Deze pagina wordt per oktober 2023 niet meer bijgehouden. Databases zijn hier te downloaden.

Kies ander jaar:

Hieronder staan (tussen)standen van het combinatieklassement. Zie ook de regels van het combinatieklassement.

Onderstaande standen zijn zelf uitgerekend op basis van de mij bekende regels en uitslagen, maar ze komen niet altijd overeen met de standen die in kranten stonden. Gebruik onderstaande standen dus niet als 'bewijs' voor een uitslag, maar als startpunt om op zoek te gaan naar de echte uitslag. Het combinatieklassement is gevoelig voor onnauwkeurigheden in alle gebruikte klassementen, dus een foutje is snel gemaakt (zowel door mij als door de Tour-organisatie).

P
1A
1B
1C
2
3
4
5
6A
6B
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16A
16B
17
18
19
20

Combinatieklassement

Na etappe 14 in 1971.

Algemeen klassement
Bergklassement
Puntenklassement
Tussensprintklassement

Regels:

Tussen 1968 en 1972 werden de posities in het algemeen klassement, puntenklassement, bergklassement opgeteld. Ik weet niet hoe er met eventuele gelijke standen werd omgegaan. Volgens mij moest een renner in alle klassementen opgenomen staan om in het combinatieklassement mee te doen. Hieronder staat een zelf uitgerekende stand.

RangRennerAKPKBKSom
1E. Merckx1236
2J. Zoetemelk26210
3C. Guimard81413
4L. Van Impe311115
5B. Thevenet48719
6J. Agostinho715628
7M. Wagtmans1951438
8V. López1120940
9L. Aimar9142346
10E. Paolini1392446
11B. Labourdette10281250
12J. Danguillaume24251160
13T. Pettersson6213663
14D. Letort2035863
15L. Mortensen5402267
16A. Tamames15342574
17A. Van Vlierberghe26163577
18J. Genty35291781
19W. Francioni55131987
20J. Huysmans34441694
21C. Raymond315121103
22J. Spruyt593213104
23R. Bouloux502431105
24R. Riotte394826113
25P. Guerra661039115
26R. Swerts525415121
27J. Fuente85375127
28W. Van Neste712337131
29J. Bruyere725810140
30R. Delisle796130170
31J. van Katwijk935228173