36254)BELTönissteiner94
139Sergey Adveyev (27280)UKRTönissteiner86
141Robbie McEwen (327)AUSLottoDNF
142Christophe Brandt (2756)BELLotto14
143Gorik Gardeyn (24106)BELLotto125
144Piotr Wadecki (31140)POLLottoDNF
145Aart Vierhouten (34104)NEDLotto110
146Christophe Detilloux (3059)BELLottoDNF
147Nick Gates (32122)AUSLotto113
148Gert Steegmans (23274)BELLotto131
149Ief Verbrugghe (28342)BELLotto115
151Michael Albasini (23193)SUIPhonak88
152Niki Aebersold (31361)SUIPhonak41
153Daniele Bennati (23280)ITAPhonakDNF
154Marco Fertonani (27358)ITAPhonak55
155Alexandre Moos (31191)SUIPhonak27
156Uroš Murn (29142)SLVPhonak92
157Daniel Schnider (30223)SUIPhonak45
158Alexandre Usov (26308)BLRPhonak98
159Tadej Valjavec (27109)SLOPhonak9
161Rubens Bertogliati (2553)SUISaunier Duval52
162David Cañada (29112)ESPSaunier Duval18
163Juan Carlos Domínguez (3379)ESPSaunier DuvalDNF
164Juan Gomis (2695)ESPSaunier Duval67
165Rubén Lobato (25303)ESPSaunier Duval16
166Alberto Loddo (25177)ITASaunier DuvalDNF
167Manuele Mori (23326)ITASaunier Duval76
168Oliver Zaugg (2353)SUISaunier Duval47
169Massimo Strazzer (34318)ITASaunier DuvalDNF
171Gabriele Bosisio (23329)ITATenax137
172Giancarlo Ginestri (25340)ITATenax118
173Zoran Klemenčič (2864)SLOTenaxDNF
174Nicola Loda (32340)ITATenax74
175Renzo Mazzoleni (2792)ITATenax111
176Daniele Pietropolli (23355)ITATenax80
177Dean Podgornik (24364)SLVTenax138
178Oscar Pozzi (32187)ITATenax72
179Radoslav Rogina (25120)CROTenax87
181Stefano Garzelli (30350)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie6
182Pavel Tonkov (35142)RUSVini Caldirola-Nobili Rubinetterie13
183Dario Andriotto (31249)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie54
184Mauro Gerosa (29265)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie62
185Simone Masciarelli (24181)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie91
186Oscar Mason (2937)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie30
187Gianluca Sironi (303)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie77
188Steve Zampieri (2727)SUIVini Caldirola-Nobili Rubinetterie19
189Marco Zanotti (30161)ITAVini Caldirola-Nobili Rubinetterie114