Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1964. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1963. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1965.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
16 May 19641BolzanoRiva del Garda173Vlakke etappeV. Adorni26183ITA123
17 May 19642Riva del GardaBrescia146Vlakke etappeM. Dancelli229ITA12
18 May 19643BresciaSan Pellegrino193BergetappeF. Bitossi23259ITA12
19 May 19644San PellegrinoParma189Vlakke etappeV. Taccone2413ITA1
20 May 19645ParmaBusseto50TijdritJ. Anquetil30132FRA12
21 May 19646ParmaVerona100Vlakke etappeV. Bariviera26208ITA1
22 May 19647VeronaLavarone168Vlakke etappeA. Soler24179ESP12
23 May 19648LavaronePedavena183BergetappeM. Mugnaini23192ITA1
24 May 19649FeltreMarina di Ravenna260Vlakke etappeP. Zoppas3027ITA1
25 May 196410Marina di RavennaSan Marino135Half-bergetappeR. Maurer2639SUI1
26 May 196411RiminiSan Benedetto del Tronto185Vlakke etappeR. Marcoli2460ITA12
27 May 196412San Benedetto del TrontoRoccaraso257Half-bergetappeW. Boucquet2316BEL1
28 May 196413RoccarasoCaserta188Vlakke etappeG. Zancanaro2443ITA12
29 May 196414CasertaCastel Gandolfo210Vlakke etappeV. Adorni26196ITA12
30 May 196415RomeMontepulciano214Vlakke etappeN. Defilippis3270ITA1
31 May 196416MontepulcianoLivorno199Vlakke etappeF. Bitossi23272ITA1
01 Jun 196417LivornoSanta Margherita Ligure210Vlakke etappeF. Bitossi23273ITA12
03 Jun 196418Santa Margherita LigureAlessandria204BergetappeB. Mealli26195ITA1
04 Jun 196419AlessandriaCuneo205Vlakke etappeC. Lute2574NED1
05 Jun 196420CuneoPinerolo254BergetappeF. Bitossi23277ITA12
06 Jun 196421TurijnBiella200BergetappeG. Motta2185ITA1
07 Jun 196422BiellaMilaan146Vlakke etappeW. Altig29141GER12
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandTraguardi tricolori Leeftijd
(jaardag)
LandPloeg puntenBron
16 May 19641V. Adorni26183ITAN/AS. Ciampi3284ITASalvarani123
17 May 19642M. Dancelli229ITAN/AS. Ciampi3285ITASalvarani12
18 May 19643E. Moser23194ITAA. Gómez24185ESPS. Ciampi3286ITAMolteni12
19 May 19644E. Moser23195ITAA. Gómez24186ESPS. Ciampi3287ITASalvarani1
20 May 19645J. Anquetil30132FRAA. Gómez24187ESPS. Ciampi3288ITASalvarani12
21 May 19646J. Anquetil30133FRAA. Gómez24188ESPS. Ciampi3289ITASalvarani1
22 May 19647J. Anquetil30134FRAA. Gómez24189ESPS. Ciampi3290ITASalvarani12
23 May 19648J. Anquetil30135FRAV. Taccone2417ITAS. Ciampi3291ITASalvarani1
24 May 19649J. Anquetil30136FRAV. Taccone2418ITAR. Marcoli2458ITASalvarani1
25 May 196410J. Anquetil30137FRAV. Taccone2419ITAR. Marcoli2459ITASalvarani1
26 May 196411J. Anquetil30138FRAV. Taccone2420ITAR. Marcoli2460ITASalvarani12
27 May 196412J. Anquetil30139FRAV. Taccone2421ITAR. Marcoli2461ITASaint Raphael1
28 May 196413J. Anquetil30140FRAV. Taccone2422ITAR. Marcoli2462ITACarpano12
29 May 196414J. Anquetil30141FRAV. Taccone2423ITAR. Marcoli2463ITACarpano12
30 May 196415J. Anquetil30142FRAV. Taccone2424ITAR. Marcoli2464ITACarpano1
31 May 196416J. Anquetil30143FRAV. Taccone2425ITAR. Marcoli2465ITACarpano1
01 Jun 196417J. Anquetil30144FRAV. Taccone2426ITAR. Marcoli2466ITACarpano12
03 Jun 196418J. Anquetil30146FRAV. Taccone2428ITAR. Marcoli2468ITACarpano1
04 Jun 196419J. Anquetil30147FRAV. Taccone2429ITAR. Marcoli2469ITASaint Raphael1
05 Jun 196420J. Anquetil30148FRAF. Bitossi23277ITAR. Marcoli2470ITASaint Raphael12
06 Jun 196421J. Anquetil30149FRAF. Bitossi23278ITAR. Marcoli2471ITASaint Raphael1
07 Jun 196422J. Anquetil30150FRAF. Bitossi23279ITAR. Marcoli2472ITASaint Raphael12

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementJ. Anquetil30150
BergklassementF. Bitossi23279
Traguardi tricoloriR. Marcoli2472
RamazzottiSaint Raphael
Deelnemers Giro d'Italia 1964
RugnummerNaamNatPloegEindstand
1Franco Balmamion (24172)ITACynar-Fréjus8
2Giancarlo Gentina (25180)ITACynar-Fréjus60
3Mario Maino (23266)ITACynar-Fréjus49
4Rolf Maurer (2676)SUICynar-Fréjus9
5Bruno Mealli (26223)ITACynar-Fréjus30
6Attilio Moresi (26340)SUICynar-Fréjus79
7Diego Ronchini (28205)ITACynar-FréjusAB20
8Luigi Sarti (29218)ITACynar-FréjusDNF
9Giuseppe Sartore (2792)ITACynar-Fréjus47
10Dino Zandegu (2431)ITACynar-Fréjus73
11Antonio Bailetti (26275)ITACarpano76
12Germano Barale (28160)ITACarpano64
13Vendramino (Mino) Bariviera (26249)ITACarpano61
14Vittorio Casati (2654)ITACarpano51
15Arnaldo Di Maria (28211)ITACarpano85
16Luciano Galbo (2180)ITACarpano23
17Loris Guernieri (26276)ITACarpano69
18Walter Martin (27278)ITACarpano86
19Giorgo Zancanaro (2477)ITACarpano32
20Italo Zilioli (22280)ITACarpano2
21Jaime Alomar (26189)ESPCiteDNF
22Vincenzo Meco (23273)ITACiteAB6
23Giovanni Fabbri (2526)ITACite77
24Salvador Honrubia (26243)ESPCite57
25Alberto Marzaioli (25285)ITACite24
26Franco Panicelli (2578)ITACiteAB16
27José Luis Talamillo (30360)ESPCite59
28Francesco Miele (26155)ITACite52
29Romano Moretti (32239)ITACiteAB10
30Pietro Zoppas (3065)ITACiteNP16
31Dino Bruni (3279)ITAG.S. Gazzola97
32Franco Cribiori (24277)ITAG.S. Gazzola25
33Guido Carlesi (27236)ITAG.S. Gazzola11
34Oreste Magni (28120)ITAG.S. Gazzola89
35Luigi Mele (26293)ITAG.S. Gazzola83
36Luigi Maserati (26179)ITAG.S. Gazzola38
37Rolando Picchiotti (24161)ITAG.S. Gazzola71
38Alessandro Rimessi (26331)ITAG.S. GazzolaAB4
39Marino Vigna (25237)ITAG.S. GazzolaDNF
40Gilberto Vendemmiati (2435)ITAG.S. GazzolaNP15
41Nino Defilippis (32102)ITAIBAC35
42Graziano Battistini (2850)ITAIBAC18
43Angelino Soler (24219)ESPIBAC17
44Antonio Suárez (3242)ESPIBAC16
45Danilo Ferrari (23274)ITAIBACAB9
46Dino Liviero (2632)ITAIBAC84
47Renzo Baldan (21234)ITAIBAC68
48Angelo Ottaviani (24167)ITAIBAC46
49Osvaldo Bassi (24246)ITAIBACNP18
50Ernesto Bono (2867)ITAIBACAB13
51Jose Martín Colmenarejo (2885)ESPIgnis33
52Ambrogio Colombo (2456)ITAIgnis28
53Renzo Fontona (24365)ITAIgnis6
54Antonio Gómez (24229)ESPIgnis20
55Primo Nardello (27181)ITAIgnis53
56Roberto Nencioli (2585)ITAIgnisNP16
57Renato Pelizzoni (27257)ITAIgnisAB19
58Roberto Poggiali (2376)ITAIgnis14
59Remo Stefanoni (23294)ITAIgnis42
60Giampiero Macchi (2319)ITAIgnisAB15
61Felice Adami (25306)ITALegnanoAB9
62Silvio Boni (21350)ITALegnano62
63Carlo Chiappano (23107)ITALegnano19
64Emilio Ciolli (31155)ITALegnano96
65Egidio Cornale (23308)ITALegnano43
66Giuseppe Daglia (24101)ITALegnano92
67Adriano Durante (23342)ITALegnano75
68Giancarlo Ferretti (22326)ITALegnanoDNF
69Raffaele Marcoli (2496)ITALegnano94
70Bruno Peretti (23225)ITALegnano90
71Aldo Moser (30144)ITALygie15
72Enzo Moser (23238)ITALygie22
73Carlo Brugnami (25274)ITALygie40
74Marino Fontana (28112)ITALygieAB15
75Marcello Mugnaini (23231)ITALygie7
76Aldo Pifferi (25248)ITALygie95
77Danilo Grassi (23181)ITALygie87
78Idrio Bui (3217)ITALygie56
79Pietro Partesotti (2382)ITALygie34
80Giampiero Pancini (2530)ITALygie26
81Guido De Rosso (23276)ITAMolteni3
82Michele Dancelli (2254)ITAMolteni21
83Pierino Baffi (33289)ITAMolteni91
84Renato Bongioni (22260)ITAMolteni93
85Gianni Motta (21110)ITAMolteni5
86Guido Neri (25155)ITAMolteni27
87Giacomo Fornoni (24188)ITAMolteniHD20
88Giordona Talamona (24175)ITAMolteni45
89Aldo Beraldo (2388)ITAMolteni67
90Antonio Manca (24225)ITAMolteniAB15
91Vittorio Adorni (26229)ITASalvarani4
92Alberto Assirelli (27304)ITASalvarani65
93Battista Babini (25105)ITASalvarani81
94Ercole Baldini (31156)ITASalvaraniAB15
95Antonio Franchi (2882)ITASalvarani70
96Franco Magnani (2663)ITASalvarani80
97Italo Mazzacurati (32170)ITASalvarani78
98Mario Minieri (2610)ITASalvarani72
99Vito Taccone (2456)ITASalvaraniNP18
100Arnaldo Pambianco (28320)ITASalvarani13
101Franco Bitossi (23303)ITASpringoil-Fuchs10
102Giancarlo Ceppi (28162)ITASpringoil-Fuchs50
103Vittorio Chiarini (27136)ITASpringoil-FuchsHD10
104Silvano Ciampi (32130)ITASpringoil-Fuchs54
105Ugo Colombo (24130)ITASpringoil-Fuchs39
106Guerrando Lenzi (24299)ITASpringoil-FuchsHD15
107Gastone Nencini (34122)ITASpringoil-FuchsAB15
108Livio Trapè (2736)ITASpringoil-FuchsAB16
109Nevio Vitali (2735)ITASpringoil-Fuchs82
110Mario Zanchi (2554)ITASpringoil-Fuchs58
111Jacques Anquetil (30174)FRASaint Raphael1
112Ab Geldermans (29106)NEDSaint Raphael37
113Pierre Everaert (30192)FRASaint Raphael36
114Michel Grain (21268)BELSaint Raphael48
115Guy Ignolin (27229)FRASaint Raphael74
116Cees Lute (25101)NEDSaint Raphael41
117Anatole Novak (27139)FRASaint Raphael63
118Louis Rostollan (28182)FRASaint Raphael29
119Willi Altig (29165)GERSaint Raphael44
120André Zimmermann (25131)FRASaint Raphael12
121Huub Zilverberg (25169)NEDFlandria-RomeoAB3
122Gabriël Deloof (27280)BELFlandria-RomeoAB13
123Marcel Ongenae (29363)BELFlandria-Romeo66
124Frans Brands (2431)BELFlandria-RomeoAB3
125Jos Hoevenaers (31213)BELFlandria-RomeoAB13
126Walter Boucquet (2351)BELFlandria-Romeo55
127Constant Jongen (24111)BELFlandria-RomeoAB8
128Camiel Vyncke (23225)BELFlandria-Romeo31
129Guido Reybrouck (22188)BELFlandria-Romeo88
130Georges Van Den Berghe (22185)BELFlandria-RomeoAB10