Finishplaatsen in Giro

Hieronder de plaatsen die in de Giro d'Italia zijn gebruikt als start of finish, op de volgorde van hoe vaak er gefinisht is. Het aantal maal dat er gestart is, is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond. In de tweede tabel staat het aantal keer dat een etappe in een land startte en finishte, gesorteerd op hoe vaak er werd gefinisht.

PlaatsLandStartsFinishesLongLat
MilaanItalie54879.1833345.466666
RomeItalie554712.541.9
NapelsItalie414414.2583340.845
TurijnItalie47437.745.06666
GenuaItalie41418.93277844.4111
FlorenceItalie303111.2543.7833
VeronaItalie232410.983345.4333
BolognaItalie262211.35138944.5075
TriesteItalie182213.845.6333
BariItalie201916.86641.1252
PescaraItalie191814.2141642.463889
BresciaItalie171810.21666745.541667
FoggiaItalie211715.54611141.464167
TrentoItalie241711.11666746.066667
PotenzaItalie151415.840.633333
St. VincentItalie17137.6545.75
TrevisoItalie131312.2545.666667
San MarinoSan Marino81312.46666743.933333
BolzanoItalie121311.3546.5
Montecatini TermeItalie151310.77111143.882778
PerugiaItalie161312.38888943.112222
ArezzoItalie121211.8743.473333
CampobassoItalie141214.66666741.566667
SanremoItalie12127.78333343.816667
CuneoItalie13127.54777844.389444
Forte dei MarmiItalie91210.18333343.95
RietiItalie141112.86666742.4
PalermoItalie101113.36666738.116667
L'AquilaItalie111013.442.35
VicenzaItalie81011.5545.55
MantovaItalie111010.845.166667
ApricaItalie31010.13333346.15
CosenzaItalie111016.2539.3
ChietiItalie141014.16666742.35
San PellegrinoItalie999.66645.8333
ModenaItalie13910.93333344.65
Vittorio VenetoItalie7912.345.983333
FiuggiItalie6913.21666741.8
ForliItalie10912.0544.233333
FerraraItalie10911.61666744.833333
ParmaItalie13910.33333344.8
SalernoItalie7914.76666740.683333
UdineItalie11913.23333346.066667
TeramoItalie7913.742.666667
AnconaItalie11913.51666743.616944
MessinaItalie5915.5538.183333
SalsomaggioreItalie899.98333344.816667
RiminiItalie12912.56666744.05
PisaItalie7810.443.716667
BeneventoItalie7814.78333341.133333
RoccarasoItalie6814.07916741.851111
BergamoItalie589.66666745.7
LivornoItalie8810.31666743.55
GrossetoItalie11811.142.766667
Bassano del GrappaItalie11811.7333345.766667
SestriereItalie086.88333344.95
CesenaticoItalie9812.39444444.2
VenetieItalie7712.33583345.4375
LancianoItalie6714.38333342.233333
TerminilloItalie371342.483333
CataniaItalie13715.09027837.5
ComoItalie679.08333345.816667
BormioItalie7710.36666746.466667
La SpeziaItalie1079.81666744.1
LuccaItalie8710.543.85
Campitello MateseItalie3714.39416741.463333
Tre Cime di LavaredoItalie0712.30555646.618611
PadovaItalie7711.86666745.416667
SienaItalie7711.33055643.318611
BlockhausItalie1714.087542.086944
EtnaItalie0714.99537.733334
MateraItalie4716.640.666667
Cortina d'AmpezzoItalie7712.13333346.533333
Monte ZoncolanItalie0712.91666746.5
ViareggioItalie9710.23333343.866667
TerniItalie9712.6542.566667
Reggio EmiliaItalie7710.63333344.7
PineroloItalie577.33333344.883333
PratoItalie7711.09833343.88
Selva di Val GardenaItalie6611.76666746.55
BibioneItalie4612.99527845.763611
FrascatiItalie3612.68333341.816667
Corvara Alta BadiaItalie5611.87446.553
TarantoItalie4617.23333340.466667
RavennaItalie8612.244.416667
Ascoli PicenoItalie5613.58333342.85
AlessandriaItalie868.61666744.916667
CatanzaroItalie5616.638.9
MeranoItalie7611.16666746.666667
OrvietoItalie4612.142.716667
VastoItalie7514.708242.1118
Terme LuigianeItalie2515.99472239.481111
GoriziaItalie4513.61666745.933333
PesaroItalie6512.943.916667
Sestri LevanteItalie359.444.266667
JesoloItalie6512.64083345.533889
CerviniaItalie057.63111145.934444
Gran SassoItalie0513.5542.466667
Montevergine di MercoglianoItalie0514.72540.948611
Alpe di PampeagoItalie0511.51666746.283333
ScannoItalie4513.88444441.901944
SorrentoItalie8514.37611140.626111
AstiItalie358.244.9
AgrigentoItalie5513.58333337.316667
Riva del GardaItalie8510.8545.883333
Chianciano TermeItalie5511.83333343.066667
BellunoItalie8512.21666746.140278
SulmonaItalie8513.93333342.033333
AsiagoItalie4511.51666745.866667
RiccioneItalie6512.6544
SavonaItalie458.48333344.3
VareseItalie558.83333345.816667
RovigoItalie4511.79055645.070278
TerracinaItalie4413.2541.283333
CattolicaItalie2412.73333343.966667
Levico TermeItalie5411.346.016667
PordoipasItalie0411.81222246.4875
FolignoItalie5412.742.95
RoveretoItalie3411.0545.883333
ImolaItalie2411.71437344.353444
Santa Margherita LigureItalie349.21666744.333333
AvellinoItalie9414.78333340.916667
Il CioccoItalie4410.462544.0825
StelviopasItalie0410.45277846.528611
BrianconFrankrijk346.635644.8964
MacerataItalie4413.4543.3
OropaItalie047.97805645.628611
PeschiciItalie1416.01666741.95
AssisiItalie4412.617543.075833
CasertaItalie5414.33333341.066667
Rocca di CambioItalie3413.4942.237222
San Martino di CastrozzaItalie2411.846.266667
Novi LigureItalie348.78555644.759167
VarazzeItalie448.58333344.366667
FrosinoneItalie5413.3541.633333
CagliariItalie149.0539.25
Lido Di CamaioreItalie4410.343.933333
CremonaItalie2410.03333345.133333
Auronzo di CadoreItalie5412.43333346.55
LecceItalie4418.16666740.35
SondrioItalie749.86666746.166667
Reggio CalabriaItalie8415.66194438.111389
PistoiaItalie1410.91666743.933333
AbetoneItalie2410.66527844.162778
ValdobbiadeneItalie0311.91666745.9
Pieve di CadoreItalie3312.36666746.433333
OrtiseiItalie1311.66666746.566667
MondoviItalie537.8166644.383333
CanazeiItalie2311.77333346.475
Monte BondoneItalie0311.03083345.988056
CesenaItalie4312.2444444.138889
SestolaItalie1310.76666744.233333
ViesteItalie2316.16666741.883333
Madonna di CampiglioItalie1310.82611146.231944
MedaItalie439.16666645.666667
Casciana TermeItalie3310.61916743.528056
LuganoZwitserland238.9546
PiancavalloItalie0312.59555646.088611
FanoItalie1313.01666743.833333
PfalzenItalie1311.88333346.816667
SpoletoItalie4312.73333342.733333
Gabicce MareItalie4312.76666743.966667
CavaleseItalie5311.46666746.283333
OsimoItalie3313.48333343.483333
MarmoladaItalie0311.85083346.434722
BardonecchiaItalie236.745.083333
PaviaItalie239.1545.183333
FrancavillaItalie3314.29190842.418058
ArcoItalie3310.88333345.916667
IseoItalie2310.0545.65
GardoneItalie2310.1833345.68333
Marina di MassaItalie1310.13333344.03333
SenigalliaItalie4313.21666743.716667
Borgo ValsuganaItalie3311.4546.05
TiranoItalie3310.16888946.216389
TermoliItalie2314.98333342
FaenzaItalie2311.88333344.283333
Prato NevosoItalie037.7890544.256697
MontalcinoItalie1311.48333343.05
Lago LacenoItalie0315.11111140.808333
LocarnoItalie238.846.166667
LumezzaneItalie2310.26666745.65
LoretoItalie2313.60743143.4403
San Benedetto del TrontoItalie3313.88333342.95
AostaItalie537.31666745.733333
Abano TermeItalie4311.7945.360278
MarosticaItalie6311.6545.75
ViterboItalie3312.142.416667
LeccoItalie439.445.85
ArenzanoItalie238.68055644.404167
RapalloItalie339.23333344.35
AvezzanoItalie3313.43972242.041111
FollonicaItalie2310.76187842.9191
Plan di MontecampioneItalie0310.18472245.830278
VesuviusItalie0314.43333340.816667
MaddaloniItalie5314.38333341.033333
VerbaniaItalie438.53333345.933333
Monte SirinoItalie0315.8360240.132691
UrbinoItalie4312.63333343.716667
Cava de' TirreniItalie3314.71666740.7
CerviaItalie3312.36666744.25
TaorminaItalie2315.337.85
MendrisioItalie328.98333345.866667
PordenoneItalie5212.6545.966667
SaltaraItalie0212.897643.753431
Fiorano ModeneseItalie0210.81666744.533333
Busto ArsizioItalie328.83333345.6
AndaloItalie1211.00444446.166667
CastrovillariItalie4216.239.816667
Citta di CastelloItalie2212.23138943.47
Rodi GarganicoItalie2215.88472241.929444
FabrianoItalie1212.91666743.333333
StraatsburgFrankrijk027.7548.58
Santuario di OropaItalie027.97888945.628333
SappadaItalie1212.68333346.566667
JesiItalie0213.23916743.523611
LivignoItalie1210.13333346.533333
CrotoneItalie2217.11666739.083333
Monte ArgentarioItalie1211.11666742.433333
Plan de CoronesItalie0211.9646.738056
Porto Sant'ElpidioItalie4213.75853143.258639
Ponte di LegnoItalie4210.50944446.259444
LienzOostenrijk4212.76972246.8297
GrossglocknerItalie0212.6952547.074867
LjubljanaSlovenië1214.50833346.055556
PortoferraioItalie1210.31666742.816667
DomodossolaItalie128.28333346.116667
SelvinoItalie029.7545.783333
Baselga di PineItalie3211.23333346.133333
San Giorgio del SannioItalie2214.8541.066667
ComacchioItalie2212.18333344.7
MelfiItalie1215.6541
StradellaItalie229.345.083333
VigevanoItalie228.86666745.316667
Pejo TermeItalie1210.66666746.366667
ScaleaItalie1215.839.816667
OlbiaItalie329.540.916667
SassariItalie228.56666740.733333
Castelfranco VenetoItalie2211.93333345.666667
PontederaItalie2210.63277843.6625
Camigliatello SilanoItalie0216.44166739.340556
CarpiItalie2210.88333344.783333
TonalepasItalie0210.58083346.258056
TortoretoItalie1213.91666742.8
MonvisoItalie027.0901344.668531
Sant'Anna di VinadioItalie027.16666744.3
LatinaItalie2212.941.466667
NumanaItalie2213.61666743.516667
Comano TermeItalie1210.86666746.166667
TivoliItalie2212.841.966667
OrtaItalie128.40666745.817222
TropeaItalie0215.89861138.679167
Marina di PietrasantaItalie1210.1967543.926417
OstuniItalie2217.58333340.733333
ArabbaItalie3211.9546.48333
LanghiranoItalie0210.26666744.616667
Limone PiemonteItalie027.56666744.2
PilaItalie027.28833345.718611
IserniaItalie4214.23333341.6
Borgo Val di TaroItalie029.76666744.483333
SansepolcroItalie3212.1543.566667
MugelloItalie1211.383343.95
ConeglianoItalie4212.29738945.886756
PinzoloItalie4210.7546.166667
San VincenzoItalie1210.54034443.100134
HerningDenemarken228.98333356.133333
Praia a MareItalie2215.76666739.916667
Lido d'AlbaroItalie228.962544.399167
TortonaItalie028.86555644.894167
LavaroneItalie1211.26666745.933333
BelfastIerland22-5.9354.597
Monte GrappaItalie0211.79916745.873333
PiacenzaItalie429.70055645.047778
AlbaItalie528.08333344.716667
NovaraItalie328.61666745.45
MilazzoItalie0215.23333338.216667
Val MartelloItalie0210.77861846.551069
Castel GandolfoItalie0212.65058641.746747
Bagno di RomagnaItalie0211.966643.333
Monte TerminilloItalie0212.99751742.473525
San LucaItalie1211.29806944.479117
AronaItalie228.5545.75
Bosco ChiesanuovaItalie0211.03333345.616667
CarraraItalie3210.144.079167
SiracusaItalie1215.28333337.083333
Diano MarinaItalie228.08333343.916667
ImperiaItalie428.03333343.883333
BiandronnoItalie128.71666745.816667
MadesimoItalie229.3546.433333
SaloItalie3210.51666745.608333
Bellaria-Igea MarinaItalie2212.4544.15
CourmayeurItalie126.96666745.783333
St. MoritzZwitserland229.83333346.5
MirandolaItalie2211.06666744.886667
FolgariaItalie0211.18333345.916667
CastelfidardoItalie1213.38333343.216667
DobbiacoItalie2212.21666746.733333
LodiItalie129.545.316667
Silvi MarinaItalie2214.11666742.55
BrindisiItalie1217.93333340.633333
AsoloItalie0211.91666745.8
Arta TermeItalie2213.01666746.483333
BiellaItalie628.06666745.566667
Acqui TermeItalie228.46666744.683333
MoenaItalie5211.66666746.383333
FormiaItalie2213.61666741.26666
ZingoniaItalie229.59877545.599325
Piani dei ResinelliItalie029.39348345.905389
Cividale del FriuliItalie0113.4333346.1
MondragoneItalie1113.88333341.1
LausanneZwitserland116.633546.519833
Les Deux AlpesFrankrijk116.12166745.007222
Passo del BoccoItalie119.443244.4151
LavagnaItalie119.33333344.316667
BorgomaneroItalie118.46666745.7
DalmineItalie119.645.65
Greve in ChiantiItalie0111.31666743.583333
BraItalie117.8544.7
AlberobelloItalie0117.233340.7833
LoanoItalie118.2544.116667
LuinoItalie118.7546
Gressoney-Saint-JeanItalie017.81666745.783333
Seiser AlmItalie0111.64472246.541111
Santuario di VicoforteItalie217.8544.366667
LenzerheideZwitserland119.5546.75
Val SenalesItalie1110.86083346.722222
CentoItalie1111.28333344.733333
Cassano d'AddaItalie019.51666745.533333
MarottaItalie0113.13694443.769722
AtheneGriekenland1123.71666737.966667
RisoulFrankrijk016.640844.6497
TortolìItalie119.6539.9333
NaupactusGriekenland0121.81666738.383333
MontefalcoItalie0112.6542.88333
IoanninaGriekenland0120.8539.666667
KranjSlovenië1114.36666746.233333
AmsterdamNederland314.952.366667
Loreto AprutinoItalie0113.98333342.433333
Sacro Monte di VareseItalie018.79322245.860361
San Daniele del FriuliItalie0113.01666646.15
Laghi di CancanoItalie0110.2660346.542923
CanaleItalie01844.8
FelinoItalie0110.2544.7
Guardia SanframondiItalie0114.641.25
Campo FeliceItalie0113.44805642.215833
Sega di AlaItalie0111.0055545.75833
Alpe di MeraItalie018.145.76666
Valle SplugaItalie019.3428246.4344
GallarateItalie118.845.666667
MorbegnoItalie319.56666746.133333
BoedapestItalie2119.05138947.4925
VisegradItalie0118.9736747.78483
KlagenfurtOostenrijk1114.346.616667
BalatonfuredItalie0117.88333346.95
VallombrosaItalie0111.55777843.731944
CogneItalie017.355645.60795
SoraItalie1113.61666741.716667
NolaItalie1114.53333340.933333
Monte GenerosoItalie019.0245.93125
MonseliceItalie0111.7545.23333
CasteggioItalie019.13333345.01666
JerusalemIsraël1135.216631.7833
MarcianiseItalie0114.341.033333
Tel AvivIsraël0134.783332.0666
EilatIsraël0134.9529.55
FossanoItalie217.73333344.55
CaltagironeItalie0114.512537.2375
Valle VaraitaItalie017.06666744.583333
Santa NinfaItalie0112.833337.7667
DozzaItalie1111.62861144.358889
EdoloItalie0110.3346.178889
Gualdo TadinoItalie0112.783343.233
Nervesa della BattagliaItalie0112.2166645.333
Uliveto TermeItalie1110.58333343.683333
FucecchioItalie0110.843.733
VercelliItalie118.41666745.316667
San Giovanni RotondoItalie0115.73341.7
PalazzoloItalie119.88333345.6
AversaItalie1114.240.966667
Ceresole RealeItalie017.23345.433
AnterselvaItalie0112.0546.7833
Santa Maria di SalaItalie0112.03345.5
Croce d'AuneItalie0111.8346.062
MontevergineItalie0114.72540.9486
Vatican CityVaticaanstad1112.45341.904
NiceFrankrijk217.266343.7034
NamurBelgië014.86666750.466667
La MaddalenaItalie019.441.216667
Passo San PellegrinoItalie0111.79446.3783
Gemona del FriuliItalie1113.13333346.283333
Passo FurciaItalie0111.9659446.72307
La ThuileItalie016.9545.7
Maielletta PassoItalie0114.19472242.152222
HorsensDenemarken119.83333355.866667
HottonBelgië015.44666750.268333
CervereItalie117.78333344.633333
BosaItalie018.540.3
CharleroiBelgië014.43333350.4
CherascoItalie117.86666744.65
SeraingBelgië115.550.583333
VedelagoItalie0112.01666745.683333
ForioItalie0113.8540.733333
AsceaItalie0115.18333340.15
LissoneItalie119.2545.616667
Zoldo AltoItalie0112.12638946.375278
Rossano VenetoItalie0111.845.7
MacugnagaItalie017.96666745.966667
NevegalItalie0112.287546.094444
Serra San BrunoItalie0116.33333338.583333
Alpe di SiusiItalie0111.64472246.541111
AnagniItalie0113.1541.75
Monte PetranoItalie0112.6543.55
RiomaggioreItalie019.7544.1
UtrechtNederland015.11666752.083333
ChiavennaItalie019.446.316667
MiddelburgNederland013.61666751.5
BitontoItalie0116.68333341.116667
MayrhofenOostenrijk0111.86666747.166667
Porto RecanatiItalie1113.66472243.432222
ScarperiaItalie0111.3544
Lido di VeneziaItalie1112.36059545.40062
Monte PoraItalie0110.11083345.884167
Passo FedaiaItalie0111.88946.4535
CittadellaItalie1111.78333345.65
PescocostanzoItalie0114.06638941.887222
Contursi TermeItalie0115.23333340.633333
Val di FassaItalie0111.746.453889
Riese Pio XItalie1111.91666745.727778
Santuario Nostra Signora Della GuardiaItalie018.86296144.490275
Santa Maria del CedroItalie0115.83333339.75
PresolanaItalie0110.01666745.9
OrbetelloItalie2111.22472242.442778
MontecopioloItalie0112.36666743.833333
GroningenNederland216.56666753.216667
DublinIerland01-6.25972253.347778
MontebellunaItalie1112.03888945.775278
MontevarchiItalie0111.5743.528611
ViggianoItalie0115.940.333333
NettunoItalie1112.66111141.4575
MontecassinoItalie0113.81388941.49
LuceraItalie2115.33333341.5
BaroloItalie017.93333344.616667
AnsBelgië015.51666750.666667
Rivarolo CanaveseItalie117.71666745.333333
ApeldoornNederland115.9666752.216667
Borgo San DalmazzoItalie017.48333344.333333
SassuoloItalie1110.78333344.55
Vibo ValentiaItalie1116.09722238.675
ModicaItalie0114.76666736.85
ArnhemNederland115.91666751.98333
SchioItalie1111.36666745.716667
NijmegenNederland115.86666751.85
MunsterItalie017.63333351.966667
Esch-sur-AlzetteLuxemburg115.98333349.5
Margherita di SavoiaItalie0116.1541.366667
CivitellaItalie1111.71666743.416667
FondoItalie0111.13333346.433333
Altopiano del MontasioItalie0113.4336146.43584
San VendemianoItalie1112.33888945.891389
PulaSlovenië0113.8544.866667
Erto e CassoItalie0112.36666746.283333
CarovignoItalie0117.66666740.7
Giffoni Valle PianaItalie2114.93333340.716667
ValmontoneItalie0112.91666741.783333
Corno Alle ScaleItalie0110.944.166667
San Giacomo di Valle CastellanaItalie0113.56027842.799444
PontremoliItalie119.88333344.383333
Cascata del ToceItalie018.41346.408
PontechianaleItalie017.03333344.616667
GalibierFrankrijk016.40845.064
IvreaItalie117.88333345.466667
San Dona di PiaveItalie1112.56666745.633333
CantuItalie219.13333345.733333
Monticello BrianzaItalie019.31666745.716667
PolsaItalie0110.94225945.783318
PolicoroItalie3116.666640.2
Santa CaterinaItalie0110.546.416667
JafferauItalie016.77027845.087778
SapriItalie2115.63333340.066667
PompeiItalie1114.540.75
Alba AdriaticaItalie1113.91666742.833333
Monte CarpegnaItalie1112.32027843.801111
MiraItalie0112.13333345.433333
Lido delle NazioniItalie1112.22055644.731667
LuxemburgLuxemburg116.1349.611667
KeulenDuitsland216.96666750.95
VerviersBelgië315.8550.583333
ParabiagoItalie218.9545.55
PeloritaniItalie0115.33333338.05
Pietra LigureItalie118.344.15
MontesanoItalie1115.740.283333
FermoItalie0113.71583343.160833
VigorelliItalie019.15805645.481389
LainateItalie019.03333345.566667
FalcadeItalie1111.86666746.366667
TarvisioItalie1113.57833346.505
SottomarinaItalie1112.29472245.214722
Pian del FalcoItalie0110.76666744.233333
PescasseroliItalie1113.78333341.8
RivisondoliItalie2114.067541.871111
BrentonicoItalie0110.9545.816667
CarpegnaItalie1112.33333343.783333
ValenzaItalie118.6545.016667
FolgaridaItalie1110.96194446.304722
San Giacomo di RoburentItalie017.87579744.292447
LericiItalie319.91111144.076389
InverigoItalie119.21666745.733333
SarezzoItalie0110.245.65
Monte TrebbioItalie0111.844.166666
Lago di PiedilucoItalie0112.7634542.5326
RavelloItalie0114.61666740.65
CascinaItalie0110.5543.683333
BinagoItalie118.91666745.783333
GemonaItalie1113.13333346.283333
VarziItalie019.244.816667
Monte di ProcidaItalie1114.0540.8
Prati di TivoItalie0113.55972242.499722
ArcoreItalie119.31666745.633333
Torri del VajoletItalie0111.6211146.459339
LongaroneItalie3112.346.266667
ArosioItalie119.21666745.716667
OzegnaItalie017.7545.35
Porretta TermeItalie2110.98333344.166667
CaltanissettaItalie2114.06666737.483333
AllegheItalie2112.02532246.407347
Monte MaddalenaItalie0110.28333345.566667
PontoglioItalie119.8545.566667
PadulaItalie1115.65666740.34
MalcesineItalie1110.81666745.766667
Abbadia San SalvatoreItalie1111.67064742.883131
BarzioItalie019.46666745.95
ErbaItalie219.21666745.816667
Valle SusaItalie117.0545.133333
IschiaItalie2113.895740.7313
ChiavariItalie219.33333344.316667
ComerioItalie118.73333345.833333
SionZwitserland117.36666746.233333
VogheraItalie319.00916744.9925
Salice TermeItalie119.0544.9
CannesFrankrijk117.012843.5513
GradoItalie3113.39472245.677778
BordigheraItalie117.66666743.783333
Rocca di PapaItalie1112.70916741.761111
TeanoItalie1114.06666741.25
AlassioItalie118.16666744
MonzaItalie219.26666745.583333
AbbaziaKroatië1114.345.333333
Recoaro TermeItalie1111.23333345.7
San SeveroItalie1115.3833341.683333
LegnagoItalie1111.312545.19444
PortocivitanovaItalie1113.73333343.3
FiumeKroatië1114.442945.3531
PortoroseSlovenië1113.57996945.516633
LugoItalie2111.91666744.416667
OnegliaItalie118.03333343.883333
Cave di CarraraItalie1110.144.083333
Tabiano TermeItalie0110.01722244.804167
Marina RomeaItalie0112.27138944.515556
MontepulcianoItalie2111.78333343.1
Lido di CaldonazzoItalie0111.26666746
Campione d'ItaliaItalie218.97083345.970833
Madonna del GhisalloItalie219.26818745.925428
Lido degli EstensiItalie1112.23722244.666667
TreviglioItalie119.645.516667
BezzeccaItalie0110.71666745.9
GiulianovaItalie4113.95668642.752517
MonesiItalie017.74722244.075833
Saas-FeeZwitserland117.92916746.109667
MarateaItalie1115.71666739.98333
Marina di RavennaItalie1112.28333344.483333
PanicaglioraItalie0110.76527843.95875
FeltreItalie4111.946.016667
PedavenaItalie0111.88333346.033333
BussetoItalie2110.0544.983333
LeukerbadZwitserland017.63333346.383333
Riolo TermeItalie1111.73333344.283333
BolsenaItalie2111.98583342.644722
Frabosa SopranaItalie117.80704444.287356
Casale MonferratoItalie118.45833345.134167
RollepasItalie0111.78694446.296389
Lignano SabbiadoroItalie1113.09305645.655
Castrocaro TermeItalie1111.93333344.183333
Porto VenereItalie019.83333344.05
Santuario di CastelmonteItalie0113.5203546.09426
MontefiasconeItalie1112.03694442.540278
NicoteraItalie1115.93333338.55
Colle Don BoscoItalie017.96416745.041667
TurbigoItalie118.73333345.533333
CecinaItalie1110.51666743.316667
Boario TermeItalie4110.18666745.894444
San Vigilio di MarebbeItalie2111.93333346.7
Trescore BalnearioItalie119.8545.7
ValnonteyItalie017.3345.57
RecanatiItalie3113.5543.4
DiamanteItalie2115.81666739.683333
SciaccaItalie1113.08888937.509167
Sala ConsilinaItalie2115.640.4
CastellamareItalie1114.48333340.7
Val di NonItalie1111.03333346.366667
San RomoloItalie017.72611143.857778
FoppoloItalie119.7546.05
Baia DomiziaItalie0113.841.2
CortonaItalie0111.98805643.275556
Sauze d'OulxItalie116.8545.033333
CasciaItalie1113.01666742.731667
AgropoliItalie1114.98333340.35
Castiglione del LagoItalie0112.04777843.138611
ArzignanoItalie0111.33333345.516667
Livorno MonteneroItalie0110.34939243.492869
BornoItalie1110.19888945.946111
SarzanaItalie019.96666744.116667
Chiesa in ValmalencoItalie119.8546.266667
Santa Maria Capua VetereItalie1114.2541.083333
PecolItalie0112.09972246.393056
BarlettaItalie0116.28333341.316667
Marina di PisaItalie0110.26666743.666667
ElbaItalie1110.24083342.761833
Castiglione della PescaiaItalie2110.88083342.765556
PalinuroItalie1115.28333340.033333
GubbioItalie0112.56666743.35
MarconiaItalie0116.68972240.363611
Villafranca TirrenaItalie2115.43333338.233333
InnsbruckOostenrijk2111.38333347.266667
CampoteneseItalie0116.13333339.85
Colli di San FermoItalie019.9552245.73325
Merano 2000Italie0111.16666646.666666
PietrasantaItalie2110.23333343.966667
DimaroItalie1110.87416746.325833
BibbienaItalie1111.81666743.7
Gatteo MareItalie1112.38333344.1
TodiItalie0112.41666742.783333
PaolaItalie1116.03333339.366667
SirmioneItalie2110.60833345.4925
MentanaItalie1012.6542.016667
ArmaghIerland10-6.654654.3499
Certosa di PaviaItalie109.13111145.2525
PonteItalie1014.741.216667
Lago di ScannoItalie1013.86441.92
Cave del PredilItalie1013.57138946.4425
Radda in ChiantiItalie1011.3833343.483333
SilandroItalie1010.76666746.633333
NoaleItalie1012.06666745.55
KastelruthItalie1011.56666746.566667
MolvenoItalie1010.96666746.15
CelloleItalie1013.8541.2
PalmanovaItalie1013.30997845.905403
SinalungaItalie1011.73333343.216667
Monte CarloMonaco107.424443.733333
AlpagoItalie1012.3666746.116667
CapuaItalie1014.21388941.105556
MontelibrettiItalie1012.73333342.133333
CesanaItalie106.844.95
San Lorenzo al MareItalie107.91666743.866667
CaravaggioItalie109.6545.5
BarbarescoItalie108.08333344.716667
SaluzzoItalie207.48333344.65
AglieItalie107.76666745.366667
ValdengoItalie208.145.55
SarnonicoItalie1011.1546.416667
ManiagoItalie1012.71666746.166667
SassanoItalie1015.56666740.333333
SierreZwitserland107.53333346.3
Porto AzzurroItalie1010.442.766667
AlbengaItalie108.21666744.05
PaestumItalie2015.00527840.422222
MelideZwitserland108.9545.95
Gravellona ToceItalie108.432745.928
Capo d'OrlandoItalie1014.73333338.15
ValloireFrankrijk106.429245.1658
MoriItalie1010.981745.8513
GiovinazzoItalie2016.66666741.183333
Montecchio MaggioreItalie1011.41666745.5
CastellaniaItalie108.916644.7833
GaetaItalie1013.56666741.216667
NotarescoItalie1013.942.65
ValdaoraItalie1012.03346.766
PienzaItalie1011.67888943.078611
MonrealeItalie1013.288838.081666
AlcamoItalie1012.96388937.97778
EnnaItalie1014.27611137.56333
MiletoItalie1016.066638.616666
Base Aerea RivoltoItalie1013.05083345.981667
Villa San GiovanniItalie2015.63333338.216667
Cernusco sul NaviglioItalie109.333345.51666
StupinigiItalie107.60388944.995
VeldenOostenrijk1014.04194446.6125
Grotte di FrasassiItalie1012.96194443.400833
SpondignaItalie1010.58333346.666667
LovereItalie1010.0745.8125
Castel di SangroItalie1014.141.78333
GrinzaneItalie107.98333344.666666
SacileItalie1012.545.96666
ReggelloItalie1011.53333343.683333
PredappioItalie1011.9833344.1
SenagoItalie109.133345.58333
KaposvarItalie1017.7822546.36383
ScillaItalie1015.71666738.25
AvolaItalie1015.133336.91666
Santarcangelo di RomagnaItalie1012.4544.06666
SantenaItalie107.7833344.95
Marano LagunareItalie1013.1666645.76666
CommezzaduraItalie1010.83346.31666
Saint-VincentItalie107.6545.75
MuggioItalie109.23333345.6
BeershebaIsraël1034.799731.2588
GuillestreFrankrijk106.6544.66
AlgheroItalie108.3166640.55
Castellana GrotteItalie1017.16666740.883333
PedaraItalie1015.066637.6166
MarsalaItalie1012.43333337.8
MolfettaItalie1016.641.2
Montenero di BisacciaItalie1014.783341.95
SeregnoItalie109.245.65
BroniItalie109.26666745.066667
InnichenItalie1012.283346.7333
HaifaIsraël1034.983332.8166
Pozza di FassaItalie1011.68333346.433333
ErcolanoItalie2014.3540.8
Gardone RivieraItalie1010.5666645.6166
SaviglianoItalie307.63333344.65
Pesco SannitaItalie1014.816641.2333
PenneItalie1013.9166642.45
PoggioItalie107.81543.825
Sala BaganzaItalie1010.23333344.716667
San Vito al TagliamentoItalie1012.866645.9
TolmezzoItalie1013.016646.4
AbbiategrassoItalie308.9166645.4
CollecchioItalie2010.21666744.75
VinciItalie1010.91643.783
CassinoItalie1013.83341.5
CamaioreItalie1010.343.933333
CordenonsItalie1012.745.983333
LauriaItalie1015.83583340.047222
San SalvoItalie2014.71666742.05
MezzocoronaItalie1011.11666746.216667
PorecKroatië1013.58333345.216667
Bagnoli IrpinoItalie1015.07333340.834167
Selva di FasanoItalie1017.32194440.828056
ClesItalie1011.03333346.366667
CefaluItalie4014.01666738.033333
ClusoneItalie109.9545.883333
LignanoItalie2013.11666745.683333
Catanzaro LidoItalie1016.61027838.819722
SantarcangeloItalie1012.4544.066667
CelanoItalie1013.557542.086389
LamporecchioItalie1010.943.816667
Marina S. VitoItalie1014.4542.3
NeumarktItalie1011.26694446.316944
VerresItalie107.745.666667
Villa di TiranoItalie1010.13333346.2
OmegnaItalie108.40888945.8775
ChieriItalie107.81666745.016667
Albese con CassanoItalie109.16666745.8
MonsBelgië103.9550.45
AullaItalie109.96666744.216667
PerwezBelgië104.81666750.616667
MisurinaItalie2012.25388946.581944
WanzeBelgië105.21666750.533333
Vallo di DianoItalie1015.56666740.4
AmanteaItalie1016.06666739.133333
Civitanova MarcheItalie2013.73333343.3
RacconigiItalie207.68333344.766667
CastellamonteItalie107.71666745.366667
MergozzoItalie108.43333345.966667
AmalfiItalie1014.640.633333
NotoItalie1015.08333336.883333
CorinaldoItalie1013.04833343.649167
San MarcelloItalie1010.79083344.055556
FossacesiaItalie1014.48333342.25
MezzolombardoItalie1011.09777846.209722
MazzinItalie1011.746.45
ModiglianoItalie1011.844.166666
BledSlovenië1014.11397546.368803
GradiscaItalie1013.545.883333
ErbuscoItalie109.96666745.6
PoggibonsiItalie1011.1543.466667
Villapiana LidoItalie1016.4539.85
MontellaItalie1015.01666740.85
SaronnoItalie109.0545.633333
LarcianoItalie1010.8833343.81666
CapannoriItalie1010.56666743.85
CambiagoItalie109.41666745.566667
MaleItalie1010.946.35
CopertinoItalie1018.0540.266667
Lago MisenoItalie1014.08416740.786667
BrunicoItalie3011.93333346.8
CanelliItalie108.29361144.7225
CannobioItalie108.746.066667
IdroscaloItalie109.28851145.461756
Vigo di FassaItalie1011.66666746.416667
PredazzoItalie2011.646.316667
MetapontoItalie1016.8140.374444
RovatoItalie109.98333345.566667
Mola di BariItalie1017.08333341.066667
Quarto dei MilleItalie108.99194444.389167
PergolaItalie1012.83333343.566667
Desenzano del GardaItalie1010.53333345.466667
TraniItalie1016.41666741.266667
PalmiItalie2015.8538.366667
MondolfoItalie1013.143.75
Fiera di PrimieroItalie1011.829846.1771
FidenzaItalie1010.06666744.866667
Citta Sant'AngeloItalie1014.0542.516667
PiambornoItalie1010.22611145.920556
Rocca PietoreItalie2011.98333346.433333
MareoItalie1011.93333346.7
Venaria RealeItalie207.63333345.116667
PiombinoItalie1010.53333342.916667
Marina di AcquappesaItalie1015.9539.5
SpilimbergoItalie1012.88333346.116667
Celle LigureItalie108.5544.35
GardaItalie1010.67166745.5725
Cesano MadernoItalie209.14722245.627222
SeravezzaItalie1010.23333344
Limone sul GardaItalie1010.787545.808333
San Vito di CadoreItalie1012.21666746.45
MontesilvanoItalie1014.14944442.514167
CaldesItalie1010.9546.366667
SarnicoItalie109.9545.666667
Policastro BussentinoItalie1015.51666740.066667
SampeyreItalie107.18333344.583333
Campi BisenzioItalie2011.13333343.816667
Terme La CaldaItalie1016.01666740.083333
Termeno sulla Strada del VinoItalie1011.2546.35
SoldaItalie1010.646.516667
MissolonghiGriekenland1021.43333338.383333
SillianOostenrijk1012.42111146.752778
EleusisGriekenland1023.53333338.033333
EmpoliItalie1010.9543.716667
Tempio PausaniaItalie109.140.9
GeneveZwitserland106.1546.2
BaruminiItalie10939.7
Pont-Saint-MartinItalie107.845.6
Barberino di MugelloItalie1011.23333344
Serravalle ScriviaItalie108.8544.733333
ScalengheItalie107.544.883333
AgordoItalie1012.03333346.266667
BardolinoItalie1010.71666745.533333
BrixenItalie2011.6546.716667
VestoneItalie1010.445.7
Pizzo CalabroItalie2016.16666738.733333
Belvedere MarittimoItalie1015.86666739.616667
Cenate SottoItalie109.81666745.7
CivitavecchiaItalie2011.842.1
UrbaniaItalie1012.51666743.666667
SoaveItalie2011.23333345.416667
Porto San GiorgioItalie1013.79548943.18485
LegnanoItalie108.91666745.6
RovettaItalie209.98333345.883333
MestreItalie3012.23805645.490556
Borgo a MazzanoItalie1010.54666743.979722
Telese TermeItalie1014.53333341.216667
CapreraItalie109.46666741.2
LandStartsFinishes
Italië19761978
San Marino813
Frankrijk911
Zwitserland1110
Nederland87
België76
Oostenrijk95
Slovenië45
Griekenland33
Denemarken33
Ierland33
Israël33
Luxemburg22
Kroatië32
Duitsland21
Vaticaanstad11
Monaco10