1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Algemeen klassement

Na etappe 2 in 2015.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 166 km. Type: vlak. Datum: 05 Jul 2015

Snelheid: 47.644 km/h (in database), 47.644 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Bonificatie in de etappe:

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 A. Greipel3:29:03Lotto-Soudal
2 P. Sagan3:29:03Tinkoff-Saxo
3 F. Cancellara3:29:03Trek Factory Racing
4 M. Cavendish3:29:03Etixx-Quick Step
5 D. Oss3:29:03BMC Racing Team
6 G. Van Avermaet3:29:03BMC Racing Team
7 C. Froome3:29:03Team Sky
8 T. Dumoulin3:29:03Giant-Alpecin
9 T. Martin3:29:03Etixx-Quick Step
10 W. Barguil3:29:03Giant-Alpecin
11 T. Van Garderen3:29:07+0:04BMC Racing Team
12 G. Thomas3:29:07+0:04Team Sky
13 A. Contador3:29:07+0:04Tinkoff-Saxo
14 R. Urán3:29:07+0:04Etixx-Quick Step
15 T. Gallopin3:29:07+0:04Lotto-Soudal
16 M. Renshaw3:29:07+0:04Etixx-Quick Step
17 M. Sieberg3:29:07+0:04Lotto-Soudal
18 R. Kreuziger3:29:07+0:04Tinkoff-Saxo
19 M. Schär3:29:11+0:08BMC Racing Team
20 M. Rogers3:29:11+0:08Tinkoff-Saxo
21 M. Quinziato3:29:14+0:11BMC Racing Team
22 Z. Stybar3:29:14+0:11Etixx-Quick Step
23 I. Stannard3:29:14+0:11Team Sky
24 M. Kwiatkowski3:29:18+0:15Etixx-Quick Step
25 T. Farrar3:30:31+1:28MTN-Qhubeka
26 G. Soupe3:30:31+1:28Cofidis
27 J. Bauer3:30:31+1:28Cannondale-Garmin
28 R. Gesink3:30:31+1:28LottoNL-Jumbo
29 F. Pozzato3:30:31+1:28Lampre-Merida
30 C. Laporte3:30:31+1:28Cofidis
31 R. Costa3:30:31+1:28Lampre-Merida
32 R. Sinkeldam3:30:31+1:28Giant-Alpecin
33 J. Roy3:30:31+1:28FDJ
34 S. Pauwels3:30:31+1:28MTN-Qhubeka
35 G. Henderson3:30:31+1:28Lotto-Soudal
36 M. Frank3:30:31+1:28IAM Cycling
37 M. Ladagnous3:30:31+1:28FDJ
38 R. Curvers3:30:31+1:28Giant-Alpecin
39 J. Péraud3:30:31+1:28AG2R-La Mondiale
40 S. Morabito3:30:31+1:28FDJ
41 A. Malori3:30:31+1:28Movistar
42 D. Martin3:30:31+1:28Cannondale-Garmin
43 A. Démare3:30:31+1:28FDJ
44 J. Rodríguez3:30:31+1:28Team Katusha
45 R. Bardet3:30:31+1:28AG2R-La Mondiale
46 M. Gołaś3:30:31+1:28Etixx-Quick Step
47 T. Pinot3:30:31+1:28FDJ
48 J. Bakelants3:30:31+1:28AG2R-La Mondiale
49 V. Nibali3:30:31+1:28Astana
50 A. Valverde3:30:31+1:28Movistar
51 M. Brändle3:30:31+1:28IAM Cycling
52 J. Bárta3:30:31+1:28Bora-Argon 18
53 J. Simon3:30:31+1:28Cofidis
54 A. Kristoff3:30:31+1:28Team Katusha
55 M. Trentin3:30:31+1:28Etixx-Quick Step
56 N. Quintana3:30:31+1:28Movistar
57 L. König3:30:31+1:28Team Sky
58 S. Vanmarcke3:30:31+1:28LottoNL-Jumbo
59 Z. Dempster3:30:31+1:28Bora-Argon 18
60 P. Voss3:30:31+1:28Bora-Argon 18
61 A. Gérard3:30:31+1:28Bretagne-Séché Environnement
62 F. Vachon3:30:31+1:28Bretagne-Séché Environnement
63 K. Koren3:30:31+1:28Cannondale-Garmin
64 D. Nerz3:30:31+1:28Bora-Argon 18
65 D. Caruso3:30:31+1:28BMC Racing Team
66 S. Bennett3:30:31+1:28Bora-Argon 18
67 R. Porte3:30:31+1:28Team Sky
68 J. Degenkolb3:30:31+1:28Giant-Alpecin
69 S. Gerrans3:30:31+1:28Orica-GreenEDGE
70 A. Grivko3:30:31+1:28Astana
71 A. Schillinger3:30:31+1:28Bora-Argon 18
72 B. Mollema3:30:31+1:28Trek Factory Racing
73 J. Janse Van Rensburg3:30:31+1:28MTN-Qhubeka
74 L. Bak3:30:31+1:28Lotto-Soudal
75 N. Oliveira3:30:31+1:28Lampre-Merida
76 A. Vuillermoz3:30:31+1:28AG2R-La Mondiale
77 A. Talansky3:30:31+1:28Cannondale-Garmin
78 R. Taaramäe3:30:31+1:28Astana
79 G. Preidler3:30:31+1:28Giant-Alpecin
80 J. Guarnieri3:30:31+1:28Team Katusha
81 G. Izagirre3:30:31+1:28Movistar
82 I. Erviti3:30:31+1:28Movistar
83 J. Fuglsang3:30:31+1:28Astana
84 A. Timmer3:30:31+1:28Giant-Alpecin
85 M. Bono3:30:31+1:28Lampre-Merida
86 S. Sánchez3:30:31+1:28BMC Racing Team
87 M. Scarponi3:30:31+1:28Astana
88 R. Dennis3:30:31+1:28BMC Racing Team
89 A. Dowsett3:30:31+1:28Movistar
90 S. Chavanel3:32:22+3:19FDJ
91 R. Navardauskas3:32:22+3:19Cannondale-Garmin
92 D. Bennati3:33:32+4:29Tinkoff-Saxo
93 N. Roche3:33:32+4:29Team Sky
94 L. Rowe3:33:32+4:29Team Sky
95 D. Gaudin3:33:32+4:29AG2R-La Mondiale
96 D. Wyss3:33:32+4:29BMC Racing Team
97 T. Wellens3:33:32+4:29Lotto-Soudal
98 P. Martens3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
99 A. Tulik3:34:07+5:04Europcar
100 Y. Gène3:34:07+5:04Europcar
101 A. Delaplace3:34:07+5:04Bretagne-Séché Environnement
102 F. Brun3:34:07+5:04Bretagne-Séché Environnement
103 T. De Gendt3:34:07+5:04Lotto-Soudal
104 W. Kelderman3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
105 H. Zubeldia3:34:07+5:04Trek Factory Racing
106 P. Rolland3:34:07+5:04Europcar
107 L. Westra3:34:07+5:04Astana
108 S. Kruijswijk3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
109 M. Tosatto3:34:07+5:04Tinkoff-Saxo
110 Jo. Herrada3:34:07+5:04Movistar
111 M. Valgren3:34:07+5:04Tinkoff-Saxo
112 S. Clement3:34:07+5:04IAM Cycling
113 L. ten Dam3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
114 S. Chavanel3:34:07+5:04IAM Cycling
115 I. Basso3:34:07+5:04Tinkoff-Saxo
116 M. Wyss3:34:07+5:04IAM Cycling
117 D. Impey3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
118 L. Durbridge3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
119 L. Mate3:34:07+5:04Cofidis
120 N. Bouhanni3:34:07+5:04Cofidis
121 K. Vanbilsen3:34:07+5:04Cofidis
122 R. Sicard3:34:07+5:04Europcar
123 N. Haas3:34:07+5:04Cannondale-Garmin
124 R. Janse Van Rensburg3:34:07+5:04MTN-Qhubeka
125 D. Navarro3:34:07+5:04Cofidis
126 K. de Kort3:34:07+5:04Giant-Alpecin
127 E. Buchmann3:34:07+5:04Bora-Argon 18
128 B. Nauleau3:34:07+5:04Europcar
129 S. Geschke3:34:07+5:04Giant-Alpecin
130 J. Vermote3:34:07+5:04Etixx-Quick Step
131 A. Fonseca3:34:07+5:04Bretagne-Séché Environnement
132 T. Machado3:34:07+5:04Team Katusha
133 L. Paolini3:34:07+5:04Team Katusha
134 R. Valls3:34:07+5:04Lampre-Merida
135 T. Kangert3:34:07+5:04Astana
136 K. Đurasek3:34:07+5:04Lampre-Merida
137 B. Gastauer3:34:07+5:04AG2R-La Mondiale
138 M. Elmiger3:34:07+5:04IAM Cycling
139 G. Rast3:34:07+5:04Trek Factory Racing
140 M. Cherel3:34:07+5:04AG2R-La Mondiale
141 R. Plaza3:34:07+5:04Lampre-Merida
142 B. Jungels3:34:07+5:04Trek Factory Racing
143 P. Fédrigo3:34:07+5:04Bretagne-Séché Environnement
144 C. Gautier3:34:07+5:04Europcar
145 A. Yates3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
146 E. Sepulveda3:34:07+5:04Bretagne-Séché Environnement
147 B. Coquard3:34:07+5:04Europcar
148 B. Vaugrenard3:34:07+5:04FDJ
149 J. van Emden3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
150 P. Kennaugh3:34:07+5:04Team Sky
151 L. Boom3:34:07+5:04Astana
152 A. Losada3:34:07+5:04Team Katusha
153 R. Hollenstein3:34:07+5:04IAM Cycling
154 F. Sénéchal3:34:07+5:04Cofidis
155 W. Anacona3:34:07+5:04Movistar
156 D. Cimolai3:34:07+5:04Lampre-Merida
157 G. Caruso3:34:07+5:04Team Katusha
158 D. Gruzdev3:34:07+5:04Astana
159 B. Tankink3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
160 A. Geniez3:34:07+5:04FDJ
161 J. Castroviejo3:34:07+5:04Movistar
162 T. Leezer3:34:07+5:04LottoNL-Jumbo
163 W. Poels3:34:07+5:04Team Sky
164 C. Riblon3:34:07+5:04AG2R-La Mondiale
165 M. Haller3:34:07+5:04Team Katusha
166 W. Bonnet3:34:07+5:04FDJ
167 R. Majka3:34:07+5:04Tinkoff-Saxo
168 S. Tuft3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
169 J. Vansummeren3:34:07+5:04AG2R-La Mondiale
170 D. Teklehaimanot3:34:07+5:04MTN-Qhubeka
171 B. Huzarski3:34:07+5:04Bora-Argon 18
172 D. Kozonchuk3:34:07+5:04Team Katusha
173 P. Quemeneur3:34:07+5:04Europcar
174 J. Arredondo3:34:07+5:04Trek Factory Racing
175 D. van Baarle3:34:07+5:04Cannondale-Garmin
176 J. Mendes3:34:07+5:04Bora-Argon 18
177 P. Weening3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
178 M. Albasini3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
179 R. Hesjedal3:34:07+5:04Cannondale-Garmin
180 M. Matthews3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
181 S. Yates3:34:07+5:04Orica-GreenEDGE
182 S. Langeveld3:34:07+5:04Cannondale-Garmin
183 J. Serpa3:34:07+5:04Lampre-Merida
184 P. Périchon3:34:07+5:04Bretagne-Séché Environnement
185 J. Pantano3:34:07+5:04IAM Cycling
186 J. Debusschere3:34:07+5:04Lotto-Soudal
187 S. Cummings3:34:07+5:04MTN-Qhubeka
188 E. Boasson3:34:07+5:04MTN-Qhubeka
189 M. Kudus3:34:07+5:04MTN-Qhubeka
190 J. Coppel3:34:07+5:04IAM Cycling
191 L. Meintjes3:34:07+5:04MTN-Qhubeka
192 M. Irizar3:40:09+11:06Trek Factory Racing
193 S. Devolder3:40:09+11:06Trek Factory Racing
194 L. Didier3:40:09+11:06Trek Factory Racing
195 B. Feillu3:40:09+11:06Bretagne-Séché Environnement
196 N. Edet3:40:09+11:06Cofidis
197 T. Voeckler3:40:09+11:06Europcar
198 A. Hansen3:40:09+11:06Lotto-Soudal
Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1F. Cancellara3:44:01Trek Factory Racing
2T. Martin3:44:04+0:03Etixx-Quick Step
3T. Dumoulin3:44:07+0:06Giant-Alpecin
4P. Sagan3:44:34+0:33Tinkoff-Saxo
5G. Thomas3:44:36+0:35Team Sky
6D. Oss3:44:43+0:42BMC Racing Team
7R. Urán3:44:43+0:42Etixx-Quick Step
8T. Van Garderen3:44:45+0:44BMC Racing Team
9G. Van Avermaet3:44:49+0:48BMC Racing Team
10C. Froome3:44:49+0:48Team Sky
11M. Rogers3:44:54+0:53Tinkoff-Saxo
12Z. Stybar3:44:55+0:54Etixx-Quick Step
13A. Greipel3:45:00+0:59Lotto-Soudal
14A. Contador3:45:01+1:00Tinkoff-Saxo
15T. Gallopin3:45:01+1:00Lotto-Soudal
16R. Kreuziger3:45:09+1:08Tinkoff-Saxo
17M. Sieberg3:45:13+1:12Lotto-Soudal
18M. Quinziato3:45:14+1:13BMC Racing Team
19M. Kwiatkowski3:45:20+1:19Etixx-Quick Step
20I. Stannard3:45:21+1:20Team Sky
21M. Cavendish3:45:25+1:24Etixx-Quick Step
22W. Barguil3:45:26+1:25Giant-Alpecin
23R. Dennis3:45:27+1:26BMC Racing Team
24M. Renshaw3:45:49+1:48Etixx-Quick Step
25M. Brändle3:45:50+1:49IAM Cycling
26A. Malori3:45:56+1:55Movistar
27M. Schär3:45:58+1:57BMC Racing Team
28R. Gesink3:46:00+1:59LottoNL-Jumbo
29A. Dowsett3:46:03+2:02Movistar
30B. Mollema3:46:04+2:03Trek Factory Racing
31T. Pinot3:46:08+2:07FDJ
32V. Nibali3:46:10+2:09Astana
33L. König3:46:10+2:09Team Sky
34J. Degenkolb3:46:12+2:11Giant-Alpecin
35R. Taaramäe3:46:12+2:11Astana
36J. Roy3:46:14+2:13FDJ
37S. Vanmarcke3:46:16+2:15LottoNL-Jumbo
38G. Izagirre3:46:20+2:19Movistar
39A. Valverde3:46:23+2:22Movistar
40A. Grivko3:46:24+2:23Astana
41J. Péraud3:46:26+2:25AG2R-La Mondiale
42G. Preidler3:46:26+2:25Giant-Alpecin
43S. Morabito3:46:27+2:26FDJ
44N. Quintana3:46:28+2:27Movistar
45S. Sánchez3:46:31+2:30BMC Racing Team
46R. Porte3:46:33+2:32Team Sky
47A. Kristoff3:46:35+2:34Team Katusha
48J. Bauer3:46:38+2:37Cannondale-Garmin
49I. Erviti3:46:38+2:37Movistar
50M. Frank3:46:39+2:38IAM Cycling
51A. Démare3:46:39+2:38FDJ
52R. Costa3:46:40+2:39Lampre-Merida
53Z. Dempster3:46:41+2:40Bora-Argon 18
54K. Koren3:46:42+2:41Cannondale-Garmin
55A. Talansky3:46:42+2:41Cannondale-Garmin
56N. Oliveira3:46:43+2:42Lampre-Merida
57D. Martin3:46:44+2:43Cannondale-Garmin
58L. Bak3:46:46+2:45Lotto-Soudal
59S. Pauwels3:46:48+2:47MTN-Qhubeka
60T. Farrar3:46:49+2:48MTN-Qhubeka
61G. Henderson3:46:49+2:48Lotto-Soudal
62F. Vachon3:46:49+2:48Bretagne-Séché Environnement
63S. Gerrans3:46:49+2:48Orica-GreenEDGE
64M. Ladagnous3:46:51+2:50FDJ
65M. Gołaś3:46:51+2:50Etixx-Quick Step
66C. Laporte3:46:52+2:51Cofidis
67R. Sinkeldam3:46:52+2:51Giant-Alpecin
68P. Voss3:46:52+2:51Bora-Argon 18
69A. Schillinger3:46:52+2:51Bora-Argon 18
70J. Rodríguez3:46:53+2:52Team Katusha
71M. Trentin3:46:53+2:52Etixx-Quick Step
72J. Fuglsang3:46:53+2:52Astana
73J. Janse Van Rensburg3:46:54+2:53MTN-Qhubeka
74M. Scarponi3:46:55+2:54Astana
75D. Nerz3:46:58+2:57Bora-Argon 18
76J. Bakelants3:46:59+2:58AG2R-La Mondiale
77J. Simon3:47:00+2:59Cofidis
78R. Bardet3:47:01+3:00AG2R-La Mondiale
79D. Caruso3:47:01+3:00BMC Racing Team
80J. Bárta3:47:02+3:01Bora-Argon 18
81A. Timmer3:47:06+3:05Giant-Alpecin
82F. Pozzato3:47:09+3:08Lampre-Merida
83A. Vuillermoz3:47:09+3:08AG2R-La Mondiale
84G. Soupe3:47:10+3:09Cofidis
85S. Bennett3:47:15+3:14Bora-Argon 18
86J. Guarnieri3:47:18+3:17Team Katusha
87R. Curvers3:47:39+3:38Giant-Alpecin
88M. Bono3:47:40+3:39Lampre-Merida
89A. Gérard3:47:45+3:44Bretagne-Séché Environnement
90R. Navardauskas3:48:51+4:50Cannondale-Garmin
91J. van Emden3:49:18+5:17LottoNL-Jumbo
92S. Chavanel3:49:20+5:19FDJ
93J. Castroviejo3:49:26+5:25Movistar
94D. Gaudin3:49:28+5:27AG2R-La Mondiale
95W. Kelderman3:49:33+5:32LottoNL-Jumbo
96S. Cummings3:49:35+5:34MTN-Qhubeka
97B. Jungels3:49:41+5:40Trek Factory Racing
98D. van Baarle3:49:41+5:40Cannondale-Garmin
99D. Bennati3:49:44+5:43Tinkoff-Saxo
100L. Boom3:49:47+5:46Astana
101L. Westra3:49:48+5:47Astana
102S. Kruijswijk3:49:48+5:47LottoNL-Jumbo
103S. Chavanel3:49:48+5:47IAM Cycling
104S. Tuft3:49:48+5:47Orica-GreenEDGE
105N. Roche3:49:48+5:47Team Sky
106L. Durbridge3:49:49+5:48Orica-GreenEDGE
107T. Wellens3:49:49+5:48Lotto-Soudal
108S. Yates3:49:49+5:48Orica-GreenEDGE
109D. Wyss3:49:52+5:51BMC Racing Team
110M. Elmiger3:49:53+5:52IAM Cycling
111J. Coppel3:49:54+5:53IAM Cycling
112P. Martens3:49:58+5:57LottoNL-Jumbo
113D. Impey3:50:00+5:59Orica-GreenEDGE
114M. Matthews3:50:01+6:00Orica-GreenEDGE
115E. Boasson3:50:02+6:01MTN-Qhubeka
116M. Albasini3:50:03+6:02Orica-GreenEDGE
117H. Zubeldia3:50:04+6:03Trek Factory Racing
118T. Kangert3:50:05+6:04Astana
119S. Geschke3:50:08+6:07Giant-Alpecin
120W. Poels3:50:08+6:07Team Sky
121T. Leezer3:50:10+6:09LottoNL-Jumbo
122P. Weening3:50:10+6:09Orica-GreenEDGE
123T. Machado3:50:11+6:10Team Katusha
124P. Kennaugh3:50:11+6:10Team Sky
125J. Mendes3:50:11+6:10Bora-Argon 18
126R. Hollenstein3:50:12+6:11IAM Cycling
127M. Wyss3:50:15+6:14IAM Cycling
128E. Buchmann3:50:15+6:14Bora-Argon 18
129R. Sicard3:50:16+6:15Europcar
130J. Vermote3:50:16+6:15Etixx-Quick Step
131W. Anacona3:50:16+6:15Movistar
132L. ten Dam3:50:18+6:17LottoNL-Jumbo
133W. Bonnet3:50:18+6:17FDJ
134R. Hesjedal3:50:18+6:17Cannondale-Garmin
135B. Huzarski3:50:19+6:18Bora-Argon 18
136S. Clement3:50:20+6:19IAM Cycling
137A. Yates3:50:21+6:20Orica-GreenEDGE
138L. Rowe3:50:22+6:21Team Sky
139S. Langeveld3:50:22+6:21Cannondale-Garmin
140L. Meintjes3:50:24+6:23MTN-Qhubeka
141A. Losada3:50:26+6:25Team Katusha
142B. Tankink3:50:26+6:25LottoNL-Jumbo
143R. Majka3:50:26+6:25Tinkoff-Saxo
144F. Sénéchal3:50:27+6:26Cofidis
145T. De Gendt3:50:29+6:28Lotto-Soudal
146D. Gruzdev3:50:30+6:29Astana
147A. Geniez3:50:30+6:29FDJ
148R. Valls3:50:33+6:32Lampre-Merida
149C. Riblon3:50:33+6:32AG2R-La Mondiale
150D. Navarro3:50:34+6:33Cofidis
151G. Rast3:50:34+6:33Trek Factory Racing
152P. Fédrigo3:50:34+6:33Bretagne-Séché Environnement
153J. Pantano3:50:34+6:33IAM Cycling
154B. Vaugrenard3:50:35+6:34FDJ
155A. Delaplace3:50:36+6:35Bretagne-Séché Environnement
156J. Debusschere3:50:36+6:35Lotto-Soudal
157D. Teklehaimanot3:50:37+6:36MTN-Qhubeka
158B. Nauleau3:50:38+6:37Europcar
159M. Haller3:50:38+6:37Team Katusha
160C. Gautier3:50:39+6:38Europcar
161R. Janse Van Rensburg3:50:40+6:39MTN-Qhubeka
162N. Haas3:50:40+6:39Cannondale-Garmin
163K. de Kort3:50:40+6:39Giant-Alpecin
164M. Tosatto3:50:43+6:42Tinkoff-Saxo
165R. Plaza3:50:43+6:42Lampre-Merida
166E. Sepulveda3:50:43+6:42Bretagne-Séché Environnement
167D. Kozonchuk3:50:44+6:43Team Katusha
168D. Cimolai3:50:46+6:45Lampre-Merida
169I. Basso3:50:48+6:47Tinkoff-Saxo
170P. Rolland3:50:49+6:48Europcar
171K. Vanbilsen3:50:51+6:50Cofidis
172J. Vansummeren3:50:51+6:50AG2R-La Mondiale
173M. Valgren3:50:52+6:51Tinkoff-Saxo
174Jo. Herrada3:50:53+6:52Movistar
175J. Arredondo3:50:53+6:52Trek Factory Racing
176B. Coquard3:50:54+6:53Europcar
177M. Kudus3:50:54+6:53MTN-Qhubeka
178Y. Gène3:50:56+6:55Europcar
179L. Paolini3:50:58+6:57Team Katusha
180K. Đurasek3:50:58+6:57Lampre-Merida
181A. Tulik3:51:00+6:59Europcar
182L. Mate3:51:01+7:00Cofidis
183F. Brun3:51:04+7:03Bretagne-Séché Environnement
184J. Serpa3:51:12+7:11Lampre-Merida
185N. Bouhanni3:51:17+7:16Cofidis
186B. Gastauer3:51:17+7:16AG2R-La Mondiale
187P. Périchon3:51:26+7:25Bretagne-Séché Environnement
188G. Caruso3:51:27+7:26Team Katusha
189P. Quemeneur3:51:27+7:26Europcar
190A. Fonseca3:51:28+7:27Bretagne-Séché Environnement
191M. Cherel3:52:39+8:38AG2R-La Mondiale
192M. Irizar3:56:03+12:02Trek Factory Racing
193S. Devolder3:56:24+12:23Trek Factory Racing
194T. Voeckler3:56:29+12:28Europcar
195N. Edet3:56:29+12:28Cofidis
196L. Didier3:56:52+12:51Trek Factory Racing
197A. Hansen3:56:52+12:51Lotto-Soudal
198B. Feillu3:57:33+13:32Bretagne-Séché Environnement
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Lotto-Soudal10:27:07(33)
2Tinkoff-Saxo10:27:11+0:04(33)
3BMC Racing Team10:27:13+0:06(22)
4Etixx-Quick Step10:27:13+0:06(27)
5Team Sky10:27:24+0:17(42)
6Giant-Alpecin10:28:37+1:30(50)
7Cofidis10:31:33+4:26(109)
8FDJ10:31:33+4:26(110)
9MTN-Qhubeka10:31:33+4:26(132)
10AG2R-La Mondiale10:31:33+4:26(132)
11Cannondale-Garmin10:31:33+4:26(132)
12Lampre-Merida10:31:33+4:26(135)
13Movistar10:31:33+4:26(147)
14Bora-Argon 1810:31:33+4:26(171)
15Team Katusha10:31:33+4:26(178)
16Astana10:31:33+4:26(197)
17Trek Factory Racing10:33:37+6:30(180)
18LottoNL-Jumbo10:35:09+8:02(184)
19IAM Cycling10:35:09+8:02(199)
20Bretagne-Séché Environnement10:35:09+8:02(224)
21Orica-GreenEDGE10:38:45+11:38(304)
22Europcar10:42:21+15:14(305)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1BMC Racing Team11:13:27(67)
2Etixx-Quick Step11:13:31+0:04(74)
3Team Sky11:14:18+0:51(114)
4Tinkoff-Saxo11:14:31+1:04(132)
5Giant-Alpecin11:15:17+1:50(131)
6Lotto-Soudal11:15:24+1:57(230)
7Movistar11:17:49+4:22(174)
8Astana11:18:33+5:06(269)
9FDJ11:18:49+5:22(216)
10MTN-Qhubeka11:19:13+5:46(297)
11Cannondale-Garmin11:19:25+5:58(310)
12Trek Factory Racing11:19:50+6:23(212)
13AG2R-La Mondiale11:19:50+6:23(369)
14Bora-Argon 1811:19:55+6:28(405)
15Team Katusha11:20:00+6:33(427)
16Lampre-Merida11:20:20+6:53(445)
17Cofidis11:20:34+7:07(458)
18LottoNL-Jumbo11:21:15+7:48(209)
19IAM Cycling11:21:55+8:28(272)
20Bretagne-Séché Environnement11:24:23+10:56(610)
21Orica-GreenEDGE11:25:50+12:23(394)
22Europcar11:31:21+17:54(651)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
M. Schär150
M. Renshaw141
W. Barguil105
A. Gérard103
M. Cavendish102
R. Curvers101
M. Bono101
S. Chavanel94
J. Guarnieri92
S. Bennett86
F. Pozzato79
G. Soupe78
A. Vuillermoz77
A. Timmer74
D. Caruso68
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
M. Irizar143
S. Devolder93
J. Castroviejo87
S. Cummings86
W. Kelderman86
J. van Emden86
T. Voeckler82
D. van Baarle82
B. Jungels82
N. Edet81
S. Tuft79
L. Boom77
S. Yates75
L. Durbridge74
S. Chavanel74