Hier staat beperkte informatie over de Giro d'Italia van 1934. Ik heb ook informatie over de vorige Giro in 1933. Ik heb ook informatie over de volgende Giro in 1935.

Helaas, je kunt de grafiek niet zien. Hij is er wel, kijk maar in een andere browser die svg wel aan kan.

Truien bij klassementen:

Etappeprijzen

Datum Nr. Van Naar Afstand
(km)
Winnaar Leeftijd
(jaardag)
LandBron
19 May 19341MilaanTurijn169Vlakke etappeF. Camusso2670ITA1
20 May 19342TurijnGenua206Vlakke etappeL. Guerra31218ITA1
22 May 19343GenuaLivorno220Vlakke etappeL. Guerra31220ITA1
23 May 19344LivornoPisa45TijdritL. Guerra31221ITA1
24 May 19345PisaRome333BergetappeL. Guerra31222ITA1
26 May 19346RomeNapels228Vlakke etappeL. Guerra31224ITA1
27 May 19347NapelsBari339BergetappeA. Vignoli26167ITA1
29 May 19348BariCampobasso245BergetappeF. Vervaecke2779BEL
30 May 19349CampobassoTeramo283BergetappeL. Guerra31228ITA1
31 May 193410TeramoAncona214Vlakke etappeL. Guerra31229ITA
02 Jun 193411AnconaRimini213Vlakke etappeL. Guerra31231ITA1
03 Jun 193412RiminiFlorence176BergetappeL. Guerra31232ITA1
04 Jun 193413FlorenceBologna120BergetappeG. Olmo22194ITA1
06 Jun 193414BolognaFerrara59TijdritL. Guerra31235ITA1
07 Jun 193415FerraraTrieste273Vlakke etappeF. Battesini22108ITA
08 Jun 193416TriesteBassano del Grappa273BergetappeG. Olmo22198ITA
10 Jun 193417Bassano del GrappaMilaan315BergetappeG. Olmo22200ITA1
Datum Nr.Algemeen
klassement
Leeftijd
(jaardag)
LandBerg Leeftijd
(jaardag)
LandOnafhankelijkenLeeftijd
(jaardag)
LandIsolatiLeeftijd
(jaardag)
LandBeste buitenlander Leeftijd
(jaardag)
LandPloegRegioBron
19 May 19341F. Camusso2670ITAN/AR. Gerini2427ITAR. Gerini2427ITAF. Vervaecke2769BELBianchiIsolati-Piemonte1
20 May 19342F. Camusso2671ITAN/AR. Gerini2428ITAR. Gerini2428ITAF. Vervaecke2770BELBianchiIsolati-Piemonte1
22 May 19343F. Camusso2673ITAN/AR. Gerini2430ITAR. Gerini2430ITAY. Le Goff2786FRABianchiIsolati-Emilia1
23 May 19344L. Guerra31221ITAN/AA. Como22291ITAA. Como22291ITAE. Decroix3078BELMaino-ClementIsolati-Piemonte1
24 May 19345L. Guerra31222ITAR. Bertoni24337ITAA. Vignoli26164ITAE. Gestri28209ITAE. Decroix3079BELMaino-ClementIsolati-Emilia1
26 May 19346L. Guerra31224ITAR. Bertoni24339ITAA. Scazzola2328ITAE. Gestri28211ITAE. Decroix3081BELMaino-ClementIsolati-Lombardia1
27 May 19347L. Guerra31225ITAR. Bertoni24340ITAA. Vignoli26167ITAA. Vignoli26167ITAA. Büchi26334SUIMaino-ClementIsolati-Emilia1
29 May 19348G. Olmo22188ITAR. Bertoni24342ITAG. Gotti21271ITAR. Scorticati25337ITAJ. Demuysere26307BELMaino-ClementIsolati-Emilia
30 May 19349L. Guerra31228ITAR. Bertoni24343ITAG. Gotti21272ITAG. Gotti21272ITAE. Decroix3085BELMaino-ClementIsolati-Emilia1
31 May 193410L. Guerra31229ITAR. Bertoni24344ITAG. Gotti21273ITAG. Gotti21273ITAE. Decroix3086BELMaino-ClementIsolati-Emilia
02 Jun 193411L. Guerra31231ITAR. Bertoni24346ITAG. Gotti21275ITAG. Gotti21275ITAE. Decroix3088BELMaino-ClementIsolati-Emilia1
03 Jun 193412L. Guerra31232ITAR. Bertoni24347ITAG. Gotti21276ITAG. Gotti21276ITAJ. Demuysere26312BELMaino-ClementIsolati-Emilia1
04 Jun 193413F. Camusso2686ITAR. Bertoni24348ITAG. Gotti21277ITAG. Gotti21277ITAJ. Demuysere26313BELGloriaIsolati-Emilia1
06 Jun 193414L. Guerra31235ITAR. Bertoni24350ITAG. Gotti21279ITAG. Gotti21279ITAJ. Demuysere26315BELGloriaIsolati-Emilia1
07 Jun 193415L. Guerra31236ITAR. Bertoni24351ITAG. Gotti21280ITAG. Gotti21280ITAJ. Demuysere26316BELGloriaIsolati-Emilia
08 Jun 193416L. Guerra31237ITAR. Bertoni24352ITAG. Gotti21281ITAG. Gotti21281ITAJ. Demuysere26317BELGloriaIsolati-Emilia
10 Jun 193417L. Guerra31239ITAR. Bertoni24354ITAG. Gotti21283ITAG. Gotti21283ITAJ. Demuysere26319BELGloriaIsolati-Emilia1

Tabel: winnaars van klassementen

KlassementWinnaarLeeftijd
(jaardag)
Algemeen klassementL. Guerra31239
BergklassementR. Bertoni24354
OnafhankelijkenG. Gotti21283
IsolatiG. Gotti21283
Beste buitenlanderJ. Demuysere26319
PloegenklassementGloria
RegioklassementIsolati-Emilia

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u3497p15726/domains/tourdefrancestatistieken.nl/public_html/giro.php on line 415
Deelnemers Giro d'Italia 1934
RugnummerNaamNatKlassePloegEindstand
1Max Bulla (28278)AUTSeniorDei47
2Albert Büchi (274)SUISeniorDeiNP15
3Herbert Sieronski (27235)GERSeniorDei45
4Karl Altenburger (24308)GERSeniorDeiAB12
5Francesco Camusso (26113)ITASeniorGloria2
6Giovanni Cazzulani (24330)ITASeniorGloria3
7Aldo Canazza (26178)ITASeniorGloriaAB5
8Bernardo Rogora (22207)ITASeniorGloria12
9Michele Orecchia (30187)ITASeniorGloria18
10Carlo Rovida (28287)ITASeniorGloriaAB11
11Antonio Pesenti (2644)ITASeniorOlympiaAB7
12Orlando Teani (242)ITASeniorOlympia17
13Carlo Moretti (25204)ITASeniorOlympia41
14Carlo Castagnoli (2618)ITASeniorOlympiaDSQ1
15Romolo Lazzaretti (38225)ITASeniorOlympiaAB10
16Vicente Trueba (28228)ESPSeniorOlympia37
17Alfredo Bovet (2525)ITASeniorBianchiAB10
18Giuseppe Olmo (22221)ITASeniorBianchi4
19Michele Mara (30272)ITASeniorBianchiNP10
20Luigi Barral (27100)ITASeniorBianchi10
21Pietro Rimoldi (22238)ITASeniorBianchiAB9
22Raffaele Di Paco (25359)ITASeniorBianchiHD2
23Augusto Zanzi (29218)ITASeniorBianchi15
24Armando Zucchini (27180)ITASeniorBianchi38
25Amédée Fournier (22144)FRASeniorOlympiqueAB6
26Robert Rigaux (2385)FRASeniorOlympiqueAB7
27Vincent Salazard (25122)FRASeniorOlympique44
28Raymond Horner (23308)FRASeniorOlympiqueAB7
29Gaspard Rinaldi (2535)FRASeniorOlympiqueAB7
30Yves Le Goff (27126)FRASeniorOlympiqueAB5
31Marcel Renaud (34179)FRASeniorOlympiqueNP7
32Fabien Galateau (20353)FRASeniorOlympique42
33Jef Demuysere (26340)BELSeniorGanna11
34Félicien Vervaecke (27112)BELSeniorGanna30
35Alfonse Ghesquière (25135)BELSeniorGanna31
36Aimé Lievens (22268)BELSeniorGannaNP11
37Ettore Meini (31177)ITASeniorGanna27
38Carlo Romanatti (23247)ITASeniorGannaAB5
39Learco Guerra (31260)ITASeniorMaino-Clement1
40Domenico Piemontesi (31171)ITASeniorMaino-Clement7
41Luigi Giacobbe (27181)ITASeniorMaino-Clement9
42Vasco Bergamaschi (24275)ITASeniorMaino-ClementAB7
43Angelo Rinaldi (26133)ITAOnafhMaino-Clement46
44Alfredo Binda (31324)ITASeniorLegnanoAB6
45Remo Bertoni (259)ITASeniorLegnano6
46Camillo Erba (25113)ITASeniorLegnanoAB6
47Luigi Macchi (21284)ITASeniorLegnanoAB9
48Severino Canavesi (23155)ITASeniorLegnanoNP2
49Albino Binda (3082)ITASeniorLegnanoNP
50Fabio Battesini (22132)ITASeniorLegnano22
51Theo Geunis (2290)BELSeniorLegnanoAB11
52Emile Decroix (30117)BELSeniorLegnanoNP14
61Allegro Grandi (27163)ITASeniorIsolati-EmiliaAB7
62Ambrogio Enrico Morelli (28209)ITASeniorIsolati-Lombardia19
63Renato Scorticati (265)ITASeniorIsolati-Emilia13
64Giovanni Firpo (25143)ITASeniorIsolatiAB5
65Attilio Masarati (23143)ITASeniorIsolati-Emilia20
66Eduardo Molinar (26304)ITASeniorIsolati-PiemonteAB3
67Luigi Ferrando (2364)ITASeniorIsolatiNP9
68Giuseppe Graglia (24237)ITASeniorIsolati-PiemonteAB5
69Adalino Mealli (2472)ITAOnafhIsolati-Toscana14
70Faliero Masi (2650)ITASeniorIsolatiAB12
71Rinaldo Gerini (2470)ITAOnafhIsolatiAB9
72Adriano Vignoli (26202)ITAOnafhIsolati-Emilia8
73Luigi Marchisio (2565)ITASeniorIsolatiNP
74Clemente Grassi (23202)ITAOnafhIsolati-Lombardia26
75Antonio Andretta (25150)ITASeniorIsolati36
76Luigi Papeschi (26113)ITAOnafhIsolatiNP7
77Guiseppe Abondio (2737)FRASeniorIsolati49
78Giuseppe Baroni (24305)ITAOnafhIsolati29
79Agostino Bellandi (27170)ITASeniorIsolati-ToscanaNP13
80Decimo Dell'Arsina (25309)ITAOnafhIsolatiAB7
81Stefano Giuppone (24134)ITASeniorIsolati32
82Luigi Luisoni (26203)ITASeniorIsolatiNP
83Alessandro Luchetti (22256)ITAOnafhIsolatiAB1
84Giovanni Mancinelli (23265)ITASeniorIsolatiAB7
85Aristide Cavallini (34247)ITASeniorIsolatiAB5
86Bruno Negri (?)ITAOnafhIsolatiNP
87Carlo Oria (25331)ITAOnafhIsolati-Piemonte25
88Giuseppe Pancera (33171)ITASeniorIsolati39
89Antonio Sella (24260)ITASeniorIsolati24
90Paride Scacchetti (235)ITASeniorIsolati33
91Oscar Baronti (24233)ITAOnafhIsolati-ToscanaNP7
92Lino Carlotti (26116)ITASeniorIsolati34
93Giulio Fatticcioni (25282)ITASeniorIsolatiNP
94Eugenio Gestri (28247)ITASeniorIsolati-ToscanaAB7
95Isidoro Piubellini (24254)ITAOnafhIsolati-Lombardia21
96Giovanni Gotti (21304)ITAOnafhIsolati-Lombardia5
97Andrea Minasso (24130)ITASeniorIsolatiNP6
98Umberto Guarducci (22251)ITAOnafhIsolati40
99Elgilberto De Paolis (22263)ITAOnafhIsolati35
100Angelo Lalle (25173)ITASeniorIsolatiAB5
101Pietro Fossati (2932)ITASeniorIsolatiAB6
102Battista Astrua (22246)ITAOnafhIsolati-Piemonte23
103Enrico Mara (21327)ITASeniorIsolatiNP10
104Marco Giuntelli (29106)ITASeniorIsolatiAB5
105Joseph Soffietti (21294)FRASeniorIsolatiNP
106Remo Castiglioni (22335)ITAOnafhIsolati-PiemonteNP7
107Attilio Pavesi (23273)ITAOnafhIsolati52
108Aurelio Scazzola (2364)ITAOnafhIsolatiNP9
109Augusto Como (22330)ITAOnafhIsolati-Piemonte16
110Giovanni Biondini (26225)ITAOnafhIsolatiAB5
111Osvaldo Bailo (21291)ITAOnafhIsolatiHD2
112Maggiorino Grosso (2233)ITASeniorIsolatiNP6
113Enrico Bovet (23176)ITAOnafhIsolatiAB7
114Francesco Gulli (2398)ITAOnafhIsolati50
115Ernesto Merlini (2392)ITAOnafhIsolati28
116Virgilio Merlino (21314)ITAOnafhIsolati43
117Armando Falera (?)ITASeniorIsolatiHD2
118Niccolo Mammina (24303)ITASeniorIsolati51
119Antonio Fraccaroli (25353)ITA?Isolati48