Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1994. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1993. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1995.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
22 May 19941ABolognaBologna85E. Leoni25272ITA
22 May 19941BBolognaBologna6TijdritA. De Las Cuevas25329FRA
23 May 19942BolognaOsimo235M. Argentin33156ITA
24 May 19943OsimoLoreto Aprutino180G. Bugno3099ITA
25 May 19944MontesilvanoCampitello Matese210E. Berzin23356RUS
26 May 19945CampobassoMelfi160E. Leoni25276ITA
27 May 19946PotenzaCaserta216M. Saligari298ITA
28 May 19947FiuggiFiuggi120L. Cubino30362ESP
29 May 19948GrossetoFollonica45TijdritE. Berzin23360RUS
30 May 19949Castiglione della PescaiaPontedera155J. Svorada25274CZE
31 May 199410MarosticaMarostica124D. Abduzhaparov3092UZB
01 Jun 199411MarosticaBibione175J. Svorada25276CZE
02 Jun 199412BibioneKranj208A. Ferrigato24274ITA
03 Jun 199413KranjLienz218M. Bartoli247ITA
04 Jun 199414LienzMerano235M. Pantani24142ITA
05 Jun 199415MeranoAprica195M. Pantani24143ITA
06 Jun 199416SondrioStradella210M. Sciandri27111GBR
07 Jun 199417StradellaLavagna197J. Svorada25282CZE
08 Jun 199418Passo del BoccoPasso del Bocco38TijdritE. Berzin245RUS
09 Jun 199419LavagnaBra200M. Ghirotto32349ITA
10 Jun 199420CuneoLes Deux Alpes210V. Poulnikov28339UKR
11 Jun 199421Les Deux AlpesSestriere125P. Richard3086SUI
12 Jun 199422TurijnMilaan192S. Zanini25139ITA
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
LandPloegPloeg puntenBron
22 May 19941AE. Leoni25272ITAE. Leoni25272ITAN/AM. Bartoli23360ITA?
22 May 19941BA. De Las Cuevas25329FRAA. De Las Cuevas25329FRAN/AE. Berzin23353RUS?
23 May 19942M. Argentin33156ITAE. Berzin23354RUSM. Coppolillo26310ITAE. Berzin23354RUS?
24 May 19943M. Argentin33157ITAE. Berzin23355RUSM. Coppolillo26311ITAE. Berzin23355RUS?
25 May 19944E. Berzin23356RUSE. Berzin23356RUSM. Coppolillo26312ITAE. Berzin23356RUS?
26 May 19945E. Berzin23357RUSE. Berzin23357RUSM. Coppolillo26313ITAE. Berzin23357RUS?
27 May 19946E. Berzin23358RUSE. Berzin23358RUSM. Coppolillo26314ITAE. Berzin23358RUS?
28 May 19947E. Berzin23359RUSE. Berzin23359RUSM. Coppolillo26315ITAE. Berzin23359RUS?
29 May 19948E. Berzin23360RUSE. Berzin23360RUSM. Coppolillo26316ITAE. Berzin23360RUS?
30 May 19949E. Berzin23361RUSE. Berzin23361RUSM. Coppolillo26317ITAE. Berzin23361RUS?
31 May 199410E. Berzin23362RUSE. Berzin23362RUSM. Coppolillo26318ITAE. Berzin23362RUS?
01 Jun 199411E. Berzin23363RUSE. Berzin23363RUSM. Coppolillo26319ITAE. Berzin23363RUS?
02 Jun 199412E. Berzin23364RUSE. Berzin23364RUSM. Coppolillo26320ITAE. Berzin23364RUS?
03 Jun 199413E. Berzin240RUSE. Berzin240RUSM. Coppolillo26321ITAE. Berzin240RUS?
04 Jun 199414E. Berzin241RUSE. Berzin241RUSP. Richard3079SUIE. Berzin241RUS?
05 Jun 199415E. Berzin242RUSE. Berzin242RUSP. Richard3080SUIE. Berzin242RUS?
06 Jun 199416E. Berzin243RUSD. Abduzhaparov3098UZBP. Richard3081SUIE. Berzin243RUS?
07 Jun 199417E. Berzin244RUSD. Abduzhaparov3099UZBP. Richard3082SUIE. Berzin244RUS?
08 Jun 199418E. Berzin245RUSE. Berzin245RUSP. Richard3083SUIE. Berzin245RUS?
09 Jun 199419E. Berzin246RUSE. Berzin246RUSP. Richard3084SUIE. Berzin246RUS?
10 Jun 199420E. Berzin247RUSE. Berzin247RUSP. Richard3085SUIE. Berzin247RUS?
11 Jun 199421E. Berzin248RUSE. Berzin248RUSP. Richard3086SUIE. Berzin248RUS?
12 Jun 199422E. Berzin249RUSD. Abduzhaparov30104UZBP. Richard3087SUIE. Berzin249RUSD. Abduzhaparov30104UZB

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementE. Berzin249
PuntenklassementD. Abduzhaparov30104
BergklassementP. Richard3087
JongerenklassementE. Berzin249
IntergiroD. Abduzhaparov30104
Deelnemers Giro d'Italia 1994
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Miguel Maria Indurain (29349)ESPBanesto3
2José Luis Arrieta (2316)ESPBanesto49
3Santiago Crespo (23313)ESPBanesto67
4Stéphane Heulot (22284)FRABanesto65
5Prudencio Indurain (2621)ESPBanesto50
6Jesús Montoya (30209)ESPBanestoAB21
7Gerard Rué (2954)FRABanesto34
8José Ramon Uriarte (27161)ESPBanesto52
9Erwin Nijboer (3028)NEDBanesto87
11Riccardo Forconi (2418)ITAAmore et Vita-Galatron77
12Simone Borgheresi (25333)ITAAmore et Vita-Galatron96
13Giuseppe Calcaterra (29203)ITAAmore et Vita-Galatron79
14Gianluca Pierobon (27121)ITAAmore et Vita-GalatronAB21
15Alessio Di Basco (29224)ITAAmore et Vita-GalatronAB15
16Rodolfo Massi (28287)ITAAmore et Vita-Galatron37
17Valter Bonča (26105)SLOAmore et Vita-GalatronAB20
18Maurizio Molinari (27158)ITAAmore et Vita-Galatron75
19Antonio Fanelli (2833)ITAAmore et Vita-GalatronAB14
21Flavio Giupponi (3052)ITABrescialat17
22Bruno Leali (36117)ITABrescialat47
23Fabio Bordonali (30188)ITABrescialatAB20
24Luca Gelfi (2810)ITABrescialatAB20
25Fabio Roscioli (28348)ITABrescialat56
26Eric Vanderaerden (32140)BELBrescialatAB16
27Roberto Pelliconi (31229)ITABrescialatAB20
28Felice Puttini (26286)SUIBrescialat62
29Heinz Imboden (32178)SUIBrescialatAB22
31Claudio Chiappucci (31123)ITACarrera5
32Vladimir Poulnikov (28360)UKRCarrera11
33Leonardo Sierra (25263)VENCarrera63
34Marco Pantani (24169)ITACarrera2
35Mario Chiesa (27226)ITACarrera59
36Samuele Schiavina (2326)ITACarreraAB8
37Stefano Checchin (27109)ITACarrera76
38Marco Artunghi (24354)ITACarreraHD8
39Remo Rossi (2681)ITACarreraHD8
41Armand De Las Cuevas (264)FRACastorama9
42Thierry Bourguignon (31204)FRACastoramaAB14
43Laurent Brochard (2696)FRACastorama55
44Thomas Davy (2660)FRACastorama40
45Fabian Jeker (25214)SUICastoramaAB20
46Laurent Madouas (27143)FRACastorama27
47Thierry Marie (316)FRACastoramaAB20
48Jean-Cyril Robin (24308)FRACastorama42
49Heinrich Trumheller (21364)GERCastoramaAB14
51Fabio Baldato (2617)ITAGB-MGAB20
52Davide Rebellin (22326)ITAGB-MG20
53Pascal Richard (30106)SUIGB-MG15
54Marco Saligari (2943)ITAGB-MG64
55Maximilian Sciandri (27136)GBRGB-MGAB20
56Luca Scinto (26154)ITAGB-MG86
57Rolf Sørensen (2971)DENGB-MG30
58Flavio Vanzella (30118)ITAGB-MG60
59Franco Vona (29314)ITAGB-MG23
61Giorgio Furlan (28114)ITAGewiss-BallanNP13
62Moreno Argentin (33195)ITAGewiss-Ballan14
63Guido Bontempi (34170)ITAGewiss-Ballan69
64Evgueni Berzin (2428)RUSGewiss-Ballan1
65Alberto Volpi (31204)ITAGewiss-Ballan35
66Piotr Ugrumov (33160)LATGewiss-Ballan24
67Bjarne Riis (30118)DENGewiss-Ballan70
68Bruno Cenghialta (31208)ITAGewiss-Ballan36
69Enrico Zaina (26277)ITAGewiss-Ballan26
71Zenon Jaskula (3227)POLJolly Componibili-CageNP11
72Dmitri Konychev (28143)RUSJolly Componibili-CageAB20
73Endrio Leoni (25312)ITAJolly Componibili-CageNP13
74René Foucachon (28176)FRAJolly Componibili-Cage94
75Laurent Pillon (3091)FRAJolly Componibili-Cage88
76Dante Rezze (3165)FRAJolly Componibili-CageAB20
77Stefano Zanatta (30154)ITAJolly Componibili-CageAB13
78Fausto Dotti (2623)ITAJolly Componibili-Cage90
79Gianluca Gorini (23256)ITAJolly Componibili-Cage82
81Laudelino Cubino (3131)ESPKelme-AviancaAB20
82Augusto Triana González (2714)COLKelme-Avianca38
83Federico Muñoz (3155)COLKelme-Avianca33
84Andrzej Sypytkowski (30260)POLKelme-Avianca73
85Nestor Oswaldo Mora (30284)COLKelme-Avianca71
86Libardo Nino Corredor (25277)COLKelme-Avianca72
87José Ángel Vidal (24246)ESPKelme-AviancaAB16
88Julio-Cesar Ortegon (25211)COLKelme-Avianca54
89Hernán Buenahora (27105)COLKelme-AviancaAB22
91Pavel Tonkov (25141)RUSLampre-Panaria4
92Wladimir Belli (23341)ITALampre-Panaria12
93Davide Bramati (262)ITALampre-Panaria80
94Roberto Conti (29196)ITALampre-Panaria19
95Gianni Faresin (28350)ITALampre-Panaria31
96Mirko Gualdi (25358)ITALampre-PanariaAB15
97Giovanni Lombardi (2510)ITALampre-Panaria91
98Zbigniew Spruch (28200)POLLampre-Panaria66
99Ján Svorada (25306)CZELampre-PanariaAB20
101Franco Ballerini (29201)ITAMapei-ClasAB8
102Gianluca Bortolami (25306)ITAMapei-Clas51
103Andrea Chiurato (29143)ITAMapei-Clas45
104Stefano Della Santa (2740)ITAMapei-ClasAB16
105Marco Giovannetti (3288)ITAMapei-ClasAB17
106Dario Nicoletti (27116)ITAMapei-Clas83
107Andrea Noè (25166)ITAMapei-ClasAB10
108Valerio Tebaldi (28364)ITAMapei-Clas92
109Andrei Teteriouk (26284)KAZMapei-Clas78
111Michele Bartoli (2435)ITAMercatone Uno43
112Francesco Casagrande (23290)ITAMercatone Uno22
113Franco Chioccioli (34310)ITAMercatone Uno46
114Adriano Baffi (31328)ITAMercatone UnoAB15
115Paolo Fornaciari (23149)ITAMercatone Uno61
116Eros Poli (30329)ITAMercatone Uno98
117Massimiliano Lelli (26211)ITAMercatone UnoAB15
118Mariano Piccoli (23293)ITAMercatone Uno89
119Silvio Martinello (31163)ITAMercatone UnoAB16
121Raúl Alcalá (30119)MEXMotorolaAB20
122Michel Dernies (3324)BELMotorola81
123Andrew Hampsten (3285)USAMotorola10
124Steve Larsen (24110)USAMotorola84
125Gabriele Rampollo (25200)ITAMotorolaAB20
126Alvaro Mejia (27163)COLMotorola39
127Jan Schur (31216)GERMotorolaAB11
128Brian Smith (26359)GBRMotorola95
129Bjørn Stenersen (24142)NORMotorolaAB20
131Michele Coppolillo (26349)ITANavigare-Blue Storm29
132Massimo Podenzana (32337)ITANavigare-Blue Storm7
133Stefano Zanini (25158)ITANavigare-Blue Storm48
134Fabrizio Settembrini (277)ITANavigare-Blue StormAB15
135Roberto Pagnin (31358)ITANavigare-Blue Storm97
136Giuseppe Guerini (24137)ITANavigare-Blue Storm32
137Luboš Lom (29147)CZENavigare-Blue StormAB15
138Massimo Strazzer (24318)ITANavigare-Blue StormAB7
139Angelo Citracca (25144)ITANavigare-Blue StormAB14
141Gianni Bugno (30137)ITAPolti8
142Djamolidine Abduzhaparov (30123)UZBPolti44
143Giovanni Fidanza (28277)ITAPolti74
144Ivan Gotti (2594)ITAPolti16
145Serhiy Utchakov (2650)UKRPolti21
146Oscar Pelliccioli (28365)ITAPolti25
147Mario Scirea (29327)ITAPolti85
148Georg Totschnig (2337)AUTPolti13
149Dimitri Zhdanov (24260)RUSPoltiAB20
151Udo Bölts (27325)GERTelekom18
152Jens Heppner (29189)GERTelekom58
153Christian Henn (30111)GERTelekomAB13
154Dominik Krieger (265)GERTelekom93
155Mario Kummer (3256)GERTelekomAB20
156Uwe Raab (31340)GERTelekomAB20
157Marc van Orsouw (3079)NEDTelekomAB5
158Jörgen Werner (23346)GERTelekom99
159Steffen Wesemann (23112)GERTelekomAB1
161Fabio Casartelli (23324)ITAZG Mobili-Selle ItaliaAB16
162Andrea Ferrigato (24303)ITAZG Mobili-Selle Italia28
163Fabiano Fontanelli (2967)ITAZG Mobili-Selle Italia68
164Massimo Ghirotto (335)ITAZG Mobili-Selle Italia41
165Raul Alexander Montaña Herrera (22282)COLZG Mobili-Selle ItaliaAB7
166Giancarlo Perini (34211)ITAZG Mobili-Selle Italia57
167Hendrik Redant (31242)BELZG Mobili-Selle ItaliaAB20
168Nelson Rodríguez (28227)COLZG Mobili-Selle Italia6
169Mauro-Antonio Santaromita (29285)ITAZG Mobili-Selle Italia53