Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1971. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1970. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1972.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
20 May 1971PLecceBrindisi62TTTSalvarani
21 May 19711BrindisiBari175M. Basso25353ITA
22 May 19712BariPotenza260E. Paolini2656ITA
23 May 19713PotenzaBenevento177E. Gualazzini26334ITA
24 May 19714BeneventoPescasseroli203G. Tosello27222ITA
25 May 19715PescasseroliGran Sasso198V. López28174ESP
26 May 19716L'AquilaOrvieto163D. Perurena27162ESP
27 May 19717OrvietoSan Vincenzo220F. Gimondi28240ITA
28 May 19718San VincenzoCasciana Terme203R. Tumellero23115ITA
29 May 19719Casciana TermeForte dei Marmi141M. Basso25361ITA
30 May 197110Forte dei MarmiPian del Falco123J. Fuente25251ESP
31 May 197111SestolaMantova199M. Basso25363ITA
02 Jun 197112Desenzano del GardaSalo28TijdritD. Boifava24200ITA
03 Jun 197113SaloSottomarina218P. Sercu26340BEL
04 Jun 197114SottomarinaBibione170P. Sercu26341BEL
05 Jun 197115BibioneLjubljana210F. Bitossi30276ITA
06 Jun 197116LjubljanaTarvisio100D. Zandegu315ITA
07 Jun 197117TarvisioGrossglockner206P. Vianelli24230ITA
08 Jun 197118LienzFalcade195F. Gimondi28252ITA
09 Jun 197119FalcadePonte di Legno182L. Farisato2685ITA
10 Jun 197120APonte di LegnoLainate185G. Santambrogio2645ITA
10 Jun 197120BMilaanVigorelli20TijdritO. Ritter29284DEN
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandPunten Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTraguardi tricolori Leeftijd
(jaardag)
LandBron
20 May 1971PN/AN/AN/AN/A
21 May 19711M. Basso25353ITAM. Basso25353ITAN/AMeerdere renners
22 May 19712E. Paolini2656ITAG. Motta2870ITAM. Dancelli2913ITAMeerdere renners
23 May 19713E. Paolini2657ITAG. Motta2871ITAM. Dancelli2914ITAMeerdere renners
24 May 19714E. Paolini2658ITAG. Motta2872ITAR. Sorlini23266ITAMeerdere renners
25 May 19715U. Colombo3192ITAM. Basso25357ITAV. López28174ESPMeerdere renners
26 May 19716U. Colombo3193ITAM. Basso25358ITAV. López28175ESPMeerdere renners
27 May 19717A. Moser37108ITAM. Basso25359ITAV. López28176ESPMeerdere renners
28 May 19718C. Michelotto28209ITAM. Basso25360ITAV. López28177ESP?
29 May 19719C. Michelotto28210ITAM. Basso25361ITAJ. Fuente25250ESP?
30 May 197110C. Michelotto28211ITAM. Basso25362ITAJ. Fuente25251ESPM. Wagtmans24155NED
31 May 197111C. Michelotto28212ITAM. Basso25363ITAJ. Fuente25252ESPW. Francioni22203ITA
02 Jun 197112C. Michelotto28214ITAM. Basso260ITAJ. Fuente25254ESPM. Wagtmans24158NED
03 Jun 197113C. Michelotto28215ITAM. Basso261ITAJ. Fuente25255ESPM. Wagtmans24159NED
04 Jun 197114C. Michelotto28216ITAM. Basso262ITAJ. Fuente25256ESPM. Wagtmans24160NED
05 Jun 197115C. Michelotto28217ITAM. Basso263ITAJ. Fuente25257ESPM. Wagtmans24161NED
06 Jun 197116C. Michelotto28218ITAM. Basso264ITAJ. Fuente25258ESPM. Wagtmans24162NED
07 Jun 197117C. Michelotto28219ITAM. Basso265ITAP. Vianelli24230ITAM. Wagtmans24163NED
08 Jun 197118G. Pettersson30196SWEM. Basso266ITAJ. Fuente25260ESPM. Wagtmans24164NED
09 Jun 197119G. Pettersson30197SWEM. Basso267ITAJ. Fuente25261ESPM. Wagtmans24165NED
10 Jun 197120AG. Pettersson30198SWEM. Basso268ITAJ. Fuente25262ESPM. Wagtmans24166NED
10 Jun 197120BG. Pettersson30198SWEM. Basso268ITAJ. Fuente25262ESPM. Wagtmans24166NED

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementG. Pettersson30198
PuntenklassementM. Basso268
BergklassementJ. Fuente25262
Traguardi tricoloriM. Wagtmans24166
Deelnemers Giro d'Italia 1971
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Pietro Dallai (2489)ITACosatto62
2Giuseppe De Simone (26342)ITACosattoAB2
3Cipriano Chemello (25346)ITACosattoAB2
4Fabrizio Fabbri (22275)ITACosatto28
5Mario Lanzafame (21199)ITACosatto47
6Enrico Maggioni (24242)ITACosatto15
7Wladimiro Panizza (2625)ITACosatto9
8Pietro Poloni (2590)ITACosattoAB2
9Selvino Poloni (277)ITACosatto65
10Roberto Sorlini (23304)ITACosatto38
11Patrick Sercu (273)BELDreher69
12Ole Ritter (29305)DENDreher24
13Pierfranco Vianelli (24254)ITADreher5
14Adriano Passuello (28240)ITADreher45
15Silvano Schiavon (28239)ITADreher6
16Attilio Rota (2662)ITADreher60
17Oliviero Morotti (27121)ITADreher58
18Giuseppe Fezzardi (31185)ITADreher73
19Pietro Di Caterina (26168)ITADreherAB19
20Vittorio Urbani (23140)ITADreher27
21Pietro Campagnari (3046)ITAFerretti61
22Lino Farisato (26107)ITAFerretti13
23Gösta Pettersson (30219)SWEFerretti1
24Erik Pettersson (2787)SWEFerrettiAB13
25Mauro Simonetti (22351)ITAFerrettiAB18
26Albert Van Vlierberghe (29104)BELFerretti36
27Italo Zilioli (29279)ITAFerretti22
28Sture Pettersson (28274)SWEFerretti51
29Mario Anni (27221)ITAFerrettiAB4
30Wilmo Francioni (22234)ITAFerretti64
31Franco Bitossi (30302)ITAFilotex23
32Marcello Bergamo (24197)ITAFilotexAB3
33Giovanni Cavalcanti (27226)ITAFilotex10
34Arnaldo Caverzasi (23170)ITAFilotex66
35Ugo Colombo (31129)ITAFilotex3
36Alberto Della Torre (25295)ITAFilotex72
37Renato Laghi (26204)ITAFilotex30
38Giuseppe Rosolen (24104)ITAFilotexDNF
39Donato Giuliani (24270)ITAFilotex14
40Antonio Salutini (23257)ITAFilotexAB7
41Aldo Moser (37143)ITAGBC-Zimba17
42Diego Moser (24139)ITAGBC-Zimba59
43Mario Nicoletti (25194)ITAGBC-ZimbaAB7
44Luigi Sgarbozza (279)ITAGBC-Zimba55
45Stefano Benvenuti (2332)ITAGBC-ZimbaAB5
46Lucillo Lievore (30351)ITAGBC-Zimba75
47Luciano Luciani (27105)ITAGBC-ZimbaAB2
48Louis Pfenninger (26241)SUIGBC-Zimba41
49Bernard Vifian (26196)SUIGBC-Zimba46
50Arturo Pecchielan (2780)ITAGBC-Zimba25
51José Luis Uribezubia (25313)ESPKas-Kaskol29
52José Manuel Fuente (25283)ESPKas-Kaskol39
53Francisco Gabica (33181)ESPKas-Kaskol33
54Francisco Galdos (2456)ESPKas-Kaskol4
55Andrès Gandarias (2868)ESPKas-Kaskol31
56Domingo Perurena (27198)ESPKas-Kaskol34
57Santiago Lazcano (24115)ESPKas-KaskolAB2
58Vicente López (28211)ESPKas-Kaskol12
59Jesús Manzaneque (28181)ESPKas-Kaskol37
60Luis Zubero (23104)ESPKas-Kaskol19
61Georges Pintens (24259)BELMagniflexAB16
62Roger Cooreman (305)BELMagniflexAB2
63Ernie De Blaere (22197)BELMagniflex49
64Sigfrido Fontanelli (23273)ITAMagniflexAB4
65André Poppe (27239)BELMagniflex68
66Renzo Panicagli (23171)ITAMagniflexAB5
67Silvano Ravagli (2589)ITAMagniflex56
68Eddy Reyniers (24183)BELMagniflex74
69Noël Vanclooster (27211)BELMagniflex54
70Giancarlo Tartoni (22222)ITAMagniflexAB2
71Giancarlo Bellini (25288)ITAMolteni53
72Marino Basso (2629)ITAMolteni42
73Luigi Castelletti (22359)ITAMolteniAB5
74Giacinto Santambrogio (2666)ITAMolteni57
75Guerrino Tosello (27260)ITAMolteni35
76Romano Tumellero (23149)ITAMolteni48
77Giorgio Favaro (27177)ITAMolteni71
78Roger Swerts (28185)BELMolteni21
79Herman Vanspringel (27321)BELMolteni2
80Marinus Wagtmans (24187)NEDMolteni16
81Emilio Casalini (29237)ITASalvarani67
82Ottavio Crepaldi (2640)ITASalvarani50
83Felice Gimondi (28275)ITASalvarani7
84Ercole Gualazzini (278)ITASalvaraniAB7
85Pietro Guerra (283)ITASalvarani70
86Tony Houbrechts (27298)BELSalvarani8
87Primo Mori (2784)ITASalvaraniAB20
88Gianni Motta (28110)ITASalvarani20
89Roberto Poggiali (3075)ITASalvarani32
90Dino Zandegu (3130)ITASalvarani52
91Franco Balmamion (31171)ITAScicAB3
92Davide Boifava (24229)ITAScic26
93Carlo Chiappano (30106)ITAScic40
94Michele Dancelli (2953)ITAScicAB16
95Claudio Michelotto (28243)ITAScicAB19
96Franco Mori (26320)ITAScic44
97Enrico Paolini (2696)ITAScic11
98Giancarlo Polidori (27244)ITAScic18
99Attilio Benfatto (28112)ITAScic63
100Angelo Bassini (24338)ITAScic43