Finishplaatsen

Hieronder de plaatsen die in de Tour de France zijn gebruikt als start of finish, op de volgorde van hoe vaak er gefinisht is. Het aantal maal dat er gestart is, is ook aangegeven, net als de longitude en latitude (in graden). Een negatieve longitude wil zeggen dat het op het westelijk halfrond is, een positieve op het oostelijk halfrond. In de tweede tabel staat het aantal keer dat een etappe in een land startte en finishte, gesorteerd op hoe vaak er werd gefinisht.

PlaatsLandStartsFinishesLongLat
ParijsFrankrijk451112.3548.85
BordeauxFrankrijk5578-0.5744.83
PauFrankrijk6462-0.3743.3
Bagnères-de-LuchonFrankrijk56500.594742.7916
MetzFrankrijk39386.1749.13
NiceFrankrijk40377.26477343.706173
MarseilleFrankrijk33355.3843.3
GrenobleFrankrijk40355.7245.17
PerpignanFrankrijk34342.8842.68
CaenFrankrijk3334-0.3749.18
BriançonFrankrijk33326.6344.9
L'Alpe d'HuezFrankrijk2316.06765745.092204
MontpellierFrankrijk29303.8743.6
BayonneFrankrijk3130-1.47473843.493291
NantesFrankrijk2628-1.55117647.213809
BrestFrankrijk2927-4.4848.38
Saint-ÉtienneFrankrijk21264.38774245.437944
ToulouseFrankrijk26261.44543.608
GapFrankrijk24246.08398644.562058
RoubaixFrankrijk26243.20495450.680034
StrasbourgFrankrijk23237.7348.58
BelfortFrankrijk31226.85988147.636636
Aix-les-BainsFrankrijk22215.9072745.694998
La RochelleFrankrijk2019-1.1546.15
RouenFrankrijk17191.0833349.4333
AngersFrankrijk1919-0.5547.47
Le HavreFrankrijk16190.1349.5
BesançonFrankrijk15186.023747.237
NîmesFrankrijk15184.35194143.831983
LyonFrankrijk17184.8845.75
DijonFrankrijk13175.042847.2906
DuinkerkeFrankrijk18172.37677851.034229
CherbourgFrankrijk1717-1.6249.63
Les Sables d'OlonneFrankrijk1616-1.7846.5
LilleFrankrijk16163.0750.63
NancyFrankrijk13166.248.68
MorzineFrankrijk14156.708946.1789
VersaillesFrankrijk14152.13333348.8
MulhouseFrankrijk12157.33561347.75
RennesFrankrijk1214-1.6775848.117204
ÉvianFrankrijk15136.59065846.402004
Puy de DômeFrankrijk1132.9745.77
LimogesFrankrijk12131.2545.85
Digne-les-BainsFrankrijk11126.2363844.093
CharlevilleFrankrijk12124.71649.7719
CannesFrankrijk12127.0243.55
BrusselBelgië13124.3550.83
AlbiFrankrijk10112.1543.93
AmiensFrankrijk10112.349.9
Saint-Lary-SoulanFrankrijk2110.3236142.81694
LuikBelgië12115.5750.63
Saint-BrieucFrankrijk811-2.7548.5
ToulonFrankrijk11115.93333343.116666
GenèveZwitserland10106.1695546.202598
FuturoscopeFrankrijk6100.368946.669
Mont VentouxFrankrijk1105.2844.17
ReimsFrankrijk10104.0349.25
DieppeFrankrijk991.0749.92
VannesFrankrijk129-2.7547.67
Saint-GaudensFrankrijk1390.7343.12
RevelFrankrijk595.86787445.185427
Luz ArdidenFrankrijk08-0.061442.885
Thonon-les-BainsFrankrijk886.4846.36
ToursFrankrijk880.6947.39
Saint-MaloFrankrijk78-2.0248.65
LorientFrankrijk98-3.3747.75
ColmarFrankrijk787.3748.08
NarbonneFrankrijk983.00343.186
RoyanFrankrijk77-1.0345.63
Ax-les-ThermesFrankrijk671.83378642.718846
LuxemburgLuxemburg1076.112703349.608379
TroyesFrankrijk874.0848.3
AvoriazFrankrijk476.77546.1908
Bagnères-de-BigorreFrankrijk970.1543.07
MonacoMonaco877.42568343.740124
Divonne les BainsFrankrijk776.142746.357
Le MansFrankrijk670.248
Villard-de-LansFrankrijk675.551445.0708
Aix-en-ProvenceFrankrijk765.4343.53
Plateau de BeilleFrankrijk061.6908742.7253
ChamonixFrankrijk666.8745.92
Malo-les-BainsFrankrijk662.40095751.049081
LongwyFrankrijk465.7749.52
LourdesFrankrijk46-0.0543.1
FleuranceFrankrijk960.664443.85
MontluçonFrankrijk562.646.33
VorstBelgië564.31750.817
CarcassonneFrankrijk862.3543.22
La Roche-sur-YonFrankrijk56-1.4346.67
CharleroiBelgië664.4550.41
AurillacFrankrijk762.4444.93
SuperbagnèresFrankrijk060.57742.768
MendeFrankrijk253.5013944.5194
Saint-PriestFrankrijk354.944745.697
Le Grand-BornandFrankrijk356.428345.9425
Orcières-MerletteFrankrijk356.325844.6853
PlumelecFrankrijk35-2.639447.838
AvignonFrankrijk654.8243.95
La Planche des Belles FillesFrankrijk056.777547.7722
WasquehalFrankrijk253.130850.66694
MillauFrankrijk753.0844.1
Chalon-sur-SaôneFrankrijk154.8546.78
PontarlierFrankrijk756.3746.9
LausanneZwitserland556.6346.52
DinanFrankrijk75-2.04777848.454288
BéziersFrankrijk553.21743.35
VireFrankrijk55-0.8848.83
LoudenvielleFrankrijk040.411942.797
PoitiersFrankrijk640.3446.58
La PlagneFrankrijk346.67745.506
Serre ChevalierFrankrijk246.566644.9444
AuxerreFrankrijk643.56747.799
ChâteaulinFrankrijk24-4.09248.196085
Saint NazaireFrankrijk24-2.2147.28
Ax 3 DomainesFrankrijk041.8138942.70083
EpinalFrankrijk446.4548.18
TarbesFrankrijk1340.0843.23
OrleansFrankrijk741.90947.903
Freiburg im BreisgauDuitsland447.852247.9955
MâconFrankrijk244.831346.306
BlagnacFrankrijk641.390543.6364
Super BesseFrankrijk042.8567545.5107
AlençonFrankrijk340.093148.4306
JambesBelgië444.87249250.456778
Ballon d'AlsaceFrankrijk046.83347.8167
CholetFrankrijk54-0.8847.07
Le Puy en VelayFrankrijk443.8858345.04417
CauteretsFrankrijk24-0.1242.88
DaxFrankrijk54-1.0543.72
NamenBelgië344.8550.45
Boulogne sur MerFrankrijk141.6250.72
SestrieresItalië346.87975244.956794
VitreFrankrijk24-1.2148.12
SpaBelgië245.86750.5
DinardFrankrijk64-2.0748.63
VittelFrankrijk545.9548.203
BerlijnDuitsland3313.3988952.5006
ValenciennesFrankrijk333.52350.358
AuchFrankrijk330.585543.6465
AngoulemeFrankrijk130.160845.6489
NeversFrankrijk233.15746.993
MartiguesFrankrijk235.047543.4053
Merlin PlageFrankrijk33-2.024846.76
LisieuxFrankrijk330.22749.146
TourmaletFrankrijk030.146142.908
Lons-le-SaunierFrankrijk135.5546.67
AndorraAndorra431.542.5
MontargisFrankrijk332.7548
ChartresFrankrijk031.484148.45585
La MongieFrankrijk030.1791742.91
Mûr de BretagneFrankrijk03-2.984748.20083
BloisFrankrijk231.32847.5939
SeraingBelgië135.49707950.591519
Le Puy du FouFrankrijk23-0.9320746.893
La ToussuireFrankrijk036.25707845.25336
Fontenay-sous-BoisFrankrijk432.477248.8517
TournaiBelgië233.41562850.631196
Brive la GaillardeFrankrijk231.53245.1583
La Grande MotteFrankrijk134.083343.5667
ChateaurouxFrankrijk031.691146.81027
ValenceFrankrijk134.8944.93
CarpentrasFrankrijk735.0544.05
GentBelgië233.751.05
BriveFrankrijk631.5345.15
EvreuxFrankrijk331.1533349.0241
San SebastiànSpanje43-1.97861843.30615
CourchevelFrankrijk336.6338945.415
AnnecyFrankrijk536.1245.9
TurijnItalië337.745.08
St FlourFrankrijk333.145.04
BarcelonaSpanje332.18629241.402943
QuimperFrankrijk43-4.08347.983
Lac de VassiviereFrankrijk331.84320545.805377
Pra LoupFrankrijk036.60544.37
FoixFrankrijk231.607742.9664
RodezFrankrijk332.57544.3506
Saint-Amand MontrondFrankrijk032.5146.7
BergeracFrankrijk330.48344.85
Guzet NeigeFrankrijk031.301442.7789
LavaurFrankrijk031.843.68
HendayeFrankrijk33-1.773343.35944
St QuentinFrankrijk133.2849.83
Valence d'AgenFrankrijk220.8944.111
MéribelFrankrijk126.565545.401
GaillardFrankrijk226.208346.1858
GexFrankrijk226.0746.33
Sint-NiklaasBelgië224.14815551.153759
RotterdamNederland324.47951.9308
MontaubanFrankrijk121.355844.018056
Saint-Jean-de-MontsFrankrijk22-2.0588946.7936
TignesFrankrijk026.945.44
GalibierFrankrijk126.40845.064
LondenGroot-Britannië22-0.127551.507
La BauleFrankrijk12-2.390847.2867
CastresFrankrijk422.2543.6
ColomiersFrankrijk121.336643.6138
ClusesFrankrijk226.57946.0548
Bourg-en-BresseFrankrijk425.228946.2056
Pyrénées 2000Frankrijk022.054242.517
Saint-Jean-de-MaurienneFrankrijk426.348445.2729
ArcalisAndorra021.49947142.631358
's HertogenboschNederland325.31751.7
ChamrousseFrankrijk025.874445.10917
CompiègneFrankrijk222.82349.4149
FrankfurtDuitsland328.68250.1103
TulleFrankrijk121.76553745.2673
Chalons sur MarneFrankrijk224.36548.9575
SenlisFrankrijk022.587549.208
St DizierFrankrijk024.9548.63
HarelbekeBelgië123.350.85
Le Cap d'AgdeFrankrijk123.527243.295
SarranFrankrijk021.939245.4094
Villeneuve sur LotFrankrijk020.70544.40805
Les EssartsFrankrijk12-1.2346.76
DublinIerland22-6.259753.34778
GérardmerFrankrijk226.883348.06666
Aulnay sous BoisFrankrijk022.490648.9386
Les Deux AlpesFrankrijk126.1216745.00722
SaintesFrankrijk32-0.6345.73
AutunFrankrijk024.299446.9516
Le TréportFrankrijk221.3750.07
Val ThorensFrankrijk026.5845.298
Juan-les-PinsFrankrijk227.1143.57
Vals les BainsFrankrijk124.36744.666
SèteFrankrijk123.69843.405
Le RevardFrankrijk025.97779645.666088
ValkenburgNederland125.83350.85
PeyragudesFrankrijk020.459742.7847
Val d'IsereFrankrijk226.97845.45
ÉpernayFrankrijk523.9549.05
HerentalsBelgië124.83351.183
PerigueuxFrankrijk320.7245.18
LibourneFrankrijk32-0.2444.92
VerdunFrankrijk125.387649.162
LarunsFrankrijk12-0.416642.9833
AlesFrankrijk224.0844.13
Bourg-Saint-MauriceFrankrijk426.7745.62
AvranchesFrankrijk32-1.355648.685
AubisqueFrankrijk02-0.3397242.97667
Villefranche en BeaujolaisFrankrijk024.720345.9902
Mont Saint-MichelFrankrijk12-1.511348.636
BiarritzFrankrijk22-1.5543.48
FougéresFrankrijk32-1.19861148.3525
Clermont FerrandFrankrijk1123.0845.78
ChampagnoleFrankrijk225.9246.75
AubagneFrankrijk125.57143.291
Esch-sur-AlzetteLuxemburg125.98665249.5009
MelunFrankrijk522.66748.533
Lac de MadineFrankrijk225.73348.917
Station des RoussesFrankrijk126.13700446.532521
CreteilFrankrijk322.46348.791
Fontaine au PireFrankrijk023.3755650.13056
BaselZwitserland427.58347.567
Woluwé Saint-PierreBelgië224.46514550.839407
MourenxFrankrijk42-0.643.3833
Seo de UrgelSpanje221.458942.3578
Le TouquetFrankrijk321.59550.51861
LievinFrankrijk222.778650.4228
RenazeFrankrijk01-1.0569447.79416
PlouayFrankrijk11-3.333847.9155
La ChâtreFrankrijk111.987746.5831
MarennesFrankrijk11-1.145.84
EurotunnelFrankrijk011.7850.9227
BrightonGroot-Britannië01-0.13131250.8429
Lac St PointFrankrijk016.346.8
Épinay-sous-SénartFrankrijk012.51468948.69478
PortsmouthGroot-Britannië11-1.08350.817
FribourgZwitserland117.16277546.806103
MachecoulFrankrijk01-1.8216746.99388
MontbéliardFrankrijk116.798947.5103
Forges les EauxFrankrijk111.545549.6133
ChaumeilFrankrijk011.882545.4569
SantenayFrankrijk114.6746.93
TrelissacFrankrijk010.7833345.19667
CorkIerland01-8.4751.8972
L'Isle d'AbeauFrankrijk015.12181645.613675
Saint-Gervais-les-BainsFrankrijk216.713945.8933
AncenisFrankrijk01-1.293647.3733
ArmentièresFrankrijk012.881150.688
La BourbouleFrankrijk112.7445.58
HuyBelgië315.23350.5166
KarlsruheDuitsland118.449.01667
Isola 2000Frankrijk117.158344.18667
Col du GranonFrankrijk016.61111144.962778
KoblenzDuitsland017.59750.3597
MonthleryFrankrijk012.272148.63923
Nogent-sur-OiseFrankrijk112.468349.2755
Val LouronFrankrijk010.442.8
CahorsFrankrijk211.44138944.44833
JacaSpanje11-0.5542.55
PforzheimDuitsland218.716748.9
St HerblainFrankrijk01-1.649747.2122
Les ArcsFrankrijk016.8077845.5717
ArgentanFrankrijk11-0.0191748.7453
ArrasFrankrijk412.780850.2897
LannionFrankrijk01-3.4541648.7333
Disneyland ParijsFrankrijk312.79120148.861677
StuttgartDuitsland119.179448.7786
ChassieuFrankrijk014.96645.745
PamplonaSpanje11-1.644242.8183
Mont BlancFrankrijk016.86545.8336
ChambéryFrankrijk215.91905345.568933
Mont des AlouettesFrankrijk01-1.0102846.8947
CorrezeFrankrijk011.83345.333
Wallers-ArenbergFrankrijk013.41666750.395278
Le LioranFrankrijk012.75038445.082669
Utah BeachFrankrijk01-1.17638949.418056
Col de la Pierre-Saint-MartinFrankrijk01-0.76583342.970278
Neeltje JansNederland013.70027851.626944
UtrechtNederland215.11666752.083333
HautacamFrankrijk01-0.00805642.972222
RisoulFrankrijk016.640844.6497
OyonnaxFrankrijk015.655646.2561
SheffieldGroot-Britannië01-1.46694453.3836
Caverne du Pont-d'ArcFrankrijk014.42805644.406944
HarrogateGroot-Britannië01-1.53953.991
Mont SemnozFrankrijk016.10472245.797222
ChorgesFrankrijk016.277244.5464
CalviFrankrijk018.756942.5686
AjaccioFrankrijk118.736941.9267
BastiaFrankrijk119.450342.7008
AnnonayFrankrijk014.671445.2408
Bellegarde-sur-ValserineFrankrijk015.826746.1083
Lac de PayolleFrankrijk010.29722242.934444
Villars-les-DombesFrankrijk015.029945.9989
PineroloItalië117.33344.883
SarzeauFrankrijk01-2.768647.5281
La Roche-sur-ForonFrankrijk016.311346.0673
Grand ColombierFrankrijk015.76142945.906716
Puy MarieFrankrijk012.6761145.109444
Île de RéFrankrijk01-1.41666646.2
Mont AigoualFrankrijk013.57544.122778
Prat d'AlbisFrankrijk011.585542.921
EspeletteFrankrijk01-1.446443.3414
La RosiereFrankrijk016.84808645.628814
Fontenay-le-ComteFrankrijk01-0.806146.466
CulozFrankrijk015.7845.85
Salon-de-ProvenceFrankrijk015.097243.6406
IzoardFrankrijk016.73544.819722
Romans-sur-IsereFrankrijk015.051745.0464
Nuits-Saint-GeorgesFrankrijk014.951147.1383
DusseldorfDuitsland216.78333351.233333
Saint-Gervais Mont-BlancFrankrijk016.70669445.890104
MegèveFrankrijk116.618145.8578
FinhautZwitserland016.9666646.08333
BernZwitserland117.4546.95
PorrentruyZwitserland017.083347.4166
CarmauxFrankrijk012.1588944.05
AlbertvilleFrankrijk516.38743945.662921
DraguignanFrankrijk116.466743.5403
SedanFrankrijk014.94149.7025
MeauxFrankrijk012.888348.96027
Chateau ThierryFrankrijk013.449.04
SaarbrückenDuitsland01749.233
ÉvryFrankrijk112.4417648.6283
CastelsarrasinFrankrijk211.1077844.0408
Bar le DucFrankrijk015.1602848.7719
AntwerpenBelgië214.451.21667
LoudunFrankrijk110.084447.0105
Saint-Maixent-l'ÉcoleFrankrijk01-0.2069446.4136
Piau EngalyFrankrijk010.159642.78425
ThionvilleFrankrijk016.1691649.35889
MaubeugeFrankrijk013.973450.2775
LavalFrankrijk11-0.768848.0733
ChallansFrankrijk21-1.8780546.8466
Le CreusotFrankrijk114.441146.8104
Montceau les MinesFrankrijk114.369746.6677
NeuchâtelZwitserland016.92447946.990077
Cap DecouverteFrankrijk012.143944.0198
CambraiFrankrijk213.2450.16
Cap FréhelFrankrijk01-2.31748.683
St FargeauFrankrijk013.0747.64
RedonFrankrijk01-2.083647.6552
PauillacFrankrijk01-0.7487845.1999
Bourg les ValenceFrankrijk014.944.95
SisteronFrankrijk215.9344.18
GueugnonFrankrijk014.0616646.60194
ArenbergDuitsland016.809250.4164
AubenasFrankrijk014.391144.6205
VerbierZwitserland017.21746.1
IssoudunFrankrijk011.994346.9608
GuéretFrankrijk011.869146.1714
BrignolesFrankrijk016.0615443.4058
JauziersFrankrijk016.7244.42
Prato NevosoItalië017.78944.25669
BrioudeFrankrijk113.3845.27
JoignyFrankrijk013.3977847.983
CanterburyGroot-Britannië011.08751.275
MontélimarFrankrijk314.750844.55805
Pla de Baret01
Noirmoutier en l'IleFrankrijk11-2.253347.0044
Villers-sur-merFrankrijk11-0.00549.3214
La RuchereFrankrijk015.7845.38
ChaumontFrankrijk115.13888948.1116
HasseltBelgië015.337550.93
ZürichZwitserland118.5547.37
Prapoutel les Sept AuxFrankrijk015.993145.25566
Sint-WillebrordNederland114.59151.55028
FelsbergDuitsland016.749.25
ZolderBelgië015.2555650.98889
ValloireFrankrijk116.4286945.165228
St Quentin en YvelinesFrankrijk012.044648.7881
BrasschaatBelgië014.4851.28
ManosqueFrankrijk115.78388943.83417
Le PleynetFrankrijk016.05568645.27231
OrangeFrankrijk014.809744.1383
LeidenNederland214.4952.16
MöhlinZwitserland017.8547.55
VichyFrankrijk113.4246.12
MoeskroenBelgië013.2166750.7333
ChâtelFrankrijk016.84166746.2675
AgenFrankrijk410.6344.2
ConcarneauFrankrijk11-3.917847.876
Pougues les EauxFrankrijk113.10247.075
MentonFrankrijk117.543.78
Marche-en-FamenneBelgië015.33350.21666
RambouilletFrankrijk311.83348.65
Charleville-MézièresFrankrijk214.7166749.7667
Super LioranFrankrijk012.754545.08306
St EmilionFrankrijk11-0.1547244.893
Bagnoles de l'OrneFrankrijk31-0.42348.549
ScheveningenNederland214.2682552.104
LuçonFrankrijk21-1.16700646.454716
St Hilaire du HarcouetFrankrijk21-1.0908348.5783
DeauvilleFrankrijk110.075349.36
Canet-PlageFrankrijk013.02878942.69804
Les MenuiresFrankrijk116.537545.32361
LangonFrankrijk31-0.248344.55389
Nogent-sur-MarneFrankrijk112.483348.8375
Saint Vincent d'AosteItalië117.6545.75
Maze MontgeoffroyFrankrijk11-0.273147.4564
MaastrichtNederland115.69350.8497
Saint-Germain-en-LayeFrankrijk112.093848.8989
WiesbadenDuitsland118.19439350.045598
MolenbeekBelgië114.33350.85
BeauvaisFrankrijk212.095249.43027
FontainebleauFrankrijk112.748.4
MontjuichSpanje112.1641.36
Saint-Amand les EauxFrankrijk113.433350.4333
SallanchesFrankrijk316.63345.9333
GranvilleFrankrijk21-1.648.84
LaplumeFrankrijk010.532244.11278
PlymouthGroot-Britannië11-4.08693650.391221
NiortFrankrijk11-0.4746.32
BornemBelgië014.23351.1
ArcachonFrankrijk11-1.1744.67
Circuit du LacFrankrijk01-0.719444.8437
Sainte-Foy-la-GrandeFrankrijk210.21844.8411
LanesterFrankrijk11-3.342247.7647
Salies-de-BéarnFrankrijk21-0.9243.48
Pont AudemerFrankrijk010.5147249.355
ThuirFrankrijk112.757242.633
Argelès-sur-MerFrankrijk013.0235242.5449
LaonFrankrijk113.6249.57
VitoriaSpanje11-2.66943142.850436
Les OrresFrankrijk016.5513844.51472
Crans MontanaZwitserland117.482846.3119
Lans-en-VercorsFrankrijk015.58916745.129167
PornichetFrankrijk31-2.3547.25
PrivasFrankrijk114.644.7333
Bourg MadameFrankrijk211.9447242.43527
Rochefort-sur-MerFrankrijk31-0.964945.9378
Boulogne-BillancourtFrankrijk112.240948.835
NanterreFrankrijk112.196948.8988
SceauxFrankrijk112.290648.7786
Lacanau oceanFrankrijk11-1.0783344.9802
MontgenèvreFrankrijk116.7291444.9316
Saint-RaphaélFrankrijk116.7743.42
GouretteFrankrijk11-0.332242.958
Ile d'OleronFrankrijk11-1.345.9166
Domaine du RouretFrankrijk114.2759444.400372
Roquefort sur SoulzonFrankrijk112.989743.9775
LeuvenBelgië214.750.8833
IssoireFrankrijk313.249745.545
Saint-Pol-de-LéonFrankrijk01-3.98548.686
AostaItalië117.31442545.741533
VerviersBelgië115.8550.5833
Aix le BainsFrankrijk015.9245.7
Noisy le SecFrankrijk012.450348.8894
San RemoItalië117.7843.82
HyèresFrankrijk116.13243.1198
Saint DenisFrankrijk112.3547248.9364
TrouvilleFrankrijk110.0849.37
LouvroilFrankrijk113.9650.265
BéthuneFrankrijk112.6408350.53027
Cergy PontoiseFrankrijk112.0630649.0361
Saint-GironsFrankrijk611.146742.9858
DôleFrankrijk315.547.1
Bonneval-sur-ArcFrankrijk117.0545.37
Seignosse le PenonFrankrijk01-1.4242143.707879
FigeacFrankrijk212.0316644.6086
CugnauxFrankrijk101.3343.54
Blaye les MinesFrankrijk102.1344.04
LimouxFrankrijk302.2343.05
Saint-Paul-Trois-ChâteauxFrankrijk304.76261944.345966
MontereauFrankrijk102.573347.8569
Carhaix-PlouguerFrankrijk10-3.5748.27
VatanFrankrijk101.647.08
CognacFrankrijk10-0.3245.67
MarcoussisFrankrijk102.2448.66
AurayFrankrijk10-2.9547.66
AigurandeFrankrijk201.8346.42
Carnon PlageFrankrijk103.97993643.548851
CuneoItalië107.54701244.388821
RoanneFrankrijk104.068946.0367
CerillyFrankrijk102.8446.63
ÉtampesFrankrijk102.16833648.434649
RungisFrankrijk102.3497248.7483
GeroneSpanje102.8341.99
DinantBelgië104.950.25
TonnerreFrankrijk103.9547.85
ArlonBelgië105.815849.6836
RuffecFrankrijk100.246.0294
MartignyZwitserland107.0846.1
SaarlouisDuitsland106.7549.31666
WanzeBelgië105.250.54
CineyBelgië105.150.2833
TournusFrankrijk104.946.55
Bourg de PeageFrankrijk205.0545.04
PamiersFrankrijk101.643.12
Font RomeuFrankrijk202.034742.4983
LongjumeauFrankrijk102.2948.68
Passage du GoisFrankrijk10-2.1246.93
Olonne sur MerFrankrijk10-1.7646.54
IvreaItalië107.883345.4667
CambridgeGroot-Britannië100.11952.205
ModaneFrankrijk206.6745.2
MontgeronFrankrijk102.460548.7039
Bourg-Saint-AndéolFrankrijk104.64726344.368653
BeverenBelgië104.2551.2
AmsterdamNederland104.8852.37
Moirans-en-MontagneFrankrijk105.726146.4325
Le Bourg-d'OisansFrankrijk2206.02989145.051713
La GuercheFrankrijk10-1.2247.94
ChantillyFrankrijk102.466749.2
Mondorf-les-BainsLuxemburg106.280649.5069
VesoulFrankrijk106.155847.6231
NantuaFrankrijk105.607846.1519
EymetFrankrijk100.398944.6686
Laissac-Sévérac-l'EgliseFrankrijk102.84694944.362146
La MureFrankrijk105.788144.9039
Mouilleron-Saint-GermainFrankrijk10-0.84846.676
Val d'AranSpanje100.7342.8
DreuxFrankrijk101.366448.7372
Trie-sur-BaiseFrankrijk100.371143.3222
Saint-Pee-sur-NivelleFrankrijk10-1.549443.3575
HouillesFrankrijk102.18900848.926729
BincheBelgië104.166650.4
Saint-Dié-des-VosgesFrankrijk106.9548.28
Pont du GardFrankrijk104.53643.947
Le TeilFrankrijk104.683144.5458
CazèresFrankrijk101.086743.2072
Châtelaillon-PlageFrankrijk10-1.086746.0742
ChauvignyFrankrijk100.647546.5694
Châtel-GuyonFrankrijk103.06545.9233
DouaiFrankrijk103.0750.37
LureFrankrijk106.547.68333
Escaldes-EngordanyAndorra101.54083342.508889
L'Isle-JourdainFrankrijk101.081743.6144
ViseBelgië105.750.7333
LeedsGroot-Britannië10-1.54916753.799722
AbbevilleFrankrijk201.82777850.11
TomblaineFrankrijk206.216748.6833
KeulenDuitsland106.966750.95
PeyrehoradeFrankrijk10-1.143.55
SamatanFrankrijk100.931743.4936
Porto-VecchioFrankrijk109.280341.5917
LunevilleFrankrijk206.5016648.5894
ArboisFrankrijk105.766746.9
Cagnes-sur-MerFrankrijk107.148943.6644
Saint-Gildas-des-BoisFrankrijk10-2.037247.5172
Saint-Pourçain-sur-SiouleFrankrijk103.2946.3083
GivorsFrankrijk104.769445.5914
BourgoinFrankrijk205.283345.6
Pont l'ÉvêqueFrankrijk100.184749.286
Arpajon sur CèreFrankrijk102.457544.9047
YorkGroot-Britannië10-1.08027853.958333
PontoiseFrankrijk102.149.05
IeperBelgië102.88333350.85
Mont de MarsanFrankrijk20-0.49943.891
SeurreFrankrijk105.1547
Le LautaretFrankrijk106.445.03
MaubourguetFrankrijk100.036443.4692
BlainFrankrijk10-1.76247.477
FranoisFrankrijk105.926447.2333
LivarotFrankrijk100.153349.0075
MuretFrankrijk101.326743.4611
SèvresFrankrijk102.211748.8239
Saint-LôFrankrijk10-1.0949.12
ChâtelleraultFrankrijk100.5546.82
MazametFrankrijk102.3543.5
Levallois PerretFrankrijk102.348.9
TallardFrankrijk206.0444.46
Sainte-Geneviève-des-BoisFrankrijk102.3348.63
SensFrankrijk103.28765948.2475
CalaisFrankrijk201.8550.93
DoverGroot-Britannië101.3251.12
CancaleFrankrijk10-1.82638948.5794
OrchiesFrankrijk203.24550.4755
BeauraingBelgië104.956650.10916
VeureyFrankrijk105.645.26
BeringenBelgië105.2166751.0333
Perros GuirrecFrankrijk10-3.4248.8
MayenneFrankrijk10-0.648.3
FécampFrankrijk100.3549.75
NayFrankrijk10-0.26143.181
VoreppeFrankrijk105.637545.29861
Saint-Orens-de-GamevilleFrankrijk101.53408443.551892
TretsFrankrijk105.863643.4475
SoissonsFrankrijk303.323649.3817
Saint-Valéry-en-CauxFrankrijk100.71360949.86299
Neuville de PoitouFrankrijk100.2458346.68611
RochefortBelgië105.216650.15
SauternesFrankrijk10-0.6744.53
Le BlancFrankrijk101.0646.64
Le Perreux-sur-MarneFrankrijk102.5036148.84222
ChantonnayFrankrijk10-1.0546.68
PalaiseauFrankrijk102.2248.7
Arc et SenansFrankrijk205.7647
Argelès-GazostFrankrijk10-0.143
FlersFrankrijk10-0.5604748.7518
BesseFrankrijk102.933645.513889
DamazanFrankrijk100.2763844.2911
Le Monêtier-les-BainsFrankrijk106.544.95
Lezignan-CorbièresFrankrijk102.758443.2014
Viry-ChâtillonFrankrijk102.3448.67
OrthezFrankrijk20-0.7643.49
EnniscorthyIerland10-6.565852.502
La Bastide d'ArmagnacFrankrijk10-0.1743.95
MeudonFrankrijk102.2381548.812309
Cosne-Cours-sur-LoireFrankrijk102.947.4
Montpon MénestérolFrankrijk200.1545
Luz-Saint-SauveurFrankrijk10-0.0005642.8725
AutransFrankrijk105.54277845.1758
SaumurFrankrijk20-0.0747.25
ValreasFrankrijk404.991144.385
Saint-Julien-en-GenevoisFrankrijk106.083346.1333
PontchateauFrankrijk10-2.0747.35
SarrebourgFrankrijk207.054448.73528
La Haye FouassiereFrankrijk10-1.3947.15
Neufchâtel-en-BrayFrankrijk201.4413949.7347
Ruelle sur TouvreFrankrijk100.2445.66
NemoursFrankrijk102.6748.26
PantinFrankrijk102.4016848.8965
ChateaubriantFrankrijk20-1.37547.7177
BondyFrankrijk102.4827848.9022
PéronneFrankrijk102.9349.93
La DefenseFrankrijk102.2448.9
La Tour du PinFrankrijk205.44445.565
AlfortvilleFrankrijk102.42416748.7975
MontreuilFrankrijk102.44361148.86111
LugnyFrankrijk104.846.47
BobignyFrankrijk102.439748.9106
Villié-MorgonFrankrijk104.6813846.163056
VilleurbanneFrankrijk104.8845.76
BronFrankrijk104.9445.75
Bretigny-sur-OrgeFrankrijk202.348.6
Castillon la BatailleFrankrijk10-0.0544.85
FontaineFrankrijk105.6945.17
Les EchellesFrankrijk105.745.42
CaptieuxFrankrijk10-0.2588844.29378
St Dier d'AuvergneFrankrijk103.843345.67694
Semur en AuxoisFrankrijk104.3347.5
FromentineFrankrijk10-2.1246.9
La Ferté-sous-JouarreFrankrijk103.1348.95
VouvrayFrankrijk100.847.4127
JoinvilleFrankrijk105.1348.435
GaillacFrankrijk101.899243.9014
Saint-Gilles-Croix-de-VieFrankrijk20-1.9394446.69833
LodeveFrankrijk203.32027843.7325
PornicFrankrijk10-2.147.12
Ville d'AvrayFrankrijk102.1848.82
WaterlooBelgië104.450.7
Savines-le-LacFrankrijk106.405544.5269
LamballeFrankrijk10-2.5248.46
Saint-Léonard-de-NoblatFrankrijk101.545.85
MonsBelgië103.94764350.45939
AnnemasseFrankrijk106.23638946.19583
MorlaixFrankrijk10-3.826648.578
Régnié-DuretteFrankrijk104.6346.13
Cambo les BainsFrankrijk10-1.40027743.3588
ChablisFrankrijk103.7847.77
MoûtiersFrankrijk206.534445.4858
Villers CotteretsFrankrijk103.149.25
WaregemBelgië103.450.9
EmbrunFrankrijk606.49644.5658
BourgesFrankrijk102.39638947.0844
St Meen le Grand10
La ChâtaigneraieFrankrijk10-0.7391646.65
St GregoireFrankrijk10-1.6748.14
ObernaiFrankrijk107.482748.463
Lézat-sur-LèzeFrankrijk101.347543.2769
AgdeFrankrijk103.475843.3108
MiramasFrankrijk105.0019443.5822
ChambordFrankrijk101.5247.6
Sablé-sur-SartheFrankrijk10-0.3341747.84
AimeFrankrijk106.6545.55
RoscoffFrankrijk10-3.984448.72722
Avesnes-sur-HelpeFrankrijk103.92608450.125009
Besse en ChandesseFrankrijk102.933645.513889
MeyrignacFrankrijk101.8945.4
Tarascon-sur-AriègeFrankrijk101.60134542.845386
Frontignan la PeyradeFrankrijk103.7543.4
VizilleFrankrijk105.7645.08
Montereau-Fault-YonneFrankrijk202.95406948.382284
La Chaux de FondsZwitserland106.8547.1
Saint-TrivierFrankrijk104.89746.073
Rossignol VoironFrankrijk105.5905545.364
AltkirchFrankrijk107.2402847.6238
MontaiguFrankrijk10-1.346.97
Jaunay ClanFrankrijk100.370846.68639
MorcenxFrankrijk10-0.91305644.0339
BonnevalFrankrijk301.3848.16
St GalmierFrankrijk104.3245.6
Vaison-la-RomaineFrankrijk205.0644.24
BastogneBelgië105.7250.0041
LavelanetFrankrijk201.8342.93
BazasFrankrijk10-0.244.42
St Martin de LandellesFrankrijk10-1.1708348.54666
BarcelonnetteFrankrijk106.6484344.384705
Corbeil-EssonnesFrankrijk202.4820248.6138
Pouilly-en-AuxoisFrankrijk104.55638947.2633
CommercyFrankrijk105.648.75
Oloron-Sainte-MarieFrankrijk10-0.6055643.1947
ValentigneyFrankrijk106.83305647.46333
St OmerFrankrijk102.2550.74
Port BarcarèsFrankrijk103.036442.7892
ArpajonFrankrijk102.2248.6
JonzacFrankrijk10-0.4345.41
LannemezanFrankrijk500.385543.125
Mantes-la-JolieFrankrijk101.717248.9908
LandStartsFinishes
Frankrijk22032219
België8075
Zwitserland2526
Duitsland1918
Italië1212
Spanje1512
Nederland1612
Luxemburg129
Groot-Britannië88
Monaco87
Andorra55
Ierland33