Informatie over de Giro d'Italia van 1938

Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1938. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1937. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1939.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandAlgemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandGegroepeerdenLeeftijd
(jaardag)
Land
07 May 19381MilaanTurijn182M. Cimatti2582ITAM. Cimatti2582ITAN/AE. Molinar30249ITA
08 May 19382TurijnSanremo204M. Vicini2575ITAM. Vicini2575ITAM. Vicini2575ITAS. Simonini24304ITA
09 May 19383SanremoSanta Margherita Ligure172G. Gotti25251ITAC. Del Cancia233ITAM. Vicini2576ITAS. Simonini24305ITA
10 May 19384ASanta Margherita LigureLa Spezia81G. Valetti24230ITAC. Del Cancia234ITAM. Vicini2577ITAS. Simonini24306ITA
10 May 19384BLa SpeziaMontecatini Terme110W. Generati24244ITAC. Del Cancia234ITAM. Vicini2577ITAS. Simonini24306ITA
12 May 19385Montecatini TermeChianciano Terme184S. Crippa23191ITAC. Del Cancia236ITAG. Valetti24232ITAM. Benente25153ITA
13 May 19386Chianciano TermeRieti160A. Leoni21119ITAC. Del Cancia237ITAG. Valetti24233ITAM. Benente25154ITA
14 May 19387ARietiTerminillo20TijdritG. Valetti24234ITAC. Del Cancia238ITAG. Valetti24234ITAM. Benente25155ITA
14 May 19387BTerminilloRome152C. Cinelli2294ITAC. Del Cancia238ITAG. Valetti24234ITAM. Benente25155ITA
15 May 19388RomeNapels234R. Di Paco29312ITAC. Del Cancia239ITAG. Valetti24235ITAM. Benente25156ITA
17 May 19389NapelsLanciano221G. Cottur23359ITAG. Valetti24237ITAG. Valetti24237ITAM. Benente25158ITA
18 May 193810LancianoAscoli Piceno149R. Di Paco29315ITAG. Valetti24238ITAG. Valetti24238ITAM. Benente25159ITA
19 May 193811Ascoli PicenoRavenna268C. Cinelli2299ITAG. Valetti24239ITAG. Valetti24239ITAM. Benente25160ITA
21 May 193812RavennaTreviso199R. Di Paco29318ITAG. Valetti24241ITAG. Valetti24241ITAM. Benente25162ITA
22 May 193813TrevisoTrieste207C. Del Cancia2316ITAG. Valetti24242ITAG. Valetti24242ITAM. Benente25163ITA
23 May 193814TriesteBelluno243O. Bizzi21294ITAG. Valetti24243ITAG. Valetti24243ITAM. Benente25164ITA
25 May 193815BellunoRecoaro Terme154G. Valetti24245ITAG. Valetti24245ITAG. Valetti24245ITAS. Simonini24321ITA
27 May 193816Recoaro TermeBergamo272D. Marabelli2493ITAG. Valetti24247ITAG. Valetti24247ITAS. Simonini24323ITA
28 May 193817BergamoVarese154C. Del Cancia2322ITAG. Valetti24248ITAG. Valetti24248ITAS. Simonini24324ITA
29 May 193818AVareseLocarno100L. Amberg2666SUIG. Valetti24249ITAG. Valetti24249ITAS. Simonini24325ITA
29 May 193818BLocarnoMilaan180O. Bizzi21300ITAG. Valetti24249ITAG. Valetti24249ITAS. Simonini24325ITA

Tabel: winnaars van klassementen


Notice: Undefined offset: 0 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 5051
KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementG. Valetti24249
BergklassementG. Valetti24249
GeïsoleerdenS. Simonini24325
Beste buitenlander
Notice: Undefined offset: 0 in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/fietsfunc.php on line 5050
.
0
Deelnemers Giro d'Italia 1938
RugnummerNaamPloegEindstand
1Adolfo Leoni (21168)BianchiDNF
2Walter Generati (24296)Bianchi6
3Osvaldo Bailo (25291)BianchiDNF
4Adriano Vignoli (30202)BianchiNP15
5Enrico Mara (25327)BianchiDNF
6Carlo Romanatti (27247)Bianchi30
7Diego Marabelli (24128)Bianchi11
8Ruggero Balli (27326)Bianchi9
9Cesare Del Cancia (2356)Ganna7
10Pietro Rimoldi (26238)Ganna34
11Faustino Montesi (25282)Ganna44
12Georges Christiaens (281)Ganna13
13Noél Declercq (25186)Ganna37
14Cyriel Vanoverberghe (2657)Ganna17
15Camiel Michielsens (27222)Ganna21
16Raffaele Di Paco (29359)Dei47
17Alfredo Bovet (2925)DeiDNF
18Giovanni Gotti (25304)Dei26
19Isidoro Piubellini (28254)DeiAB15
20Jean-Marie Goasmat (2594)Dei18
21Sauveur Ducazeaux (26205)Dei39
22Fabien Galateau (24353)Dei25
23Jean Fontenay (25342)DeiAB7B
24Léo Amberg (2699)Olympia32
25Karl Litschi (2664)Olympia8
26Robert Zimmermann (25307)OlympiaAB15
27Edgar Buchwalder (21332)OlympiaAB7B
28Alfredo Malmesi (28122)OlympiaAB6
29Rudi Wölkert (26255)OlympiaDNF
30Werner Huber (?)Olympia50
31Karl Altenburger (28308)OlympiaDNF
32Giovanni Valetti (24282)Frejus1
33Olimpio Bizzi (21333)Frejus20
34Giuseppe Martano (27264)Frejus35
35Cino Cinelli (22142)Frejus12
36Stefano Giuppone (28134)Frejus15
37Luigi Cafferata (22316)FrejusDNF
38Francesco Camusso (30113)Gloria-AmbrosianaAB16
39Severino Canavesi (27155)Gloria-Ambrosiana3
40Luigi Augusto Introzzi (2622)Gloria-AmbrosianaAB1
41Bernardo Rogora (26207)Gloria-Ambrosiana14
42Ezio Cecchi (2550)Gloria-Ambrosiana2
43Angelo Varetto (27360)Gloria-AmbrosianaDNF
44Luigi Macchi (25284)Gloria-Ambrosiana45
45Berto Gualberto (2365)Gloria-Ambrosiana46
46Gino Bisio (24208)Wolsit-Binda48
47Tolmino Gios (22118)Wolsit-BindaAB13
48Salvatore Crippa (23241)Wolsit-BindaNP10
49Adalino Mealli (2872)Wolsit-Binda10
50Giorgio Tamborini (23202)Wolsit-Binda19
51Francesco Albani (2636)Wolsit-BindaDNF
52Giacinto Sessa (25305)Wolsit-BindaDNF
53Luciano Succi (23151)Wolsit-Binda31
54Mario Vicini (25129)Lygie-SettebelloAB5
55Marco Cimatti (25137)Lygie-SettebelloAB7A
56Aimone Landi (24277)Lygie-SettebelloAB6
57Giordano Cottur (2439)Lygie-Settebello33
58Antonio Giuseppe Negrini (35154)Lygie-SettebelloDNF
59Renato Scorticati (305)Lygie-SettebelloDNF
60Attilio Masarati (27143)Lygie-SettebelloDNF
61Serafino Santambrogio (24173)Lygie-SettebelloAB6
71Elio Bavutti (2457)UC ModeneseDNF
72Bruno Morselli (27327)UC ModeneseAB13
73Bianco Bianchi (2185)UC ModeneseDNF
74Renato (Walter) Fantini (26174)UC Modenese36
75Paride Scacchetti (275)UC Modenese42
76Remo Cerasa (26323)Il Littoriale22
77Quirino Bernacchi (23304)Il LittorialeDNF
78Pietro Chiappini (234)Il Littoriale43
79Zoarino Guidi (2669)Il Littoriale23
80Ascanio Arcangeli (2730)Il Littoriale28
81Fabio Battesini (26132)La Voce Di MantovaAB2
82Gino Salani (269)La Voce Di MantovaDNF
83Gino Malavasi (2796)La Voce Di Mantova38
84Carlo Moretti (29204)La Voce Di MantovaDNF
85Roméo Rossi (26104)La Voce Di MantovaNP17
86Fulvio Montini (2494)US Azzini27
87Luigi Valotti (23201)US AzziniNP
88Edgardo Scappini (2791)US Azzini24
89Luigi Barral (31100)US AzziniNP
90Giuseppe Montobbio (26103)US AzziniAB6
91Carlo Sbersi (2895)US CanelliAB12
92Michele Benente (25203)US Canelli5
93Primo Zuccotti (2373)US Canelli41
94Settimio Simonini (24358)US Canelli4
95Francesco Patti (24223)US CanelliDNF
96Armando Latini (2541)Dopolavoro MaterAB5
97Elgilberto De Paolis (26263)Dopolavoro Mater29
98Eduardo Molinar (30304)Dopolavoro MaterAB10
99Richard Menapace (23193)Dopolavoro Mater16
100Natale Mantini (23333)Dopolavoro Mater40
101Fausto Tozzi (24197)Gruppo ADNF
102Remo Castiglioni (26335)Gruppo ADNF
103Michele Fassino (25336)Gruppo AAB8
104Pietro Molinar (24341)Gruppo AAB2
105Vladimiro Lazzarini (23337)Gruppo A49