1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Het is een tijdrovend karwei om al deze getallen te controleren op fouten. Sommige tijden zijn in het rood weergegeven, dit is om mij te helpen fouten te identificeren. Als het in het rood staat, wil het niet zeggen dat het per se fout is, maar dat het fout kan zijn en dus controle nodig is. Zie het overzicht van renners waarvan hun eindtijd in 2009 niet klopt.

Algemeen klassement

Na etappe 13 in 2009.

Ploegenklassement
Puntenklassement
Bergklassement
Jongerenklassement

Afstand: 200 km. Type: medium. Datum: 17 Jul 2009

Snelheid: 40.481 km/h (in database), 40.481 km/h (berekend uit tijd en afstand)

Etappe-uitslag
Etappe-uitslagen zoals hierboven zijn gebaseerd op de informatie van memoire du cyclisme, na verbetering van enkele fouten (niet noodzakelijk in bovenstaande tabel). Desondanks kunnen hier nog onjuistheden in staan.
PosNaamTijdVerschilTeam
1 H. Haussler4:56:26Cervélo Test Team
2 A. Txurruka5:00:37+4:11Euskaltel
3 B. Feillu5:02:39+6:13Agritubel
4 S. Chavanel5:02:57+6:31Quick Step
5 P. Velits5:03:09+6:43Team Milram
6 T. Hushovd5:03:09+6:43Cervélo Test Team
7 V. Efimkin5:03:09+6:43AG2R
8 B. Wiggins5:03:09+6:43Garmin
9 G. Hincapie5:03:09+6:43Team Columbia
10 A. Schleck5:03:09+6:43Team Saxo Bank
11 A. Klöden5:03:09+6:43Astana
12 T. Hupond5:03:09+6:43Skil-Shimano
13 J. Voigt5:03:09+6:43Team Saxo Bank
14 C. Knees5:03:09+6:43Team Milram
15 F. Schleck5:03:09+6:43Team Saxo Bank
16 G. Niermann5:03:09+6:43Rabobank
17 N. Roche5:03:09+6:43AG2R
18 M. Tosatto5:03:09+6:43Quick Step
19 D. Loosli5:03:09+6:43Lampre-NGC
20 A. Contador5:03:09+6:43Astana
21 J. Roy5:03:09+6:43Française des Jeux
22 P. Rolland5:03:09+6:43BBox Bouygues Telecom
23 C. Vandevelde5:03:09+6:43Garmin
24 F. Willems5:03:09+6:43Liquigas
25 L. Gerdemann5:03:09+6:43Team Milram
26 R. Nocentini5:03:09+6:43AG2R
27 L. Armstrong5:03:09+6:43Astana
28 M. Astarloza5:03:09+6:43Euskaltel
29 T. Martin5:03:09+6:43Team Columbia
30 C. Sastre5:03:09+6:43Cervélo Test Team
31 C. Evans5:03:09+6:43Silence-Lotto
32 J. Vansummeren5:03:09+6:43Silence-Lotto
33 K. Kirchen5:03:09+6:43Team Columbia
34 V. Karpets5:03:09+6:43Team Katusha
35 S. Ivanov5:03:09+6:43Team Katusha
36 C. Le Mevel5:03:09+6:43Française des Jeux
37 M. Monfort5:03:09+6:43Team Columbia
38 V. Nibali5:03:09+6:43Liquigas
39 C. Moreau5:03:09+6:43Agritubel
40 D. Menchov5:03:09+6:43Rabobank
41 R. Kreuziger5:03:09+6:43Liquigas
42 J. Fröhlinger5:03:09+6:43Team Milram
43 G. Larsson5:03:09+6:43Team Saxo Bank
44 A. Botcharov5:03:09+6:43Team Katusha
45 S. Goubert5:03:09+6:43AG2R
46 J. Posthuma5:03:09+6:43Rabobank
47 Y. Popovych5:03:09+6:43Astana
48 L. Sánchez5:03:09+6:43Caisse d'Epargne
49 N. Sørensen5:03:09+6:43Team Saxo Bank
50 L. Pasamontes5:03:09+6:43Caisse d'Epargne
51 R. Hesjedal5:03:09+6:43Garmin
52 S. Casar5:03:09+6:43Française des Jeux
53 C. Sørensen5:03:09+6:43Team Saxo Bank
54 G. Verdugo5:03:09+6:43Euskaltel
55 H. Dupont5:03:09+6:43AG2R
56 H. Zubeldia5:03:09+6:43Astana
57 C. Barredo5:03:09+6:43Quick Step
58 J. Van Den Broeck5:03:09+6:43Silence-Lotto
59 C. Kern5:03:09+6:43Cofidis
60 S. Rosseler5:03:09+6:43Quick Step
61 I. Antón5:03:09+6:43Euskaltel
62 D. Millar5:03:20+6:54Garmin
63 V. Gustov5:03:22+6:56Cervélo Test Team
64 M. Lloyd5:03:24+6:58Silence-Lotto
65 J. Gómez5:03:24+6:58Cervélo Test Team
66 A. Moinard5:03:24+6:58Cofidis
67 P. Fédrigo5:03:24+6:58BBox Bouygues Telecom
68 Y. Trofimov5:03:24+6:58BBox Bouygues Telecom
69 D. Moncoutié5:03:24+6:58Cofidis
70 J. Horrach5:03:38+7:12Team Katusha
71 E. Martínez5:03:38+7:12Euskaltel
72 M. Bruseghin5:03:38+7:12Lampre-NGC
73 S. Devolder5:03:38+7:12Quick Step
74 S. Paulinho5:03:38+7:12Astana
75 F. Cancellara5:03:43+7:17Team Saxo Bank
76 C. Wegelius5:03:49+7:23Silence-Lotto
77 F. Pellizotti5:03:56+7:30Liquigas
78 S. Lang5:07:49+11:23Silence-Lotto
79 M. Bouet5:14:09+17:43Agritubel
80 R. Pérez5:14:09+17:43Euskaltel
81 S. Vandenbergh5:16:47+20:21Team Katusha
82 B. Vandborg5:16:47+20:21Liquigas
83 A. Klier5:16:47+20:21Cervélo Test Team
84 H. Roulston5:16:47+20:21Cervélo Test Team
85 S. O'Grady5:16:47+20:21Team Saxo Bank
86 F. Beppu5:16:47+20:21Skil-Shimano
87 M. Rogers5:16:47+20:21Team Columbia
88 K. de Kort5:16:47+20:21Skil-Shimano
89 A. Ballan5:16:47+20:21Lampre-NGC
90 M. Maaskant5:16:47+20:21Garmin
91 F. Pozzato5:16:47+20:21Team Katusha
92 G. Rast5:16:47+20:21Astana
93 D. Pate5:16:47+20:21Garmin
94 G. Lequatre5:16:47+20:21Agritubel
95 J. Gutiérrez5:16:47+20:21Caisse d'Epargne
96 J. Pineau5:16:47+20:21Quick Step
97 A. Coyot5:16:47+20:21Caisse d'Epargne
98 S. Minard5:16:47+20:21Cofidis
99 M. Santambrogio5:16:47+20:21Lampre-NGC
100 F. Wegmann5:16:47+20:21Team Milram
101 A. Kuschynski5:16:47+20:21Liquigas
102 L. Lefèvre5:16:47+20:21BBox Bouygues Telecom
103 T. Voeckler5:16:47+20:21BBox Bouygues Telecom
104 J. Gárate5:16:47+20:21Rabobank
105 J. Arrieta5:16:47+20:21AG2R
106 S. Geschke5:16:47+20:21Skil-Shimano
107 L. Duque5:16:47+20:21Cofidis
108 A. Pérez5:16:47+20:21Euskaltel
109 J. Oroz5:16:47+20:21Euskaltel
110 I. Cuesta5:16:47+20:21Cervélo Test Team
111 C. Dessel5:16:47+20:21AG2R
112 J. Dean5:16:47+20:21Garmin
113 D. Muravyev5:16:47+20:21Astana
114 M. Delage5:16:47+20:21Silence-Lotto
115 R. Pauriol5:16:47+20:21Cofidis
116 L. ten Dam5:16:47+20:21Rabobank
117 Ó. Freire5:16:47+20:21Rabobank
118 M. Cavendish5:20:10+23:44Team Columbia
119 B. Eisel5:20:10+23:44Team Columbia
120 D. Bennati5:20:10+23:44Liquigas
121 A. Timmer5:20:10+23:44Skil-Shimano
122 L. Mondory5:20:10+23:44AG2R
123 B. Grabsch5:20:10+23:44Team Columbia
124 A. Vanotti5:20:10+23:44Liquigas
125 C. Riblon5:20:10+23:44AG2R
126 F. Sabatini5:20:10+23:44Liquigas
127 Y. Hutarovich5:20:10+23:44Française des Jeux
128 C. Lemoine5:20:10+23:44Skil-Shimano
129 M. Ignatiev5:20:10+23:44Team Katusha
130 J. Rojas5:20:10+23:44Caisse d'Epargne
131 B. Lancaster5:20:10+23:44Cervélo Test Team
132 S. Clement5:20:10+23:44Rabobank
133 G. Ciolek5:20:10+23:44Team Milram
134 N. Troussov5:20:10+23:44Team Katusha
135 J. Flecha5:20:10+23:44Rabobank
136 S. de Jongh5:20:10+23:44Quick Step
137 K. van Hummel5:20:10+23:44Skil-Shimano
138 D. Arroyo5:20:10+23:44Caisse d'Epargne
139 A. Geslin5:20:10+23:44Française des Jeux
140 M. Renshaw5:20:10+23:44Team Columbia
141 D. Righi5:20:10+23:44Lampre-NGC
142 M. Sapa5:20:10+23:44Lampre-NGC
143 Y. Arashiro5:20:10+23:44BBox Bouygues Telecom
144 A. Pichot5:20:10+23:44BBox Bouygues Telecom
145 S. Haddou5:20:10+23:44BBox Bouygues Telecom
146 B. Vaugrenard5:20:10+23:44Française des Jeux
147 N. Terpstra5:20:10+23:44Team Milram
148 W. Bonnet5:20:10+23:44BBox Bouygues Telecom
149 S. Scheirlinckx5:20:10+23:44Silence-Lotto
150 J. Veikkanen5:20:10+23:44Française des Jeux
151 T. Farrar5:20:10+23:44Garmin
152 S. Augé5:20:10+23:44Cofidis
153 N. Vogondy5:20:10+23:44Agritubel
154 S. Dumoulin5:20:10+23:44Cofidis
155 S. Calzati5:20:10+23:44Agritubel
156 R. Urán5:20:10+23:44Caisse d'Epargne
157 G. Van Avermaet5:20:10+23:44Silence-Lotto
158 T. Boonen5:20:10+23:44Quick Step
159 M. Bandiera5:20:10+23:44Lampre-NGC
160 B. Fernandez5:20:10+23:44Cofidis
161 M. Fothen5:20:10+23:44Team Milram
162 D. Zabriskie5:20:10+23:44Garmin
163 J. Hivert5:20:10+23:44Skil-Shimano
164 S. Špilak5:42:11+45:45Lampre-NGC

†: Te laat, maar jury staat toe verder te gaan.

Algemeen klassement
Bovenstaande informatie is zelf uitgerekend aan de hand van de beschikbare etappe-uitslagen, bonificaties en straffen. Door dit te vergelijken met officiële uitslagen heb ik kunnen vaststellen in welke jaren ik nog informatie mis, en ik streef ernaar om deze informatie boven water te krijgen.
PosNaamTijdVerschilTeam
1R. Nocentini53:30:30AG2R
2A. Contador53:30:36+0:06Astana
3L. Armstrong53:30:38+0:08Astana
4B. Wiggins53:31:16+0:46Garmin
5A. Klöden53:31:24+0:54Astana
6T. Martin53:31:30+1:00Team Columbia
7C. Vandevelde53:31:54+1:24Garmin
8A. Schleck53:32:19+1:49Team Saxo Bank
9V. Nibali53:32:24+1:54Liquigas
10L. Sánchez53:32:46+2:16Caisse d'Epargne
11M. Monfort53:32:51+2:21Team Columbia
12F. Schleck53:32:55+2:25Team Saxo Bank
13R. Kreuziger53:33:10+2:40Liquigas
14V. Efimkin53:33:15+2:45AG2R
15C. Sastre53:33:22+2:52Cervélo Test Team
16M. Astarloza53:33:32+3:02Euskaltel
17C. Evans53:33:37+3:07Silence-Lotto
18K. Kirchen53:33:46+3:16Team Columbia
19V. Karpets53:34:19+3:49Team Katusha
20B. Feillu53:34:26+3:56Agritubel
21S. Casar53:34:28+3:58Française des Jeux
22H. Zubeldia53:34:44+4:14Astana
23L. Gerdemann53:34:50+4:20Team Milram
24Y. Popovych53:34:50+4:20Astana
25N. Sørensen53:35:08+4:38Team Saxo Bank
26A. Botcharov53:35:30+5:00Team Katusha
27D. Menchov53:35:32+5:02Rabobank
28G. Hincapie53:35:55+5:25Team Columbia
29P. Velits53:35:58+5:28Team Milram
30C. Le Mevel53:36:33+6:03Française des Jeux
31S. Goubert53:37:24+6:54AG2R
32G. Larsson53:37:29+6:59Team Saxo Bank
33D. Moncoutié53:38:12+7:42Cofidis
34C. Sørensen53:38:36+8:06Team Saxo Bank
35C. Knees53:38:51+8:21Team Milram
36J. Van Den Broeck53:40:07+9:37Silence-Lotto
37P. Rolland53:40:29+9:59BBox Bouygues Telecom
38E. Martínez53:41:39+11:09Euskaltel
39S. Chavanel53:42:18+11:48Quick Step
40S. Paulinho53:42:49+12:19Astana
41F. Pellizotti53:42:51+12:21Liquigas
42J. Gómez53:43:02+12:32Cervélo Test Team
43J. Roy53:44:42+14:12Française des Jeux
44V. Gustov53:45:20+14:50Cervélo Test Team
45N. Roche53:47:15+16:45AG2R
46A. Txurruka53:48:11+17:41Euskaltel
47Y. Trofimov53:49:25+18:55BBox Bouygues Telecom
48J. Gárate53:51:04+20:34Rabobank
49H. Dupont53:51:25+20:55AG2R
50J. Voigt53:53:32+23:02Team Saxo Bank
51L. Pasamontes53:54:08+23:38Caisse d'Epargne
52G. Niermann53:55:33+25:03Rabobank
53L. Lefèvre53:55:50+25:20BBox Bouygues Telecom
54L. ten Dam53:55:52+25:22Rabobank
55C. Moreau53:58:28+27:58Agritubel
56D. Millar53:58:59+28:29Garmin
57S. Minard53:59:04+28:34Cofidis
58J. Gutiérrez54:00:10+29:40Caisse d'Epargne
59C. Barredo54:00:18+29:48Quick Step
60R. Hesjedal54:02:32+32:02Garmin
61M. Lloyd54:03:06+32:36Silence-Lotto
62S. Ivanov54:03:53+33:23Team Katusha
63J. Fröhlinger54:04:18+33:48Team Milram
64R. Urán54:04:38+34:08Caisse d'Epargne
65G. Verdugo54:05:52+35:22Euskaltel
66R. Pauriol54:06:26+35:56Cofidis
67F. Cancellara54:07:15+36:45Team Saxo Bank
68F. Willems54:07:16+36:46Liquigas
69C. Wegelius54:07:24+36:54Silence-Lotto
70I. Antón54:09:52+39:22Euskaltel
71P. Fédrigo54:10:28+39:58BBox Bouygues Telecom
72N. Vogondy54:12:15+41:45Agritubel
73G. Lequatre54:12:16+41:46Agritubel
74T. Voeckler54:12:35+42:05BBox Bouygues Telecom
75C. Riblon54:12:42+42:12AG2R
76A. Moinard54:14:33+44:03Cofidis
77J. Rojas54:15:38+45:08Caisse d'Epargne
78M. Bouet54:16:32+46:02Agritubel
79J. Pineau54:17:28+46:58Quick Step
80D. Zabriskie54:17:57+47:27Garmin
81J. Arrieta54:18:44+48:14AG2R
82D. Loosli54:18:58+48:28Lampre-NGC
83H. Haussler54:19:11+48:41Cervélo Test Team
84A. Ballan54:19:51+49:21Lampre-NGC
85J. Oroz54:20:09+49:39Euskaltel
86D. Arroyo54:20:44+50:14Caisse d'Epargne
87C. Kern54:22:19+51:49Cofidis
88S. Lang54:22:35+52:05Silence-Lotto
89T. Hupond54:23:30+53:00Skil-Shimano
90C. Dessel54:24:02+53:32AG2R
91S. Calzati54:24:59+54:29Agritubel
92J. Flecha54:25:23+54:53Rabobank
93Ó. Freire54:26:06+55:36Rabobank
94H. Roulston54:26:42+56:12Cervélo Test Team
95A. Kuschynski54:26:43+56:13Liquigas
96S. Devolder54:26:44+56:14Quick Step
97J. Posthuma54:27:23+56:53Rabobank
98J. Vansummeren54:28:19+57:49Silence-Lotto
99M. Bruseghin54:28:56+58:26Lampre-NGC
100S. Rosseler54:30:04+59:34Quick Step
101B. Fernandez54:32:02+1:01:32Cofidis
102F. Pozzato54:32:16+1:01:46Team Katusha
103G. Van Avermaet54:32:16+1:01:46Silence-Lotto
104R. Pérez54:34:19+1:03:49Euskaltel
105J. Horrach54:34:52+1:04:22Team Katusha
106T. Hushovd54:35:02+1:04:32Cervélo Test Team
107I. Cuesta54:35:07+1:04:37Cervélo Test Team
108J. Veikkanen54:36:28+1:05:58Française des Jeux
109M. Maaskant54:36:41+1:06:11Garmin
110M. Fothen54:42:29+1:11:59Team Milram
111M. Tosatto54:42:44+1:12:14Quick Step
112A. Vanotti54:43:21+1:12:51Liquigas
113S. O'Grady54:43:50+1:13:20Team Saxo Bank
114B. Vandborg54:43:52+1:13:22Liquigas
115M. Rogers54:45:16+1:14:46Team Columbia
116L. Duque54:49:31+1:19:01Cofidis
117A. Coyot54:51:08+1:20:38Caisse d'Epargne
118A. Geslin54:51:32+1:21:02Française des Jeux
119S. Clement54:52:42+1:22:12Rabobank
120L. Mondory54:54:18+1:23:48AG2R
121J. Dean54:54:46+1:24:16Garmin
122N. Troussov54:56:28+1:25:58Team Katusha
123K. de Kort54:57:09+1:26:39Skil-Shimano
124D. Righi54:57:29+1:26:59Lampre-NGC
125S. Vandenbergh54:57:31+1:27:01Team Katusha
126A. Pichot54:57:50+1:27:20BBox Bouygues Telecom
127B. Vaugrenard54:58:32+1:28:02Française des Jeux
128S. Špilak54:58:39+1:28:09Lampre-NGC
129S. Geschke54:59:16+1:28:46Skil-Shimano
130M. Santambrogio54:59:18+1:28:48Lampre-NGC
131G. Rast54:59:27+1:28:57Astana
132D. Bennati55:00:16+1:29:46Liquigas
133M. Ignatiev55:00:44+1:30:14Team Katusha
134M. Delage55:00:55+1:30:25Silence-Lotto
135M. Cavendish55:01:25+1:30:55Team Columbia
136B. Grabsch55:01:33+1:31:03Team Columbia
137B. Lancaster55:01:35+1:31:05Cervélo Test Team
138G. Ciolek55:03:03+1:32:33Team Milram
139M. Sapa55:04:04+1:33:34Lampre-NGC
140F. Wegmann55:04:46+1:34:16Team Milram
141Y. Arashiro55:05:27+1:34:57BBox Bouygues Telecom
142S. Dumoulin55:06:15+1:35:45Cofidis
143M. Bandiera55:06:41+1:36:11Lampre-NGC
144F. Beppu55:07:12+1:36:42Skil-Shimano
145S. de Jongh55:07:54+1:37:24Quick Step
146A. Pérez55:08:00+1:37:30Euskaltel
147T. Boonen55:09:12+1:38:42Quick Step
148S. Augé55:09:27+1:38:57Cofidis
149F. Sabatini55:09:37+1:39:07Liquigas
150C. Lemoine55:10:22+1:39:52Skil-Shimano
151D. Muravyev55:10:23+1:39:53Astana
152M. Renshaw55:10:35+1:40:05Team Columbia
153B. Eisel55:11:02+1:40:32Team Columbia
154A. Timmer55:11:03+1:40:33Skil-Shimano
155S. Haddou55:11:14+1:40:44BBox Bouygues Telecom
156S. Scheirlinckx55:12:06+1:41:36Silence-Lotto
157W. Bonnet55:12:07+1:41:37BBox Bouygues Telecom
158T. Farrar55:14:03+1:43:33Garmin
159D. Pate55:15:03+1:44:33Garmin
160N. Terpstra55:15:46+1:45:16Team Milram
161J. Hivert55:16:49+1:46:19Skil-Shimano
162A. Klier55:16:54+1:46:24Cervélo Test Team
163Y. Hutarovich55:20:41+1:50:11Française des Jeux
164K. van Hummel55:47:03+2:16:33Skil-Shimano
Ploegenklassement etappe
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Cervélo Test Team15:02:44(37)
2Euskaltel15:06:55+4:11(84)
3Quick Step15:09:15+6:31(79)
4Team Saxo Bank15:09:27+6:43(38)
5Team Milram15:09:27+6:43(44)
6AG2R15:09:27+6:43(50)
7Astana15:09:27+6:43(58)
8Team Columbia15:09:27+6:43(71)
9Garmin15:09:27+6:43(82)
10Rabobank15:09:27+6:43(102)
11Liquigas15:09:27+6:43(103)
12Française des Jeux15:09:27+6:43(109)
13Team Katusha15:09:27+6:43(113)
14Silence-Lotto15:09:27+6:43(121)
15BBox Bouygues Telecom15:09:57+7:13(157)
16Cofidis15:09:57+7:13(194)
17Agritubel15:19:57+17:13(121)
18Caisse d'Epargne15:23:05+20:21(193)
19Lampre-NGC15:23:34+20:50(180)
20Skil-Shimano15:36:43+33:59(186)
Ploegenklassement totaal
PosTeam TijdTijdsverschilPunten
1Team Saxo Bank158:57:08(1066)
2AG2R158:57:42+0:34(1156)
3Astana158:57:45+0:37(894)
4Team Milram158:57:52+0:44(1255)
5Team Columbia159:02:27+5:19(834)
6Euskaltel159:03:07+5:59(1681)
7Garmin159:03:38+6:30(1129)
8Cofidis159:03:47+6:39(2117)
9Cervélo Test Team159:07:12+10:04(1326)
10Rabobank159:08:53+11:45(1831)
11Française des Jeux159:10:41+13:33(1829)
12Liquigas159:10:42+13:34(1255)
13BBox Bouygues Telecom159:15:07+17:59(1893)
14Caisse d'Epargne159:18:25+21:17(1426)
15Silence-Lotto159:20:57+23:49(1907)
16Team Katusha159:25:23+28:15(1352)
17Agritubel159:27:38+30:30(1917)
18Quick Step159:47:35+50:27(1800)
19Lampre-NGC160:47:12+1:50:04(2152)
20Skil-Shimano162:18:43+3:21:35(2620)
Meeste plaatsen gestegen in de etappe
RennerGestegen
H. Haussler22
M. Tosatto16
I. Antón15
P. Fédrigo15
A. Moinard15
F. Willems14
D. Loosli14
T. Hupond14
F. Cancellara13
C. Kern13
G. Verdugo12
C. Wegelius12
S. Ivanov11
J. Fröhlinger11
J. Posthuma11
Meeste plaatsen gedaald in de etappe
RennerGedaald
S. Špilak30
D. Arroyo15
J. Gárate15
J. Rojas14
C. Riblon14
N. Vogondy13
D. Zabriskie12
R. Urán12
J. Veikkanen11
L. ten Dam11
L. Lefèvre11
G. Van Avermaet10
R. Pauriol10
B. Fernandez9
G. Lequatre9