Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1999. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1998. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 2000.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
15 May 19991AgrigentoModica162I. Quaranta24152ITA
16 May 19992NotoCatania155M. Cipollini3255ITA
17 May 19993CataniaMessina202J. Blijlevens27139NED1
18 May 19994Vibo ValentiaTerme Luigiane176L. Jalabert30168FRA1
19 May 19995Terme LuigianeMonte Sirino150J. González30294COL1
20 May 19996LauriaFoggia242R. Vainsteins2677LAT1
21 May 19997FoggiaLanciano153J. Blijlevens27143NED
22 May 19998PescaraGran Sasso250M. Pantani29128ITA
23 May 19999AnconaAncona31TijdritL. Jalabert30173FRA
24 May 199910AnconaSansepolcro179M. Cipollini3263ITA
25 May 199911SansepolcroCesenatico127I. Quaranta24162ITA
26 May 199912CesenaticoSassuolo168M. Cipollini3265ITA
27 May 199913SassuoloRapallo232R. Virenque29188FRA
29 May 199914BraBorgo San Dalmazzo182P. Savoldelli2621ITA
30 May 199915RacconigiOropa160M. Pantani29136ITA
31 May 199916BiellaLumezzane241L. Jalabert30181FRA1
01 Jun 199917LumezzaneCastelfranco Veneto198M. Cipollini3271ITA
02 Jun 199918TrevisoTreviso45TijdritS. Honchar28334UKR
03 Jun 199919Castelfranco VenetoAlpe di Pampeago164M. Pantani29140ITA
04 Jun 199920PredazzoMadonna di Campiglio207M. Pantani29141ITA
05 Jun 199921Madonna di CampiglioAprica187R. Heras25123ESP1
06 Jun 199922Boario TermeMilaan169F. Guidi2753ITA
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
15 May 19991I. Quaranta24152ITAI. Quaranta24152ITAP. Bettini2543ITA?
16 May 19992M. Cipollini3255ITAI. Quaranta24153ITAP. Bettini2544ITA?
17 May 19993J. Blijlevens27139NEDJ. Blijlevens27139NEDP. Bettini2545ITAM. Tosatto252ITA1
18 May 19994J. Blijlevens27140NEDJ. Blijlevens27140NEDP. Bettini2546ITAM. Tosatto253ITA1
19 May 19995L. Jalabert30169FRAJ. Blijlevens27141NEDP. Bettini2547ITAM. Strazzer29274ITA1
20 May 19996L. Jalabert30170FRAJ. Blijlevens27142NEDP. Bettini2548ITAM. Strazzer29275ITA1
21 May 19997L. Jalabert30171FRAJ. Blijlevens27143NEDP. Bettini2549ITA?
22 May 19998M. Pantani29128ITAJ. Blijlevens27144NEDP. Bettini2550ITA?
23 May 19999L. Jalabert30173FRAJ. Blijlevens27145NEDP. Bettini2551ITA?
24 May 199910L. Jalabert30174FRAJ. Blijlevens27146NEDP. Bettini2552ITA?
25 May 199911L. Jalabert30175FRAJ. Blijlevens27147NEDP. Bettini2553ITA?
26 May 199912L. Jalabert30176FRAJ. Blijlevens27148NEDP. Bettini2554ITA?
27 May 199913L. Jalabert30177FRAJ. Blijlevens27149NEDJ. González30302COL?
29 May 199914M. Pantani29135ITAJ. Blijlevens27151NEDJ. González30304COLM. Strazzer29284ITA
30 May 199915M. Pantani29136ITAJ. Blijlevens27152NEDM. Pantani29136ITAF. Guidi2746ITA
31 May 199916M. Pantani29137ITAJ. Blijlevens27153NEDM. Pantani29137ITAM. Strazzer29286ITA1
01 Jun 199917M. Pantani29138ITAJ. Blijlevens27154NEDM. Pantani29138ITAM. Strazzer29287ITA
02 Jun 199918M. Pantani29139ITAJ. Blijlevens27155NEDM. Pantani29139ITAM. Strazzer29288ITA
03 Jun 199919M. Pantani29140ITAM. Pantani29140ITAM. Pantani29140ITA?
04 Jun 199920M. Pantani29141ITAM. Pantani29141ITAM. Pantani29141ITA?
05 Jun 199921I. Gotti3068ITAL. Jalabert30186FRAJ. González30311COLM. Strazzer29291ITA1
06 Jun 199922I. Gotti3069ITAL. Jalabert30187FRAJ. González30312COLF. Guidi2753ITA

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementI. Gotti3069
PuntenklassementL. Jalabert30187
BergklassementJ. González30312
IntergiroF. Guidi2753
Deelnemers Giro d'Italia 1999
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Marco Pantani (29168)ITAMercatone UnoNP21
2Enrico Zaina (31277)ITAMercatone UnoDNF
3Stefano Garzelli (25349)ITAMercatone UnoDNF
4Riccardo Forconi (2917)ITAMercatone UnoDNF
5Simone Borgheresi (30333)ITAMercatone UnoDNF
6Ermanno Brignoli (29303)ITAMercatone UnoDNF
7Fabiano Fontanelli (3467)ITAMercatone UnoDNF
8Marco Velo (25103)ITAMercatone UnoDNF
9Massimo Podenzana (37336)ITAMercatone UnoDNF
11Evgueni Berzin (2927)RUSAmica Chips-Costa de Almeria52
12Daniele De Paoli (25206)ITAAmica Chips-Costa de Almeria8
13Viatcheslav Ekimov (33146)RUSAmica Chips-Costa de Almeria58
14Felice Puttini (31286)SUIAmica Chips-Costa de Almeria24
15Amilcare Tronca (2766)ITAAmica Chips-Costa de Almeria32
16Pietro Caucchioli (23307)ITAAmica Chips-Costa de Almeria46
17Simone Campagnari (26290)ITAAmica Chips-Costa de AlmeriaDNF
18Marco Gili (25235)ITAAmica Chips-Costa de Almeria88
19Francesco Arazzi (27153)ITAAmica Chips-Costa de Almeria112
21Fabio Baldato (3117)ITABallan-Alessio103
22Filippo Baldo (24168)ITABallan-AlessioDNF
23Andrea Ferrigato (29302)ITABallan-AlessioDNF
24Alexander Gontchenkov (2987)UKRBallan-AlessioDNF
25Nicola Loda (27339)ITABallan-AlessioDNF
26Martin Hvastija (29212)SLOBallan-Alessio75
27Gilberto Simoni (27310)ITABallan-Alessio3
28Matteo Tosatto (2547)ITABallan-Alessio43
29Piotr Ugrumov (38160)LATBallan-AlessioDNF
31José Luis Arrieta (2816)ESPBanesto34
32Marzio Bruseghin (2515)ITABanesto66
33José Maria Jiménez (27135)ESPBanesto33
34Alex Zülle (30360)SUIBanestoDNF
35David Navas (2520)ESPBanesto84
36Aitor Osa (25294)ESPBanestoDNF
37Leonardo Piepoli (27302)SUIBanestoDNF
38Miguel Ángel Peña (28358)ESPBanesto41
39Orlando Sergio Rodriguis (29252)PORBanesto51
41Nicola Minali (29232)ITACantina Tollo-Alexia Alluminio113
42Andrea Brognara (2836)ITACantina Tollo-Alexia Alluminio110
43Guido Trenti (26185)USACantina Tollo-Alexia Alluminio106
44Roberto Sgambelluri (2585)ITACantina Tollo-Alexia Alluminio10
45Massimiliano Gentili (27288)ITACantina Tollo-Alexia Alluminio50
46Cristian Gasperoni (28259)ITACantina Tollo-Alexia Alluminio35
47Marco Magnani (24365)ITACantina Tollo-Alexia Alluminio57
48Danilo Di Luca (23180)ITACantina Tollo-Alexia AlluminioDNF
49Bo Hamburger (2937)DENCantina Tollo-Alexia Alluminio59
51José-Luis Rubiera (26154)ESPKelmeDNF
52Roberto Heras (25149)ESPKelme5
53Ángel Edo (28331)ESPKelme79
54José Jaime González (30337)COLKelme23
55Francisco Cabello (3041)ESPKelme68
56Óscar Sevilla (22274)ESPKelme13
57Eduardo Hernández (25259)ESPKelme94
58Javier Otxoa (24305)ESPKelmeDNF
59José Manuel Uría (29211)ESPKelmeDNF
61Oscar Camenzind (27292)SUILampre-Daikin11
62Simone Bertoletti (24310)ITALampre-Daikin83
63Massimo Codol (26123)ITALampre-DaikinDNF
64Marco Della Vedova (273)ITALampre-Daikin42
65Matteo Frutti (24153)ITALampre-Daikin95
66Gabriele Missaglia (28342)ITALampre-Daikin16
67Pavel Padrnos (28196)CZELampre-Daikin18
68Mariano Piccoli (28293)ITALampre-Daikin38
69Ján Svorada (30306)CZELampre-DaikinDNF
71Nicola Miceli (2834)ITALiquigas20
72Andrei Teteriouk (31284)KAZLiquigas22
73Cristiano Frattini (2674)ITALiquigas61
74Endrio Leoni (30312)ITALiquigasDNF
75Biagio Conte (3184)ITALiquigas87
76Oscar Mason (2437)ITALiquigas25
77Rodolfo Ongarato (27317)ITALiquigas96
78Fausto Dotti (3123)ITALiquigas53
79Ruslan Ivanov (25194)MOLLiquigas77
81Paolo Bettini (2590)ITAMapei-Quick Step44
82Giuseppe Di Grande (25296)ITAMapei-Quick Step17
83Giuliano Figueras (23158)ITAMapei-Quick Step36
84Paolo Fornaciari (28149)ITAMapei-Quick Step100
85Dirk Müller (25330)GERMapei-Quick StepDNF
86William Chann McRae (27263)USAMapei-Quick Step48
87Andrea Noè (30166)ITAMapei-Quick Step28
88Andrea Tafi (3354)ITAMapei-Quick Step80
89Max van Heeswijk (26120)NEDMapei-Quick StepDNF
91Pascal Richard (35106)SUIMobilvetta Design-Northwave55
92Alessandro Spezialetti (24168)ITAMobilvetta Design-Northwave37
93Gorazd Štangelj (26154)SLOMobilvetta Design-NorthwaveDNF
94Paolo Valoti (2873)ITAMobilvetta Design-Northwave65
95Ivan Quaranta (24199)ITAMobilvetta Design-NorthwaveDNF
96Massimo Strazzer (29317)ITAMobilvetta Design-Northwave108
97Stefano Faustini (30309)ITAMobilvetta Design-Northwave111
98Mirko Gualdi (30358)ITAMobilvetta Design-NorthwaveDNF
99Guido Trombetta (28154)ITAMobilvetta Design-NorthwaveDNF
101Nicklas Axelsson (2746)SWENavigare-Gaerne6
102Gabriele Balducci (23240)ITANavigare-Gaerne102
103Dario Pieri (23303)ITANavigare-Gaerne81
104Vladimir Duma (27120)UKRNavigare-Gaerne40
105Luca Cei (2455)ITANavigare-GaerneDNF
106Alessandro Petacchi (25178)ITANavigare-Gaerne70
107Gerrit Glomser (2491)AUTNavigare-Gaerne26
108Stefano Panetta (23312)ITANavigare-Gaerne62
109Aldo Zanetti (23218)ITANavigare-GaerneDNF
111David Cañada (24112)ESPONCE89
112Iñigo Cuesta (29362)ESPONCE72
113Santos González (25195)ESPONCE85
114Laurent Jalabert (30212)FRAONCE4
115Peter Luttenberger (26199)AUTONCE19
116Miguel Ángel Martín (26259)ESPONCE73
117Andrea Peron (27321)ITAONCE56
118Carlos Sastre (2469)ESPONCE101
119Mikel Zarrabeitia (2947)ESPONCE29
121Carlo Marino Bianchi (2918)ITARiso Scotti105
122Diego Ferrari (28226)ITARiso Scotti82
123Ivan Basso (21216)ITARiso ScottiDNF
124Samuele Schiavina (2826)ITARiso Scotti99
125Aleksandr Chefer (27307)KAZRiso Scotti21
126Oscar Pozzi (27186)ITARiso Scotti49
127Filippo Simeoni (27318)ITARiso Scotti90
128Alain Turicchia (23300)ITARiso Scotti97
129Giuseppe Palumbo (23294)ITARiso ScottiDNF
131Mario Cipollini (32101)ITASaecoDNF
132Paolo Savoldelli (2654)ITASaeco2
133Giuseppe Calcaterra (34203)ITASaeco109
134Gian-Matteo Fagnini (28263)ITASaeco86
135Dario Frigo (25285)ITASaecoDNF
136Alessio Galletti (3196)ITASaeco114
137Roberto Petito (28150)ITASaeco60
138Mario Scirea (34327)ITASaeco67
139Francesco Secchiari (26310)ITASaeco27
141Enrico Cassani (27136)ITAPolti69
142Mirko Celestino (25103)ITAPolti74
143Ivan Gotti (3094)ITAPolti1
144Fabrizio Guidi (2778)ITAPolti64
145Stéphane Goubert (29109)FRAPoltiDNF
146Oscar Pelliccioli (33364)ITAPolti76
147Davide Rebellin (27326)ITAPolti30
148Richard Virenque (29223)FRAPolti14
149Denis Zanette (2999)ITAPolti107
151Jeroen Blijlevens (27184)NEDTVMDNF
152Davide Casarotto (27347)ITATVMDNF
153Hendrik Van Dyck (25145)BELTVM116
154Serguei Ivanov (24118)RUSTVMDNF
155Andreas Klier (23167)GERTVM78
156Michel Lafis (31285)SWETVM91
157Olivier Asmaker (26109)FRATVMDNF
158Pieter Vries (23341)NEDTVMDNF
159Miguel van Kessel (23274)NEDTVM115
161Massimo Apollonio (2991)ITAVini Caldirola-Sodi98
162Andrei Hauptman (2447)SLOVini Caldirola-SodiDNF
163Filippo Casagrande (25337)ITAVini Caldirola-Sodi54
164Massimo Donati (32164)ITAVini Caldirola-Sodi47
165Serhiy Honchar (28363)UKRVini Caldirola-Sodi7
166Gianluca Sironi (252)ITAVini Caldirola-Sodi71
167Mauro Radaelli (31232)ITAVini Caldirola-Sodi104
168Romans Vainsteins (26119)LATVini Caldirola-SodiDNF
169Mauro Zanetti (2686)ITAVini Caldirola-Sodi31
171Daniel Clavero (30325)ESPVitalico Seguros9
172Santiago Blanco (2517)ESPVitalico SegurosDNF
173Hernán Buenahora (32105)COLVitalico Seguros15
174Andreï Zintchenko (27177)RUSVitalico Seguros12
175Sergei Smetanine (25249)RUSVitalico Seguros92
176Prudencio Indurain (3121)ESPVitalico Seguros45
177Francisco Javier Cerezo (28176)ESPVitalico Seguros39
178Victor Hugo Peña (24356)COLVitalico Seguros63
179Ginés Salmeron (26227)ESPVitalico Seguros93