Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Plaatsen

Hieronder de plaatsen die in de Giro d'Italia zijn gebruikt als start of finish, op de volgorde van hoe vaak er gefinisht is. Het aantal maal dat er gestart is, is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond. In de tweede tabel staat het aantal keer dat een etappe in een land startte en finishte, gesorteerd op hoe vaak er werd gefinisht.

PlaatsLandStartsFinishesLongLat
MilaanItalie54879.1833345.466666
RomeItalie574912.541.9
NapelsItalie424614.2583340.845
TurijnItalie47447.745.06666
GenuaItalie42418.93277844.4111
FlorenceItalie303111.2543.7833
VeronaItalie232410.983345.4333
BolognaItalie262211.35138944.5075
TriesteItalie182213.845.6333
BariItalie201916.86641.1252
PescaraItalie191814.2141642.463889
BresciaItalie171810.21666745.541667
FoggiaItalie211715.54611141.464167
TrentoItalie241711.11666746.066667
PerugiaItalie161412.38888943.112222
PotenzaItalie151415.840.633333
TrevisoItalie131312.2545.666667
Forte dei MarmiItalie101310.18333343.95
San MarinoSan Marino81312.46666743.933333
Montecatini TermeItalie151310.77111143.882778
St. VincentItalie17137.6545.75
BolzanoItalie121311.3546.5
CampobassoItalie141214.66666741.566667
SanremoItalie12127.78333343.816667
CuneoItalie13127.54777844.389444
ArezzoItalie121211.8743.473333
RietiItalie141112.86666742.4
PalermoItalie101113.36666738.116667
ChietiItalie141014.16666742.35
MantovaItalie111010.845.166667
VicenzaItalie81011.5545.55
SalernoItalie71014.76666740.683333
CosenzaItalie111016.2539.3
L'AquilaItalie111013.442.35
ApricaItalie31010.13333346.15
Vittorio VenetoItalie7912.345.983333
RiminiItalie12912.56666744.05
ForliItalie10912.0544.233333
Bassano del GrappaItalie11911.7333345.766667
San PellegrinoItalie999.66645.8333
MessinaItalie5915.5538.183333
ModenaItalie13910.93333344.65
SalsomaggioreItalie899.98333344.816667
ParmaItalie13910.33333344.8
BergamoItalie599.66666745.7
TeramoItalie8913.742.666667
AnconaItalie11913.51666743.616944
FiuggiItalie6913.21666741.8
FerraraItalie10911.61666744.833333
UdineItalie11913.23333346.066667
LivornoItalie8810.31666743.55
BeneventoItalie7814.78333341.133333
GrossetoItalie11811.142.766667
ViareggioItalie10810.23333343.866667
LuccaItalie8810.543.85
PisaItalie7810.443.716667
RoccarasoItalie6814.07916741.851111
Tre Cime di LavaredoItalie0812.30555646.618611
SestriereItalie086.88333344.95
CesenaticoItalie9812.39444444.2
LancianoItalie6714.38333342.233333
EtnaItalie0714.99537.733334
ComoItalie679.08333345.816667
VenetieItalie7712.33583345.4375
BlockhausItalie1714.087542.086944
TerminilloItalie371342.483333
Monte ZoncolanItalie0712.91666746.5
PineroloItalie577.33333344.883333
MateraItalie4716.640.666667
PratoItalie7711.09833343.88
Cortina d'AmpezzoItalie7712.13333346.533333
Campitello MateseItalie3714.39416741.463333
BormioItalie7710.36666746.466667
CataniaItalie13715.09027837.5
Reggio EmiliaItalie7710.63333344.7
PadovaItalie7711.86666745.416667
TerniItalie10712.6542.566667
SienaItalie7711.33055643.318611
La SpeziaItalie1079.81666744.1
Gran SassoItalie0613.5542.466667
CatanzaroItalie5616.638.9
AlessandriaItalie868.61666744.916667
Ascoli PicenoItalie5613.58333342.85
MeranoItalie7611.16666746.666667
OrvietoItalie4612.142.716667
BibioneItalie4612.99527845.763611
Selva di Val GardenaItalie7611.76666746.55
TarantoItalie4617.23333340.466667
Corvara Alta BadiaItalie5611.87446.553
FrascatiItalie3612.68333341.816667
RavennaItalie8612.244.416667
SorrentoItalie8514.37611140.626111
JesoloItalie6512.64083345.533889
ScannoItalie4513.88444441.901944
Terme LuigianeItalie2515.99472239.481111
AgrigentoItalie5513.58333337.316667
Sestri LevanteItalie359.444.266667
RovigoItalie4511.79055645.070278
Montevergine di MercoglianoItalie0514.72540.948611
SulmonaItalie8513.93333342.033333
CerviniaItalie057.63111145.934444
GoriziaItalie4513.61666745.933333
SavonaItalie458.48333344.3
AsiagoItalie4511.51666745.866667
Riva del GardaItalie8510.8545.883333
VareseItalie558.83333345.816667
BellunoItalie8512.21666746.140278
Chianciano TermeItalie5511.83333343.066667
RiccioneItalie7512.6544
VastoItalie8514.708242.1118
AstiItalie358.244.9
PesaroItalie6512.943.916667
Alpe di PampeagoItalie0511.51666746.283333
Novi LigureItalie348.78555644.759167
AbetoneItalie2410.66527844.162778
PeschiciItalie1416.01666741.95
Levico TermeItalie5411.346.016667
StelviopasItalie0410.45277846.528611
Lido Di CamaioreItalie4410.343.933333
CattolicaItalie2412.73333343.966667
OropaItalie047.97805645.628611
Monte BondoneItalie0411.03083345.988056
San Martino di CastrozzaItalie2411.846.266667
Rocca di CambioItalie3413.4942.237222
AssisiItalie4412.617543.075833
BrianconFrankrijk346.635644.8964
RoveretoItalie3411.0545.883333
CasertaItalie5414.33333341.066667
FanoItalie1413.01666743.833333
TerracinaItalie4413.2541.283333
CagliariItalie149.0539.25
PistoiaItalie1410.91666743.933333
SondrioItalie749.86666746.166667
LecceItalie4418.16666740.35
Reggio CalabriaItalie8415.66194438.111389
CremonaItalie2410.03333345.133333
VarazzeItalie448.58333344.366667
Santa Margherita LigureItalie349.21666744.333333
Il CioccoItalie4410.462544.0825
MacerataItalie4413.4543.3
PordoipasItalie0411.81222246.4875
FolignoItalie6412.742.95
FrosinoneItalie5413.3541.633333
ImolaItalie2411.71437344.353444
Lago LacenoItalie0415.11111140.808333
CesenaItalie4412.2444444.138889
Auronzo di CadoreItalie5412.43333346.55
AvellinoItalie9414.78333340.916667
LivignoItalie1310.13333346.533333
Prato NevosoItalie037.7890544.256697
SestolaItalie1310.76666744.233333
FrancavillaItalie3314.29190842.418058
BardonecchiaItalie236.745.083333
FaenzaItalie2311.88333344.283333
Cava de' TirreniItalie3314.71666740.7
UrbinoItalie4312.63333343.716667
PfalzenItalie1311.88333346.816667
Plan di MontecampioneItalie0310.18472245.830278
SpoletoItalie5312.73333342.733333
IseoItalie2310.0545.65
ArcoItalie3310.88333345.916667
PiancavalloItalie0312.59555646.088611
Madonna di CampiglioItalie1310.82611146.231944
MarmoladaItalie0311.85083346.434722
LumezzaneItalie2310.26666745.65
ValdobbiadeneItalie0311.91666745.9
MedaItalie439.16666645.666667
PaviaItalie239.1545.183333
ViesteItalie2316.16666741.883333
Borgo ValsuganaItalie3311.4546.05
CanazeiItalie2311.77333346.475
Santuario di OropaItalie037.97888945.628333
TiranoItalie3310.16888946.216389
Gabicce MareItalie4312.76666743.966667
CavaleseItalie5311.46666746.283333
MontalcinoItalie1311.48333343.05
San Benedetto del TrontoItalie3313.88333342.95
MelfiItalie1315.6541
LeccoItalie439.445.85
RapalloItalie339.23333344.35
LuganoZwitserland238.9546
Marina di MassaItalie1310.13333344.03333
MarosticaItalie6311.6545.75
CerviaItalie3312.36666744.25
LocarnoItalie238.846.166667
TaorminaItalie2315.337.85
SenigalliaItalie4313.21666743.716667
LoretoItalie2313.60743143.4403
FollonicaItalie2310.76187842.9191
Pieve di CadoreItalie3312.36666746.433333
OrtiseiItalie1311.66666746.566667
Abano TermeItalie4311.7945.360278
VerbaniaItalie438.53333345.933333
TermoliItalie2314.98333342
OsimoItalie3313.48333343.483333
Casciana TermeItalie3310.61916743.528056
SappadaItalie1312.68333346.566667
GardoneItalie2310.1833345.68333
AvezzanoItalie4313.43972242.041111
VesuviusItalie0314.43333340.816667
TortonaItalie038.86555644.894167
AostaItalie537.31666745.733333
MondoviItalie537.8166644.383333
ViterboItalie3312.142.416667
ArenzanoItalie238.68055644.404167
Monte SirinoItalie0315.8360240.132691
MaddaloniItalie5314.38333341.033333
AndaloItalie1211.00444446.166667
Prati di TivoItalie0213.55972242.499722
CastrovillariItalie4216.239.816667
HerningDenemarken228.98333356.133333
GrossglocknerItalie0212.6952547.074867
Ponte di LegnoItalie4210.50944446.259444
OlbiaItalie329.540.916667
LienzOostenrijk4212.76972246.8297
Monte ArgentarioItalie1211.11666742.433333
TivoliItalie2212.841.966667
AsoloItalie0211.91666745.8
LanghiranoItalie0210.26666744.616667
Fiorano ModeneseItalie0210.81666744.533333
PordenoneItalie5212.6545.966667
SelvinoItalie029.7545.783333
Castelfranco VenetoItalie2211.93333345.666667
SassariItalie228.56666740.733333
FabrianoItalie1212.91666743.333333
MendrisioItalie328.98333345.866667
Plan de CoronesItalie0211.9646.738056
Porto Sant'ElpidioItalie4213.75853143.258639
SansepolcroItalie3212.1543.566667
MonvisoItalie027.0901344.668531
StraatsburgFrankrijk027.7548.58
OrtaItalie128.40666745.817222
ArabbaItalie3211.9546.48333
Baselga di PineItalie3211.23333346.133333
CentoItalie1211.28333344.733333
TortoretoItalie1213.91666742.8
DomodossolaItalie128.28333346.116667
ScaleaItalie1215.839.816667
Rodi GarganicoItalie2215.88472241.929444
CarpiItalie2210.88333344.783333
TonalepasItalie0210.58083346.258056
Camigliatello SilanoItalie0216.44166739.340556
Limone PiemonteItalie027.56666744.2
CrotoneItalie2217.11666739.083333
JesiItalie0213.23916743.523611
Busto ArsizioItalie328.83333345.6
ComacchioItalie2212.18333344.7
Citta di CastelloItalie2212.23138943.47
VigevanoItalie228.86666745.316667
NumanaItalie2213.61666743.516667
Sant'Anna di VinadioItalie027.16666744.3
PontederaItalie2210.63277843.6625
PortoferraioItalie1210.31666742.816667
MugelloItalie1211.383343.95
PilaItalie027.28833345.718611
OstuniItalie2217.58333340.733333
Marina di PietrasantaItalie1210.1967543.926417
SaltaraItalie0212.897643.753431
Comano TermeItalie1210.86666746.166667
IserniaItalie4214.23333341.6
San Giorgio del SannioItalie2214.8541.066667
Zoldo AltoItalie0212.12638946.375278
StradellaItalie129.345.083333
ConeglianoItalie4212.29738945.886756
PinzoloItalie4210.7546.166667
TropeaItalie0215.89861138.679167
Borgo Val di TaroItalie029.76666744.483333
LatinaItalie2212.941.466667
FossanoItalie227.73333344.55
Pejo TermeItalie1210.66666746.366667
LjubljanaSlovenië1214.50833346.055556
ImperiaItalie428.03333343.883333
CourmayeurItalie126.96666745.783333
NovaraItalie428.61666745.45
CastelfidardoItalie1213.38333343.216667
LavaroneItalie1211.26666745.933333
San LucaItalie1211.29806944.479117
FolgariaItalie0211.18333345.916667
ZingoniaItalie229.59877545.599325
St. MoritzZwitserland229.83333346.5
Silvi MarinaItalie2214.11666742.55
Monte TerminilloItalie0212.99751742.473525
MirandolaItalie2211.06666744.886667
MilazzoItalie0215.23333338.216667
Lido d'AlbaroItalie228.962544.399167
Val MartelloItalie0210.77861846.551069
BelfastIerland22-5.9354.597
Monte GrappaItalie0211.79916745.873333
Castel GandolfoItalie0212.65058641.746747
PiacenzaItalie429.70055645.047778
SiracusaItalie1215.28333337.083333
LodiItalie129.545.316667
Bosco ChiesanuovaItalie0211.03333345.616667
DobbiacoItalie2212.21666746.733333
Bellaria-Igea MarinaItalie2212.4544.15
Bagno di RomagnaItalie0211.966643.333
San VincenzoItalie1210.54034443.100134
BiellaItalie628.06666745.566667
MadesimoItalie229.3546.433333
Piani dei ResinelliItalie029.39348345.905389
BrindisiItalie1217.93333340.633333
Praia a MareItalie2215.76666739.916667
MoenaItalie5211.66666746.383333
FormiaItalie2213.61666741.26666
SaloItalie3210.51666745.608333
AronaItalie228.5545.75
Arta TermeItalie2213.01666746.483333
CarraraItalie3210.144.079167
Acqui TermeItalie328.46666744.683333
BiandronnoItalie128.71666745.816667
Diano MarinaItalie228.08333343.916667
AlbaItalie528.08333344.716667
Santa Maria di SalaItalie0112.03345.5
Croce d'AuneItalie0111.8346.062
Gressoney-Saint-JeanItalie017.81666745.783333
MonseliceItalie0111.7545.23333
LenzerheideZwitserland119.5546.75
Santuario di VicoforteItalie217.8544.366667
AnterselvaItalie0112.0546.7833
VedelagoItalie0112.01666745.683333
LuinoItalie118.7546
MontevergineItalie0114.72540.9486
ModicaItalie0114.76666736.85
EilatIsraël0134.9529.55
SchioItalie1111.36666745.716667
OrbetelloItalie2111.22472242.442778
NiceFrankrijk217.266343.7034
EdoloItalie0110.3346.178889
CaltagironeItalie0114.512537.2375
Santa NinfaItalie0112.833337.7667
DalmineItalie119.645.65
Gualdo TadinoItalie0112.783343.233
AtheneGriekenland1123.71666737.966667
Nervesa della BattagliaItalie0112.2166645.333
BorgomaneroItalie118.46666745.7
MondragoneItalie1113.88333341.1
LausanneZwitserland116.633546.519833
FucecchioItalie0110.843.733
San Giovanni RotondoItalie0115.73341.7
LoanoItalie118.2544.116667
IoanninaGriekenland0120.8539.666667
NaupactusGriekenland0121.81666738.383333
Ceresole RealeItalie017.23345.433
Les Deux AlpesFrankrijk116.12166745.007222
San Daniele del FriuliItalie0113.01666646.15
CasteggioItalie019.13333345.01666
MarcianiseItalie0114.341.033333
Crans-MontanaZwitserland017.4833346.31666
Casano MagnanoItalie018.8333345.683333
VercelliItalie118.41666745.316667
PalazzoloItalie119.88333345.6
AversaItalie1114.240.966667
CaorleItalie0112.88333345.6
Monte LussariItalie0113.52277846.480417
Uliveto TermeItalie1110.58333343.683333
AndoraItalie018.13951943.958292
FossombroneItalie0112.81666643.7
MorbegnoItalie319.56666746.133333
Rapolano TermeItalie0111.643.28333
Cusano MutriItalie0114.541.35
Francavilla al MareItalie0114.342.416667
FelinoItalie0110.2544.7
Santa Cristina ValgardenaItalie0111.7166646.56666
BroconItalie0111.68833346.118611
PaduaItalie0111.8666645.41666
Sacro Monte di VareseItalie018.79322245.860361
RivoliItalie017.5166645.06666
DozzaItalie1111.62861144.358889
Val SenalesItalie1110.86083346.722222
LavagnaItalie119.33333344.316667
Laghi di CancanoItalie0110.2660346.542923
CanaleItalie01844.8
Guardia SanframondiItalie0114.641.25
Campo FeliceItalie0113.44805642.215833
Sega di AlaItalie0111.0055545.75833
MarottaItalie0113.13694443.769722
SassuoloItalie1110.78333344.55
BraItalie217.8544.7
Passo del BoccoItalie119.443244.4151
Alpe di MeraItalie018.145.76666
OrtonaItalie0114.442.35
KranjSlovenië1114.36666746.233333
Valle SplugaItalie019.3428246.4344
Loreto AprutinoItalie0113.98333342.433333
BoedapestItalie2119.05138947.4925
VisegradItalie0118.9736747.78483
Valle VaraitaItalie017.06666744.583333
BalatonfuredItalie0117.88333346.95
CogneItalie017.355645.60795
Santuario di CastelmonteItalie0113.5203546.09426
Vibo ValentiaItalie1116.09722238.675
AnsBelgië015.51666750.666667
Tel AvivIsraël0134.783332.0666
Riese Pio XItalie1111.91666745.727778
Lido di VeneziaItalie1112.36059545.40062
Monte PoraItalie0110.11083345.884167
IvreaItalie117.88333345.466667
Passo FedaiaItalie0111.88946.4535
PolsaItalie0110.94225945.783318
CittadellaItalie1111.78333345.65
PescocostanzoItalie0114.06638941.887222
DublinIerland01-6.25972253.347778
Contursi TermeItalie0115.23333340.633333
ViggianoItalie0115.940.333333
Alpe di SiusiItalie0111.64472246.541111
Santuario Nostra Signora Della GuardiaItalie018.86296144.490275
ScarperiaItalie0111.3544
BosaItalie018.540.3
MontecassinoItalie0113.81388941.49
MontecopioloItalie0112.36666743.833333
La MaddalenaItalie019.441.216667
BaroloItalie017.93333344.616667
Passo San PellegrinoItalie0111.79446.3783
Rivarolo CanaveseItalie117.71666745.333333
GalibierFrankrijk016.40845.064
MayrhofenOostenrijk0111.86666747.166667
Passo FurciaItalie0111.9659446.72307
Margherita di SavoiaItalie0116.1541.366667
CherascoItalie117.86666744.65
AsceaItalie0115.18333340.15
CervereItalie117.78333344.633333
Serra San BrunoItalie0116.33333338.583333
HorsensDenemarken119.83333355.866667
MacugnagaItalie017.96666745.966667
NevegalItalie0112.287546.094444
Val di FassaItalie0111.746.453889
Porto RecanatiItalie1113.66472243.432222
BitontoItalie0116.68333341.116667
ChiavennaItalie019.446.316667
MiddelburgNederland013.61666751.5
San SalvoItalie2114.71666742.05
UtrechtNederland015.11666752.083333
Altopiano del MontasioItalie0113.4336146.43584
AmsterdamNederland314.952.366667
AnagniItalie0113.1541.75
Monte PetranoItalie0112.6543.55
RiomaggioreItalie019.7544.1
Erto e CassoItalie0112.36666746.283333
Gemona del FriuliItalie1113.13333346.283333
La ThuileItalie016.9545.7
Borgo San DalmazzoItalie017.48333344.333333
Esch-sur-AlzetteLuxemburg115.98333349.5
PontechianaleItalie017.03333344.616667
Cassano d'AddaItalie019.51666745.533333
RisoulFrankrijk016.640844.6497
San Dona di PiaveItalie1112.56666745.633333
CantuItalie219.13333345.733333
Monticello BrianzaItalie019.31666745.716667
San Giacomo di Valle CastellanaItalie0113.56027842.799444
TortolìItalie119.6539.9333
AlberobelloItalie0117.233340.7833
ForioItalie0113.8540.733333
PontremoliItalie119.88333344.383333
MunsterItalie017.63333351.966667
GroningenNederland216.56666753.216667
MontefalcoItalie0112.6542.88333
MontebellunaItalie1112.03888945.775278
MontevarchiItalie0111.5743.528611
NettunoItalie1112.66111141.4575
LuceraItalie2115.33333341.5
Vatican CityVaticaanstad1112.45341.904
JerusalemIsraël1135.216631.7833
Cascata del ToceItalie018.41346.408
Seiser AlmItalie0111.64472246.541111
Maielletta PassoItalie0114.19472242.152222
Santa Maria del CedroItalie0115.83333339.75
ApeldoornNederland115.9666752.216667
HottonBelgië015.44666750.268333
NamurBelgië014.86666750.466667
ArnhemNederland115.91666751.98333
CharleroiBelgië014.43333350.4
SeraingBelgië115.550.583333
LissoneItalie119.2545.616667
NijmegenNederland115.86666751.85
Rossano VenetoItalie0111.845.7
PresolanaItalie0110.01666745.9
Corno Alle ScaleItalie0110.944.166667
FondoItalie0111.13333346.433333
San VendemianoItalie1112.33888945.891389
PulaSlovenië0113.8544.866667
Greve in ChiantiItalie0111.31666743.583333
CarovignoItalie0117.66666740.7
Cividale del FriuliItalie0113.4333346.1
Giffoni Valle PianaItalie2114.93333340.716667
ValmontoneItalie0112.91666741.783333
CivitellaItalie1111.71666743.416667
GallarateItalie118.845.666667
NicoteraItalie1115.93333338.55
FolgaridaItalie1110.96194446.304722
Lido delle NazioniItalie1112.22055644.731667
LuxemburgLuxemburg116.1349.611667
Gatteo MareItalie1112.38333344.1
BarlettaItalie0116.28333341.316667
CampoteneseItalie0116.13333339.85
PalinuroItalie1115.28333340.033333
Castiglione della PescaiaItalie2110.88083342.765556
ElbaItalie1110.24083342.761833
Marina di PisaItalie0110.26666743.666667
PecolItalie0112.09972246.393056
Monte CarpegnaItalie1112.32027843.801111
TeanoItalie1114.06666741.25
BarzioItalie019.46666745.95
Porto VenereItalie019.83333344.05
LericiItalie319.91111144.076389
InverigoItalie119.21666745.733333
Alba AdriaticaItalie1113.91666742.833333
SarezzoItalie0110.245.65
SirmioneItalie2110.60833345.4925
Val di NonItalie1111.03333346.366667
SapriItalie2115.63333340.066667
Valle SusaItalie117.0545.133333
ArzignanoItalie0111.33333345.516667
TreviglioItalie119.645.516667
San Vigilio di MarebbeItalie2111.93333346.7
AllegheItalie2112.02532246.407347
BornoItalie1110.19888945.946111
IschiaItalie2113.895740.7313
Livorno MonteneroItalie0110.34939243.492869
CasciaItalie1113.01666742.731667
KeulenDuitsland216.96666750.95
JafferauItalie016.77027845.087778
Sala ConsilinaItalie2115.640.4
Cave di CarraraItalie1110.144.083333
RecanatiItalie3113.5543.4
BezzeccaItalie0110.71666745.9
TurbigoItalie118.73333345.533333
ParabiagoItalie218.9545.55
VerviersBelgië315.8550.583333
PompeiItalie2114.540.75
CarpegnaItalie1112.33333343.783333
CortonaItalie0111.98805643.275556
BussetoItalie2110.0544.983333
ArcoreItalie119.31666745.633333
GiulianovaItalie4113.95668642.752517
MonesiItalie017.74722244.075833
Torri del VajoletItalie0111.6211146.459339
LongaroneItalie4112.346.266667
Saas-FeeZwitserland117.92916746.109667
ArosioItalie119.21666745.716667
PontoglioItalie119.8545.566667
Monte di ProcidaItalie1114.0540.8
PedavenaItalie0111.88333346.033333
OzegnaItalie017.7545.35
Porretta TermeItalie2110.98333344.166667
FeltreItalie4111.946.016667
Monte MaddalenaItalie0110.28333345.566667
Marina di RavennaItalie1112.28333344.483333
MarateaItalie1115.71666739.98333
MontepulcianoItalie2111.78333343.1
LeukerbadZwitserland017.63333346.383333
Riolo TermeItalie1111.73333344.283333
Monte TrebbioItalie0111.844.166666
Lignano SabbiadoroItalie1113.09305645.655
Tabiano TermeItalie0110.01722244.804167
Lago di PiedilucoItalie0112.7634542.5326
PanicaglioraItalie0110.76527843.95875
Pietra LigureItalie118.344.15
RavelloItalie0114.61666740.65
ValenzaItalie118.6545.016667
Castrocaro TermeItalie1111.93333344.183333
CascinaItalie0110.5543.683333
BinagoItalie118.91666745.783333
PadulaItalie1115.65666740.34
RollepasItalie0111.78694446.296389
GemonaItalie1113.13333346.283333
Casale MonferratoItalie118.45833345.134167
VarziItalie019.244.816667
San Giacomo di RoburentItalie017.87579744.292447
Frabosa SopranaItalie117.80704444.287356
KlagenfurtOostenrijk1114.346.616667
BolsenaItalie2111.98583342.644722
PeloritaniItalie0115.33333338.05
DimaroItalie1110.87416746.325833
MontesanoItalie1115.740.283333
San RomoloItalie017.72611143.857778
San SeveroItalie1115.3833341.683333
Santa Maria Capua VetereItalie1114.2541.083333
Recoaro TermeItalie1111.23333345.7
Trescore BalnearioItalie119.8545.7
Pian del FalcoItalie0110.76666744.233333
Desenzano del GardaItalie1110.53333345.466667
AbbaziaKroatië1114.345.333333
Abbadia San SalvatoreItalie1111.67064742.883131
LegnagoItalie1111.312545.19444
FoppoloItalie119.7546.05
Sauze d'OulxItalie116.8545.033333
SarzanaItalie019.96666744.116667
SottomarinaItalie1112.29472245.214722
MonzaItalie219.26666745.583333
CastellamareItalie1114.48333340.7
Baia DomiziaItalie0113.841.2
SciaccaItalie1113.08888937.509167
PescasseroliItalie1113.78333341.8
Colle Don BoscoItalie017.96416745.041667
ValnonteyItalie017.3345.57
Santa CaterinaItalie0110.546.416667
OnegliaItalie118.03333343.883333
LugoItalie2111.91666744.416667
VallombrosaItalie0111.55777843.731944
PortoroseSlovenië1113.57996945.516633
SoraItalie1113.61666741.716667
MalcesineItalie1110.81666745.766667
NolaItalie1114.53333340.933333
Monte GenerosoItalie019.0245.93125
BrentonicoItalie0110.9545.816667
PortocivitanovaItalie1113.73333343.3
MiraItalie0112.13333345.433333
GubbioItalie0112.56666743.35
FiumeKroatië1114.442945.3531
Villafranca TirrenaItalie2115.43333338.233333
InnsbruckOostenrijk2111.38333347.266667
Merano 2000Italie0111.16666646.666666
RivisondoliItalie2114.067541.871111
Chiesa in ValmalencoItalie119.8546.266667
Marina RomeaItalie0112.27138944.515556
Castiglione del LagoItalie0112.04777843.138611
AlassioItalie118.16666744
MontefiasconeItalie1112.03694442.540278
FermoItalie0113.71583343.160833
PietrasantaItalie2110.23333343.966667
TarvisioItalie2113.57833346.505
BibbienaItalie1111.81666743.7
GradoItalie3113.39472245.677778
CannesFrankrijk117.012843.5513
Campione d'ItaliaItalie218.97083345.970833
Salice TermeItalie119.0544.9
TodiItalie0112.41666742.783333
Lido di CaldonazzoItalie0111.26666746
VogheraItalie319.00916744.9925
SionZwitserland117.36666746.233333
Boario TermeItalie4110.18666745.894444
ComerioItalie118.73333345.833333
Madonna del GhisalloItalie219.26818745.925428
ChiavariItalie219.33333344.316667
Lido degli EstensiItalie1112.23722244.666667
DiamanteItalie2115.81666739.683333
Colli di San FermoItalie019.9552245.73325
CaltanissettaItalie2114.06666737.483333
FalcadeItalie1111.86666746.366667
LainateItalie019.03333345.566667
Rocca di PapaItalie1112.70916741.761111
ErbaItalie219.21666745.816667
MarconiaItalie0116.68972240.363611
VigorelliItalie019.15805645.481389
CecinaItalie1110.51666743.316667
PaolaItalie1116.03333339.366667
PolicoroItalie3116.666640.2
BordigheraItalie117.66666743.783333
AgropoliItalie1114.98333340.35
Radda in ChiantiItalie1011.3833343.483333
MelideZwitserland108.9545.95
SassanoItalie1015.56666740.333333
Celle LigureItalie108.5544.35
SilandroItalie1010.76666746.633333
San Lorenzo al MareItalie107.91666743.866667
NoaleItalie1012.06666745.55
BarbarescoItalie108.08333344.716667
AlbengaItalie108.21666744.05
ArmaghIerland10-6.654654.3499
Montecchio MaggioreItalie1011.41666745.5
PonteItalie1014.741.216667
CaravaggioItalie109.6545.5
Monte CarloMonaco107.424443.733333
ManiagoItalie1012.71666746.166667
AglieItalie107.76666745.366667
MoriItalie1010.981745.8513
Gravellona ToceItalie108.432745.928
SarnonicoItalie1011.1546.416667
ValdengoItalie208.145.55
GardaItalie1010.67166745.5725
GiovinazzoItalie2016.66666741.183333
VeldenOostenrijk1014.04194446.6125
PalmanovaItalie1013.30997845.905403
VenosaItalie1015.81478640.961769
Cernusco sul NaviglioItalie109.333345.51666
StupinigiItalie107.60388944.995
ErcolanoItalie2014.3540.8
Grotte di FrasassiItalie1012.96194443.400833
NotarescoItalie1013.942.65
Castel di SangroItalie1014.141.78333
SacileItalie1012.545.96666
SenagoItalie109.133345.58333
KaposvarItalie1017.7822546.36383
Gardone RivieraItalie1010.5666645.6166
AvolaItalie1015.133336.91666
Santarcangelo di RomagnaItalie1012.4544.06666
SantenaItalie107.7833344.95
Marano LagunareItalie1013.1666645.76666
AtripaldaItalie1014.8255540.916666
MiletoItalie1016.066638.616666
Savignano sul RubiconeItalie1012.444.1
ScandianoItalie1010.6916644.597222
Le ChableZwitserland107.246.08333
Villa San GiovanniItalie2015.63333338.216667
Sabbio ChieseItalie1010.4333345.65
Pergine ValsuganaItalie1011.2333346.066666
OderzoItalie1012.48805645.78
San Francesco al CampoItalie107.61666645.28333
PredappioItalie1011.9833344.1
Foiano di Val FortoreItalie1014.9833341.35
MartinsicuroItalie1013.9166642.88333
Castiglione delle StiviereItalie1010.4888845.39166
Manerba del GardaItalie1010.5545.55
LaasItalie1010.746.616666
Base Aerea RivoltoItalie1013.05083345.981667
EnnaItalie1014.27611137.56333
AlpagoItalie2012.3666746.116667
PenneItalie1013.9166642.45
KastelruthItalie1011.56666746.566667
MolvenoItalie1010.96666746.15
MuggioItalie109.23333345.6
GuillestreFrankrijk106.6544.66
AlgheroItalie108.3166640.55
PedaraItalie1015.066637.6166
SierreZwitserland207.53333346.3
MolfettaItalie1016.641.2
Montenero di BisacciaItalie1014.783341.95
CastellaniaItalie108.916644.7833
InnichenItalie1012.283346.7333
HaifaIsraël1034.983332.8166
BeershebaIsraël1034.799731.2588
Pesco SannitaItalie1014.816641.2333
San Vito al TagliamentoItalie1012.866645.9
AlcamoItalie1012.96388937.97778
TolmezzoItalie1013.016646.4
AbbiategrassoItalie308.9166645.4
MentanaItalie1012.6542.016667
VinciItalie1010.91643.783
CassinoItalie1013.83341.5
ValloireFrankrijk106.429245.1658
Saint-VincentItalie107.6545.75
LovereItalie1010.0745.8125
CommezzaduraItalie1010.83346.31666
Castellana GrotteItalie1017.16666740.883333
ValdaoraItalie1012.03346.766
MarsalaItalie1012.43333337.8
SeregnoItalie209.245.65
MonrealeItalie1013.288838.081666
GaetaItalie1013.56666741.216667
UrbaniaItalie1012.51666743.666667
Rocca PietoreItalie2011.98333346.433333
VerresItalie107.745.666667
SoaveItalie2011.23333345.416667
MaleItalie1010.946.35
BrunicoItalie3011.93333346.8
PredazzoItalie2011.646.316667
PalmiItalie2015.8538.366667
Fiera di PrimieroItalie2011.829846.1771
RacconigiItalie207.68333344.766667
EmpoliItalie1010.9543.716667
SantarcangeloItalie1012.4544.066667
PiambornoItalie1010.22611145.920556
AullaItalie109.96666744.216667
Vallo di DianoItalie1015.56666740.4
AmanteaItalie1016.06666739.133333
MetapontoItalie1016.8140.374444
MontellaItalie1015.01666740.85
NotoItalie1015.08333336.883333
EleusisGriekenland1023.53333338.033333
GradiscaItalie1013.545.883333
CopertinoItalie1018.0540.266667
Cesano MadernoItalie209.14722245.627222
CambiagoItalie109.41666745.566667
CapannoriItalie1010.56666743.85
Villapiana LidoItalie1016.4539.85
ErbuscoItalie109.96666745.6
BledSlovenië1014.11397546.368803
LauriaItalie1015.83583340.047222
FossacesiaItalie2014.48333342.25
San MarcelloItalie1010.79083344.055556
CorinaldoItalie1013.04833343.649167
SaronnoItalie109.0545.633333
LignanoItalie2013.11666745.683333
Marina S. VitoItalie1014.4542.3
MissolonghiGriekenland1021.43333338.383333
SarnicoItalie109.9545.666667
CannobioItalie108.746.066667
ScillaItalie1015.71666738.25
PaestumItalie2015.00527840.422222
PienzaItalie1011.67888943.078611
Lago di ScannoItalie1013.86441.92
Porto AzzurroItalie1010.442.766667
SaluzzoItalie207.48333344.65
SpondignaItalie1010.58333346.666667
BroniItalie109.26666745.066667
MontelibrettiItalie1012.73333342.133333
Pozza di FassaItalie1011.68333346.433333
SaviglianoItalie307.63333344.65
Sala BaganzaItalie1010.23333344.716667
CollecchioItalie2010.21666744.75
ReggelloItalie1011.53333343.683333
GrinzaneItalie107.98333344.666666
Capo d'OrlandoItalie1014.73333338.15
CamaioreItalie2010.343.933333
Pont-Saint-MartinItalie107.845.6
Marina di AcquappesaItalie1015.9539.5
Cenate SottoItalie109.81666745.7
Certosa di PaviaItalie109.13111145.2525
CapuaItalie2014.21388941.105556
Borgo a MazzanoItalie1010.54666743.979722
Telese TermeItalie1014.53333341.216667
Terme La CaldaItalie1016.01666740.083333
TraniItalie1016.41666741.266667
SampeyreItalie107.18333344.583333
MondolfoItalie1013.143.75
CelloleItalie1013.8541.2
SinalungaItalie1011.73333343.216667
Santa Maria della VersaItalie109.344.98333
MontesilvanoItalie1014.14944442.514167
PoggioItalie107.81543.825
CanelliItalie108.29361144.7225
IdroscaloItalie109.28851145.461756
CesanaItalie106.844.95
MisurinaItalie2012.25388946.581944
PergolaItalie1012.83333343.566667
Campi BisenzioItalie2011.13333343.816667
GeneveZwitserland106.1546.2
BrixenItalie2011.6546.716667
RovettaItalie209.98333345.883333
LegnanoItalie108.91666745.6
CivitavecchiaItalie2011.842.1
FidenzaItalie1010.06666744.866667
OmegnaItalie108.40888945.8775
Belvedere MarittimoItalie1015.86666739.616667
Pizzo CalabroItalie2016.16666738.733333
VestoneItalie1010.445.7
BardolinoItalie1010.71666745.533333
AgordoItalie1012.03333346.266667
SoldaItalie1010.646.516667
Citta Sant'AngeloItalie1014.0542.516667
Serravalle ScriviaItalie108.8544.733333
Limone sul GardaItalie1010.787545.808333
Cave del PredilItalie1013.57138946.4425
CordenonsItalie1012.745.983333
Mola di BariItalie1017.08333341.066667
Policastro BussentinoItalie1015.51666740.066667
CaldesItalie1010.9546.366667
San Vito di CadoreItalie1012.21666746.45
SeravezzaItalie1010.23333344
MareoItalie1011.93333346.7
MestreItalie3012.23805645.490556
Porto San GiorgioItalie1013.79548943.18485
SpilimbergoItalie1012.88333346.116667
PiombinoItalie1010.53333342.916667
Quarto dei MilleItalie108.99194444.389167
Venaria RealeItalie307.63333345.116667
ScalengheItalie107.544.883333
Barberino di MugelloItalie1011.23333344
MezzolombardoItalie1011.09777846.209722
ClusoneItalie109.9545.883333
Villa di TiranoItalie1010.13333346.2
NeumarktItalie1011.26694446.316944
MezzocoronaItalie1011.11666746.216667
LamporecchioItalie1010.943.816667
CelanoItalie1013.557542.086389
Catanzaro LidoItalie1016.61027838.819722
ClesItalie1011.03333346.366667
ChieriItalie107.81666745.016667
LarcianoItalie1010.8833343.81666
PorecKroatië1013.58333345.216667
AmalfiItalie1014.640.633333
PoggibonsiItalie1011.1543.466667
ModiglianoItalie1011.844.166666
MazzinItalie1011.746.45
Lago MisenoItalie1014.08416740.786667
Albese con CassanoItalie109.16666745.8
BaruminiItalie10939.7
Termeno sulla Strada del VinoItalie1011.2546.35
CefaluItalie4014.01666738.033333
Tempio PausaniaItalie109.140.9
Selva di FasanoItalie1017.32194440.828056
CapreraItalie109.46666741.2
Bagnoli IrpinoItalie1015.07333340.834167
SillianOostenrijk1012.42111146.752778
RovatoItalie109.98333345.566667
MonsBelgië103.9550.45
MergozzoItalie108.43333345.966667
CastellamonteItalie107.71666745.366667
Civitanova MarcheItalie2013.73333343.3
WanzeBelgië105.21666750.533333
Vigo di FassaItalie1011.66666746.416667
PerwezBelgië104.81666750.616667
MorteglianoItalie1013.1666645.95
LandStartsFinishes
Italië20182021
San Marino813
Frankrijk911
Zwitserland1311
Nederland87
België76
Oostenrijk95
Slovenië45
Griekenland33
Denemarken33
Ierland33
Israël33
Luxemburg22
Kroatië32
Duitsland21
Vaticaanstad11
Monaco10