Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Plaatsen

Hieronder de plaatsen die in de Giro d'Italia zijn gebruikt als start of finish, op de volgorde van hoe vaak er gefinisht is. Het aantal maal dat er gestart is, is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond. In de tweede tabel staat het aantal keer dat een etappe in een land startte en finishte, gesorteerd op hoe vaak er werd gefinisht.

PlaatsLandStartsFinishesLongLat
MilaanItalie54879.1833345.466666
RomeItalie564812.541.9
NapelsItalie424514.2583340.845
TurijnItalie47437.745.06666
GenuaItalie41418.93277844.4111
FlorenceItalie303111.2543.7833
VeronaItalie232410.983345.4333
TriesteItalie182213.845.6333
BolognaItalie262211.35138944.5075
BariItalie201916.86641.1252
BresciaItalie171810.21666745.541667
PescaraItalie191814.2141642.463889
TrentoItalie241711.11666746.066667
FoggiaItalie211715.54611141.464167
PotenzaItalie151415.840.633333
Montecatini TermeItalie151310.77111143.882778
Forte dei MarmiItalie101310.18333343.95
TrevisoItalie131312.2545.666667
BolzanoItalie121311.3546.5
St. VincentItalie17137.6545.75
San MarinoSan Marino81312.46666743.933333
PerugiaItalie161312.38888943.112222
CuneoItalie13127.54777844.389444
SanremoItalie12127.78333343.816667
ArezzoItalie121211.8743.473333
CampobassoItalie141214.66666741.566667
RietiItalie141112.86666742.4
PalermoItalie101113.36666738.116667
ChietiItalie141014.16666742.35
VicenzaItalie81011.5545.55
MantovaItalie111010.845.166667
SalernoItalie71014.76666740.683333
ApricaItalie31010.13333346.15
L'AquilaItalie111013.442.35
CosenzaItalie111016.2539.3
AnconaItalie11913.51666743.616944
FiuggiItalie6913.21666741.8
TeramoItalie8913.742.666667
MessinaItalie5915.5538.183333
ForliItalie10912.0544.233333
UdineItalie11913.23333346.066667
ModenaItalie13910.93333344.65
RiminiItalie12912.56666744.05
San PellegrinoItalie999.66645.8333
ParmaItalie13910.33333344.8
Vittorio VenetoItalie7912.345.983333
FerraraItalie10911.61666744.833333
SalsomaggioreItalie899.98333344.816667
BergamoItalie599.66666745.7
ViareggioItalie9810.23333343.866667
CesenaticoItalie9812.39444444.2
RoccarasoItalie6814.07916741.851111
SestriereItalie086.88333344.95
GrossetoItalie11811.142.766667
BeneventoItalie7814.78333341.133333
PisaItalie7810.443.716667
Bassano del GrappaItalie11811.7333345.766667
LivornoItalie8810.31666743.55
Tre Cime di LavaredoItalie0812.30555646.618611
LancianoItalie6714.38333342.233333
Campitello MateseItalie3714.39416741.463333
TerminilloItalie371342.483333
MateraItalie4716.640.666667
PratoItalie7711.09833343.88
PineroloItalie577.33333344.883333
ComoItalie679.08333345.816667
EtnaItalie0714.99537.733334
BlockhausItalie1714.087542.086944
VenetieItalie7712.33583345.4375
TerniItalie10712.6542.566667
Cortina d'AmpezzoItalie7712.13333346.533333
BormioItalie7710.36666746.466667
SienaItalie7711.33055643.318611
PadovaItalie7711.86666745.416667
Reggio EmiliaItalie7710.63333344.7
LuccaItalie8710.543.85
La SpeziaItalie1079.81666744.1
CataniaItalie13715.09027837.5
Monte ZoncolanItalie0712.91666746.5
OrvietoItalie4612.142.716667
AlessandriaItalie868.61666744.916667
Gran SassoItalie0613.5542.466667
BibioneItalie4612.99527845.763611
Ascoli PicenoItalie5613.58333342.85
Selva di Val GardenaItalie6611.76666746.55
RavennaItalie8612.244.416667
Corvara Alta BadiaItalie5611.87446.553
TarantoItalie4617.23333340.466667
MeranoItalie7611.16666746.666667
CatanzaroItalie5616.638.9
FrascatiItalie3612.68333341.816667
SorrentoItalie8514.37611140.626111
AgrigentoItalie5513.58333337.316667
VastoItalie8514.708242.1118
Montevergine di MercoglianoItalie0514.72540.948611
Alpe di PampeagoItalie0511.51666746.283333
GoriziaItalie4513.61666745.933333
ScannoItalie4513.88444441.901944
Terme LuigianeItalie2515.99472239.481111
JesoloItalie6512.64083345.533889
Sestri LevanteItalie359.444.266667
VareseItalie558.83333345.816667
RovigoItalie4511.79055645.070278
Riva del GardaItalie8510.8545.883333
PesaroItalie6512.943.916667
SavonaItalie458.48333344.3
AstiItalie358.244.9
RiccioneItalie6512.6544
Chianciano TermeItalie5511.83333343.066667
BellunoItalie8512.21666746.140278
SulmonaItalie8513.93333342.033333
AsiagoItalie4511.51666745.866667
CerviniaItalie057.63111145.934444
San Martino di CastrozzaItalie2411.846.266667
PistoiaItalie1410.91666743.933333
CasertaItalie5414.33333341.066667
Monte BondoneItalie0411.03083345.988056
Lido Di CamaioreItalie4410.343.933333
OropaItalie047.97805645.628611
CattolicaItalie2412.73333343.966667
PeschiciItalie1416.01666741.95
LecceItalie4418.16666740.35
Santa Margherita LigureItalie349.21666744.333333
PordoipasItalie0411.81222246.4875
Levico TermeItalie5411.346.016667
MacerataItalie4413.4543.3
AvellinoItalie9414.78333340.916667
RoveretoItalie3411.0545.883333
BrianconFrankrijk346.635644.8964
CagliariItalie149.0539.25
AbetoneItalie2410.66527844.162778
AssisiItalie4412.617543.075833
FolignoItalie5412.742.95
Lago LacenoItalie0415.11111140.808333
Rocca di CambioItalie3413.4942.237222
Novi LigureItalie348.78555644.759167
Il CioccoItalie4410.462544.0825
CesenaItalie4412.2444444.138889
StelviopasItalie0410.45277846.528611
Auronzo di CadoreItalie5412.43333346.55
ImolaItalie2411.71437344.353444
CremonaItalie2410.03333345.133333
VarazzeItalie448.58333344.366667
TerracinaItalie4413.2541.283333
Reggio CalabriaItalie8415.66194438.111389
FrosinoneItalie5413.3541.633333
SondrioItalie749.86666746.166667
PfalzenItalie1311.88333346.816667
UrbinoItalie4312.63333343.716667
Prato NevosoItalie037.7890544.256697
Borgo ValsuganaItalie3311.4546.05
Cava de' TirreniItalie3314.71666740.7
PiancavalloItalie0312.59555646.088611
Plan di MontecampioneItalie0310.18472245.830278
FaenzaItalie2311.88333344.283333
FanoItalie1313.01666743.833333
MarmoladaItalie0311.85083346.434722
FrancavillaItalie3314.29190842.418058
TiranoItalie3310.16888946.216389
Madonna di CampiglioItalie1310.82611146.231944
ArcoItalie3310.88333345.916667
ValdobbiadeneItalie0311.91666745.9
MedaItalie439.16666645.666667
ViesteItalie2316.16666741.883333
LumezzaneItalie2310.26666745.65
Gabicce MareItalie4312.76666743.966667
BardonecchiaItalie236.745.083333
CavaleseItalie5311.46666746.283333
CanazeiItalie2311.77333346.475
SpoletoItalie4312.73333342.733333
IseoItalie2310.0545.65
PaviaItalie239.1545.183333
TaorminaItalie2315.337.85
Monte SirinoItalie0315.8360240.132691
LuganoZwitserland238.9546
AvezzanoItalie3313.43972242.041111
MelfiItalie1315.6541
FollonicaItalie2310.76187842.9191
San Benedetto del TrontoItalie3313.88333342.95
Abano TermeItalie4311.7945.360278
VerbaniaItalie438.53333345.933333
MontalcinoItalie1311.48333343.05
TermoliItalie2314.98333342
OsimoItalie3313.48333343.483333
Casciana TermeItalie3310.61916743.528056
MarosticaItalie6311.6545.75
OrtiseiItalie1311.66666746.566667
Pieve di CadoreItalie3312.36666746.433333
SenigalliaItalie4313.21666743.716667
LocarnoItalie238.846.166667
Marina di MassaItalie1310.13333344.03333
GardoneItalie2310.1833345.68333
ArenzanoItalie238.68055644.404167
TortonaItalie038.86555644.894167
MondoviItalie537.8166644.383333
CerviaItalie3312.36666744.25
SestolaItalie1310.76666744.233333
RapalloItalie339.23333344.35
LoretoItalie2313.60743143.4403
ViterboItalie3312.142.416667
LeccoItalie439.445.85
VesuviusItalie0314.43333340.816667
AostaItalie537.31666745.733333
MaddaloniItalie5314.38333341.033333
StraatsburgFrankrijk027.7548.58
Castelfranco VenetoItalie2211.93333345.666667
PilaItalie027.28833345.718611
Santuario di OropaItalie027.97888945.628333
NumanaItalie2213.61666743.516667
AndaloItalie1211.00444446.166667
SelvinoItalie029.7545.783333
SansepolcroItalie3212.1543.566667
Camigliatello SilanoItalie0216.44166739.340556
MendrisioItalie328.98333345.866667
SappadaItalie1212.68333346.566667
Plan de CoronesItalie0211.9646.738056
SassariItalie228.56666740.733333
ComacchioItalie2212.18333344.7
MonvisoItalie027.0901344.668531
Fiorano ModeneseItalie0210.81666744.533333
LivignoItalie1210.13333346.533333
OlbiaItalie329.540.916667
Marina di PietrasantaItalie1210.1967543.926417
Monte ArgentarioItalie1211.11666742.433333
Ponte di LegnoItalie4210.50944446.259444
LienzOostenrijk4212.76972246.8297
GrossglocknerItalie0212.6952547.074867
ArabbaItalie3211.9546.48333
LanghiranoItalie0210.26666744.616667
LjubljanaSlovenië1214.50833346.055556
VigevanoItalie228.86666745.316667
AsoloItalie0211.91666745.8
PordenoneItalie5212.6545.966667
OrtaItalie128.40666745.817222
CastrovillariItalie4216.239.816667
Comano TermeItalie1210.86666746.166667
DomodossolaItalie128.28333346.116667
PontederaItalie2210.63277843.6625
Limone PiemonteItalie027.56666744.2
PortoferraioItalie1210.31666742.816667
LatinaItalie2212.941.466667
Pejo TermeItalie1210.66666746.366667
ScaleaItalie1215.839.816667
PinzoloItalie4210.7546.166667
ConeglianoItalie4212.29738945.886756
StradellaItalie129.345.083333
MugelloItalie1211.383343.95
CrotoneItalie2217.11666739.083333
IserniaItalie4214.23333341.6
TropeaItalie0215.89861138.679167
Citta di CastelloItalie2212.23138943.47
Borgo Val di TaroItalie029.76666744.483333
TortoretoItalie1213.91666742.8
Porto Sant'ElpidioItalie4213.75853143.258639
CarpiItalie2210.88333344.783333
San Giorgio del SannioItalie2214.8541.066667
OstuniItalie2217.58333340.733333
Rodi GarganicoItalie2215.88472241.929444
SaltaraItalie0212.897643.753431
TonalepasItalie0210.58083346.258056
JesiItalie0213.23916743.523611
Baselga di PineItalie3211.23333346.133333
Busto ArsizioItalie328.83333345.6
Sant'Anna di VinadioItalie027.16666744.3
TivoliItalie2212.841.966667
Zoldo AltoItalie0212.12638946.375278
San VincenzoItalie1210.54034443.100134
ImperiaItalie428.03333343.883333
Monte GrappaItalie0211.79916745.873333
PiacenzaItalie429.70055645.047778
AlbaItalie528.08333344.716667
Lido d'AlbaroItalie228.962544.399167
NovaraItalie328.61666745.45
San LucaItalie1211.29806944.479117
Bosco ChiesanuovaItalie0211.03333345.616667
Piani dei ResinelliItalie029.39348345.905389
AronaItalie228.5545.75
Val MartelloItalie0210.77861846.551069
BelfastIerland22-5.9354.597
SaloItalie3210.51666745.608333
MadesimoItalie229.3546.433333
St. MoritzZwitserland229.83333346.5
CourmayeurItalie126.96666745.783333
Bellaria-Igea MarinaItalie2212.4544.15
BiandronnoItalie128.71666745.816667
Diano MarinaItalie228.08333343.916667
SiracusaItalie1215.28333337.083333
CarraraItalie3210.144.079167
MilazzoItalie0215.23333338.216667
Castel GandolfoItalie0212.65058641.746747
CastelfidardoItalie1213.38333343.216667
LavaroneItalie1211.26666745.933333
Bagno di RomagnaItalie0211.966643.333
Praia a MareItalie2215.76666739.916667
BiellaItalie628.06666745.566667
FabrianoItalie1212.91666743.333333
MoenaItalie5211.66666746.383333
MirandolaItalie2211.06666744.886667
HerningDenemarken228.98333356.133333
Acqui TermeItalie228.46666744.683333
BrindisiItalie1217.93333340.633333
FolgariaItalie0211.18333345.916667
ZingoniaItalie229.59877545.599325
LodiItalie129.545.316667
Monte TerminilloItalie0212.99751742.473525
DobbiacoItalie2212.21666746.733333
Arta TermeItalie2213.01666746.483333
FormiaItalie2213.61666741.26666
Silvi MarinaItalie2214.11666742.55
Santa NinfaItalie0112.833337.7667
LenzerheideZwitserland119.5546.75
KlagenfurtOostenrijk1114.346.616667
CaltagironeItalie0114.512537.2375
Val SenalesItalie1110.86083346.722222
Gressoney-Saint-JeanItalie017.81666745.783333
CentoItalie1111.28333344.733333
MontevergineItalie0114.72540.9486
Gualdo TadinoItalie0112.783343.233
MarottaItalie0113.13694443.769722
EilatIsraël0134.9529.55
Tel AvivIsraël0134.783332.0666
JerusalemIsraël1135.216631.7833
Santuario di VicoforteItalie217.8544.366667
NaupactusGriekenland0121.81666738.383333
LuinoItalie118.7546
MontefalcoItalie0112.6542.88333
SchioItalie1111.36666745.716667
RisoulFrankrijk016.640844.6497
OrbetelloItalie2111.22472242.442778
NiceFrankrijk217.266343.7034
TortolìItalie119.6539.9333
EdoloItalie0110.3346.178889
AlberobelloItalie0117.233340.7833
DalmineItalie119.645.65
AtheneGriekenland1123.71666737.966667
BorgomaneroItalie118.46666745.7
MondragoneItalie1113.88333341.1
LausanneZwitserland116.633546.519833
CaorleItalie0112.88333345.6
Casano MagnanoItalie018.8333345.683333
LoanoItalie118.2544.116667
IoanninaGriekenland0120.8539.666667
RivoliItalie017.5166645.06666
Crans-MontanaZwitserland017.4833346.31666
Nervesa della BattagliaItalie0112.2166645.333
GallarateItalie118.845.666667
VisegradItalie0118.9736747.78483
FossanoItalie217.73333344.55
Valle VaraitaItalie017.06666744.583333
DozzaItalie1111.62861144.358889
BalatonfuredItalie0117.88333346.95
San Daniele del FriuliItalie0113.01666646.15
MarcianiseItalie0114.341.033333
Laghi di CancanoItalie0110.2660346.542923
VercelliItalie118.41666745.316667
MonseliceItalie0111.7545.23333
PalazzoloItalie119.88333345.6
CanaleItalie01844.8
AversaItalie1114.240.966667
Guardia SanframondiItalie0114.641.25
Campo FeliceItalie0113.44805642.215833
Sega di AlaItalie0111.0055545.75833
BoedapestItalie2119.05138947.4925
Alpe di MeraItalie018.145.76666
Loreto AprutinoItalie0113.98333342.433333
Croce d'AuneItalie0111.8346.062
Sacro Monte di VareseItalie018.79322245.860361
LavagnaItalie119.33333344.316667
FossombroneItalie0112.81666643.7
Valle SplugaItalie019.3428246.4344
Les Deux AlpesFrankrijk116.12166745.007222
BraItalie217.8544.7
Passo del BoccoItalie119.443244.4151
FelinoItalie0110.2544.7
FucecchioItalie0110.843.733
San Giovanni RotondoItalie0115.73341.7
Uliveto TermeItalie1110.58333343.683333
OrtonaItalie0114.442.35
Santuario di CastelmonteItalie0113.5203546.09426
MorbegnoItalie319.56666746.133333
Ceresole RealeItalie017.23345.433
AnterselvaItalie0112.0546.7833
CogneItalie017.355645.60795
CasteggioItalie019.13333345.01666
KranjSlovenië1114.36666746.233333
Santa Maria di SalaItalie0112.03345.5
MontebellunaItalie1112.03888945.775278
ModicaItalie0114.76666736.85
La MaddalenaItalie019.441.216667
AsceaItalie0115.18333340.15
Riese Pio XItalie1111.91666745.727778
Serra San BrunoItalie0116.33333338.583333
Santuario Nostra Signora Della GuardiaItalie018.86296144.490275
ScarperiaItalie0111.3544
BosaItalie018.540.3
Margherita di SavoiaItalie0116.1541.366667
San SalvoItalie2114.71666742.05
Passo San PellegrinoItalie0111.79446.3783
PescocostanzoItalie0114.06638941.887222
Gemona del FriuliItalie1113.13333346.283333
Altopiano del MontasioItalie0113.4336146.43584
Erto e CassoItalie0112.36666746.283333
Passo FurciaItalie0111.9659446.72307
La ThuileItalie016.9545.7
Maielletta PassoItalie0114.19472242.152222
GalibierFrankrijk016.40845.064
IvreaItalie117.88333345.466667
HottonBelgië015.44666750.268333
Contursi TermeItalie0115.23333340.633333
CittadellaItalie1111.78333345.65
PolsaItalie0110.94225945.783318
AnagniItalie0113.1541.75
MacugnagaItalie017.96666745.966667
Val di FassaItalie0111.746.453889
Porto RecanatiItalie1113.66472243.432222
HorsensDenemarken119.83333355.866667
BitontoItalie0116.68333341.116667
CervereItalie117.78333344.633333
MiddelburgNederland013.61666751.5
UtrechtNederland015.11666752.083333
AmsterdamNederland314.952.366667
Monte PetranoItalie0112.6543.55
Passo FedaiaItalie0111.88946.4535
RiomaggioreItalie019.7544.1
ChiavennaItalie019.446.316667
CherascoItalie117.86666744.65
MayrhofenOostenrijk0111.86666747.166667
Alpe di SiusiItalie0111.64472246.541111
VedelagoItalie0112.01666745.683333
Lido di VeneziaItalie1112.36059545.40062
Monte PoraItalie0110.11083345.884167
ForioItalie0113.8540.733333
NamurBelgië014.86666750.466667
CharleroiBelgië014.43333350.4
Vibo ValentiaItalie1116.09722238.675
NevegalItalie0112.287546.094444
San Giacomo di Valle CastellanaItalie0113.56027842.799444
ApeldoornNederland115.9666752.216667
ArnhemNederland115.91666751.98333
Esch-sur-AlzetteLuxemburg115.98333349.5
AnsBelgië015.51666750.666667
MunsterItalie017.63333351.966667
NijmegenNederland115.86666751.85
GroningenNederland216.56666753.216667
MontevarchiItalie0111.5743.528611
CantuItalie219.13333345.733333
NettunoItalie1112.66111141.4575
Greve in ChiantiItalie0111.31666743.583333
LuceraItalie2115.33333341.5
Cividale del FriuliItalie0113.4333346.1
Seiser AlmItalie0111.64472246.541111
Vatican CityVaticaanstad1112.45341.904
Cassano d'AddaItalie019.51666745.533333
Borgo San DalmazzoItalie017.48333344.333333
SassuoloItalie1110.78333344.55
Monticello BrianzaItalie019.31666745.716667
Rivarolo CanaveseItalie117.71666745.333333
SeraingBelgië115.550.583333
CarovignoItalie0117.66666740.7
LissoneItalie119.2545.616667
DublinIerland01-6.25972253.347778
Rossano VenetoItalie0111.845.7
Santa Maria del CedroItalie0115.83333339.75
PresolanaItalie0110.01666745.9
FondoItalie0111.13333346.433333
ViggianoItalie0115.940.333333
San VendemianoItalie1112.33888945.891389
PulaSlovenië0113.8544.866667
Giffoni Valle PianaItalie2114.93333340.716667
San Dona di PiaveItalie1112.56666745.633333
ValmontoneItalie0112.91666741.783333
CivitellaItalie1111.71666743.416667
MontecassinoItalie0113.81388941.49
MontecopioloItalie0112.36666743.833333
Corno Alle ScaleItalie0110.944.166667
PontremoliItalie119.88333344.383333
Cascata del ToceItalie018.41346.408
PontechianaleItalie017.03333344.616667
BaroloItalie017.93333344.616667
VallombrosaItalie0111.55777843.731944
Monte LussariItalie0113.52277846.480417
SoraItalie1113.61666741.716667
ParabiagoItalie218.9545.55
ValenzaItalie118.6545.016667
Pietra LigureItalie118.344.15
CarpegnaItalie1112.33333343.783333
PompeiItalie1114.540.75
Alba AdriaticaItalie1113.91666742.833333
Monte CarpegnaItalie1112.32027843.801111
Lido delle NazioniItalie1112.22055644.731667
LuxemburgLuxemburg116.1349.611667
KeulenDuitsland216.96666750.95
VerviersBelgië315.8550.583333
JafferauItalie016.77027845.087778
PadulaItalie1115.65666740.34
PeloritaniItalie0115.33333338.05
MontesanoItalie1115.740.283333
FermoItalie0113.71583343.160833
VigorelliItalie019.15805645.481389
LainateItalie019.03333345.566667
FalcadeItalie1111.86666746.366667
TarvisioItalie2113.57833346.505
SottomarinaItalie1112.29472245.214722
Pian del FalcoItalie0110.76666744.233333
PescasseroliItalie1113.78333341.8
RivisondoliItalie2114.067541.871111
Prati di TivoItalie0113.55972242.499722
PontoglioItalie119.8545.566667
MalcesineItalie1110.81666745.766667
BinagoItalie118.91666745.783333
Marina di PisaItalie0110.26666743.666667
BarzioItalie019.46666745.95
Porto VenereItalie019.83333344.05
LericiItalie319.91111144.076389
InverigoItalie119.21666745.733333
SarezzoItalie0110.245.65
Monte TrebbioItalie0111.844.166666
Lago di PiedilucoItalie0112.7634542.5326
RavelloItalie0114.61666740.65
CascinaItalie0110.5543.683333
GemonaItalie1113.13333346.283333
Monte MaddalenaItalie0110.28333345.566667
VarziItalie019.244.816667
San Giacomo di RoburentItalie017.87579744.292447
Monte di ProcidaItalie1114.0540.8
ArcoreItalie119.31666745.633333
Torri del VajoletItalie0111.6211146.459339
LongaroneItalie4112.346.266667
ArosioItalie119.21666745.716667
OzegnaItalie017.7545.35
Porretta TermeItalie2110.98333344.166667
CaltanissettaItalie2114.06666737.483333
AllegheItalie2112.02532246.407347
BrentonicoItalie0110.9545.816667
FolgaridaItalie1110.96194446.304722
Castiglione della PescaiaItalie2110.88083342.765556
ErbaItalie219.21666745.816667
Valle SusaItalie117.0545.133333
IschiaItalie2113.895740.7313
ChiavariItalie219.33333344.316667
ComerioItalie118.73333345.833333
SionZwitserland117.36666746.233333
VogheraItalie319.00916744.9925
Salice TermeItalie119.0544.9
CannesFrankrijk117.012843.5513
GradoItalie3113.39472245.677778
BordigheraItalie117.66666743.783333
Rocca di PapaItalie1112.70916741.761111
TeanoItalie1114.06666741.25
AlassioItalie118.16666744
MonzaItalie219.26666745.583333
AbbaziaKroatië1114.345.333333
Recoaro TermeItalie1111.23333345.7
San SeveroItalie1115.3833341.683333
LegnagoItalie1111.312545.19444
PortocivitanovaItalie1113.73333343.3
FiumeKroatië1114.442945.3531
PortoroseSlovenië1113.57996945.516633
LugoItalie2111.91666744.416667
OnegliaItalie118.03333343.883333
Cave di CarraraItalie1110.144.083333
Tabiano TermeItalie0110.01722244.804167
Abbadia San SalvatoreItalie1111.67064742.883131
MontepulcianoItalie2111.78333343.1
Marina RomeaItalie0112.27138944.515556
Lido di CaldonazzoItalie0111.26666746
Campione d'ItaliaItalie218.97083345.970833
Madonna del GhisalloItalie219.26818745.925428
Lido degli EstensiItalie1112.23722244.666667
TreviglioItalie119.645.516667
BezzeccaItalie0110.71666745.9
GiulianovaItalie4113.95668642.752517
MonesiItalie017.74722244.075833
Saas-FeeZwitserland117.92916746.109667
MarateaItalie1115.71666739.98333
Marina di RavennaItalie1112.28333344.483333
PanicaglioraItalie0110.76527843.95875
FeltreItalie4111.946.016667
PedavenaItalie0111.88333346.033333
BussetoItalie2110.0544.983333
LeukerbadZwitserland017.63333346.383333
Riolo TermeItalie1111.73333344.283333
BolsenaItalie2111.98583342.644722
Frabosa SopranaItalie117.80704444.287356
Casale MonferratoItalie118.45833345.134167
RollepasItalie0111.78694446.296389
Lignano SabbiadoroItalie1113.09305645.655
Castrocaro TermeItalie1111.93333344.183333
ElbaItalie1110.24083342.761833
SapriItalie2115.63333340.066667
PalinuroItalie1115.28333340.033333
San Vigilio di MarebbeItalie2111.93333346.7
CastellamareItalie1114.48333340.7
CortonaItalie0111.98805643.275556
Sauze d'OulxItalie116.8545.033333
FoppoloItalie119.7546.05
San RomoloItalie017.72611143.857778
ArzignanoItalie0111.33333345.516667
Trescore BalnearioItalie119.8545.7
DiamanteItalie2115.81666739.683333
DimaroItalie1110.87416746.325833
Santa Maria Capua VetereItalie1114.2541.083333
Colle Don BoscoItalie017.96416745.041667
BornoItalie1110.19888945.946111
Chiesa in ValmalencoItalie119.8546.266667
Livorno MonteneroItalie0110.34939243.492869
SarzanaItalie019.96666744.116667
Boario TermeItalie4110.18666745.894444
CasciaItalie1113.01666742.731667
SciaccaItalie1113.08888937.509167
CecinaItalie1110.51666743.316667
AgropoliItalie1114.98333340.35
ValnonteyItalie017.3345.57
PolicoroItalie3116.666640.2
MarconiaItalie0116.68972240.363611
CampoteneseItalie0116.13333339.85
NicoteraItalie1115.93333338.55
Castiglione del LagoItalie0112.04777843.138611
Baia DomiziaItalie0113.841.2
Colli di San FermoItalie019.9552245.73325
PietrasantaItalie2110.23333343.966667
BibbienaItalie1111.81666743.7
MontefiasconeItalie1112.03694442.540278
TodiItalie0112.41666742.783333
Merano 2000Italie0111.16666646.666666
PaolaItalie1116.03333339.366667
TurbigoItalie118.73333345.533333
BarlettaItalie0116.28333341.316667
SirmioneItalie2110.60833345.4925
MiraItalie0112.13333345.433333
PecolItalie0112.09972246.393056
Villafranca TirrenaItalie2115.43333338.233333
Gatteo MareItalie1112.38333344.1
GubbioItalie0112.56666743.35
Monte GenerosoItalie019.0245.93125
NolaItalie1114.53333340.933333
Santa CaterinaItalie0110.546.416667
RecanatiItalie3113.5543.4
Val di NonItalie1111.03333346.366667
Sala ConsilinaItalie2115.640.4
InnsbruckOostenrijk2111.38333347.266667
GuillestreFrankrijk106.6544.66
Capo d'OrlandoItalie1014.73333338.15
Savignano sul RubiconeItalie1012.444.1
PonteItalie1014.741.216667
Radda in ChiantiItalie1011.3833343.483333
PredappioItalie1011.9833344.1
NoaleItalie1012.06666745.55
VenosaItalie1015.81478640.961769
PalmanovaItalie1013.30997845.905403
MuggioItalie109.23333345.6
PaestumItalie2015.00527840.422222
AlpagoItalie1012.3666746.116667
AtripaldaItalie1014.8255540.916666
SierreZwitserland207.53333346.3
KastelruthItalie1011.56666746.566667
SinalungaItalie1011.73333343.216667
MolvenoItalie1010.96666746.15
Lago di ScannoItalie1013.86441.92
CollecchioItalie2010.21666744.75
AlbengaItalie108.21666744.05
MontelibrettiItalie1012.73333342.133333
Le ChableZwitserland107.246.08333
OderzoItalie1012.48805645.78
SilandroItalie1010.76666746.633333
Pergine ValsuganaItalie1011.2333346.066666
Sabbio ChieseItalie1010.4333345.65
ArmaghIerland10-6.654654.3499
Monte CarloMonaco107.424443.733333
GiovinazzoItalie2016.66666741.183333
MontesilvanoItalie1014.14944442.514167
SassanoItalie1015.56666740.333333
GrinzaneItalie107.98333344.666666
BarbarescoItalie108.08333344.716667
CelloleItalie1013.8541.2
SampeyreItalie107.18333344.583333
VeldenOostenrijk1014.04194446.6125
AglieItalie107.76666745.366667
ValdengoItalie208.145.55
SarnonicoItalie1011.1546.416667
ScandianoItalie1010.6916644.597222
ManiagoItalie1012.71666746.166667
San Lorenzo al MareItalie107.91666743.866667
Montecchio MaggioreItalie1011.41666745.5
MelideZwitserland108.9545.95
Gravellona ToceItalie108.432745.928
AlgheroItalie108.3166640.55
MolfettaItalie1016.641.2
Porto AzzurroItalie1010.442.766667
MiletoItalie1016.066638.616666
Saint-VincentItalie107.6545.75
LovereItalie1010.0745.8125
CommezzaduraItalie1010.83346.31666
PienzaItalie1011.67888943.078611
ValdaoraItalie1012.03346.766
BroniItalie109.26666745.066667
MonrealeItalie1013.288838.081666
AlcamoItalie1012.96388937.97778
EnnaItalie1014.27611137.56333
Villa San GiovanniItalie2015.63333338.216667
Pozza di FassaItalie1011.68333346.433333
ScillaItalie1015.71666738.25
Base Aerea RivoltoItalie1013.05083345.981667
SenagoItalie109.133345.58333
SpondignaItalie1010.58333346.666667
Cernusco sul NaviglioItalie109.333345.51666
StupinigiItalie107.60388944.995
Gardone RivieraItalie1010.5666645.6166
Grotte di FrasassiItalie1012.96194443.400833
NotarescoItalie1013.942.65
SaviglianoItalie307.63333344.65
Castel di SangroItalie1014.141.78333
SacileItalie1012.545.96666
KaposvarItalie1017.7822546.36383
ErcolanoItalie2014.3540.8
PedaraItalie1015.066637.6166
Castellana GrotteItalie1017.16666740.883333
SaluzzoItalie207.48333344.65
Sala BaganzaItalie1010.23333344.716667
Montenero di BisacciaItalie1014.783341.95
Marano LagunareItalie1013.1666645.76666
CastellaniaItalie108.916644.7833
InnichenItalie1012.283346.7333
MentanaItalie1012.6542.016667
HaifaIsraël1034.983332.8166
GaetaItalie1013.56666741.216667
BeershebaIsraël1034.799731.2588
SantenaItalie107.7833344.95
MarsalaItalie1012.43333337.8
CassinoItalie1013.83341.5
SeregnoItalie209.245.65
Pesco SannitaItalie1014.816641.2333
PenneItalie1013.9166642.45
PoggioItalie107.81543.825
MoriItalie1010.981745.8513
San Vito al TagliamentoItalie1012.866645.9
Santarcangelo di RomagnaItalie1012.4544.06666
TolmezzoItalie1013.016646.4
AbbiategrassoItalie308.9166645.4
AvolaItalie1015.133336.91666
VinciItalie1010.91643.783
CamaioreItalie2010.343.933333
GardaItalie1010.67166745.5725
CaravaggioItalie109.6545.5
Bagnoli IrpinoItalie1015.07333340.834167
ClusoneItalie109.9545.883333
Catanzaro LidoItalie1016.61027838.819722
PredazzoItalie2011.646.316667
CelanoItalie1013.557542.086389
LamporecchioItalie1010.943.816667
CastellamonteItalie107.71666745.366667
EmpoliItalie1010.9543.716667
MezzocoronaItalie1011.11666746.216667
NeumarktItalie1011.26694446.316944
Villa di TiranoItalie1010.13333346.2
ChieriItalie107.81666745.016667
Albese con CassanoItalie109.16666745.8
MonsBelgië103.9550.45
ClesItalie1011.03333346.366667
Selva di FasanoItalie1017.32194440.828056
PerwezBelgië104.81666750.616667
CefaluItalie4014.01666738.033333
WanzeBelgië105.21666750.533333
VerresItalie107.745.666667
RacconigiItalie207.68333344.766667
Civitanova MarcheItalie2013.73333343.3
SantarcangeloItalie1012.4544.066667
MergozzoItalie108.43333345.966667
RovatoItalie109.98333345.566667
Termeno sulla Strada del VinoItalie1011.2546.35
OmegnaItalie108.40888945.8775
SillianOostenrijk1012.42111146.752778
BrunicoItalie3011.93333346.8
Vigo di FassaItalie1011.66666746.416667
MisurinaItalie2012.25388946.581944
ModiglianoItalie1011.844.166666
CorinaldoItalie1013.04833343.649167
San MarcelloItalie1010.79083344.055556
FossacesiaItalie2014.48333342.25
Villapiana LidoItalie1016.4539.85
Cesano MadernoItalie209.14722245.627222
BledSlovenië1014.11397546.368803
GradiscaItalie1013.545.883333
ErbuscoItalie109.96666745.6
LauriaItalie1015.83583340.047222
NotoItalie1015.08333336.883333
MezzolombardoItalie1011.09777846.209722
MazzinItalie1011.746.45
CapannoriItalie1010.56666743.85
CambiagoItalie109.41666745.566667
PorecKroatië1013.58333345.216667
PoggibonsiItalie1011.1543.466667
CopertinoItalie1018.0540.266667
SaronnoItalie109.0545.633333
AmalfiItalie1014.640.633333
CanelliItalie108.29361144.7225
LarcianoItalie1010.8833343.81666
CannobioItalie108.746.066667
IdroscaloItalie109.28851145.461756
LignanoItalie2013.11666745.683333
MontellaItalie1015.01666740.85
Marina S. VitoItalie1014.4542.3
Lago MisenoItalie1014.08416740.786667
MaleItalie1010.946.35
CapreraItalie109.46666741.2
Tempio PausaniaItalie109.140.9
Santa Maria della VersaItalie109.344.98333
TraniItalie1016.41666741.266667
FidenzaItalie1010.06666744.866667
Citta Sant'AngeloItalie1014.0542.516667
Borgo a MazzanoItalie1010.54666743.979722
MareoItalie1011.93333346.7
Venaria RealeItalie207.63333345.116667
Quarto dei MilleItalie108.99194444.389167
PiombinoItalie1010.53333342.916667
SpilimbergoItalie1012.88333346.116667
Desenzano del GardaItalie1010.53333345.466667
Telese TermeItalie1014.53333341.216667
Terme La CaldaItalie1016.01666740.083333
Marina di AcquappesaItalie1015.9539.5
SeravezzaItalie1010.23333344
Limone sul GardaItalie1010.787545.808333
MestreItalie3012.23805645.490556
San Vito di CadoreItalie1012.21666746.45
Rocca PietoreItalie2011.98333346.433333
CaldesItalie1010.9546.366667
Celle LigureItalie108.5544.35
Policastro BussentinoItalie1015.51666740.066667
MondolfoItalie1013.143.75
Mola di BariItalie1017.08333341.066667
SarnicoItalie109.9545.666667
CordenonsItalie1012.745.983333
Cave del PredilItalie1013.57138946.4425
CesanaItalie106.844.95
Certosa di PaviaItalie109.13111145.2525
ValloireFrankrijk106.429245.1658
Cenate SottoItalie109.81666745.7
PiambornoItalie1010.22611145.920556
SoaveItalie2011.23333345.416667
MetapontoItalie1016.8140.374444
BaruminiItalie10939.7
AullaItalie109.96666744.216667
Barberino di MugelloItalie1011.23333344
Vallo di DianoItalie1015.56666740.4
Serravalle ScriviaItalie108.8544.733333
ScalengheItalie107.544.883333
ReggelloItalie1011.53333343.683333
AgordoItalie1012.03333346.266667
AmanteaItalie1016.06666739.133333
BardolinoItalie1010.71666745.533333
VestoneItalie1010.445.7
Pizzo CalabroItalie2016.16666738.733333
Belvedere MarittimoItalie1015.86666739.616667
CivitavecchiaItalie2011.842.1
Porto San GiorgioItalie1013.79548943.18485
UrbaniaItalie1012.51666743.666667
MissolonghiGriekenland1021.43333338.383333
GeneveZwitserland106.1546.2
LegnanoItalie108.91666745.6
EleusisGriekenland1023.53333338.033333
RovettaItalie209.98333345.883333
SoldaItalie1010.646.516667
PalmiItalie2015.8538.366667
BrixenItalie2011.6546.716667
Pont-Saint-MartinItalie107.845.6
Fiera di PrimieroItalie1011.829846.1771
Campi BisenzioItalie2011.13333343.816667
PergolaItalie1012.83333343.566667
CapuaItalie2014.21388941.105556
LandStartsFinishes
Italië19972000
San Marino813
Frankrijk911
Zwitserland1311
Nederland87
België76
Oostenrijk95
Slovenië45
Griekenland33
Denemarken33
Ierland33
Israël33
Luxemburg22
Kroatië32
Duitsland21
Vaticaanstad11
Monaco10