Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1990. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1989. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1991.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
18 May 19901BariBari13TijdritG. Bugno2693ITA
19 May 19902BariSala Consilina239G. Fidanza24234ITA
20 May 19903Sala ConsilinaVesuvius190E. Chozas29318ESP
21 May 19904AErcolanoNola31S. Allocchio2864ITA
21 May 19904BNolaSora164P. Anderson3270AUS
22 May 19905SoraTeramo233F. Convalle2540ITA
23 May 19906TeramoFabriano200L. Gelfi23336ITA
24 May 19907FabrianoVallombrosa197G. Bugno2699ITA
25 May 19908ReggelloMarina di Pietrasanta188S. Allocchio2868ITA
26 May 19909La SpeziaLanghirano176V. Poulnikov24324UKR
27 May 199010GrinzaneCuneo68L. Gelfi23340ITA
28 May 199011CuneoLodi241A. Baffi27294ITA
29 May 199012BresciaBaselga di Pine193E. Boyer26178FRA
30 May 199013Baselga di PineUdine224M. Cipollini2369ITA
31 May 199014KlagenfurtKlagenfurt164A. Peiper3065AUS
01 Jun 199015VeldenDobbiaco226E. Boyer26181FRA
02 Jun 199016DobbiacoPordoipas171C. Mottet27168FRA
03 Jun 199017MoenaAprica223L. Sierra21235VEN
04 Jun 199018ApricaGallarate180A. Baffi27301ITA
05 Jun 199019GallarateSacro Monte di Varese39TijdritG. Bugno26111ITA
06 Jun 199020MilaanMilaan90M. Cipollini2376ITA
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandJongeren Leeftijd
(jaardag)
LandIntergiro Leeftijd
(jaardag)
LandPloegBron
18 May 19901G. Bugno2693ITAG. Bugno2693ITAN/AJ. Halupczok21348POL?
19 May 19902G. Bugno2694ITAG. Fidanza24234ITAC. Chiappucci2780ITAJ. Halupczok21349POL?
20 May 19903G. Bugno2695ITAG. Bugno2695ITAE. Chozas29318ESPD. Steiger23272SUI?
21 May 19904AG. Bugno2696ITAG. Fidanza24236ITAE. Chozas29319ESPD. Steiger23273SUI?
21 May 19904BG. Bugno2696ITAG. Fidanza24236ITAE. Chozas29319ESPD. Steiger23273SUI?
22 May 19905G. Bugno2697ITAG. Fidanza24237ITAC. Chiappucci2783ITAD. Steiger23274SUI?
23 May 19906G. Bugno2698ITAG. Fidanza24238ITAP. Anderson3272AUSD. Steiger23275SUI?
24 May 19907G. Bugno2699ITAG. Bugno2699ITAC. Chiappucci2785ITAD. Steiger23276SUI?
25 May 19908G. Bugno26100ITAG. Fidanza24240ITAC. Chiappucci2786ITAD. Steiger23277SUI?
26 May 19909G. Bugno26101ITAG. Fidanza24241ITAC. Chiappucci2787ITAJ. Halupczok21356POL?
27 May 199010G. Bugno26102ITAG. Bugno26102ITAC. Chiappucci2788ITAJ. Halupczok21357POL?
28 May 199011G. Bugno26103ITAP. Anderson3277AUSC. Chiappucci2789ITAJ. Halupczok21358POL?
29 May 199012G. Bugno26104ITAP. Anderson3278AUSC. Chiappucci2790ITAJ. Halupczok21359POL?
30 May 199013G. Bugno26105ITAP. Anderson3279AUSC. Chiappucci2791ITAJ. Halupczok21360POL?
31 May 199014G. Bugno26106ITAP. Anderson3280AUSC. Chiappucci2792ITAJ. Halupczok21361POL?
01 Jun 199015G. Bugno26107ITAP. Anderson3281AUSC. Chiappucci2793ITAJ. Halupczok21362POL?
02 Jun 199016G. Bugno26108ITAP. Anderson3282AUSC. Chiappucci2794ITAV. Poulnikov24331UKR?
03 Jun 199017G. Bugno26109ITAG. Bugno26109ITAC. Chiappucci2795ITAV. Poulnikov24332UKR?
04 Jun 199018G. Bugno26110ITAP. Anderson3284AUSC. Chiappucci2796ITAV. Poulnikov24333UKR?
05 Jun 199019G. Bugno26111ITAG. Bugno26111ITAC. Chiappucci2797ITAV. Poulnikov24334UKR?
06 Jun 199020G. Bugno26112ITAG. Bugno26112ITAC. Chiappucci2798ITAV. Poulnikov24335UKRP. Anderson3286AUS

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementG. Bugno26112
PuntenklassementG. Bugno26112
BergklassementC. Chiappucci2798
JongerenklassementV. Poulnikov24335
IntergiroP. Anderson3286
Deelnemers Giro d'Italia 1990
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Laurent Fignon (29322)FRACastorama-RaleighAB9
2Pascal Dubois (27247)FRACastorama-RaleighAB16
3Christophe Lavainne (26191)FRACastorama-Raleigh94
4Gerard Rué (2554)FRACastorama-Raleigh59
5Pascal Simon (33276)FRACastorama-Raleigh73
6Thierry Marie (276)FRACastorama-Raleigh119
7Dominique Garde (31105)FRACastorama-Raleigh81
8Fabrice Philippot (24280)FRACastorama-Raleigh13
9Bjarne Riis (26118)DENCastorama-Raleigh100
11Dmitri Konychev (24143)RUSAlfa Lum30
12Piotr Ugrumov (29160)LATAlfa Lum8
13Vladimir Poulnikov (24360)UKRAlfa Lum4
14Djamolidine Abduzhaparov (26123)UZBAlfa Lum132
15Andrei Tchmil (27160)BELAlfa Lum97
16Sergei Uslamin (27128)RUSAlfa Lum125
17Viktor Klimov (25202)UKRAlfa Lum103
18Asiat Saitov (25180)RUSAlfa Lum79
19Constantin Bankin (27341)RUSAlfa Lum155
21Pierino Gavazzi (39209)ITAAmore et Vita-FaniniAB16
22Florido Barale (20220)ITAAmore et Vita-Fanini115
23Simone Bruscoli (2412)ITAAmore et Vita-Fanini147
24Daniel Efrain Castro (23201)ARGAmore et Vita-Fanini88
25Andrea Chiurato (25143)ITAAmore et Vita-Fanini32
26Fabrizio Convalle (2580)ITAAmore et Vita-Fanini135
27Stefano Della Santa (2340)ITAAmore et Vita-FaniniHD9
28Roberto Pelliconi (27229)ITAAmore et Vita-Fanini141
29Stefano Giraldi (2260)ITAAmore et Vita-FaniniNP1
31Flavio Giupponi (2652)ITACarrera Jeans-Vagabond17
32Guido Bontempi (30170)ITACarrera Jeans-Vagabond118
33Massimo Ghirotto (295)ITACarrera Jeans-Vagabond34
34Jure Pavlic (2769)SLOCarrera Jeans-Vagabond27
35Enrico Zaina (22277)ITACarrera Jeans-Vagabond16
36Mario Chiesa (23226)ITACarrera Jeans-Vagabond137
37Claudio Chiappucci (27123)ITACarrera Jeans-Vagabond12
38Giancarlo Perini (30211)ITACarrera Jeans-Vagabond36
39Acacio da Silva (29179)PORCarrera Jeans-Vagabond49
41Ángel Camarillo (31112)ESPClas43
42Juan Carlos Sevilla (24298)ESPClasHD9
43Javier Duch (267)ESPClas117
44Federico Etxabe (29345)ESPClas5
45Jesús Rodríguez Magro (3033)ESPClas158
46Francisco Javier Mauleón (24288)ESPClas25
47Casimiro Moreda (27245)ESPClas148
48Francisco Javier Ochaíta (24250)ESPClasAB15
49José-Manuel Oliveira (2357)ESPClas140
51Adriano Baffi (27328)ITAAriostea145
52Sergio Carcano (24122)ITAAriostea99
53Marco Saligari (2543)ITAAriostea92
54Roberto Conti (25196)ITAAriostea29
55Stephan Joho (26300)SUIAriostea74
56Massimiliano Lelli (22211)ITAAriostea9
57Marco Lietti (2571)ITAAriostea83
58Rodolfo Massi (24287)ITAAriostea35
59Rolf Sørensen (2571)DENAriostea76
61Marino Amadori (3382)ITADel Tongo28
62Franco Ballerini (25201)ITADel Tongo109
63Francesco Cesarini (2899)ITADel Tongo111
64Franco Chioccioli (30310)ITADel Tongo6
65Mario Cipollini (23101)ITADel Tongo142
66Marco Zen (27180)ITADel Tongo62
67Luca Gelfi (2410)ITADel Tongo42
68Angelo Lecchi (23200)ITADel Tongo14
69Fabio Roscioli (24348)ITADel Tongo61
71Giuseppe Saronni (32282)ITADiana-Colnago-Animex45
72Emanuele Bombini (30364)ITADiana-Colnago-Animex41
73Fabio Bordonali (26188)ITADiana-Colnago-Animex121
74Giorgio Furlan (24114)ITADiana-Colnago-Animex126
75Maurizio Piovani (30349)ITADiana-Colnago-Animex60
76Joachim Halupczok (2227)POLDiana-Colnago-AnimexAB16
77Lech Piasecki (28230)POLDiana-Colnago-Animex56
78Zenon Jaskula (2827)POLDiana-Colnago-Animex20
79Gianluca Bortolami (21306)ITADiana-Colnago-Animex123
81Jürg Bruggmann (29272)SUIFrank-Monte Tamaro-Toyo138
82Pascal Ducrot (251)SUIFrank-Monte Tamaro-Toyo157
83Bruno Holenweger (24328)SUIFrank-Monte Tamaro-Toyo116
84Rolf Järmann (24151)SUIFrank-Monte Tamaro-Toyo71
85Jens Jentner (22151)SUIFrank-Monte Tamaro-Toyo82
86Masatoshi Ichikawa (29170)JAPFrank-Monte Tamaro-Toyo50
87Daniel Steiger (23314)SUIFrank-Monte Tamaro-ToyoAB15
88Werner Stutz (2882)SUIFrank-Monte Tamaro-Toyo51
89Marco Vitali (3012)ITAFrank-Monte Tamaro-Toyo54
91Silvano Contini (32167)ITAGis GelatiAB3
92Maurizio Vandelli (25325)ITAGis Gelati22
93Alessio Di Basco (25224)ITAGis Gelati163
94Paolo Rosola (33145)ITAGis Gelati139
95Luciano Rabottini (32159)ITAGis Gelati96
96Dario Bottaro (23238)ITAGis GelatiAB6
97Danilo Gioia (24133)ITAGis Gelati150
98Angelo Canzonieri (25211)ITAGis Gelati134
99Paolo Cimini (2692)ITAGis Gelati124
101Stefano Allocchio (28105)ITAItalbonifica-Navigare162
102Stefano Arlotti (24194)ITAItalbonifica-NavigareAB12
103Stefano Bianchini (24139)ITAItalbonifica-Navigare64
104Cesare Cipollini (31197)ITAItalbonifica-NavigareAB9
105Fabiano Fontanelli (2567)ITAItalbonifica-NavigareHD9
106Michele Moro (24348)ITAItalbonifica-NavigareNP9
107Massimo Podenzana (28337)ITAItalbonifica-Navigare37
108Dario Rando (23336)ITAItalbonifica-NavigareAB5
109Gianluca Rigamonti (23113)ITAItalbonifica-Navigare107
111Roberto Visentini (3328)ITAJolly Componibili-Club 8826
112Paolo Botarelli (23296)ITAJolly Componibili-Club 88106
113Stefano Cattai (22214)ITAJolly Componibili-Club 8866
114Stefano Colagè (27358)ITAJolly Componibili-Club 88AB16
115Maurizio Rossi (27193)ITAJolly Componibili-Club 8855
116Stefano Giuliani (32180)ITAJolly Componibili-Club 8858
117Bruno Leali (32117)ITAJolly Componibili-Club 88120
118Silvio Martinello (27163)ITAJolly Componibili-Club 88149
119Francesco Rossignoli (27148)ITAJolly Componibili-Club 88114
121Gianluca Tonetti (2371)ITAMalvorAB12
122Roberto Pagnin (27358)ITAMalvor69
123Gianni Faresin (24350)ITAMalvor44
124Giovanni Strazzer (2599)ITAMalvor160
125Daniele Gallo (23155)ITAMalvor102
126Silvano Lorenzon (25262)ITAMalvor130
127Gianluca Pierobon (23121)ITAMalvor85
128Stefano Tomasini (24315)ITAMalvorAB5
129Giuseppe Citterio (2396)ITAMalvorAB15
131Eduardo Chozas (29360)ESPONCE11
132Luis Maria Díaz (23324)ESPONCE84
133Herminio Díaz (25200)ESPONCE78
134Pedro Luis Díaz Zabala (27343)ESPONCE70
135Stephen Hodge (28348)AUSONCE19
136Marino Lejarreta (3347)ESPONCE7
137Xavier Aldanondo (2386)ESPONCE122
138Alex Kjel Pedersen (23228)DENONCE52
139José Luis Villanueva (2563)ESPONCE89
141Harry Rozendal (2525)NEDPanasonic129
142Urs Freuler (31237)SUIPanasonicAB7
143Louis de Koning (22255)NEDPanasonic87
144Eric Van Lancker (2961)BELPanasonicAB9
145Allan Peiper (3096)AUSPanasonic144
146Jean-Paul van Poppel (27274)NEDPanasonic154
147Steven Rooks (29327)NEDPanasonic75
148Theo de Rooij (3366)NEDPanasonic161
149Gert-Jan Theunisse (27168)NEDPanasonic15
151Charly Mottet (27197)FRARMO-Mavic-Liberia2
152Jean-Claude Colotti (28365)FRARMO-Mavic-Liberia95
153Christophe Manin (23354)FRARMO-Mavic-Liberia104
154Frédéric Brun (32289)FRARMO-Mavic-Liberia57
155Dante Rezze (2765)FRARMO-Mavic-LiberiaNP18
156Jean-Claude Bagot (32114)FRARMO-Mavic-Liberia18
157Per Pedersen (2686)DENRMO-Mavic-Liberia93
158Michel Vermote (2792)BELRMO-Mavic-Liberia131
159Marcel Wüst (22329)GERRMO-Mavic-Liberia143
161Gianni Bugno (26137)ITASalotti-Chateau d'Ax1
162Giovanni Fidanza (24277)ITASalotti-Chateau d'Ax133
163Alberto Volpi (27204)ITASalotti-Chateau d'Ax38
164Franco Vona (25314)ITASalotti-Chateau d'Ax31
165Stefano Zanatta (26154)ITASalotti-Chateau d'Ax152
166Mauro-Antonio Santaromita (25285)ITASalotti-Chateau d'Ax65
167Camillo Passera (2598)ITASalotti-Chateau d'Ax40
168Jan Schur (27216)GERSalotti-Chateau d'Ax91
169Valerio Tebaldi (24364)ITASalotti-Chateau d'AxAB5
171Leonardo Sierra (21263)VENSelle Italia-Eurocar-Mosoca10
172Andrea Tafi (2455)ITASelle Italia-Eurocar-MosocaAB11
173Daniel Wyder (28136)SUISelle Italia-Eurocar-MosocaAB15
174Antonio Fanelli (2433)ITASelle Italia-Eurocar-Mosoca146
175Raimondo Vairetti (24323)ITASelle Italia-Eurocar-Mosoca77
176Herbert Niederberger (24268)SUISelle Italia-Eurocar-Mosoca90
177Claudio Savini (34179)ITASelle Italia-Eurocar-Mosoca86
178Sergio Scremin (2761)ITASelle Italia-Eurocar-Mosoca153
179Stefano Breme (2526)ITASelle Italia-Eurocar-Mosoca151
181Marco Giovannetti (2888)ITASeur-Deportes3
182José-Luis Rodríguez (2462)ESPSeur-Deportes101
183Jon Unzaga (27315)ESPSeur-DeportesAB18
184Juan Carlos Rozas (2757)ESPSeur-Deportes46
185Francisco Espinosa (2855)ESPSeur-Deportes47
186José Rafael García (28191)ESPSeur-Deportes110
187Roque de la Cruz (25199)ESPSeur-Deportes53
188Vicente-Juan Ridaura (26313)ESPSeur-Deportes72
189Federico García (22160)ESPSeur-Deportes108
191Urs Zimmermann (30214)SUISeven-Eleven-HoonvedAB16
192Jeff Pierce (31307)USASeven-Eleven-Hoonved113
193Frankie Andreu (23278)USASeven-Eleven-Hoonved136
194Norman Alvis (26354)USASeven-Eleven-Hoonved127
195John Tomac (22240)USASeven-Eleven-HoonvedAB12
196Nathan Dahlberg (26129)NZLSeven-Eleven-Hoonved39
197Roy Knickman (257)USASeven-Eleven-HoonvedAB16
198Thomas Craven (25255)USASeven-Eleven-HoonvedAB9
199Andy Bishop (2535)USASeven-Eleven-Hoonved80
201Phil Anderson (32111)AUSTVM-Yoko33
202Jesper Skibby (26101)DENTVM-YokoAB6
203Maarten Ducrot (3284)NEDTVM-Yoko98
204Patrick Jacobs (27341)BELTVM-Yoko68
205Jan Siemons (2635)NEDTVM-Yoko156
206Dag Erik Pedersen (3125)NORTVM-YokoAB4
207Jacques Hanegraaf (29198)NEDTVM-YokoAB6
208Scott Sunderland (23215)AUSTVM-YokoHD9
209Martin Schalkers (2887)NEDTVM-Yoko112
211Greg LeMond (294)USAZ105
212Henri Abadie (27138)FRAZ48
213Wayne Bennigton (25247)GBRZ63
214Eric Boyer (26211)FRAZ23
215Philippe Casado (26150)FRAZ67
216Gilbert Duclos-Lasalle (35310)FRAZ24
217François Lemarchand (29240)FRAZ21
218Pascal Poisson (322)FRAZ128
219Johan Lammerts (29271)NEDZ159