Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 2003. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 2002. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2004.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
10 May 20031LecceLecce201A. Petacchi29126ITA
11 May 20032CopertinoMatera177F. Baldato34331ITA
12 May 20033PolicoroTerme Luigiane145S. Garzelli29299ITA
13 May 20034Terme LuigianeVibo Valentia175R. McEwen30322AUS
14 May 20035MessinaCatania169A. Petacchi29130ITA
16 May 20036MaddaloniAvezzano218A. Petacchi29132ITA
17 May 20037AvezzanoTerminillo146S. Garzelli29304ITA
18 May 20038RietiArezzo217M. Cipollini3657ITA
19 May 20039ArezzoMontecatini Terme160M. Cipollini3658ITA
20 May 200310Montecatini TermeFaenza200K. Arvesen28100NOR
21 May 200311FaenzaSan Dona di Piave199R. McEwen30330AUS
22 May 200312San Dona di PiaveMonte Zoncolan185G. Simoni31270ITA
23 May 200313PordenoneMarostica155A. Petacchi29139ITA
24 May 200314MarosticaAlpe di Pampeago162G. Simoni31272ITA
25 May 200315MeranoBolzano42TijdritA. González2887ESP
26 May 200316ArcoPavia207A. Petacchi29142ITA
28 May 200317Salice TermeAsti130A. Petacchi29144ITA
29 May 200318Santuario di VicofortePontechianale175D. Frigo29252ITA
30 May 200319CanelliCascata del Toce236G. Simoni31278ITA
31 May 200320CannobioCantu133G. Lombardi33344ITA
01 Jun 200321IdroscaloMilaan40TijdritS. Honchar32333UKR
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
10 May 20031A. Petacchi29126ITAA. Petacchi29126ITAN/AA. Naudužs28186LAT
11 May 20032A. Petacchi29127ITAA. Petacchi29127ITAF. González27327COLM. Cipollini3650ITA
12 May 20033A. Petacchi29128ITAA. Petacchi29128ITAF. González27328COLA. Naudužs28188LAT
13 May 20034A. Petacchi29129ITAA. Petacchi29129ITAF. González27329COLA. Naudužs28189LAT
14 May 20035A. Petacchi29130ITAA. Petacchi29130ITAF. González27330COLM. Di Biase27190ITA
16 May 20036A. Petacchi29132ITAA. Petacchi29132ITAF. González27332COLM. Di Biase27192ITA
17 May 20037S. Garzelli29304ITAA. Petacchi29133ITAF. González27333COLM. Di Biase27193ITA
18 May 20038S. Garzelli29305ITAA. Petacchi29134ITAF. González27334COLM. Di Biase27194ITA
19 May 20039S. Garzelli29306ITAA. Petacchi29135ITAF. González27335COLM. Di Biase27195ITA
20 May 200310G. Simoni31268ITAA. Petacchi29136ITAF. González27336COLM. Di Biase27196ITA
21 May 200311G. Simoni31269ITAA. Petacchi29137ITAF. González27337COLM. Di Biase27197ITA
22 May 200312G. Simoni31270ITAA. Petacchi29138ITAF. González27338COLM. Di Biase27198ITA
23 May 200313G. Simoni31271ITAA. Petacchi29139ITAF. González27339COLM. Di Biase27199ITA
24 May 200314G. Simoni31272ITAA. Petacchi29140ITAF. González27340COLM. Di Biase27200ITA
25 May 200315G. Simoni31273ITAA. Petacchi29141ITAF. González27341COLM. Bäckstedt28115SWE
26 May 200316G. Simoni31274ITAA. Petacchi29142ITAF. González27342COLM. Bäckstedt28116SWE
28 May 200317G. Simoni31276ITAA. Petacchi29144ITAF. González27344COLM. Bäckstedt28118SWE
29 May 200318G. Simoni31277ITAS. Garzelli29316ITAF. González27345COLM. Bäckstedt28119SWE
30 May 200319G. Simoni31278ITAG. Simoni31278ITAF. González27346COLM. Bäckstedt28120SWE
31 May 200320G. Simoni31279ITAG. Simoni31279ITAF. González27347COLM. Bäckstedt28121SWE
01 Jun 200321G. Simoni31280ITAG. Simoni31280ITAF. González27348COLM. Bäckstedt28122SWE

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementG. Simoni31280
PuntenklassementG. Simoni31280
BergklassementF. González27348
IntergiroM. Bäckstedt28122
Deelnemers Giro d'Italia 2003
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Fabio Baldato (3517)ITAAlessio76
2Pietro Caucchioli (27307)ITAAlessio26
3Angelo Furlan (268)ITAAlessioDNF
4Denis Lunghi (27161)ITAAlessio38
5Ruggero Marzoli (2789)ITAAlessioDNF
6Vladimir Miholjević (29163)CROAlessio40
7Christian Moreni (30221)ITAAlessioDNF
8Andrea Noè (34166)ITAAlessio4
9Franco Pellizotti (25166)ITAAlessio9
11Pavel Tonkov (34141)RUSCCC-PolsatDNF
12Dariusz Baranowski (318)POLCCC-Polsat12
13Tomasz Brożyna (32285)POLCCC-Polsat31
14Bogdan Bondariew (2928)UKRCCC-PolsatDNF
15Piotr Chmielewski (32286)POLCCC-Polsat49
16Seweryn Kohut (2769)POLCCC-PolsatDNF
17Andris Naudužs (28238)LATCCC-PolsatDNF
18Piotr Chmielewski (32286)POLCCC-PolsatDNF
19Radosław Romanik (36166)POLCCC-Polsat33
21Giuliano Figueras (27158)ITACeramiche Panaria-Fiordo28
22Julio Alberto Pérez (25335)MEXCeramiche Panaria-FiordoDNF
23Graeme Brown (2483)AUSCeramiche Panaria-FiordoDNF
24Scott Davis (2470)AUSCeramiche Panaria-FiordoDNF
25Paolo Lanfranchi (34340)ITACeramiche Panaria-Fiordo20
26Paolo Tiralongo (25357)ITACeramiche Panaria-FiordoDNF
27Luca Mazzanti (29146)ITACeramiche Panaria-FiordoDNF
28Brett Lancaster (23228)AUSCeramiche Panaria-FiordoDNF
29Guillermo Ruben Bongiorno (24337)ARGCeramiche Panaria-FiordoDNF
31José Joaquim Castelblanco (33197)COLColombia-Selle Italia37
32Freddy Excelino González (2813)COLColombia-Selle Italia35
33John Freddy García (2936)COLColombia-Selle ItaliaDNF
34Rubén Alveiro Marín (3523)COLColombia-Selle Italia85
35Luca De Angeli (27173)ITAColombia-Selle Italia95
36Hernán Dario Muñoz (30176)COLColombia-Selle Italia46
37Rodolfo Massi (37286)ITAColombia-Selle Italia68
38Raffaele Illiano (26139)ITAColombia-Selle Italia66
39Mikhailo Khalilov (27363)UKRColombia-Selle ItaliaDNF
41Serhiy Honchar (32363)UKRDe Nardi-Colpack8
42Andrus Aug (3139)ESTDe Nardi-ColpackDNF
43Matteo Carrara (2498)ITADe Nardi-ColpackDNF
44Graziano Gasparre (253)ITADe Nardi-Colpack32
45Leonardo Giordani (2634)ITADe Nardi-Colpack90
46Michele Gobbi (25324)ITADe Nardi-Colpack74
47Giuseppe Palumbo (27294)ITADe Nardi-ColpackDNF
48Charles Wegelius (2565)GBRDe Nardi-Colpack51
49Leonardo Zanotti (25110)ITADe Nardi-Colpack57
51Mario Cipollini (36101)ITADomina Vacanze-ElitronDNF
52Daniele Bennati (22279)ITADomina Vacanze-ElitronDNF
53Gabriele Colombo (3150)ITADomina Vacanze-Elitron63
54Giovanni Lombardi (3410)ITADomina Vacanze-Elitron70
55Giampaolo Mondini (30350)ITADomina Vacanze-ElitronDNF
56Alberto Ongarato (27342)ITADomina Vacanze-ElitronDNF
57Michele Scarponi (23279)ITADomina Vacanze-Elitron16
58Mario Scirea (38327)ITADomina Vacanze-Elitron84
59Francesco Secchiari (30310)ITADomina Vacanze-Elitron96
61Marzio Bruseghin (2915)ITAFassa Bortolo22
62Dario David Cioni (28211)ITAFassa BortoloDNF
63Kim Kirchen (24363)LUXFassa Bortolo29
64Dario Frigo (29285)ITAFassa Bortolo7
65Aitor González (28124)ESPFassa Bortolo19
66Alessandro Petacchi (29178)ITAFassa BortoloDNF
67Matteo Tosatto (2947)ITAFassa BortoloDNF
68Guido Trenti (30185)USAFassa BortoloDNF
69Marco Velo (29103)ITAFassa Bortolo21
71Nicolas Fritsch (24194)FRAFDJeux.comDNF
72Sandy Casar (24149)FRAFDJeux.com13
73Jimmy Casper (2533)FRAFDJeux.comDNF
74Carlos De La Cruz (28193)FRAFDJeux.com61
75David Derepas (25113)FRAFDJeux.comDNF
76Bernhard Eisel (22133)AUTFDJeux.com64
77Frédérick Guesdon (31260)FRAFDJeux.comDNF
78Régis Lhuillier (2333)FRAFDJeux.comDNF
79Bradley Wiggins (2363)GBRFDJeux.comDNF
81Elio Aggiano (31107)ITAFormaggi Pinzolo FiaveDNF
82Fortunato Baliani (28360)ITAFormaggi Pinzolo Fiave52
83Biagio Conte (3584)ITAFormaggi Pinzolo FiaveDNF
84Moreno Di Biase (27238)ITAFormaggi Pinzolo FiaveDNF
85Bo Hamburger (3337)DENFormaggi Pinzolo Fiave54
86Luis Felipe Laverde (23360)COLFormaggi Pinzolo Fiave30
87Héctor Orlando Mesa (27180)COLFormaggi Pinzolo Fiave77
88Giuiseppe Muraglia (23332)ITAFormaggi Pinzolo FiaveDNF
89Rinaldo Nocentini (25278)ITAFormaggi Pinzolo Fiave60
91Daniele Contrini (28320)ITAGerolsteinerDNF
92Gianni Faresin (37349)ITAGerolsteiner17
93Robert Förster (25154)GERGerolsteinerDNF
94Steffen Weigold (2483)GERGerolsteinerDNF
95Uwe Hardter (26167)GERGerolsteiner65
96Ronny Scholz (2567)GERGerolsteinerDNF
97Marcel Strauss (26319)SUIGerolsteinerDNF
98Georg Totschnig (3237)AUTGerolsteiner5
99Gerhard Trampusch (24324)AUTGerolsteiner41
101Isaac Gálvez (27283)ESPKelme-Costa BlancaDNF
102Adolfo García (23277)ESPKelme-Costa Blanca18
103Carlos García (2573)ESPKelme-Costa BlancaDNF
104José Ignacio Gutiérrez (25211)ESPKelme-Costa Blanca39
105David Muñoz (2422)ESPKelme-Costa BlancaNP
106Jordi Riera (2647)ESPKelme-Costa Blanca93
107Alexis Rodríguez (2664)ESPKelme-Costa BlancaDNF
108Julian Usano (26357)ESPKelme-Costa Blanca87
109Constantino Zaballa (2546)ESPKelme-Costa Blanca27
111Francesco Casagrande (32290)ITALampreDNF
112Sergio Barbero (34164)ITALampre59
113Wladimir Belli (32341)ITALampre11
114Simone Bertoletti (28310)ITALampre88
115Mariano Piccoli (32293)ITALampreDNF
116Manuel Quinziato (23244)ITALampre86
117Raimondas Rumšas (31168)LITLampre6
118Ján Svorada (34306)CZELampre89
119Francisco Javier Vila (27263)ESPLampre44
121Sergey Adveyev (26279)UKRTönissteiner50
122Lorenzo Bernucci (23289)ITATönissteiner72
123Volodymyr Bileka (24145)UKRTönissteiner58
124Vladimir Duma (31120)UKRTönissteiner42
125Ruslan Gryschenko (22146)UKRTönissteinerDNF
126Tom Stremersch (2833)BELTönissteiner69
127Yaroslav Popovych (23178)UKRTönissteiner3
128Salvatore Scamardella (24178)ITATönissteiner97
129Johan Verstrepen (35253)BELTönissteiner94
131Robbie McEwen (316)AUSLotto-DomoDNF
132Rik Verbrugghe (28343)BELLotto-DomoDNF
133Aart Vierhouten (33103)NEDLotto-DomoDNF
134Ief Verbrugghe (27341)BELLotto-DomoDNF
135Gert Steegmans (22273)BELLotto-DomoDNF
136Koos Moerenhout (29237)NEDLotto-Domo53
137Thierry Marichal (3017)BELLotto-DomoDNF
138Nick Gates (31121)AUSLotto-DomoDNF
139Kevin Van Impe (2272)BELLotto-DomoDNF
141Marco Pantani (33168)ITAMercatone Uno14
142Massimo Codol (30123)ITAMercatone Uno15
143Roberto Conti (38196)ITAMercatone Uno56
144Fabiano Fontanelli (3867)ITAMercatone Uno91
145Daniel Clavero (34325)ESPMercatone Uno43
146Cristian Gasperoni (32259)ITAMercatone Uno45
147Sylwester Szmyd (25110)POLMercatone Uno24
148Ivan Ravaioli (22241)ITAMercatone UnoDNF
149Mario Manzoni (33351)ITAMercatone Uno80
151Gilberto Simoni (31310)ITASaeco1
152Fabio Sacchi (2938)ITASaecoDNF
153Alessandro Spezialetti (28168)ITASaeco47
154Marius Sabaliauskas (24228)LITSaeco48
155Leonardo Bertagnolli (25173)ITASaeco25
156Paolo Fornaciari (32149)ITASaeco81
157Dario Pieri (27303)ITASaecoDNF
158Andrea Tonti (27135)ITASaeco55
159Damiano Cunego (21284)ITASaeco34
161Kurt Asle Arvesen (28142)NORTeam FaktaDNF
162Jørgen Bo Petersen (3380)DENTeam FaktaDNF
163Frank Høj (30177)DENTeam FaktaDNF
164Magnus Bäckstedt (28152)SWETeam Fakta71
165Scott Sunderland (36215)AUSTeam Fakta23
166René Jørgensen (27340)DENTeam Fakta92
167Lars Ytting Bak (23166)DENTeam FaktaDNF
168Werner Riebenbauer (28359)AUTTeam FaktaDNF
169Julian Winn (30280)GBRTeam Fakta82
171Cristiano Frattini (3074)ITATenax73
172Martin Hvastija (33212)SLOTenaxDNF
173Crescenzo D'Amore (2490)ITATenaxDNF
174Sergei Lelekin (3094)RUSTenaxDNF
175Mirko Marini (28331)ITATenaxDNF
176Daniele Pietropolli (22354)ITATenax67
177Oscar Pozzi (31186)ITATenax75
178Gianluca Tonetti (3671)ITATenax78
179Mauro Zanetti (3086)ITATenaxDNF
181Dario Andriotto (30248)ITAVini Caldirola-Sodi83
182Massimo Apollonio (3391)ITAVini Caldirola-SodiDNF
183Gabriele Balducci (27240)ITAVini Caldirola-SodiDNF
184Giampaolo Cheula (2439)ITAVini Caldirola-Sodi62
185Stefano Garzelli (29349)ITAVini Caldirola-Sodi2
186Mauro Gerosa (28265)ITAVini Caldirola-Sodi79
187Oscar Mason (2837)ITAVini Caldirola-SodiDNF
188Eddy Mazzoleni (29336)ITAVini Caldirola-Sodi10
189Steve Zampieri (2626)SUIVini Caldirola-Sodi36